Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 03. 21:28 #4581
- törölt felhasználó -    
Magammal, mert valahogy nem találom a helyem a suliban amióta visszajöttünk a 3 napos kirándulásról. Csak szeretnék hazajönni és csinálni a saját dolgaim, csendben, egyedül. Aztán. Az osztálytársaimmal, akik mind rámzúdítják a problémáikat a többi osztálytársainkkal kapcsolatban. Miért kell a legjobb barátoknak a hátuk mögött kibeszélni egymást? És miért terjesztenek rólam olyan pletykákat, amik nem is igazak? Mióta vagyok én szemét egyáltalán? És ki jogosított fel egyes embereket arra, hogy megmondják, hogy a szerelmemnél jobbat érdemelnék? Én döntésem, én életem, a problémáikkal meg ne engem terheljenek. Ha annyira elegük van egymásból, akkor beszéljék meg vagy ne barátkozzanak egymással, engem meg hagyjanak nyugton...
9 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, ViviOsztCshőő, Luckie, Beyla, Vampiregirl1, nothingcanstopme, Whiteberry, Blaze, Destiny015
2013. június 03. 21:28 #4582
- törölt felhasználó -    
Idézet (itscandice @ 2013.06.03. 18:56)
EZ VOLT MA :Miért kell engem bántani? X2 Megütöttek X1 A hajamat lehúzták a földre És Vérzik a fülem -.-  Utálom az egész osztályt!
És + sikitottam is -.-
és most szédülök -.-

Ilyenkor szólni kéne az osztályfőnöknek vagy egy tanárnak, otthon pedig a szüleidnek..


De most ez a rbanc is miért szól bele az én életembe? Én se szólok bele az övébe..
2013. június 03. 21:30 #4583
- törölt felhasználó -    
Idézet (Appalache @ 2013.06.03. 21:18)
Magammal. Vizsgaidőszak van, ami nem kemény (drága bölcsészkar), de anyukám folyamatosan mondja, hogy más agyontanulja magát (minden tiszteletem az ilyen céltudatos embereké!), én meg nem csinálok semmit. De hát ha egyszer nincs mit csinálnom? Megpróbálok lapulni, ne legyen sok konfliktus, erre ma két sorozatba is belefogok, a Trónok Harcába és az Arrested Development-be. Megveregethetem a vállam, kezdődhet a családi háború. "Már megint sorozatot nézel? Egész nap a gép előtt ülsz, teljesen feleslegesen vagy itthon, stb." Ami teljesen igaz. Ezért van ki magammal a tököm, mert nem bírom magam összeszedni.
De hogy ezek a sorozatok mennyire jók, nem értem, miért maradtak ki eddig az életemből.

Engem tavaly b*szogattak nonstop, hogy semmit nem tanulok, holott az alatt a néhány hónap alatt, amíg az érettségikre készültem, többet tanultam, mint előtte egész életemben összességében. Valahogy próbáld meg lenyelni, nekem is marha szarul esett, rengeteg vita is volt belőle, de sikerült túlélni.

Hogy ne legyek teljesen OFF: sok mindennel, sajnos.
6 felhasználónak tetszik: Appalache, Beyla, Alison Lerman, itsjustme, ViviOsztCshőő, Luckie
2013. június 03. 22:35 #4584
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.06.03. 20:15)
a magyar orvosokkal. már majdnem egy év eltelt azóta, hogy sürgősségi vakbélműtétem volt, amit olyan ügyesen megcsináltak, hogy nem elég, hogy nem tudom a tíz centis vágástól nyugodtan "élvezni a fiatal éveimet", de össze is nőtt a két varratom, úgyhogy a mai napig szenvedek vele/tőle. ma is úgy belehasított, hogy majdnem összeestem, komolyan alig bírtam megállni a lábamon, úgy fájt. a "hegem" rondább, mint a műtétkor volt maga a seb, pedig már teljesen be kellett volna hegesednie, erre az egész egy hatalmas, másfél centi széles lila, kidagadt csík. mindenre érzékeny, magától elkezd hasogatni, ráadásul fel is borult miatta egy-két dolog a szervezetemben. de természetesen akárhányszor mentem vele vissza a sebészetre, annyit mondtak, hogy gyulladás, jegeljem... hát ez igazán csodálatos. smileeee.gif kár, hogy már amikor egy hónappal a műtét után visszamentem, akkor is ennyit mondtak ahelyett, hogy kaptam volna rá egy gyulladásgátlót...
most nyáron úgy néz ki, vágathatom újra (de ha azzal is hat hetet kell feküdni, meg is ölöm magam), hogy egyszer talán teljes életem lehessen mellette, viszont mivel kétszer vágják, gondolom még nagyobb lesz a heg... dry.gif igazán kellemes belegondolni, hogy normális orvosok már három-négy centis vágással letudják... de persze tudom, örüljek, hogy nem haltam bele, megkaptam már párszor... hát köszönöm szépen... unsure.gif

Nem vagyok orvos, csak tanoncként tanulgatom a dolgokat, de én is azt mondanám, hogy nyomás azonnal orvoshoz és nincsen apelláta! Ha nagy fájdalmad van, érzékeny és ráadásul lila is az valóban gyulladásra utalhat, de nekem az a tippem, hogy el van fertőződve, amit, ha nem kezelnek, hát előbb vagy utóbb lazán belehalhatsz vérmérgezésbe. Mivel ambulánsan láttak el, hát az olyan is volt (saját tapasztalat). Én azt tudnám javasolni, hogy menj vissza majd, és, ha újra kell vágatni, akkor újra kell, nincs mese. Valóban hálát adhatsz Istennek, ugyanis hallottam már olyat, hogy valaki mandula műtétbe halt bele, ami alatt nem is altatnak és rutin műtétnek számít. Nem azért mondom, csak amit leírtál, a vágásod nagyon durván nézhet ki, s, ha duzzadt és lila ráadásul is... én azt mondanám, hogy azonnal kórház, mert a szövődmények csak még rosszabbak lesznek.

On:

Nekem most a fejfájással. Nagyon fáj a fejem sajnos.
1 felhasználónak tetszik: itsjustme
2013. június 03. 23:01 #4585
- törölt felhasználó -    
A kényszeresen mindent fikázó "kifinomult, jó ízlésű fickókkal". Persze tudom, hogy nincs igazuk, és ami nem igaz, azon nem kéne felhúznom magam, de... :/ Miért kell MINDENT kritizálni? Akarok olvasni egy jó koncertbeszámolót, erre ilyen ganajokba botlok bele...XD Ezek 100%, hogy nem ugyanott voltak, ahol én. Mindegy, azért olvastam értékelhetőt is, meg attól a véleményem még megmarad, csak idegesít a sok "okostojás". Tipikus lángoló gitárok feeling...
2013. június 04. 08:33 #4586
- törölt felhasználó -    
Ezzel a hülye időjárással, meg azzal, hogy fáj a fejem, megfázott a fogam, az is fáj, és hogy megfagyok júniusban. Központi fűtést meg ugye nem kapcsolják be! furesz.gif furesz.gif grrr.gif grrr.gif
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, Luckie
2013. június 04. 16:49 #4587
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.03. 22:35)
Nem vagyok orvos, csak tanoncként tanulgatom a dolgokat, de én is azt mondanám, hogy nyomás azonnal orvoshoz és nincsen apelláta! Ha nagy fájdalmad van, érzékeny és ráadásul lila is az valóban gyulladásra utalhat, de nekem az a tippem, hogy el van fertőződve, amit, ha nem kezelnek, hát előbb vagy utóbb lazán belehalhatsz vérmérgezésbe. Mivel ambulánsan láttak el, hát az olyan is volt (saját tapasztalat). Én azt tudnám javasolni, hogy menj vissza majd, és, ha újra kell vágatni, akkor újra kell, nincs mese. Valóban hálát adhatsz Istennek, ugyanis hallottam már olyat, hogy valaki mandula műtétbe halt bele, ami alatt nem is altatnak és rutin műtétnek számít. Nem azért mondom, csak amit leírtál, a vágásod nagyon durván nézhet ki, s, ha duzzadt és lila ráadásul is... én azt mondanám, hogy azonnal kórház, mert a szövődmények csak még rosszabbak lesznek.
On:
Nekem most a fejfájással. Nagyon fáj a fejem sajnos.


csak az kellene először is, hogy túl lássanak a jegelésen... még a varrat összenövésig is csak egy egyszerű ügyeletes orvos jutott el, a sebészeten teljesen leszrják, mi a bajom... mondjuk már tervben van, hogy kérek beutalót egy ultrahangra, aztán majd kiderül, mennyire komoly is a gond. unsure.gif

on: azzal hogy nem elég, hogy még mindig esik, akkora szél is van mellé, hogy vehetek új esernyőt, mert teljesen tönkrement...
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 04. 17:00 #4588
- törölt felhasználó -    
Idézet (itscandice @ 2013.06.03. 18:56)
EZ VOLT MA :Miért kell engem bántani? X2 Megütöttek X1 A hajamat lehúzták a földre És Vérzik a fülem -.-  Utálom az egész osztályt!
És + sikitottam is -.-
és most szédülök -.-

Ilyenkor szólni kéne az osztályfőnöknek vagy egy tanárnak

On:
Az új lányból.Reggel esett az eső,nadrágba és sportcipőbe mentem a suliba,de fekete farmernadrágba,mert ünnepség volt.Hát az új lány miniszoknya és magassarkú cipőbe jött,de még menni sem tudod blink.gif Mondta osztálytársam,hogy majdnem leesett a lépcsőről,kár... 9 órakor kezdődött a megemlékezés,persze nekünk állni kellett.Először 2 széket hoztak.Ott elkezdett "hisztizni",hogy adjam át a széket.Én meg leültem,erre le b*nkózott blink.gif mert nem adtam át a széket.Nem sokáig mondhatta,mert hoztak még székeket... komolyan,szánalmas egy gyerek.
9 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, Luckie, Beyla, coke., TizzyHeart, Bad Girl40, MadHatter, icarlyluv, itscandice
2013. június 04. 17:02 #4589
- törölt felhasználó -    
drága apukám megadta a telefonszámomat az egyik ismerőse fiának. aki 10 perc alatt 19-szer hívott, mert kicsit pszicho, mint kiderült. nagyon boldog vagyok, mit ne mondjak. reklamalo.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, coke., itsjustme, TizzyHeart, Bad Girl40, MadHatter, Whiteberry, Luckie, Corby
2013. június 04. 18:22 #4590
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira undorítóak az olyan fiúk, akik egyszerre 2-3 lánnyal is kavarnak, közbe persze van 'barátnőjük', akivel villoghatnak. Ismerősöm járt egy ilyen 'menő' gyerekkel, és azt mondta neki, hogy 'örülhetsz, hogy a barátnőm vagy..' mellow.gif Rá 2 hétre szakítottak..
13 felhasználónak tetszik: coke., Beyla, TizzyHeart, Vampiregirl1, Pink Carnation, Bad Girl40, Aurelia, MadHatter, Sugarbabes, Luckie, icarlyluv, minibogárka, Corby
2013. június 04. 18:27 #4591
- törölt felhasználó -    
Most azzal,hogy kicseréltem Facen a profilképemet erre bejött hozzám,hogy minek kell mindennap más és más képet felraknom blink.gif Ja,de van olyan ember aki mindennap cserélgeti a képét,én meg nem mindennap
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Vampiregirl1, Bad Girl40, MadHatter, Luckie
2013. június 04. 20:43 #4592
Zsófi765
Zsófi765
hot blooded
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.04.
Hozzászólás: 2617
Csatolások: 259
Azonosító: 103946
Offline offline
Azzal, hogy 1-es lett az angol Tézém 1! pont kellett volna. Tanár pedig kedvesen megbuktatott. És közölte velem így mellékesen, hogy nagyobb a tudásom mint az egyik osztálytársamnak aki érdekes 3 lett glare.gif
2013. június 04. 21:11 #4593
- törölt felhasználó -    
Ez a 3.,hogy ma ide írok.Twitteren beszélgetek egy ismerősömmel.Látom,hogy valamit kiírt,hogy "nem érdekli azok amiket mond,oldja meg egyedül" <-- ehhez hasonló mondatot írt.Nem tehetek róla,hogy fiú problémám van!Azt gondoltam,hogy a barátom,de így.Múltkor is összevesztünk,mert kedvencnek jelöltem a Tweetjeit amiket nem kéne.És akkor ő mit csinál?Pár napig el sem mondta,hogy mi baja van velem... Na meg azt írta,hogy "utálja ha valaki egy szavaz válaszokat ad"Írjak neki regényeket? blink.gif Mondja el,hogy mi baja van velem és kész,javítok rajta,de így... hogy nem is tudom,hogy mi baja van
2013. június 04. 23:03 #4594
- törölt felhasználó -    
Annyira szeretem az olyan fiúkat, akiknek van vagy 5 barátnőjük, közbe a lányok tudnak is egymásról. Nem leszek a 6., nekem nem kell ilyen fiú.. undorító.
1 felhasználónak tetszik: minibogárka
2013. június 04. 23:22 #4595
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azzal, hogy a könyvesboltok tele vannak szeméttel (ezernyi vámpíros baromság, botránykönyvek mindenféle ostoba celebről), kaphatóak 10-15 évvel ezelőtt megjelent könyvek és Sztálinról is legalább fél tucat könyvet találok, de bezzeg az, ami nekem kell - Che Guevara két naplója - amik 5 éve jelentek meg, azokat bezzeg sehol sem kapni és még online antikváriumban sem tudják beszerezni. grrr.gif
3 felhasználónak tetszik: Whiteberry, MadHatter, minibogárka
2013. június 05. 12:27 #4596
- törölt felhasználó -    
Az egyik osztálytársammal, aki beledöglik abba, hogy én szakmai tárgyakból 5-ösre lettem lezárva, míg ő csak 4-esre, és órán kinyilvánította felháborodását(konkrétan közölte, hogy azért mert én nyertem egy újságíró versenyt nem kéne ötöst adni nekem). B*zdki, bocsánat, hogy én csináltam valamit a tanévben, amiért kiérdemeltem az ötöst. dry.gif Neki is ugyanúgy megvolt rá a lehetősége/esélye, én éltem vele, ő nem. Ez van. pardon.gif
A legszánalmasabb az, hogy én miatta nem mentem el a Dunaújvárosi Infó-hoz gyakorló újságírónak, mert azt akartam, hogy végre az ő cikkei is bekerüljenek valahova, mert a Dunaújvárosi Hírlapnak nem tetszettek, és nem rakták be. Kellett nekem ilyennek lennem vele, mikor ez ekkora férfi nemi szerv...Már bocsánat. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Whiteberry
2013. június 05. 14:20 #4597
Whiteberry
Whiteberry
visszatérő vendég
 
StátuszThen life taught me a harder lesson, beloved: it is better to forgive an enemy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.20.
Hozzászólás: 178
Csatolások: 84
Azonosító: 202268
Offline offline
Osztálytársaimmal, ismét...kezdjük ott,hogy igen én sem vagyok különb,talán bennem is van néha egy kis gonoszság,de csak akkor is csakis az iránt,aki rosszat tesz velem.De mégis,kérdem én,miért kell mindig azt bántani,aki egy kicsit más,kissé duci és talán néha furcsa is, mert(nincs órarendje,mert szerinte hülyeség,így mindent bepakol a táskájába)de szíve az van,és ő is ember ahogy más is.Szóval az egész úgy kezdődött,hogy Lilit (akiről az előbb már kifejtettem hogy mi történt vele,röviden) a sulifolyóson ellökte a kezével egy 7-es,valamint elgáncsolta a lábánál is.-Most biztosan azt gondoljátok,ezen felesleges bömbölni,de őt annyiszor kigúnyolták már,annyiszor nevettek rajta,hogy most ELŐSZÖR tört el nála igazán a mécses és sírva fakadt,és valójában nem is az elgáncsolás miatt. Hanem amiatt,hogy rosszul esett neki,ahogy kinevették őt,SŐT SZINTE A SAJÁT OSZTÁLYTÁRSAI IS KIGÚNYOLTÁK,MERT EZ MÁR MEGESETT VELE,AKKOR IS UGYANEZ TÖRTÉNT.És bár én és még jó pár ember nem nevettet,kissé elszégyelltem magam,amiért azt mondtam,nem gáncsolta el senki,hanem futnia nem kéne,mert akkor esik el a saját súlya miatt vagy mit tudom én fool.gif ... unsure.gif (hozzáteszem,ezt úgy jelentettem ki,hogy nem láttam az esetet)de mindenképpen úgy gondoltam,hogy megvédem,már csak azért is,mert az osztálytársam,mellettem ül és mert ilyen eset már velem is megesett,csak akkor éppen nem az elesés volt a sírás oka.És tényleg,egyszerűen nem bírom felfogni,miért ilyen pár ember.S még csodálkozok,ha az osztályfőnöknek és az igazgatónak is tele van a hócipője azzal,hogy állandóan veszekedés,piszkálódás folyik az osztályban,és tulajdonképpen ezért ment el tavaly egyik osztálytársam is,persze a fő ok egy ember miatt volt részben.Persze,nem azt mondom,hogy mindenki szívtelen,undok az osztályban,de ha jó páran megéreznék,megkóstolnák a sikertelenség,az állandó megaláztatás,az állandó kinevetés érzését,talán csöndben maradnának,és megvédenék a kinevetett embereket.De erre csak várhatok,úgyse lesz ilyen,ahogy a Trianoni-békeszerződést sem lehet már visszavonni.
10 felhasználónak tetszik: Pink Carnation, Bad Girl40, coke., riri17, Vampiregirl1, Luckie, Beyla, MadHatter, minibogárka, Blaze
2013. június 05. 14:59 #4598
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy minden évben van egy tanár, aki addig aláz, amíg teljesen össze nem török, sírni nem láthat...
2 felhasználónak tetszik: coke., minibogárka
2013. június 05. 15:30 #4599
- törölt felhasználó -    
Idézet (Whiteberry @ 2013.06.05. 14:20)
Osztálytársaimmal, ismét...kezdjük ott,hogy igen én sem vagyok különb,talán bennem is van néha egy kis gonoszság,de csak akkor is csakis az iránt,aki rosszat tesz velem.De mégis,kérdem én,miért kell mindig azt bántani,aki egy kicsit más,kissé duci és talán néha furcsa is, mert(nincs órarendje,mert szerinte hülyeség,így mindent bepakol a táskájába)de szíve az van,és ő is ember ahogy más is.Szóval az egész úgy kezdődött,hogy Lilit (akiről az előbb már kifejtettem hogy mi történt vele,röviden) a sulifolyóson ellökte a kezével egy 7-es,valamint elgáncsolta a lábánál is.-Most biztosan azt gondoljátok,ezen felesleges bömbölni,de őt annyiszor kigúnyolták már,annyiszor nevettek rajta,hogy most ELŐSZÖR tört el nála igazán a mécses és sírva fakadt,és valójában nem is az elgáncsolás miatt. Hanem amiatt,hogy rosszul esett neki,ahogy kinevették őt,SŐT SZINTE A SAJÁT OSZTÁLYTÁRSAI IS KIGÚNYOLTÁK,MERT EZ MÁR MEGESETT VELE,AKKOR IS UGYANEZ TÖRTÉNT.És bár én és még jó pár ember  nem nevettet,kissé elszégyelltem magam,amiért azt mondtam,nem gáncsolta el senki,hanem futnia nem kéne,mert akkor esik el a saját súlya miatt vagy mit tudom én fool.gif ... unsure.gif (hozzáteszem,ezt úgy jelentettem ki,hogy nem láttam az esetet)de mindenképpen úgy gondoltam,hogy megvédem,már csak azért is,mert az osztálytársam,mellettem ül és mert ilyen eset már velem is megesett,csak akkor éppen nem az elesés volt a sírás oka.És tényleg,egyszerűen nem bírom felfogni,miért ilyen pár ember.S még csodálkozok,ha az osztályfőnöknek és az igazgatónak is tele van a hócipője azzal,hogy állandóan veszekedés,piszkálódás folyik az osztályban,és tulajdonképpen ezért ment el tavaly egyik osztálytársam is,persze a fő ok egy ember miatt volt részben.Persze,nem azt mondom,hogy mindenki szívtelen,undok az osztályban,de ha jó páran megéreznék,megkóstolnák a sikertelenség,az állandó megaláztatás,az állandó kinevetés érzését,talán csöndben maradnának,és megvédenék a kinevetett embereket.De erre csak várhatok,úgyse lesz ilyen,ahogy a Trianoni-békeszerződést sem lehet már visszavonni.


Nálunk is volt már hasonló helyzet. Jár egy duci lány az osztályunkba, és nagyon izzadós fajta. Ami még hagyját, de szegénynek szaga is van. És egyszer tesi után, ment a folyosón, és hát eléggé meg volt izzadva, és a három grácia (6 tonna alapozó, 2 méter műköröm, szempilla ami mögül ki se látnak, szóval azok a tipikus k*rvák), olyat beszólt neki, hogy már lassan én is elszégyelltem magam. Az egész folyosó füle hallatára. Aztán a lány bement, vagyis inkább befutott a wc-be, és mikor utána mentem ott sírt. Pedig többször is piszkállták már, és mondta, hogy nem akarja azt az örömöt megszerezni nekik, hogy lássák sírni, de mint a te esetednél, nála is most tört el a mécses. És akkor beszélgettem vele, és mondta, hogy tudja, hogy szokott szaga lenni, de nem azért mert áplatlan, vagy nem fürdik, hanem egyszerüen ilyen fajta, mióta a serdülőkorba lépett. És mindent próbált már, de semmi nem használt, csak enyhítette kicsit a kellemetlen szagot. És mikor mondta, hogy akkor hízott így el, mikor elhagyta őket az apjuk, ott betelt a pohár (tudom milyen, mikor elválnak a szükők, és hogy erre mindenki másképp reagál, és érzékenyen érint ez a téma), kimentem a három kis k*rvához, és úgy beolvastam nekik, hogy csak néztek. Valószínüen nem sokszor fordult elő ilyen. Máig nem vagyok büszke azokra a szavakra, amit mondtam neki (amiket most nem írok le, mert úgy kitiltanának, mint a sicc), és nemhogy nekem nem, de azóta annak a lánynak se szólnak be. És az is durva, hogy az egész osztályunk ott volt a folyósón, hallották az egészet, de senki, még a lány állítolagos barátnői sem voltak hajlandók kiállni a lány mellett, csak én (pedig csak köszönőviszonyban voltunk), meg az egyik haverom, aki nem is a mi osztályunkba járt (persze ő nem jött be a lány wc-be). Egyszerűen gyűlölöm az ilyen embereket. Jó, nem mondom, hogy én szent vagyok, de ok nélkül soha senkinek nem szólok be, nem piszkálom, főleg nem ilyen és hasonló dolgokért. Csak azzal vagyok bunkó, aki előtte velem is bunkó volt. dry.gif
És bocsi, ha kicsit sokszor használtam a k*rva szót, de egyszerűen ezekre, nem lehet más szinonímát használni, mert tényleg azok. search.gif
8 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, Whiteberry, coke., Luckie, MadHatter, minibogárka, Guitarist, Corby
2013. június 05. 15:43 #4600
- törölt felhasználó -    
A jobb lábammal. Mert ma első órában kivittek minket a Dunához önkénteskedni és le jártam a lábamat. Valamiért ha sokat megyek a jobb térdem egyfolytában fáj és nem tudom, hogy miért. mellow.gif És így örültem neki, hogy 6 óra után végre haza tudtam jönni és lefeküdni az ágyba.

Ja meg a vízzel. Ez kisebb gond, de most mivel mindenhol kiöntenek a folyók ezért nem mehetünk pénteken osztálykirándulásra pedig ez lenne az utolsó hiszen idén ballagok így szép is évem lesz vagyis már van. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., MadHatter
540 oldal 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!