Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 08. 20:58 #4221
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.05.08. 13:21)
Hát engem nem hidegen hagy a ti problémáitok. Nem én tehetek róla ha ilyen elégedetlenek vagytok. Én teljesen elégedett  vagyok magammal, és nektek is így kéne lenni vele. Mármint nem velem, hanem hogy magatokkal elégedettek legyetek. És egyébként örülök, hogy nincsenek ilyen problémáim. Foglalkozzatok magatokkal, nem irigykedni kell..

A sovány ember örülne ha egy picit hízzon,legyen súlya,nem akar 20 éves léttérre 45-50 kg lenni.A túlsúlyos "malackáid"pedig fordítva rolleyes.gif
Tudod én örülnék ha egy picit híznék és úgy kb. 60-64 kb lennék.15 éves létemre 52-53 kg vagyok és nem,nem akarok fogyni hanem hízni szeretnék wink.gif
3 felhasználónak tetszik: coke., Beyla, Luckie
2013. május 08. 21:01 #4222
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a szinusszal meg a koszinusszal... meg az egész trigonometriával. unsure.gif nincs is jobb, mint öt nap pihi után egy matekdogával kezdeni. dry.gif


Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.08. 18:28)
Már három napja fáj a fejem, hányingerem is volt, órákig fetrengtem, mire jobban lettem. És még spanyolozni sem tudtam. sad.gif

csak nem téged is meglátogatott az a drága, migrénnek nevezett förtelem? unsure.gif
2013. május 08. 21:10 #4223
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.08. 20:34)
Irigy? rohog.gif Még akkor sem lennék az rád, ha esetleg te lennél az angol királynő és a Dalai Láma egyben.XD Wazze, egyesek miket nem képzelnek magukról, komolyan.XD Hidd el, a gusztustalan undorító és primitív, illetve alpári stílusodat eltekintve senki sem lenne rád irigy, még egy kóbor kutya sem. Köbö emberileg egyenlő lehetsz a nagy nullával, aki itt osztja az észt. Mert dobálózol te itt olyan paradoxon dolgokkal, hogy ez téged nem érdekel - akkor mi a f*sznak kötekszel, és osztogatod az ostoba használhatatlan tanácsaidat? rolleyes.gif Értsd meg Kicsijány, senki sem kíváncsi rád. Majd, ha kell a tanácsod és a véleményed, akkor azt megírják neked, addig meg fejezd be a tudálékoskodást és az okoskodást, amely mögött igen alacsony IQ rejtőzhet valószínűleg. Örülünk, hogy elégedett vagy magaddal, de tudtommal - úgy, ahogyan a szánalmas tanácsaidra - erre sem kíváncsi senki sem. rolleyes.gif Te foglalkozz magaddal, és a tegnap éjszakai erőlködésedet látván ajánlom neked a Guttalax hashajtót, de, ha az sem használ, akkor tuti tipp a ricinus olaj. wink.gif Mint szoktam mondani, először a saját házad tájékán sepregess, utána térj át máséra! Vagy annyira szegényes a magánéleted, hogy itt tombolod ki magadat? Igaz, nekünk barátaink és szerelmünk van, neked meg gondolom senkid (amin nem is csodálkozok) a nagymenő - újabban csak alpári és primitív - viselkedésű fiú haverjaidon kívül, akikkel gondolom "torpedózni" szoktál, ha van egy kis szabadidőtök. rolleyes.gif Csak azt tudom mondani, mint amit a múltkor: kulturálódj, művelődj, tanulj meg nőként viselkedni, s tanulmányozd a tankönyvek mellett az illemszabályokat is, hogy megtanulj buszon szintén emberként viselkedni!
Na, Ámen Testvéreim! meghajolo.gif 
On - csak, hogy ne csak offoljak.XD
Hát nem tudom. A mai gyakorlat nem volt túlzottan jó az ott dolgozó alkalmazottak miatt, sőt szinte ment az egész napos semmit tevés. Meg a fejfájással - a vérvétel kicsit megviselt, mivel vérszegény vagyok. Nem voltam ma valami jól, pláne úgyhogy két és fél órát álltam sorba, mert olyan sokan voltak.


jól elkalandoztunk a cicanadrágoktól. biggrin.gif szerintem teljesen mindegy, ki mennyire tér el a média által kreált tökéletes alaktól (amúgy is kismillió tökéletes alak létezik, emberek vagyunk, nem fröccsöntött műanyag barbibabák), amíg az alkati sajátosságait figyelembe véve előnyösen és stílusosan öltözik. ha meg nem, akkor ne csodálkozzon, ha kinevetik érte.

jobbulást, irigyellek, hogy képes vagy egész nap gyakorlatozni egy kórházban, én kábé 2 perc után sikítva kimenekülnék onnan. biggrin.gif

on: még mindig a drága édesanyámmal. szeretem, de az idegeimre tud menni. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, coke., Luckie
2013. május 08. 22:34 #4224
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (emilinda @ 2013.05.08. 21:10)
jól elkalandoztunk a cicanadrágoktól.  biggrin.gif  szerintem teljesen mindegy, ki mennyire tér el a média által kreált tökéletes alaktól (amúgy is kismillió tökéletes alak létezik, emberek vagyunk, nem fröccsöntött műanyag barbibabák), amíg az alkati sajátosságait figyelembe véve előnyösen és stílusosan öltözik. ha meg nem, akkor ne csodálkozzon, ha kinevetik érte. 
jobbulást, irigyellek, hogy képes vagy egész nap gyakorlatozni egy kórházban, én kábé 2 perc után sikítva kimenekülnék onnan. biggrin.gif 
on: még mindig a drága édesanyámmal. szeretem, de az idegeimre tud menni.  biggrin.gif

Tudom, de sajnos nem bírtam befogni a lepénylesőmet, és nem beoltani. Annyira jól esett.XD Kissé nevetséges a tag, mert fasírtban voltunk régebben, aztán én úgy voltam vele, hogy mi a fenének utáljam, ha nem ismerem. Tök normálisan hozzászóltam, erre elkezdett p*rasztozni. Tudod, ahogyan velem viselkednek, akkor általában én is úgy viselkedek az emberekkel. Állítsa magát takarékra, mert nem ő az Atya Úr Isten - több eset is volt már, hogy 16-17 kis töpszli létére elkezdte osztani az észt. Nem az anyám, nem az apám, nem a párom, akadjon már le rólam.

Nekem tetszik a kórházi gyakorlat, legalábbis én szinte mindenhol jól éreztem magamat. Egyedül a sebészet volt gázos, de ott tényleg volt minden, ami seb, vágás és műtét. Ott azért lehetett mit csinálni. Vérvételek, injekciók, mellette persze az alap dolgok. Ha valakit pelusozni kell, akkor az, valamint az ágyazás, ételosztás. Én szeretem csinálni - sokak szerint nem vagyok normális egyébként.XD Ehhez akaraterő és rengeteg kitartás kell. Amúgy, ha engem szurkálnak, azt már nagyon nem szeretem, viszont a szurikat és a vérvételt nagyon élveztem.smileeee.gif

On:

A fejfájással, nagyon fáj sajnos.sad.gif
3 felhasználónak tetszik: emilinda, coke., Luckie
2013. május 08. 22:37 #4225
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.08. 21:01)
a szinusszal meg a koszinusszal... meg az egész trigonometriával. unsure.gif nincs is jobb, mint öt nap pihi után egy matekdogával kezdeni. dry.gif 
csak nem téged is meglátogatott az a drága, migrénnek nevezett förtelem? unsure.gif


Úgy tűnik. sad.gif Remélem, "csak" az időváltozás miatt. De már a létező összes tököm tele van vele.

Most azzal is tele van, hogy van valaki, akinek most kellene FB-n lennie, hogy lássa az üzenetemet, de persze most nem jön fel.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie
2013. május 08. 22:42 #4226
- törölt felhasználó -    
Ebbe a topicba kellett volna hozni a popcornt + a kóla light-ot. laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: antonia12, coke., dijansalihu, Vampiregirl1, teamdelenax3, Beyla, MadHatter, Luckie
2013. május 09. 15:14 #4227
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.08. 22:34)
Tudom, de sajnos nem bírtam befogni a lepénylesőmet, és nem beoltani. Annyira jól esett.XD Kissé nevetséges a tag, mert fasírtban voltunk régebben, aztán én úgy voltam vele, hogy mi a fenének utáljam, ha nem ismerem. Tök normálisan hozzászóltam, erre elkezdett p*rasztozni. Tudod, ahogyan velem viselkednek, akkor általában én is úgy viselkedek az emberekkel. Állítsa magát takarékra, mert nem ő az Atya Úr Isten - több eset is volt már, hogy 16-17 kis töpszli létére elkezdte osztani az észt. Nem az anyám, nem az apám, nem a párom, akadjon már le rólam.
Nekem tetszik a kórházi gyakorlat, legalábbis én szinte mindenhol jól éreztem magamat. Egyedül a sebészet volt gázos, de ott tényleg volt minden, ami seb, vágás és műtét. Ott azért lehetett mit csinálni. Vérvételek, injekciók, mellette persze az alap dolgok. Ha valakit pelusozni kell, akkor az, valamint az ágyazás, ételosztás. Én szeretem csinálni - sokak szerint nem vagyok normális egyébként.XD Ehhez akaraterő és rengeteg kitartás kell. Amúgy, ha engem szurkálnak, azt már nagyon nem szeretem, viszont a szurikat és a vérvételt nagyon élveztem.smileeee.gif
On:
A fejfájással, nagyon fáj sajnos.sad.gif


Egyébként nem úgy volt, hogy ezentúl nem fogod elolvasni a hozzászólásaimat? Vagy neked van olyan hiper szuper tehetséged, hogy olvasás nélkül is tudod mit írtak az emberek? Hát gratulálok, sikeresen bemutattad, hogy csináljon valaki sz*rt a szájából... rohog.gif
És egyébként épp ez az, hogy régen "fasírtba" voltunk. Egy idő után nekem fel tűnt, hogy hogy folyton válaszolgatsz a hozzászólásaimra, mert ugye mint tudjuk, Miss Beyla nem bírja ki hogy ne körülötte forogjon a világ. Aztán küldesz üzenetet azzal kapcsolatban, amihez rohadtul nincs közöd. Aztán meg eldöntöd, hogy meggondolod magad és úgy döntesz mégsem utálsz, és próbálsz jó pofizni. Na, tipikus esete a kétszínű s*ggnyalóknak. Szerinted mindenki úgy ugrál, ahogy te fütyülsz? Egyszer ezt mondod, csinálja mindenki azt, de egyszer meggondolod magad és akkor meg úgy kell csinálni. Hát ha valaki, akkor én biztos nem játszok ilyen játékot. Velem egyszer volt valaki bunkó, azzal többet szóba nem állok, de ha mégis, akkor se szép szavakkal fogom illetni.
Vagy esetleg hozzá vagy szokva, hogy mindenki csak fejet hajt előtted? Hát képzeld vannak olyan emberek, akik nem fogják csókolgatni a s*gged. 110.gif
Ha azt hiszed, hogy neked mindent szabad, nagyon el vagy tévedve.

On:
Ezzel a meleg idővel. És ez még csak rosszabb lesz. sad.gif Már alig várom, hogy tél legyen.. smileeee.gif
2013. május 09. 15:32 #4228
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Mindennel pardon.gif
2013. május 09. 18:57 #4229
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma a 10 éves kisöcsémnek beszólt egy 13 éves s*ggdugasz, hogy 'mit menőzik állandóan'. dry.gif Most az menőzés, hogy anyuék normális cuccokba járatják iskolába.? Igen, több ezer forintos cipője és táskája van, érintős telefonja, ami ráadásul nem is okos, és karórája, amit a születésnapjára kapott. Ráadásul a kölyök egyáltalán nem szegény családból származik, de úgy látszik mégis féltékeny. Amúgy szép öcsim van, de elég nehezen illeszkedik be, és utálom, ha valaki bántja. Mert még kicsi, és nem tudja magát igazán megvédeni a nagyokkal szembe. És basszus, sírva hívott fel utolsó óra előtt, és majdnem leléptem. Egyébként elmentem az iskolájukba, és annyira élvezem, hogy a tanárok ilyenkor semmit sem csinálnak, így nekem kellett beszélnem a gyerekkel, hogy szálljon le az öcsémről.
11 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, coke., Beyla, MadHatter, Vampiregirl1, teamdelenax3, icarlyluv, Luckie, Destiny015, Blaze, VampireBella
2013. május 09. 19:01 #4230
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.05.09. 18:57)
Ma a 10 éves kisöcsémnek beszólt egy 13 éves s*ggdugasz, hogy 'mit menőzik állandóan'. dry.gif Most az menőzés, hogy anyuék normális cuccokba járatják iskolába.? Igen, több ezer forintos cipője és táskája van, érintős telefonja, ami ráadásul nem is okos, és karórája, amit a születésnapjára kapott. Ráadásul a kölyök egyáltalán nem szegény családból származik, de úgy látszik mégis féltékeny. Amúgy szép öcsim van, de elég nehezen illeszkedik be, és utálom, ha valaki bántja. Mert még kicsi, és nem tudja magát igazán megvédeni a nagyokkal szembe. És basszus, sírva hívott fel utolsó óra előtt, és majdnem leléptem. Egyébként elmentem az iskolájukba, és annyira élvezem, hogy a tanárok ilyenkor semmit sem csinálnak, így nekem kellett beszélnem  a gyerekkel, hogy szálljon le az öcsémről.

Tudom milyen az ha bánják az ember sajnos már sokszor tapasztaltam a saját bőrömön.És utána minden megoldódott hogy beszéltél azzal a gyerekkel?
Ui:Per pillanat azzal hogy megyünk holnap főzni és senki nem lesz velem akikkel jobba vagyok. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., Beyla
2013. május 09. 19:23 #4231
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Én már a kórtantól kapok csömört, úgy, hogy úgy döntöttem, hogy azt hiszem mára ennyi volt a tanulása. Kissé sok volt az anyag, és sajnos kegyetlenül hosszú, bár a bélrendszer betegségeinek kórtanát kissé keverem. Ki gondolta volna, hogy ennyi fekélyes bélbetegség létezik? ohmy.gif Ja, igen, meg a nyomtatómmal. Sajnos még most is van angol órám, és megírtam egy jó kis beszámolót a jelenlegi gyakorlati helyről, mert nem volt kedvem kézzel írni. Az egész korrekt volt, hogy az angol tudásom egy csettintésre előjött úgy, hogy nem használom már két éve, de a nyomtató az szerintem tönkrement. Minden áldott alkalommal azt jelzi nyomtatásnál, hogy el van akadva a papír, holott nincs még papirusz sem beleszaggatva. Úgyhogy nagy az esélye, hogy egy új készülékre is be kell invesztálni.
5 felhasználónak tetszik: coke., MadHatter, Luckie, riri17, VampireBella
2013. május 09. 19:28 #4232
RencykeSmile
RencykeSmile
visszatérő vendég
 
StátuszÚj profil!<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.25.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 4
Azonosító: 196764
Offline offline
A világon túl sok bunkóóó ember van!! biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, VampireBella
2013. május 09. 20:42 #4233
- törölt felhasználó -    
Minden nap fáj a fejem,de már nagyon unom és a holnapi naptól.Holnap bejárjuk a falut... vagyis a "várost" amit várossá akarnak nyilváníttatni (szr az út,egy suli van,nincs bevásárló áruház pl. Tesco... stb),azért fogjuk bejárni,mert akadályverseny lesz.Sokan hisztiznek,hogy mennyit kell sétálni.Nem elég,hogy fáj a fejem,de már 1 hete fáj a lábam,de mégis megyek holnap amihez nekem sincs kedvem menni.És ezt az egész akadályversenyt a szülői közösség találta ki,de azt mondják,hogy be is járták... gondolom kocsival rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. május 09. 21:57 #4234
- törölt felhasználó -    
Először is, akkor mindent sorjában. Reggel bemegyek a suliba, lépkedek a folyosón egyre közelebb a termünkhöz, amikor meglátok egy ötödikes kis csajt (a termük a mienkkel szemben van). Halál komolyan mondom elszörnyedtem, azon, ahogy kinézett. Jó magas sarkú cípő, vagyis inkább szandál, hátul bőven kivágott póló, és kifestett szem. Halál komolyan mondom, mikor én voltam ötödikes azért rám szóltak a tanárok, mert fénylakkal vagy egy alig látható világos rózsaszín körömlakkal ki volt a lábujjkörmöm festve, ja bocsánat, ez hatodikban volt. A kifestésen akkor még nem is gondolkoztam, ők meg. Hallani kell, hogy beszélnek. Jóformán olvasni alig tudnak de az anyázás az rohadt jól megy. Ezen látszik, kit hogy nevelnek. Már így előre látom mi lesz ezekből a lánykákból. A másik. Én megértem, hogy nem mindenki egyforma, vannak soványak, ducibbak meg minden, de én azt egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy, ha tudod jól, hogy nem vagy egy nádszálvékony leányka, akkor miért veszel fel olyan nadrágot, amit fel sem tudsz rendesen húzni, és a fél...feneked kint van belőle. Halál komolyan. Egész nap bámulhatja az egész iskola, hogy a fél sgge kint van a csajnak a gatyából. Nagyon gusztusos volt az egész nap így, ezzel a csodálatos panorámával.
10 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, hayley4, Luckie, Destiny015, dijansalihu, Bad Girl40, riri17, VampireBella, icarlyluv, MadHatter
2013. május 10. 16:29 #4235
- törölt felhasználó -    
1. Néhány fiú osztálytársamból, akik már most - 15 évesen - rasszisták, homofóbok, bunkók és baromi tiszteletlenek. Ha véletlenül annyit mersz mondani nekik, hogy nem egészen úgy vannak a dolgok, ahogyan ők azt gondolják, akkor meg a p*fádba röhögnek.
2. Egy osztályomon belüli párból, de belőlük már úgy egy jó ideje. Engem nem érdekel, hogy mit csinálnak, és ha ők így boldogok, nekem az tök okés, de az azért egy kicsit zavar, hogy konkrétan az én padomon ülve tolják le a nyelvüket a másik torkán. Nem bírom azt mondani rájuk, hogy aranyosak, mert konkrétan rossz leszek, ha rájuk nézek. rolleyes.gif
3. Lekéstem a buszt.
9 felhasználónak tetszik: Destiny015, dijansalihu, teamdelenax3, Bad Girl40, riri17, VampireBella, Luckie, Misao, icarlyluv
2013. május 10. 16:33 #4236
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Csak annyival,hogy lerokkantam: begörcsölt(?) a jobb talpam,fáj valamiért a bal szemem,és egy incurka-pincurkát megvágtam az ujjam.Miss szerencsétlenség alkotott megint rolleyes.gif
2013. május 10. 19:03 #4237
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy elcseszték az egyik kedvenc játékomat, a Honfoglalót, ezzel a sz*r újítással. Hogy lehet így elcseszni egy ilyen jó játékot? Na, hát ezzel se fogok többet játszani, abba biztosak lehetnek.. reklamalo.gif
2013. május 10. 19:12 #4238
- törölt felhasználó -    
Az egyik nagy szájú osztálytársammal.Ma akadályversenyre mentünk és az egyik állomáson mindenkinek kellett menni, kb. 3-an nem mentünk,de velem kezdett úgymond kiabálni,hogy én is csináljam meg,mert ő is megcsinálta.Jól van megcsináltam.Az utolsó állomáson jó,hogy nem csináltam azt amit ő csinált velem.Be kellett menni az erdőbe tojásokat keresni,mert az volt a feladat.Mindenki kereste ő meg azt a kbaszott Facebook-ot nyomta dry.gif Kivertem volna a kezéből a telefont,de sajnos másik osztálytársamé volt a telefon
5 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Bad Girl40, riri17, VampireBella, Luckie
2013. május 10. 19:52 #4239
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Azzal h az angoltanárom minden egyes órán dogát irat olyanból amit el sem magyarázott, de ő szerinte azt tudnunk kell... reklamalo.gif reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: minibogárka, Luckie
2013. május 10. 20:20 #4240
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Mindennel. Komolyan, már baromira ki vagyok készülve. Anyuval ma nagyon szépen összevesztem. Még mindig nem fogja fel, hogy tinédzser vagyok, pedig már elmúltam 15 éves. Ennek a történetnek van folytatása, de azt nem szeretném ide leírni..
Az osztályban van egy srác meg egy lány, akik állítólag járnak, de egyszer veszekednek, máskor a padon ülve nyalják-falják egymást. Nekem is van barátom, de azért nem az osztály szeme láttára csókolozunk. Múltkor olyat veszekedtek a folyóson, hogy az egész iskola tőlük zengett.
4 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, VampireBella, Luckie, Destiny015
540 oldal 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!