Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 24. 19:52 #5101
- törölt felhasználó -    
Nagyon fáj a fejem. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 24. 20:25 #5102
- törölt felhasználó -    
Megígértem anyukámnak, hogy amíg a pasija nálunk tartózkodik, igyekszem rendesen viselkedni vele, annak ellenére, hogy ki nem állhatom. Viszont olyan dolgokat művel, amik mellet nem lehet szó nélkül elmenni.
Tegnap este, annak ellenére, hogy tudta, hogy a fürdőben vagyok (anyu a szobában volt, ő pedig onnan jött ki), kopogás nélkül benyitott (még szerencse, hogy törülköző volt rajtam). És ahelyett, hogy bocsánatot kért volna és kiment volna, mit sem törődve azzal, hogy én egy szál törülközőben ott állok, nekiállt fogat mosni. Kérdezem, hogy náluk ez így szokás, vagy mi? És azt válaszolta, hogy "Hát, te kint is fel tudsz öltözni...".
Ma reggel pedig csináltam magamnak reggelit, épp hogy kimentem a konyhából, és mire kell visszaérnem? Hogy zabálja a szendvicsemet. És akkor még ő volt fölháborodva, mikor ezt szóvá tettem neki. "Most nem tudom mit izélsz, majd csinálsz másikat". Bezzeg, mikor jön be anyu, akkor meg teszi ott a szépet, hogy "Bocs, nem tudtam, hogy a tied, csináljak másikat?"
Meg csináltam az ebédet, ez meg jött le sörért, és csak úgy mellékesen belemarkolt a fenekembe. Aztán meg mintha mi sem történt volna, ment tovább.
Most meg arra megyek be a nappaliba, hogy egy szál alsógatyában ül a kanapén és a tökeit vakargatja. Meg ilyeneket mondogat, hogy "Pattanj ide mellém" meg "Van ám még hely mellettem".
De persze ha vissza szólnék neki, akkor meg én lennén a rossz, a neveletlen, bunkó meg még nem tudom mi. Pedig már a nyelvem hegyén volt egy két cifra dolog...
Ha anyu végre haza ér, akkor mondom majd neki, hogy beszéljen vele, mert én nem fogom mindennap eltűrni, hogy a saját lakásomban 45 éves férfiak fogdossák a fenekem, meg rám nyissanak fürdés közben. Csak attól félek, hogy anyu azt fogja hinni, hogy csak kitalálom mert utálom, vagy azt mondja majd, hogy biztos én provokáltam ki. Ugyanis anyu előtt nagyon szépen tudja játszani az ártatlan úriembert...
21 felhasználónak tetszik: Nessuna, MadHatter, Corby, Teddy, Guitarist, TizzyHeart, Pöttömke, Luckie, icarlyluv, Bella99, Eszti0305, Jody, Shawool Lilla, Jolie_77, Sztár Mániás, Fancsilio, riri17, Nórii. SelFan., Alison Lerman, Beyla, WhiteRosee
2013. július 24. 20:31 #5103
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2013.07.24. 20:25)
Megígértem anyukámnak, hogy amíg a pasija nálunk tartózkodik, igyekszem rendesen viselkedni vele, annak ellenére, hogy ki nem állhatom. Viszont olyan dolgokat művel, amik mellet nem lehet szó nélkül elmenni. 
Tegnap este, annak ellenére, hogy tudta, hogy a fürdőben vagyok (anyu a szobában volt, ő pedig onnan jött ki), kopogás nélkül benyitott (még szerencse, hogy törülköző volt rajtam). És ahelyett, hogy bocsánatot kért volna és kiment volna, mit sem törődve azzal, hogy én egy szál törülközőben ott állok, nekiállt fogat mosni. Kérdezem, hogy náluk ez így szokás, vagy mi? És azt válaszolta, hogy "Hát, te kint is fel tudsz öltözni...".
Ma reggel pedig csináltam magamnak reggelit, épp hogy kimentem a konyhából, és mire kell visszaérnem? Hogy zabálja a szendvicsemet. És akkor még ő volt fölháborodva, mikor ezt szóvá tettem neki. "Most nem tudom mit izélsz, majd csinálsz másikat". Bezzeg, mikor jön be anyu, akkor meg teszi ott a szépet, hogy "Bocs, nem tudtam, hogy a tied, csináljak másikat?" 
Meg csináltam az ebédet, ez meg jött le sörért, és csak úgy mellékesen belemarkolt a fenekembe. Aztán meg mintha mi sem történt volna, ment tovább.
Most meg arra megyek be a nappaliba, hogy egy szál alsógatyában ül a kanapén és a tökeit vakargatja. Meg ilyeneket mondogat, hogy "Pattanj ide mellém" meg "Van ám még hely mellettem". 
De persze ha vissza szólnék neki, akkor meg én lennén a rossz, a neveletlen, bunkó meg még nem tudom mi. Pedig már a nyelvem hegyén volt egy két cifra dolog...
Ha anyu végre haza ér, akkor mondom majd neki, hogy beszéljen vele, mert én nem fogom mindennap eltűrni, hogy a saját lakásomban 45 éves férfiak fogdossák a fenekem, meg rám nyissanak fürdés közben. Csak attól félek, hogy anyu azt fogja hinni, hogy csak kitalálom mert utálom, vagy azt mondja majd, hogy biztos én provokáltam ki. Ugyanis anyu előtt nagyon szépen tudja játszani az ártatlan úriembert...

Jézusom, de bunkó már! mad.gif
9 felhasználónak tetszik: Corby, TizzyHeart, Pöttömke, Luckie, MadHatter, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., Beyla, WhiteRosee
2013. július 24. 21:20 #5104
- törölt felhasználó -    
Oszinten most azzal van tala a nem letezo tokom,hogy megegtem zuhanyzas kozben,es nem tudok menni,csak mankoval cry.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 24. 21:47 #5105
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
a youtube letöltővel ._.
2013. július 25. 08:34 #5106
- törölt felhasználó -    
Megbuktam matekból , ezért az egész nyaram tanulással ment el. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. július 25. 12:22 #5107
- törölt felhasználó -    
One Direction sminkek, really? Érteném én, ha olyasmit dobnának piacra a fiúk, amit ők maguk is használnak, mert a rajongók úgy éreznék, hogy egy kis darab az övék lehet a fiúkból azáltal, hogy megveszik a cuccot, de mégis mi a pici paci hímtagjáért dobnak piacra rúzst és körömlakkot, amit még soha egyik fiún sem láttam (és nem is szeretnék)? Szeretem a srácokat, de tényleg, de ez már színtiszta pénzsóvárság (tudom, hogy nem ők csinálják, hanem a menedzsment, de muszáj mindenre IGENT mondaniuk?) reklamalo.gif
12 felhasználónak tetszik: Luckie, Corby, Pöttömke, Eszti0305, Sztár Mániás, TizzyHeart, Fancsilio, riri17, MadHatter, Alison Lerman, Beyla, WhiteRosee
2013. július 25. 16:32 #5108
- törölt felhasználó -    
Egyre jobban úgy érzem csalódtam valakiben. Nagy szükségem lett volna rá,hogy támogasson. Ehelyett: próbált lerázni,és totál hidegen hagyta. Hát kösz. Ez engem azért rohadtul bánt,mivel benne bíztam meg legjobban. Még egyszer kösz a támogatást. sleep.gif
5 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Luckie, TizzyHeart, Nórii. SelFan., Beyla
2013. július 26. 09:17 #5109
- törölt felhasználó -    
Most mivel?Tegnap éjjel kb. 2-ig fent voltam,mert tegnap lett vége a Big Time Rush-nak és az volt a "Trend",hogy írsz a Big Time Rush hivatalos profiljára pl: BTRFavLyrics, BTRFavMoments... stb. és követni fog... Aha... 10-től éjjel 2-ig szenvedtem vele,hogy kövessen,de nem.Észre vettem,hogy csak kiket követ?Hát persze,hogy Amerikaikat,láttam,hogy követ egy Brazil rajongót... komolyan,annyit szenvedtem,hogy kövessen és lásd,hiába.Még le is merült a telefonom dry.gif De ma nem is tudtam olyan sokáig aludni,mert 5:50 körül ébredtem föl
3 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. július 26. 09:34 #5110
- törölt felhasználó -    
Inkább röhejes, mint idegesítő, de ki fordította le a Tunein rádió webfelületét magyarra, a Google?
omg.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla
2013. július 26. 09:39 #5111
- törölt felhasználó -    
ma éppen azzal, hogy apám vagy 2 hónapja nem tolta ide a képét, se gyerektartás se semmi(elvannak válva ), és anyum emiatt szomorú :/ elegem van apámból -.-
2013. július 26. 09:44 #5112
VanessaVani
VanessaVani
 
Státusz(ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.18.
Hozzászólás: 853
Csatolások: 109
Azonosító: 202161
Offline offline
Idézet (Magggot @ 2013.07.26. 09:39)
ma éppen azzal, hogy apám vagy 2 hónapja nem tolta ide a képét, se gyerektartás se semmi(elvannak válva ), és anyum emiatt szomorú :/ elegem van apámból -.-


Chh.. pont ez van nekem de én meg csak hogy nyáron látom őt és még ezen a nyáron nem láttam a többi meg ugyanaz kivétel hogy anyum nem szomorú ... dry.gif
2013. július 26. 09:45 #5113
VanessaVani
VanessaVani
 
Státusz(ノ◕ヮ◕)ノ*: ・゚✧
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.18.
Hozzászólás: 853
Csatolások: 109
Azonosító: 202161
Offline offline
Azzal hogy aki tetszik fuuu inkább be se fejezem mellow.gif sad.gif unsure.gif cray.gif mega_shok.gif cry.gif cry.gif
2013. július 26. 10:33 #5114
- törölt felhasználó -    
Épp hallgattam a Green Day-től a Wake Me Up When September Ends-et (egy dalszöveges videónál), mire észreveszem, ohgy egy bizonyos Dora The Explorer nevű YouTube-felhasználó épp azt magyarázza, hogy az a dal egy sz*r, és Justin Bieber a király. Valaki ölje meg, kérem.
12 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Corby, Sztár Mániás, TizzyHeart, Fancsilio, Jody, riri17, MadHatter, Alison Lerman, Beyla, Eszti0305, Pezzie92
2013. július 26. 10:34 #5115
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy mindhárom tévén elmegy az összes csatorna órákig, aztán percekre visszajön. reklamalo.gif Pont, mikor néztem volna a Forma1 első szabadedzését...
7 felhasználónak tetszik: Corby, Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla, Eszti0305
2013. július 26. 10:57 #5116
- törölt felhasználó -    
Most a kutyámmal. Elszökött, és egy utcán keresztül rohantam utána, de nem volt hajlandó megállni. Most bement az egyik közeli udvarba, ahol a kutya éppen b*ssza... Már annyit rohantam utána, amennyit csak lehetett, a szomszédok röhögtek rajtam, ahova meg bement a kutyám, ott nincsenek otthon, úgyhogy bemenni sem tudok érte. reklamalo.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla, Fancsilio, WhiteRosee
2013. július 26. 12:11 #5117
Shawool Lilla
Shawool Lilla
Mrs.Shin Soohyun™
 
Státusz날 안내해줘~♡
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.22.
Hozzászólás: 5614
Csatolások: 851
Azonosító: 165682
Offline offline
Azzal,hogy anya meg se próbál egy cseppnyi reményt éleszteni bennem.Már eleve az a bosszantó,hogy amikor beszéltem vele telefonon,és kifogytam a témából,akkor csend van,és muszáj valami marhaságot bedobnom,hogy "ma nem esett az eső",vagy valami,mert ha csendben vagyok,nem hogy elköszönne,akkor még inkább csesztet is,hogy "Itt vagy?Miért nem beszélsz?" Most mit mondjak?!Sajnálom,hogy nem beszélek el mindent,mert ha az a jó,akkor rossz embert keres. sleep.gif Még rátesz a lapátra,hogy amikor beszélek vele telefonon,akkor mindig valami csörtető hangot hallok,és a drága 60 éves iroda társa olyan hangosan beszél a másik telefonban,hogy alig hallom anya mit akar mondani.De a legrosszabb amikor valami ember hívja a munkahelyi telefonon,és félreteszi a mobilját,várok vagy 5 percet,mire elintézi a dolgokat,majd amikor visszatér a mi beszélgetésünkhöz,akkor megkérdezi:Itt vagy? Ha levágnám a telefont,még én lennék a hülye,és estére leordítaná a fejemet a nyakamról. Aztán,hogy feldobjam a "punnyadt" hangulatot,meséltem neki,hogy az egyik kedvencem,Jay Park Európába jön szeptemberben.Elmondtam,hogy sajnálatosan csak az Egyesült Királyság,Hollandia és Németország szerepel a turné állomások között.Erre elkezdi: "Oh,majd akkor nagy korodban gyűjtesz pénzt,és elmész." Nagyon vissza kellett magamat fognom,hogy ne tegyem le a telefont,és csak egy halvány "Ühüm" volt a válaszom.Azt is mondta,hogy van egy kollégája aki mindig kimegy a kedvenc bandája koncertjére,hiába van Bécsben,vagy Szerbiában,esetleg itt a "környéken".Még jobban felhúzott,majd szerencsére letettük a telefont.Na,majd ha tényleg ki fogok jutni Koreába vagy valami külföldi helyre,akkor majd én dörgölöm az orruk alá,hogy "Jááá,most ti nem tudtok jönni.Muhahahaha." De ez még semmi.Készül az új szobám,és apa rám meg anyura bízta a dekorálást,meg a szoba színét. Anya elkezdi:Milyen lenne mogyoróbarna? Mondom az nem jó mert olyan f*s színe van,és én szeretném meghatározni,hogy milyen lesz a szín.És akkor még ő nézett rám,mint a hülyére,hogy "beszóltam".
Aztán tegnap kimentünk sétálni:anya,húgom és én.Egész végig az volt a téma,hogy a húgom miért volt szomorú,és mi történt a kedvenc szappanoperájában.Komolyan majdnem elsírtam magam,amikor az út közepén jártunk,de tartottam magamat.Aztán amikor kb. 300 méter van hátra a sétából,van pofája megkérdezni,hogy:Na és Lilla,neked hogy telt a napod? Ismét vissza kellett fogni magamat,mert úgy megmondtam volna az igazat,de hiába,még én lettem volna a hülye.Aztán nagy nehezen megszólaltam,és "elmeséltem",hogy 3 napja ugyanazt a dalt hallgatom,meg a neten néztem egy sorozatot,és még úgy tett mint akit érdekel.Komolyan,ennyire nem számítok,hogy velem mi van?Csak azt a kib*szott szappanoperát kell kifejteni hogy mi van benne?Én ennyire nem számítok?
És igen,még csodálkoznának is,ha bevallanám,hogy szeretethiányos vagyok. cray.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, Luckie, Eszti0305
2013. július 26. 12:35 #5118
- törölt felhasználó -    
Pár tag mennyire nagyra tartja magát.A BTR-ről írtam cikket,hogy vége lesz,erre meg "lekezelően" írta,hogy senki nem erősítette meg a hírt.A pofám leszakad komolyan.. Ezek szerint Carlos senki?Mert neki igen.
8 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Jolie_77, Nessuna, icarlyluv, MadHatter, Alison Lerman, Beyla, Luckie
2013. július 26. 14:15 #5119
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
9 éves unokahúgom itt nyaral, és amióta itt van mindennap hallgatja a Justin Bieber-t... dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Nessuna, TizzyHeart, icarlyluv, MadHatter, Angelx, Nórii. SelFan., Alison Lerman, Beyla, Luckie, Eszti0305, Shawool Lilla
2013. július 26. 14:20 #5120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fancsilio @ 2013.07.26. 14:15)
9 éves unokahúgom itt nyaral, és amióta itt van mindennap hallgatja a Justin Bieber-t...  dry.gif

Részvétem wink.gif
10 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Fancsilio, Nessuna, TizzyHeart, MadHatter, Nórii. SelFan., Alison Lerman, Beyla, Luckie, Corby
540 oldal 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!