Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 01. 11:42 #5221
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
a biciklimmel,hogy tegnap voltam olyan ügyes és elestem.
2 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 01. 12:00 #5222
- törölt felhasználó -    
kb. mindennel:D
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 01. 12:47 #5223
- törölt felhasználó -    
Anyu már megint sír, hogy az egyik barátnőjével telefonál, de ha rákérdezek úgy csinál, mintha ott sem lennék. Nem tudom, mi a f*szért nem lehet elmondani, mi baja. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 01. 16:39 #5224
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ismét a szomszéddal, aki ismét volt olyan kedves, hogy reggel háromnegyed 7-kor fűnyírózott, mert múltkor nem végzett. 110.gif Imádom a szomszédokat. rolleyes.gif
Nagyon meleg van, egész délelőtt boltról boltra jártam anyával, mert neki már most nagyon fontos volt megvenni a sulicuccokat..ezzel csak megint azt juttatta eszembe, hogy mindjárt itt a suli. sad.gif
9 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Beyla, hayley4, Pöttömke, Luckie, Corby, Alison Lerman, Bella99, MadHatter
2013. augusztus 01. 17:03 #5225
- törölt felhasználó -    
A kedves szomszéddal.Tegnap eltűnt a kiscicánk,így beletörődtünk ,hogy elment.Reggel arra ébredek,hogy az anyám mondja,meg van a kismacska.El sem akartam hinni,hogy meg van.8-9 vagy 10 óra körül ki kellett mennem a macskához a ház elé vagyis a kerítés belül kellett lennem.Miért?Mert a szomszéd gyerek és az anyja el kezdte keresni a kismacskát.Mikor megláttam szólt a tesóm,hogy mennyek oda az oszlopunkhoz,tegyem oda és játsszak vele,így tettem.Már a gyerek elkezdett sírni az anyjának,hát engem nem érdekel,hogy mit csinál.Mondta az anyám,hogy tegnap hallotta,hogy a gyerek elkezdte kiabálni az anyjának,hogy megszökik... valami ilyesmit kiabálhatott és a kezébe seprű volt.Ha tényleg tudták,hogy az a macska a miénk akkor ide kellett volna szólni,hogy ott van náluk,de minek is.Úgyis ők nagyra tartják magukat rolleyes.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, TizzyHeart, Pöttömke, Pepssi, Sztár Mániás, Luckie, Corby, ilus1996, Alison Lerman, Bella99, MadHatter
2013. augusztus 01. 18:03 #5226
Queenie
Queenie
visszatérő vendég
 
StátuszPeople change. There’s no warning and they usually don’t care if it hurts you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 747
Azonosító: 207046
Offline offline
Azzal, hogy már augusztus van. blink.gif Szerintem ez volt az eddigi leggyorsabban eltelő nyaram. Tudom, hogy még van 1 hónap, de akkor is. Ezen a nyáron szerintem semmi értelmeset nem csináltam, pedig szerettem volna pár dolgot.
10 felhasználónak tetszik: Pöttömke, TizzyHeart, Luckie, Corby, Alison Lerman, MadHatter, Nórii. SelFan., Destiny015, Szandiiii, Carol
2013. augusztus 01. 18:03 #5227
- törölt felhasználó -    
Úgylátszik,hogy ma nem csak nekem gyűlt meg a bajom a szomszédokkal. rolleyes.gif
Reggel 7-kor bekapcsolták a We Can't Stop-ot és kb 1 órán át folyamatosan azt bömböltették,majd 10-kor újrakezdték végül egy másik szomszéd kiment nekik szólni,szerencsére.Nem értem hogy képes valaki azt a szemetet hallgatni ráadásul reggel hétkor .110.gif
15 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Nessuna, Beyla, Pöttömke, Sztár Mániás, TizzyHeart, Luckie, Alison Lerman, icarlyluv, Bella99, MadHatter, Shawool Lilla, Elody, Pezzie92, Szandiiii
2013. augusztus 01. 18:15 #5228
- törölt felhasználó -    
A napi Miley és Bieber cikkekkel. Nem lehetne heti egyre lecsökkenteni az adagot? pardon.gif
15 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, Sztár Mániás, Luckie, Corby, Sunwell, Alison Lerman, Bella99, MadHatter, Nórii. SelFan., Shawool Lilla, icarlyluv, Elody, Szandiiii, Carol
2013. augusztus 01. 20:43 #5229
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nessuna @ 2013.08.01. 18:15)
A napi Miley és Bieber cikkekkel. Nem lehetne heti egyre lecsökkenteni az adagot? pardon.gif

Szerintem a have egy is bőven elég lenne... laugh.gif

On:
Nekem most röviden és tömören azzal, hogy az embernek nem lehet fölvállalni a véleményét anélkül, hogy ne mondanák el mindennek. Jó, mondjuk már megszoktam, hogy mindig én vagyok az, akinek más a véleménye, és akkor el kell viselnem a hülye beszólásokat, és hogy egy emberként támad le mindenki. De már kezd kicsit elegem lenni belőle, hogy olyan emberek dumálnak nekem, akiknek az IQ-ja még a nullával sincs köszönő viszonyban. Foglalkozzanak a saját dolgukkal, és ne rasszistázzanak le úgy, hogy sz*rt se tudnak rólam!! mad.gif
14 felhasználónak tetszik: Pöttömke, TizzyHeart, silenc, Nessuna, Pepssi, Luckie, Corby, Alison Lerman, Bella99, MadHatter, Nórii. SelFan., Sztár Mániás, Elody, Szandiiii
2013. augusztus 01. 21:28 #5230
Pepssi
Pepssi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 1
Azonosító: 207236
Offline offline
Azzal hogy ma mentem kutyát sétáltatni a melegbe és egy nő rám szól hogy nem kéne ilyen melegbe kutyát sétáltatom.Hát komolyan mondom szánalmas semmi köze hozzám mikor viszem sétálni. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: Corby, Luckie, TizzyHeart, Alison Lerman, MadHatter, Nórii. SelFan., minibogárka, Sztár Mániás, Elody
2013. augusztus 01. 21:31 #5231
- törölt felhasználó -    
Beletenyereltem egy méhecskébe, és fáj. Most ez mi már? rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Alison Lerman, MadHatter, Nórii. SelFan., Corby, Sztár Mániás, Elody, Bella99, Destiny015, Szandiiii
2013. augusztus 01. 22:41 #5232
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ma konkrétan sok dologgal. de legfőképp anyukámmal voltak ma gondok. Ne értsétek félre, imádom az anyámat meg minden ,sok anyuka még ennyire se törődne a gyerekivel csak az a gond, hogy az anyám már túlzásba viszi. Ma éppen ortopédiára mentem a hátammal és tisztára az őrületbe kergetett azzal a kijelentésével, hogy a bugyimat is ellenőrizzem pedig azt nagyon nem fogja nézni az orvos érzéseim szerint, ha a hátamról van szó. Akkor az is az idegeimre ment, hogy azt mondta úgy öltöztetne, mint egy babát. Mostanában mindig ezzel jön elő. Mert, ami igaz az igaz. Hiába akarom a kedvem szerinti ruhámat felvenni mindig mást javasol és végül ugrik az én kombinációmnak. Ráadásul ő az én világomtól eltérő ízlése van. Én halásznadrágot szeretek inkább hordani ő pedig minden áron akarja, hogy shortot hordjak...azért olyan szép lábam nincs( hiába, hogy azt mondja) és utálok egyébként is hordani. És leginkább az idegeít az egészben ,hogy egykori önmagává akar csináltatni. Mondja, hogy régebben ő is ezt szerette, azt szerette. Ráadásul az se nagyon szívleli ,hogy nem maradok fél órát egy ruha üzletben. Ő annyira szeretné, ha lányos lennék, de én direkt nem szeretném, hogy szoknyába meg undorító rikító színű ruhákban kelljen járnom. Ő pedig minden áron nagyon szeretne, erről beszéltem ,hogy úgy öltöztetne engem, mint egy babát. Még ilyen lányt nem látott-ezt szokta mondogatni, ha nem ájulok el egy-két ruha láttán. Meg kéne értenie, hogy én sose leszek valószínűséggel olyan lány, akit szeretne. vagy is, mint egy csinos kis csaj, aki azért sír, mert belehízott a nadrágjába Én én akarok lenni, csak sajnos nem tudja elfogadni, hogy én más akarok lenni, mert szerinte úgy nagyon nehéz dolgom lesz az életben.
Mondom, hogy nagyon imádom őt, hisz nagyon odaadó és jó fej. Sok bölcsessége és tapasztalata van ,de úgy érzem ,hogy nem tudja felfogni, hogy én már nem vagyok kislány és, hogy saját utat akarok járni nem az övét folytatni. Mivel egyetlen lány gyermeke vagyok és azt gondolta, hogy én is bele fogok tartozni a ,,tucat lányok" közé, akik sminkelik magukat és vásárolnak naphosszat. Sajnálom és bárcsak jobb arcot tudnék vágni neki arra, hogy olyanná szeretne alakítani, amilyené, de az ösztöneim nem engedik. E miatt biztos, hogy elszomorodik, de ha hagynám, akkor még jobban elkeseríteném és elhitetném vele, hogy jó úton halad az átalakításommal.
Bocsánat, hogy ennyit írtam de úgy kikívánkozott, mert az agyamra megy, hogy anyám szeretne alakítgatni nem pedig hagyja, hogy kibontakozzak.
10 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., minibogárka, Corby, Beyla, Bella99, Destiny015, Szandiiii
2013. augusztus 01. 23:00 #5233
- törölt felhasználó -    
Nekem olyan kinom van, hogy a nyári pincér gyakszin vannak 9-10. osztályos tanulók, akik sz*rnak a melóra. Alig képesek megcsinálni azt is, amit mi kérünk tőlük. Ha pedig nem csinálnak semmit, hanem ülnek, akkor azért mi felelünk, és nem a szakoktatónk, aki ott ül bent egész nap az irodájába, issza a teát tejjel, ebédel, facebookozik és néha-néha utasitgat, hogy ezt meg ezt készitsétek elő stb.. unsure.gif Nagyon gyenge munkaerők, hiszen szinte még semmit se tudnak, mert nem tanitják őket be. Mi próbálnánk bevonni a munkamorálba, de szinte még nekünk állnak fejjel. blink.gif Mi most vagyunk 3-an 13. osztályosok, és már mindannyian kikészültünk tőlük, mert szellemileg lefárasztanak olyan értetlenek.
6 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., ilus1996, Corby, Beyla
2013. augusztus 02. 15:54 #5234
- törölt felhasználó -    
Idézet (ilus1996 @ 2013.08.01. 22:41)
Ma konkrétan sok dologgal. de legfőképp anyukámmal voltak ma gondok. Ne értsétek félre, imádom az anyámat meg minden ,sok anyuka még ennyire se törődne a gyerekivel csak az a gond, hogy az anyám már túlzásba viszi. Ma éppen ortopédiára mentem a hátammal és tisztára az őrületbe kergetett azzal a kijelentésével, hogy a bugyimat is ellenőrizzem pedig azt nagyon nem fogja nézni az orvos érzéseim szerint, ha a hátamról van szó. Akkor az is az idegeimre ment, hogy azt mondta úgy öltöztetne, mint egy babát. Mostanában mindig ezzel jön elő. Mert, ami igaz az igaz. Hiába akarom a kedvem szerinti ruhámat felvenni mindig mást javasol és végül ugrik az én kombinációmnak. Ráadásul ő az én világomtól eltérő ízlése van. Én halásznadrágot szeretek inkább hordani ő pedig minden áron akarja, hogy shortot hordjak...azért olyan szép lábam nincs( hiába, hogy azt mondja) és utálok egyébként is hordani. És leginkább az idegeít az egészben ,hogy egykori önmagává akar csináltatni. Mondja, hogy régebben ő is ezt szerette, azt szerette. Ráadásul az se nagyon szívleli ,hogy nem maradok fél órát egy ruha üzletben. Ő annyira szeretné, ha lányos lennék, de én direkt nem szeretném, hogy szoknyába meg undorító rikító színű ruhákban kelljen járnom. Ő pedig minden áron nagyon szeretne, erről beszéltem ,hogy úgy öltöztetne engem, mint egy babát. Még ilyen lányt nem látott-ezt szokta mondogatni, ha nem ájulok el egy-két ruha láttán. Meg kéne értenie, hogy én sose leszek valószínűséggel olyan lány, akit szeretne. vagy is, mint egy csinos kis csaj, aki azért sír, mert belehízott a nadrágjába Én én akarok lenni, csak sajnos nem tudja elfogadni, hogy én más akarok lenni, mert szerinte úgy nagyon nehéz dolgom lesz az életben. 
Mondom, hogy nagyon imádom őt, hisz nagyon odaadó és jó fej. Sok bölcsessége és tapasztalata van ,de úgy érzem ,hogy nem tudja felfogni, hogy én már nem vagyok kislány és, hogy saját utat akarok járni nem az övét folytatni. Mivel egyetlen lány gyermeke vagyok és azt gondolta, hogy én is bele fogok tartozni a ,,tucat lányok" közé, akik sminkelik magukat és vásárolnak naphosszat. Sajnálom és bárcsak jobb arcot tudnék vágni neki arra, hogy olyanná szeretne alakítani, amilyené, de az ösztöneim nem engedik. E miatt biztos, hogy elszomorodik, de ha hagynám, akkor még jobban elkeseríteném és elhitetném vele, hogy jó úton halad az átalakításommal.
Bocsánat, hogy ennyit írtam de úgy kikívánkozott, mert az agyamra megy, hogy anyám szeretne alakítgatni nem pedig hagyja, hogy kibontakozzak.

Teljesen megértem hogy ez már egy idő után zavar. Próbáltál már vele beszélni? Hidd el , ha egy nyugis délutánon egy teával a kezetekben leültök ketten beszélgetni , akkor ő is megértheti a te problémáid , sőt ,lehet majd te is megérted miért ilyen veled anyukád. Ha ez után sem lesz semmi változás , akkor lehet lennek továbbra is gond, de hogy a kedvére tudj tenni mond meg neki hogy kereshet kicsit nőiesebb ruhákat , de olyat ami kicsit sportos is.
Az én anyukámnál is félig meddig van ilyen probléma . Ő azért ilyenbe ANNYIRA nem szól bele , de észreveszem , hogy lesznek gondjaink. Biztosan nekem is kell majd vele kicsit veszekedni hogy tovább engedjen majd el bulizni , stb.
Mindenesetre ha fáj neki , ha nem rákell jönnie egyszer hogy te más vagy , és próbálgatni szeretnéd a szárnyaid. Valahogy ez minden szülőnek kicsit fájó , valaki nehezebben mutatja ki , valaki könnyebben . De azért mi gyerekek is lehetünk kicsit elnézőek. Pár éve még a kezüket fogtuk , folyton rajtuk csüngtünk . Most meg ... smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 02. 16:13 #5235
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Most éppen a kapunkkal. Éppen a buszra siettem (kb. volt 3 percem, hogy kiérjek a buszmegállóba), de a kapunk annyira beragadt a melegtől, hogy nem tudtam kinyitani, ezért úgy kell átmásznom rajta, mint egy piti toljanak és szerintem még a szomszédok is teljesen hülyének néztek.. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Destiny015, Corby, Luckie, MadHatter, icarlyluv
2013. augusztus 02. 16:21 #5236
Pepssi
Pepssi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.25.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 1
Azonosító: 207236
Offline offline
Jelenleg azzal hogy mindig én vagyok mindenért a hibás akit legjobban szeretem itt hagyott itt gondolok a barátomra aki mindig fikázott és meguntam és megütöttem és most neki áll feljebb és letilt facebookról hát kösz szépen.Ha ott voltam megsértődött hogy kutyáztam miközben nem is figyelt rám hanem a telóját nyomta.Na meg az anyámmal aki mindig engem talált meg hogy ha éppen valami baja van mind a kettő szerint mindig én vagyok a hibás mindenért.Nincs jó hangulatom és még az is elment nyaralni aki megértett.):
2 felhasználónak tetszik: Elody, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 02. 16:35 #5237
- törölt felhasználó -    
Nem tudom néha megérteni az embereket. rolleyes.gif Ma egész nap itthon ültem, gondoltam elfoglalom magam és elkezdtem takarítani. Erre közölték velem, hogy meg vagyok őrülve. Köszönöm szépen. dry.gif Ha meg egész nap a gép előtt ülök, vagy olvasok, akkor az a baj. rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Bella99, Destiny015, Corby, minibogárka, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 02. 19:57 #5238
- törölt felhasználó -    
Ennek a blognak a vámpíros, 1D-s sztorijával. mellow.gif Oké, vágom, hogy sok tinilány ráizgul a srácokra, de enyhe túlzás vámpíros sztorit írni Zayn Malik-kal, ráadásul ilyen jellegűt... Annyira gáz.. ohmy.gif Hova fajul még a világ? wtf.gif
8 felhasználónak tetszik: Pepssi, Destiny015, silenc, Luckie, Alison Lerman, MadHatter, icarlyluv, Szandiiii
2013. augusztus 02. 20:03 #5239
- törölt felhasználó -    
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.08.02. 19:57)
Ennek a blognak a vámpíros, 1D-s sztorijával. mellow.gif  Oké, vágom, hogy sok tinilány ráizgul a srácokra(ne vegyétek sértésnek), de enyhe túlzás vámpíros sztorit írni Zayn Malik-kal, ráadásul ilyen jellegűt... Annyira gáz.. ohmy.gif

A banda rajongóinak átlagéletkorát ismerve a "történet" írója tizenéves lehet, és már ennyi idős korában ilyeneken jár az esze? blink.gif Szép kis jövő áll előtte, mondhatom. Az oké, hogy ilyenekről álmodozik, le is írhatja, de könyörgöm, ne publikálja legalább, az ennyire személyes dolgait senki sem osztja meg a nagyvilággal... Isten ments, hogy én ilyenek közé szüljek majd gyereket.
10 felhasználónak tetszik: Destiny015, silenc, Bella99, dijansalihu, Luckie, Beyla, Alison Lerman, MadHatter, ilus1996, Szandiiii
2013. augusztus 02. 21:05 #5240
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.02. 20:03)
A banda rajongóinak átlagéletkorát ismerve a "történet" írója tizenéves lehet, és már ennyi idős korában ilyeneken jár az esze?  blink.gif Szép kis jövő áll előtte, mondhatom. Az oké, hogy ilyenekről álmodozik, le is írhatja, de könyörgöm, ne publikálja legalább, az ennyire személyes dolgait senki sem osztja meg a nagyvilággal... Isten ments, hogy én ilyenek közé szüljek majd gyereket.

Tele van ilyenekkel a net, se írni nem tudnak, se szöveget szerkeszteni, ráadásul olyan színeket használnak, hogy még azelőtt kiég a retinám, hogy beleolvasnék az irományába...


ON: Azzal, hogy anatómiából folyamatos számonkérés lesz wtf.gif A tanár önkényesen eldöntötte, a modulzáró meg mehet a levesbe. Kezd a tököm teli lennie ezzel az egésszel, hogy semmi rendszer, ha valami van, azt két nappal (de van, hogy két órával) azelőtt jelentik be. Agyrém...
A másik, hogy a fogyatékosok is kezdenek az agyamra menni, igaz, ma nem volt extra meleg, de így is majdnem elgurult a gyógyszer. Akit érdekel, itt írtam róla. Még jó, hogy normális embereket is sikerült felvenni a csoportba, nem csak mentálisan sérülteket. Ez a hét úgy érzem, hogy sok(k) volt.
6 felhasználónak tetszik: dijansalihu, Luckie, Beyla, Alison Lerman, MadHatter, Szandiiii
540 oldal 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!