Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 27. 19:40 #4461
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.05.27. 19:38)
Nálunk is volt hasonló eset... Egy csaj otthon begyógyszerezte magát, úgy jött be suliba, rosszul lett, és alig tudott kimenni a saját lábán, a mentősök ott támogatták, nagyon durva volt. Mindezt csak azért, mert összeveszett a barátjával...-.-

Ezeken az embereket annyira ki tudok akadni. Lehetne akármekkora rakás sz*r az életem nem lennék képes arra, hogy öngyilkos legyek, egy pasi miatt meg aztán pláne nem éri meg, főleg, hogy ez csak ilyen tiniszerelem, fél év(se), és már bolondul bele a következő srácba.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 27. 20:51 #4462
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.05.27. 19:40)
Ezeken az embereket annyira ki tudok akadni. Lehetne akármekkora  rakás sz*r az életem nem lennék képes arra, hogy öngyilkos legyek, egy pasi miatt meg aztán pláne nem éri meg, főleg, hogy ez csak ilyen tiniszerelem, fél év(se), és már bolondul bele a következő srácba.

Én nem tudom valahogy sajnálni őket. Az ilyen embereknek már a fejükben van a baj. Jó elég szr érzés a szakítás, főleg, ha nagyon belevan bolondulva a másikba az illető, de ez nem ok arra, hogy öngyilkosságot kövessen el. Én megse merném tenni...

On:Egy 11 éves kiscsaj lerib@ncozott, csak azért, mert a barátnőmet védtem, akinek olyat írtak üzibe, meg falára, hogy az csak na... Most megint jöhetek azzal a dumával, hogy bezzeg mikor még én voltam 11 éves (ilyet a mamám szokott mondani.xdd), akkor én ki se mertem ejteni egy csúnya szót sem, bár nálunk nem is volt divat a káromkodás, viszont öcsém 10 éves, és olyan undorítóan beszélnek mármost az osztálytársai, hogycsak nézek.
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, MadHatter, hayley4, Beyla, Luckie, Bad Girl40, TizzyHeart
2013. május 27. 21:28 #4463
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Az állandó igazságtalansággal, ami kiskorom óta minden nap ér. Nem részletezném, úgyis megint csak felhúznám magam a témán.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, dijansalihu
2013. május 27. 21:32 #4464
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2013.05.27. 20:51)
Én nem tudom valahogy sajnálni őket. Az ilyen embereknek már a fejükben van a baj. Jó elég szr érzés a szakítás, főleg, ha nagyon belevan bolondulva a másikba az illető, de ez nem ok arra, hogy öngyilkosságot kövessen el. Én megse merném tenni...
On:Egy 11 éves kiscsaj lerib@ncozott, csak azért, mert a barátnőmet védtem, akinek olyat írtak üzibe, meg falára, hogy az csak na... Most megint jöhetek azzal a dumával, hogy bezzeg mikor még én voltam 11 éves (ilyet a mamám szokott mondani.xdd), akkor én ki se mertem ejteni egy csúnya szót sem, bár nálunk nem is volt divat a káromkodás, viszont öcsém 10 éves, és olyan undorítóan beszélnek mármost az osztálytársai, hogycsak nézek.

Engemet lekrvázott,mert azt írtam neki "mossa ki a szálját,aztán tárgyalhatunk" rolleyes.gif És beállítja,hogy tizenévesnél sokkal idősebb,ja,de "tizenévesnél sokkal idősebb vagyok" már dolgozni kéne és nem a kicsikkel úgy beszélni,hogy a legtöbb mondatában csúnya szó van.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie
2013. május 27. 21:33 #4465
- törölt felhasználó -    
Kikészít ez a sok vizsga, most miért kell mindent túlbonyolítani? dry.gif Elég, hogy 50 variánst betanulunk, és még ez sem elég? mad.gif
2013. május 27. 22:30 #4466
- törölt felhasználó -    
Most komolyan.. azt hiszik, hogy áttudnak vágni? dry.gif Ez a sok hígagyú annyira felidegesít. mad.gif
2013. május 27. 23:30 #4467
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
A hideggel. Egyszerűen ez feldolgozhatatlan. Előbb megdöglünk a kánikulában MÁRCIUSBAN, azt hophophop!, itt a szeptember. Elég volt belőled egy is tavaly, nagyon szépen köszönjük. Dönci macskámnak letörik kint a füle, anyummal vacogunk, mert nem tudunk fűteni a sz@r bojlerünk miatt. Tegnap fel kellett húznom melegítő alsót-fölsőt meg vastag bolyhos zoknit az ágyba, mert a téli (!) dunyha alatt majd megfagytam. Ma szerintem még a kesztyű is előkerül. Meg a sapka.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Vampiregirl1, MadHatter
2013. május 28. 00:00 #4468
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.05.27. 19:40)
Ezeken az embereket annyira ki tudok akadni. Lehetne akármekkora  rakás sz*r az életem nem lennék képes arra, hogy öngyilkos legyek, egy pasi miatt meg aztán pláne nem éri meg, főleg, hogy ez csak ilyen tiniszerelem, fél év(se), és már bolondul bele a következő srácba.

Hát akkor még nem voltál igazán kétségbeesve és nem küzdöttél igazán nagy problémákkal. Nem vagyok rá büszke, de nekem volt egy jó pár sötét hónapom, amikor minden reggel úgy keltem fel, hogy sz*r minden, nem kellek senkinek sem, a családomban problémák voltak, költözések, a srác, aki nagyon tetszett csak szórakozott velem, a barátaim nem törődtek velem, és tudod ilyenkor eszébe jut az embernek, hogy tényleg ennyire nem kellek senkinek sem? Hiányoznék valakinek, ha meghalnék? Hónapokon keresztül minden nap úgy keltem fel, hogy nem bírom tovább, megteszem és nem érdekel. Önmagamat is bántottam nagyon sokáig, sőt párom elől dugdostam, amikor ismerkedtünk, hogy meg ne lássa a nyomokat. Kijöttem a dologból egyedül, de őszintén bevallom a szuicid hajlam még a mai napig megvan bennem. Van, aki könnyebben fel tudja dolgozni a kudarcokat és van, aki kevésbé, emiatt menekülnek sokan az öngyilkosságba. Örülj annak, hogy még soha nem nyomta a válladat akkora probléma, hogy inkább a másik kiutat válaszd. Én egyszer ezen végig mentem és nem kívánom senkinek sem. Ne ítéld el az ilyeneket, mert nem tudhatod, hogy ő hogyan érzi magát és milyen problémái vannak. Az ilyen esetek, mint amit írtál általában figyelem felhívások, egy segélykiáltás, hogy törődjenek az illetővel. Én is majdnem tettem meg ehhez hasonlót, hogy felhívjam a világ figyelmét arra, hogy nem egy áttetsző üvegdarab vagyok, hanem egy létező emberi lény, aki törődésre és szeretetre vágyik. Egyébként, ha eltiltanának a páromtól, hát nem elképzelhetetlen, hogy nem e tenném meg én is, csak, mert ugye az egész diskurálás egy ilyen szituációból indult ki. Nekem speciel a párom a lelkem, a szeretőm, a legjobb barátom, a mindenem és az életem. Ha ő nem lenne nekem, akkor az életem értelmetlenné válna, hisz látjátok a mai társadalmat, hogy kikkel és mikkel vagyunk körülvéve. Sosem tudnék alkoholista, drogos diszkós r*banccá válni, akinek egy este minimum tíz numerája van átlagosan. Szóval ez azért átgondolandó, hogy vajon tényleg ennyire szereti e a párját a csaj, hogy ha nem lehet vele, akkor inkább a halál. Én is ezt tenném, ha megtudnám, hogy a szerelmemmel soha többet sem találkozhatok a közel jövőben.

On:

Jelenleg nekem is az időjárással. Egyszerűen most vacogok a hidegtől és minden bajom van. Vicces, hogy lassan június van és a szobámban non-stop megy a fűtés.
5 felhasználónak tetszik: Appalache, Luckie, itsjustme, Vampiregirl1, MadHatter
2013. május 28. 14:49 #4469
- törölt felhasználó -    
A szánalmas osztálytársaimmal. Komolyan ilyen s*gg embereket. Suliban füves cigit szívtak, az egész suli arról beszélt ma, tesitanárnő elkapta őket, aztán még van pofájuk letagadni, utána meg jót röhögnek rajta. 16 évesen...Értelem az úgy sugárzik. fool.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 28. 14:54 #4470
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.28. 00:00)
Hát akkor még nem voltál igazán kétségbeesve és nem küzdöttél igazán nagy problémákkal. Nem vagyok rá büszke, de nekem volt egy jó pár sötét hónapom, amikor minden reggel úgy keltem fel, hogy sz*r minden, nem kellek senkinek sem, a családomban problémák voltak, költözések, a srác, aki nagyon tetszett csak szórakozott velem, a barátaim nem törődtek velem, és tudod ilyenkor eszébe jut az embernek, hogy tényleg ennyire nem kellek senkinek sem? Hiányoznék valakinek, ha meghalnék? Hónapokon keresztül minden nap úgy keltem fel, hogy nem bírom tovább, megteszem és nem érdekel. Önmagamat is bántottam nagyon sokáig, sőt párom elől dugdostam, amikor ismerkedtünk, hogy meg ne lássa a nyomokat. Kijöttem a dologból egyedül, de őszintén bevallom a szuicid hajlam még a mai napig megvan bennem. Van, aki könnyebben fel tudja dolgozni a kudarcokat és van, aki kevésbé, emiatt menekülnek sokan az öngyilkosságba. Örülj annak, hogy még soha nem nyomta a válladat akkora probléma, hogy inkább a másik kiutat válaszd. Én egyszer ezen végig mentem és nem kívánom senkinek sem. Ne ítéld el az ilyeneket, mert nem tudhatod, hogy ő hogyan érzi magát és milyen problémái vannak. Az ilyen esetek, mint amit írtál általában figyelem felhívások, egy segélykiáltás, hogy törődjenek az illetővel. Én is majdnem tettem meg ehhez hasonlót, hogy felhívjam a világ figyelmét arra, hogy nem egy áttetsző üvegdarab vagyok, hanem egy létező emberi lény, aki törődésre és szeretetre vágyik. Egyébként, ha eltiltanának a páromtól, hát nem elképzelhetetlen, hogy nem e tenném meg én is, csak, mert ugye az egész diskurálás egy ilyen szituációból indult ki. Nekem speciel a párom a lelkem, a szeretőm, a legjobb barátom, a mindenem és az életem. Ha ő nem lenne nekem, akkor az életem értelmetlenné válna, hisz látjátok a mai társadalmat, hogy kikkel és mikkel vagyunk körülvéve. Sosem tudnék alkoholista, drogos diszkós r*banccá válni, akinek egy este minimum tíz numerája van átlagosan. Szóval ez azért átgondolandó, hogy vajon tényleg ennyire szereti e a párját a csaj, hogy ha nem lehet vele, akkor inkább a halál. Én is ezt tenném, ha megtudnám, hogy a szerelmemmel soha többet sem találkozhatok a közel jövőben.

Nem arról van szó, mert annyi problémám van jelenleg is, hogy az hihetetlen..Családi gondok, pasi ügy, tanulmányi dolgok, "barátok"-nak nevezett emberek és hadd ne soroljam. De nem is úgy értettem, csak magamat ismerve tudom, hogy én soha nem lennék képes öngyilkosságra.
Csak tudod az a baj, hogy osztálytársam hiába jár ezzel a sráccal, mégis mindig egy másik srácról áradozik...Akkor ez hogy van? think.gif
2013. május 28. 16:56 #4471
- törölt felhasználó -    
Nagyjából két és fél hete el-el járok az utolsó óráimról néhanapján, mert orvoshoz kellett mennem a hátammal, ugyanis kisebb műtétem volt. Az egyik barátnőm ma mesélte, hogy az egyik angol tanárom (akit kevésbe szeretek) megkérdezett valakit, akivel kb. soha nem beszélek, hogy miért hiányzom annyit. Ő azt mondta a tanárnak, hogy nem izgat az angolt, inkább elmegyek edzésekre meg meccsekre. Eléggé felhúzott a dolog, tisztázni is fogom a lánnyal meg a tanárral. reklamalo.gif
2013. május 28. 16:56 #4472
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Egyértelműen a kib@szott iskola omg.gif Most már az, de nagyon...
2013. május 28. 17:33 #4473
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem jelenleg ezzel a nagy Milka Wafelini reklámmal. Nem elég, hogy beteríti a fél képernyőmet, de ráadásul diétán vagyok, és még itt is a csokit kell elnézegetnem, amit hetek óta nem ettem! cry.gif
8 felhasználónak tetszik: Lausz, itsjustme, TheDanush, Vampiregirl1, Bad Girl40, hayley4, MadHatter, Luckie
2013. május 28. 18:05 #4474
- törölt felhasználó -    
Az orvosokkal. Egy életre elegem lett belőlük. Nagy örömömre ismét kellett vérvételre mennem, viszont most olyanra, hogy egész délelőtt félóránként veszik a vért. Reméltem, hogy megint az az orvos lesz aki múltkor volt, mert kedves is volt és ügyes is. Hát, a mostani nem. Pedig nem volt fiatal, reméltem, hogy már rutinosan csinálja. Tévedtem. Azzal kezdődött, hogy mikor belém bökte e tűt, és engedte abba a bigyóba a vért, véletlenül kirántotta és szépen össze vérezett. Bírom a vért, nem arról van szó, de a ruhámra is ment, aminek nem nagyon örültem. Aztán az egyiknél olyan bénán húzta ki a tűt, hogy fölsértette a bőrt, és lehetett új vénát keresni, amit nem volt olyan könnyű találni. Szóval, el lehet képzelni mennyire örültem mikor vége lett. És ezért nem tudtam iskolába menni, amit azért jó lett volna, így közvetlenül a vizsgák előtt.
Ja és még igazolást se adtak. Szóltam az orvosnak, azt mondták kérjek a nővérektől, és ő majd aláírja, kértem a nővérektől, azt mondták kérjek az orvostól...Akkor mondom, viszont látásra. Külön kérvényt kell benyújtani egy rohadt igazolásért?
Az egész délelőttbe talán csak az volt a jó, hogy megismerkedtem ott egy idős bácsival, akinek köszönhetem, hogy egész délelőtt nem untam magam halálra.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Lizania
2013. május 28. 19:54 #4475
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma barátnőm lebszott azért, mert letöröltem az összes 1D számot a telefonomról. 1. A gépemen megvan mindkettő albumuk plusz a többi daluk 2. Már nem fért rá egy Green Day, Lana és Punnany Massif dal se, mert tökre elfoglalták a helyet, mivel barátnőm volt olyan kedves, hogy még olyan koncertfelvételt is átküldött, amibe csak a sikonyálást lehet hallani..omg.gif Nem tudom mi köze van a telefonomhoz, és ahhoz, hogy én mit tárolok rajta. Szeretem még őket, de telón amúgy se szeretem őket hallgatni... Egyébként anyám örült, azt mondta, már várta ezt a pillanatot. rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Lilimooo, Vampiregirl1, MadHatter, hayley4, Luckie, Sally Sparrow, icarlyluv
2013. május 28. 20:07 #4476
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
anyámék folytonos veszekedésével. oké, minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek, elfogadom, hiszen én is szoktam veszekedni barátommal, de ami itt megy... kibírhatatlan. nincs is jobb, mint folyamatosan azt hallgatni, hogy milyen sértéseket vágnak egymás fejéhez, miközben egy-egy durvább vitának hála lassan a fél lakás szét lesz verve...
ha nem ellenezném egyébként is eléggé a házasságot, itt az élő példa, miért ne tegyek soha ilyen hülyeséget...

Idézet (wiky96 @ 2013.05.28. 18:05)
Pedig nem volt fiatal, reméltem, hogy már rutinosan csinálja. Tévedtem.

elég gyakran járok vérvételre, és az eddigi tapasztalataim alapján pont hogy az idősebbek csinálják rosszul. régen sok infúziót kaptam, szinte alig lehet megtalálni a vénáimat - a fiatalak egész ügyesek, odafigyelnek, az idősebbek meg csak durrbele alapon van, hogy hatszor megszúrnak, mire sikerül is vért levenni... jobbulást. unsure.gif

szerk.: mostmár a belieberekkel is. még egy ír a falamra, hogy én milyen unszimpatikus (basszus, miért nem lehet felfogni, hogy az antipatikus?) és nagyképű vagyok, elvágom a nyakam a mellettem lévő kenőkéssel... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, MadHatter, hayley4, Beyla, Luckie
2013. május 28. 20:26 #4477
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.05.28. 20:07)
unszimpatikus

Istenem ez a szó vagy mifene... Ki lehet vele kergetni a világból mega_shok.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Beyla
2013. május 28. 20:48 #4478
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Azzal,hogy apámnak folyton szekálnia kell,és mindig mikor kajáért mennék beszólni hogy már megint eszek,és hogy így is van felesleg rajtam,de bezzeg edzeni lusta vagyok.Most is mondtam,hogy jé,van itthon buci,erre "Azt próbáld meg".És nem csak evésnél piszkál,hanem néha csak úgy,hogy már lassan akkora a combom mint az övé,pedig van egy kis magasságbeli különbségünk,meg ilyesmi.És majd csodálkoznak,ha anorexiás leszek.Tudom,hogy van rajtam plusz,meg hogy edzeni kéne,de ha egyszerűen nem érzek rá motivációt?Meg ezzel nem segít...
Meg ha már nála tartok.Azt is imádom,hogy csak akkor bír lelkizni kicsit,meg rendes lenni ha van legalább egy kis alkohol a szervezetébe,egyébként nem gyakori,inkább csak az hogy a fejemhez vágja hogy milyen trehány vagyok,meg az előbb említetteket.Talán ez is az oka,hogy a szobámba kuksolok majdnem mindig pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jolie_77, Beyla, Luckie, icarlyluv
2013. május 28. 20:59 #4479
- törölt felhasználó -    
A csütörtöki matek tz-vel. Iszonyatosan izgulok miatta, tegnap este pedig nem is aludtam, és legalább egy négyest össze kellene kaparnom rá. De úgy érzem, nem lesz meg, akármennyit is tanulok rá...
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, MadHatter, Luckie
2013. május 28. 21:16 #4480
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Két lánnyal a párhuzamos osztályból. Én komolyan fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet valaki ennyire egy hisztériás csitri. Ma volt a ballagás főpróbája és végig visítozták és röhögték az egészet. Nem elég, hogy idén is fosh lesz a hangosítás, még ezek ketten is... Meg egyébként is a ballagási dolgokkal. Miért nem lehet egyszerűen megoldani? Az osztályfőnök mindent túreagál, minden tanár mást mond, az osztályok össze vannak veszve, nincs semmi elrendezve... Tiszta káosz.
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Bad Girl40
540 oldal 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!