Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 30. 18:15 #4521
- törölt felhasználó -    
Az időjárással. Elegem van már abból, hogy egyik nap majd meg sülsz, a másik nap meg meg akarsz fagyni.
Valamint azzal is, hogy nem jó a Staritym. Rengeteg képet nem ad be, Fentről eltűntek a kiírások, nem lehet profilt szerkeszteni...
Remélem hamar megoldódik a probléma...
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 30. 18:25 #4522
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Időjárásosok +1

meg azzal, hogy hülye hangulatingadozásaim vannak, egyik pillanatban tök boldog vagyok, majd meglátok valamit, amit valószínűleg csak túlgondolok, és teljesen összezuhanok miatta dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Luckie
2013. május 30. 18:27 #4523
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.05.30. 18:25)
Időjárásosok +1

+2... Reggel (? hajnal) kettő óra hét perckor arra keltem, hogy iszonyatos hangerővel zuhog az eső, mellé még villámlik és dörög is. Az érdekes az, hogy erre egyedül én ébredtem fel, visszaaludni persze miért is tudtam volna...
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Luckie, TheDanush, MadHatter
2013. május 30. 19:10 #4524
- törölt felhasználó -    
Unom és elegem van a suliból, hogy minden tanár még megakarja iratni az utlsó két hétben az összes elmaradást és egyebek... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. május 30. 19:22 #4525
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira idegesít, hogy anya mindig engem okol mindenért. Ha nem pakolom ki a mosogatógépet az a baj, ha nem segítek az öcsémnek a házijában az a baj, ha nem pározom össze a zoknikat az a baj..annyira bírom, hogy azért kiabál le, amit nem is csinálok. Mindig engem kiabál le azért, ha apával veszekednek, persze akkor is arról veszekednek, hogy én mit csináltam... rolleyes.gif Pedig nem tartom magam rossz gyereknek, nincs káros szenvedélyem (a csokin kívül), nem járok bulizni, tök normális vagyok, de anyu nem tudja felfogni, hogy kamaszkorom legrosszabb éveibe járok. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: TheDanush, Luckie, Vampiregirl1
2013. május 30. 20:02 #4526
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát az időjárással én sem vagyok túlzottan megbékélve, így csatlakozom hozzátok. Éjszaka arra ébredtem fel, hogy a csukott ablak és lehúzott redőny ellenére is villámlik és dörög az ég. Reggelre ez már átment zuhogásba, és egészálló nap ez a nedves, nyálkás idő volt. Lassan június van, én már személy szerint strandolni szeretnék. Bezzeg, amíg suli volt és vonatozni kellett, addig tudott 30-40 fok lenni. Most, hogy nem mehetek gyakorlatra és van szabadidőm, nem tudok strandolni menni, pedig a párom holnap nem dolgozik, így simán el tudnánk menni, ha nem lenne ennyire gáz az idő. Ja, igen, és még a gyógyszerrel. A Klion egyik változatát kaptam, de valami kegyetlen. Hagyján, hogy már akkor érzem a gyomorforgató keserű ízt, amikor a számba veszem a tablettát, de folyamatosan érzem a keserű ízt jellegét a számban. Valószínűleg gyomorból jön fel, de valami fantasztikus. Ehetek bármit, tíz perc múlva ugyanolyan keserű íz érzetem támad.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Vampiregirl1, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. május 30. 20:07 #4527
- törölt felhasználó -    
Idézet (xMilesss @ 2013.05.29. 18:50)
Komolyan mondom, ugyanez volt velem. 30-ra kellett menni, 30 előtt bentvoltam, egy lélek se, terem nincs nyitva. Valaki meg 40-re, 45-re jön, és addig nem is csináltunk semmit.  dry.gif  Nagy dolog felragasztani a matricákat meg kiosztani a feladatlapokat..
Amúgy a hülye megfázással, a sulival, az idővel...  mellow.gif

Nálunk 8-tól kb 8:21-ig olvasta az ofő,hogy mit kell csinálni a kompetencián.Mit ha mi nem tudnák! rolleyes.gif
On:
Az időjárással.Mikor a suliban voltam úgy esett az eső,hogy csak na.Szerencsére értem jött a tesóm,de mily meglepő,már nem is esett
2013. május 30. 20:13 #4528
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Először is ott van az időjárás, mint ahogy előttem már párszor elhangzott biggrin.gif emellett fáradt vagyok, fáj a lábam, unom a sulit (pedig be sem kell járnom), még mindig nem tudom a vizsgáim eredményét, így tanulnom kellene, de már nem akarok, totál bele vagyok fáradva és szeretnék már dolgozni is smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Luckie, dijansalihu, Nórii. SelFan.
2013. május 30. 20:21 #4529
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2013.05.30. 19:10)
Unom és elegem van a suliból, hogy minden tanár még megakarja iratni az utlsó két hétben az összes elmaradást és egyebek...  dry.gif


Nálunk ez a régi osztályomban volt, az utóbbi két hétben még egy tanár sem íratott velünk dolgozatot, kivéve a matektanár, de ő csak azért, mert hiányoztam, és pótolnom kellett. blush.gif

ON: Kedves barátom kitalálta, hogy ő szombaton nem ér rá elkísérni a barátaimhoz, mert valami sportnapra megy, ami mint kiderült, tegnapelőtt volt délután. Amikor rákérdeztem, annyit mondott: Nem bírom az egyik barátnődet, mindig r*banckodik. Köszi ♥ xD (Amúgy ez a barátnőm csak enyhén idióta. :DDD)
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. május 30. 21:06 #4530
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy sikerült szépen fölfáznom. Ugye napok óta esik az eső, és én hülye képes voltam mindig vászoncipőbe menni. És 7 meg 8 órán keresztül abban ültem egész nap, és szépen fölfáztam. Hát azt a kínt, amikor elmegyek wc-re, nem kívánom senkinek.. És mivel kb. 10 percenként kell kimennem, nem tudok normálisan végigülni egy órát és este is tök sz*rul aludtam, mert folyton ki kellett kijárkálnom.. Szeretem ezt az időt, de nem szeretném újra elővenni a bakancsomat (már kívül, belül megtisztítottam és elraktam), más cipőm jelenleg pedig nincsen, csak szandál. sad.gif
2013. május 30. 21:16 #4531
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Hogy negyedóránként benyomnak valami ostoba tejipari reklámot, amivel a számba erőltetik, hogy a tehenek mennyire boldogok az ő farmjaikon... vagy egy ötéves gyerek, aki olyan kifejezéseket használ, mint a "frissen fejt tej". Ennél jobban is lehetne erőlködni?
6 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, Lizania, Whiteberry, TheDanush, MadHatter
2013. május 31. 13:48 #4532
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Magammal fear.gif Ennél idiótább már tényleg nem lehetek...
1 felhasználónak tetszik: Corby
2013. május 31. 14:19 #4533
- törölt felhasználó -    
Belegondoltam mennyi mindent el kell rendezni a következő két hétben és már most félek az egésztől. rolleyes.gif Jó kis ballagásunk lesz, az tuti. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. május 31. 18:13 #4534
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez szánalmas de sajnos vannak ilyenek.
5 felhasználónak tetszik: nothingcanstopme, Vampiregirl1, Luckie, Beyla, MadHatter
2013. május 31. 18:18 #4535
- törölt felhasználó -    
Lehet,hogy ez ilyen tini hiszti vagy más... Tegnap volt egy fura álmom,ami inkább nevezhető rémálomnak más nevezheti másnak is.Na az álmomba az volt,hogy megcsókolt az egyik osztálytársam.Szerencsére ez csak álom volt.Ahogy észre veszem/vettem,hogy néha rám néz.Régebb volt,hogy az egyik lány osztálytársammal a szivacsokhoz ültünk és ő aki az álmomba volt oda rúgta a labdát és azt kiabálta "Csak teszteltem a reflexeteket" Minek?Amit álmodtam a tornaterembe volt.Hál istennek nem volt tesin,mert próbájuk volt,de hétfőn,szerdán és pénteken úgymond "retteghetek",hogy ne történjen meg.
+ még az időjárással.Állandóan esik az eső.Remélem június 14-én nem fog esni az a rhadt eső dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 31. 18:23 #4536
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy itt van május 31. és be kellett fűteni, na meg, hogy egész nap szakad az eső. reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: xMilesss, dijansalihu, Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. május 31. 18:26 #4537
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
A ballagással. Már hetedik óta izgulok a ballagás miatt, hogy nem lesznek velem a barátaim, messze van az új suli, nem ismerek senkit és semmit. Nem tudom ki hogy van vele, de engem lelkileg megvisel ez nagyon, lehet azért, mert nagyon zárkózott vagyok. Csak lennénk már túl az első tanítási napon! sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Hayley.5, TizzyHeart, Beyla, MadHatter
2013. május 31. 18:28 #4538
- törölt felhasználó -    
Idézet (xMilesss @ 2013.05.31. 18:26)
A ballagással. Már hetedik óta izgulok a ballagás miatt, hogy nem lesznek velem a barátaim, messze van az új suli, nem ismerek senkit és semmit. Nem tudom ki hogy van vele, de engem lelkileg megvisel ez nagyon, lehet azért, mert nagyon zárkózott vagyok. Csak lennénk már túl az első tanítási napon!  sad.gif


Detto. Egyre jobban görcsölök, de komolyan. Oké, hogy "jajj, csak lufikat engedünk meg énekelünk, mit számít", de ez annál többet jelent. Annyira durva, hogy vége...
4 felhasználónak tetszik: xMilesss, TizzyHeart, Beyla, MadHatter
2013. május 31. 18:31 #4539
xMilesss
xMilesss
sztármániás
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.27.
Hozzászólás: 3655
Csatolások: 3236
Azonosító: 194820
Offline offline
Idézet (Hayley.5 @ 2013.05.31. 18:28)
Detto. Egyre jobban görcsölök, de komolyan. Oké, hogy "jajj, csak lufikat engedünk meg énekelünk, mit számít", de ez annál többet jelent. Annyira durva, hogy vége...

Igen, nyolc éve osztálytársak vagyunk, tök jól ismerjük egymást, a tanárokkal is egész jóban vagyunk, erre elmegyünk. De számomra az a legmeglepőbb, hogy valaki várja. Nem tudom hogy lehet ezt várni. Én minden nap rosszul leszek, ha rágondolok és mivel egyre jobban közeleg (MÁR CSAK KÉT HÉT!), egyre többet gondolok rá.
3 felhasználónak tetszik: Hayley.5, TizzyHeart, MadHatter
2013. május 31. 18:38 #4540
- törölt felhasználó -    
Idézet (xMilesss @ 2013.05.31. 18:26)
A ballagással. Már hetedik óta izgulok a ballagás miatt, hogy nem lesznek velem a barátaim, messze van az új suli, nem ismerek senkit és semmit. Nem tudom ki hogy van vele, de engem lelkileg megvisel ez nagyon, lehet azért, mert nagyon zárkózott vagyok. Csak lennénk már túl az első tanítási napon!  sad.gif

Én is ugyanigy éreztem, de most ebben a suliban jobban érzem magam és az osztályközösség teljesen más, de én szeretem a mostani osztályomat (persze akadnak kivételek) és a régi osztályomat is szerettem. Én se akartam elmenni, de nagyon jó volt az elsőnap a mostani sulimban mert már aznap barátkoztam. És még azért jó mert nem csak te vagy az új hanem az egész osztáy és így sokkal könnyebb beileszkedni. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: xMilesss, Hayley.5, MadHatter
540 oldal 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!