Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 14. 19:06 #4321
- törölt felhasználó -    
Ezzel a szörnyű időjárással. Könyörgöm május közepe van, én meg pulcsiban takaróval a hátamon is majd' megfagyok. mellow.gif Vagy csak velem van a gond, mert igazából csak én fázok. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, teamdelenax3
2013. május 14. 20:23 #4322
- törölt felhasználó -    
Sajnos ismerek pár ilyet.
16 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, nothingcanstopme, dijansalihu, hayley4, coke., MadHatter, Jenny Lawliet, Beyla, Luckie, riri17, ViviOsztCshőő, teamdelenax3, icarlyluv, Vampire Lady, emilinda, Lilimooo
2013. május 14. 20:25 #4323
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.14. 20:23)
Sajnos ismerek pár ilyet.


Ez ilyen Orsi stílus... Elég gáz.
2013. május 14. 20:32 #4324
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Idézet (LittleLoca @ 2013.05.14. 19:06)
Ezzel a szörnyű időjárással. Könyörgöm május közepe van, én meg pulcsiban takaróval a hátamon is majd' megfagyok. mellow.gif Vagy csak velem van a gond, mert igazából csak én fázok. rohog.gif


Én is megfagyok, a kezem is olyan jéghideg mintha tél lenne...: S Este is 2 takaróval takaróztam és még úgyis fáztam, utálom ezt a hideget..
4 felhasználónak tetszik: coke., Beyla, Luckie, teamdelenax3
2013. május 14. 20:37 #4325
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleLoca @ 2013.05.14. 19:06)
Ezzel a szörnyű időjárással. Könyörgöm május közepe van, én meg pulcsiban takaróval a hátamon is majd' megfagyok. mellow.gif Vagy csak velem van a gond, mert igazából csak én fázok. rohog.gif

Nálunk az egyik osztálytársam rövid gatyába jött blink.gif És régebb mondta,hogy gyenge az immunrendszere meg sokszor beteg,hát nem csodálom
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie
2013. május 14. 20:52 #4326
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Nekem ezzel a hülye előugró ablakkal. :@ Akárhová kattintok az oldalon állandóan bejön. Rohadt idegesítő.
2013. május 15. 00:22 #4327
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.05.14. 20:37)
Nálunk az egyik osztálytársam rövid gatyába jött  blink.gif És régebb mondta,hogy gyenge az immunrendszere meg sokszor beteg,hát nem csodálom

Rövid nadrágba? Ómájgád! Én ma úgy mentem el otthonról, hogy kis dzseki, hosszú nadrág, meg jó kis vastag pulcsi. Hátha állandó jelleggel így megy el otthonról, akkor ne is csodálkozzon, hogy az immunrendszere legyengül. Furcsa, hogy anyu meg apu otthon nem szól rá a gyerekre, hogy "Figyu! Hideg van, meg fogsz fázni!". Anyum még a mai napig is szokta mondogatni reggel, hogy mit vegyek fel, mert hát ő előbb kel mindig, mint én. Valahogy eszembe nem jutna p*csa nadrágba elmenni otthonról ilyen szeles időbe. blink.gif Nem vagyunk egyformák. A későbbiekben nagy valószínűséggel lesznek egészségügyi problémái, amik meddőséghez is vezethetnek. Szeretem, amikor az emberek ennyire tudatlanok. rolleyes.gif

On:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ugyanis én sem vagyok kibékülve újabban az időjárással. A migrénes fejfájás mellett gyötör a hasigörcs is, úgyhogy remek. Sajnos egyik gyógyszer sem veszi ki, még a Cataflam sem, pedig az jó kis lórúgás diklofenák különben. Az Apranaxot kéne kipróbálni, de az meg olyan nagy, hogy nem bírom lenyelni. Szóval már elmúlhatna az egész görcsölés, mert tegnap óta a hózsákom is ki van vele. dry.gif Bár nekem mindig van valami bajom, de hát, ha nem lenne, akkor nem én lennék.XD
6 felhasználónak tetszik: coke., Luckie, riri17, ViviOsztCshőő, teamdelenax3, MadHatter
2013. május 15. 18:20 #4328
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Én már nem bírom ezt az időjárást. mellow.gif Tegnap még tökhideg volt, ma meg majdnem megsültem.Van az osztályba egy lány, aki tegnap a hidegbe pcsagatyába jött, ma meg hosszú nadrágba. Ész. omg.gif
Egyébként úgy döntöttem, inkább gyalogolok a mamámékhoz, akik 30 km-re laknak tőlünk, mert én már utálok azon a buszon utazni! Mögöttem egy nő ült, aki egyáltalán nem mondható se vékonynak, se kimondottan szépnek, de azért a többi embert tudta kritizálni a buszon. Egy csomó lányt megszólt, meg egy fiút, aki kancsal, de szegény nem tehet erről, de azért a nő kiröhögte. Komolyan, én nem viselkedek így 15 éves létemre, ő meg volt már vagy 25 is. Először inkább nézzen saját magára, utána szóljon le másokat.
3 felhasználónak tetszik: coke., Vampire Lady, Luckie
2013. május 15. 19:07 #4329
- törölt felhasználó -    
Az új osztálytársammal.Ma tudtam meg,hogy sok osztálytársammal összevesztek,mert azt írta a Face-n,hogy 13-14 éves gyerekek beszólnak neki.Két-három osztálytársam írtak neki valamit,de a csaj fel volt háborodva.Már ment az osztályfőnökhöz,hogy holnap a fotózásra és a bankettre nem fog jönni.És még állítólag mi kiközösítjük őt.Na meg elkezdi mondani ránk,hogy szánalmasak vagyunk rolleyes.gif 16 éves és még 8.-os,hát gratulálok neki
+ az időjárással.Egyik nap hideg van,másik nap pedig meleg
4 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, teamdelenax3, Vampire Lady, Luckie
2013. május 15. 19:24 #4330
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...
14 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Beyla, coke., riri17, Guitarist, hayley4, Vampire Lady, Bad Girl40, Luckie, emilinda, Jolie_77, icarlyluv, Eszter97, TheDanush
2013. május 15. 19:42 #4331
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.05.15. 19:24)
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...


jaj ezek hogy tudnak engem is idegesíteni.
nem elég, hogy ők ketten tudják, hogy szeretik egymást? meg minek 5000 szívet írni, azt hogy szeretik egymást nehogy ám már ezekkel a szívekkel kelljen kimutatni. blink.gif
de azt mondom, hogy ők legalább nem csak 1 hete vannak együtt, még mindig jobb, mint amikor valaki kéthetente kiírja, hogy szeretlek, csak mindig másnak.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, teamdelenax3, Bad Girl40, Luckie, Beyla
2013. május 15. 19:42 #4332
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.05.15. 19:24)
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...


Ennyi szívet még én sem láttam egy helyen, pedig már volt szerencsém látni ilyesfajta nyilvános szerelmi hacacárét. blink.gif

ON: Jöhetne már a nyelvvizsga-eredmény. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: coke., MadHatter, teamdelenax3, Bad Girl40, Luckie, Beyla
2013. május 15. 20:06 #4333
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (coke. @ 2013.05.15. 19:42)
jaj ezek hogy tudnak engem is idegesíteni. 
nem elég, hogy ők ketten tudják, hogy szeretik egymást? meg minek 5000 szívet írni, azt hogy szeretik egymást nehogy ám már ezekkel a szívekkel kelljen kimutatni.  blink.gif 
de azt mondom, hogy ők legalább nem csak 1 hete vannak együtt, még mindig jobb, mint amikor valaki kéthetente kiírja, hogy szeretlek, csak mindig másnak.


És most csak egy kis töredékét mutattam a szívtengernek, ez nulla ahhoz képest, hogy mi szokott lenni általában. De ez még mindig semmi, ahhoz képest, amikor a szüleik is beleszállnak az imádatba... unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: coke., teamdelenax3, Vampire Lady, Bad Girl40, riri17, Luckie, Beyla, Jolie_77
2013. május 16. 18:00 #4334
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma egy csaj beszólt azon a híres facebúkon, hogy én hogy vallhatom magam One Direction fannak. Azért, mert nem osztok meg állandóan képet róluk, nem nyáladzok, és nem osztok meg egy videot sem tőlük, azért még szeretem őket, és sokkal nagyobb fan vagyok nála. Kábé ha fél éve ismeri őket... rolleyes.gif Nem kéne felhúznom magamat az ilyeneken, de annyira irritál, hogyha felmegyek 2 naponta arra a szrra, ilyenekbe botlok...
5 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Luckie, emilinda, Beyla, teamdelenax3
2013. május 16. 18:04 #4335
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.05.15. 19:24)
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...

ezek meg hol hagyták el az agyukat? biggrin.gif

on: a galambokkal. az én ablakomat nézik wc-nek. reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. május 16. 18:20 #4336
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.05.15. 19:24)
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...

Hú, de jó, hogy nekem nincsenek ilyen ismerőseim!XD Tuti egész nap ezen röhögnék, mert, hogy őszinte legyek ez már gázosan gáz.XD Én néha nyálas idézeteket meg ilyen szerelmes képeket szoktam kiírni, meg feltölteni a párom üzenőfalára, esetleg szerelmes számot linkelni, ha munkában van és eszméletlenül hiányzik, de ez überel mindent.XD Ennyi szívet még én sem láttam soha egy rakáson.XD

On:

A fáradsággal és a tanulással. Holnap lesz az utolsó tanítási napom, de egyszerűen nincs kedvem bemenni. Terhesgondozásból még javítani kéne, mert a tanár megadta a lehetőséget, s nem akarok hülyét csinálni magamból, így bemegyek. Viszont szerintem a napi programom zenehallgatás és a keresztrejtvény fejtés lesz. Egyedül azt sajnálom, hogy a három csoportból az én csoportom megy krónikus belgyógyászati osztályra, ami maga lesz a megtestesült fantasztikum. Ott aztán lesznek szagok és guszti felfekvések. Bár a pozitívuma az lesz, hogy perfektül megtanulom a vérvételt, az infúziózást, a transzfúziózást és az injekciózás különböző típusait, mégis szívesen tölteném a nyári gyakorlatot kis csöppségek között.
3 felhasználónak tetszik: emilinda, coke., MadHatter
2013. május 17. 11:59 #4337
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az idegbeteg emberekkel... oké, megértem, ha valakinek problémái vannak, tisztelem, hogy képes eljárni pszichológushoz, hogy segítsenek rajta. de képtelen vagyok felfogni, hogy ha tudja, hogy baja van, miért veszi magát körül olyan emberekkel, akik direkt provokálják? nincs is jobb, mint egész nap a hisztit, a kiabálást hallgatni, csak azért, mert osztálytársam képtelen felfogni, hogy a nője csak játszik vele, folyamatosan szándékosan idegesíti. és persze nekem kell végignéznem és hallgatnom, ahogy szétveri a termet, nekem kell az idegen tanároknak magyaráznom, akik bejönnek az ordításra és a csapkodásra, hogy agressziókezelési problémái vannak, de nem lesz semmi baj, menjenek csak ki. nekem kell rohangálnom az osztályfőnök után, és persze várnom, hogy az elborult állapotában mikor leszek akár én az, akin levezeti a feszültségét, csak mert mondjuk én ülök a legközelebb... aztán persze még mindenki a csajt sajnálja, mert jajj, őt nyugtatózni kell, mintha nekünk, többieknek nem lenne elég problémánk és minket nem készítene ki ez a helyzet, amit egész évben el kell viselnünk... unsure.gif nem értem, miért nem lehet a párkapcsolati problémákat otthon elintézni, ahogy azt sem, hogy ha annyira "tönkreteszik" egymást, mint ahogy minden alkalommal a másikra kiabálják, miért nem képesek szakítani inkább... dry.gif
2013. május 17. 12:10 #4338
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.05.15. 19:24)
Ezzel a két egyeddel, akik túlságosan is falják egymást és nyilvánosan méghozzá. Nem az a gond, hogy szerelmesek, de szerintem ez már tragikus. De már megszoktuk; szó szerint egész nap ez megy. Nem akarok beleszólni, mindenesetre sajnálom az agysejtjeimet...

Tiltsd őket a faladról és kész. Nekem is ment egy időben a nyáladzás, de letiltottam és nem fárasztom magam tovább az emberi hülyeséggel. Viszont ha látom a csávót vagy a csajt az utcán, már-már látványosan röhöghetnékem támad... rohog.gif


Hogy a témához is hozzászóljak: azzal, hogy egy nap csak 24 órából áll és hogy mindjárt itt az államvizsga és még lókukit sem tudok. cray.gif Kaptunk nem kevés tételt, amit le sem adtak, sőt, ilyen nevű kurzusunk sem volt... reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Luckie, MadHatter
2013. május 17. 12:20 #4339
- törölt felhasználó -    
Idézet (LittleLoca @ 2013.05.14. 19:06)
Ezzel a szörnyű időjárással. Könyörgöm május közepe van, én meg pulcsiban takaróval a hátamon is majd' megfagyok. mellow.gif Vagy csak velem van a gond, mert igazából csak én fázok. rohog.gif


Nálunk is reggel hűvös volt, mondom farmer és dzseki, mert fázni fogok. Mire hazaértem - nem voltam el talán egy órát -, már dőlt rólam a víz, mert annyira fülledt a levegő. Persze az ég felhős, meg minden, de akkor is. Ilyen időjárásnak áprilisban kellett volna lennie, nem május közepén. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 17. 12:27 #4340
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Az időjárással , napok óta esik az eső, eláll , majd újra kezdi. Már nagyon unom !!! mad.gif
540 oldal 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!