Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 05. 17:05 #4601
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
azzal, hogy szinte mindenki viccelődik az árvízzel. persze, akit nem érint (ahogy engem se) az könnyen van, de másnak meg tönkreteszi a házát, a dolgait, azt amiért egész életében dolgozott. kicsit talán bele lehetne gondolni a másik helyzetébe is, és akkor talán nem poénkodna az árvízzel kapcsolatban senki se, mert tényleg szörnyű dolog.
13 felhasználónak tetszik: Whiteberry, riri17, Luckie, Destiny015, Lady Suzy, WhiteRosee, Beyla, MadHatter, minibogárka, TheDanush, Blaze, VampireBella, Corby
2013. június 05. 17:12 #4602
- törölt felhasználó -    
Idézet (Whiteberry @ 2013.06.05. 14:20)
Osztálytársaimmal, ismét...kezdjük ott,hogy igen én sem vagyok különb,talán bennem is van néha egy kis gonoszság,de csak akkor is csakis az iránt,aki rosszat tesz velem.De mégis,kérdem én,miért kell mindig azt bántani,aki egy kicsit más,kissé duci és talán néha furcsa is, mert(nincs órarendje,mert szerinte hülyeség,így mindent bepakol a táskájába)de szíve az van,és ő is ember ahogy más is.Szóval az egész úgy kezdődött,hogy Lilit (akiről az előbb már kifejtettem hogy mi történt vele,röviden) a sulifolyóson ellökte a kezével egy 7-es,valamint elgáncsolta a lábánál is.-Most biztosan azt gondoljátok,ezen felesleges bömbölni,de őt annyiszor kigúnyolták már,annyiszor nevettek rajta,hogy most ELŐSZÖR tört el nála igazán a mécses és sírva fakadt,és valójában nem is az elgáncsolás miatt. Hanem amiatt,hogy rosszul esett neki,ahogy kinevették őt,SŐT SZINTE A SAJÁT OSZTÁLYTÁRSAI IS KIGÚNYOLTÁK,MERT EZ MÁR MEGESETT VELE,AKKOR IS UGYANEZ TÖRTÉNT.És bár én és még jó pár ember  nem nevettet,kissé elszégyelltem magam,amiért azt mondtam,nem gáncsolta el senki,hanem futnia nem kéne,mert akkor esik el a saját súlya miatt vagy mit tudom én fool.gif ... unsure.gif (hozzáteszem,ezt úgy jelentettem ki,hogy nem láttam az esetet)de mindenképpen úgy gondoltam,hogy megvédem,már csak azért is,mert az osztálytársam,mellettem ül és mert ilyen eset már velem is megesett,csak akkor éppen nem az elesés volt a sírás oka.És tényleg,egyszerűen nem bírom felfogni,miért ilyen pár ember.S még csodálkozok,ha az osztályfőnöknek és az igazgatónak is tele van a hócipője azzal,hogy állandóan veszekedés,piszkálódás folyik az osztályban,és tulajdonképpen ezért ment el tavaly egyik osztálytársam is,persze a fő ok egy ember miatt volt részben.Persze,nem azt mondom,hogy mindenki szívtelen,undok az osztályban,de ha jó páran megéreznék,megkóstolnák a sikertelenség,az állandó megaláztatás,az állandó kinevetés érzését,talán csöndben maradnának,és megvédenék a kinevetett embereket.De erre csak várhatok,úgyse lesz ilyen,ahogy a Trianoni-békeszerződést sem lehet már visszavonni.

Nálunk van egy osztálytársam aki különb mint mi,mindenki sovány ő pedig egy picit duci.Sokan csúfolták a súlya miatt,de ő nem tehet róla,hogy ilyen alkatú.Lehet betegség vagy valamelyik szülőtől örökölte... Annyira bnkók az emberek,hogy rögtön a külsőt nézik és nem a belső tulajdonságot.Sokan mondták,hogy flegmán viselkedik,nem segít nekik... akkor nekem miért segít és miért nem viselkedik flegmán?Majd ők is lehetnek ducik vagy beteg gyerekük születnek,de nekik nem számít csak az,hogy csúfolják.
8 felhasználónak tetszik: Whiteberry, coke., Luckie, Beyla, MadHatter, minibogárka, VampireBella, Corby
2013. június 05. 19:07 #4603
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Van egy osztálytársnőm. Utálok ítélkezni, de ő... Kezdjük ott, hogy nagyon nem szép lány. Én sem vagyok az, de ő tényleg nem az, és sajnos annak gondolja magát. A tanárok kiskedvence, lazán facebúkozik órán,vagy a száját kenegeti szájfénnyel, pedig az első padban ül, mégse szól rá senki. Még a saját nevét se tudja, 2 percig gondolkozott múltkor rajta, aztán elkezdett vihogni. Jah, és legjobbat hagytam a végére: nagyon durván büdös a szája, mivel szó szerint rohadnak a fogai. Ez nem vicc, komolyan így van, év elején a fogorvos is megmondta. És azóta nem foglalkozik vele se ő, se a szülei.
12 felhasználónak tetszik: Bad Girl40, coke., Luckie, TizzyHeart, WhiteRosee, nothingcanstopme, Beyla, MadHatter, minibogárka, VampireBella, hayley4, Corby
2013. június 05. 19:39 #4604
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
a kutyám lamouros időszakával... dry.gif
2013. június 05. 21:07 #4605
- törölt felhasználó -    
az időjárással, az árvízzel, meg a földi klímával. mégiscsak jelentkeznem kéne arra a Mars-expedícióra. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, WhiteRosee, Beyla, MadHatter, VampireBella, hayley4
2013. június 05. 22:08 #4606
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azokkal az ostoba libákkal, akik Angelina Jolie-t "kokainista" "r*banc" és hasonló jelzőkkel illetik. Mintha egy lepkefingnyit is ismernék. Értem én, hogy savanyú a szőlő, de azért...
14 felhasználónak tetszik: Luckie, riri17, WhiteRosee, itsjustme, Beyla, icarlyluv, Pink Carnation, MadHatter, TheDanush, VampireBella, Whiteberry, hayley4, Alison Lerman, Corby
2013. június 06. 16:19 #4607
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma reggel arra keltem, hogy nincs hangom, egész nap fájt a torkom, hiába vettem be gyógyszert. Ráadásul már kábé 1 hónapja nem aludtam magam ki rendesen. Már nagyon várom azt a retkes nyári szünetet, mert úgy érzem, lassan megbolondulok..
7 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, WhiteRosee, itsjustme, MadHatter, minibogárka, VampireBella, hayley4
2013. június 06. 16:20 #4608
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Jelenleg ezzel a nyamvadt árvízhelyzettel. Elmarad az osztálykirándulásunk, a bankett, minden, annak örülünk, ha egyáltalán a ballagásunkat sikerül időben megtartani. Mondjuk nem is ez a problémám, hanem a hivatal újonnan hozott törvényei. Kijárási tilalom és minden rendezvényt el kell halasztani június 14-ig (hol a francba lesz már akkor a Duna, könyörgöm?). A másik fantasztikusan okos ötlet, amitől az idegbaj kerülget, az nem más, minthogy 18 éven aluliak nem segíthetnek a rakparton. Kb. 150 ember pakolgat megállás nélkül homokzsákokat, hogy ha esetleg kiöntene a Duna, akkor valamivel meg lehessen fékezni az árvizet. Mi is kint voltunk tegnap, a fiúk homokot lapátoltak, zsákokat cipeltek és mindenben segítettek, amiben csak tudtak, mi lányok pedig ételt és italt adtunk a munkásoknak, fél óránként körbejártunk, hogy kér-e valaki szendvicset vagy forró teát. Mára is ez lett volna a tervünk, de reggel közölték velünk, hogy a hivatal szerint nem kell a segítségünk. Hát nagyon szépen köszönjük, mi legalább önként akartunk valamit tenni, ráadásul messze nem álltak olyan jól, hogy így visszautasítsák a segítségünket. Mindezek mellett még így is sokkal többet tettünk a város biztonsága érdekében, mint kedves polgármester úr, aki tegnap is a kocsijából nézte, amint a férfiak, nők és gyerekek majd megszakadnak a munkától, ahelyett, hogy beállt volna ő is. Ennyit a munkamegosztásról.
16 felhasználónak tetszik: riri17, Destiny015, WhiteRosee, itsjustme, coke., Vampiregirl1, Beyla, Pink Carnation, MadHatter, minibogárka, TheDanush, Vampire Lady, Blaze, VampireBella, icarlyluv, hayley4
2013. június 06. 16:21 #4609
- törölt felhasználó -    
A hülye osztálytársam mindenbe belep*fázik, nem is kérdeztem, mi a véleménye, akkor miért szólal meg egyáltalán?
6 felhasználónak tetszik: WhiteRosee, Beyla, MadHatter, minibogárka, TheDanush, VampireBella
2013. június 06. 16:40 #4610
- törölt felhasználó -    
A szülőkkel. Nem csak az enyémekkel, hanem úgy a szülők nagy részével, akiknek tini gyereke van. Soha nem volt semmi bajom sem anyával, sem apával, és most sincs, mert imádom őket, és tök jó fejek szülő létükre, mert mindent, de tényleg mindent el tudok nekik mondani, ők meghallgatnak, segítenek ahogy csak tudnak, és az esetek nagy részében megértik ha egyedül akarok lenni, de most.. Én nem értem őket.
Tudom, hogy nem vagyok egy tökéletes gyerek, mert tényleg egy makacs hülye tudok lenni, aki csak a saját feje után megy, és tudom, hogy sokszor nem fogadom meg a tanácsukat, mikor előre tudom, hogy hülyeséget csinálok, de akkor is. Egyszerűen úgy kezelnek, mintha teljesen más emberfaj lennék, csak mert kamasz vagyok.
Nem iszok, nem cigizek, nem járok bulizni, nem drogozok és nem lógok éjjel-nappal a facebook-on, és tényleg nem vagyok követelőző gyerek. Nem sok minden van, amiért nagyon oda lennék, de azért a két-három dologért bármire képes vagyok. Soha nem álltam le hisztizni, mert nem kaptam meg valamit, de egyetlen dolog olt, az utóbbi egy évben amiért meg tudok veszni. Kiderült, hogy jön a Fall Out Boy Magyarországra, és engem nem engednek, de ez egy teljesen másik történet. A lényeg, hogy kaptam olyanokat, hogy ők is akartak látni filmeket, még is felnőttek "valahogy" anélkül, hogy akkor látták volna. Jó, kössz, és?! huh.gif
Nem azzal van bajom, hogy nem mehetek, mert tényleg fáj, de túl teszem majd magam rajta, hanem, hogy semmibe veszik, azt, hogy én mennyire szeretem őket. Nem kértem soha, hogy ők is legyenek rajongók, de legalább tartsák tiszteletben, hogy nekem ők jelentenek mindent. De tudom, hogy nem tudok leülni és megbeszélni velük, mert csak lenne egy szemforgatás annyival, hogy 'kamaszok". rolleyes.gif
Nem értem egyszerűen, hogy nekik ennyi idősen nem voltak példaképeik, vagy olyan emberek vagy zenekarok, akik inspirálták őket, és akikért megérte minden pofon után felállniuk és minden reggel felkelniük. Semmi más bajom nincsen, de ezt nem tudod nekik megmondani, mert kiröhögnek, hogy majd 2 év múlva már nem ez lesz a véleményem. És ha igen?! Honnan tudják ennyire biztosra?! fool.gif
Tudom, hogy mindenki azt szajkózza, hogy ők megértik, hogy min megyek/megyünk keresztül, mert ők is voltak tinik, de nekem nem úgy néz ki. Mintha, ők soha nem lettek volna 14-15 évesek, és nem lettek volna álmaik. mega_shok.gif
15 felhasználónak tetszik: Destiny015, WhiteRosee, Luckie, itsjustme, riri17, Vampiregirl1, nothingcanstopme, icarlyluv, Beyla, Lady Suzy, MadHatter, minibogárka, Blaze, VampireBella, hayley4
2013. június 06. 17:02 #4611
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Lehet, hogy néha tettem egy pár baklövéseket az órákon, de függetlenül attól nincsenek velem komolyabb problémák. Szinte mindenből a saját erőmmel fogok teljesíteni, kivéve a kémiából. A tanár úrnak egyáltalán nem vagyok szimpatikus és ezt talán eléggé sokszor ki is fejtette. Az átlagom hármas, de egyáltalán nem akarja nekem ezt megadni, pedig már foggal és körömmel próbáltam harcolni azért a jegyért majd a bizonyítványomba. De úgy látszik az egész reménytelen volt! Szóval az igazságtalanság ami miatt ma nagyon ideges voltam..
11 felhasználónak tetszik: Luckie, Vampiregirl1, Beyla, MadHatter, minibogárka, TheDanush, Vampire Lady, VampireBella, hayley4, Alison Lerman, Corby
2013. június 06. 20:00 #4612
- törölt felhasználó -    
Nincs közlekedés, szóval gyalog jöttem 10, ismétlem TÍZ kilométert a szakadó esőben esernyő nélkül. Ez még annyira nem is gáz, de megtámadott egy nagy kutya. Húsz ember nézte, ahogy összefosom a bokám, de egyik sem segített. Még mindig remegek, pedig már legalább 2 órája történt. Emberundorom van. Amúgy szép nyár van. Többet vagyok bent, mint kint. meghajolo.gif
12 felhasználónak tetszik: Destiny015, Beyla, Pink Carnation, MadHatter, TheDanush, Vampire Lady, Blaze, VampireBella, Luckie, hayley4, Alison Lerman, Corby
2013. június 06. 20:07 #4613
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
A telefonom már megint kezd bekattanni, pedig még egy évet ki kellene szolgálnia...
2013. június 06. 20:12 #4614
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlondieGirl @ 2013.06.06. 16:40)
A szülőkkel. Nem csak az enyémekkel, hanem úgy a  szülők nagy részével, akiknek tini gyereke van. Soha nem volt semmi bajom sem anyával, sem apával, és most sincs, mert imádom őket, és tök jó fejek szülő létükre, mert mindent, de tényleg mindent el tudok nekik mondani, ők meghallgatnak, segítenek ahogy csak tudnak, és az esetek nagy részében megértik ha egyedül akarok lenni, de most.. Én nem értem őket. 
Tudom, hogy nem vagyok egy tökéletes gyerek, mert tényleg egy makacs hülye tudok lenni, aki csak a saját feje után megy, és tudom, hogy sokszor nem fogadom meg a tanácsukat, mikor előre tudom, hogy hülyeséget csinálok, de akkor is. Egyszerűen úgy kezelnek, mintha teljesen más emberfaj lennék, csak mert kamasz vagyok. 
Nem iszok, nem cigizek, nem járok bulizni, nem drogozok és nem lógok éjjel-nappal a facebook-on, és tényleg nem vagyok követelőző gyerek. Nem sok minden van, amiért nagyon oda lennék, de azért a két-három dologért bármire képes vagyok. Soha nem álltam le hisztizni, mert nem kaptam meg valamit, de egyetlen dolog olt, az utóbbi egy évben amiért meg tudok veszni. Kiderült, hogy jön a Fall Out Boy Magyarországra, és engem nem engednek, de ez egy teljesen másik történet. A lényeg, hogy kaptam olyanokat, hogy ők is akartak látni filmeket, még is felnőttek "valahogy" anélkül, hogy akkor látták volna. Jó, kössz, és?! huh.gif 
Nem azzal van bajom, hogy nem mehetek, mert tényleg fáj, de túl teszem majd magam rajta, hanem, hogy semmibe veszik, azt, hogy én mennyire szeretem őket. Nem kértem soha, hogy ők is legyenek rajongók, de legalább tartsák tiszteletben, hogy nekem ők jelentenek mindent. De tudom, hogy nem tudok leülni és megbeszélni velük, mert csak lenne egy szemforgatás annyival, hogy 'kamaszok". rolleyes.gif 
Nem értem egyszerűen, hogy nekik ennyi idősen nem voltak példaképeik, vagy olyan emberek vagy zenekarok, akik inspirálták őket, és akikért megérte minden pofon után felállniuk és minden reggel felkelniük. Semmi más bajom nincsen, de ezt nem tudod nekik megmondani, mert kiröhögnek, hogy majd 2 év múlva már nem ez lesz a véleményem. És ha igen?! Honnan tudják ennyire biztosra?! fool.gif 
Tudom, hogy mindenki azt szajkózza, hogy ők megértik, hogy min megyek/megyünk keresztül, mert ők is voltak tinik, de nekem nem úgy néz ki. Mintha, ők soha nem lettek volna 14-15 évesek, és nem lettek volna álmaik. mega_shok.gif

Ja, itt van az én esetem "szlessel". Már csak akkor tudták komolyan venni, amikor szétbőgtem a fejem és egész nap az "Apocalyptic Love"-t hallgattam csokit zabálva... fiatalkorban még normális, ha az embernek sokkal többet jelent egy banda vagy egy sportoló, sport, stb, amit sokkal jobban szeret mint az emberek többségét. Mert ők sosem bántanak meg vagy űznek gúnyt abból, hogy ma éppen hogy nézel ki és nem rombolják porig az önbecsülésed pardon.gif A felnőttek nem tudják ezeket átérezni és komolyan venni. Pedig kéne, mert nem csak egy egy-két hetes hóbort a legtöbb esetben... és Magyarország egyébként sem áll a helyzet magaslatán koncertügyileg, kevés az esély, hogy háromnál többször jön ide valamilyen nagy, neves világsztár.
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, minibogárka, Blaze, icarlyluv, Luckie, hayley4
2013. június 06. 20:14 #4615
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A mai nappal és azokkal a doktorpéhádékkal, akik azt hiszik, hogy ők a világ tetejei és akik ezt előszeretettel éreztetik is...
1 felhasználónak tetszik: TheDanush
2013. június 06. 20:48 #4616
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Barátnőm ma akkor tényleg megszökött otthonról,gondolom az is nagyba hozzájárult hozzá,hogy a drága osztályfőnök,aki a kémiatanár is,tegnap lecs*szte a felszereléséért,hogy miért nincs nála,de ezzel nem is lett volna baj,ha nem mondja még azt is hozzá,hogy nem kell idejárni,meg hogy mégegyszer felhívjam a szüleidet,a tegnap nem volt elég?(Mivel rossz jegyei vannak)de tudja,hogy miért csinál 1-2 dolgot,mivel múltkor is volt ügye,mert kiderült hogy lógott,meg ilyesmi,de erre mégis így megszégyenítette az egész osztály előtt,és egész nap az öngyilkosságon járt az esze,mi persze próbáltuk lebeszélni,és sikerült is,de akkor meg azt mondta hogy megszökik,és meg is szökött,pedig még este 8-kor beszéltem vele,és akkor boldognak tűnt.Szóval ma tényleg megtette,hagyott egy levelet annyival,hogy "Budapestre megyek",és elment,de akkor a rendőrük elkezdték keresni,mivel a szüleik szóltak nekik,és meg is találták egy bp. felé tartó vonaton. És kb. mind ez azért,mivel már így is ki volt akadva,tegnap előtt is sírás után beszéltem vele telefonon,de azért az osztályfőnöknek még tovább kell feszítenie a húrt,hogy a végén ő is csatlakozzon a két rokonához,akik leugrottam az emeletes ház tetejéről. Aha,felelősségteljes felnőtt...szerencséjére pont nem volt ma,mert egyébként a barátnőm annyira ki volt akadva,hogy le akarta üvölteni a tanárnak a fejét. De most komolyan,elgondolkozott hogy vajon miért csinálja?Hogy esetleg úgy érzi,hogy a szülei nem figyelnek rá,és ezért kezdte el ezt az egész rosszjegyes-rossztársaságos dolgot,de annak pont az ellentettjét érte el,leszidták ahelyett hogy törődtek és segítettek volna neki,ezért akart esetleg meghalni, vagy legalábbis elmenni?(Ez nem biztos hogy így van,de szerintem ez van a háttérben,meg persze a kis csúfolás ami a mai napig tart...)
7 felhasználónak tetszik: minibogárka, Blaze, VampireBella, Bad Girl40, Destiny015, Luckie, hayley4
2013. június 06. 21:57 #4617
- törölt felhasználó -    
az elvakult 1D rajongókkal. én is szeretem a fiúkat, de nem megyek neki mindenkinek, aki nem szereti őket, vagy nincs jó véleménnyel róluk. és miért kell minden hülyeséget megvenni, csak azért, mert az ő képük van rajta? omg.gif
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Bad Girl40, Destiny015, Luckie, hayley4
2013. június 06. 22:23 #4618
- törölt felhasználó -    
Annyira imádom az olyan embereket,hogy valakit azért neveznek szánalmasnak,mert egy bizonyos emberrel foglalkozik.Komolyan,nem is foglalkozhat vele?Ha szerelmes belé...
4 felhasználónak tetszik: VampireBella, Luckie, hayley4, Corby
2013. június 07. 06:35 #4619
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Sajnos, az egyik osztálytársamnak, akit Franciskának hívnak, egy teherautó rágurult a lábára, s szilánkosra tört, megműtötték azt hittük minden rendben van, erre kiderül, lehet le kell vágni a lábát, mert feketedik el. Az osztályból szinte mindenki meglátogatta, vittük neki a tanulnivalókat - szegény elég rosszul állt -, és próbáltunk neki támaszt nyújtani. Szerencsére kiderült, hogy a lába szépen megfog gyógyulni, csak már nem fog többet rendesen járni. Hazaengették, és akkor tegnap bejöt az iskolába valamilyen vizsgát megírni, erre az egyik ökör gyerek ilyet szól neki: Mi van te botlábú, nagyon mórésan nézel így ki.. A pofám leszakadt, hogy lehet valaki ennyire tapló? Szerencsétlen leánynak bele kell törődnie, hogy valószínűleg mankó nélkül többet nem fog tudni járni, erre ilyet szól neki.. A hülyeség tényleg határtalan.fool.gif
15 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Blaze, VampireBella, Vandi, Destiny015, Vampiregirl1, icarlyluv, riri17, Luckie, minibogárka, hayley4, Bad Girl40, MadHatter, Alison Lerman, Corby
2013. június 07. 06:41 #4620
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a mai napra még beraktak nekünk 3 dolgozatot, biztos, ami biztos, ne unatkozzunk. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: VampireBella, Luckie, minibogárka
540 oldal 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!