Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 22. 21:12 #4401
- törölt felhasználó -    
Nem eget rengető probléma, de felvásárolták a Tumblr-t. Ez a "nem fog változni semmi" szöveg pedig kamu, hallottam már ilyet. Hiányozni fog a régi tumbli. sad.gif
13 felhasználónak tetszik: Pink Carnation, hayley4, teamdelenax3, itsjustme, patrícia4, MadHatter, Sugarbabes, Luckie, riri17, Vampiregirl1, Lady Suzy, Hayley.5, coke.
2013. május 22. 22:32 #4402
- törölt felhasználó -    
Annyira imádom az olyan hozzászólásokat, profilokat, amiken az adott tagok kiírják, hogy "igen, nincs ízlésem, mert ezt a tucatzenészt hallgatom", satöbbi. Irtó unalmas már ezt olvasni. Írj a kedvenceidről vagy magadról, de legalább egyedi legyen, nem valami százezerszer használt kifejezéssel teli baromság.
Plusz még a felfuvalkodott, nagyképű és elmebeteg rajongókkal.
13 felhasználónak tetszik: Jolie_77, itsjustme, hayley4, patrícia4, minibogárka, Guitarist, Beyla, MadHatter, icarlyluv, Bella99, Luckie, riri17, Vampiregirl1
2013. május 22. 22:44 #4403
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Kész, nem szülök gyereket erre az igénytelen világra. Ha olyan lesz, mint ez a mai tinisöpredék, én magam verem agyon. Ha normális lesz, igényes zenei és olvasási ízléssel, akkor a kortársai ölik meg.
11 felhasználónak tetszik: hayley4, patrícia4, minibogárka, Beyla, itsjustme, MadHatter, Charlotte Benning, Luckie, Vampiregirl1, coke., luluuu
2013. május 22. 22:53 #4404
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.22. 22:44)
Kész, nem szülök gyereket erre az igénytelen világra. Ha olyan lesz, mint ez a mai tinisöpredék, én magam verem agyon. Ha normális lesz, igényes zenei és olvasási ízléssel, akkor a kortársai ölik meg.

Attól függ, milyen társaságba kerül. Lehet, hogy a többség söpredék (én is utálom a generációmat), de vannak normális emberek is.
Egyébként általában én is úgy érzek, mint te...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Charlotte Benning, Luckie, Vampiregirl1, coke.
2013. május 22. 22:55 #4405
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (minibogárka @ 2013.05.22. 22:53)
Attól függ, milyen társaságba kerül. Lehet, hogy a többség söpredék (én is utálom a generációmat), de vannak normális emberek is. 
Egyébként általában én is úgy érzek, mint te...


Igen, tudom, hogy vannak értelmes tinik is, a fórumon is belefutottam néhányba, de amilyen a szerencsém, az én szegény kölyköm csupa nyomival lenne összezárva _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: minibogárka, Beyla, MadHatter, Charlotte Benning, Luckie, Vampiregirl1, coke.
2013. május 22. 23:02 #4406
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.22. 22:44)
Kész, nem szülök gyereket erre az igénytelen világra. Ha olyan lesz, mint ez a mai tinisöpredék, én magam verem agyon. Ha normális lesz, igényes zenei és olvasási ízléssel, akkor a kortársai ölik meg.

Hát én és a párom olyan 2-3 év múlva már tervezünk gyermeket. Ő már most szeretne, csak még nincs meg hozzá az anyagink, hogy mindent biztosítani tudjunk a kicsi számára, meg én a sulit várandósan nem tudnám folytatni. Mindenesetre az én gyermekem, ha rajtam és a páromon fog múlni, akkor biztos, hogy Bon Jovin, Queenen, Metallicán és egyéb heavy metal zenéken fog felnőni, mert mindketten többségében ezeket hallgatjuk meg. Én néha hallgatok egy kis mai popot, de a főprofilom zenében inkább a rock. Televíziót nem nézhet és vagy tíz éves koráig még a net közelébe sem kerülhet. Én úgy gondolom, hogy a Kedvesemmel egy normális ízlésű párt alkotunk, akik teljes mértékben normális életet élnek. Nem piálunk, bulizunk, drogozunk meg stb. Hát nagyon remélem, hogy a gyerekünk a közel jövőben nem ilyen agyilag satnya genetikai hulladék lesz. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: minibogárka, Jolie_77, MadHatter, Luckie, Vampiregirl1, coke.
2013. május 22. 23:03 #4407
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.22. 22:55)
Igen, tudom, hogy vannak értelmes tinik is, a fórumon is belefutottam néhányba, de amilyen a szerencsém, az én szegény kölyköm csupa nyomival lenne összezárva  _nevet.gif

Ráadásul azokat a nyomikat a mai nyomik fogják felnevelni. blink.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Jolie_77, MadHatter, Charlotte Benning, patrícia4, Luckie, coke., Vampiregirl1, Judit107
2013. május 22. 23:22 #4408
- törölt felhasználó -    
Az emberiséggel. Mindenki az elfogadásról és az egyenjogúságról papol, mégis ha valakinek nincs olyan „tökéletes” ízlése, mint nekik, rögtön lehurrogják. És ez szánalmas. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen zenét hallgat, és ha neked speciel nem is tetszik, attól még nem, ismétlem NEM lesz rossz zene. És mi az már, hogy valakit a kedvencei alapján ítélnek meg? Ha valaki metált hallgat attól még nem lesz sátánista, viszont attól sem lesz senki szánni való tinip#csa ha Justin Bieber-t szereti, vagy igen?
5 felhasználónak tetszik: hayley4, Luckie, Hayley.5, Blaze, Nórii. SelFan.
2013. május 22. 23:33 #4409
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (teamdelenax3 @ 2013.05.22. 23:22)
Az emberiséggel. Mindenki az elfogadásról és az egyenjogúságról papol, mégis ha valakinek nincs olyan „tökéletes” ízlése, mint nekik, rögtön lehurrogják. És ez szánalmas. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen zenét hallgat, és ha neked speciel nem is tetszik, attól még nem, ismétlem NEM lesz rossz zene. És mi az már, hogy valakit a kedvencei alapján ítélnek meg? Ha valaki metált hallgat attól még nem lesz sátánista, viszont attól sem lesz senki szánni való tinip#csa ha Justin Bieber-t szereti, vagy igen?


Valahol igazad van.
Elfogadónak kellene lennünk és szó nélkül tűrni, hogy szöveget értelmezni, helyesen írni, gondolkozni képtelen elvakult libák istenként imádnak egy (vagy több) középszerű, tehetségtelen gyereket, akit - ahogyan a kortárs sztárocskákat - egy ügyes producer összerakott, feltett a színpadra és mindent a hátsója alá tolt.
Én vagyok a hülye, hogy emellett nem tudok szó nélkül elmenni. Nem ítélek el senkit, aki nem az én kedvenceimet hallgatja, de az elvakult fanatikusokat nagyon is.
6 felhasználónak tetszik: hayley4, minibogárka, Beyla, Charlotte Benning, Luckie, MadHatter
2013. május 23. 00:01 #4410
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Idézet (teamdelenax3 @ 2013.05.22. 23:22)
Az emberiséggel. Mindenki az elfogadásról és az egyenjogúságról papol, mégis ha valakinek nincs olyan „tökéletes” ízlése, mint nekik, rögtön lehurrogják. És ez szánalmas. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy milyen zenét hallgat, és ha neked speciel nem is tetszik, attól még nem, ismétlem NEM lesz rossz zene. És mi az már, hogy valakit a kedvencei alapján ítélnek meg? Ha valaki metált hallgat attól még nem lesz sátánista, viszont attól sem lesz senki szánni való tinip#csa ha Justin Bieber-t szereti, vagy igen?


Nem attól lesznek szánni valóak, hogy Justin Biebert hallgatnak, hanem a viselkedésüktől. Sajnos a rajongók többsége nem azért hallgatja a zenéjét, mert valóban tetszik neki, hanem azért, mert trendi. És akkor már úgy öltöznek fel, mint egy rib*nc vagy egy metroszexuális, mert az is menő. És nem tanulnak, mert az ciki, beszólogatnak az iskolában/buszon/utcán, piálnak, a pofádba füstölnek, a buszon hallgatják Biebert (vagy akárki mást), de MAX HANGERŐN, teljes mértékben figyelmen kívül hagyva azt, hogy te nem szeretnéd hallgatni, és a fejed is fáj, egész úton trágárságokat kiabálnak, és a láthatóan gyenge öregeknek se adják át a helyüket, halálra szívatnak, mert te nem akarsz „menő” és divatos lenni, és még sorolhatnám. A tucatsztár-imádathoz SOKSZOR ez társul, szerintem sokan erre asszociálnak. Nyilván nem azzal van a baj, ha valaki szereti a popzenét, ha ezt szolidan teszi. Én is ismerek kivételeket.
Az meg egy másik dolog, hogy hadd ne kövezzük meg azt, akit felháborít, hogy szinte csak olyan sztárokat magasztalnak egekig, akik alig tesznek valamit a sikerért, és „gáz”, ha olyan előadókat hallgat, akik tisztességesek, és napi sok órát gyakorolnak!
Nem, szerintem Justin Bieber munkássága és viselkedése nem példaértékű, de ez személyes vélemény, nem muszáj egymásnak ugrani – állítólag civilizált emberek vagyunk, nehogy már azon veszekedjünk, hogy ki mit hallgat…
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Charlotte Benning, Jolie_77, Luckie, itsjustme, icarlyluv, coke., MadHatter
2013. május 23. 13:04 #4411
- törölt felhasználó -    
Kapok egy pofont tőle (jó erőset...) és még kísérjem haza. Dehogy, majd ha leáll az ütésekről akkor. Szavakban is elmondhatná és az ütés előtt számoljon el 3-ig és gondolja át mit tesz/mi lesz a következménye. wink.gif
2013. május 23. 16:04 #4412
- törölt felhasználó -    
Újfent azt kell látnom, hogy a "Guns N' Roses olyan szar". Az egyik legsikeresebb debütálóalbum az övéké, az Use Your Illusion turnén hétmillió ember előtt játszottak két éven keresztül. A népszerűségük 11 évig töretlen volt, a rajongás már-már felért a Beatleséhez. Akárhová mentek, imádták őket. Provokatívak voltak, vadak, nyersek és éppen emiatt ellenállhatatlanok. A műfajukban igazi kaméleonként alkottak, számtalan érzéki balladájuk van, gyönyörű szövegekkel. Egyfajta tükröt mutattak a társadalomnak, b...sztak a szabályokra, maguknak éltek, őrülten egyediek voltak. Nem egyszer megmutatták a kiforrott, érzelmesebb énüket, és soha nem játszották meg magukat. Zeneileg szerintem semmi kifogást nem lehet bennük találni, élőben nem egyszer volt, hogy Axl hangja kicsit furcsán hangzott, de mivel folyton futkosott, húsz elénekelt dal után nem maradt elég levegője, és ezt nem lehet az ő rovására írni. Az emberi mivoltuknak pedig mi a jó franc köze van a zenei munkásságukhoz? A színpadon úgy sem azt nézik, ki milyen hibákat követett el, vagy milyen volt a múltja, hogy drogozik -e vagy sem. Csak úgy megsúgom azt is, hogy szinte mindegyik One Direction tag azt nyilatkozta, hogy szereti őket, néhányukon még egy Guns logós pólót is láttam, plusz többek között Perrie Edwards és Lana Del Rey is mutatkozott ilyenekben. Nem kérem, hogy mindenki szeresse őket, sőt, nem is akarom. Csak a tiszteletet adjátok meg nekik, mert igenis, rohadtul megérdemlik, el lehet olvasni a wiki-lapjukat. Ideje lenne már befejezni a rock bandák állandó szapulását, főleg, ha a véleményetek és szókincsetek abból áll, hogy xy mennyire sz*r, mert ez nem kritika.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, itsjustme, coke., Guitarist, minibogárka, icarlyluv, Luckie, MadHatter
2013. május 23. 16:05 #4413
- törölt felhasználó -    
Azt kívánom mindenkinek, hogy nagyobb gondjai legyenek, mint jelenleg nekem. rohog.gif Hogy ma mivel van tele a tököm?! Hát a középső ujjammal. Reggel éppen a cipőmet vettem fel, hogy elinduljak az iskolába amikor bele akadt a szegecsbe az ujjam és a húsomig bele vágtam. mellow.gif Azt hittem, hogy ott helyben halok meg. És már kezd elválni egymástól a bőröm és így minden létező dologba beakadok ami számomra eléggé fájdalmas amikor a hajamat hátra akar tűrni de a kiálló sebemmel bele akadok és csak még jobban felsértem az így is eléggé csúnya sebemet. És így ezek után lehet (sőt biztos), hogy ez eléggé kicsike gondnak számít de valahogy jól esett leírni. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Ajsika, Beyla, Luckie, coke., minibogárka, Blaze, MadHatter, icarlyluv
2013. május 23. 16:29 #4414
- törölt felhasználó -    
Idézet (minibogárka @ 2013.05.23. 00:01)
Nem attól lesznek szánni valóak, hogy Justin Biebert hallgatnak, hanem a viselkedésüktől. Sajnos a rajongók többsége nem azért hallgatja a zenéjét, mert valóban tetszik neki, hanem azért, mert trendi. És akkor már úgy öltöznek fel, mint egy rib*nc vagy egy metroszexuális, mert az is menő. És nem tanulnak, mert az ciki, beszólogatnak az iskolában/buszon/utcán, piálnak, a pofádba füstölnek, a buszon hallgatják Biebert (vagy akárki mást), de MAX HANGERŐN, teljes mértékben figyelmen kívül hagyva azt, hogy te nem szeretnéd hallgatni, és a fejed is fáj, egész úton trágárságokat kiabálnak, és a láthatóan gyenge öregeknek se adják át a helyüket, halálra szívatnak, mert te nem akarsz „menő” és divatos lenni, és még sorolhatnám. A tucatsztár-imádathoz SOKSZOR ez társul, szerintem sokan erre asszociálnak. Nyilván nem azzal van a baj, ha valaki szereti a popzenét, ha ezt szolidan teszi. Én is ismerek kivételeket.
Az meg egy másik dolog, hogy hadd ne kövezzük meg azt, akit felháborít, hogy szinte csak olyan sztárokat magasztalnak egekig, akik alig tesznek valamit a sikerért, és „gáz”, ha olyan előadókat hallgat, akik tisztességesek, és napi sok órát gyakorolnak!
Nem, szerintem Justin Bieber munkássága és viselkedése nem példaértékű, de ez személyes vélemény, nem muszáj egymásnak ugrani – állítólag civilizált emberek vagyunk, nehogy már azon veszekedjünk, hogy ki mit hallgat…

Van egy osztálytársam, aki 1D-fan, és ott dicsekszik az 1D-s dolgaival, közben meg olyanokat, mint Britney vagy Xtina, lehord a sárga földig "f@sznyakú r!ngyók" jelzővel. Ráadásul fiú. fear.gif Rajta kívül még egy 1D-fan (lány) van az osztályban, de ő normális, mert nem bömbölteti állandóan a zenéjüket, nem kezd el hisztizni egy poszterért lány létére. pardon.gif
6 felhasználónak tetszik: coke., Bad Girl40, minibogárka, Beyla, icarlyluv, MadHatter
2013. május 23. 18:38 #4415
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma elmentem az öcsém iskolájába, és azt hallottam, hogy a 10 éves kisgyerekek az Éjjel-Nappal Budapest tegnap esti részéről dumálnak.. Ami nem volt épp nekik való, bár az az egész sorozatot nem az ő korosztályuknak szánták. Még énse nézem, csak akkor, ha azon marad a TV. Amúgy a szüleik nem figyelnek rájuk, vagy valami.? Ha öcsémmel tvzek, és ilyen idiótaság megy benne, akkor azonnal átkapcsolok, bár ő úgyis rühelli az efféle sorozatokat. Anyunak elmeséltem, ő azt mondta 10 éves koromba, még Barbie és Hercegnős meséket néztem, nem pedig ilyet.
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Beyla, Bad Girl40, hayley4, icarlyluv, Luckie, MadHatter
2013. május 23. 19:18 #4416
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Reggel mondja osztálytársam,hogy látott két kis 11 éves lányt magassarkúba "járni",ultrarövid naciba és a legújabb gucci táskával.Hát én besz*rok,komolyan:
1,Én bőrdzsekibe és hosszú farmerban majd megfagytam
2,Igen,11 évesen pont magassarkúba kell flangálni meg gucci táskával rolleyes.gif
De én nem őket hibáztatom,hanem a szülőket,amit úgy látom nem figyeltetek meg vagy nem tudom,hogy leginkább ők a hibásak,ők "nevelik" ezt a generációt vagy mi,és értem én,hogy a tv,internet,meg a baráti kör,de valahogy sok olyan embert ismerek,akik nem hülyültek el,mert olyan nevelést kapnak,és nem folyton ask.fm-eznek, törik ki a bokájukat a 10 centis magassarkújukba, és káromkodnak mint egy nem is tudom mi mellow.gif
Ui: Még a Wifivel is,mivel folyton változik rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, hayley4, Nórii. SelFan., minibogárka, icarlyluv, Luckie, MadHatter
2013. május 23. 19:25 #4417
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Most azzal, hogy már totál nem fog az agyam, pedig nagyon tanulnom kellene! reklamalo.gif
2013. május 23. 21:03 #4418
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a nárcisztikus s*ggfejekkel, akiknek mindenhol csak a külsőségek számítanak. csodás, ha olyan ember, akit képes voltam barátnak nevezni, folyamatosan azért aláz, mert van rajtam súlyfölösleg, jó tudni, hogy attól már, hogy nem csontváz vagyok, emberileg is kevesebbé váltam... unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: hayley4, minibogárka, Beyla, Guitarist, Bad Girl40, Blaze, Luckie, Jolie_77, Vampiregirl1, MadHatter
2013. május 24. 18:25 #4419
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy néhány embernek annyira unalmas az élete hogy az terjesztik rólam hogy lefeküdtem a barátommal pedig nem is igaz belőle semmi.
Szánalmasok.!! dry.gif
2013. május 24. 19:46 #4420
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Bad Girl40 @ 2013.05.24. 18:25)
Azzal hogy néhány embernek annyira unalmas az élete hogy az terjesztik rólam hogy lefeküdtem a barátommal pedig nem is igaz belőle semmi.
Szánalmasok.!! dry.gif

Nem akarok kukacoskodni, és magánéletedben turkálni, meg tudom, hogy itt kicsik is vannak, de nem az a normális, ha az ember a saját párjával szeretkezik? think.gif Mondom, tényleg nem piszkálásból jegyeztem meg, de mi rossz van abban, ha a kapcsolatotok egy szinttel feljebb lépett? Ha ilyenre szánjátok el magatokat, akkor valószínűleg eléggé komolyra fordultak a dolgok. Az csak a te magánügyed, hogy most megtörtént e a dolog vagy sem, bár én azt mondom, hogy egyszer ennek is meg kell történnie. Azok meg, akik terjesztik, valószínűleg irigyek...
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, minibogárka
540 oldal 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!