Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 28. 21:34 #4481
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.05.28. 20:07)
elég gyakran járok vérvételre, és az eddigi tapasztalataim alapján pont hogy az idősebbek csinálják rosszul. régen sok infúziót kaptam, szinte alig lehet megtalálni a vénáimat - a fiatalak egész ügyesek, odafigyelnek, az idősebbek meg csak durrbele alapon van, hogy hatszor megszúrnak, mire sikerül is vért levenni...

Én ezt pont fordítva tapasztaltam. Úgy januárban mennem kellett vérvételre, és egy fiatal csaj volt. Kezdjük ott, hogy még a tűt is rosszul fogta, aztán vagy tíz percig keresett vénát megjegyzem azon a karomon, amin soha senki sem tud szúrni. Ő talált egyet, ez tény, de úgy eldurrantotta a vénámat, hogy először egy nagyon nagy pukli keletkezett (haematoma), amiből lett egy jó tíz centis átmérőjű véraláfutás. És még utána én voltam a hibás. Ha anyum nem lett volna ott, tutira közöltem volna vele, hogy rakja fel magának a vacutainert a tudja milyébe. Eskü, én jobban vettem vért, amikor először szúrtam. Engem is állandó jelleggel szurkálnak, mert soha sem találják meg. Kontrasztanyagos sellás MRI-nél a nővér legalább tíz percig szurkált, aztán már szóltam neki, hogy nem tű párna vagyok, és, ha nem találja, akkor hagyjuk és inkább kiszállok a gépből, aztán rá öt percre már sikerült neki. Az valami kegyetlen volt, és a hangja alapján valami fiatal nőcike lehetett. Pár hónapja meg a sebészeten az osztályon egy gyakorlott nővér nem tudta valakinek berakni a vénájába a branült, amin azért néztem.XD A beteg pedig nem volt sovány, jó vénája volt, vagy ötször dugta be szerencsétlennek azt a műanyagot és legalább ugyanennyi branült elpazarolt. Megdöbbentő, hogy olyanok nem tudnak szúrni, akik évtizedek óta ebben a szakmában dolgoznak. Most, ha az orvos nem tud, az le van ejtve. Hogy az egyik tanárnőm szavaival éljek, a nővér arra van, hogy ezeket csinálja. Az orvos zömében diagnosztizál és gyógyít (?).
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. május 28. 21:40 #4482
- törölt felhasználó -    
a hülye hányingerrel, ami egész nap itt kerülget. mad.gif
2013. május 28. 22:35 #4483
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Igazából már hetek óta, de még mindig nem tudok napirendre térni a dolog felett.
Az egyik ismerősöm folyton nyafog, hogy kevés a pénze, sok az adóssága, mégis képes volt 50.000 (igen, ötvenezer) forintot kiadni egy kutyáért, mert ugye nekik csak a tenyésztőtől vett kutya az igazi, nekik nem kell "használt kutya" - az ő kifejezése... És csak a törpe schnauzer jó nekik.
Igaz, hogy a menhelyek dugig vannak kutyusokkal, az utcákon hemzsegnek a kidobott állatok, de neki mit számít. Valamelyik nap egy törpe schnauzer keresett gazdát, mivel az előző kidobta az utcára. Persze neki nem lett volna jó a kiskutya, hiszen már használt... nincs pénze, mégis kidobja az ablakon.
Idióta. És még finom voltam és nőies.
10 felhasználónak tetszik: Luckie, Sally Sparrow, Lizania, Pink Carnation, itsjustme, MadHatter, riri17, Vampiregirl1, Beyla, icarlyluv
2013. május 28. 22:50 #4484
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.28. 22:35)
Igazából már hetek óta, de még mindig nem tudok napirendre térni a dolog felett.
Az egyik ismerősöm folyton nyafog, hogy kevés a pénze, sok az adóssága, mégis képes volt 50.000 (igen, ötvenezer) forintot kiadni egy kutyáért, mert ugye nekik csak a tenyésztőtől vett kutya az igazi, nekik nem kell "használt kutya" - az ő kifejezése... És csak a törpe schnauzer jó nekik.
Igaz, hogy a menhelyek dugig vannak kutyusokkal, az utcákon hemzsegnek a kidobott állatok, de neki mit számít. Valamelyik nap egy törpe schnauzer keresett gazdát, mivel az előző kidobta az utcára. Persze neki nem lett volna jó a kiskutya, hiszen már használt... nincs pénze, mégis kidobja az ablakon.
Idióta. És még finom voltam és nőies.

Logika: ha nincs pénze, miből fogja etetni a kutyát? Majd ez is megy az utcára, vagy a menhelyre - hiába, hogy megvette ötvenezerért.
6 felhasználónak tetszik: Luckie, Sally Sparrow, Lizania, MadHatter, riri17, Beyla
2013. május 28. 22:54 #4485
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (dijansalihu @ 2013.05.28. 22:50)
Logika: ha nincs pénze, miből fogja etetni a kutyát? Majd ez is megy az utcára, vagy a menhelyre - hiába, hogy megvette ötvenezerért.


Logika az nincs, csak panaszkodás. Hozzátenném, nemrég vett még egy új mobilt, valami nagyon hiperszuper darab, büszkén mutogatta mindenkinek.
3 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Beyla
2013. május 28. 22:57 #4486
- törölt felhasználó -    
Annyi buta ember van. Nem tudom elhinni, hogy miért nehéz megérteni valamit, ami már az illető szájába lett rágva minimum hússzor... bolond.gif
7 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Sally Sparrow, itsjustme, MadHatter, riri17, Beyla, Corby
2013. május 28. 23:00 #4487
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.05.28. 22:54)
Logika az nincs, csak panaszkodás. Hozzátenném, nemrég vett még egy új mobilt, valami nagyon hiperszuper darab, büszkén mutogatta mindenkinek.

Óóó, bárcsak én is ilyen pénz nélküli lennék, hogy tucatszámra tudjam venni magamnak a kutyusokat, meg a spéci telcsiket. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Luckie, Lizania, Sugarbabes, MadHatter, riri17, Vampiregirl1, Beyla, TheDanush, Corby
2013. május 29. 13:35 #4488
- törölt felhasználó -    
Ma 7:30-ra a suliba kellett menni,mert kompetencia mérés volt.30 előtt ott voltam és még ki sem volt nyitva a terem.Mindenkinek 7:30-kor a suliba kellett menni,de 4 embernek 7:45-kor kell megérkezniük.Volt olyan ember aki kb. 45-kor jött,pedig nem is lakik messze.Komolyan,miért nem lehetett 45-kor menni?Úgyis 8:20-kor kezdtük el
2013. május 29. 13:48 #4489
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Ma végleg kiakadtam. Közli a tanár velem, hogy péntekre tanuljak meg 6 hosszú versszakot (ma szerda van), meg készüljek fel, mert 60 perces fogalmazás lesz és még azért nézzem át a kötelező olvasmányt is újra, meg lehet, hogy ha belefér, azt is megíratja. Cseppet sem zavarja egyik tanárt se, hogy 11 nap van a suliból, mindenki, mint egy őrült, gondolja, hogy ezalatt a 11 nap alatt csodákat művelhet. Aztán itthon meg csodálkozik mindenki, hogy puszta feszültséglevezetés miatt eltörik egy tányér rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 29. 14:20 #4490
- törölt felhasználó -    
A töri kimeneti vizsgával. Nem sok értelmét látom, hogy egy délután alatt átnézzem újra az egész éves anyagot...Most már csak azon vagyok, hogy az igazgatónő legyen kegyes hozzám, és érje fel ésszel, hogy egy középfokú nyelvvizsgával simán kiváltható a 8. osztályos angol kimeneti vizsga. Így is be van táblázva a következő két hétvégém, nem maradna időm arra is tanulni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 29. 15:58 #4491
Judit107
Judit107
daddy steve harrington
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.29.
Hozzászólás: 2214
Csatolások: 1379
Azonosító: 178984
Offline offline
A rohadék időjárással.Pulcsiban kell tanulnom az angol tételeket.
2013. május 29. 17:42 #4492
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy kéthetente kell festeni a hajam,annyira tönkretettem. kellett nekem a sötétvöröstől kezdve, piroson át rózsaszínig minden árnyalatot kipróbálni. mostmár folyamatosan ledobja még a feketét is. így haladok, egyik reggel mire felkelek, egyszerűen le fog esni az egész hajam... unsure.gifmad.gif
2013. május 29. 17:43 #4493
- törölt felhasználó -    
A sok nagyokossal, akik azt hiszik, bárkit kioktathatnak.
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter, Lizania, Luckie, Corby
2013. május 29. 17:46 #4494
- törölt felhasználó -    
A töri tanárnővel. Múlthéten már 10 perce írtuk a töri vizsgát, éppen mindenki befogta a száját, erre tanárnő bejött és nekiállt veszekedni, hogy miért így vannak a padok, mikor állítólag megbeszéltük, hogyan kéne lennie(már nem azért, de matek tanár nem hagyott választási lehetőséget, bementünk és "te oda ülsz, te ide")...Mindenki morgolódott, hiszen ezzel megzavarta a vizsgát, ráadásul kitalálta, hogy akkor rendezzük át a termet úgy ahogy "megbeszéltünk"(annyi volt a baja, hogy 4 padsor helyett 5 volt, és másfél méter távolság helyett 1 méter volt két ember között-.-)...Mindenki hangosan szitkozódott, de tanárnő csak Juditot(egyik barátnőm) hallotta meg, amint azt mondta, hogy "ez hülye"..Nagyon jó..Drága tanárnő elérte, hogy Juditnak fegyelmije legyen, és igazgató úr közölte Judittal, hogy a fegyelmiig találjon másik sulit, vagy ők keresnek neki..Két hét van vissza a tanévből..És ennyi miatt kirúgni valakit. mellow.gif blink.gif
2013. május 29. 17:53 #4495
valaki053
valaki053
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.14.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 183461
Offline offline
Na lássuk csak tegnap 3-4 13 kis hülyegyerekkel volt kia tököm.. Ma a hülye tanárimmal és a büdös kis kedvenceivel.! reklamalo.gif reklamalo.gif dry.gif
2013. május 29. 17:56 #4496
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2013.05.28. 20:48)
Azzal,hogy apámnak folyton szekálnia kell,és mindig mikor kajáért mennék beszólni hogy már megint eszek,és hogy így is van felesleg rajtam,de bezzeg edzeni lusta vagyok.Most is mondtam,hogy jé,van itthon buci,erre "Azt próbáld meg".És nem csak evésnél piszkál,hanem néha csak úgy,hogy már lassan akkora a combom mint az övé,pedig van egy kis magasságbeli különbségünk,meg ilyesmi.És majd csodálkoznak,ha anorexiás leszek.Tudom,hogy van rajtam plusz,meg hogy edzeni kéne,de ha egyszerűen nem érzek rá motivációt?Meg ezzel nem segít...
Meg ha már nála tartok.Azt is imádom,hogy csak akkor bír lelkizni kicsit,meg rendes lenni ha van legalább egy kis alkohol a szervezetébe,egyébként nem gyakori,inkább csak az hogy a fejemhez vágja hogy milyen trehány vagyok,meg az előbb említetteket.Talán ez is az oka,hogy a szobámba kuksolok majdnem mindig pardon.gif

Jaj, ez ismerős. Én is folyton nyaggatva vagyok, hogy le kéne fogynom, ne egyek annyit(alig eszem)..-.- És akkor még szüleim vannak felháborodva, ha beb*szom magam után a szobaajtót, meg akkor jön a tipikus "jó, akkor sértődjél meg" szöveg, de fél perc múlva meg már úgy beszélnek velem, mintha semmi nem történt volna.o.O
Apámról meg még nem is beszéltem..Egy szót nem lehet vele beszélni. Hazajön a munkából, beül a tévé elé és aki hozzászól azt lecsapja. Anyu dicsekszik neki pl. a jó kémia vizsgámmal, lesz*rja(holott a vizsgám 4-es lett és 8x lesz beírva), de ha kapok egy egyest mondjuk irodalomból(amiből amúgy jó vagyok) akkor az van, hogy miért nem lehet tanulni.-.-
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. május 29. 17:59 #4497
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Nagyon elegem van, de komolyan. Péntekre meg kell tanulnom egy csomó fizikát, már tiszta ideg vagyok miatta. Most alapozom meg az időskori gyomorfekélyemet. biggrin.gif
Annyi idióta osztálytársnőm van, hogy az már kész. Az ablakból telefonnal fotózzák az összes szerintük helyes srácot, és még csodálkoznak azon, hogyha kimennek az udvarra, röhögnek rajtuk. Jah, és ráadásképp egész nap csak nyávognak, meg visítoznak..sleep.gif
5 felhasználónak tetszik: krisztencs99, Lizania, MadHatter, icarlyluv, Luckie
2013. május 29. 18:03 #4498
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Röviden, tömören? Az emberi fajjal van tele a rockrakétám, de nagyon...
5 felhasználónak tetszik: itsjustme, Vampiregirl1, MadHatter, Lizania, Luckie
2013. május 29. 18:07 #4499
- törölt felhasználó -    
Retardált emberkékkel.A buszon ültem és ott bandáztak hátul.Ezzel még nem is lenne baj,de az egyik azzal dicsekedett,hogy a hétvégén megivott 2 liter 'páleszt' és utána borral öblítette le.Csak marta volna ki a torkát komolyan.[ez az embernek csúfolt valami 9.-es (!) ] Hová fajul az emberiség? Lassan kincset fog érni az értelmes ember.
Másrészt az év végi hajtásból is elegem van,teljesen kikészültem,állandóan idegeskedek.Csak legyen már év vége,könyörgöm!
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, MadHatter, icarlyluv, Luckie
2013. május 29. 18:22 #4500
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Ha még egyszer valaki azt mondja h a csajok azok, akik ködösítenek meg csak utalgatnak egy srácnak, akkor azt fejbelövöm reklamalo.gif egyrészt: ez általánosítás. Másrészt: srácok is csinálják ugyanezt (aztán bezzeg nyavalyognak, hogy "de nem volt egyértelmű h tetszel? Akkor mért flörtölsz másokkal?" Nem, nem volt az, és az én dolgom, hogy mit csinálok, kösz szépen...)
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, MadHatter, icarlyluv
540 oldal 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!