Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 18:53 #4281
- törölt felhasználó -    
Idézet (Chelsy @ 2013.05.12. 18:48)

És egy kérdés: miért baj az, ha vki huszonévesen szereti a Vámpírnaplókat? Tudtommal nincs korhatárhoz kötve, nem?

Csak azért hoztam fel példának, mert általában a 13-17 év közti lányok kedvelik. biggrin.gif Azt nem mondtam, hogy baj. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 12. 18:54 #4282
davidsomerhalder
davidsomerhalder
új tag
 
Státuszna húztam szisztok
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 201873
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.05.12. 18:53)
Csak azért hoztam fel példának, mert általában a 13-17 év közti lányok kedvelik. biggrin.gif Azt nem mondtam, hogy baj. smileeee.gif

szálljál le a csajról szereti és ennyi
2013. május 12. 18:54 #4283
davidsomerhalder
davidsomerhalder
új tag
 
Státuszna húztam szisztok
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.05.12.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 201873
Offline offline
Idézet (coke. @ 2013.05.12. 18:46)
azért az vicces, hogy a lányok elkezdtek ilyen bő fazonú valamiket hordani, a legtöbb fiún meg csak úgy feszül a gatya. most mégis mi ez? rohog.gif

divat blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
2013. május 12. 21:19 #4284
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.12. 18:02)
A tízévesekkel, akik azt hiszik, hogy Justin Bieber, Selena Gomez, a Little Mix és a One Direction jó zenét játszanak (a One Direction még annyira nem is gáz, de a rajongók többsége elviselhetetlen), holott tucatfos az egész, amikhez hozzádobtak 1-2 babapofit, meg semmitmondó dalszöveget, hogy el tudják adni az ilyen agymosottaknak. A gyerekes gondolkodásukra alapozva pedig leszólják az igazi tehetségeket, mintha annyit értenének az igényes zenéhez. Az ilyenek nagyon kiborítanak, mikor próbálják bemesélni nekem, hogy mi a jó és mi nem.
Szerk.: ezt a hozzászólást nézzétek.

Utálom Justin-t,Selena-t,az 1D-t és a Little Mix-et.A legtöbb tizenéves az ilyen szr zenét hallgatnak és rögtön szerelmesek lesznek (lányokra értem: Justin és az 1D)A világon vannak más énekesek vagy bandák,de őket leszraják vagy nem is tudják,hogy léteznek-e.A 24Herbs nem olyan híres mint az 1D,de legalább nem a ... zenét csinálják.Ha valami rosszat írsz a kedvencéről pl: Justin-ról írsz már elkezd veled "szépen" beszélni,de te leírtad a véleményedet rolleyes.gif
Amúgy itt van az egyik zene a 24Herbs-től.Pénteken az egyik osztálytársamnak meg mutattam azt a zenét amit belinkeltem és nem azt mondta,hogy "ritka szr/mi ez a zene?",hanem azt mondta,hogy tetszik neki.De ha egy 1D rajongónak megmutatod az biztos,hogy elmondja mindennek a zenét amit mutatnák
1 felhasználónak tetszik: dijansalihu
2013. május 13. 15:30 #4285
- törölt felhasználó -    
Ma csak azzal, hogy valaki elkér egy sztáradatlapot, ami nem volt frissítve 2 rohadt éve, és erre csak egy profilképet cserél, de én, aki itt szenvedek azért az adatlapért kemény fél éve, és minden sztáradatlapom naprakész, én persze csesszem meg. Írtam vagy egy tucat levelet, de még válasz sem kaptam rájuk. Valóban korrekt a dolog. good.gif
2013. május 13. 15:43 #4286
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Azzal, hogyha bármire kattintok itt az oldalon behoz egy (elnézést a szóért) hülye új oldalt aminek az a neve, hogy Szeged24:
http://m.szeged.hir24.hu/?utm_source=neo&utm_medium=popunder&utm_campaign=aprilis
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. május 13. 15:46 #4287
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina 10 @ 2013.05.13. 15:43)
Azzal, hogyha bármire kattintok itt az oldalon behoz egy (elnézést a szóért) hülye új oldalt aminek az a neve, hogy Szeged24:
http://m.szeged.hir24.hu/?utm_source=neo&utm_medium=popunder&utm_campaign=aprilis


AdBlock biggrin.gif Sokunknak ez volt itt a baja, de jó ez a bővítmény, mert letiltott mindenféle hirdetést a neten. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2013. május 13. 15:52 #4288
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.05.12. 21:19)
Utálom Justin-t,Selena-t,az 1D-t és a Little Mix-et.A legtöbb tizenéves az ilyen szr zenét hallgatnak és rögtön szerelmesek lesznek (lányokra értem: Justin és az 1D)A világon vannak más énekesek vagy bandák,de őket leszraják vagy nem is tudják,hogy léteznek-e.A 24Herbs nem olyan híres mint az 1D,de legalább nem a ... zenét csinálják.Ha valami rosszat írsz a kedvencéről pl: Justin-ról írsz már elkezd veled "szépen" beszélni,de te leírtad a véleményedet  rolleyes.gif 
Amúgy itt van az egyik zene a 24Herbs-től.Pénteken az egyik osztálytársamnak meg mutattam azt a zenét amit belinkeltem és nem azt mondta,hogy "ritka szr/mi ez a zene?",hanem azt mondta,hogy tetszik neki.De ha egy 1D rajongónak megmutatod az biztos,hogy elmondja mindennek a zenét amit mutatnák

Jajj, ne is mondd. Épp ma kaptam meg a belieberektől legalább háromszor, hogy elmaradott vagyok zenei ízlés terén, ráadásul fogyatékos is vagyok, mert nem fostos "zenét" hallgatok. Hát, elnézést kérek, hogy nem azt hallgatom, amit minden második ember ezen az oldalon (meg az oldalon kívül), hanem azt, ami nekem tetszik, nem azt, amit divatból (?) nyomatnak a népek napi 24-ben.
Amit linkeltél zene, az nem az én stílusom, de határozottan jobb, mint Bíbor Jusztina. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, icarlyluv, coke., Törpemókus, riri17, MadHatter
2013. május 13. 16:08 #4289
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.13. 15:52)
Jajj, ne is mondd. Épp ma kaptam meg a belieberektől legalább háromszor, hogy elmaradott vagyok zenei ízlés terén, ráadásul fogyatékos is vagyok, mert nem fostos "zenét" hallgatok. Hát, elnézést kérek, hogy nem azt hallgatom, amit minden második ember ezen az oldalon (meg az oldalon kívül), hanem azt, ami nekem tetszik, nem azt, amit divatból (?) nyomatnak a népek napi 24-ben.
Amit linkeltél zene, az nem az én stílusom, de határozottan jobb, mint Bíbor Jusztina. biggrin.gif

Már ne ők döntsék el,hogy mi milyen zenét hallgatunk és kit/kiket.Nagyon szánalmasak a Bíbor rajongók.Jó persze megvédik a kedvenceiket,de ne így.Minden embernek más zenét szeret,más a zenei stílusa.Én nem szeretem a Rock zenét,de mégse mondom azt,hogy fos,mert én nem bírom.
6 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, icarlyluv, coke., riri17, MadHatter
2013. május 13. 16:10 #4290
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.05.13. 16:08)
Már ne ők döntsék el,hogy mi milyen zenét hallgatunk és kit/kiket.Nagyon szánalmasak a Bíbor rajongók.Jó persze megvédik a kedvenceiket,de ne így.Minden embernek más zenét szeret,más a zenei stílusa.Én nem szeretem a Rock zenét,de mégse mondom azt,hogy fos,mert én nem bírom.

Én viszont a rap zenét nem tudom sokáig elviselni, Eminemen kívül, viszont nagyon sok előadót tisztelek ebben a műfajban, attól függetlenül, hogy nem hallgatom. De a mai világban a rock zene van nagyon lenézve, csak azt nem tudom, miért. Zúzós? És? Sokkal több érzelmet közöl, mint egy értelmetlen, tucituci popsláger.
7 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, icarlyluv, coke., Törpemókus, riri17, MadHatter
2013. május 13. 16:14 #4291
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.05.13. 16:10)
Én viszont a rap zenét nem tudom sokáig elviselni, Eminemen kívül, viszont nagyon sok előadót tisztelek ebben a műfajban, attól függetlenül, hogy nem hallgatom. De a mai világban a rock zene van nagyon lenézve, csak azt nem tudom, miért. Zúzós? És? Sokkal több érzelmet közöl, mint egy értelmetlen, tucituci popsláger.

Te már kiskorod óta a rock-ot hallgatod (ha nem akkor bocsi),én meg kiskorom óta a rap zenét hallgatom.Hogy miért?Mert a testvérem nagyon szereti a rap zenéket.22 éves,de még mindig szereti.Nem tudom hány éves volt,de 2Pac és Eminem pólója volt.Jó,hogy még hallgattam gyerek zenéket,de én jobban szeretem azt a zenét ahol rappelnek,de a magyart... utálom.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter
2013. május 13. 16:28 #4292
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.13. 15:52)
Jajj, ne is mondd. Épp ma kaptam meg a belieberektől legalább háromszor, hogy elmaradott vagyok zenei ízlés terén, ráadásul fogyatékos is vagyok, mert nem fostos "zenét" hallgatok. Hát, elnézést kérek, hogy nem azt hallgatom, amit minden második ember ezen az oldalon (meg az oldalon kívül), hanem azt, ami nekem tetszik, nem azt, amit divatból (?) nyomatnak a népek napi 24-ben.
Amit linkeltél zene, az nem az én stílusom, de határozottan jobb, mint Bíbor Jusztina. biggrin.gif

Hú, én ilyenkor már leugrok a boltba popcornért. cool.gif Annyira bírom az ilyen elvakult fanokat, akik nem látnak ki a rózsaszín felhő mögül, és ismeretlenül dobálják a szavakat. cool.gif Nem azzal van a baj, aki szereti Justin Bieber-t, vagy az 1D-t, meg az ilyesmiket, mert mindenki azt hallgat, amit akar, és azért rajong, akiért szeretne. De a rajongásnak is vannak határai. Akik ezt nem látják, azok olyan dolgokat látnak a kedvencükbe, aminek semmi valóságalapja, kedvencem ezek közül a "Harry (1D) jobb, mint xy(ide képzeljen akárki kedve szerint egy legendát)". Az ilyeneket én csak sajnálni tudom. rohog.gif De majd csak felnőnek. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: icarlyluv, coke., hayley4
2013. május 13. 16:40 #4293
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.05.13. 16:28)
Hú, én ilyenkor már leugrok a boltba popcornért. cool.gif Annyira bírom az ilyen elvakult fanokat, akik nem látnak ki a rózsaszín felhő mögül, és ismeretlenül dobálják a szavakat. cool.gif Nem azzal van a baj, aki szereti Justin Bieber-t, vagy az 1D-t, meg az ilyesmiket, mert mindenki azt hallgat, amit akar, és azért rajong, akiért szeretne. De a rajongásnak is vannak határai. Akik ezt nem látják, azok olyan dolgokat látnak a kedvencükbe, aminek semmi valóságalapja, kedvencem ezek közül a "Harry (1D) jobb, mint xy(ide képzeljen akárki kedve szerint egy legendát)". Az ilyeneket én csak sajnálni tudom. rohog.gif De majd csak felnőnek. rolleyes.gif

Igazából engem is hidegen hagy, hogy ki-mit hallgat, amíg le nem hurrog más tehetséges előadókat, mert azt hiszik, hogy az ő kedvenceik sokkal jobbak, már-már istennők/félistenek, holott a média olyan szinten manipulálja az agyacskájukat (?), hogy az valami hihetetlen.
Jótékonykodnak így, jótékonykodnak úgy, oké, de ezzel miért kell felvágni? Most, mondhatnék bárkit, de felhozom a Paramore-t: évek óta támogatnak egy olyan szervezetet, ami a megerőszakolt gyerekeken, a gyermekkereskedelem és gyermekprostitúció áldozatain segít, meg a Sandy-hurrikán pusztításnál is segédkeztek, de mivel a One Direction sokkal tehetségesebb (se) tagokból áll, az nagyobb hír, hogy Louis Tomlinson vörösre festette a haját jótékonykodásból. Most hova szüljek? A semmitmondó dalszövegekről még szó sem esett. Megtanulnak másfél versszakot, hozzáteszik a jellegzetes "lalalalalalala"-sorokat, és EZZEL értelmetlen dalok millióit adják el olyan agymosottaknak, akik azt hiszik, milyen jó dolog az, amit a tévében látnak, hogy most ez a menő, ez kell nekik is, nehogy kilógjanak a sorból.
Most nem az volt a célom, hogy a One Directiont alázzam, vagy a Paramore-t istenítsem, csak egy példát hoztam fel.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, coke., MadHatter, hayley4
2013. május 13. 16:48 #4294
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.13. 16:40)
Igazából engem is hidegen hagy, hogy ki-mit hallgat, amíg le nem hurrog más tehetséges előadókat, mert azt hiszik, hogy az ő kedvenceik sokkal jobbak, már-már istennők/félistenek, holott a média olyan szinten manipulálja az agyacskájukat (?), hogy az valami hihetetlen.
Jótékonykodnak így, jótékonykodnak úgy, oké, de ezzel miért kell felvágni? Most, mondhatnék bárkit, de felhozom a Paramore-t: évek óta támogatnak egy olyan szervezetet, ami a megerőszakolt gyerekeken, a gyermekkereskedelem és gyermekprostitúció áldozatain segít, meg a Sandy-hurrikán pusztításnál is segédkeztek, de mivel a One Direction sokkal tehetségesebb (se) tagokból áll, az nagyobb hír, hogy Louis Tomlinson vörösre festette a haját jótékonykodásból. Most hova szüljek? A semmitmondó dalszövegekről még szó sem esett. Megtanulnak másfél versszakot, hozzáteszik a jellegzetes "lalalalalalala"-sorokat, és EZZEL értelmetlen dalok millióit adják el olyan agymosottaknak, akik azt hiszik, milyen jó dolog az, amit a tévében látnak, hogy most ez a menő, ez kell nekik is, nehogy kilógjanak a sorból.
Most nem az volt a célom, hogy a One Directiont alázzam, vagy a Paramore-t istenítsem, csak egy példát hoztam fel.

meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
Ha már 1D, muszáj (bocsánat, muszály rohog.gif ) megemlíteni az egyik nagyon értelmes "dalukat", aminek szimplán az a címe, hogy "Na Na Na". 110.gif Kreatív, mondhatom.
2 felhasználónak tetszik: dijansalihu, coke.
2013. május 13. 16:49 #4295
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.05.13. 16:48)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Ha már 1D, muszáj (bocsánat, muszály rohog.gif ) megemlíteni az egyik nagyon értelmes "dalukat", aminek szimplán az a címe, hogy "Na Na Na". 110.gif Kreatív, mondhatom.

Nem merem meghallgatni. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, coke.
2013. május 13. 16:52 #4296
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.05.13. 16:14)
Te már kiskorod óta a rock-ot hallgatod (ha nem akkor bocsi),én meg kiskorom óta a rap zenét hallgatom.Hogy miért?Mert a testvérem nagyon szereti a rap zenéket.22 éves,de még mindig szereti.Nem tudom hány éves volt,de 2Pac és Eminem pólója volt.Jó,hogy még hallgattam gyerek zenéket,de én jobban szeretem azt a zenét ahol rappelnek,de a magyart... utálom.

Igen, szinte születésem óta. Meg egyébként is, ez vagyok én, és nem lehet megvenni az éppen felkapott vagy közkedvelt előadókkal. Inkább egy balhés rocksztár, mint egy álszent, szende szűz.
5 felhasználónak tetszik: Luckie, dijansalihu, coke., icarlyluv, MadHatter
2013. május 13. 16:54 #4297
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2013.05.13. 16:48)
meghajolo.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif 
Ha már 1D, muszáj (bocsánat, muszály rohog.gif ) megemlíteni az egyik nagyon értelmes "dalukat", aminek szimplán az a címe, hogy "Na Na Na". 110.gif Kreatív, mondhatom.


ebből is látszik, hogy egy értelmes címet kitalálni a szintjüknek megfelelően igazán embert próbáló feladat. rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, dijansalihu, MadHatter, hayley4
2013. május 13. 16:55 #4298
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.13. 16:49)
Nem merem meghallgatni. mellow.gif

Nem is érdemes. rohog.gif "Na Na Na, Yeah Yeah Yeah" - a refrén. omg.gif Bánom a napot, amikor meghallgattam. 110.gif
3 felhasználónak tetszik: dijansalihu, coke., MadHatter
2013. május 13. 17:04 #4299
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.05.13. 16:55)
Nem is érdemes. rohog.gif "Na Na Na, Yeah Yeah Yeah" - a refrén. omg.gif Bánom a napot, amikor meghallgattam. 110.gif

Én meghallgattam és nem találok rá szavakat. blink.gif Ez valami borzalom,és igen eléggé sok kreatívítás kellett ahhoz,hogy kitalálják a címet.Alapjában véve,nekem semmi bajom sincs akik ilyen valamiket hallgat,addig míg nem szidja a mások kedvencét,hogy milyen f*s meg stb.(még azt is szeretem,amikor Jussy fanok bevédik őt,hogy milyen tehetséges , szekszi és hú meg wá. _nevet.gif Na,ezt nehezen viseli el a gyomrom.)
6 felhasználónak tetszik: dijansalihu, coke., Luckie, icarlyluv, MadHatter, hayley4
2013. május 13. 17:06 #4300
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.05.13. 16:52)
Igen, szinte születésem óta. Meg egyébként is, ez vagyok én, és nem lehet megvenni az éppen felkapott vagy közkedvelt előadókkal. Inkább egy balhés rocksztár, mint egy álszent, szende szűz.

Mikor én meghallottam Justin-tól a Baby zenét azt hittem először,hogy egy csaj énekli.Nem lettem Bieber rajongó hál istennek,mert az ilyen zenéket nem szeretem
2 felhasználónak tetszik: coke., Luckie
540 oldal 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!