Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 08. 10:13 #4961
- törölt felhasználó -    
Ma éppen a drága jó szomszédasszonyommal van tele a tököm, de nagyon. Már kora reggel sikerült fölhúznia az agyamat.
Az utcából, már mindenkivel sikerült megutáltatnia magát. Csak az idős korának köszönheti, hogy nem csöngettem át hozzá és nyomtam a kutyám piszkát a képébe. Nem túlzok, olyan dolgokat művel, hogy az már filmbe illő. Idáig sikerült is megőriznem a higgadtságomat vele szemben, viszont mivel éjjel sem aludtam egy szemhunyásnyit és az idegeim már amúgy is pattanásig feszültek, ma nem bírtam befogni a számat.
Ma reggel, megyek le reggeliért a pékségbe, és nagy örömömre, persze, hogy belé botlok. És természetesen nem bírta volna ki, hogy ne kössön belém. Éppen azzal volt baja, hogy tegnap egyik ismerősöm motorral jött hozzánk és túl hangosan "börrögött" a motor. Először föl se fogtam, hogy mit akar ezzel mondani. Mondtam neki, hogy magának akkor lenne joga szólni, ha az idő alatt, amíg ott tartózkodik nálunk, bekapcsolva hagyja a motort. Na akkor aztán "börrögne". Hát mert majd biztos tolni fogja, vagy én nem tudom mit képzelt... 110.gif Aztán jövök hazafelé, és persze, hogy akkor is újra egymásba botlunk. Bár szerintem direkt engem várt. És azzal jött, hogy az én kutyám belesz*rt az ő ronda kertjébe. Ami már csak azért is lehetetlen, mert egy: soha nem viszem arra sétálni a kutyámat amerre ő lakik, mindig a másik irányba megyünk, és pont ezért, mert tudom, ha csak simán elsétálnánk a járdán, akkor is belém tudna kötni. És semmi kedvem a szenilis vén szatyorral vitába szállni. Kettő: ha esetleg valami csoda folytán arra vinném sétálni, akkor sem sz*ratnám bele a kutyám más kertjébe, mert nekem, ellentétbe vele, nem az az életcélom, hogy megkeserítsem mások életét.
És ez nem az első ilyen alkalom, folyton ezt csinálja, de nem csak velem, hanem az egész szomszédsággal. Viszont mivel tegnap 7 óra óta egy szemhunyásnyit sem aludtam, ilyenkor sokkal lejjebb van az ingerküszöböm, és biztos nem fogom elnézni neki, hogy ok nélkül beszólogasson meg vádaskodjon, csak mert éppen nincs jobb dolga. Fogadja el, hogy azért mert idős, nem fogja mindenki elnézni neki, hogy évek óta terrorizálja a szomszédait. Nem értem miért jó ez egyes embereknek...
18 felhasználónak tetszik: Teddy, riri17, Bella99, Luckie, MadHatter, Eszter97, Pöttömke, Lizania, TizzyHeart, Nórii. SelFan., Beyla, Jody, Guitarist, Sztár Mániás, Eszti0305, Vandi, Destiny015, hayley4
2013. július 08. 15:13 #4962
- törölt felhasználó -    
Az idióta szülőkkel, jelen esetben a szépségversenyes anyukákkal. Ma egész nap TLC-t bámultam, ahol megy ez a felettébb színvonalas tiarás valami, és voltam olyan hülye, hogy végig is néztem az adást. Gusztustalannak tartom, hogy 4-5 éves létükre több sminket kennek rájuk, mint amennyit egy felnőtt nő egy hónap alatt használ el. Úgy beszélnek a szüleikkel, hogy ihaj... nekem eszembe sem jutott megrugdosni és szidni anyámat ilyen idős koromban. A kedves mamik persze erre tojtak rá, hadd csináljon azt a gyerek amit akar, ,,most meg kell tenni mindent, hogy ne legyen szomorú"... Hányingerem van ettől a felfogástól. Az egyik kislány (mert bizony az, akármennyire is huszonévesnek képzeli magát, pedig még a tízet sem töltötte be) pedig olyan műhisztit levágott a kamerák előtt, hogy én csak néztem. Nem azt mondom, hogy az én szüleim húdemilyen konzervatívak meg régimódiak voltak, amikor én voltam öt éves, de neveltek és normálisan foglalkoztak velem. Ezek a szülők teljesen elveszik a saját gyerekük gyermekkorát, nem élhetnek úgy, ahogy a korosztályuk nagy része, ezért felnőttként fogalmam sincs, hová fognak jutni. Csak szegény gyerekeket sajnálom, az ostoba szüleik miatt nekik kell szenvedniük. Most még talán élvezik, aztán jobb esetben megtapasztalják az árnyoldalait is. Rosszabb esetben pedig, hát...
20 felhasználónak tetszik: Luckie, Jolie_77, MadHatter, TizzyHeart, dijansalihu, Pöttömke, icarlyluv, Antisocial Angel, riri17, bettike99, Lizania, Carol, Beyla, Nórii. SelFan., Jody, Sztár Mániás, Eszti0305, Vandi, Destiny015, hayley4
2013. július 08. 15:34 #4963
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy állandóan csörög a telefon. Reggel hatkor (akkor már anyáék elmentek dolgozni) hívott a szomszédasszony valami teljesen jelentéktelen dolog miatt, amit simán elmondhatott volna a nap folyamán bármikor. Leteszem a telefont, elmegyek zuhanyozni és az idő alatt legalább háromszor csörgött megint, persze én nem tudtam odarohanni, hogy felvegyem. Aztán a mobilomon is hívott ma az osztálytársam, hogy mit kell vinni íratkozásra, pedig az ofő részletesen elmondott mindent a múlt héten. Látom, nagyon figyelt órán. Azóta megállás nélkül hívnak minden tíz percben, és mindig más valaki, mindig valami lényegtelen dolog miatt. És ebben a pillanatban is megint csörög a telefon... Hát élni sem hagynak, kezdek belefáradni. Már az amerikai elnök hívására is fel vagyok készülve, komolyan. mellow.gif Szerintem kikapcsolom, vagy hozom a kalapácsot apám barkácsdobozából.
15 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, Pöttömke, Lizania, TizzyHeart, Beyla, Nórii. SelFan., Bella99, Teddy, Jody, riri17, Eszti0305, Vandi, Destiny015, hayley4
2013. július 08. 16:07 #4964
- törölt felhasználó -    
Sírógörcsöm van, hogy mit meg nem engednek maguknak egyes magazinok. Tesóm ment be a városba, és megkértem, hogy vegye meg a Popcornt, mert van benne egy kétoldalas cikk a kedvenc bandámról. Abba most nem megyek bele, hogy kilencévente egyszer jönnek ebbe a büdös országba, és még ilyenkor sem kapnak címlapot - ez jelenesetben mellékes.
Elkezdtem olvasni a cikket. Eljutottam az ötödik sorig, de meg kellett pihennem, mert olyan erősen megerőszakolta az "író" a magyar helyesírást, hogy életcélom lett a halál. Amit egybe kell írni, különírta, amit külön, azt meg egybe. A vesszőket nagyon keveselltem, a szóismétléseket meg sokalltam. Tudom, az én hiányosságom, hogy nem tudom tolerálni az írástudatlanságot, de hogy lehet olyat írni, hogy "szímpatikus"? És ezt/ezeket miért nem vette észre senki? Van egyáltalán a magazinoknál olyan, aki átolvassa az irományokat? És miért adtam ki ERRE A SZ*RRA pénzt? Ezentúl csak a Starityn fogok olvasgatni, mert itt nem kell olyan problémákkal szembenéznem, mint az analfabetizmus. Most kell vagy 2-3 hét, mire ezt a sokkot kiheverem.
15 felhasználónak tetszik: Luckie, Antisocial Angel, TizzyHeart, Beyla, riri17, MadHatter, hayley4, Sztár Mániás, Bella99, Jody, Eszti0305, Vandi, Destiny015, minibogárka, Pöttömke
2013. július 08. 17:21 #4965
- törölt felhasználó -    
Idézet (nothingcanstopme @ 2013.07.08. 00:25)
Jobbulást! Amúgy örülj, hogy ha allergiás is vagy, nem volt súlyosabb reakciód, nálam úgy derült ki, hogy beleültem egybe, mire csalánkiütéses lettem és mindenem bedagadt...rohantunk a kórházba faluról, este nyolckor... (azóta mindig pánikolunk, hogy mi van, ha megcsíp)
on:
A hasfájással...

Köszi! smileeee.gif Kérdezte az ügyeletes orvos,hogy nehezen nyelek-e (valami ilyesmit kérdezhetett),mondom nem,tudok nyelni és levegőt is tudok normálisan venni.Az a jó,hogy már menni tudok,de akkor... furán is kellett mennem,mert ha ráléptem már éreztem,hogy fel van dagadva az a hely ahol megcsípett a darázs.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Nórii. SelFan., MadHatter
2013. július 08. 17:42 #4966
- törölt felhasználó -    
Megint k...meleg van. glare.gif
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem már nagyon elegem van belőle... angry.gif
1 felhasználónak tetszik: TizzyHeart
2013. július 08. 17:46 #4967
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
Az unalommal..Egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal..De hátha jobb lesz egyszer. smileeee.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 08. 18:08 #4968
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
A sötéttel. Szombat este frankón elszakadt a redőny madzagja és persze helyreállíthatatlanul. 2 napja ülök a sötétbe, szóval most már kezdem kicsit unni...
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Eszti0305, Luckie
2013. július 08. 18:13 #4969
- törölt felhasználó -    
Most nem az alvással szerencsére,délután fél 3-kor keltem. rohog.gif

Jelenleg azzal,hogy zaklat egy k*csög légy és hogy az ablakból a szemembe süt a nap,bárhogy is ülök.A függöny se sokat ér,átlátszik rajta. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Nórii. SelFan., Pöttömke, Luckie
2013. július 08. 18:43 #4970
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem jelenleg a fantasztikus, egyetlen, drága cukker-mukker vasúti társaságunkkal, a remek MÁV-al. Örültem, mint majom a farkának, amikor megláttam, hogy a vonatot még nem indítják, sőt negyed órás késés volt kiírva, ami talán pár perc után telhetett le. Felszálltam, elégedetten nyugtáztam magamat, hogy nem kell a negyed négyes vonattal hazavergődni. Erre csak nem bemondják, hogy a vonat előreláthatatlan ideig nem indul, mert valami ócskaság lerobbant?! dry.gif Végülis nem Volánnal mentem haza, hanem valameddig lementem BKV-val és anyu lejött értem kocsival. Komolyan, mi a ráknak fizetem a bérletet, ha egy héten legalább háromszor igénybe sem tudom venni?! Nem vagyok oda a Volánért sem, de esküszöm erősen gondolkodok azon, hogy áttérek. A kórházból 14:30-kor engedtek el, és olyan 15:45-16:00 között értem haza. Remek. Ráadásul fáradt is vagyok, a fejem is fáj, álmos is vagyok és holnap újabb nyolc óra meló vár rám. Áj láv nyár, kellett nekem másfél hónapra megbetegednem, mert most szívok, mint a torkosborz! dry.gif Más otthon alszik, pihen, strandon van és azt csinál, amit akar, én meg gyakorlaton poshadok.
14 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, coke., Nórii. SelFan., Bella99, Lizania, MadHatter, Jody, Pöttömke, Sztár Mániás, Luckie, Eszti0305, Destiny015, minibogárka, hayley4
2013. július 08. 22:35 #4971
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Nekem mindig,de mindig bele kell nyúlni az adatlapomba.Phuuu,de idegesítő vagyok!
1 felhasználónak tetszik: Shawool Lilla
2013. július 09. 09:46 #4972
- törölt felhasználó -    
Most éppen azzal,hogy megfáztam.Hiába fújom ki az orrom visszadugul.Ráadásul még ráment a fülemre,ezért mehetek fül orr gégészetre és abban reménykedek ,hogy nem szúrják fel a fülem. glare.gif
1 felhasználónak tetszik: minibogárka
2013. július 09. 18:31 #4973
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy egy #&?!@ kólát nem tudok kinyitni. Minek kell úgy rátenni a kupakot, hogy senki ne tudja kinyitni? Tiszta piros a tenyerem, kesztyűben még nehezebb, felfeszítettem papírvágó késsel a kupakot, mondtam neki, hogy szezám tárulj, de úgy tűnik én ma nem iszok kólát.
Firts world problem, de nekem most ez a bajom. XD
10 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Jody, Bella99, Eszti0305, Carol, Miley-fan09, Luckie, MadHatter, TizzyHeart, Pöttömke
2013. július 09. 22:17 #4974
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Kihasználtuk a jó időt a barátaimmal,és a medencéjükben fürödtünk,hát igen,elég sokat.Le is merültünk.A bal fülembe pedig belement a víz,és már órák óta nem is jön ki.Csinálhatok bármit,már lassan hülyének néznek,hogy miért ugrabugrálok fél lábon a jobb fülemet csapkodva...,semmi.Érzem,hogy itt zubog a víz a fülemben.xD
3 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Pöttömke
2013. július 09. 22:23 #4975
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
mindennel.:S
egyébként nem tudom miért nem tudok valami normális adatlapot összehozni.
2013. július 10. 14:19 #4976
- törölt felhasználó -    
fool.gif

Van egy rakás olyan tagja az oldalnak, akik mindenbe beleszólnak és okoskodnak. Banyek, ha valaki ír valamit egy moderátornak, miért ti válaszolgattok? Istenem! -.-" Nagy ritkán és is írok, ha azt látom, tényleg segítség kell, mert a csaj/srác nem érti, hogy mi van itt, de általában nem ugrok minden kis sz.rra rá. Most ha valakivel nem értek egyet, egyből mindent tudó, lenéző stílusban válaszoljak? Hihetetlen, hogy attól, mert néhányan itt vannak x éve már nagyobb hatalmat éreznek, mint egy-egy moderátor. Ki tud akasztani a dolog...
9 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Beyla, Teddy, Bella99, Destiny015, Luckie, MadHatter, hayley4, Pöttömke
2013. július 10. 19:11 #4977
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az ilyenekre komolyan nem tudok már mit mondani.
5 felhasználónak tetszik: Destiny015, Luckie, hayley4, Sztár Mániás, Pöttömke
2013. július 10. 19:49 #4978
- törölt felhasználó -    
Komolyan mondom, csak én vagyok képes elhagyni a strandon egy teli üveg naptejet. omg.gif Olyan mérges vagyok magamra, tegnap lett megvéve, ma délelőtt meg már el is hagyom..Pedig beletettem a táskába. rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: helloblaze, Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Nikikke, Jody, hayley4, coke., Bella99, Beyla, Pöttömke
2013. július 10. 21:01 #4979
- törölt felhasználó -    
most éppen azokkal az agyhalott elvakult fanokkal, akik akkor is képesek foggal-körömmel védeni imádott hírességüket, amikor már minden határon túlment. és akkor jönnek a "csak éli az életét", meg "ti sem vagytok jobbak"... ööö, ja. mi legalább ki tudunk menni klotyóra, ha kell. Justinka miért nem?
11 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Nikikke, Jolie_77, Jody, hayley4, icarlyluv, Bella99, Beyla, Pöttömke
2013. július 11. 06:16 #4980
- törölt felhasználó -    
A pókokkal,meg a többi társával. dry.gif
A nővérem 2 nap alatt 4 pókot csapott le,abból 3 ugyanazon a helyen volt:a párnám felett,ráadásul nem is egy időben voltak ott.
Most éjfélkor feküdtem le,de 3-kor már felkeltem,mert nem tudtam bealudni,csak forgolódtam össze-vissza,erre mit látok mikor fellőttem a villanyt? A villanykapcsoló alatt ott egy undorító százlábú,a plafonon a fejem felett egy *** pók. mad.gif Rühellem őket,de nem csapnám le őket soha,undorodom tőle.De azért összegyűjtöttem vagy 5 zsepit egymásra,hogy azért is lecsapom a százlábút,de hát nem elmenekült mikor még szinte oda se indultam hozzá?
Már a nem létezőm is kivan ezektől a förmedvényektől,nem szeretek,sőt nem is tudok úgy aludni,hogy ezek ott vannak.Most is azért nem feküdtem vissza,mert úgyis azokat figyelném. dry.gif
Bár szerencsére a pók már nem a fejem felett lenne,mert átment a szoba másik végébe,de a százlábú miatt még mindig nem fekszek le,mert valahol az ágy vége és a fal között + a párnám alatt van.Kell a viharnak,hogy a fejemre másszon...
Nagyon jókor jött ez is tényleg,pont mikor ki kéne pihennem magam,mivel jön hozzánk a nagyobbik nővérem a két fiával. mellow.gif
Sebaj,majd udvariasan kiírom,hogy ne zavarj,alszom! (miután valaki levadászta nekem a százlábút)
14 felhasználónak tetszik: Nikikke, Luckie, Selena Gomez Fun, Teddy, Carol, helloblaze, TizzyHeart, Jody, MadHatter, Destiny015, Bella99, Beyla, icarlyluv, Pöttömke
540 oldal 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!