Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 13. 13:14 #5021
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Holnap megyünk nyaralni, és ugye akarok vinni könyvet is, hogy ne unatkozzak. Ma reggel azt válogattam, sikerült lecsökkenteni 11 könyvre, de még mindig nem fér be sehova se, anyutól meg nem akarom megkérdezni, hogy hova rakjam, mert úgyis azt mondja, hogy vigyek csak 3 könyvet. De nekem az kevés! Lehet, hogy könyvmolynak tartotok, de egész tanévben alig tudtam olvasni, szóval általában nyáron szoktam bepótolni a lemaradásomat. rolleyes.gif
Másik: Szépen bedöglött a DVD lejátszóm. sleep.gif Már 2 éve megvolt, öcsém múltkor átvitte a szobájába, visszahozta, és most meg nem működik. dry.gif Szóval most megkerestem a szekrény mélyéről a régi PS2-t, és most azon nézek filmet. biggrin.gif Bár ez meg csak az eredetiket játssza le. rolleyes.gif
15 felhasználónak tetszik: minibogárka, Pöttömke, TizzyHeart, MadHatter, Beyla, CandUs, Eszti0305, Luckie, Alison Lerman, Bella99, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., baisée, VampireBella, Queenie
2013. július 13. 13:23 #5022
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Idézet (dijansalihu @ 2013.07.13. 13:13)
Nekem az a kedvencem, mikor 14-15 évesen az emberek megtalálják "életük szerelmét", akit 2 héten belül levált a másik "életük szerelme". mellow.gif 
Amúgy lassan másfél éve kímélem meg magam ezektől a nyomorultaktól, mert csak 18 ismerősöm van (amit le tudnék csökkenten harmad ennyire), szóval nem kell látnom ilyen "lájk és kiírom a faladra, hogy szeretlek"-posztokat (??). 110.gif


Na igen az a másik dolog amitől a falat kaparom. És az alatt a kettő hét alatt milliónyi közös, nyalakodós és had ne írjam még milyen képeket töltenek fel amiktől kifolyik a szemem olyan undorító. unsure.gif Aztán a szakitás után jönnek a sok depis kis posztok, mert ő neki annyira fáj a szíve stb. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, Eszti0305, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Sztár Mániás, VampireBella, Corby
2013. július 13. 14:05 #5023
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Azzal, hogy az egyik (elvileg jó) barátnőm látszólag igyekszik lerázni. Döntse már el, hogy jóban vagyunk-e, vagy sem, mert ez így elég kiábrándító...! 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Kelsey, Nórii. SelFan.
2013. július 13. 14:28 #5024
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nagyon úgy tűnik, hogy ázunk a fölöttünk lakó miatt. Ha nem lenne nagyobb a folt, az igen übermegaf@szakirály lenne. beer.gif
8 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Alison Lerman, TizzyHeart, Kelsey, Nórii. SelFan., Luckie, VampireBella, Corby
2013. július 13. 14:31 #5025
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2013.07.12. 21:29)
Ezt ne is mond,mert ha az enyém is tönkre megy ma,én fellógatom magam. 110.gif
Komolyan,nálam minden ilyen tönkremegy.Ha 1 év alatt nincs 30 fülhallgatóm,akkor 1 se.Nővérem se szívesen adja nekem,mert mindig hazavágom őket. rohog.gif
Már tönkretettem 2 CD-lejátszót,1 MP4-et,1 MP5-öt,1 laptopot (bár amúgy is sz*r állapotban volt),a telefonból elhagytam 1x egy fülhallgatót és 1 1GB-os memóriakártyát és nem utolsó sorban már elhasználtam minimum 50-100 fülhallgatót.Bár ha jól rémlik MP3-at is hazavágtam már. Csak azt nem értem hogyan,nem verem őket.Ha összeszámolom elég sok pénzbe kerültek,de hát ilyen szerencsétlen vagyok.


Ismerős ez a fülhallgató mizéria, én is zabálom őket. Volt már olyan is, hogy a Media Markt-ban megvettem és 10 perc után vittem is vissza, mert meg volt szakadva a zsinór és az egyik füle recsegett/nem szólt. MP3/MP4-et én is hazavágtam már, nyugi, nem te vagy a szerencsétlen. Amúgy is, ezeket a kütyüket maximum 2 évre tervezik.
5 felhasználónak tetszik: minibogárka, Miley-fan09, TizzyHeart, Nórii. SelFan., VampireBella
2013. július 13. 17:03 #5026
- törölt felhasználó -    
Most azzal,hogy r*hadtul fáj a gyomrom és pont most nincs itthon semmilyen gyógyszer. sad.gif Komolyan eddig mindig szokott lenni,de most,hogy 1 évbe 1x bevenném nincs.
Nem szoktam használni,mivel úgy vagyok vele,hogy úgyse használ,de most ezt nem bírom ki...
Utálok lány lenni,még nem mondtam...?
3 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. július 13. 19:13 #5027
- törölt felhasználó -    
Reggel nem találtuk a kismacskát,azt hittük,hogy valaki elvihette,mert nagyon aranyos cica.Végül körbejártam a kertet,hátha megtalálom.A kert végén találtam meg,hívtam és akkor láttam meg,hogy aludt.Most meg már fáj a fejem,de még tegnap is fájt.
5 felhasználónak tetszik: Luckie, dijansalihu, TizzyHeart, Nórii. SelFan., Corby
2013. július 14. 05:23 #5028
- törölt felhasználó -    
Bejött egy kedves szúnyog aki a fülemhez jött fölkelteni -.- meg fáj a hasam -.- már kora reggel
2013. július 14. 06:31 #5029
- törölt felhasználó -    
Elöbb ettem de de még mindig nagyon fáj a hasam cry.gif
2013. július 14. 12:20 #5030
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
A meleggel. Persze nem nyavajgok, mert bent kellemes hűvös van, de ha kimegyek, (tegnap például temetésen voltunk, ahol körülbelül 45 percet álltunk a tűző napon) akkor olyan, mintha valaki az összes erőmet kiszippantotta volna a testemből. Télen mindenki panaszkodik, hogy jaj de hideg van, nyarat, nyáron pedig, hogy mennyire meleg van és telet akarnak. dry.gif Én nem akarom itt befolyásolni az időjárást és az évszakokat, bár tény, hogy én is inkább a telet preferálom.
Egészen eddig nem is panaszkodtam emiatt, amíg el nem ájultam a temetőben. blink.gif
Komolyan ennél nincs megalázóbb dolog a világon. Többször kaptam napszúrást, akár 5 perc kint tartózkodás után is, de eddig nem fordult ilyen elő. Anya mellett álltam, annyit tudtam tenni, hogy belekaroltam, a fülébe súgtam, hogy rosszul vagyok ő gyorsan elvánszorgott velem. Körülbelül 10 métert tudtunk megtenni, szerencsére akkor már a tömegtől távol, amikor összeestem. Egyszerűen csak úgy éreztem, nincs erő a testemben, elfeketedett előttem minden és a lábaim is felmondták a szolgálatot. Szegény anyának jól megrándult a válla, ahogy próbált megtartani. Aztán egy perc múlva magamhoz tértem, de aznap borzasztó rosszul éreztem magam. Ráadásul az a 100 méter, amit a kocsiig megtettünk, az valami kegyetlen volt. 5 méterenként pihenőt kellett tartani mert nem bírtam.
11 felhasználónak tetszik: Teddy, Beyla, TizzyHeart, Luckie, Bella99, minibogárka, nothingcanstopme, MadHatter, VampireBella, Eszti0305, Corby
2013. július 14. 12:38 #5031
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hát nekem jelenleg magammal és az immunrendszeremmel. Tegnap reggel éreztem, hogy az egyik mandulám nagyon duzzadt és fáj. Szinte semmi bajom sem volt, gondoltam én, hogy biztos a pár nappal ezelőtti fagyizás tett be a párommal. Tévedtem. Tegnap délután erős tüsszögés jött rám, folyt az orromból a víz és éjszakára annyira elkezdett fájni a torkom, hogy megmaradni sem tudtam, és mára még rosszabb lett. Fájnak az izmaim, a víz átment sűrű takonyba (tudom, gusztustalan), a fejem szétrobban, annyira fáj, a torokfájás nem múlt el, húz az ágy, és hőemelkedésem is van, ami félő, hogy a mai nap folyamán lázba fog átmenetelni. Komolyan, csak én lehetek akkora pancser, hogy nyár közepén beteg leszek! Tudtam eddig is, hogy gyenge az immunrendszerem, de amíg itthon voltam a vastagbélgyulladásommal, addig bezzeg semmi bajom sem volt, holnap így mehetek be dolgozni. Csak reménykedni tudok, hogy mára kifekszem ezt a nyavalyát és holnap nem küldenek haza, hogy másokat ne fertőzzek össze. Remek, tök jó, fantasztikus. dry.gif
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Alison Lerman, Luckie, Nórii. SelFan., minibogárka, Sztár Mániás, MadHatter, VampireBella, Eszti0305, Corby
2013. július 14. 13:18 #5032
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Annyian fáj itt nektek minden, jobbulást! beer.gif
2013. július 14. 13:38 #5033
- törölt felhasználó -    
Mindennel mad.gif
Konkrétabban a drága édesanyámmal. Itt az egész nyár, de ő pont akkor akar elmenni nyaralni egy hétre, mikor van a Sziget feszt, amire akarok menni csak egy napra, apámmal is beszéltem már róla... De nem, pont akkor kell menni, és még a fejem is leordítja, hogy ha nem tetszik valami, itthon maradok. dry.gif Amit én akarok, az sosem érdekel senkit, mindig mások körül forog a világ. Aztán jönnek a kérdések, hogy én miért nem megyek el a barátaimmal, mint a testvérem. NA MIÉRT. Mert mindenki telibe sz...ja hogy én mit akarok! Moziba se képesek elengedni, ellenben a tesóm már megint megy. De ez ez most miért? Ezt élvezik?
5 felhasználónak tetszik: minibogárka, MadHatter, Beyla, VampireBella, Eszti0305
2013. július 14. 14:18 #5034
- törölt felhasználó -    
Idézet (MsDeadpool @ 2013.07.14. 13:38)
Mindennel  mad.gif 
Konkrétabban a drága édesanyámmal. Itt az egész nyár, de ő pont akkor akar elmenni nyaralni egy hétre, mikor van a Sziget feszt, amire akarok menni csak egy napra, apámmal is beszéltem már róla... De nem, pont akkor kell menni, és még a fejem is leordítja, hogy ha nem tetszik valami, itthon maradok.  dry.gif Amit én akarok, az sosem érdekel senkit, mindig mások körül forog a világ. Aztán jönnek a kérdések, hogy én miért nem megyek el a barátaimmal, mint a testvérem. NA MIÉRT. Mert mindenki telibe sz...ja hogy én mit akarok! Moziba se képesek elengedni, ellenben a tesóm már megint megy. De ez ez most miért? Ezt élvezik?

Vagyis rosszul írtam, mert csak anyám nem enged el sehova. Úgy érzem magam, mint Stan a South Parkban. "Nekem nem mondhatják meg, mit csináljak, már nyolc éves vagyok" xd
1 felhasználónak tetszik: Eszti0305
2013. július 14. 14:20 #5035
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Na, akkor én is csatlakozom a betegek sorához. rohog.gif Már két napja folyamatosan kapar a torkom, amitől inkább úgy döntök, nem is nyelek. mellow.gif Aztán ma reggel elkezdett folyni az orrom is. Mit kezdenék Neo Citran nélkül? ! biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Kelsey, Beyla, Alison Lerman, Luckie, Nórii. SelFan., MadHatter, Corby
2013. július 14. 21:41 #5036
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6904
Csatolások: 404305
Azonosító: 206112
Offline offline
Ebbe futottam bele:
"ÚÚÚÚ én oan naon szerizeeem!!! oan naon elbűvőlő!"
Az ilyenektől a falat kaparom. 110.gif Ha az én gyerekem lenne biztos kiköttetném az internetet és a helyesírást taníttatnám neki.

+Cory Monteith halála is idegesít.Még mindig nem bírom felfogni.Akárhányszor elolvasom a címet,hogy meghalt,mindig ledöbbenek és nem tudom elhinni. sad.gif
9 felhasználónak tetszik: cintia0023, TizzyHeart, Luckie, Nórii. SelFan., Bella99, MadHatter, Beyla, Jolie_77, Corby
2013. július 14. 22:30 #5037
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Ez a mai nap, nem az én napom.
Kezdve azzal a borzalmas hírrel, hogy Cory meghalt. Oké, lehet azt mondani, hogy nem ismertem személyesen, és hogy miért kéne nekem az fájjon, hogy ő már nincs többé, de akinek van egy nagy kedvence, az megérti, hogy milyen érzés. Már az, ha esetleg elveszítheti. Nekem nem az első számú favoritom volt, de mélyen tiszteltem a tevékenységeit, a kapcsolatát Leaval, és nem utolsó sorban rettentően szimpatikus srácnak tartottam (holy shit ez a múlt idő). Oké, nem szomorkodom tovább itt emiatt. cray.gif

A másik, hogy utálom, amikor valamit eltervezek, és rohadtul nem úgy alakul a végére. Nem vagyok akaratos vagy hisztis, szó sincs róla. De olyan nagy probléma, ha néha... tényleg, csak néha,- mert megtanultam, hogy ha többször akarnám, hogy valami az én terveim szerint alakuljon, akkor a végére kihullana a hajam konkrétan... - az lenne, amit ÉN szeretnék?! sleep.gif Ezen az oldalon sem kérek többet, meg az való életben sem.

Szóval csak annyi a végére a véleményem, hogy ez a nap lassan már vicc kategória. lol2.gif
Ne vegye magára itt senki, aki esetleg majd ezt olvassa, de sok ember ezen az oldalon is poén. Nem, egyáltalán nem jó értelemben. closedeyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Luckie, Nórii. SelFan., MadHatter, Beyla, TizzyHeart, Eszti0305
2013. július 15. 13:41 #5038
- törölt felhasználó -    
Elromlott a tabletem már hónapokkal ezelőtt, felhívtuk miatta az Invitel-t és elmondtuk mi a probléma. Azt mondták, küldenek érte futárt. Időközben kiderült, hogy nem javítják meg ingyen, mert egy kicsit el van törve, és állítólag azért nem működik az érintőképernyő, mert leejtettem, és külső hatások érték...Nagyon jó, ma szállította vissza a futár, kivettem a dobozból, erre be van repedve a képernyője. Meg majd elmennek a **-ba.. És még rám fogják, hogy leejtettem, és emiatt. Meg a francokat. dry.gif Egy rakás sz*rra dobtunk ki 40.000 Ft-t, ráadásul 5000 Ft-t a futárra is, és még be is törték a képernyőt. Na gratulálok. reklamalo.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, Alison Lerman, TizzyHeart, Teddy, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. július 15. 16:21 #5039
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Azzal,hogy írtam egy üzenetet,meg zenét hallgattam,s észre vettem,hogy van valami az alsó ajkam belsején.Eléggé idegesített,mert alig tudtam enni még egy nyamvadt joghurtot is.Belenézek a tükörbe,hát mi az?! Egy hólyag. dry.gif Teljesen zsibbad a szám,fáj a fejem,és minden mozdulatnál idegesít.Nincs nyugtom >_<
5 felhasználónak tetszik: Luckie, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan., Alison Lerman
2013. július 15. 18:15 #5040
- törölt felhasználó -    
Most mivel?Reggel megyek ki a konyhába enni,megfogom az üveges mustárt,hogy kivigyem és az asztalra tegyem mire megfájdult a kezem.Vagyis a hüvelykujj és a mutatóujj között.Valamit megfogni nem bírok,mert fáj.Múltkor is volt ilyen,de el is múlt és pont az a kezem fáj ami tavaly decemberbe be lett gipszelve.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Luckie, Nórii. SelFan., Corby
540 oldal 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!