Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 18:10 #4041
- törölt felhasználó -    
Pár topik taggal vagyis a Belieber tagokkal dry.gif Komolyan,hogy tudnak így beszélni?Más leírja a véleményét a kicsi Bieber-ről erre meg elkezdenek hisztizni
11 felhasználónak tetszik: Luckie, icarlyluv, riri17, Im a SlaveForBritney, Beyla, Charlotte Benning, ViviOsztCshőő, TizzyHeart, MadHatter, Fan-ily6889, x Maite_Sandra x
2013. április 22. 18:59 #4042
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Fáj, hogy mindig én vagyok a hibás, pedig megint nem csináltam semmit.. sad.gif
9 felhasználónak tetszik: Destiny015, Im a SlaveForBritney, Black Horse, Beyla, Misao, Charlotte Benning, DestinyD, MadHatter, Fan-ily6889
2013. április 22. 21:39 #4043
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Jelenleg a g*nnyláda nyomoronc egyedekkel, akik embernek merik magukat nevezni. Esküszöm, hányok az olyanoktól, akik szájkaratézni rendesen tudnak, de annyira gyávák, hogy a két szép szemedbe nem merik mondani a gondolataikat és azt, hogy problémájuk van veled. Jelen esetben az egyik osztálytársam mutatta meg azt, hogy az emberiség evolúció szempontjából kihalásra van ítéltetve, Darwin meg propellerként pörög a sírjában. Szánalomra méltó az, hogy valaki irigykedésből és szimplán azért, mert nem csicskulok be, képes hazugságokat terjeszteni rólam és teljesen másképp előadni azokat a szituációkat, amik azért jöttek létre, mert az élők sorát tapossa. Én nem szoktam kötözködni, főleg, ha gyakorlati melóról van szó, de azt kegyetlen nehezen tudom viselni, ha odajön hozzám egy kis csíra és elkezdi osztani az észt (amiből egyébként nincs neki), természetesen csípősen reagálván elküldöm őt a francba, hogy szórakozzon otthon a kedves anyukájával, erre, láss csodát - tanároknak és az osztálytársaknak reklámozta azt, hogy én mennyire bántom őt, meg, hogy semmit sem csinálok gyakorlaton. Tényleg? blink.gif Biztos heccből fogyott el több mint száz gumikesztyűm és biztos a semmittevéstől kaptam el olyan kis hasmenéses vírust, hogy három hétig szinte menni sem tudtam sehova, ja, de megjártam vele a belgyógyászati osztályt is. (mivel is ezek a vírusok széklettel és hányással terjednek) Gusztustalan, ahogyan viselkednek az osztályban, bomlasztják a közösséget, vádolnak meg másokat dolgokkal, de a legfőbb természetesen a másokra való irigykedés, ebben az esetben én rám. Mivel olyan ostoba mindegyik, hogy már az én p*fámról ég a bőr, így a feltett kérdésekre mindig én szoktam válaszolni, nehogy a tanárok begőzöljenek, az meg pláne, hogy többször éreztem utalást arra, hogy megy az irigykedés - szintén ugyan affelől az illető felől -, hogy nekem miért van jegygyűrűm, neki meg miért nincs. Komolyan mondom, az ilyen genetikai hulladékok szűnjenek meg létezni, mert csupán a létükkel környezetszennyezést követnek el! Wazze, és még ez a nyomorék tör az én fejem felett pálcát, menjen a halálba!
10 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, minibogárka, Misao, Charlotte Benning, ViviOsztCshőő, riri17, MadHatter, Fan-ily6889, Vampiregirl1, x Maite_Sandra x
2013. április 23. 07:40 #4044
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Azzal van tele a nem létező tököm,hogy tegyükfel figyelmességből kölcsön adsz valakinek valamit - amire mellesleg szügsége van,ha megakarja csinálni a feladatokat órán - erre a végén még nekem kell emlékeztetnem,hogy adja már vissza + csak át dobja a helyiségen keresztül, oszt' kapjam el,ha nem meg így jártam. Egyszerűen nem értem hogy lehet valaki ilyen nemtörődöm s*ggfej? mellow.gif
Ezen kívűl meg otthoni dolgokból van nagyon elegem, hogy mindenki gyártja magának a problémákat. bolond.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 23. 07:46 #4045
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.22. 18:10)
Pár topik taggal vagyis a Belieber tagokkal  dry.gif Komolyan,hogy tudnak így beszélni?Más leírja a véleményét a kicsi Bieber-ről erre meg elkezdenek hisztizni


Egyetértek. Azokkal nekem is, bár csak maguk alatt vágják a fát.
1 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő
2013. április 23. 13:18 #4046
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
A fáradsággal és a rosszulléttel, és az ebből kialakult első órán nyújtott, alapnál is gyengébb teljesítményemmel. dry.gif Ma egésznap úgy éreztem magam, mint aki annyira beteg, hogy több mint 38 fokos láza van. De mivel lázam nem volt és a lépcsőről se akartam le esni, ezért elmentem suliba. És hát az első óra elég pocsékra sikeredett, a második már egy fokkal jobb volt, de azért annak se örülök.
2013. április 23. 14:59 #4047
- törölt felhasználó -    
Az egyik osztálytársammal. Akkora egy bunkó az emberekkel, (főleg a lányokkal) hogy ez az illető nem is ember. Tesi óra volt, és az egyik barátommal elkezdett kötekedni, az a barátom nem tűrte, amit csinál, erre gyomron rúrja a barátomat. FIÚ létére (bár őt még fiúnak se lehet nevezni) belerúg egy nőbe. Pont ma lesz a fegyelmi tárgyalása, és szó lesz erről is, úgyhogy nem kis esélye van arra, hogy kirúgják.
2013. április 23. 16:30 #4048
- törölt felhasználó -    
Ma elmentem orvoshoz a kezemmel,mert nagyon fáj.Behívnak,végig el nem tudtam mondani,mert az orvos rögtön belepofázott,hogy miért hazudok? ohmy.gif Mert a recepción azt mondtam,hogy tegnap kezdett el fájni a kezem.Meg,hogy valami szabály rám is vonatkozik?Milyen szabály?Végig el nem tudtam mondani,de végül elmondtam,hogy hétvégén már elmúlt és tegnap újra elkezdett fájni.Elküldött a röntgenre,kimentem az ajtón és mondtam anyámnak,hogy mennyünk is haza és hagyom a p*csába,de nem.. mennyek el röntgenre.Az is kész lett megyünk vissza a sebészetre.Bemegyek,mondja,hogy nem történt semmi,2 hétig nem fogok tesizni.Nem fog érdekelni,akkor is fogok.Mikor kiakarja nyomtatni a papírt valamit elcseszett,valakit felhívott és elkezdett előttem káromkodni.Ilyen egy orvos?
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Im a SlaveForBritney, x Maite_Sandra x
2013. április 23. 17:48 #4049
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyi bunkó sggfej van...ááá. dry.gif Ma elmentem az egyik fiúbarátom sulijához, hogy megvárjam. Pántos felső volt rajtam, ami kivágott, de annyira szerintem nem vészes, anyu szerint sem, szóval elmegy. Várok a suli előtt, ahova köztudottan baromi sok fiú jár..voltak olyan pofátlanok, hogy direkt átjöttek a túloldalra, hogy beszólogassanak, páran meg füttyögtek. Megszoktam, hogy amikor megyünk a buszmeghez, mindig beszólogatnak, de ez egy iskola előtt történt, nem a belvárosban...Baromi kellemetlen volt..többet nem megyek egyedül arra. Pedig már többször is mentem egyedül, de ez eddig egyszer sem fordult elő... Pofátlanok voltak, bunkók és neveletlenek is,bezzeg, ha például egy haverommal vagy a barátommal lettem volna, akkor arra se mertek volna nézni. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Bad Girl40, Beyla, ViviOsztCshőő, MadHatter, Im a SlaveForBritney, Fan-ily6889
2013. április 23. 20:04 #4050
- törölt felhasználó -    
Hogy nem indul a Minecraft! reklamalo.gif
2013. április 24. 13:48 #4051
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Nemes egyszerűséggel fejezem ki magamat: mindennel. Tegnap órákat tanultam kémiára, mert tudtam, hogy ma nagy felelés lesz és szinte 100%-is biztos voltam benne, hogy én is beleesek. Nem ért meglepetés, kihívtak felelni. Megkérdezte a tanárom, hogy mi az a funkciós csoport. Elmondtam a lényegét, hogy mit mutat meg, illetve az értékűséget. Majd rávágta, hogy Nem ezt kérdeztem. Mi a funkciós rendszer? Mondtam, hogy azt nem tudom, de az alkoholok csoportjait és az anyag többi részét igen. Majd megint feltette a kérdést, amire azóta sem tudtam előszülni a választ. Végül leültetett egy darab 1-essel. Hiába tanult órákat a gyerek, ha egy szót nem tud, az a megoldás, hogy elküldjük egy sz#r jeggyel. Mindezek mellett az utóbbi időben a magyar tanárom is teljesen rám van szállva. Ma például egész órán csöndben voltam és csináltam a feladatot. Kicsöngetés előtt annyit csináltam, hogy az osztálytársam megmutatta a személyi igazolvány képét és átdobtam a másik padba. Tényleg ennyi volt. Majd rögtön jött a kioktatás, hogy hát már megint én, meg hogy milyen trehány, meg lusta vagyok, semmit nem tanulok, de a rendet azt bontom. Kár, hogy soha meg sem szólalok, csak ülök, de ha egyszer véletlen olyat merek mondani, ami nem az órához kapcsolódik és egy picivel hangosabban a kelleténél, akkor azonnal milyen rendetlen vagyok. Ha osztálytársam végigordítja az órát, az nem gond. Ha én megszólalok, akkor kitör egy újabb világháború. Tudom, ez legyen a legkisebb problémám az életben, de nem tudjátok, hogy milyen idegesítő tud lenni, ha ilyen igazságtalan néhány tanár.
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, x Maite_Sandra x, Misao, teamdelenax3
2013. április 24. 13:57 #4052
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.23. 16:30)
Ma elmentem orvoshoz a kezemmel,mert nagyon fáj.Behívnak,végig el nem tudtam mondani,mert az orvos rögtön belepofázott,hogy miért hazudok?  ohmy.gif Mert a recepción azt mondtam,hogy tegnap kezdett el fájni a kezem.Meg,hogy valami szabály rám is vonatkozik?Milyen szabály?Végig el nem tudtam mondani,de végül elmondtam,hogy hétvégén már elmúlt és tegnap újra elkezdett fájni.Elküldött a röntgenre,kimentem az ajtón és mondtam anyámnak,hogy mennyünk is haza és hagyom a p*csába,de nem.. mennyek el röntgenre.Az is kész lett megyünk vissza a sebészetre.Bemegyek,mondja,hogy nem történt semmi,2 hétig nem fogok tesizni.Nem fog érdekelni,akkor is fogok.Mikor kiakarja nyomtatni a papírt valamit elcseszett,valakit felhívott és elkezdett előttem káromkodni.Ilyen egy orvos?

Na, én az ilyen orvost küldöm el általában a jó édes anyukájába, mert valószínűleg nem azért mentél el orvoshoz, hogy aztán a nagy semmit kapjad. Nem értem az ilyen orvosokat különben - ha SZTK-ba mész, akkor mindegyik így viselkedik veled, az én háziorvosom ugyanez stílusra, de megfogadtam, hogy mióta belém tömte Calicinál a fél gyógyszertárat soha, de soha többet nem megyek hozzá vissza. Ha a röntgen nem mutatott semmit, akkor nincs csonttal probléma, tehát nincs repedés vagy törés, de nagyon elképzelhető, hogy az izomzat vagy az ízület gyulladt be. Én, mint kis nővér tanoncka azt tudom neked javasolni, hogy borogasd be éjszakára, nappalra pedig fáslizd be! Izomgyulladásnál nem lehet mit csinálni, az magától elmúlik, de ha ízületi probléma van, akkor ajánlatos lenne felkeresni egy másik szakorvost! Saját felelősséged, hogy megterheled vagy nem (ergó tesizel e), mert nem tilthatom meg neked, de szerintem több kárt csinálnál vele, mint hasznot. Egyébként a legtöbb egészségügyben dolgozó szakember ilyen - legqalábbis én is az egyik gyakorlati helynek kijelölt kórház sebészeti osztályán tapasztaltam ilyen viselkedést, moralitást és magatartást. Nővérek káromkodtak az orvosokkal együtt, percenként röpködtek a "b*szdmeg"-ek a betegek előtt. Lesz*rták a betegeket, aztán én voltam leb*szva, amikor szólni mertem a nővérnek, hogy ugyan cserélje már le a lefolyt infúziót, mert a betegnek már a vére kezdett visszafelé folyni a csőben. Erre tudod mi volt a válasz? A telefonos ügyek sokkal fontosabbak. Ez volt az a pont, amikor ott hagytam a nővért mielőtt elküldöm melegebb éghajlatra, oszt' kiraknak.XD
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Fan-ily6889, MadHatter, x Maite_Sandra x
2013. április 24. 14:02 #4053
- törölt felhasználó -    
Hogy sok az idióta reklamalo.gif dry.gif
2013. április 24. 16:05 #4054
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Szokás szerint a némettanárnővel. Az még nem is elég, hogy dolgazat előtt egy nappal szól, hogy írunk, de még azt sem mondja meg, hogy melyik anyagrészből. Szerencsére ki bírtunk húzni belőle annyit, hogy melyik oldalon található a könyven és amikor hazaértem délután fél kettőkor, leültem tanulni este hatig. Nem is ez a gond, mert megtanultam, pontosan úgy, ahogy Ő is mondta. Dolgozatba is szóról szóra ugyanazt írtam le, ami a könyvben is van és erreföl azt mondja a kedves tanárnő, hogy helytelen. És ez minta nem akasztott volna ki elég rendesen, hanem az egyik osztálytársamnak lett 8 pontja és ötöst kapott, nekem 9,5 és hármast... Esküszöm, ez a tanárnő miatt utálom meg a német nyelvet. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Beyla, dijansalihu, ViviOsztCshőő, teamdelenax3
2013. április 24. 16:32 #4055
- törölt felhasználó -    
Öcsémmel. Direkt lejelszavazza a gépét, hogy én nem tudjak odaülni, mondván biztos miattam lett rajta egy vírus. Nem is töltök le semmit, nem teszek fel rá semmit, csak ebuddyn vagyok, meg netezek. De húgomnak odaadja, nekem viszont "nem adott rá engedélyt". Ekkora egy taplót! De azt bezzeg elfelejtette, hogy én odaadtam neki a gépet, amikor neki nem volt.
2013. április 24. 16:33 #4056
Fan-ily6889
Fan-ily6889
Fanily of Anastacia ®
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.22.
Hozzászólás: 1333
Csatolások: 1279
Azonosító: 96609
Offline offline
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 13:33)
ZitaTwilight: Egyetértek. Hihetetlen, hogy a mai gyerekek milyen pofátlanok. De mit várunk, ha a szülők nem is nevelik őket otthon? 
Én meg tegnap húztam fel magam majdnem. Jövök ki a SPARból, és ugye 20-as kell a kocsiba. Erre odajön egy nő, hogy nem tudnám-e az 50-esét felváltani. Mondom nem, mert nekem sincs apróm, és ez az egy húszasom van. Erre elkezdi, hogy akkor ötforintosokban odaadna nekem 20 forintot. Ismét tök nyugodtan, udvariasan mondtam neki, hogy nekem is csak ez az egy van, ami a kocsiban volt. Erre elkezdett nekem ott anyázni, hogy milyen bunkó vagyok, nem tudtam volna ám felváltani. Na, nem bírtam tovább, és visszaüvöltöttem neki, hogy fogja már fel, hogy nekem is csak ez van, ami a kocsiba kell. Hihetetlen, néha milyen tapló és gyökér emberekkel hoz össze a sors. De erre végre befogta.
Amúgy meg ott a kassza a SPAR-ban, ott felváltják neki, sőt, örülni szoktak az aprónak.


Az se lehetett rossz. A h*lyéje. laugh.gif Sokan pillanatok alatt a plafonra tudnak kerülni, pedig csak az ő felfogásukkal van a probléma, erre előadják magukat, mintha te lennél a h*lye, meg a bunkó. Csodálatos. Annyira imádom az efféle embereket. És ha meg vissza mersz szólni, meg vannak sértődve. Csak egy képen csapás hiányozna ezeknek, de olyan, hogy visszafelé röfögnének tőle, és állítom, leadnának az arcukból.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 24. 16:42 #4057
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.04.24. 13:57)
Na, én az ilyen orvost küldöm el általában a jó édes anyukájába, mert valószínűleg nem azért mentél el orvoshoz, hogy aztán a nagy semmit kapjad. Nem értem az ilyen orvosokat különben - ha SZTK-ba mész, akkor mindegyik így viselkedik veled, az én háziorvosom ugyanez stílusra, de megfogadtam, hogy mióta belém tömte Calicinál a fél gyógyszertárat soha, de soha többet nem megyek hozzá vissza. Ha a röntgen nem mutatott semmit, akkor nincs csonttal probléma, tehát nincs repedés vagy törés, de nagyon elképzelhető, hogy az izomzat vagy az ízület gyulladt be. Én, mint kis nővér tanoncka azt tudom neked javasolni, hogy borogasd be éjszakára, nappalra pedig fáslizd be! Izomgyulladásnál nem lehet mit csinálni, az magától elmúlik, de ha ízületi probléma van, akkor ajánlatos lenne felkeresni egy másik szakorvost! Saját felelősséged, hogy megterheled vagy nem (ergó tesizel e), mert nem tilthatom meg neked, de szerintem több kárt csinálnál vele, mint hasznot. Egyébként a legtöbb egészségügyben dolgozó szakember ilyen - legqalábbis én is az egyik gyakorlati helynek kijelölt kórház sebészeti osztályán tapasztaltam ilyen viselkedést, moralitást és magatartást. Nővérek káromkodtak az orvosokkal együtt, percenként röpködtek a "b*szdmeg"-ek a betegek előtt. Lesz*rták a betegeket, aztán én voltam leb*szva, amikor szólni mertem a nővérnek, hogy ugyan cserélje már le a lefolyt infúziót, mert a betegnek már a vére kezdett visszafelé folyni a csőben. Erre tudod mi volt a válasz? A telefonos ügyek sokkal fontosabbak. Ez volt az a pont, amikor ott hagytam a nővért mielőtt elküldöm melegebb éghajlatra, oszt' kiraknak.XD

Szeptember vagy októberbe Pestre kellett mennem kórházba a hasam miatt és az ultrahangos orvos elkezdi mondani az anyámnak: "Biztos,hogy fáj?" nem,bzdmeg.. Őrbottyánba lakok és a 8. kerületbe kellett mennünk reggel,hogy kb 8 órakor ott legyünk,mert állítólag bent fekszek és délután 4-ig ott ültünk,de haza is mentem.Kedden vissza kellett mennem,kaptam egy papírt amin az volt írva,hogy bent feküdtem ohmy.gif 2 hétre adott felmentés tesiből,ma tesiztem mert cooper volt,de pénteken már nem fogok.Augusztus végén Vácon kórházba voltam a nagymamám miatt,mert beteg volt és amit anyám mondott,hogy viselkedtek a nővérek a beteggel
2013. április 24. 16:47 #4058
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fan-ily6889 @ 2013.04.24. 16:33)
Az se lehetett rossz. A h*lyéje.  laugh.gif Sokan pillanatok alatt a plafonra tudnak kerülni, pedig csak az ő felfogásukkal van a probléma, erre előadják magukat, mintha te lennél a h*lye, meg a bunkó. Csodálatos. Annyira imádom az efféle embereket. És ha meg vissza mersz szólni, meg vannak sértődve. Csak egy képen csapás hiányozna ezeknek, de olyan, hogy visszafelé röfögnének tőle, és állítom, leadnának az arcukból.


Én naponta összefutok ilyen "értelmes" emberekkel, mivel mostanában én járok boltba, meg postára, meg rakás más helyre is. A kötetlen itthonról való munka előnyei. Ami nem rossz, csak néha úgy jövök haza, hogy akkora a fejem, mint egy jó nagy lufi.
2013. április 24. 18:13 #4059
- törölt felhasználó -    
Néhány staritys taggal,akik előszeretettel oktatják ki a náluk idősebbeket,de azt nem fogják fel,hogy ez csak az ő(k) IQ szintjét mutatja.
És még a fizika tanárral,aki nem képes megadni nekem a magasabb jegyet,hiába tanulok egész este a dolgozatra.
2013. április 24. 20:27 #4060
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.04.24. 16:42)
Szeptember vagy októberbe Pestre kellett mennem kórházba a hasam miatt és az ultrahangos orvos elkezdi mondani az anyámnak: "Biztos,hogy fáj?" nem,bzdmeg.. Őrbottyánba lakok és a 8. kerületbe kellett mennünk reggel,hogy kb 8 órakor ott legyünk,mert állítólag bent fekszek és délután 4-ig ott ültünk,de haza is mentem.Kedden vissza kellett mennem,kaptam egy papírt amin az volt írva,hogy bent feküdtem  ohmy.gif 2 hétre adott felmentés tesiből,ma tesiztem mert cooper volt,de pénteken már nem fogok.Augusztus végén Vácon kórházba voltam a nagymamám miatt,mert beteg volt és amit anyám mondott,hogy viselkedtek a nővérek a beteggel

Volt egy olyan érzésem, hogy valahol a 8.-dik kerületbe voltál.XD Mondjuk ott temérdeknyi kórház van, de mivel gyermek vagy, gondolom a Heim Pálba utaltak be, mert azt hiszem csak az funkcionál ott gyermekklinikaként, a többi az mind felnőtteket ellátó szakintézmény. Hát...ööö... maradjunk annyiban, hogy gyakornokként velünk is úgy bánnak átlagosan, mintha a lábtörlőjük lennénk. Én csak január óta vagyok gyakorlaton, de hánynom kell az egészségügyi dolgozók többségétől. Te, mikor megláttam a nővért fészbukozni, én akkor kaptam agyrémet, de a betegre, mint említettem várt egy infúzió csere, valakit át is kellett volna pelenkázni, másnak meg a zárójelentését megírni, de mindegyikre tojt kilométerekre. Aztán amikor a beteg tizedjére nyomta meg a három óra alatt a nővérhívót, akkor szóltam a nővérnek, hogy cserélje le, mert nem merem, ugyanis, ha az infúziós szerelékbe levegő marad, akkor kinyírom a beteget (légembóliát kap), utána pénz bírság, börtön és soha többet nem dolgozhatok ebben a szakmában. Na, emiatt nem mertem én sem, mert még csak első éves vagyok, vért is csak egyszer vettem, és nagyon tartottam attól, hogy baj fog történni, hisz emberi életekkel játszunk bent. Asszed érdekelte a nővért? Olyat szólt minden alkalommal, hogy ráér az, úgyse' lesz semmi baja. Szépen elkávézgattak, ordítottak a betegekkel, elhordták őket mindennek, és velünk csináltatták meg az összes munkájukat. Ja, szabályosan azért is leb*sztak, amiért a rossz vérnyomásos eredményt nem írtam rá a lázlapra, pedig az elektromos vérnyomás mérő lemerült, így gyanúsan rossz eredményeket mutatott. Én, mint kis lelkes gyakornok, gondoltam, megmérem egy másik automatával - válasz, hát az nincs. Mondom adjanak egy fonendoszkópot és egy higanyosat, mert meg tudom azzal is mérni. Elém rakja a vérnyomás mérőt, mondom neki, hogy kéne egy fonendoszkóp is, erre bunkón hozzám vágja, hogy az nincs. Most így, hogy mérjen az ember vérnyomást? blink.gif Egy sebészeti osztályon nincs fonendoszkóp és egyetlen egy sz*rul működő automata vérnyomásmérő van! ohmy.gif Hallod, én láttam eleget négy hónap alatt, hogy Magyarországon soha, de soha ne akarjak kórházba kerülni. Ezért is rettegtem tőle, amikor a háziorvosom beutalt a László Kórházba, mert az is nagyon kis f*sza hely egyébként, úgyhogy kórház látogatás előtt vedeltem a vizet, hogy kiszáradás miatt fel ne vegyenek fekvő betegnek. Én rengetegszer húztam ágyat ilyen helyen, és had ne mondjam, hogy hogyan néz ki a párna, a matrac és a kis takaró. Nincs az a pénz, amiért én befeküdnék abba az ágyba. Na, tudom, hogy kicsit off volt, de gondoltam leírom érdekességképp a magyar egészségügy csodáit. happy.gif A szakmámat imádom már most, de a körülmények egyszerűen borzasztóak.
2 felhasználónak tetszik: x Maite_Sandra x, Sharpie
540 oldal 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!