Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 29. 15:29 #5181
- törölt felhasználó -    
Talán egy picit azzal hogy egy nagy szerencsétlenség vagyok , had ne részletezzem miért ... dry.gif
Valamint már hetek óta nincs kiírva a sulim weboldalára mikor lesz az a idióta fecskenap , amit semmiképp nem szeretnék kihagyni , de ha egyszer nem közlik az emberrel hogy a fenébe tudnék rá elmenni ?? reklamalo.gif
Jaa, ki ne felejtsem : Iszonyatosan , elmondhatatlanul elegem van ebből az idióta melegéből. Esőt akarok most !! reklamalo.gif grrr.gif cry.gif
11 felhasználónak tetszik: Nikikke, TizzyHeart, Beyla, Szandiiii, Luckie, MadHatter, Vampire Lady, Corby, Alison Lerman, Jody, Nórii. SelFan.
2013. július 29. 15:29 #5182
xiazhi
xiazhi
új tag
 
Státuszaz emberek buták
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.29.
Hozzászólás: 5
Csatolások: 0
Azonosító: 207601
Offline offline
most válaszolnék biólógiailag...avval.
amúgy meg a buta emberekkel
2013. július 29. 15:32 #5183
Dorisia
Dorisia
visszatérő vendég
 
StátuszThinking of something deeeeep...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 0
Azonosító: 207155
Offline offline
Elvileg ez az év legmelegebb napja. Ideje lesz vennem egy új hócipöt. Mert a mostani tele van. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: minibogárka, Luckie, nothingcanstopme, Vampire Lady, Alison Lerman, MadHatter
2013. július 29. 16:02 #5184
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteRosee @ 2013.07.29. 13:11)
A bátyámmal. Aki ismer az tudja, hogy rajtam nem lehet uralkodni és mindig a magam útját járom. Eddig sajnos a családomtól nem is igazán kaptam komoly segítségeket, így ha valami problémám volt csak magamra számíthattam, na mindegy. Na szóval a bátyámmal fogalmam sincs az évek folyamán mi lett. Elköltözött így már be is költöztem a szobájába, de amikor haza jön akkor mindennek úgy kell lennie, ahogy ő akarja. Kutakodik utánam és az előzményeimet, az én dolgaimat nézi. A szobámat úgy tekinti még mindig, mintha az övé lenne. Anya pedig teljesen alá nyal. Nem is áll ki mellettem amikor nekem van igazam és hiába ismeri a bátyám rossz oldalát, soha sem hisz nekem. Múltkor is egyedül vagyok a bátyám jön és úgy beszél velem, ahogyan még egy kutyával sem szoktak. Folyamatosan megaláz, ma pedig már majdnem rám borította az ajtót, mert a hűsölés miatt be akartam zárni. Egy csomószor kezet emelt rám, de ez egy szidással le lett intve anyánál, apa meg többségben a munkája miatt nincs itthon, meg ha jól beolvas is a tesómnak vagy bármi büntetést szab ki másnapra el is van felejtve. Hiába állok ki önmagamért akkor is egy senki maradok a szemükben, egyikőjük sem ismer igazán és ez óriási szégyen nekem. Mert a barátaim és bárki más tudja milyen vagyok, csak ők nem (kivéve valamilyen szinten apát). Ezek szerint velem van a baj? Ez szerintem nem volt olyan mélységes magánügy, így megosztottam veletek.


Semmiképp se veled van gond, csak szerintem gyerekként kezelnek még téged. Szóval emiatt alakult ki az is, hogy neked nem feltétlenül hisznek, mivel lehet nem mutatsz feléjük határozottságot. Bár lehet tévedek, mert nem ismerlek téged személyesen. Te hogyan látod magad? 14 éves létedre érettnek gondolod magad vagy inkább gyerekesnek? Az is lehet ok erre, hogy nem beszéltek meg dolgokat egymás közt. Pedig ez fontos lenne, főleg igy tini korban átbeszélni a nap eseményeit, vagy a nap örömeit vagy épp a gondjait.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, TizzyHeart, Corby, Nórii. SelFan.
2013. július 29. 16:04 #5185
- törölt felhasználó -    
Idézet (chelseagirl18 @ 2013.07.29. 15:26)
Most még ott is jobb lenne laugh.gif (Dejó, egy gyűrűk ura fan w00t.gif )

Méghozzá az elvetemültebbik, egymás-után-kétszer-nézem-meg-az-összes-bővített-részt kategóriából. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Beyla, Szandiiii, TizzyHeart, Alison Lerman, Jody
2013. július 29. 16:13 #5186
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
hogy a fagyimnak zöldbab és csirkecomb íze van,mert annyira nyomorék vagyok hogy nem tudom rendesen visszarakni a tetejét..a meleggel,( HOL VAN A -30 FOKOM??? ) és hogy szeptemberig kell várni a Castle és Grace Klinika új részeire.. meg az alkoholista szomszédból aki a kertben táncol a fűnyíróval,mert ez így szép és jó. dry.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Vampire Lady, Shawool Lilla, Alison Lerman, Bella99, Jody, Nórii. SelFan.
2013. július 29. 18:33 #5187
- törölt felhasználó -    
Leégtem a napon, és égek mindenütt! fish.gif
10 felhasználónak tetszik: Nessuna, Luckie, TizzyHeart, MadHatter, Vampire Lady, Beyla, Corby, An_d_a, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 29. 21:27 #5188
- törölt felhasználó -    
A lángoló gitárok oldalán jártam ismét (legutóbb a rózsáimról alkotott kritika (pff) dühített fel nagyon), amiről már az elején tudtam, hogy nem jó ötlet, de azért belenéztem egy-két cikkbe, főleg a Nightwish szóra kerestem rá, hiszen tudom, hogy a metál-rajongók között megoszlanak róluk a vélemények, de amiket találtam, az olyan mélységes indulatokat és dühöt váltott ki belőlem, hogy elmondani sem tudom. Már évekkel ezelőtt rájöttem, hogy a laikusok véleményével foglalkozni egyáltalán nem érdemes, hiszen ígyis-úgyis fújják a maguk igazát, amit ők jónak látnak, az abszolútbiztos úgy van, és nem szállhat velük vitába senki, mert ők a nagyok, a tapasztaltak, az érettek és intelligensek, mi pedig senkiházi tinimetál fanok vagyunk hozzájuk képest. Idézem az egyik "kedvencemet":
Idézet
A Nightwish akkor is bóvli, giccsparádé belépőszintű tinimetál banda.

Azzal tisztában vagyok, hogy az NW nem tiszta metált játszik, ennek ellenére mi az, hogy holmi zenében nem munkálkodó, csupán a fülére meg a fene nagy tapasztalatára hallgató ember lehúz egy ilyen kaliberű bandát? Tudom, hogy a Nightwish kicsit túlértékelt a szimfonikus metal rajongók körében, hiszen sok hozzájuk hasonló befutott illetve felfedezetlen banda van még, de állítom, hogy olyan, ami nagyban hasonlít rájuk, aligha. Nem kell Tarját kedvelni, ő is el lett hordva az évek során mindenféle jégkirálynőnek, dívának, mirelitnek (tényleg ezzel próbálnak humorosak lenni?) meg egoista, öntelt és önző libának, nem kell Anette-t kedvelni a szerintük kislányos, éretlen hangjával és a nevetséges megjelenésével, nem kell kedvelni a fiúkat, az egész szimfonikus stílust meg a Nightwish-t, de tisztelni igenis kéne őket. Az, hogy nem tetszenek az albumaik olyanoknak, akik hatalmas nagy lelkesedéssel ismételgetik újra meg újra évek óta, hogy eznemmetál, meg éljenaMetallica, személyes szegénységi bizonyítvány, mivel beszűkültek, előítéletesek, és a laikusságukat még jobban, erőteljesebben hangoztatják. Ez igenis metál, klasszikussal keverve, akármennyire is nem tetszik ez a "szakértőknek". Lehet giccsesnek hívni a Nightwish-t, ez is azt mutatja, hogy a balladáikon túl nem láttok és berögzültek vagytok, évek óta hangoztatva, hogy mennyit parádéznak a színpadon és hogy mondvacsinált, túlsztárolt és összetákolt csapat ez. Főleg az Imaginaerum lett nagyon lehúzva, erre pedig azt mondom, hogy az albumhoz úgy kell hozzáálni, hogy ez kérlek szépen, FILMZENE, amiben nem lehet mindig törni-zúzni. Aki egy Once kaliberű és felépítésű albumra számít, az bele se hallgasson... ostoba "kritikát" meg mégúgyse' írjon róla. Egy kritika nem a személyes véleményből kéne álljon, ami ráadásul minden szavával lealacsonyít és ócsárol egy bandát, jelen esetben az éjszakai kívánságot. Azt, hogy mit írtak a Guns-ról, már meg sem nézem.
10 felhasználónak tetszik: Bella99, nothingcanstopme, MadHatter, Pöttömke, riri17, Beyla, minibogárka, Alison Lerman, Jody, kicsikoki
2013. július 30. 00:55 #5189
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6904
Csatolások: 404305
Azonosító: 206112
Offline offline
1.Hiába van odakint bazi nagy vihar,ide bent még mindig meleg van.
2.Bazira fáj,ha eszek. sad.gif Fáj a nyelvem mindkét oldala,ennek köszönhetően aludni is alig bírok,mivel csak nyitott szájjal nem fáj,de úgy meg nem tudok aludni. A torkom is nagyon fáj,iszonyatos ha nyelek,nem hiszem,hogy sokat fogok enni mostanában. sad.gif +a szájpadlásom is feldagadt. Egyedül az ivással nincs gondom,az nem fáj.
Miért ilyen peches a szám? sad.gif Most minden baja van egyszerre. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. július 30. 01:09 #5190
- törölt felhasználó -    
Ez a meleg. Ma egész nap a ventlíllátor, a klíma minden maxon volt, és azt hittem elolvadok. Ez a meleg kibírhatatlan. furesz.gif
2013. július 30. 06:34 #5191
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Azzal ,hogy egész este mindössze 2 órát aludtam éjfél és két óra között. Leginkább a nagy melegség, ami a házban volt az nagyon idegesített. Melegem volt és csak forgolódtam jobbra-balra. Már kínomban a TV-t kezdtem nézni. Állíthatom ,hogy ma biztos nem leszek friss, ráadásul délután szokott általában rám jönni az álmosság. Én meg nem igazán szeretek nap közt lefeküdni, mert átváltozok éjjeli denevérré. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 10:01 #5192
Bella99
Bella99
Fjarna
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 4376
Csatolások: 58
Azonosító: 130573
Offline offline
Korán reggel itt röpködnek a fejem felett a repcsik. mellow.gif Essünk már túl a repülőnapon, nincs kedvem a hangjukra felkelni egészen szombatig. biggrin.gif
Off: Mi hajnalban kaptunk egy kis zuhét. rohog.gif Kellemesen fújdogál a szél, habár kezd melegedni.
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, TizzyHeart, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 10:28 #5193
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Egész éjszaka vihar volt, de annyira, hogy némelyik mennydörgésnél teljesen beleremegett a ház. Egyébként ez nem zavarna, mert el szoktam tudni aludni, csak ne lett volna olyan villámlás, hogy nappali világosság támadt. mellow.gif Szóval ma éjszaka sem aludtam, helyette végighallgattam pár, a zenelejátszómon található Led Zeppelin és Doors lemezt az ágyon ülve, miközben keresztrejtvényt fejtettem. Pedig olyan fáradt voltam (meg vagyok is), de valaminek -jelen esetben a viharnak- mindig közbe kell szólnia. Kissé aggasztó, hogy kezdem felcserélni az éjszakát és a nappalt. Olyan vagyok mint egy bagoly. Mint egy alvászavaros bagoly, napi 4-5 óra alvással. De szerencsére napközben szokott időm lenni pihenni egy kicsit, ami nálam annyit tesz, hogy lemenni Bétából Alfába.
13 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Bella99, TizzyHeart, Fancsilio, Pöttömke, Luckie, riri17, Beyla, Pepssi, An_d_a, Alison Lerman, Jody, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 11:13 #5194
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Na szóval itt szakad az eső, pedig mára megvolt beszélve egy külföldi barátnőmmel (angolul beszélek vele) ma találkozunk a belvárosban, de le lett fújva a találkozó mert esik az eső stb.. Na fene már, kb 3 hónap múlva tudok vele találkozni mert holnap megy haza. aggressive.gif nem találkoztam vele most 6 hónapja. igen nekem ez nagy probléma mivel ő az igaz barátnőm..
4 felhasználónak tetszik: minibogárka, Pepssi, Alison Lerman, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 11:34 #5195
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.29. 21:27)
A lángoló gitárok oldalán jártam ismét (legutóbb a rózsáimról alkotott kritika (pff) dühített fel nagyon), amiről már az elején tudtam, hogy nem jó ötlet, de azért belenéztem egy-két cikkbe, főleg a Nightwish szóra kerestem rá, hiszen tudom, hogy a metál-rajongók között megoszlanak róluk a vélemények, de amiket találtam, az olyan mélységes indulatokat és dühöt váltott ki belőlem, hogy elmondani sem tudom. Már évekkel ezelőtt rájöttem, hogy a laikusok véleményével foglalkozni egyáltalán nem érdemes, hiszen ígyis-úgyis fújják a maguk igazát, amit ők jónak látnak, az abszolútbiztos úgy van, és nem szállhat velük vitába senki, mert ők a nagyok, a tapasztaltak, az érettek és intelligensek, mi pedig senkiházi tinimetál fanok vagyunk hozzájuk képest. Idézem az egyik "kedvencemet":
Azzal tisztában vagyok, hogy az NW nem tiszta metált játszik, ennek ellenére mi az, hogy holmi zenében nem munkálkodó, csupán a fülére meg a fene nagy tapasztalatára hallgató ember lehúz egy ilyen kaliberű bandát? Tudom, hogy a Nightwish kicsit túlértékelt a szimfonikus metal rajongók körében, hiszen sok hozzájuk hasonló befutott illetve felfedezetlen banda van még, de állítom, hogy olyan, ami nagyban hasonlít rájuk, aligha. Nem kell Tarját kedvelni, ő is el lett hordva az évek során mindenféle jégkirálynőnek, dívának, mirelitnek (tényleg ezzel próbálnak humorosak lenni?) meg egoista, öntelt és önző libának, nem kell Anette-t kedvelni a szerintük kislányos, éretlen hangjával és a nevetséges megjelenésével, nem kell kedvelni a fiúkat, az egész szimfonikus stílust meg a Nightwish-t, de tisztelni igenis kéne őket. Az, hogy nem tetszenek az albumaik olyanoknak, akik hatalmas nagy lelkesedéssel ismételgetik újra meg újra évek óta, hogy eznemmetál, meg éljenaMetallica, személyes szegénységi bizonyítvány, mivel beszűkültek, előítéletesek, és a laikusságukat még jobban, erőteljesebben hangoztatják. Ez igenis metál, klasszikussal keverve, akármennyire is nem tetszik ez a "szakértőknek". Lehet giccsesnek hívni a Nightwish-t, ez is azt mutatja, hogy a balladáikon túl nem láttok és berögzültek vagytok, évek óta hangoztatva, hogy mennyit parádéznak a színpadon és hogy mondvacsinált, túlsztárolt és összetákolt csapat ez. Főleg az Imaginaerum lett nagyon lehúzva, erre pedig azt mondom, hogy az albumhoz úgy kell hozzáálni, hogy ez kérlek szépen, FILMZENE, amiben nem lehet mindig törni-zúzni. Aki egy Once kaliberű és felépítésű albumra számít, az bele se hallgasson... ostoba "kritikát" meg mégúgyse' írjon róla. Egy kritika nem a személyes véleményből kéne álljon, ami ráadásul minden szavával lealacsonyít és ócsárol egy bandát, jelen esetben az éjszakai kívánságot. Azt, hogy mit írtak a Guns-ról, már meg sem nézem.


Jobban teszed, hidd el. Én is a minap böngésztem a site-ot, és hát hadd ne mondjam mekkora WTF fejeket vágtam a cikkek olvasása közben. De ennél is jobban felháborítottak a hozzászólások. Arról is van ott cikk, ugye amikor Axl nem ment el a Guns Hall Of Fame-be való beiktatására. Hogy ott milyen hozzáértő hsz-ek vannak, Te atyaúristáló... ohmy.gif Volt olyan aki azt is megkérdőjelezte, hogy egyáltalán miért is iktatták be a zenekart... Az volt a problémája, hogy az eredeti Guns N' Roses nem volt sok éven keresztül együtt, és hogy nem alkottak annyit, hogy rászolgáltak volna a beiktatásra. Való igaz sajnos. Nem voltak együtt sokat, de Slash is valami olyasmit nyilatkozott korábban, hogy Ők pár év alatt érték el azt, ami a Rolling Stones-nak, vagy a Queen-nek pl. több évtizedbe került. Vajon miért? Mert annyira nem értenek a zenéléshez? Dehogyis nem. Mai napig is jók lennének együtt... Övék volt a 80'-as évek, nem túlzás ezt állítani. Emellett minden idők egyik legsikeresebb debütáló albumát tudhatják magukénak. És nem egy sikeres turnét csináltak végig... Meg az abszolút févörit, amikor végig Axl-t fikázzák, és hibáztatják a zenekar szétesése miatt. Nem csak Ő kellett ehhez maradjunk annyiban. Slash-t, Duff-ot, Steven-t, és Izzy-t is imádom, de biztos vagyok benne, hogy Ők sem voltak szentek. A Wish-t is lehet fikázni, de tény, hogy korszakot alkottak, és mái napig is Finnország egyik legsikeresebb, és legismertebb zenekara. Elsők között voltak a nyelvrokonaink közül akik a tengerentúlon is ismertek lettek. Vajh' miért? Speciel sosem voltam nagy Nightwish rajongó, de jelentőségüket elismerem.

Uff, Én beszéltem. rohog.gif

UI: Bojkottáltam is a lángoló gitárokat... Amúgy is rühellem az ilyen kritika-mizériákat.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Szandiiii, Jody
2013. július 30. 14:11 #5196
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.07.30. 11:34)
Jobban teszed, hidd el. Én is a minap böngésztem a site-ot, és hát hadd ne mondjam mekkora WTF fejeket vágtam a cikkek olvasása közben. De ennél is jobban felháborítottak a hozzászólások. Arról is van ott cikk, ugye amikor Axl nem ment el a Guns Hall Of Fame-be való beiktatására. Hogy ott milyen hozzáértő hsz-ek vannak, Te atyaúristáló... ohmy.gif Volt olyan aki azt is megkérdőjelezte, hogy egyáltalán miért is iktatták be a zenekart... Az volt a problémája, hogy az eredeti Guns N' Roses nem volt sok éven keresztül együtt, és hogy nem alkottak annyit, hogy rászolgáltak volna a beiktatásra. Való igaz sajnos. Nem voltak együtt sokat, de Slash is valami olyasmit nyilatkozott korábban, hogy Ők pár év alatt érték el azt, ami a Rolling Stones-nak, vagy a Queen-nek pl. több évtizedbe került. Vajon miért? Mert annyira nem értenek a zenéléshez? Dehogyis nem. Mai napig is jók lennének együtt... Övék volt a 80'-as évek, nem túlzás ezt állítani. Emellett minden idők egyik legsikeresebb debütáló albumát tudhatják magukénak. És nem egy sikeres turnét csináltak végig... Meg az abszolút févörit, amikor végig Axl-t fikázzák, és hibáztatják a zenekar szétesése miatt. Nem csak Ő kellett ehhez maradjunk annyiban. Slash-t, Duff-ot, Steven-t, és Izzy-t is imádom, de biztos vagyok benne, hogy Ők sem voltak szentek. A Wish-t is lehet fikázni, de tény, hogy korszakot alkottak, és mái napig is Finnország egyik legsikeresebb, és legismertebb zenekara. Elsők között voltak a nyelvrokonaink közül akik a tengerentúlon is ismertek lettek. Vajh' miért? Speciel sosem voltam nagy Nightwish rajongó, de jelentőségüket elismerem.
Uff, Én beszéltem. rohog.gif
UI: Bojkottáltam is a lángoló gitárokat... Amúgy is rühellem az ilyen kritika-mizériákat.

Szinte mindent elmondtál, amit én is Lilimooo-nak, ugyanis ő is talált az Avenged Sevenfoldról hasonló dolgokat, és együtt akadtunk ki rajtuk.. Nem azt mondom, hogy én nem bírom a kritikát, csak ne ilyen alpári módon legyen megfogalmazva. Nekem is a Rock N' Roll Hall Of Fame-s cikknél lett tele a hócipőm (hogy szépen fogalmazzak). Olyanokat is láttam, hogy Slash egy egoista p@cs, aki legalább annyira hibás az egészben mint Axl, csak jónak próbálja beállítani magát. Mindenki tudja, hogy ez nem csak Axl hibája volt, mindenki táncolt Mr. Brownstone-val, és mindenki hibás volt a dologban, Slash is csinált baromságokat, amiket nem kellett volna, Axl is, Izzy Duff, és Steven is, amúgy sincs senkinek joga ítélkezni felettük, mert nem voltunk ott, nem tudjuk, hogy mi történt, az általuk elmondott dolgok pedig szerintem csak az igazi okok felét teszik ki. Azt, hogy ki az egoista meg ki a nagyképű, szintén nincs jogunk eldönteni, mert nem ismerjük őket személyesen. Lehet mondani, hogy húsz éve tart ez az egész, húsz éve húzzák, húsz éve drámáznak rajta, lehet a Guns-ra kígyót-békát kiabálni a dolgaik meg a heroinfüggőségük miatt, lehet tehetségtelennek nevezni őket, mindez engem már régen hidegen hagy, a szeretetem irántuk fog az ilyen ostoba birkák miatt "kihűlni", úgymond. Az, hogy a naivitásuk és az előítéletességük megakadályozza őket a reális gondolkodásban, már nem az én gondom. És hogy nem értek volna el annyit, mint a többi beiktatott? Az eladott lemezek számát, a szeretetet irántuk, a tehetséget és a sikert nem években kéne mérniük. Azt szeretem nagyon, hogy ezeknek a felettébb intelligens egyedeknek gőzük sincsen arról, hogy a Guns-nak mit kellett átélnie ahhoz, hogy híresek legyenek, ugyanis nem az ölükbe pottyant a siker, csak úgy na... aki igazán ismeri a történetüket, tudhatja, hogy az Appetite az elején nem volt túl népszerű, és a Lies sem, csak a Lies kiadása után kezdtek világszinten felfigyelni rájuk. Nem rángatták őket zsinóron, mint a mai sztárok többségét, egyszerűen meg kellett dolgozniuk a sikerért, és ezt tehetség nélkül nem tudták volna elérni. Nem kell kedvelni őket, a "túl-hypeoltságuk miatt" (csak hogy az ő szavaikkal éljek), vagy lehet nyálasnak tartani a bandát, aki a balladái sikereiből élt éveken keresztül, nekem az ő véleményük sosem fog számítani, mert nem ismerik őket, és görcsösen, szánalmas és mondvacsinált indokokkal akarják bebizonyítani, hogy a Guns milyen egy f@s banda. Hát felőlem lehúzhatják a kritikusok az összes albumukat, utálhatja őket a fél világ, sosem fog számítani velük kapcsolatban más véleménye, főleg, hogyha az intelligenciaszintje mélyen a béka feneke alatt található. A turnéhoz szólva, az Illusion-on hétmillió ember látta őket. Valószínűleg nem azért mentek el, mert húdeszarbandaezagánzenrózisz.
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, MadHatter, Szandiiii, Jody
2013. július 30. 14:19 #5197
- törölt felhasználó -    
Ma meg a PhotoScape programmal. Eddig mindig ott csináltam avatárokat, kitöröltem őket, akarok csinálni erre teljesen eltorzítja a képet. grrr.gif
3 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Pöttömke, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 14:19 #5198
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.07.29. 21:27)
A lángoló gitárok oldalán jártam ismét (legutóbb a rózsáimról alkotott kritika (pff) dühített fel nagyon), amiről már az elején tudtam, hogy nem jó ötlet, de azért belenéztem egy-két cikkbe, főleg a Nightwish szóra kerestem rá, hiszen tudom, hogy a metál-rajongók között megoszlanak róluk a vélemények, de amiket találtam, az olyan mélységes indulatokat és dühöt váltott ki belőlem, hogy elmondani sem tudom. Már évekkel ezelőtt rájöttem, hogy a laikusok véleményével foglalkozni egyáltalán nem érdemes, hiszen ígyis-úgyis fújják a maguk igazát, amit ők jónak látnak, az abszolútbiztos úgy van, és nem szállhat velük vitába senki, mert ők a nagyok, a tapasztaltak, az érettek és intelligensek, mi pedig senkiházi tinimetál fanok vagyunk hozzájuk képest. Idézem az egyik "kedvencemet":
Azzal tisztában vagyok, hogy az NW nem tiszta metált játszik, ennek ellenére mi az, hogy holmi zenében nem munkálkodó, csupán a fülére meg a fene nagy tapasztalatára hallgató ember lehúz egy ilyen kaliberű bandát? Tudom, hogy a Nightwish kicsit túlértékelt a szimfonikus metal rajongók körében, hiszen sok hozzájuk hasonló befutott illetve felfedezetlen banda van még, de állítom, hogy olyan, ami nagyban hasonlít rájuk, aligha. Nem kell Tarját kedvelni, ő is el lett hordva az évek során mindenféle jégkirálynőnek, dívának, mirelitnek (tényleg ezzel próbálnak humorosak lenni?) meg egoista, öntelt és önző libának, nem kell Anette-t kedvelni a szerintük kislányos, éretlen hangjával és a nevetséges megjelenésével, nem kell kedvelni a fiúkat, az egész szimfonikus stílust meg a Nightwish-t, de tisztelni igenis kéne őket. Az, hogy nem tetszenek az albumaik olyanoknak, akik hatalmas nagy lelkesedéssel ismételgetik újra meg újra évek óta, hogy eznemmetál, meg éljenaMetallica, személyes szegénységi bizonyítvány, mivel beszűkültek, előítéletesek, és a laikusságukat még jobban, erőteljesebben hangoztatják. Ez igenis metál, klasszikussal keverve, akármennyire is nem tetszik ez a "szakértőknek". Lehet giccsesnek hívni a Nightwish-t, ez is azt mutatja, hogy a balladáikon túl nem láttok és berögzültek vagytok, évek óta hangoztatva, hogy mennyit parádéznak a színpadon és hogy mondvacsinált, túlsztárolt és összetákolt csapat ez. Főleg az Imaginaerum lett nagyon lehúzva, erre pedig azt mondom, hogy az albumhoz úgy kell hozzáálni, hogy ez kérlek szépen, FILMZENE, amiben nem lehet mindig törni-zúzni. Aki egy Once kaliberű és felépítésű albumra számít, az bele se hallgasson... ostoba "kritikát" meg mégúgyse' írjon róla. Egy kritika nem a személyes véleményből kéne álljon, ami ráadásul minden szavával lealacsonyít és ócsárol egy bandát, jelen esetben az éjszakai kívánságot. Azt, hogy mit írtak a Guns-ról, már meg sem nézem.

A lángoló gitárok nagyon f#s egy oldal, a kedvenc magyar bandámat is állandóan kritizálják. dry.gif Inkább nem is látogatom az oldalt, csak felhúzom magam rajta és nem szeretném növelni a látogatottsági számukat sem. rolleyes.gif

On: A drága szomszéd bácsi reggel 7 óra 12 perckor elkezdett füvet nyírni. laugh.gif Alig bírtam aludni a vihar miatt, de őt nem érdekli egyik szomszéd sem, csak maga. Pedig a másik szomszédjában 3 kicsi gyerek van, és gondolom ők sem örültek túlzottan neki.
9 felhasználónak tetszik: Pöttömke, TizzyHeart, Beyla, MadHatter, Corby, Luckie, Alison Lerman, Szandiiii, Jody
2013. július 30. 18:03 #5199
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azokkal, akik mindig mások hozzászólásait másolják. Miért nincs az embereknek saját véleménye, saját gondolata... agya?
14 felhasználónak tetszik: minibogárka, TizzyHeart, Fancsilio, Luckie, MadHatter, Pöttömke, Bella99, Alison Lerman, ilus1996, Nessuna, Szandiiii, Jody, Queenie, Nórii. SelFan.
2013. július 30. 18:52 #5200
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Mindenkivel... úgy tűnik hogy ma körülbelül minden ember csak vitatkozni fog velem, mert ez tényleg olyan jó reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
540 oldal 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!