Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 20. 12:28 #4361
- törölt felhasználó -    
Még hogy én nem törődök vele... Persze, csak is. tongue.gif
Amúgy ha visszagondolna tudná, hogy mire gondolok ez alatt. :/
2013. május 20. 14:27 #4362
- törölt felhasználó -    
itt nekem semmit sem lehet. elszököm itthonról, soha nem is jövök vissza. mad.gif
2013. május 20. 18:46 #4363
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.19. 22:44)
Hülye tesómmal aki beleszól mindig az életembe.

Idézet (Krakateu10 @ 2013.05.19. 22:45)
Hát igen... Beszélgetés közbe megtudtam, hogy milyen hülye gyerek... biggrin.gif

Nem akarok beleszólni,se veszekedni,de azért én se hlyézem le a tesómat itt a fórumon.Lehet,hogy minden tag akinek van nagyobb vagy kisebb testvére az szokott vele veszekedni.Ez természetes,de azért... na mindegy rolleyes.gif És ha beleszól?A szüleid is beleszólnak az életedben?Nem rosszból szól bele a testvéred az életedbe
On:
Holnap suli,újra hulla leszek hétvégéig.Pénteken nem megyünk kirándulni,de 1 órára mennyünk be a suliba blink.gif 1 órára?
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Nórii. SelFan., MadHatter, teamdelenax3, ViviOsztCshőő, itsjustme, minibogárka, coke., Luckie
2013. május 20. 18:48 #4364
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A primitív kiscsajokkal az oldalról. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, teamdelenax3, ViviOsztCshőő, hayley4, itsjustme, minibogárka, coke., Luckie, icarlyluv, Nórii. SelFan.
2013. május 20. 19:08 #4365
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát nekem most sajnos az egészségemmel.sad.gif Egy ideje problémák adódtak az emésztésemmel kapcsolatban (sőt lassan hónapok óta), és egyik orvos sem tud velem semmit sem kezdeni. Tegnap a helyzet rosszabbodott és mellé társult az alhasi fájdalom is, ami biztos, hogy nem jót jelent. Éjszaka miután hazavergődtem a páromtól, lefeküdtem aludni és reggel szóltam anyuéknak, hogy úgy érzem nagy baj van. Délelőtt bementünk az egyik kórházba, de csak az ambulancián tudtak ellátni, mert ünnep nap van, és a gasztroenterológia a belgyógyászaton most nem rendel, így hát meg kellett elégednem azzal, amit kaptam helyben. Az még hagyján, hogy egész nap két falat kenyeret, pár szem sajtos tallért és fél deci ásványvizet ittam, de semmilyen formában nem tudtak rajtam segíteni. Vérvételnél az öt kémcső vért vagy negyed óráig vette, így már a végén úgy zsibbadt a karom, mint a franc, bár azaz előny, hogy nagyon jól szúrt meg a nővér viszont. Ott ültem délelőttől egészen fél négyig, amíg az orvos végre hajlandó volt megvizsgálni. A kínzó, kellemetlen vizsgálatok után csupán csak annyit tudott mondani, hogy menjek vissza a jövő heti napokon különböző vizsgálatokra, valamint vegyek egy gyors tesztert lisztérzékenységre. Nem vagyok az a f*sós típus, aki betoji, de valahogy ezekért a tükrözéses mizériákért nem rajongom.

Már nagyon jó lenne végre teljesen meggyógyulni, mert nagy részt akadályoz a mindennapjaimban, és egyszerűen rossz, hogy küldözgetnek ide, oda, amoda, és végül senki sem tudja megmondani, hogy mi a bajom. Tegnap este jött el a végsőpont, hogy ez így nagyon nem lesz jó, bár nagyon féltem attól, hogy befektetnek és kínzó vizsgálatok hadát fogják az elkövetkezendő napokban elvégezni rajtam. Szóval ma úgy mindennel ki van a tököm, és úgy terveztem a Pünkösdöt, hogy a párommal leszek, valamint Castle-t nézek. Hát nem jött össze. Szurkoljatok, hogy jövő héten a vizsgálatok jól menjenek, és végre kitalálják, hogy mi a bajom! sad.gif
9 felhasználónak tetszik: MadHatter, teamdelenax3, Blaze, ViviOsztCshőő, Pink Carnation, itsjustme, minibogárka, coke., Luckie
2013. május 20. 19:24 #4366
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.20. 19:08)
Hát nekem most sajnos az egészségemmel.sad.gif Egy ideje problémák adódtak az emésztésemmel kapcsolatban (sőt lassan hónapok óta), és egyik orvos sem tud velem semmit sem kezdeni. Tegnap a helyzet rosszabbodott és mellé társult az alhasi fájdalom is, ami biztos, hogy nem jót jelent. Éjszaka miután hazavergődtem a páromtól, lefeküdtem aludni és reggel szóltam anyuéknak, hogy úgy érzem nagy baj van. Délelőtt bementünk az egyik kórházba, de csak az ambulancián tudtak ellátni, mert ünnep nap van, és a gasztroenterológia a belgyógyászaton most nem rendel, így hát meg kellett elégednem azzal, amit kaptam helyben. Az még hagyján, hogy egész nap két falat kenyeret, pár szem sajtos tallért és fél deci ásványvizet ittam, de semmilyen formában nem tudtak rajtam segíteni. Vérvételnél az öt kémcső vért vagy negyed óráig vette, így már a végén úgy zsibbadt a karom, mint a franc, bár azaz előny, hogy nagyon jól szúrt meg a nővér viszont. Ott ültem délelőttől egészen fél négyig, amíg az orvos végre hajlandó volt megvizsgálni. A kínzó, kellemetlen vizsgálatok után csupán csak annyit tudott mondani, hogy menjek vissza a jövő heti napokon különböző vizsgálatokra, valamint vegyek egy gyors tesztert lisztérzékenységre. Nem vagyok az a f*sós típus, aki betoji, de valahogy ezekért a tükrözéses mizériákért nem rajongom.
Már nagyon jó lenne végre teljesen meggyógyulni, mert nagy részt akadályoz a mindennapjaimban, és egyszerűen rossz, hogy küldözgetnek ide, oda, amoda, és végül senki sem tudja megmondani, hogy mi a bajom. Tegnap este jött el a végsőpont, hogy ez így nagyon nem lesz jó, bár nagyon féltem attól, hogy befektetnek és kínzó vizsgálatok hadát fogják az elkövetkezendő napokban elvégezni rajtam. Szóval ma úgy mindennel ki van a tököm, és úgy terveztem a Pünkösdöt, hogy a párommal leszek, valamint Castle-t nézek. Hát nem jött össze. Szurkoljatok, hogy jövő héten a vizsgálatok jól menjenek, és végre kitalálják, hogy mi a bajom! sad.gif

Októberben mikor mentem a kórházba vizsgálatra a hasam miatt reggel 7-7:30-tól 4-ig voltunk ott,aztán jöhettem is haza,de kedden vissza kellett menni a további vizsgálatra,hát mit mondjak... ott is kellett várni,de végül is gyulladás volt és nem vakbél vagy más betegség.
Szurkolok neked smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 20. 19:38 #4367
- törölt felhasználó -    
A 21. századi 'fiúkkal'. Esküszöm,ennyi bunkó p*r*sztot még nem láttam.Persze,még nem említettem meg az öltözködésüket se.(a kedvencem az volt,amikor a srác citromsárga felsője volt,valami menő sapkája,narancssárga nadrágja és zöld cipője + fülbevaló,és ájfón valamint converse táska se maradhatott el. Ennyire ízléstelen embert még nem láttam. 110.gif ) + ahogy a lányokkal bánnak,az már kritikán aluli. Könyörgöm,hova tűntek a régi fiúk/férfiak? rolleyes.gif
17 felhasználónak tetszik: riri17, MadHatter, Blaze, teamdelenax3, ViviOsztCshőő, Beyla, hayley4, itsjustme, minibogárka, Bella99, Luckie, Hayley.5, icarlyluv, Destiny015, Nórii. SelFan., Liliane., TizzyHeart
2013. május 20. 19:56 #4368
TheStig
TheStig
új tag
 
StátuszJó, na!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.04.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 9
Azonosító: 197225
Offline offline
Microsoftékkal és az Office nevű programcsomaggal.
Holnap érettségi. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 20. 20:23 #4369
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.20. 19:08)

Jaj, remélem, hogy minden rendben lesz veled minél hamarabb! unsure.gif

On: A holnapi nappal. Koránkelés, amit még mindig nem szokott meg a szervezetem, az a halálom. 7 órám lesz, az utolsó ráadásul egy matek (kedden napi 2 matekom van, mert készülünk a jövő évi felvételire), és, ha mindez még nem lett volna elég: maradhatok ott négy óráig, hogy az osztályfőnökömmel gyakoroljam a százalékszámítást, mert szerdán év végi dolgozatot írunk. Ja, és fizikából is írunk holnap. #yaay
3 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, Beyla, Luckie
2013. május 20. 20:35 #4370
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.05.20. 19:24)
Októberben mikor mentem a kórházba vizsgálatra a hasam miatt reggel 7-7:30-tól 4-ig voltunk ott,aztán jöhettem is haza,de kedden vissza kellett menni a további vizsgálatra,hát mit mondjak... ott is kellett várni,de végül is gyulladás volt és nem vakbél vagy más betegség.
Szurkolok neked  smileeee.gif

Hát én később mentem, mert nagyon sokáig aludtam. Alapból is vérszegény vagyok, és tegnap abból vesztettem sajnos rendesen is. Így csak délelőtt jutottam be a kórház ambuláns részlegére. Kissé kóvályogtam a vérvétel után, így kaptam egy üres kórtermet egy ággyal, ahol aludtam két órát, de még így is sokalltam az egész várakozási időt. Hát nekem is gyulladásom van, csak nem tudják megmondani, hogy hol sajnos, mivel a vérkép mutatja, de mint mindig, hát most sem találtak az ég világon semmit sem. Jövő héten megyek vissza UH-ra, laktóz vizsgálatra és, ha negatívak lesznek, akkor jönnek a hőn áhított tükrözések, amikért nem igazán vagyok oda. Mindenesetre nagyon köszönöm szépen, de egyszerűen annyira rossz, hogy nem tudják mi bajom van. Az elmúlt fél évben, ha nem látott tíz orvos, akkor egy sem, mégis mindegyiknek az volt a szakmai véleménye, hogy nem vagyok indokolt kivizsgálásra, csak a helyzet nem javult, hanem rosszabbodott. Nagyon meg szeretnék végre gyógyulni.
2013. május 20. 21:40 #4371
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.05.20. 19:08)
Hát nekem most sajnos az egészségemmel.sad.gif Egy ideje problémák adódtak az emésztésemmel kapcsolatban (sőt lassan hónapok óta), és egyik orvos sem tud velem semmit sem kezdeni. Tegnap a helyzet rosszabbodott és mellé társult az alhasi fájdalom is, ami biztos, hogy nem jót jelent. Éjszaka miután hazavergődtem a páromtól, lefeküdtem aludni és reggel szóltam anyuéknak, hogy úgy érzem nagy baj van. Délelőtt bementünk az egyik kórházba, de csak az ambulancián tudtak ellátni, mert ünnep nap van, és a gasztroenterológia a belgyógyászaton most nem rendel, így hát meg kellett elégednem azzal, amit kaptam helyben. Az még hagyján, hogy egész nap két falat kenyeret, pár szem sajtos tallért és fél deci ásványvizet ittam, de semmilyen formában nem tudtak rajtam segíteni. Vérvételnél az öt kémcső vért vagy negyed óráig vette, így már a végén úgy zsibbadt a karom, mint a franc, bár azaz előny, hogy nagyon jól szúrt meg a nővér viszont. Ott ültem délelőttől egészen fél négyig, amíg az orvos végre hajlandó volt megvizsgálni. A kínzó, kellemetlen vizsgálatok után csupán csak annyit tudott mondani, hogy menjek vissza a jövő heti napokon különböző vizsgálatokra, valamint vegyek egy gyors tesztert lisztérzékenységre. Nem vagyok az a f*sós típus, aki betoji, de valahogy ezekért a tükrözéses mizériákért nem rajongom.
Már nagyon jó lenne végre teljesen meggyógyulni, mert nagy részt akadályoz a mindennapjaimban, és egyszerűen rossz, hogy küldözgetnek ide, oda, amoda, és végül senki sem tudja megmondani, hogy mi a bajom. Tegnap este jött el a végsőpont, hogy ez így nagyon nem lesz jó, bár nagyon féltem attól, hogy befektetnek és kínzó vizsgálatok hadát fogják az elkövetkezendő napokban elvégezni rajtam. Szóval ma úgy mindennel ki van a tököm, és úgy terveztem a Pünkösdöt, hogy a párommal leszek, valamint Castle-t nézek. Hát nem jött össze. Szurkoljatok, hogy jövő héten a vizsgálatok jól menjenek, és végre kitalálják, hogy mi a bajom! sad.gif


Szegénykém meg tudlak érteni. sad.gif Nekem béltükrözésem volt pár hónapja, de szerencsére nekem megcsinálták az orvosok altatásban, mert látták, hogy mennyire félek. Remélem minél hamarabb rendbe jössz.
3 felhasználónak tetszik: Fancsababa, Beyla, coke.
2013. május 20. 21:41 #4372
- törölt felhasználó -    
Jelenleg az egész életemmel.Erre a hétre/hónapra minden rossz dolog összejött és semmi jó nem pótolja.sad.gif
1 felhasználónak tetszik: teamdelenax3
2013. május 20. 21:47 #4373
Fancsababa
Fancsababa
 
StátuszAkuryou... ☣
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 583
Csatolások: 19
Azonosító: 192862
Offline offline
most mindennel...apa nincs itthon, az 1 éves hugom anyuval benn van a korházba és 10 percenként kap infúziót a héten 3 tz-t fogok írni és még sorolhatnám..még az álomfiút nem is mondtam... cry.gif utálom ezt az egész nyavajás életem cry.gif
2013. május 20. 21:49 #4374
szabka98
szabka98
 
StátuszHa az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.25.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 0
Azonosító: 198639
Offline offline
Tegnap kerítést kellet másznom,elvágtam a lábam ami kiállt belőle drót és teljesen eláztam!!!Ezt nem kívánom senkinek!!
És most ott egy lila folt és még mindig fáj!!A héten csomó TZ-t írok,úgyhogy elegem van!!!
2013. május 21. 04:53 #4375
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a gyomorideggel. azzal, hogy hajnal 2-ig csak forgolódtam, aztán másfél órán át csináltam valami alvásnak csúfolt valamit, és kelhettem is. és hogy amint eszek valamit, az vissza is jön... én ehhez túl stresszes vagyok, nem nekem való ez a rohadt érettségi, pedig ez még csak egy "egyszerű előrehozott"... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., Beyla
2013. május 21. 17:26 #4376
- törölt felhasználó -    
Miért érzem úgy, hogy egy óriási pofont kaptam?!
Nem szoktam ilyet kiírni, mert tököm ki van, hogy 12-14 évesen sorra jönnek a kommentek, hogy "utálom az életem" és hadnesoroljam. De amikor egy olyan ember szúr hátba, akinek szinte minden titkodat elmondtad, akivel talán több volt köztetek régen, mint barátság, és ő csinál hülyét belőled, és kiröhög az álmaid miatt, arról nem is beszélve, hogy képes a szemedbe nézni és úgy hazudni. Egyszerűen... csak az ilyen emberekből van nagyon sok, és tudom, hogy azt nem érdemelnék meg, hogy rosszul érezzem magam miattuk, mert 16.-án megtörtént az egyik álmom, de akkor is... neki már semmit nem jelentenek az emlékek?!
8 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, Blaze, coke., Luckie, Beyla, icarlyluv, MadHatter, Destiny015
2013. május 21. 17:31 #4377
- törölt felhasználó -    
Teljesen elrontottam a fizika dolgozatomat, pont így év végén! Netpacsi? w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. május 21. 17:32 #4378
- törölt felhasználó -    
Az idióta, végtelenül unalmas és agyfárasztó, drága matematikával.
7 felhasználónak tetszik: teamdelenax3, coke., itsjustme, Luckie, riri17, Beyla, Nórii. SelFan.
2013. május 21. 18:11 #4379
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (Tufancs @ 2013.05.20. 19:38)
A 21. századi 'fiúkkal'. Esküszöm,ennyi bunkó p*r*sztot még nem láttam.Persze,még nem említettem meg az öltözködésüket se.(a kedvencem az volt,amikor a srác citromsárga felsője volt,valami menő sapkája,narancssárga nadrágja és zöld cipője + fülbevaló,és ájfón valamint converse táska se maradhatott el. Ennyire ízléstelen embert még nem láttam.  110.gif ) + ahogy a lányokkal bánnak,az már kritikán aluli. Könyörgöm,hova tűntek a régi fiúk/férfiak?  rolleyes.gif


én is szoktam ilyeneket látni, és a hányinger kerülget néha, olyan szetteket látok rengeteg neonszínnel, ami kiégeti a szemem.
a legjobbak a női rózsaszín kardigánok meg a köldökig kivágott pólók. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla
2013. május 21. 18:11 #4380
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma a buszon velem szembe leült 2 csaj. Guns N' Roses és Green Day pólót viseltek. Ezzel persze nincs semmi gond, utóbbival énis rendelkezem. De az, hogy közbe a fülükbe valami értelmetlen nyávogás ment, és arról beszélgettek, hogy ez az Austin ráktudjamianeve milyen cuki, hát ez már sok volt. Utána kiderült, hogy ezeket a pólókat csak azért vették fel, 'mert olyan menőők'. Ilyenkor jön az, hogy nem tudsz mit mondani, mert annyira kiakadsz, hogy már megszólalni se tudsz. Elég érdekesen indult a mai napom. Aztán amikor leszálltam, láttam egy srácon a rózsaszín(!) tornacipőmet. blink.gif Szoktam látni pávákat, de még egyik se viselte a cipőmet.
5 felhasználónak tetszik: itsjustme, coke., Beyla, icarlyluv, MadHatter
540 oldal 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!