Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 24. 21:22 #4421
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Azzal, hogy nekem semmi sem sikerül. Pedig alapjáraton pozítiv embernek tartom magam, igaz, nem mindig vagyok az. De egyszerűen már kivagyok az évvégi hajtástól, ettől a rossz időtől, érzem, hogy a vérnyomásom a megszokottnál is magasabb, hiába mérem napi 3x-or és a korán keléstől hétvégére már kész idegroncs leszek, hiába fekszem le este 10-kor.. Jövő héten minden nap dolgozatot írunk, és komolyan nem értem minek néznek minket a tanárok, már mindenki kikészül lassan.. Legszívesebben bőgnék, de a fizikatanulás megakadályoz ebben... rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: hayley4, minibogárka, coke., MadHatter, Luckie, Ajsika, Vampire Lady, Destiny015
2013. május 24. 22:50 #4422
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Azzal, hogy a fényképezőgépem folyton lefagy, és szét kell szednem, hogy kiszedjem az aksit és helyreálljon reklamalo.gif (ne tudjátok meg milyen rossz ötször fel- és leszedni egy portrémarkolatot...)
Meg azzal, hogy valakivel nagyon beszélnem kellene, és tisztázni vele valamit... ja meg azzal, hogy hiányzik nekem, míg ő le se szarja ezt mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: minibogárka, coke., MadHatter, Luckie
2013. május 24. 23:10 #4423
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy az én drága osztálytársaim nem tudnak békén hagyni és abban lelik örömüket, ha rólam terjeszthetnek valami emeletes marhaságot, amit természetesen mindenki elhisz(értelmi szint level 1000), meg a sárga földig alázhatnak, vagy éppen "csak" egy keményebb labdával találnak el, így is én vagyok nevetség tárgya az egész iskolában, mondhatom "nagyon élvezem". Csak tudnám, hogy ez mire jó.. mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: minibogárka, coke., Vampiregirl1, MadHatter, patrícia4, VampireBella, Luckie
2013. május 24. 23:14 #4424
- törölt felhasználó -    
Jelenleg az iskolámba járok lányokkal.5.évfolyamtól felfele elképedem hogy viselkednek.Minden lépésüket kiírják facebook-ra és azt hiszik ritka nagy asszonyok mert odaadják a barátnőjüknek a telefont és az kiírja a másik nevábe hogy milyen cs*cska.Na meg hogy ez milyen vicces jaj.Ne feledkezzünk meg a 6.-os leányról aki a fél iskolával jóban van akkora képe van hogy nem tudom hogy fér be az iskolába vele és már a fél iskolával járt 6.-os létére.Valamint az hogy különlegesnek érzik magukat amikor az egyáltalán nem menő hogy 12 évesen leittad magad szilveszterkor a sárga földig de valószínűleg velem van a probléma.Röviden ennyi,de már ez sok nekem heti 5 alkalommal.És ez nem fog változni.De nem baj,már csak 1 év.
14 felhasználónak tetszik: hayley4, minibogárka, coke., Vampiregirl1, Liliane., Bad Girl40, itsjustme, Blaze, MadHatter, patrícia4, Luckie, Vampire Lady, Destiny015, icarlyluv
2013. május 25. 10:33 #4425
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
Az év végi angol vizsgával.
2013. május 25. 12:38 #4426
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az elvakult rajongókkal. most volt szerencsém belefutni egy olyan cikkbe, ahol az egyik vandájreksönös kislányka lazán lesenkizte Kurt Cobaint. ezelőtt Jon Bon Jovival volt nagyjából ugyanez, ugyanez a kiscsaj ott is osztotta az észt... kezdem unni, hogy a zenei élet legnagyobbjait szúrják ki, és hitegetik, hogy ők nem érnek fel öt, a semmiből felkapott cicafiúhoz...
12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Jolie_77, MadHatter, Guitarist, coke., hayley4, riri17, Luckie, minibogárka, nicol bellox, Vampire Lady, icarlyluv
2013. május 25. 13:13 #4427
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.25. 12:38)
az elvakult rajongókkal. most volt szerencsém belefutni egy olyan cikkbe, ahol az egyik vandájreksönös kislányka lazán lesenkizte Kurt Cobaint. ezelőtt Jon Bon Jovival volt nagyjából ugyanez, ugyanez a kiscsaj ott is osztotta az észt... kezdem unni, hogy a zenei élet legnagyobbjait szúrják ki, és hitegetik, hogy ők nem érnek fel öt, a semmiből felkapott cicafiúhoz...

Ó, az még semmi! Nekem a szemembe mondták a múltkor az iskolában, hogy milyen gáz zenét hallgatok, a Guns N' Roses milyen "giccses rocktatákból álló senkik", sőt, volt olyan is, hogy a zeneórán az osztálytársam elkezdte gitáron játszani (rengeteg hangszer van a zeneteremben és használhatjuk is őket) a Came As You Are-t a Nirvanától, erreföl az egyik 1D-s/Justinos csaj fennhangon megkérdi, hogy "mi ez a szar zene?!" és hogy mi hogy vagyunk képesek 10 évnél idősebb dalokat meghallgatni. Nagy önkontroll volt szükséges, hogy ne üssem le a másik gitárral ott helyben. Egyáltalán nem az a baj, hogy szeretik az Egydimenziót vagy Justint, nem az alapján kell valakit megítélni, hogy milyen zenét hallgat. Ismerek egy punkot, kinézetre a hozzá nem szokottaknak megdöbbentő (és ellenszenves), de ő az egyik legrendesebb ember akiről tudok, még a légynek sem tudna átrani, segítőkész és kedves. Az a legnagyobb gond, hogy az egydé és Justin is képesek annyira elvakítani a rajongóikat, hogy mindenkinek, akik nem a kedvelt alanyaik, a halálát kívánják. Még az is gyakran megfigyelhető, hogy egydén és Bieberen kívül mindenki szar, mindenki nulla, az összes tapasztalt énekes és együttes "irigy, hírnévre vágyó senki, aki talán a 80-as években híres volt, de csak talán" Az ilyeneket legszívesebben bokánrúgnám.
9 felhasználónak tetszik: itsjustme, coke., Vampiregirl1, riri17, hayley4, Luckie, minibogárka, nicol bellox, icarlyluv
2013. május 25. 15:56 #4428
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy valaki szemmel láthatóan leutánozza a Starity adatlapomat, fegyelemmel követi, hogy mihez szólok hozzá, és próbál visszavágni, de még azt sem tudja, hogy a Beach nem egyenlő a Bitch -el, valamint hatalmas lúzer, aki minden csak magának köszönhet.
Ha nyitok egy témát, neki már kettőt kell, ha törlöm azokat, akikkel nem beszélek, ő is megteszi, ha frissítem a profilomat, ő is, ha nekiállok írni egy cikket, megír kettőt, ha linkelem az oldalamat, ő is csinál egyet. bolond.gif
És még én vagyok a gáz? Az egész ember egy senki, nincs semmi egyénisége, csak másol, és úgy csinál, mintha én lennék a rossz, direkt kötözködik, amikor már rég nem is foglalkozom vele, nem bírja ki, hogy magasról teszek rá. (Én nem a youtube -os lyrics videómmal akarok barátokat szerezni, és nem azzal, hogy nyalok a másiknak vagy szétoltom, ha nem ért egyet valamiben.) Részemről ennyi, most akár abba is hagyhatod a copyzást és szépen eltűnhetsz az életemből.
Csókollak! kiss2.gif

Elnézést mindenkitől, de ezt muszáj volt leírnom. happy.gif
8 felhasználónak tetszik: coke., itsjustme, riri17, hayley4, Vampiregirl1, Nyanyika, Ajsika, Bad Girl40
2013. május 25. 16:21 #4429
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.05.25. 15:56)
Azzal, hogy valaki szemmel láthatóan leutánozza a Starity adatlapomat, fegyelemmel követi, hogy mihez szólok hozzá, és próbál visszavágni, de még azt sem tudja, hogy a Beach nem egyenlő a Bitch -el, valamint hatalmas lúzer, aki minden csak magának köszönhet.
Ha nyitok egy témát, neki már kettőt kell, ha törlöm azokat, akikkel nem beszélek, ő is megteszi, ha frissítem a profilomat, ő is, ha nekiállok írni egy cikket, megír kettőt, ha linkelem az oldalamat, ő is csinál egyet. bolond.gif
És még én vagyok a gáz? Az egész ember egy senki, nincs semmi egyénisége, csak másol, és úgy csinál, mintha én lennék a rossz, direkt kötözködik, amikor már rég nem is foglalkozom vele, nem bírja ki, hogy magasról teszek rá. (Én nem a youtube -os lyrics videómmal akarok barátokat szerezni, és nem azzal, hogy nyalok a másiknak vagy szétoltom, ha nem ért egyet valamiben.) Részemről ennyi, most akár abba is hagyhatod a copyzást és szépen eltűnhetsz az életemből.
Csókollak!  kiss2.gif
Elnézést mindenkitől, de ezt muszáj volt leírnom. happy.gif

Jajj, de szeretlek drágaság, de nagyon el vagy tájolva! rohog.gif A te adatlapod egyáltalán nem olyan, mint az enyém, kivéve, hogy a Tumblr oldalamat belinkeltem, de várjunk csak, már nem most csináltam. Én követlek nyomon? Ha ezeket "észre veszed" bizonyára te nyomozgatsz utánam. Jajj, de nagyon okos vagy, azt hiszed ezzel menőbb leszel? Nem mostanában kezdtem el nyitogatni témákat, sőt nem is hozzád igazodom. Ja honlapokat nem is csinálok. Cikkeket meg akkor is írtam, mikor te nem, de várjunk csak, ha te ennyi mindent tudsz rólam, ki követ, kit? Ha nem foglalkozol velem, minek írogatsz ilyeneket? Annyira gyerekes vagy, még hogy nekem nincs stílusom? Mert neked aztán van.. A YouTube karrierem más téma, arra is csak féltékeny vagy... nem barátokat szerzek vele, szeretem csinálni, tudod egyesek szórakoznak is, és nem csak mérgelődnek.

Azzal, hogy egyes embereknek olyan gyerekes a felfogása. Előadják az intelligens embert, közben egy nagy senkik, s abban látják a szórakozást, ha mást szekálhatnak.
1 felhasználónak tetszik: Bad Girl40
2013. május 25. 16:39 #4430
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.05.25. 16:21)
Jajj, de szeretlek drágaság, de nagyon el vagy tájolva! rohog.gif A te adatlapod egyáltalán nem olyan, mint az enyém, kivéve, hogy a Tumblr oldalamat belinkeltem, de várjunk csak, már nem most csináltam. Én követlek nyomon? Ha ezeket "észre veszed" bizonyára te nyomozgatsz utánam. Jajj, de nagyon okos vagy, azt hiszed ezzel menőbb leszel? Nem mostanában kezdtem el nyitogatni témákat, sőt nem is hozzád igazodom. Ja honlapokat nem is csinálok. Cikkeket meg akkor is írtam, mikor te nem, de várjunk csak, ha te ennyi mindent tudsz rólam, ki követ, kit? Ha nem foglalkozol velem, minek írogatsz ilyeneket? Annyira gyerekes vagy, még hogy nekem nincs stílusom? Mert neked aztán van.. A YouTube karrierem más téma, arra is csak féltékeny vagy... nem barátokat szerzek vele, szeretem csinálni, tudod egyesek szórakoznak is, és nem csak mérgelődnek.
Azzal, hogy egyes embereknek olyan gyerekes a felfogása. Előadják az intelligens embert, közben egy nagy senkik, s abban látják a szórakozást, ha mást szekálhatnak.


heart.gif
Te tényleg ennyire nem érted? xD Tavaly, mikor mondtam, hogy van ez az oldal, egyből jöttél és elkezdted mondani, hogy jaj, neked már ez van meg az van... Aztán, mikor írtam fb-n, hogy rájöttem pár dologra, egyből elkezdted nyomatni a sztáradatlapok szerkesztését meg a cikkek írását. Nem fogok veled azon összeveszni, hogy regisztráltál, mert az a te dolgod, de az, hogy letagadod a nyilvánvalót, már pofátlan. Törölted az itteni ismerőseidet, azután két nappal, hogy én is megtettem. Nem vagyok féltékeny, inkább örülök annak, hogy már nem vagyunk "barátok", mert megkeserítetted a napjaimat, és tudod hogy igazam van, már régen megmondtam neked, hogy nem bocsátottam meg, és hogy tudom, hogy megint megteszed, és nekiállsz versenyezni mindenen. Neked fáj, ha nem lehetsz jobb a másiknál, vagy mi a szösz? Én SOHA nem mondtam, hogy ne készíts videókat vagy hogy ne írj cikkeket, mert megteheted. Annyi az egésszel a problémám, hogy azért csinálod, hogy kibabrálj másokkal. Hidd el, ha én is egész nap a gép előtt ülnék, nekem is meglenne az a 3000 hozzászólás, de feleslegesnek tartom, mert nem azért járok fel ide, hogy bárkivel is versenybe szálljak. Nekem ez szórakozás. Szeretek írni, ismerkedni, érdekelnek a kedvenceim.
Nem vagyok féltékeny, örülök, hogy a beszűkült látásoddal csak ennyit fogsz fel, mert ezzel alátámasztod azt, hogy megint alulmaradtál. Igen, írhatsz még száz és száz hozzászólást, hogy féltékeny vagyok és szánalmas, de ismerlek már több, mint 15 éve, és lehet, hogy van egy természetem, de amilyen neked van, azt lehetetlenség felülmúlni! Légy boldog a starity-n elért eredményeiddel, engem nem különösebben érdekel, hogy fehér vagy piros csillagocska díszeleg a profilomon, nem attól leszek valaki. happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Nyanyika
2013. május 25. 16:51 #4431
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma a buszpályaudvaron vártam a mamámat, kabátba, meg hosszú gatyába, erre ott riszálta magát egy 8-as lány, úgy viselkedett, mint egy rib@nc, és úgy is nézett ki, mivel a hidegbe pánt nélküli miniruhába volt. Majdnem odahánytam, undorítóan nézett ki és viselkedett is.
Annyira élvezem, amikor az oldalon üzenetbe beszólogat a sok kislány, hogy nem is vagyok 1D rajongó, meg hogy miért hallgatok Green Dayt, amikor tök szr zenét játszanak...Ember, hadd döntsem már el én, hogy mit írok ki a profilomra, mit hallgatok és, hogy milyen zenét találok szrnak. Múltkor azért is írtak, hogy miért nem védem meg mindig a One Directiont..talán azért, mert ők már felnőttek megtudják védeni magukat, és kvára nem értem miért kell támadni azokat, akik nem szeretik, nem mindenki szeretheti őket, de ezért nem kell lehordani őket a sárga földig.! Annyira kiosztanám ilyenkor az összeset, de egyrészt inkább nem idegesítem fel magam, amúgy is magas a vérnyomásom, másrészt pedig fel se fognák az egészet a 12 éves agyukkal... rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, hayley4, Luckie, minibogárka, MadHatter, Bad Girl40, Vampire Lady, Destiny015, icarlyluv
2013. május 25. 17:02 #4432
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Idézet (LittleWalker @ 2013.05.25. 16:39)
heart.gif
Te tényleg ennyire nem érted? xD Tavaly, mikor mondtam, hogy van ez az oldal, egyből jöttél és elkezdted mondani, hogy jaj, neked már ez van meg az van... Aztán, mikor írtam fb-n, hogy rájöttem pár dologra, egyből elkezdted nyomatni a sztáradatlapok szerkesztését meg a cikkek írását. Nem fogok veled azon összeveszni, hogy regisztráltál, mert az a te dolgod, de az, hogy letagadod a nyilvánvalót, már pofátlan. Törölted az itteni ismerőseidet, azután két nappal, hogy én is megtettem. Nem vagyok féltékeny, inkább örülök annak, hogy már nem vagyunk "barátok", mert megkeserítetted a napjaimat, és tudod hogy igazam van, már régen megmondtam neked, hogy nem bocsátottam meg, és hogy tudom, hogy megint megteszed, és nekiállsz versenyezni mindenen. Neked fáj, ha nem lehetsz jobb a másiknál, vagy mi a szösz? Én SOHA nem mondtam, hogy ne készíts videókat vagy hogy ne írj cikkeket, mert megteheted. Annyi az egésszel a problémám, hogy azért csinálod, hogy kibabrálj másokkal. Hidd el, ha én is egész nap a gép előtt ülnék, nekem is meglenne az a 3000 hozzászólás, de feleslegesnek tartom, mert nem azért járok fel ide, hogy bárkivel is versenybe szálljak. Nekem ez szórakozás. Szeretek írni, ismerkedni, érdekelnek a kedvenceim.
Nem vagyok féltékeny, örülök, hogy a beszűkült látásoddal csak ennyit fogsz fel, mert ezzel alátámasztod azt, hogy megint alulmaradtál. Igen, írhatsz még száz és száz hozzászólást, hogy féltékeny vagyok és szánalmas, de ismerlek már több, mint 15 éve, és lehet, hogy van egy természetem, de amilyen neked van, azt lehetetlenség felülmúlni! Légy boldog a starity-n elért eredményeiddel, engem nem különösebben érdekel, hogy fehér vagy piros csillagocska díszeleg a profilomon, nem attól leszek valaki.  happy.gif

Most aztán leoltottál.wink.gif
2013. május 25. 17:55 #4433
- törölt felhasználó -    
Most komolyan, létezik még egy ilyen szerencsétlen ember mint én?? Mert most már erősen kételkedek benne..
Először is, reggelire főzök anyunak teát, és valahogy kicsúszott a kezemből a csésze és szépen leforráztam a tenyerem. Amit azért még túl lehet élni, de elég kellemetlen, ha például írni kell. Jó ez még hagyján. A bénaságomnak köszönhetően, leejtettem az egyik bögrét, amit még apu hagyott itt mikor elment, és darabokra tört. Jó, lehet, hogy sokatoknak semmit nem számit egy bögre, mert van még húsz másik a szekrénybe, de ez nekem fontos volt, nézzetek bármilyen hülyének. Hát én évek óta előszőr, majdnem sirva fakadtam. Plusz ma még bevertem a kislábujjam a szekrénybe. Hát mondom ilyen szerencsétlen is csak én lehetek..
Úgy érzem, hogy jól tettem, hogy át tettem a mai programot holnapra, mert én nem tudom mi jöhet még. Belém csapódik egy meteor? Inkább csak Sims-ezek, hallgatom a Back To Basics cd-t és föl nem kelek az ágyból biggrin.gif
2013. május 25. 19:02 #4434
- törölt felhasználó -    
Ma valahogy olyan síros napom van.Megnézek egy videót ami szomorú dal megy a videó alatt már sírok.Pár percig/óráig csak sírtam... Fogalmam sincs,hogy miért unsure.gif
2013. május 25. 19:05 #4435
- törölt felhasználó -    
Egy 20 versszakos verset kell tanulnom sad.gif
2013. május 26. 01:06 #4436
- törölt felhasználó -    
Nem volt még velem ilyen, amióta csak az eszemet tudom, de akkor is már ott tartok, hogy elegem van belőle. Van egy fiú az osztályban, akivel úgy volt, hogy összejövünk, de minden „próbálkozás” ellenére nem sikerült, ami talán jobb is, mert még 14 éves vagyok, és hova a fenébe rohanok én ennyi idősen?
Igazából az „eset” után megbeszéltük, hogy csak barátok leszünk, és ez így is lett. Már eltelt majdnem egy év, és nincs meg egy ilyen fiú, aki ennyire ismer engem, akire mindig számíthatok, és akinek minden titkomat elmondhatom. Minden egyes este beszélünk telefonon, és minden meg tudok vele osztani. Végighallgatja akár százszor is, hogy mi a baj, tökéletesen átérzi a problémáim súlyát, és megmondja az igazat, akkor is, ha tudja, hogy nem fog tetszeni. Kibírja, hogy ha fél órán keresztül végignyávogom, hogy mennyire imádom a Fall Out Boy-t, és hogy milyen „hisztit” vagyok képes azért levágni, mert még nem jönnek Magyarországra. A legvégsőbb esetben, is ott áll mellettem, és fel tud vidítani a legszomorúbb helyzetekben, arról nem is beszélve, hogy képes elvinni miattam a balhét, amiért nagyon nagyon szeretem.

Ez így ment eddig, amivel semmi gond nem is volt, hiszen igaz barátom, és nincs még egy ilyen ember az osztályban, akit ennyire nagyon szeretnék, de természetesen barátként. Aztán jött az utóbbi időszak, amikor valami megváltozott. Nem tudom pontosan, hogy mi, de már nem tudunk olyan nyíltan beszélni, arról nem is beszélve, hogy ha nem köszönök rá reggelente a suliban, akkor talán nem is szólnánk egymáshoz egész nap.
Én megértem, és természetes, hogy nem lóghatok a nyakán egész nap, de hogy egyszerűen úgy viselkedik a suliban, mintha jóformán nem is ismerne. Szóval, én sem akarom, hogy nekiálljanak hülyeségeket terjeszteni a többiek –bár ezen már rég túl vagyunk- még is ha a legjobb barátom az osztályban, akkor az alap „elvárás” lenne, hogy egy sziát köszönjön reggelente.
Nem tudom, hogy tettem-e bármit vagy megbántottam-e valamivel, de érzem, és látom rajta, hogy ő is érzi, hogy valami más. Csak egyszerűen elegem van ebből, hogy ha valamit tettem, mondja meg nyugodtan, és igyekszem „javulni” de így nem látok a szemébe. És ha, már minden este 2-3 órát beszélünk telefonon, akkor miért tartunk ott, hogy az iskolában szinte szóba sem állunk egymással. Én nem igénylem, hogy egész nap velem legyen, de mi lesz, talán fél, hogy megszólják, mert egy lány is van a barátai között?!
Én egyszerűen nem értem ezt.
6 felhasználónak tetszik: Luckie, minibogárka, Vampiregirl1, Beyla, Destiny015, riri17
2013. május 26. 01:12 #4437
Hanna M.
Hanna M.
új tag
 
Státuszreal bands save fans, real fans save bands
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 1
Azonosító: 202572
Offline offline
Azzal, hogy kezdem elveszíteni a barátaimat.. cry.gif
2013. május 26. 01:12 #4438
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem jelenleg az empátiával nem rendelkező emberekkel, akik sokkal inkább a "Ki, ha én nem" típusba tartoznak. B*nkó stílusukkal szépen ki tudják verni a biztosítékot, s azt hiszik, hogy édesanyjuk pocakjából úgy pottyantak ki, hogy ők mindent tudnak, nem kell nekik semmit sem megtanítani. Annyi ilyen egyed van itt is, meg a környezetemben is...
6 felhasználónak tetszik: itsjustme, Luckie, luluuu, minibogárka, Vampiregirl1, MadHatter
2013. május 26. 10:40 #4439
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
Az idióta osztálytársammal. De igazából nem is ő a hibás,hanem a szülei,mert a kisjány igen csak szabadjára van engedve..Ő kiírja fészbukra,hogy kell neki egy féktelen éjszaka egy megfelelő idegennel.. Oké,általában el szoktam menni a posztjai felett,de ezen megakadt a szemem.Oda is írtam,hogy tizenhárom évesen sűrűn kell..
Erre ő nagy sértődötten visszaír ,hogy Nekem ez most miért baj.. ohmy.gif

Nekem nem baj,szerintem neki lesz baj egy pár év múlva,hogy már 16 évesen kiélt harmincas ábrázata lesz,mert egy ilyen féktelen éj során hótrészegre issza magát,és egy buli vécéjében fogja odaadni magát valami idegennek.. Borzasztó romantikus..13 évesen még nem érett meg senki arra,hogy elveszítse a szüzességét. Csak ez menő . 110.gif És az ilyen lányok csodálkoznak,hogy mindenkinek csak arra kellenek. Régen a 13 éves kislányok Barbie babával játszottak,nem pénisszel. Hova süllyed a mai társadalom?! Én tizenhárom évesen nem azon gondolkodom,hogy minél előbb megtörténjen .. Esküszöm,nagyon,de nagyon meggondolom ,hogy olyan 14 év múlva szülök-e gyereket ilyen elb*szott társadalomba.Jó,nem most lesz még ,de addigra csak romlani fog a helyzet .. Siralmas.
9 felhasználónak tetszik: Jolie_77, itsjustme, minibogárka, Vampire Lady, Vampiregirl1, MadHatter, Beyla, Luckie, icarlyluv
2013. május 26. 16:44 #4440
- törölt felhasználó -    
A F1 h*lye RedBullosaival. dry.gif (elnézést, ha valaki szereti őket)
540 oldal 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!