Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 14. 18:20 #4681
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
E szép, napsütéses napon azzal a lánnyal, aki az egész város előtt játsza az eszét, amit meg is lehetne kérdőjelezni, hogy egyáltalán van-e. Vagyis tulajdonképpen ezzel. Örülök, hogy nem lett semmi baja, meg minden, de mindenki tudja, mi van a háttérben. A szerelmi bánat erős kifejezés, legalábbis szerintem az. A csaj hetente(!) váltogatja az élete szerelmét és aztán mindig hatalmas hisztit csap, hogy szétmentek (amit ő kezdeményez). Ez nekem annyira logikátlan és ésszerűtlen... Főleg úgy, hogy az aktuális barátja mellett mindig készülődik összejönni a következő alannyal. Ez még engem nem is annyira zavarna, nem is érdekel egyébként, ha nem a frászbukon tárgyalnák meg a témát és nem sajnáltatná magát feltűnési viszketegségében. Megszámolni nem tudom, hogy az utóbbi időben hányszor "szökött el" (elsétált a város melletti erdőig meg vissza) otthonról a szerelmi élte miatt. De csak úgy csöndben megjegyezném, hogy az nálam nem számít szerelmi tragédiának, ha nem tudja kiválasztani, hogy melyik fiúval járjon következőre. Ez egyszerűen nevetséges és gyerekes. Nem az öngyilkosság, hanem a hiszti amit lerendez néha. Egyetlen gond, hogy élőben is ismerem...
17 felhasználónak tetszik: Hayley.5, Beyla, itsjustme, Guitarist, riri17, Bad Girl40, Jolie_77, dijansalihu, icarlyluv, Luckie, hayley4, coke., TheDanush, Misao, Lady Suzy, Vampire Lady, Alison Lerman
2013. június 14. 19:39 #4682
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira kész vagyok. mellow.gif Tegnap volt a névnapom, a legjobb fiúbarátom meg nem vett ajándékot, mivel 'már szülinapodra úgyis kaptál'. Azt hittem hülyül, de ma sem kaptam semmit, és szerintem le is szrja. Azért ez eléggé idegesítő, hogy még egy nyamvadt csokit sem tudott venni, amikor én mindig veszek neki ajándékot, még húsvétkor is, mindig ott vagyok neki, erremeg. rolleyes.gif Nem azon húztam fel magam, hogy nem kaptam semmit, hanem azon, hogy olyan flegmán és bunkón szólt hozzám. sad.gif És nem tudom mivel érdemeltem ki azt, hogy így viselkedjen velem. Ma egész nap ezen kattogott az agyam..
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Luckie, Beyla
2013. június 14. 20:19 #4683
- törölt felhasználó -    
Holnap ballagok...úgy képzeltem el a készülődést,hogy szép,kellemes családi hangulatban fog telni...aha.Hát nem nagyon így alakult.Általában a szüleim most is beszólnak minden kis sz@rságért és hogy a flegmaságomat töröljem le a pofámról.Öhm...szterintem az egyáltalán nem flegmaság,hogy a bnőmmel a fürdőszobában vagyunk és ránk ordít az apám hogy mennjünk ki mert ő akar bejönni és visszaszólok,hogy miért kell így beszélnie.És ez még nem olyan durva a többihez képest. sad.gif
2013. június 14. 20:49 #4684
- törölt felhasználó -    
a "kinyírom Harryt, ha miatta oszlik fel az 1D"-s szövegekkel. 110.gif a fiúk egyedül indultak el a műsorban, szólóénekesként képzelték el magukat. előbb-utóbb fel fognak oszlani, idő kérdése, és tökmindegy, hogy Harry kezdi el, vagy valamelyik másik fiú.
2 felhasználónak tetszik: icarlyluv, brigitta000
2013. június 14. 22:29 #4685
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Pont aznap írna rám, keresne engem és beszélne velem, amikor nem vagyok itt egész este...
2013. június 14. 22:37 #4686
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
A legkedvesebb bandámnak, a Mumford & Sons-nak a nagybőgőse agyműtéten esett át a napokban (vérrögöt találtak az agyában). A Facebook-on ezt a hírt megosztotta az NME magazin is (egy zenei magazin, nálunk is lehet kapni idegennyelvi könyvesboltban), és annyi "kedves" hozzászólás érkezett, mint: 'Remélem, fel sem épül.', 'A világ legtúlértékeltebb bandája.', 'Remélem, kihagyják az összes nyári fesztivált.'
Mindezt persze angolok írták. Nem tudom felfogni, hogy hogy lehet valaki ennyire korlátolt és érzéketlen. Ted (akit műtöttek) ráadásul a legaranyosabb, legfélénkebb tag, aki nemcsak nagybőgőzik, de szép mély hangja van, írt egy gyönyörű dalt is a második albumukra, és profi fotós is. Aki ezt nem tudja tisztelni, akkor ne szóljon semmit. Rendben, Amerikában hatalmas a rajongótáboruk, minden kis csicska fújja az I Will Wait-et, de attól még a bandát nem kell utálni. PLUSZBAN, tényleg kihagyják a nyári fesztiválokat - Telluride-ot és a Bonnaroo-t is -, amin sok "fan" kiakadt, és kijelentette, hogy többet nem hallgat Mumfordot. Hát gratulálok az elhivatottságukhoz...
6 felhasználónak tetszik: Luckie, itsjustme, hayley4, coke., MadHatter, Alison Lerman
2013. június 15. 19:36 #4687
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
Azzal, hogy 1-2 ember észrevehetően nem olvassa el az adatlapomat. Bele van írva, hogyha még nem beszéltünk ne jelölj, mert csak az elutasításomat kapod, erre ezalatt az 1 hét alatt vagy húszan jelöltek be, és egy része még fenyegető leveleket írt, csak mert el mertem utasítani. Komolyan mondom, ha a hülyeség fájna, már ordítanának kínjukba.
10 felhasználónak tetszik: hayley4, Vampiregirl1, riri17, icarlyluv, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Selena Gomez Fun, Beyla, Alison Lerman
2013. június 15. 19:43 #4688
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A szüleimmel. Egész nap azt papolták, hogy remélik, nem megyek el messze bulizni, mivel a környékünkön lakó fiatalok 50 kilométerre járnak bulizni. Én még bulizni se megyek el, sőt nem is tervezem. Elég szr, hogy anyuék ennyire ismernek.. rolleyes.gif A másik meg az, hogy elkezdik 'reméljük, 30 éves korodba már gyerekeid lesznek'. mellow.gif Nem tudom mi ütött beléjük,mert sosem viselkednek így. blink.gif De azért egy csöppet megijedtem.. biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, TheDanush, hayley4, icarlyluv, Luckie, krisztencs99, MadHatter, Nórii. SelFan., coke., Beyla
2013. június 15. 23:54 #4689
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal az élettelen kislánykával, aki már körülbelül a huszadik profiljával trollkodik, csak mostmár nem csak a Slipknot topikban, hanem az egész fórumon... ennyi sértést szerintem egész életemben nem kaptam, mint egy nap alatt tőle...
12 felhasználónak tetszik: Guitarist, TheDanush, icarlyluv, Vampiregirl1, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Hayley.5, hayley4, coke., Beyla, Alison Lerman
2013. június 16. 00:04 #4690
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.15. 23:54)
azzal az élettelen kislánykával, aki már körülbelül a huszadik profiljával trollkodik, csak mostmár nem csak a Slipknot topikban, hanem az egész fórumon... ennyi sértést szerintem egész életemben nem kaptam, mint egy nap alatt tőle...

Ne vedd őt komolyan. Én már unom, elalváshoz az ő kommentjeit kell olvasni, olyan unalmas. biggrin.gif Más oldalakon is "trollkodott" már (bár elég bénán csinálja). Verik otthon, mindenki utálja, és így akarja felhívni magára a figyelmet. Bár nem tudom mi értelme van annak, hogy még jobban megutáltatja magát.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 16. 00:10 #4691
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (MsDeadpool @ 2013.06.16. 00:04)
Ne vedd őt komolyan. Én már unom, elalváshoz az ő kommentjeit kell olvasni, olyan unalmas. biggrin.gif Más oldalakon is "trollkodott" már (bár elég bénán csinálja). Verik otthon, mindenki utálja, és így akarja felhívni magára a figyelmet. Bár nem tudom mi értelme van annak, hogy még jobban megutáltatja magát.


dehogy veszem. smileeee.gif
csak egy idő után irritáló mindenhol ezt látni, eddig szimplán kizártam az antipatikus személyeket, és az engem érdeklő dolgokra koncentráltam... de mindennek van egy határa, ha meg szar az élete és problémái vannak, azt nem így, mások szándékos provokálásával kellene megoldania... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 16. 00:14 #4692
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.06.16. 00:10)
dehogy veszem. smileeee.gif 
csak egy idő után irritáló mindenhol ezt látni, eddig szimplán kizártam az antipatikus személyeket, és az engem érdeklő dolgokra koncentráltam... de mindennek van egy határa, ha meg szar az élete és problémái vannak, azt nem így, mások szándékos provokálásával kellene megoldania... unsure.gif

Ja, tényleg irritáló. De őt meg az idegesíti, ha nem válaszolnak neki. Ugyebár a trollt nem szabad etetni. biggrin.gif
Más megoldással többre menne, de szerintem már túl elborult az agya, hogy erre rájöjjön.
4 felhasználónak tetszik: itsjustme, hayley4, coke., Beyla
2013. június 16. 08:31 #4693
- törölt felhasználó -    
That awkward moment amikor a nyári szünet első napján felébredsz, és betegebb vagy mint valaha ... Azt hittem lehetetlen nyáron, 35 fokban megfázni, de ez is egy jó példa arra hogy lehetetlen nem létezik. beer.gif
13 felhasználónak tetszik: brigitta000, Luckie, krisztencs99, Misao, itsjustme, riri17, Nórii. SelFan., TheDanush, Vampiregirl1, hayley4, Beyla, MadHatter, Alison Lerman
2013. június 16. 12:17 #4694
- törölt felhasználó -    
Ezzel hogy.. smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., TheDanush, Vampiregirl1, Selena Gomez Fun, Beyla, MadHatter, krisztencs99, icarlyluv, Lady Suzy, Luckie, Alison Lerman
2013. június 16. 12:19 #4695
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az ilyenekkel. [nemrövid.]
12 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., TheDanush, Vampiregirl1, hayley4, Beyla, itsjustme, MadHatter, icarlyluv, Carol, Lady Suzy, Luckie, Alison Lerman
2013. június 16. 12:54 #4696
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
A nevelőapámmal. Azt hiszi, hogy az apám szerepét betöltheti. Anyám lehet, hogy szereti, de én nem. Azt hiszi pénzel megvásárolhatja a szeretetemet, pedig r*hadtul nem. Próbál parancsolgatni, okoskodni, tudom, hogy a felnőttel tisztelettudóan kell viselkedni, de én rosszul vagyok attól az embertől.
7 felhasználónak tetszik: Blaze, hayley4, Beyla, MadHatter, krisztencs99, Luckie, Alison Lerman
2013. június 16. 13:50 #4697
- törölt felhasználó -    
Úgy bírom, mikor egy csaj agyon hangoztatja, hogy mennyire, de mennyire rühelli ezeket a "nyavalygós, pcsáskodó cicalányokat", közben meg az illető ugyanilyen, mint ezek. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, itsjustme, Blaze, hayley4, TheDanush, coke., Beyla, MadHatter, krisztencs99, icarlyluv, Luckie
2013. június 16. 13:57 #4698
- törölt felhasználó -    
nekem most speciel azokkal a csodálatos emberkékkel, akik beírják a bemutatkozásba, hogy ők mekkora egyéniségek, meg milyen egyediek, és közben gyakorlatilag az egész profiljukat úgy lopkodták össze másoktól. omg.gif tényleg, nagyon egyéni.
11 felhasználónak tetszik: itsjustme, Vampiregirl1, Saeder, hayley4, coke., Minimanó94, Beyla, MadHatter, icarlyluv, Luckie, Alison Lerman
2013. június 16. 14:03 #4699
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pink Carnation @ 2013.06.16. 13:57)
nekem most speciel azokkal a csodálatos emberkékkel, akik beírják a bemutatkozásba, hogy ők mekkora egyéniségek, meg milyen egyediek, és közben gyakorlatilag az egész profiljukat úgy lopkodták össze másoktól. omg.gif tényleg, nagyon egyéni.


most nem igaz , hogy maguktól nem tudnak írni egy normális bemutatkozást..
2013. június 16. 14:09 #4700
- törölt felhasználó -    
Idézet (justcreatesomething @ 2013.06.16. 08:31)
That awkward moment amikor a nyári szünet első napján felébredsz, és betegebb vagy mint valaha ... Azt hittem lehetetlen nyáron, 35 fokban megfázni, de ez is egy jó példa arra hogy lehetetlen nem  létezik.  beer.gif


Akkor te még szerencsés vagy,én szinte minden nyáron megtaknyosodom,de nem jöttem rá,hogy miért...
Pár éve pedig tüdőgyulladással kezdődött a nyári szünetem,pont hogy vége lett erre bumm. Nagyon kellemes volt 2 és fél hét 2 kórházban,mert az itteni orvosok gyökerek. biggrin.gif

Most csak az a bajom van,hogy egyfolytában viszketek és nem tudom megállni,hogy ne vakarózzak. sad.gif
540 oldal 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!