Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 10. 20:21 #4241
- törölt felhasználó -    
Ja, és még azzal, hogy tegnap óta van bent egy légy a szobámba. Hiába vadászok rá egész nap, hiába van tárva nyitva az ablak, persze, hogy nem repül ki..Ha ez miatt nem tudok aludni éjjel, hát én nem tudom mit csinálok... reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. május 10. 20:23 #4242
- törölt felhasználó -    
Két nyávogós pics@val az osztályomból nem jöttek akadályversenyre mert nem akarnak gyalogolni és támogatni a jelenlétükkel az osztályt pff. dry.gif Szánalmasok.
1 felhasználónak tetszik: coke.
2013. május 10. 20:29 #4243
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.10. 20:23)
Két nyávogós pics@val az osztályomból nem jöttek akadályversenyre mert nem akarnak gyalogolni és támogatni a jelenlétükkel az osztályt pff. dry.gif Szánalmasok.

Nálunk 6-an nem jöttek be,vagyis 4-en,mert az egyik lány kiállításra ment (a fotóit kiállították) a másik pedig 1 hete (?) megsérült a foci edzésen
1 felhasználónak tetszik: VampireBella
2013. május 10. 21:39 #4244
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Most éppen azzal, hogy a nyelvtan tanár megakar buktatni úgy átlagot tekintve hogy hármasra állok, és ha ez nem lenne elég az egész osztály előtt kijelentette hogy csak én vagyok olyan béna hogy nem értem a feladatot, plusz a padtársam aki barátnőmnek vallja magát, azt mondta hogy biztos meg fogok bukni. Az egyetlen jó dolog volt a mai napban hogy sikerült megállnom hogy csak itthon boruljak ki.
2013. május 10. 21:42 #4245
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.10. 20:23)
Két nyávogós pics@val az osztályomból nem jöttek akadályversenyre mert nem akarnak gyalogolni és támogatni a jelenlétükkel az osztályt pff. dry.gif Szánalmasok.


Hát igen... Engem is lehordtak, mert kocsival mentem nem pedig gyalog. dry.gif Pedig begyullad lábbal nem naon tuok menni, de azért még lebasznak...
pfff, hogy szopn@n@k le! mad.gif
2013. május 10. 21:57 #4246
- törölt felhasználó -    
Az egyik IQ Ninja osztálytársamnak nagyon sikerült felhúznia a suliból hazafelé jövet. Mivel az osztályból csak mi ketten hallgatunk rockzenét (vagyis az én esetemben csak valami olyasmit) ő annyira nagyon tud mindent. Hárman jövünk haza, és kértem őket, hogy ha van wifi-jük (mert én nem hordok telefont a suliba, minek 5 perc a sulitól hazáig?!) akkor tegyék már be nekem a Kiss-től az I was made for loving you-t. Erre ő megkérdezi, hogy csak ezt a dalt szeretem, vagy a bandát is, de már éreztem, hogy nem dicséretet akar mondani. Erre mondom, hogy csak ezt, meg még egy dalt ismerek tőlük, erre válaszolja, hogy jó, mert ő nem szereti őket, mert olyan bzisan vannak kifestve. Nem álltam neki hisztizni, de látta, hogy nem tetszik. Egyszerűen hogy mondhat ilyet?! Minden valamirevaló rockzenekarnak, legalábbis a legtöbbnek van egy jellegzetes stílusa. A Kiss-ről a fekete-fehérre mázolt bandatagok ugranak be a legtöbb ember fejében, de ezzel most mi baj van? Ugyanúgy van az AC/DC-nek, a Guns N' Roses-nak, a SlipKnot-nak, a Green Day-nek és még sok más bandának, mint a FOB van egy jellegzetes stílusa, és kinézete. Én megérteném, hogy nem tetszik neki, de akkor miért ilyen szemét, alpári stílusban kell ezt közölni?! Nem vagyok Kiss fan, de igen is tisztelem őket, mert tudnak. Az én számból még soha nem hallotta senki, hogy ez meg az a zenekar ilyen, meg olyan szr. Miért nem lehet úgy mondani, hogy nem tetszik, hogy ki van festve az arcuk. Ez csak nekem tűnik normálisabbnak?!
9 felhasználónak tetszik: VampireBella, Luckie, riri17, MadHatter, hayley4, minibogárka, Bad Girl40, Destiny015, icarlyluv
2013. május 10. 22:14 #4247
- törölt felhasználó -    
Mondanám, hogy mindennel, de az már túl sablonos szöveg, viszont (!) igaz. De akkor is, leginkább magammal vannak gondjaim. Az egy dolog, hogy kívülről nem vagyok egy szépségkirálynő (hahaha, enyhe szarkazmus + sok rajtam a felesleg, meg stb..) de konkrétan most jöttem rá, hogy belülről is egy dög vagyok. Gondolkoztam azon, hogy ideje lenne már megváltoznom, de őszintén? LESZ#ROM MIT GONDOLNAK RÓLAM AZ EMBEREK. Ilyen vagyok, így születtem.. engem így raktak össze. Szépen lassan elvesztem azokat az embereket, akiket a legjobban szeretek, Ők mellesleg úgy csinálnak, mintha egy utolsó rib#nc lennék, nem is foglalkoznak velem, de persze arra mindig is jó voltam, hogy én meghallgassam őket, hogy tanácsokat adjak, és segítsek, ha baj van.. Fordított esetben meg mi van? Semmi. És ebből már rohadtul elegem van, hogy az emberek azt hiszik, hogy úgy táncolok, ahogyan ők fütyülnek. Komolyan mondom, azokban csalódok mostanában a legtöbbet, akikben eddig teljes mértékben megbíztam, és úgy kezeltem őket, mintha a testvéreim lennének! Erre meg visszaélnek mindezzel. Persze, ez még nem is elég. Olyan dolgokon megyek keresztül az elmúlt lassan 6 hónapban, hogy jézusom. Nem, nem sajnáltatni akarom magam, tisztában vagyok azzal, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetűek is, akik még mindig tudnak őszintén mosolyogni, de én nem. Nem! A saját apám akarja tönkretenni az édesanyámat, olyanokat mondd rá, hogy te büdös k#rva, majdnem nekiment, aztán miután rászólok, hogy "he, most már nyugodjál le, anyám közeléből meg most takarodj vagy nem tudom, mit fogok csinálni", egész egyszerűen kinevet, és közli velem, hogy hát Vancsika, nem veszed észre, hogy mindezzel saját magadat írod le? TÉNYLEG? TÉNYLEG B#ZDMEG, TÉNYLEG? ÉN? ÉN VAGYOK AKI MÉLYRE SÜLLYED? Hát nem hiszem. Nem én vagyok az, aki férfi létére (!!) nőket ver, és többször gyilkosságot akart elkövetni.. ÉDESANYÁMMAL. És még Ő van felháborodva, hogy elmondom neki, hogy az emberiség legalján van, hogy egyszerűen undorodom tőle, és hogy már nekem nincsen apám meg minden. Aztán szépen megszólal, hogy "lányom, ezek nagyon kemény szavak". MIT VÁR EZEK UTÁN? Azt, hogy ugyanolyan puszipajtás legyek vele mint régebben? Na, hát tudjátok mikor.. Inkább szúrom ki a szemgolyómat egy tűvel. És, ha már így kiírok magamból mindent, akkor már azt is leírom, hogy egyszerűen undorom magamtól, már egy jó ideje. Volt olyan, hogy a tükörbe néztem, elkapott a hányinger és rám tört a sírógörcs. Most ez normális? És akkor még azt is el kell viselnem nap mint nap (!) ahogyan szembe jönnek velem azok a lányok, akik full gyönyörűek, van kisugárzásuk és még sorolhatnám. Én nem akarok beállni ebbe a sorba, de most tényleg. Ha meg meztelenül látom magam, akkor meg még ennél is jobban elkap a hányinger. Szeretem a nagyon lenge ruhákat, és utálom a feszeseket. És naponta a szemembe mondják azokat a kifejezéseket, hogy ilyen meg olyan csúnya vagyok, hogy ideje lenne lefogynom mert elég dagadt vagyok.. Hiába mondják azt, hogy ne figyeljek ezekre.. Ott vagyok egy osztály/évfolyamközösségbe (ha tetszik, akkor iskolaiban) és a fele azzal van elfoglalva, hogy engem csesztessen. Az utóbbi időben szépen rájöttem, hogy nekem tényleg csakis egyetlen egy ember van, akire mindig számíthatok, aki mindig mellettem áll, tanácsot ad, és ha mégsem tud, akkor is meghallgat aztán ad egy nagyon nagy ölelést, amibe mindent belesűrít. Annyira jó érzés, hogy ő érezteti velem, hogy ő nagyon szeret és fontos vagyok neki. Mellesleg szegény lánynak körülbelül ugyanilyen gondjai vannak. JAJ, ÉS A VICC AZ, hogy mindazok, akik nem tudnak békén hagyni, egy idő után odajönnek hozzám, és megkérdezik bűnbánó arccal, hogy "Vanessza, mi a baj?" TE VAGY A BAJOM, TE. Persze, ilyenkor nem mondok semmit, csak nyomogatom tovább a telefonomat, aztán ennyi. És még azt nem is említettem, hogy nekem volt egy kutyám. A történetet nem fogom leírni, legyen annyi elég, hogy magát az életet jelentette nekem, anyám meg megkeserítette azzal az életemet, hogy elvitte. Június 26-án lesz az a nap, amikor egy kerek éve nem láttam a kis pofiját. Hát köszi anya, még azt sem tudom, hogy él és virul-e vagy már régen az ibolyát szagolja jó lentről. De igen, azért ezek után képesek elvárni tőlem azt az emberek, hogy legyek ugyanolyan kis szupcsi, vidám, mosolygós csajszi, figyeljek oda a tanulmányaimra, és ne 'zülljek' el. Ezek után komolyan azt várják tőlem, hogy csináljak úgy, mintha mi sem történt volna? Jó, rendben - szoktam mondogatni. De nekem már kur#ra elegem van. 14 éves leszek novemberben, mi jöhet még ezek után?! Bár, szerintem nem is vagyok kíváncsi. Semmire. Akkora nagy önbizalomhiányosságban szenvedek, hogy csak na. De nem is firtatom tovább. A lényeget leírtam, és már most mondom, hogy ezek után lehet, hogy egy nyávogós kis p#csának tűnök majd, de könnyű úgy ítélkezni, hogy nem is ismertek engem. Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett, de ez már nagyon régen bennem volt. Csók.
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Luckie, riri17, minibogárka, coke., Destiny015
2013. május 10. 22:50 #4248
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Ettől a roh*dt melegtől + a sok szúnyogtól, s reggel is arra keltem, ahogy a egy h*lye légy zümmögőt a fülembe, de pórul járt mert a kutyám reggelizett. tongue.gif
2013. május 11. 14:10 #4249
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
na ez már tényleg durva blink.gif ohmy.gif
az ilyet le kéne tiltani Linkelt szöveg
2 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Luckie
2013. május 11. 17:14 #4250
- törölt felhasználó -    
Idézet (acsgeorgina98 @ 2013.05.11. 14:10)
na ez már tényleg durva  blink.gif  ohmy.gif 
az ilyet  le kéne tiltani Linkelt szöveg

Fúúúj, most majdnem ide hánytam!!! Ez mi??

On: Azzal, hogy miközben az ebédet csináltam, elvágtam az ujjam. De elég durván. Még most is vérzik, pedig még délelőtt vágtam el. És azért eléggé fáj is.
2013. május 11. 17:25 #4251
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (acsgeorgina98 @ 2013.05.11. 14:10)
na ez már tényleg durva  blink.gif  ohmy.gif 
az ilyet  le kéne tiltani Linkelt szöveg


ó, hogy vágnák le neki, hogy ne legyen mivel undorítania az embereket... nem vagyok egy tízéves prűd szűzkislányka, de ez még nekem is sok volt... kell nekem gondolkodásnélkül megnyitni képeket. unsure.gif
eddig nem volt tele a tököm semmivel - viszont most, hogy eszembe jutottak az ehhez hasonló kretének... undorító.
2 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Luckie
2013. május 11. 18:45 #4252
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
A csodás hittantanárnővel. Ma írtuk a próbaérettségit és ő volt a fölügyelő tanár. Hát alig tudtam odafigyelni arra amit írok, mert állandó jelleggel beszélt és beszélt és beszélt, még csak nem is halkan, hanem normálisan, mint az órán. Csomószor belezavarodtam a számolásba, pedig a matek elég jól megy nekem. Ha ezmiatt számoltam félre, én esküszöm falnak megyek.
5 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, coke., Beyla, riri17
2013. május 11. 18:46 #4253
- törölt felhasználó -    
Az álszent rohadékokból. Nevetséges! rofl.gif
2013. május 11. 19:32 #4254
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.10. 20:23)
Két nyávogós pics@val az osztályomból nem jöttek akadályversenyre mert nem akarnak gyalogolni és támogatni a jelenlétükkel az osztályt pff. dry.gif Szánalmasok.


magassarkúba elég nehéz futni, próbáld megérteni. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Bad Girl40, MadHatter, Luckie, Beyla, riri17
2013. május 11. 20:48 #4255
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Azzal,hogy be van dagadva a bal szemem,és akkor most vagy fél óráig kamilláztam,és most meg kissé homályosan látok vele.Remek rolleyes.gif
2013. május 11. 20:50 #4256
- törölt felhasználó -    
Kb. 1 hete fáj a lábam.Menni alig bírok,nem tudom,hogy eltört-e vagy sem,mert nincs bedagadva,szerencsére rolleyes.gif
2013. május 11. 21:02 #4257
- törölt felhasználó -    
A facebookkal. Komolyan az embernek sehol se lehet nyugta az idióta emberek miatt.Főleg azt szeretem amikor valamelyik lány kiteszi a mellét,drága telefonnal menőzik,h*lye pofát vág,ír valami ostoba idézetet és a barátnői meg a kommentben nyávogják,hogy milyen szép meg,hogy 'szupcsi' lett.I don't want to live on this planet anymore unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Jolie_77, teamdelenax3, Luckie, coke., Beyla, riri17, MadHatter
2013. május 12. 10:05 #4258
- törölt felhasználó -    
Az idióta, hülye emberekkel, mondjuk megszokhattam volna, hogy velük állandóan...
3 felhasználónak tetszik: coke., Beyla, MadHatter
2013. május 12. 10:10 #4259
- törölt felhasználó -    
a sulival..nem vagyok rá büszke,és nem is akarok vele nagyozni,de ma anyum kapott egy emailt az of.-mtől hogy benne vagyok a top5 gyerek közül akik ha nem javítanak év végéig átkerülnek a c-be vagy egy másik suliba.. sad.gif muszály lesz összeszednem magam.. unsure.gif
2013. május 12. 10:50 #4260
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Tufancs @ 2013.05.11. 21:02)
A facebookkal. Komolyan az embernek sehol se lehet nyugta az idióta emberek miatt.Főleg azt szeretem amikor valamelyik lány kiteszi a mellét,drága telefonnal menőzik,h*lye pofát vág,ír valami ostoba idézetet és a barátnői meg a kommentben nyávogják,hogy milyen szép meg,hogy 'szupcsi' lett.I don't want to live on this planet anymore  unsure.gif


én azt "bírom", amikor egyik írja hozzászólásban, hogy "gyönyörű vagy", a másik hogy "nem is, én csúnya vagyok, a szép azt te vagy" és ezen elkezdenek veszekedni. dry.gif
ja, meg egy kép erejéig kölcsönadott ájfónról is hallottam már. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Jolie_77, teamdelenax3, Luckie, Beyla, hayley4, riri17, MadHatter
540 oldal 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!