Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 06. 19:41 #4161
- törölt felhasználó -    
Az elfogult és felületes emberekből. De most komolyan, imádom, mikor úgy csinálnak, mintha minden tudnának az általa nem kedvelt személyről: de most nem csak ismerősökre gondolok, hanem mondjuk egy hírességre is... Egyszerűen, imádni valóak kiss2.gif
6 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, coke., teamdelenax3, Luckie, riri17, emilinda
2013. május 06. 19:50 #4162
- törölt felhasználó -    
Ma a suliba bejött az egyik csajnak a testvére (ki tavaly ballagott a suliba) és két osztálytársamat kereste.Hát pláne,hogy egy "kis" csoportba jöttek hozzánk megkérdezni.Állítólag azért keresték,mert az osztálytársamnak nem szimpatikus valamelyik lány.Nekem sem szimpatikusak a csoportban lévő emberek.6.-os léttükre úgy öltözködnek,úgy viselkednek mint egy 8.-os blink.gif Festik a körmüket,a szemüket,köröm cipőbe jönnek és kihívóan öltözködnek.Azt hiszik magukról,hogy az iskola divatbemutató?Bezzeg mikor mi 6.-osok voltunk ránk szóltak ha ki voltunk festve,de még most is,rájuk meg nem szolnak?Minek... dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Nina 10, Bad Girl40, ViviOsztCshőő, Luckie, riri17, coke., Beyla, MadHatter
2013. május 06. 20:03 #4163
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
2. verziós probléma Értem én, hogy ha valaki kitöröl, de akkor legalább vegye a fáradságot és mondja el, hogy miért. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne azt írni "mert nem beszéltünk ebben az egy hétben" rolleyes.gif Általában ezt szokták írni az emberek kifogásnak. rolleyes.gif Ez komolyan enyhén fogalmazva lustaság és bunkóság pláne, hogy ő jelölt kb. egy hete dry.gif
3 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Luckie, coke.
2013. május 06. 21:28 #4164
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A gyógyszertannal. Tudom, hogy a szakmánk részét képezi, hogy tudjuk mit adunk be a gyereknek, ha már az orvos - sokszor - randomba felír valamit, de gyerekek, a mai dupla gyógyszertan órám ütött. Az utolsó tíz percben már percenként nézegettem a telefont, olyan szinten csömört kaptam vérre ható gyógyszerektől. Eskü, mire vége lesz az évvégének bemegyek a patikába, s a polcokon felsorakoztatott gyógyszereket tudni fogom sorról sorra. Ez valami kegyetlen másfél óra volt, mert a tanárnő nagyon tündéri, de az anyagától szóhoz sem tudtam jutni. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., MadHatter
2013. május 07. 07:12 #4165
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy tegnap este nem vasaltam ki a hajam, és most úgy néz ki, mint valami madárfészek. fear.gif
2013. május 07. 15:13 #4166
- törölt felhasználó -    
Ezzel az imádott tavaszi-nyári allergiával. Olyan vörös a szemem, hogy már nem is tudom pontosan hányan megkérdezték, hogy miért sírtam? Tiszta depressziósnak hisznek már az égő vörös, kisírtnak kinéző szemeim miatt, és a legjobb, hogy hiába van szemcsepp, ha egyetlen egyszer is kihagyom bevörösödik, ég és feldagad, úgyhogy nem hiszem, hogy én kifestem magam a ballagásra, nem mintha én olyan nagyon szoktam volna ilyennel tökölni. rolleyes.gif
A másik, három dolgot nem szeretek a nyár közeledtével, békák, legyek és szúnyogok. Most az utóbbira lenne panaszom. Nem tudom, hogy ennyire finom vagyok, de ha 15 csípés nincs a testemen, akkor egy darab sem, és tudom, hogy nem szabad kaparni, de rettenetesen viszket, így csupa seb a lábam, ami miatt meg ugye nem kellene rövid nadrágot hordani, mert tényleg elég csúnya. én egyszerűen nem értem, az egész családban mindenkin max. 1-2 csípés engem meg megesznek a szúnyogok. nea.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. május 07. 16:04 #4167
- törölt felhasználó -    
Az egyik tanárommal. Tudni kell róla, hogy gyűlöli a gyerekeket, ő is egyike azon tanároknak, akik csak azért választották ezt a pályát, hogy legyen már egy diplomájuk (mert amúgy sík h*lyék, ehhez meg nem kell sok ész) és mindent megtesz annak érdekében, hogy a diákjai a lehető legrosszabb jegyet kapják. Pont a mai nap volt összefoglalási óra, én egy csomót jelentkeztem, de ő egyszer sem szólított fel (egy csajt meg egymás után vagy háromszor is), és amikor végre megtette pont egy olyan résznél, amit nem tudtam annyira, és teljesen leégetett az egész osztály előtt, meg elkezdte nem tanulok semmit. Hát köszönöm.
3 felhasználónak tetszik: coke., Beyla, MadHatter
2013. május 07. 16:07 #4168
- törölt felhasználó -    
valami nyomi 5 percenként hívogat mobilon, de nem szól bele a telefonba. mad.gif
2 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Beyla
2013. május 07. 16:13 #4169
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (BlondieGirl @ 2013.05.07. 15:13)
Ezzel az imádott tavaszi-nyári allergiával. Olyan vörös a szemem, hogy már nem is tudom pontosan hányan megkérdezték, hogy miért sírtam? Tiszta depressziósnak hisznek már az égő vörös, kisírtnak kinéző szemeim miatt, és a legjobb, hogy hiába van szemcsepp, ha egyetlen egyszer is kihagyom bevörösödik, ég és feldagad, úgyhogy nem hiszem, hogy én kifestem magam a ballagásra, nem mintha én olyan nagyon szoktam volna ilyennel tökölni. rolleyes.gif 
A másik, három dolgot nem szeretek a nyár közeledtével, békák, legyek és szúnyogok. Most az utóbbira lenne panaszom. Nem tudom, hogy ennyire finom vagyok, de ha 15 csípés nincs a testemen, akkor egy darab sem, és tudom, hogy nem szabad kaparni, de rettenetesen viszket, így csupa seb a lábam, ami miatt meg ugye nem kellene rövid nadrágot hordani, mert tényleg elég csúnya. én egyszerűen nem értem, az egész családban mindenkin max. 1-2 csípés engem meg megesznek a szúnyogok. nea.gif

téged már lehetne árulni szúnyogeledelként. ohmy.gif biggrin.gif
fú, én is hogy utálom őket, rohadt idegesítők tudnak lenni...
2013. május 07. 17:04 #4170
- törölt felhasználó -    
Ma sikerült felhúznia az agyamat egy hisztis kis p*csának. Vagyis kettőnek. Alig lehettek 12-13 évesek, de akkora szerelmi problémájuk volt, hogy csak na. A pasija elhagyta, megcsalta, a férfiak mind disznók, csak egy valamit akarnak, stb.. Hát komolyan mondom, csak bámulni tudtam. De ők már csak tudják. Szóval bármi problémátok van, hozzájuk lehet fordulni, ők úgyis olyan nagy szakértők.
Ja és akkor utána elkezdik:
-"Itt van Wi-Fi?"
-"Mi az a Wi-Fi?"
-Nem tom, valami zenelejátszós cucc..."
Én máig nem tudom eldönteni, hogy ezen sírjak vagy nevessek.
Aztán egyik barátnőm meg barátja elkezdték hangosan fikázni őket, és a két kis szerelmi tanácsadónak hirtelen máshol akadt dolga. De látszott, hogy a körülöttük ülők mind már a fejüket fogták tőlük, de nem vették észre magukat.
És akkor még csodálkoznak, hogy nagyrészt fiú barátaim vannak. Hát kinek van szüksége ilyenekre?
Ja, és ez az új őrület, a terepmintás cicanacik. A hajam égnek áll tőlük. És mikor megláttam rózsaszín meg lila színben, le tudtam volna hányni őket. Én nem tudom következőnek mi lesz a divat, rózsaszín acélbetétes, vagy rózsaszín bomber dzseki?
5 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, riri17, coke., icarlyluv
2013. május 07. 17:43 #4171
- törölt felhasználó -    
Ma jött az egyik osztálytársam suliba,mert tegnap nem jött.Mondtam neki,hogy pénteken akadályverseny lesz... Mi volt a válasza?
"Elmegyek orvoshoz megmondom,hogy fáj a fejem és ki fogom irattatni magam péntekre"
Milyen jó dolga van egyeseknek rolleyes.gif A pofám leszakad komolyan.Aztán Töri előtt mondja,hogy át ül az új csajhoz,de az utolsó órán mellém ül.Jól van.Eljött az utolsó óra,elkezd úgymond "hisztizni",hogy ő előre ül,"mert pár emberből elege vagy,de nem belőlem" blink.gif Vagyis a mögöttünk ülő emberekből.
Örültem is,hogy elül,mert legalább felrakom a székre a táskámat.
2013. május 07. 17:48 #4172
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma sétáltam az utcán és szembe jött velem vagy 6 Snooki klón. blink.gif Kikerültek, és az egyik csaj fekete cicagatyát viselt, de semmi hoszított póló vagy valami, csak úgy. Persze nem volt hozzá olyan alakja, és basszus, még a címke is átlátszott. Na, utána én kerültem őket ki. Undorító volt. Komolyan, nincs náluk tükör vagy valami.? blink.gif
7 felhasználónak tetszik: coke., Luckie, teamdelenax3, Beyla, icarlyluv, emilinda, MadHatter
2013. május 07. 17:55 #4173
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (riri17 @ 2013.05.07. 17:48)
Ma sétáltam az utcán és szembe jött velem vagy 6 Snooki klón. blink.gif Kikerültek, és  az egyik csaj fekete cicagatyát viselt, de semmi hoszított póló vagy valami, csak úgy. Persze nem volt hozzá olyan alakja, és basszus, még a címke is átlátszott. Na, utána én kerültem őket ki. Undorító volt. Komolyan, nincs náluk tükör vagy valami.? blink.gif


na, az ilyenektől én is hányni tudnék. nem tudom, miért nem lehet rendeltetésszerűen használni a cicagatyákat. ez olyan kb mintha harisnya fölé nem venne fel semmit. a volt osztálytársam se volt egy modellalkat, persze úgy öltözködött, mintha neki minden jól állna. alap dolog volt nála a két számmal kisebb rózsaszín leopárdmintás cicagatya, csak úgy feszült rá a hurkáira. aztán egy nap, amikor kiszakadt a fenekénél... na azt a látványt nem kívánom senkinek, tényleg. wacko.gif
6 felhasználónak tetszik: riri17, Luckie, teamdelenax3, Beyla, icarlyluv, MadHatter
2013. május 07. 18:31 #4174
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.05.07. 17:48)
Ma sétáltam az utcán és szembe jött velem vagy 6 Snooki klón. blink.gif Kikerültek, és  az egyik csaj fekete cicagatyát viselt, de semmi hoszított póló vagy valami, csak úgy. Persze nem volt hozzá olyan alakja, és basszus, még a címke is átlátszott. Na, utána én kerültem őket ki. Undorító volt. Komolyan, nincs náluk tükör vagy valami.? blink.gif

Igen, hozzánk is járt egy hasonló lány. Komolyan, a hája szó szerint kifolyt a cicanadrágjából. Föl se ment teljesen a fenekére, ráadásul a fenekénél már annyira feszült, hogy simán átlátszott a bugyija. Már vártam mikor szakad ki, ha leül biggrin.gif
Nem azzal van a baj ha valaki teltebb, de akkor öltözködjön az alkatának megfelelően..
7 felhasználónak tetszik: Luckie, coke., riri17, teamdelenax3, Bad Girl40, icarlyluv, MadHatter
2013. május 07. 19:01 #4175
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a "koraérett" tinédszer libuskákkal. azt még úgyahogy elnézem, hogy mennek a többi után, és úgy öltözködnek, amit alkalmanként már egy hivatásos megirigyelhetne. ha az anyja megveszi neki, hát hajrá. de nem értem, hogy miért nem képesek valamilyen szinten a korukhoz illően viselkedni? akarjanak öltözködéssel kitűnni - egy bizonyos szintig -, végül is a lányok kiskorukban is felveszik az anyjuk magassarkúját és lopkodják a sminkcuccaikat. ha megmaradtak ilyen gyerekes szinten és engedik nekik, tegyék. de mindennek van egy határa, és nincs is felüdítőbb érzés annál, amikor barátom közli velem, hogy egy tizenkét-három éves kislányka "wants to know his dick size"... pedig azt hittem, csak a mi csodás országunk kislánykái ekkora ribizlik, kiderült, máshol sem különb a helyzet, sőt... eközben persze ismerősömtől hallom, hogy a tizenhárom éves húga lehet, hogy terhes... aztán persze még én vagyok a r*banc ezeknek a szemében, ha "felnőtt" léttemre képes vagyok felvenni egy kivágottabb felsőt. én ennyi idősen azon szenvedtem, hogy meglegyen a tanulmányi eredményem ahhoz, hogy felvegyenek egy normális suliba. dehát na, éljen a 21. század. meghajolo.gif smileeee.gif however i dont want to live on this planet anymore...
7 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Luckie, Beyla, icarlyluv, coke., riri17, MadHatter
2013. május 07. 19:09 #4176
- törölt felhasználó -    
Jelenleg azzal, hogy mikor mentünk két osztálytársammal a suliba hogy fel tudták b*szni az agyam. Jött velünk szembe a srác, akibe bele vagyok zúgva, és két osztálytársam utálja őt. A srác köszönt, mire egyik barátnőm: "Ne nézzél b*zdmeg, szánalmas vagy!"..Mindkét lány jól tudja, mennyire bele vagyok zúgva a srácba, de azért nem gond, csak nyugodtan, tényleg.. dry.gif Aztán még percekig ő volt a téma, hogy milyen szánalmas már..Pff, nem is ismerik..Jó, az egyik talán egy kicsit, de mit tudnak ők arról, hogy miért olyan, amilyen?o.O Egyébként abban a helyzetben, amiben a srác van, számomra lenyűgöző, hogy olyan jó ember tud lenni, mint amilyen.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 07. 19:58 #4177
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.07. 19:01)
a "koraérett" tinédszer libuskákkal. azt még úgyahogy elnézem, hogy mennek a többi után, és úgy öltözködnek, amit alkalmanként már egy hivatásos megirigyelhetne. ha az anyja megveszi neki, hát hajrá. de nem értem, hogy miért nem képesek valamilyen szinten a korukhoz illően viselkedni? akarjanak öltözködéssel kitűnni - egy bizonyos szintig -, végül is a lányok kiskorukban is felveszik az anyjuk magassarkúját és lopkodják a sminkcuccaikat. ha megmaradtak ilyen gyerekes szinten és engedik nekik, tegyék. de mindennek van egy határa, és nincs is felüdítőbb érzés annál, amikor barátom közli velem, hogy egy tizenkét-három éves kislányka "wants to know his dick size"... pedig azt hittem, csak a mi csodás országunk kislánykái ekkora ribizlik, kiderült, máshol sem különb a helyzet, sőt... eközben persze ismerősömtől hallom, hogy a tizenhárom éves húga lehet, hogy terhes... aztán persze még én vagyok a r*banc ezeknek a szemében, ha "felnőtt" léttemre képes vagyok felvenni egy kivágottabb felsőt. én ennyi idősen azon szenvedtem, hogy meglegyen a tanulmányi eredményem ahhoz, hogy felvegyenek egy normális suliba. dehát na, éljen a 21. század. meghajolo.gif smileeee.gif however i dont want to live on this planet anymore...


igen, sajnos most ez a természetes az ilyen kislánykáknak, mert ha valaki nem ken fel magára 2 kiló sminket, az már ugye nem ember. dry.gif általános iskolába meg ugye teljesen természetes, hogy valaki kiszívatja a haját, mert most az a menő, és 13 évesen ugye az a normális, ha kéthetente fodrászhoz járnak, mert be kell festeni a hajukat, ahelyett, hogy inkább a kertben játszanak, vagy valami értelmes dolgot csinálnának, mondjuk ennél még homokszemeket számolni is értelmesebb. az ilyen kis elkényeztetett majmoktól a falnak megyek. blink.gif de amelyik szülő ezt még meg is engedi, azt meg elmegyógyintézetbe záratnám.
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Luckie, MadHatter
2013. május 07. 20:03 #4178
- törölt felhasználó -    
Az előző hozzászólásokról jutott eszembe, hogy milyenek az ötödikesek az iskolánkban. Van egy lány, aki kifejezetten olyan, mint egy útszéli khmm... prostituált. A fenekét alig eltakaró szoknya, magassarkú, idegesítő nyávogás, "nagylányos" rágócsattogtatás, festett haj... 10-11 évesen. És ő sírt az egyik tanárnak, hogy mindenki rosszakat mond rá. Édesdrágám, gondolkodj el rajta, vajon miért...
5 felhasználónak tetszik: coke., itsjustme, Beyla, Luckie, MadHatter
2013. május 07. 20:08 #4179
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.05.07. 20:03)
Az előző hozzászólásokról jutott eszembe, hogy milyenek az ötödikesek az iskolánkban. Van egy lány, aki kifejezetten olyan, mint egy útszéli khmm... prostituált. A fenekét alig eltakaró szoknya, magassarkú, idegesítő nyávogás, "nagylányos" rágócsattogtatás, festett haj... 10-11 évesen. És ő sírt az egyik tanárnak, hogy mindenki rosszakat mond rá. Édesdrágám, gondolkodj el rajta, vajon miért...


mert ugye amit ő csinál az teljesen normális, a dizni csenölön is riszálják magukat a tetőtől talpig kikent tizenegy-két évesek...
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla, Luckie, MadHatter
2013. május 07. 20:11 #4180
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.05.07. 20:03)
Az előző hozzászólásokról jutott eszembe, hogy milyenek az ötödikesek az iskolánkban. Van egy lány, aki kifejezetten olyan, mint egy útszéli khmm... prostituált. A fenekét alig eltakaró szoknya, magassarkú, idegesítő nyávogás, "nagylányos" rágócsattogtatás, festett haj... 10-11 évesen. És ő sírt az egyik tanárnak, hogy mindenki rosszakat mond rá. Édesdrágám, gondolkodj el rajta, vajon miért...

Ilyenkor a szüleinek kéne adni egy-két atyai pofont,utána jöhet a gyerek is.Undorítók az emberek dry.gif De még a fiúk is
Biológián a nőkről tanultunk és mondja az egyik fiú osztálytársam,hogy ő csak azt nézi a nőkőn és akkor már "szerelmes lesz belé" (majdnem így fejezte ki) ha nagy a melle és szép,nagy a sgge.És a belső tulajdonsága nem érdekli?Nem,inkább a külső.Meg hétfőn mondta,hogy nekem még nem nőtt a mellem.Jó,mert 15 évesen nem 100-as méretű melltartót hordok... na mindegy.Ezen látszik,hogy sok pasi a külső alapján ítélik meg a nőket,aki csúnya az maradjon csúnyának,de aki tele van plasztikáztatva az már "istennő" dry.gif
6 felhasználónak tetszik: coke., itsjustme, Beyla, Bad Girl40, Luckie, MadHatter
540 oldal 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!