Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 12. 18:33 #5001
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Ma a fülhallgatóm egyszerűen úgy döntött, feladja a szolgálatot. mellow.gif Nem telik el egy nap anélkül, hogy minimum három óra hosszáig ne zenét hallgatnék, szóval most jelentkezni fognak az elvonási tünetek. Fantasztikus.
12 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, CandUs, Luckie, TizzyHeart, Beyla, Nórii. SelFan., House Of Wax, riri17, MadHatter, Eszti0305, Alison Lerman, Corby
2013. július 12. 21:07 #5002
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy nem tudok dönteni.Pontosabban,hogy mit egyek/nassoljak. mellow.gif
A vége az lett,hogy behoztam egy hosszúkás,sós nem tudom mi a nevét,boci csokit,banánt és a maradék tejberizsem ami már nem fért belém kora délután. Valószínű nem bírom megállni és úgyis megeszem mindet mindjárt. (a rizs már nincs is) +azzal is,hogy híg lett a sűrű tejberizs,így is finom volt,de sűrűn finomabb

Meg még,hogy tegnap elment az internet és csak ma délelőtt jött vissza.Ebbe csak az idegesít,hogy a nővérem fiai nyomkodták el azt a vackot ami adja a netet.A másik nővérem meg már majdnem felhívta a T-Home-ot,hogy mit szórakoznak. rohog.gif
12 felhasználónak tetszik: Teddy, Luckie, Lizania, Beyla, Nórii. SelFan., TizzyHeart, baisée, riri17, MadHatter, CandUs, Eszti0305, Alison Lerman
2013. július 12. 21:12 #5003
- törölt felhasználó -    
ma a füllhalgatóm feladta a szolgálatót dry.gif
3 felhasználónak tetszik: CandUs, TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. július 12. 21:16 #5004
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.07.12. 21:07)
Azzal,hogy nem tudok dönteni.Pontosabban,hogy mit egyek/nassoljak. mellow.gif
A vége az lett,hogy behoztam egy hosszúkás,sós nem tudom mi a nevét,boci csokit,banánt és a maradék tejberizsem ami már nem fért belém kora délután. Valószínű nem bírom megállni és úgyis megeszem mindet mindjárt. (a rizs már nincs is) +azzal is,hogy híg lett a sűrű tejberizs,így is finom volt,de sűrűn finomabb
Meg még,hogy tegnap elment az internet és csak ma délelőtt jött vissza.Ebbe csak az idegesít,hogy a nővérem fiai nyomkodták el azt a vackot ami adja a netet.A másik nővérem meg már majdnem felhívta a T-Home-ot,hogy mit szórakoznak. rohog.gif

Régebb nálunk is volt ilyen,hogy nem ment a net,a tesóm fel akarta hívni a UPC-t vagy fel is hívta,de aztán kiderült,hogy a router nem volt jó,így ujjat kellett venni
5 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Beyla, TizzyHeart, MadHatter, CandUs
2013. július 12. 21:16 #5005
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (itscandice @ 2013.07.12. 21:12)
ma a füllhalgatóm  feladta a szolgálatót dry.gif


Úgy látszik ma megadják magukat a fülesek 110.gif Amúgy ma semmivel sincs tele a tököm, a mai nap jó és pozitív biggrin.gif Igaz, hogy megizzasztottak az első gyógytornámon, de mégis jó érzés, hogy már elkezdtek csinálni valamit a lábammal.
5 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Beyla, Nórii. SelFan., TizzyHeart, MadHatter
2013. július 12. 21:29 #5006
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2013.07.12. 21:16)
Úgy látszik ma megadják magukat a fülesek  110.gif

Ezt ne is mond,mert ha az enyém is tönkre megy ma,én fellógatom magam. 110.gif
Komolyan,nálam minden ilyen tönkremegy.Ha 1 év alatt nincs 30 fülhallgatóm,akkor 1 se.Nővérem se szívesen adja nekem,mert mindig hazavágom őket. rohog.gif
Már tönkretettem 2 CD-lejátszót,1 MP4-et,1 MP5-öt,1 laptopot (bár amúgy is sz*r állapotban volt),a telefonból elhagytam 1x egy fülhallgatót és 1 1GB-os memóriakártyát és nem utolsó sorban már elhasználtam minimum 50-100 fülhallgatót.Bár ha jól rémlik MP3-at is hazavágtam már. Csak azt nem értem hogyan,nem verem őket.Ha összeszámolom elég sok pénzbe kerültek,de hát ilyen szerencsétlen vagyok.
6 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, Nórii. SelFan., TizzyHeart, MadHatter, CandUs
2013. július 12. 21:33 #5007
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.07.12. 21:29)
Ezt ne is mond,mert ha az enyém is tönkre megy ma,én fellógatom magam. 110.gif
Komolyan,nálam minden ilyen tönkremegy.Ha 1 év alatt nincs 30 fülhallgatóm,akkor 1 se.Nővérem se szívesen adja nekem,mert mindig hazavágom őket. rohog.gif
Már tönkretettem 2 CD-lejátszót,1 MP4-et,1 MP5-öt,1 laptopot (bár amúgy is sz*r állapotban volt),a telefonból elhagytam 1x egy fülhallgatót és 1 1GB-os memóriakártyát és nem utolsó sorban már elhasználtam minimum 50-100 fülhallgatót.Bár ha jól rémlik MP3-at is hazavágtam már. Csak azt nem értem hogyan,nem verem őket.Ha összeszámolom elég sok pénzbe kerültek,de hát ilyen szerencsétlen vagyok.

Kiskoromba oda adta a bátyám a telefonját én meg a földhöz vágtam,mert nem volt kamerája.Ez viccesnek tűnik,de nem az.Aztán tavaly oda adta az MP4-ét,pár napig használtam utána fehér képernyő lett a végén.Mondta is,hogyha valamit oda ad nekem biztos elrontom,ez így van rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan., TizzyHeart, riri17, MadHatter, CandUs, Corby
2013. július 12. 21:52 #5008
- törölt felhasználó -    
Ma éppen a tömegközlekedéssel, 20 percet vártam a villamosra, a másik irányba elment vagy 5 villamos, mire jött az ami nekem kellett, tele volt az egész, alig volt hely, a vonaton meg pár ember hangosan beszélt, nekem meg lemerült a telefonom ezért végig hallgatam a beszélgetésüket.
9 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan., riri17, MadHatter, CandUs, Eszti0305, Corby
2013. július 12. 22:01 #5009
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.07.12. 21:29)
Ezt ne is mond,mert ha az enyém is tönkre megy ma,én fellógatom magam. 110.gif
Komolyan,nálam minden ilyen tönkremegy.Ha 1 év alatt nincs 30 fülhallgatóm,akkor 1 se.Nővérem se szívesen adja nekem,mert mindig hazavágom őket. rohog.gif
Már tönkretettem 2 CD-lejátszót,1 MP4-et,1 MP5-öt,1 laptopot (bár amúgy is sz*r állapotban volt),a telefonból elhagytam 1x egy fülhallgatót és 1 1GB-os memóriakártyát és nem utolsó sorban már elhasználtam minimum 50-100 fülhallgatót.Bár ha jól rémlik MP3-at is hazavágtam már. Csak azt nem értem hogyan,nem verem őket.Ha összeszámolom elég sok pénzbe kerültek,de hát ilyen szerencsétlen vagyok.


Nem vagy semmi. biggrin.gif Én jelenleg most vagyok úgy vele, hogy inkább nem nyúlok semmihez. rolleyes.gif Először a számítógépem krepált be, utána füles, majd a laptop is kezd rosszalkodni. Csak úgy árad belőlem a negatív energia, vagy én nem tudom... blink.gif
7 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Miley-fan09, Luckie, Beyla, Nórii. SelFan., MadHatter, CandUs
2013. július 12. 22:17 #5010
- törölt felhasználó -    
Jelenleg a lábammal. Nem sűrűn írok ilyet, de egyszerűen megőrülök. Délután óta nem tudok ráállni a jobb lábamra, zsibbad a lábfejem, szúr a combom és egyszerűen nem tudom behajlítani a térdem. Fogalmam sincs, hogy mi történt, mert a nyáron még nem estem, és ha el is esek, annak van nyoma, mert így is tiszta kék-zöld a lábam, de nem ütöttem meg, és már borogattam, pihentettem, jegeltem, forró borogatást próbáltam, de semmit nem használ, és már bőgni tudnék annyira nagyon fáj. Miért van olyan érzésem, hogy ebből térdsebészet lesz? mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Beyla, Luckie, Pöttömke, Nórii. SelFan., riri17, MadHatter, CandUs
2013. július 13. 11:42 #5011
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (BlondieGirl @ 2013.07.12. 22:17)
Jelenleg a lábammal. Nem sűrűn írok ilyet, de egyszerűen megőrülök. Délután óta nem tudok ráállni a jobb lábamra, zsibbad a lábfejem, szúr a combom és egyszerűen nem tudom behajlítani a térdem. Fogalmam sincs, hogy mi történt, mert a nyáron még nem estem, és ha el is esek, annak van nyoma, mert így is tiszta kék-zöld a lábam, de nem ütöttem meg, és már borogattam, pihentettem, jegeltem, forró borogatást próbáltam, de semmit nem használ, és már bőgni tudnék annyira nagyon fáj. Miért van olyan érzésem, hogy ebből térdsebészet lesz? mellow.gif

A meleg borogatás nem jó mechanikai sérülésre, zúzódásra és duzzanatra. Mindenképpen hideg borogatást javaslok - textilt benedvesítesz langyos vízzel, betekered a lábadat, rá egy törölközőt és óránként cserélgesd! Esetleg, ha nagyon hideget szeretnél a lábadra, akkor egy kis tálka vízbe tegyél 2-3 kanál sót, majd rakd be a fagyasztóba! Megfagyni nem fog, de nagyon lehűl. Egyébként most nekem is ez a problémám, csak én minap egy beteget húztam fel az ágy aljából, s hát az én kis negyven kilómmal olyan szinten erőlködtem, hogy nagyon megnyomtam a bal combomat az ágy szélével, ami jelen pillanatban tiszta lila. Kenőcsből a Phenylbutazont használom, ugyanis segít eloszlatni a vért és hamarabb regenerálja a sérült szövetet, szóval, ha van otthon, akkor bekenheted, ugyanis kárt nem tudsz vele csinálni.
9 felhasználónak tetszik: Pink Carnation, Pöttömke, Luckie, TizzyHeart, Nórii. SelFan., minibogárka, MadHatter, CandUs, Eszti0305
2013. július 13. 11:46 #5012
- törölt felhasználó -    
Még a hónap fele se telt le, de le vagyok sérülve. Elsején kibicsaklott a bokám, pedig csak kiszálltam a kocsiból. Gőzöm sincs hogy csináltam rohog.gif Pár napra rá megcsaptam magam az ugrókötéllel. Azt se tudtam, hogy van. Bevertem a homlokomat az ágyamba. Megcsípte a nyakamat egy méh, napok óta ha hátranézek, enyhén nagynak tűnik a tokám. Tegnap meg beleléptem egy méhbe, és annyira feldagadt a lábujjam, hogy elneveztem Daginak. Mi lesz még itt fear.gif rohog.gif
11 felhasználónak tetszik: Pöttömke, dijansalihu, TizzyHeart, Beyla, Nórii. SelFan., riri17, minibogárka, MadHatter, CandUs, Miley-fan09, Alison Lerman
2013. július 13. 11:52 #5013
- törölt felhasználó -    
Az emberekkel. A húgom 24 órából kb csak 8-at van itthon - iskolaidőben is, mert azt hiszi, hogy ő raj. Ma pl hajnali fél 7-kor esett haza, mert szegénykémnek megfelelési kényszere van, nehogy kilógjon a "menő" emberkék sorából, akik egyébként leírhatatlanul szánalmasak.
Aztán rohangáljak én mindenhova, mert ő nem bír lábra állni, mert 16 évesen vagy úgy beb*szott, hogy 2 hétig döglik az ágyon, vagy szimplán nyűgös egyéb okok miatt. Most, hogy tegnap meghívta anyámat fagyizni, ő lett az istenkirálynő itthon. 110.gif 110.gif 110.gif 110.gif 110.gif 110.gif
Múltkor pl el akarta vinni a 14 éves húgomat diszkóba, és fészbukra ilyeneket írogatott ki, hogy "nincs valakinek egy 16-os személyije?" - mindezt úgy, hogy felettébb nagy császárnőnek beállítva magát ilyet tett a poszthoz: ":DS:A:SA::AD:AS" mellow.gif mellow.gif mellow.gif
Ok. Lényeg, hogy sok élete van a mai népnek, ami igazából a szülők hibája, mert én már rég úgy elvertem volna a degenerált pofáját az ilyennek, hogy nem a másnaposságtól nem tudna lábra állni, hanem a szégyentől. Aztán még az is meglehet, hogy nekem van érdekes gondolkozásom.
21 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Teddy, Ayame.01, Pöttömke, Beyla, TizzyHeart, Nórii. SelFan., baisée, riri17, Jody, minibogárka, MadHatter, CandUs, Eszti0305, icarlyluv, Luckie, Alison Lerman, Kelsey, Im a SlaveForBritney, Shawool Lilla, Corby
2013. július 13. 11:57 #5014
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
A drágalátós directionerekkel. A múltkor kegyeskedtem magamhoz hűen leírni a véleményemet a "Harry úgy akar táncolni mint Mick Jagger..." cikk alá, és természetesen elküldtek melegebb éghajlatra, sőt a süllyesztőbe (csak utánuk). Mikor hajlandók megérteni hogy az ember egyéniségéhez tartozik a saját véleménye, és a kis pisis direkciófanok nem érnek annyit hogy feladjam az egyéniségem? Elismerem néha talán túlságosan őszinte vagyok, és nyers, de hát ez Én vagyok. A környezetem így szeret. Sokat őrlődtem hogy reflektáljak e azokra a hsz-ekre. Végül úgy döntöttem hagyom, hadd főjenek a saját levükben. A személyeskedést meg szeretem továbbra is. rolleyes.gif Oh yeah! És az Én kedvenceimről is akadnak negatív vélemények, de mégsem küldöm el melegebb éghajlatra azokat akik negatívan nyilatkoznak Róluk.
13 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Beyla, AFCfan, Jody, minibogárka, baisée, MadHatter, CandUs, Eszti0305, Luckie, Alison Lerman, Shawool Lilla, Sztár Mániás
2013. július 13. 12:00 #5015
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy apám ismét nem tartja be az ígéretét... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 13. 13:02 #5016
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
A Facebook-al. Komolyan mondom néha elgondolkodok azon, hogy miért is vagyok oda regisztrálva. Értelmetlen hozzászólások tömkelege van azon az oldalon. Tegyük fel: süt a nap 30 fok van árnyékban mit csinál egy nagyon okos ember?! Kiírja, hogy "Meg lehet sülni." hát komolyan mondom, hogy ha ezt ő nem írja ki rá sem jövök, hogy mindjárt felgyulladok a melegtől. mellow.gif Vagy amikor esik az eső akkor is eljátsszák ezt az értelmetlen játékot vagy milliónyian. És azt sem értem, hogy minek írják ki amikor mennek aludni? Senkit nem érdekel az, hogy mikor csicsikálnak. Vagy amikor az ő nagyon nagy szerelmi történeteiről írnak ki dolgokat. Na az a halálom. Komolyan mondom annál szánalmasabb nincs amikor kiírja, hogy "Én szerettelek de át b*sztál." meg is érdemelte ha ilyen kis aggyal rendelkezik szerintem. És még az is a halálom amikor az egyik osztálytársam (14 éves) és kiírja, hogy "Na kezdődjön a buli és azt ivás" blink.gif Valahogy mindig is sajnáltam az ilyeneket akik ennyi idősen ilyeneket kiírnak a nagyvilágnak úgy, hogy tudja, hogy fent van az anyja, apja, tesója a facebookon és ők is látják. Bár szerintem a szüleiket nagyon hidegen hagyja a lánya dolgai ha ennyire nem törődnek vele. unsure.gif
13 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Pöttömke, dijansalihu, Jody, riri17, minibogárka, Beyla, MadHatter, CandUs, Eszti0305, Luckie, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 13. 13:04 #5017
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
A szerelemmel és a pasikkal pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, CandUs
2013. július 13. 13:06 #5018
- törölt felhasználó -    
Ismét apámmal. Anyu dolgozik ma, így minden házimunka rám maradt. Öcsémmel megebédeltünk, elmosogattam mindent, kiengedtem a mosogatóvizet, rá 10 percre jön be apám enni. Élvezetes, mikor 2 tányér, egy kanál meg egy villa miatt kell újból vizet engedni(biztos ami biztos, sok legyen a vízszámla), ráadásul még apámnak áll feljebb, hogy mi a francért vagyok kiakadva. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Nórii. SelFan.
2013. július 13. 13:09 #5019
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
a mozival...tongue.gif reklamalo.gif
2013. július 13. 13:13 #5020
- törölt felhasználó -    
Idézet (baisée @ 2013.07.13. 13:02)
A Facebook-al. Komolyan mondom néha elgondolkodok azon, hogy miért is vagyok oda regisztrálva. Értelmetlen hozzászólások tömkelege van azon az oldalon. Tegyük fel: süt a nap 30 fok van árnyékban mit csinál egy nagyon okos ember?! Kiírja, hogy "Meg lehet sülni." hát komolyan mondom, hogy ha ezt ő nem írja ki rá sem jövök, hogy mindjárt felgyulladok a melegtől.  mellow.gif Vagy amikor esik az eső akkor is eljátsszák ezt az értelmetlen játékot vagy milliónyian. És azt sem értem, hogy minek írják ki amikor mennek aludni? Senkit nem érdekel az, hogy mikor csicsikálnak. Vagy amikor az ő nagyon nagy szerelmi történeteiről írnak ki dolgokat. Na az a halálom. Komolyan mondom annál szánalmasabb nincs amikor kiírja, hogy "Én szerettelek de át b*sztál." meg is érdemelte ha ilyen kis aggyal rendelkezik szerintem.  És még az is a halálom amikor az egyik osztálytársam (14 éves) és kiírja, hogy "Na kezdődjön a buli és azt ivás"  blink.gif Valahogy mindig is sajnáltam az ilyeneket akik ennyi idősen ilyeneket kiírnak a nagyvilágnak úgy, hogy tudja, hogy fent van az anyja, apja, tesója a facebookon és ők is látják. Bár szerintem a szüleiket nagyon hidegen hagyja a lánya dolgai ha ennyire nem törődnek vele.  unsure.gif

Nekem az a kedvencem, mikor 14-15 évesen az emberek megtalálják "életük szerelmét", akit 2 héten belül levált a másik "életük szerelme". mellow.gif
Amúgy lassan másfél éve kímélem meg magam ezektől a nyomorultaktól, mert csak 18 ismerősöm van (amit le tudnék csökkenten harmad ennyire), szóval nem kell látnom ilyen "lájk és kiírom a faladra, hogy szeretlek"-posztokat (??). 110.gif
10 felhasználónak tetszik: Pöttömke, minibogárka, baisée, Beyla, MadHatter, TizzyHeart, Luckie, Alison Lerman, Kelsey, Nórii. SelFan.
540 oldal 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!