Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 23. 11:58 #4821
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
http://www.keptarolo.hu/kep/s7632431/nanee.jpg

Ezzel, legalább 1 hete! De ezt csak az értheti aki -hozzám hasonlóan- imádja, és tiszteli Slash-t.
8 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Luckie, MadHatter, coke., hayley4, Beyla, Guitarist, itsjustme
2013. június 23. 12:21 #4822
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Azzal, hogy hulla fáradt vagyok, mivel tegnap éjfél körül a nem normális szomszédok bulit rendeztek, és én egy szemhunyásnyit sem bírtam aludni. mellow.gif A hangerő fullon volt, a lányok többsége pedig eszeveszetten viháncolt. Csodálkozom is, miért nem hívták ki rájuk a rendőrséget.
11 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Pöttömke, coke., Nórii. SelFan., hayley4, Beyla, Lizania, Vandi, minibogárka
2013. június 23. 12:50 #4823
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bella99 @ 2013.06.23. 12:21)
Azzal, hogy hulla fáradt vagyok, mivel tegnap éjfél körül a nem normális szomszédok bulit rendeztek, és én egy szemhunyásnyit sem bírtam aludni.  mellow.gif A hangerő fullon volt, a lányok többsége pedig eszeveszetten viháncolt. Csodálkozom is, miért nem hívták ki rájuk a rendőrséget.

Nálunk is volt hasonló, az első emeleten lakik egy család, akik azért kezdtek el az éjszaka közepén bulizni, mert az apuka kijött a börtönből.
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Bella99, MadHatter, Pöttömke, Nórii. SelFan., hayley4, Beyla, Lizania, minibogárka
2013. június 23. 13:14 #4824
coke.
coke.
r u mine ?
 
Státuszdo i wanna know ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.25.
Hozzászólás: 2321
Csatolások: 85
Azonosító: 147979
Offline offline
Idézet (TizzyHeart @ 2013.06.23. 12:50)
Nálunk is volt hasonló, az első emeleten lakik egy család, akik azért kezdtek el az éjszaka közepén bulizni, mert az apuka kijött a börtönből.


nem azért, de ha valamelyik közeli családtagom hazaállítana éjszaka, sok év után, hogy szabadon engedték a börtönből, engem abban a pillanatban nem nagyon érdekelne, ki mit gondol. bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így.
ha csak ez az egyetlen alkalom volt, akkor szerintem megbocsátható bűn, viszont ha minden hétvége éjjel bömböltetik a zenét, meg hangoskodnak az enyhén szólva zavaró tud lenni...
3 felhasználónak tetszik: hayley4, Pöttömke, Patyó12
2013. június 23. 13:19 #4825
- törölt felhasználó -    
Idézet (coke. @ 2013.06.23. 13:14)
nem azért, de ha valamelyik közeli családtagom hazaállítana éjszaka, sok év után, hogy szabadon engedték a börtönből, engem abban a pillanatban nem nagyon érdekelne, ki mit gondol. bár lehet, hogy ezt csak én gondolom így.
ha csak ez az egyetlen alkalom volt, akkor szerintem megbocsátható bűn, viszont ha minden hétvége éjjel bömböltetik a zenét, meg hangoskodnak az enyhén szólva zavaró tud lenni...

Tudom, szerintem én is ezt csinálnám, csak már párszor eljátszották ezt, nem csak ez a család hanem több is.
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., hayley4, Luckie, Pöttömke
2013. június 23. 14:53 #4826
- törölt felhasználó -    
A drágalátos fesztiválozókkal.
Tegnap este hazafelé földalattival kellett jönnöm és mivel Múzeumok Éjszakája volt számítottam a tömegre.Direkt hagytam hogy elmenjen előttem még 2 járat mert nem fértem föl...aztán megérkezett kb.40 fős amerikai fesztiválozó csoport akik fellöktek mindenkit akik a földalattira vártak,persze jegyet soha nem fognak jukasztani,a biztonsági őr meg nem tudott velük szót érteni.Felszálltam,természetesen ők nem vártak,felnyomorogtak,majdnem kilöktek egy öreg bácsit a járműről,a büdös,izzadt hónaljukat kellett szagolgatnom miközben a pofámba nyomta a sörös üvegét...
Egy élmény volt. mad.gif
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Bella99, hayley4, Luckie, Beyla, MadHatter, Pöttömke, Patyó12, Lizania, Vandi
2013. június 23. 15:00 #4827
- törölt felhasználó -    
Ballagásomra kaptam a nagyszüleimtől pénzt,csütörtökön megkérdezte az anyám,hogy mit szeretnék venni,én mondtam,hogy egy CD-t.Jól van.Tegnap elkezdtem nézegetni,hogy itt Magyarországon van-e olyan CD,és van.Kb: 3890Ft az a CD amit akarnék és + 1000Ft (?) a postaköltség... Este elmondtam anyámnak,hogy találtam és el is mondtam,hogy mennyibe kerül,na itt lettem egy "picit" dühös.Azt mondja,hogy nem éri meg 3890-ért az a "hlyeség",meg hol hallgatnám,nem is hallgatnám.A kedvenc bandámról van szó,a legújabb albumuk jelent meg,de nem kaphatom meg."Ne vegyek hlyeséget" John Cena pólót nem vehetek,mert úgyse hordanám,ruhám van,pankrátor babát nem vehetek,mert csak fogná a port.Apám mondta,hogy az a CD hlyeség és még nekem is... Ja,nekik lehet,hogy az,de nekem nem.És abból a pénzből mit tudnék venni?Semmit ami nekem kéne.
11 felhasználónak tetszik: krisztencs99, TizzyHeart, Luckie, hayley4, MadHatter, Beyla, Pöttömke, Patyó12, Lizania, Vandi, icarlyluv
2013. június 23. 16:11 #4828
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A lustaságommal. Meg ezzel a meleggel. Éjszaka már úgy voltam vele, hogy előkeresem a sátrat, és kimegyek aludni, mert kint sokkal hűvösebb volt, mint bent. (Az az egy baj van, hogy nem tudom felállítani a sátrat. rohog.gif )
12 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Luckie, coke., Bella99, MadHatter, Beyla, Pöttömke, Patyó12, Vandi, icarlyluv, minibogárka, Corby
2013. június 23. 20:24 #4829
- törölt felhasználó -    
Most? A meleggel, habár már jobb, mint volt. Holnap? Az idióta padtársammal, akibe annyi ész szorult, mint a reggeli kávémba. Őszintén csodálom magam, hogy még ebben a nagy melegben sem fojtottam meg, pedig elgurult párszor a gyógyszer a kánikula ideje alatt rohog.gif Ehhez hozzácsaphatjuk még azt is, hogy semmi kedvem korán kelni reggel.
8 felhasználónak tetszik: Beyla, TizzyHeart, MadHatter, coke., Pöttömke, Luckie, Vandi, icarlyluv
2013. június 23. 21:25 #4830
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A nagyokosokkal, akik mindent jobban tudnak. De jogos, az én hibám, hogy olyan nyomoroncokról írok cikket, mint Miley és a Kardashian-West, azután megkapom, hogy már volt ilyen cikk (tényleg? akkor a moderátorok miért tették ki az újak közé?) vagy hogy én találtam ki a nyak-elfekvést, mert hogy a kis szenvedőnek gégegyulladása van... hadd idézzek az egyik kedvenc Manic Street Preachers-dalomból: why don't you just fuck off?
13 felhasználónak tetszik: MadHatter, TizzyHeart, coke., Pöttömke, chelseagirl18, Luckie, Patyó12, Sztár Mániás, itsjustme, joe_r, Vandi, icarlyluv, Corby
2013. június 23. 21:31 #4831
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Nessa123 @ 2013.06.23. 15:00)
Ballagásomra kaptam a nagyszüleimtől pénzt,csütörtökön megkérdezte az anyám,hogy mit szeretnék venni,én mondtam,hogy egy CD-t.Jól van.Tegnap elkezdtem nézegetni,hogy itt Magyarországon van-e olyan CD,és van.Kb: 3890Ft az a CD amit akarnék és + 1000Ft (?) a postaköltség... Este elmondtam anyámnak,hogy találtam és el is mondtam,hogy mennyibe kerül,na itt lettem egy "picit" dühös.Azt mondja,hogy nem éri meg 3890-ért az a "hlyeség",meg hol hallgatnám,nem is hallgatnám.A kedvenc bandámról van szó,a legújabb albumuk jelent meg,de nem kaphatom meg."Ne vegyek hlyeséget" John Cena pólót nem vehetek,mert úgyse hordanám,ruhám van,pankrátor babát nem vehetek,mert csak fogná a port.Apám mondta,hogy az a CD hlyeség és még nekem is... Ja,nekik lehet,hogy az,de nekem nem.És abból a pénzből mit tudnék venni?Semmit ami nekem kéne.

Velem is hasonló van. Én bérmálkozásra kaptam pénzt az egyik rokonunktól, azért mert nem tudták pontosan, hogy mi érdekel mostanában és azt mondták, hogy majd én azt veszek belőle amit szeretnék. Egyetlen akadály anyám, aki történetesen úgy kezel engem mint egy ötévest. Tehát a pénzből szerettem volna egy-két könyvet venni, amiket régóta ki akarok olvasni, valamint egy új fülhallgatót a mobilomhoz, mert az utóbbi időben kissé érdekesen kezd viselkedni a mostani. Elmesélem anyámnak a szándékaimat és visszakérdezett, hogy hogy képzelem azt, hogy arra költöm amire én akarom és majd ő megmondja, hogy mire költsem, mert nekem nem jó a döntésképességem és a gyerekeknek nincsenek jogaik, tehát majd 18 éves korom után használhatom a saját pénzem, addig meg anyáéknak kell adnom. Aha, persze. Apa nem ilyen ha egyedül van, igazából engedékeny annyira, amennyire kell is, de ha anya is a közelben tartózkodik, teljesen átveszi tőle ezt a stílust. Amúgy nekem is azt mondták, hogy semmi szükségem nincs a dolgokra, mert porfogó és az ajándékomat kizárólag az iskolai cuccokra és ünneplőruhákra szabad költenem. Ha nem így teszem, anya újabb hisztit csap, és ismét 3,5 órán át magyarázza nekem, hogy milyen egy neveletlen tuskó vagyok. unsure.gif

Hogy a témához is szóljak, nekem ma abból van elegem, hogy nem esett az eső. Villámlott, dörgött, fújt a szél, mint az idióta, de esőnek se híre se hamva. Legalább egy kicsit lehűlt a levegő, de nem garantálom, hogy ma éjjel tudok majd aludni, pedig nagyon rámférne már. Valamint azzal is nagyon, hogy a lábamon gyakorlatilag nincs olyan pont, ahol ne lenne szúnyogcsípés, természetesen szétkapartam már mindet... mellow.gif
13 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, coke., Pöttömke, krisztencs99, Bella99, chelseagirl18, Luckie, Beyla, Patyó12, Sztár Mániás, Lizania, icarlyluv, Corby
2013. június 24. 13:23 #4832
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Röviden és tömören:Kiro Már vagy 2 napja furesz.gif grrr.gif diablo.gif shout.gif
2013. június 24. 13:49 #4833
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma már nem a meleggel, mert nagyon nincs meleg nálunk. És ez a baj.. Ugyanis a gyors időjárásváltozás miatt (kábé 15 fokkal van hűvösebb..) szétmegy a fejem, plusz még a vérnyomásomat is megbolondítja. sad.gif És szerdán Balatonra akartam menni. sleep.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, coke., MadHatter, hayley4
2013. június 24. 14:40 #4834
- törölt felhasználó -    
éjjel végre nem párolódtam meg saját levemben, erre az egyik szomszédunk ezt az éjjelt használta arra, hogy részegen az ablakom alatt kornyikáljon. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. június 24. 14:45 #4835
Eszter97
Eszter97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 886
Csatolások: 79
Azonosító: 173320
Offline offline
Ma hallottam, hogy egy olyan ember költözött a falunkba aki kutyákat lop el, és meg eszi őket. Apum mesélte, neki pedig a rendőrök, hogy úgy a kilencvenes évek közepén rengeteg kutya tűnt el egy tőlünk nem olyan messze lévő városból, mikor a rendőrök kaptak házkutatási engedélyt akkor látták meg a rengeteg kutyát, ami mint valami disznók fel voltak kötve egy fára. Neki pedig ebbe az volt a mulatság, hogy a kutyahúst eladta disznó hús ként. Most a falunkba is eltűnt már jó pár kutya.. nagyon remélem, hogy nem ez áll a háttérben.unsure.gif Nem tudom mi ebbe az igaz, de maguk a rendőrök mondták apának, aki katona és tűzoltó. Csak nem hazudtak egy ilyen dologról. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, hayley4, TizzyHeart, coke., MadHatter, icarlyluv
2013. június 24. 15:49 #4836
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Abból, hogy elmebetegnek néznek csak azért, mert én nem tucatpopot vagy rockot hallgatok, mint a "normális" emberek úgy általában szoktak, hanem egyedi ízlésem is van. Abból, hogy nem dúdolgathatok kedvemre amikor csak akarok, mert lehurrognak, hogy ne idegesítsem őket ezzel a szarral omg.gif
Valamint az őszinteségből. Amikor azt mondják, hogy bennem nincsen empátia, holott csak őszinte vagyok. Van különbség aközött, hogy ha ilyen kedvem van ha olyan, én mindig mindent kimondok, meg aközött, hogy nincsen empátiám.
Ezek szerint nem vagyok normális.
5 felhasználónak tetszik: hayley4, TizzyHeart, coke., Luckie, nothingcanstopme
2013. június 24. 16:05 #4837
- törölt felhasználó -    
Fél órával ezelőtt sütött a nap, most pedig fúj a szél és be van borulva. Ne értsetek félre, imádom a kissé borús, sötét időjárást, de az, hogy egyszer megsülök, egyszer meg fázom, nem tudom elfogadni. Kikészít, a fejem meg fáj. Annyira jó, komolyan... dry.gif
5 felhasználónak tetszik: hayley4, TizzyHeart, coke., Luckie, MadHatter
2013. június 24. 16:06 #4838
hayley4
hayley4
wait... what?
 
Státuszthinking about things but not actually doing things
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1524
Csatolások: 82
Azonosító: 200597
Offline offline
Idézet (Eszter97 @ 2013.06.24. 14:45)
Ma hallottam, hogy egy olyan ember költözött a falunkba aki kutyákat lop el, és meg eszi őket. Apum mesélte, neki pedig a rendőrök, hogy úgy a kilencvenes évek közepén rengeteg kutya tűnt el egy tőlünk nem olyan messze lévő városból, mikor a rendőrök kaptak  házkutatási engedélyt akkor látták meg a rengeteg kutyát, ami mint valami disznók fel voltak kötve egy fára. Neki pedig ebbe az volt a mulatság, hogy a kutyahúst eladta disznó hús ként. Most a falunkba is eltűnt már jó pár kutya.. nagyon remélem, hogy nem ez áll a háttérben.unsure.gif Nem tudom mi ebbe az igaz, de maguk a rendőrök mondták apának, aki katona és tűzoltó. Csak nem hazudtak egy ilyen dologról. mellow.gif


Szegény kutyusok! Az ilyen "emberektől" hányingerem van. dry.gif

On: Az időjárással, de nagyon. Komolyan két nappal ezelőtt még meg lehetett sülni, folyt rólam a víz. Aztán szombaton hirtelen diónagyságú jégeső esik, szétver mindent, a kertet, a háztetőt. Egész vasárnap az udvart takarítottuk, mert tele lett lehullott falevéllel, és ágakkal. De bezzeg akkor is nagyon meleg volt, és izzadtam rendesen. Ma meg egész nap esik az eső, és hideg van. Szerencsére én nem vagyok az ilyenre érzékeny, de anyu az, és egész nap fáj a feje. Ez az időjárás már nem normális. mellow.gif
5 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, coke., Luckie, MadHatter, Eszter97
2013. június 24. 16:10 #4839
- törölt felhasználó -    
Éjjel alig birtam aludni.. dry.gif
2013. június 24. 17:57 #4840
- törölt felhasználó -    
Ma megint szóba jött a CD-s ügy.Mondtam anyámnak,hogy ahonnan szeretnék CD-t rendelni nem kell postaköltséget fizetni ha bemész Pestre abba az üzletbe ahonnan szeretném megvenni.Elkezdi,hogy a bátyám kiírja CD-re.Jól van,de nekem nem kell egy kiírt CD.Nem értem,hogy miért nem vehetem meg?Elmondtam,hogy semmit nem tudnék venni abból a pénzből amit kaptam.Mondja,hogy én akarok bőr dzsekit venni,ja,de műbőr dzsekit akarok.A bátyám mondja,hogy én úgy is szeretnék jogosítványt,tegyem félre.3 év... 3 év múlva tenném le (ha le tudnám tenni) a jogsit.Addig mondtam,hogy anyám mondja "Jó,rendeljem meg,de ne tudja meg,hogy mikor jön ki,mert ha megtudja kapok tőle egy pofont..." valami ilyesmit mondhatott.Nem tudom,hogy mikor megyünk vásárolni,de ha csütörtökön megyünk a beiratkozásra lehet,hogy bemegyünk az Auchan-ba és megnézem,hogy árulnak-e olyan CD-t,ha igen és nem túl drága,lehet,hogy megvesszük,ha nem akkor augusztus 20-ig fogják eldönteni,hogy megveszik-e vagy sem.Igaza van a bátyámnak,hogy régen mennyire szeretem Enrique Iglesias-t,most meg azt mondom,hogy "fúj",de azt a bandát 1 éve,hogy kedvelem és szeretem.Tegnap megmutattam anyámnak az egyik zenéjüket,tetszett neki,reménykedtem,hogy hátha azt mondja,hogy jó oké,rendelt meg.. de nem.
6 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Pöttömke, Luckie, hayley4, MadHatter, Vandi
540 oldal 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!