Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 09. 00:26 #4641
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.06.07. 23:28)
Azon a híd-szerű valami alatti járdán nem is olyan rég sétáltam! ohmy.gif Komolyan ennyi víz van rajta? Ha Szabadkán már ott van ez az egész áradás dolog, már előre félek, hogy mi lesz itt 40 km-re tőletek Zentán meg a körzetben úgy általában... unsure.gif A szegény, piros Yugo meg durva, de hogy került a víz közepére?

Fogalmam sincs,szerintem szegény szerencsétlen sofőrje pont ott le volt parkolva,nem tartom valószínűnek,hogy át próbált volna menni ezen a nagy vízen. unsure.gif
De szerencsére estére már,hihetetlen módon,de eltűnt ez a sok víz.
Egyébként ez nem áradás volt,hanem egy hihetetlenül nagy eső volt aznap,és mivel nagyon lejt az az út,ott mindig megáll a víz.Nem ártana megoldani ezt az egészet,unom már,hogy minden nagyobb esőnél ez van. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter
2013. június 09. 10:10 #4642
- törölt felhasználó -    
Láttam,hogy fent van az a fiú aki tetszik nekem... ráírok,pár perc múlva kilép ohmy.gif Nem,hogy odaírná "Bocsi,de nem érek rá" vagy valami más szöveget,nem... inkább kilép
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Vampire Lady
2013. június 09. 10:46 #4643
- törölt felhasználó -    
Ki van írva a profilomra, hogy csak akkor jelöljenek, ha már beszéltünk (s mivel nem én jelölök, nem fogom kezdeményezni a beszélgetést), de azért sem veszik figyelembe. Ha meg visszautasítom, én vagyok a bunkó. Eleve, ha barátnak jelöl, merem azt feltételezni, hogy elolvasta a profilomat, de ha nem ír, akkor teljesen egyértelmű, hogy nem tette meg. Akkor alapjáraton nem értem, miért jelöl be. Tetszik neki egy-egy hozzászólásom, vagy mi a szösz?
Evidens, hogy előbb elolvasom valaki profilját, mielőtt jelölgetek, mert lehet, hogy az illető nem kívánja felvenni velem a kapcsolatot. Ebbe néhány ember belegondolhatna. omg.gif
8 felhasználónak tetszik: Luckie, hayley4, coke., Destiny015, Beyla, Alison Lerman, Sally Sparrow, Lizania
2013. június 09. 11:22 #4644
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2013.06.09. 00:26)
Fogalmam sincs,szerintem szegény szerencsétlen sofőrje pont ott le volt parkolva,nem tartom valószínűnek,hogy át próbált volna menni ezen a nagy vízen. unsure.gif 
De szerencsére estére már,hihetetlen módon,de eltűnt ez a sok víz.
Egyébként ez nem áradás volt,hanem egy hihetetlenül nagy eső volt aznap,és mivel nagyon lejt az az út,ott mindig megáll a víz.Nem ártana megoldani ezt az egészet,unom már,hogy minden nagyobb esőnél ez van. dry.gif

Valószínűleg leengedték a csatornán vagy jöttek azok a nagy szivattyúzókamionok, amiket nem tudom hogy nevezik szabályosan. Errefelé is esett az eső, de nem annyira, hogy megálljon az utakon. Ilyen nálunk 2011 vagy 2010-ben volt. Egyetlen éjszaka alatt leesett annyi, amennyinek másfél év alatt kéne, plusz villámlott, de olyan mérdékben, hogy a hugom elemes babaházán a csengő bekapcsolt magától, az egyik számítógép meg úgy ment tönkre, hogy be sem volt dugva a konnektorba. Szóval a villámlások miatt olyan volt, mintha nappali világosság lenne az éjszaka közepén, hogy a mennydörgésekről ne is beszéljek. Némelyiknél kis repedések keletkeztek a házunk falán. unsure.gif Reggel pedig mennék ki a boltba, és mivel a házunk egy kicsi dombocskán van, ezért a kertünkben nem állt annyira a víz, de ahogy kiléptem az utcára, máris benne voltam a térdig érő vízben. Visszamentem új nadrágért meg gumicsizmáért. Végigmentem a városon nagynehezen, de mindhenhol térdig volt a víz és sok helyre be is folyt. Például az osztálytársaméknak teljesen újra kellett építeni a házukat... unsure.gif

Egyébként nekem azzal van tele a hócipőm, hogy napok óta fáj a bal térdem és nem tudok rájönni, hogy mitől.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Vampire Lady
2013. június 09. 13:35 #4645
- törölt felhasználó -    
Most ez sokkolt nagyon.o.O
Emellett drága öcsém b*szta fel az agyam szokás szerint.
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. június 09. 19:54 #4646
- törölt felhasználó -    
Per pillanat azzal, hogy a Fórumon, a Legfrissebb témák alatt 10 témából, mindössze 5, ismétlem öt szól az 1D-ről. Nem arról van szó, hogy nem lehet róluk beszélni, de ez már csak nekem sok?! A maradék öt pedig Taylor Swift, Bieber és sorolhatnám. rolleyes.gif Elhiszem, hogy megoszlik a vélemény egy-egy sztár esetében, de ha már az embernek tele van a hőcipője abból, hogy jóformán "nincs nap 1D nélkül, és hangot mer adni a véleményének, akkor 'visszaküldik az anyjába'. Kicsit kezdem unni, hogy ha, mi a "kívülállók" merjük megvédeni a kedvencünket, akkor nekünk prímán le tudják ugatni a fejünket, de mi ne merjük a fanokat "bántani", és ez akkor is igaz, amikor kulturáltan, ember módjára próbálod leírni, hogy miért nem szereted őket. Éljen az egyenlőség! beer.gif
13 felhasználónak tetszik: coke., hayley4, Pink Carnation, MadHatter, itsjustme, TizzyHeart, Luckie, riri17, icarlyluv, Beyla, Blaze, Bella99, Lizania
2013. június 09. 20:32 #4647
- törölt felhasználó -    
Most perpillanat az egyik fiú osztálytársam,vagyis abból aki állandóan engem néz.Ma délelőtt ráírtam,azóta nem is ír vissza.Már elegem van belőle komolyan.Nem vagyok féltékeny,de én már unalmasnak tartom,hogy minden nap a suliba engem néz.Miért nem jön oda hozzám?Nem nézi meg,hogy mit írtam,nem válaszol vissza... hát akkor ne is írjon dry.gif Már az sem érdekel,hogy vajon kibe szerelmes,de remélem nem én vagyok az,szombat este óta már ezt gondolom,hogy nem én lehetek,mert akkor visszaírt volna.Vagy nem mer?Először én se mertem ráírni,de most igen,írtam rá... Holnap láthatom megint ahogy engem néz.Irritál a nézése... Pénteken Etikán egyik fiú osztálytársamat megböktem,de ahogy láttam az arcát és ahogy nézett (nem volt dühös,de mintha "féltékenyen" nézett volna rám).Zavarja,hogy két-három fiú osztálytársammal hlyéskedek velük?Nem csak,hogy holnap látni fogom,de idegesen és sírva fogom elmondani egyik osztálytársamnak,vagy el sem mondom neki... Ha tényleg igaz,hogy belém szerelmes akkor így járt,nem fog érdekelni rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Blaze, Beyla
2013. június 09. 22:12 #4648
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessa123 @ 2013.06.09. 20:32)
Most perpillanat az egyik fiú osztálytársam,vagyis abból aki állandóan engem néz.Ma délelőtt ráírtam,azóta nem is ír vissza.Már elegem van belőle komolyan.Nem vagyok féltékeny,de én már unalmasnak tartom,hogy minden nap a suliba engem néz.Miért nem jön oda hozzám?Nem nézi meg,hogy mit írtam,nem válaszol vissza... hát akkor ne is írjon  dry.gif Már az sem érdekel,hogy vajon kibe szerelmes,de remélem nem én vagyok az,szombat este óta már ezt gondolom,hogy nem én lehetek,mert akkor visszaírt volna.Vagy nem mer?Először én se mertem ráírni,de most igen,írtam rá... Holnap láthatom megint ahogy engem néz.Irritál a nézése... Pénteken Etikán egyik fiú osztálytársamat megböktem,de ahogy láttam az arcát és ahogy nézett (nem volt dühös,de mintha "féltékenyen" nézett volna rám).Zavarja,hogy két-három fiú osztálytársammal hlyéskedek velük?Nem csak,hogy holnap látni fogom,de idegesen és sírva fogom elmondani egyik osztálytársamnak,vagy el sem mondom neki... Ha tényleg igaz,hogy belém szerelmes akkor így járt,nem fog érdekelni  rolleyes.gif

Én a helyedbe, már rég odamentem volna hozzá, hogy akkor most mi van? Nem bírtam volna eddig.. laugh.gif

On: Jelenleg azzal, hogy a házunk előtt itt tanyáznak a büdös hontalanok. Reggel óta. Rájuk keltem fel, ahogy óbégatnak. Aztán dél körül kimentem, mert már rohadtul elegem volt belőlük, nem tudtam tanulni a hangoskodásuktól. Szólok nekik, először szépen (bár kétlem, hogy az agyi szintjükkel föl tudnának fogni bármit is), ők meg vissza szólnak, hogy inkább üljek be közéjük, meg még ennél durvábbakat, de azt inkább nem írom le. És a szomszédok meg nem nem csinálnak semmit. Jó, oké, hogy az öregek nem mernek odamenni, de a szomszédba lakik egy rendőr és még ő sem volt képes rájuk szólni. Egy 16 éves lánynak kellett kimennie, ez azért szép..
És még mindig itt tespednek, és nem úgy látom, hogy tervezgetnék, hogy a közeljövőben elmásznak innen. És akkor ez még hagyján, de reggel óta itt vedelnek, és az undorító piás üveget nem hogy kidobnák, a tőlük 5 lépésnyire lévő kukába, már előre látom, hogy holnap ezt is nekem kell elintézni. Ugyan is volt már erre példa..
Holnap meg vizsgáim lesznek, és ha tőlük nem tudok majd aludni, én esküszöm megölök valakit!! reklamalo.gif
Haverjaimmal beszélgettem ma, és kérdezik, hogy jöjjenek rendet rakni? rohog.gif Hát mondjuk hat acélbakancsosnak csak nem mernének olyat mondogatni, hogy inkább másra használd a szádat, meg hasonlók.. De mondtam, hogy nem szeretnék ebből balhét, ismerem az ilyeneket, képesek és holnap tizenkétszer ennyien visszajönnek, aztán a többit már elképzelhetitek..
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Blaze, Lizania
2013. június 09. 22:23 #4649
- törölt felhasználó -    
Idézet (BlondieGirl @ 2013.06.09. 19:54)
Per pillanat azzal, hogy  a Fórumon, a Legfrissebb témák alatt 10 témából, mindössze 5, ismétlem öt szól az 1D-ről. Nem arról van szó, hogy nem lehet róluk beszélni, de ez már csak nekem sok?! A maradék öt pedig Taylor Swift, Bieber és sorolhatnám. rolleyes.gif  Elhiszem, hogy megoszlik a vélemény egy-egy sztár esetében, de ha már az embernek tele van a hőcipője  abból, hogy jóformán "nincs nap 1D nélkül, és hangot mer adni a véleményének, akkor 'visszaküldik az anyjába'. Kicsit kezdem unni, hogy ha, mi a "kívülállók" merjük megvédeni a kedvencünket, akkor nekünk prímán le tudják ugatni a fejünket, de mi ne merjük a fanokat "bántani", és ez akkor is igaz, amikor kulturáltan, ember módjára próbálod leírni, hogy miért nem szereted őket. Éljen az egyenlőség! beer.gif

én ugyan directioner vagyok, de szerintem is túl sok cikk van róluk. biggrin.gif az újdonságokat úgyis megtudom Twitterről, meg rajongói oldalakról, nem értem, miért kell még ide is beírni az összes hírt róluk. a directionereken kívül úgy sem érdekel senkit sem. pardon.gif

on: most éppen magammal.
5 felhasználónak tetszik: Luckie, riri17, Hayley.5, Beyla, Appalache
2013. június 10. 18:47 #4650
- törölt felhasználó -    
Ezzel a rohadék idővel. reklamalo.gif Délelőtt majd' meg lehetett sülni, megizzadtam, még panaszkodtam is, hogy miért nem mentünk strandra. biggrin.gif Majd délután hazajövök, tévézek, egyszer csak elment a jel. Kinézek, hát olyan jégeső tombolt, hogy olyat még júniusban nem láttam. Rendes dobszólót lenyomott a tetőn. Az udvarunk. Ha egész nyáron ilyen idő lesz, én nem is tudom, mit csinálok... Inkább a tavalyi nagy kánikula, amikor még a patak is épp hogy folyt. cry.gif
4 felhasználónak tetszik: Blaze, hayley4, Destiny015, Beyla
2013. június 10. 18:54 #4651
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Van egy csaj az osztályunkban, akit igazából eddig sem bírtam, de mostmár megutáltam. Nem csak én, hanem az egész osztály. Elég fura elképzelései vannak az olyan dolgokról 15 éves létére, és az osztályunkban lévő pár fiúra is rámászik, sőt, ha kell, még szerelmet is vall nekik. Mellesleg van barátja.. rolleyes.gif Erre még a szánalmas jelző is gyenge. Közben elmondja az egész osztályt mindennek, bekavar mindenkinek, és ma is miatta vesztünk össze...remélem jövőre már nem lesz az osztályban.
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Luckie, coke., Blaze, hayley4, Destiny015, itsjustme, Beyla, nothingcanstopme
2013. június 10. 21:08 #4652
- törölt felhasználó -    
Az időjárással.Reggel olyan jó idő volt,délután meg szr... Annyira örülők ennek az időjárásnak rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. június 11. 14:47 #4653
- törölt felhasználó -    
Ezzel a rohadt megfázással. Nem kapok levegőt, fáj a torkom, hányingerem van..Felmentem a lépcsőn suliban, és majd' elhánytam magam. Örülök... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2013. június 11. 14:56 #4654
- törölt felhasználó -    
Az egyik tag profilján láttam: "A mai világban külső alapján ítélnek, ezért kell mindig jól kinézni". Na az ilyen életfelfogást sosem értettem és nem tudom elviselni hosszú távon...
Ja, és ma a városban minden második lányon ugyan azt a neon-színű szerelést láttam. Egyediség békésiek, egyediség. fool.gif
10 felhasználónak tetszik: itsjustme, Hayley.5, coke., Luckie, Beyla, MadHatter, Alison Lerman, riri17, minibogárka, Lizania
2013. június 11. 17:24 #4655
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem most jelenleg úgy nem tudom, az egész vizsgálatok hadával és azzal, hogy nem tudják megmondani, hogy mi bajom van. Elküldtek már ezernyi tesztre és az összes leletem negatív lett. Magyarán mondva a jó nagy semmit tudták megállapítani. Ma voltam laktóz teszten, ha esetlegesen mégis csak laktóz intoleranciám lenne, de ez valami kegyetlen volt. Éhgyomorral kellett beutaznom a kórházba és még egy szőlőcukrot sem ehettem, hogy nehogy véletlenül levándoroljon a béka fene alá a cukrom. Részben ezen idegeskedtem, hogy nehogy összeessek a metrón vagy a villamoson befelé menet. Aztán megitattak velem valami gusztustalan cukros löttyöt, amitől kapásból hányingerem lett. Na mondom nagyon király lesz, ha behányok nekik, de hát ez van.XD A hányinger elmúlt, s valami speckó gépbe kellett fújkálni először negyed óránként, majd fél óránként három órán keresztül. 9:45-kor már ott tartottam, hogy én kidőlök az éhségtől, olyan szinten éreztem már magamat rosszul. A slussz a dologban az, hogy a gép semmit sem érzékelt, sőt még egy pindurika kiugró érték sem volt. Itt kívántam azt, hogy bárcsak lenne - holnap is vissza kell mennem, de dupla annyi undi lötyit kell meginnom, valamint fújni is kell és fél óránként vért fognak venni. Most komolyan, hol fognak ők engem megszúrni a három óra alatt hatszor?! Egyszer is képtelenek megtalálni a vénámat, nemhogy egymás után hat alkalommal! ohmy.gif Talán, ha szerencsém van, akkor betesznek branült, de úgyse fognak, mert még azt is jobban elviselném. Úgyhogy béke legyen veletek, holnap biztos 'gyüvök panaszkodni egy sort, hogy ki hogy szúrta szanaszét a vénámat...
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, riri17
2013. június 11. 19:50 #4656
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Jelenleg?! ..Ezzel a két csajjal. dry.gif blink.gif
Soha de soha nem szoktam nagyon durva és sértő szóval illetni embereket és most is visszafogom magam. Ez a két lány olyan buta mint a föld. Alapvetően elmegyek az ilyen videók mellett, kivéve, hogyha a hatalmas kedvenceimet bántják, mert akkor támadok, mint az anyatigris!! Jelen esetben Hans Matheson egyik filmbeli karaktere alapján ítélték meg őt, és ezt baromira nem szeretem. Most utálják, mert rendkívül hitelesen eljátszott egy nagyon kegyetlen karaktert. De ettől ő még nem ugyanilyen ember?! Sosem szoktam ilyenen felhúzni az agyam, de ez most még púp volt a hátamra. Úgy bedühödtem, hogy azt el nem tudom mondani. Persze, utálják a karakterét, én sem szerettem a filmben, de ő róla ne a szerepe alapján alkossanak véleményt! tucherch.gif
Én is láttam a filmet, és nagyon megviselt, átéreztem a szereplők fájdalmait, boldogságát érzéseit, de ahogy ezek a kis pisisek lereagálják, katasztrófa. Nem érett viselkedésre utal. Ennyi.
4 felhasználónak tetszik: riri17, Beyla, Luckie, Lizania
2013. június 11. 19:54 #4657
- törölt felhasználó -    
Miért ver a sors? sad.gif
Annyit tanultam, mint még eddig soha annyit, erre kiszúrják a szemem a rossz jegyekkel... Ezt most komolyan muszáj ? mad.gif unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Beyla
2013. június 11. 19:56 #4658
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A náthám már-már elmúlóban van, viszont ma egész nap nagyon durván köhögtem, szinte fáj a tüdőm köhögés közben. unsure.gif Ráadásul el is áztam, mikor hazafelé mentem. Nem vittem esernyőt, mivel azt mondták csak pár perces záporról van szó. Jah, a záporból lett egy fél órás zuhé.. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Beyla
2013. június 12. 02:10 #4659
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Azzal, hogy nem tudok aludni, mert megint felment a lázam és a tetejébe majd megfulladok a köhögéstől. Plusz nem tudok rendesen enni, inni se beszélni még azt a kevés nyálamat se tudom lenyelni anélkül, hogy ne akarnék megbolondulni a fájdalomtól.
2013. június 12. 08:21 #4660
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luckie @ 2013.06.10. 18:47)
Ezzel a rohadék idővel. reklamalo.gif Délelőtt majd' meg lehetett sülni, megizzadtam, még panaszkodtam is, hogy miért nem mentünk strandra. biggrin.gif Majd délután hazajövök, tévézek, egyszer csak elment a jel. Kinézek, hát olyan jégeső tombolt, hogy olyat még júniusban nem láttam. Rendes dobszólót lenyomott a tetőn. Az udvarunk. Ha egész nyáron ilyen idő lesz, én nem is tudom, mit csinálok... Inkább a tavalyi nagy kánikula, amikor még a patak is épp hogy folyt. cry.gif

Nálunk is akkora jégeső volt, hogy az borzalom.o.O Úgy verte a tetőt, az ablakot, meg mindent, hogy vártam, mikor töri be. Hihetetlen ez a sz@r idő júniusban...o.O
On: Még mindig a megfázással, meg azzal, hogy minden órán a DUDIK fesztivál a téma. Az agyamra megy. mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
540 oldal 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!