Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 06. 17:23 #5321
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy egy folytában azt hajtogatják hogy tanuljak mikor nyári szünet van.. -.- sad.gif
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2013. augusztus 06. 18:25 #5322
- törölt felhasználó -    
Nekem a Facebook oldalakkal valamint az admniokkal. Annyira imádom azt amikor leírnak egy történetet ami k.rva érdekes, és kiírja: lájkold az oldalt a folytatásért
Ilyenkor a falba verném a monitorom, hogy ezek csak a lájkokat szeretnék. ne így gyűjtsenek lájkot, mert ez k.rva idegesítő. Amikor meg lájkolom, nem lesz folytatást. ez annyira idegesítő. >.< reklamalo.gif
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, JadeB, xMilesss, Luckie, iannina, baisée, Nórii. SelFan., CandUs, Destiny015, Lizania
2013. augusztus 06. 18:36 #5323
ticimici
ticimici
visszatérő vendég
 
Státuszhaters gonna hate ▲
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 207706
Offline offline
ezzel a hőséggel.ma már vagy 4-szer vettem egy jó hideg fürdőt. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Minimanó94, TizzyHeart, CandUs
2013. augusztus 06. 19:06 #5324
- törölt felhasználó -    
A hőségből. Már hetek óta 30 fok alá nem kúszott a higanyszál, valamint egy csepp eső se esett nagyon. Nem normális ez az időjárás. Nem magyar embernek való. sad.gif Vajon lesz még normális és elviselhető időjárás? Megelégednék 25-27 fokkal, kis szellővel, napsütéssel, egy kis futózáporral. *.* De vagy 40 fok van és hét ágra süt a nap, vagy 18 fok és esős, borús idő. dry.gif

A hétvégi munkából "előre". A koliba megszáll a násznép, mivel az éttermi részén lesz a nagy lagzi. Én felszolgáló leszek. Pénteken érkeznek, és lesz nekik vacsoráztatás, szóval a vacsorára meg kell nekik teriteni, másnap lesz ugyan a lagzi és délután pedig arra teritünk meg, vasánap pedig reggeliztetés lesz és hát gondolom arra is meg kell teriteni, de az nem nagy kunszt már. Csak annyi a problémám, hogy szombaton sehogy se tudnék hazamenni, mivel a lagzik általában hajnalig tartanak.. A reggeli szerintem délelőtt lesz 10-11 körül, attól függ, ki hánykor kel. Szóval tele lesz a koli a násznéppel, pontosan 104 fővel, és azt vágják a fejünkhöz, hogy egy szabad szoba se lesz. :| Aludni se tudom hol fogok. Odakint a padon, vagy az öltözőbe? ohmy.gif De ahogy elképzelem, alvásra se lesz idő. mad.gif Alig várom, hogy vége legyen ennek a hétnek.. de még utána is 2 hét unalmas, szenvedős gyakszi. sad.gif Hurrá..
8 felhasználónak tetszik: Beyla, Alison Lerman, MadHatter, TizzyHeart, Luckie, iannina, Nórii. SelFan., Bella99
2013. augusztus 06. 19:50 #5325
- törölt felhasználó -    
Azokkal az emberekkel akik barátomnak mondják magukat közben meg elárulnak és mindennek elmondanak a hátam mögött. Csak azért mert féltékeny arra hogy két emberrel jó barátságot ápolok, arról nem tehetek hogy ő taszít el mindenkit maga mellől azzal hogy nem lehet semmi bizalmasat elárulni neki mert a következő embernek aki az utcán vele szemben jön elárulja. Ezért is mondják hogy a titok akkor titok ha egy ember tudja. Az én esetemben én + a barátnőm de benne megbízok.
10 felhasználónak tetszik: Beyla, TizzyHeart, Luckie, MadHatter, Sztár Mániás, Nórii. SelFan., Destiny015, Bella99, Jody, Corby
2013. augusztus 06. 19:57 #5326
- törölt felhasználó -    
A meleggel, mert majd megőrülök; mikor lesz már tél?!
Azokkal az emberekkel, akiknek két személyiségük van, valakivel aranyosak, kedvesek és imádnivalóak, egy nap alatt képesek magukat megszerettetni, valakivel meg tahók, furák és perverzek, és valahogy nem áll össze bennem, hogy akkor most melyik is lehet az igazi személyisége, és annyira bosszant, hogy nem tudom, megbízzak-e egy ilyen emberben.
Azokból, akiknek csak azért, mert féltékenyek mások jó barátságára muszáj a háta mögött kiadni egy jó baráti társaság egyik tagját a baráti társaság másik tagjának, és még ezek után is úgy viselkedni, mintha mi sem történt volna, és nem érteni, hogy mégis mi rosszat tett...
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Alison Lerman, TizzyHeart, Luckie, iannina, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 06. 22:27 #5327
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (pixie1013 @ 2013.08.06. 17:20)
Azzal, hogy ma csupán 4 (!!) órát ültem a kézsebészeten, majd a képembe vágta az orvos azt mint februárban. Még nem kell műteni, igaz, hogy fáj mint a retek, de hordjam csak azt az ordenáré, kényelmetlen, csuklórögzítőt, amiben semmit se tudok csinálni. Köszi, és írni ugyan hogy fogok szeptemberben? 110.gif


off: a kézproblémák már csak ilyenek. engem egy éven át kezeltek tévesen, mert két orvos is félrediagnosztizált, amikor kontrollra mentem, más rendelt, és ő nézett rám, hogy miféle hülyeségeket írnak a papíromra, majd kaptam beutalót tényleges szakorvoshoz, aki megállapította, hogy műteni kell. azelőtt gipszeltek, fizioterápiára küldtek, rám is rámerőltették a csuklórögzítőt... unsure.gif

on: csatlakozom azokhoz, akiknek a meleggel... nem elég, hogy egész nap szédelgek és fáj a fejem, naponta legalább kétszer, inkább háromszor tusolok, megiszok két-három liter vizet, és így is a halálomon vagyok... dry.gif
alig várom, hogy végre leessen a hó, komolyan, inkább ülök suliban ősszel, amikor lehül a levegő, minthogy két hónapon át süljek minden nap...unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Jolie_77, TizzyHeart, Jody, Luckie, iannina, MadHatter, Beyla, Corby
2013. augusztus 07. 00:36 #5328
Queenie
Queenie
visszatérő vendég
 
StátuszPeople change. There’s no warning and they usually don’t care if it hurts you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 480
Csatolások: 747
Azonosító: 207046
Offline offline
Én még mindig nem barátkoztam meg azzal, hogy már 1 hónap sincs a suliig. Hihetetlenül zavar. A tavalyi évem (2012/2013) volt az eddigi legmegterhelőbb. Alig bírtam ki, hogy végre évnyitó legyen, hihetetlenül örültem, amikor átadták a bizonyítványomat, de nem sokára már vissza kell adnom. Nem mondom azt, hogy én nagyon sokat tanulok, mert ez egyáltalán nem így van, hála az égnek kevés tanulás mellett is sikerül teljesítenem, dolgozatok előtt tanulok többet, de ez engem nagyon terhel. Igaz, hogy az iskola, ahová járok már egyre kevésbé szeretem, és ez is teljesen lehoz. Lehet ez is közre játszik, hogy nem szeretem már annyira a gimnáziumot, és a várost se, ahol élek. Annyira unalmas mindennap ugyanazt csinálni. Felkelsz, eszel, mosakodsz, felöltözöl, suliba mész, túléled, haza jössz, eszel, tanulsz, gépezel, eszel, tvzel, alszol. Nekem a szüneteket a megváltások! És az a legrosszabb, hogy tudom, hogy ez egyre nehezebb lesz. Az érettségikor meg fogok őrülni. unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: iannina, minibogárka, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla, Destiny015, Jody, Luckie, Judit107
2013. augusztus 07. 07:37 #5329
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Azzal,hogy egész este nem bírtam mert,az altatunk lévők cigány zenét hallgattak.
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla
2013. augusztus 07. 14:23 #5330
- törölt felhasználó -    
Ma? Egyszerű... Még múlt héten leejtettem a telefonomat és betört a képernyője... blush.gif Emiatt elvittük szervizbe, ahol megbeszéltük, hogy maximum X összegért megcsinálják, és mára kész lesz... Tökre vártam a mai napot, hogy végre újra tudjam használni... Mire felhív a csávó, hogy csak az X összeg kétszereséért tudták csak megcsinálni és annyit kéne fizetni érte... mad.gif reklamalo.gif De az nekünk már drága, és olyat már nem gyártanak, de én azt szeretem, és az tetszik csak... blush.gif Így most tök ideg vagyok biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter, Luckie
2013. augusztus 07. 14:59 #5331
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
ezzel az egész mai nappal h franc sem történik csak kockulok egésznap mert nincs jobb program
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter
2013. augusztus 07. 15:08 #5332
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
1 hónap sincs a suliig.
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB
2013. augusztus 07. 15:58 #5333
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, hogy másnál is ez van-e, de ma és tegnap is egész nap akárhányszor rákattintottam valamire itt a Starity-n, kijött egy k.rva reklám ablak. Szóval, a reklámok. Imádom, annyira imádom mikor kijön ezer ilyen reklám, és az istenért sincsen semmi, de semmi hasznuk. Pls reklámok tűnjetek el a netről. cray.gif
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, Destiny015
2013. augusztus 07. 16:02 #5334
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skylar @ 2013.08.07. 15:58)
Nem tudom, hogy másnál is ez van-e, de ma és tegnap is egész nap akárhányszor rákattintottam valamire itt a Starity-n, kijött egy k.rva reklám ablak. Szóval, a reklámok. Imádom, annyira imádom mikor kijön ezer ilyen reklám, és az istenért sincsen semmi, de semmi hasznuk. Pls reklámok tűnjetek el a netről.  cray.gif

Ha telepítesz a böngésződhöz adblockot akkor egyáltalán nem lesznek SEHOL SE reklámok.
Itt tudod az adblockot telepíteni:
Firefox: https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/adblock-plus/
Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=hu
Opera: https://addons.opera.com/hu/extensions/details/adblockforopera/?display=en
2 felhasználónak tetszik: xMilesss, Queenie
2013. augusztus 07. 16:06 #5335
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.08.07. 16:02)
Ha telepítesz a böngésződhöz adblockot akkor egyáltalán nem lesznek SEHOL SE reklámok.
Itt tudod az adblockot telepíteni: 
Firefox: https://addons.mozilla.org/hu/firefox/addon/adblock-plus/
Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=hu
Opera: https://addons.opera.com/hu/extensions/details/adblockforopera/?display=en

Úristeeen. w00t.gif w00t.gif Köszönöm. meghajolo.gif meghajolo.gif
2013. augusztus 07. 16:06 #5336
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
A divatrajongókkal. Rühellem, amikor valaki például Michael Jackson rajongójának vallja magát, de Jacko-nak szólítja, pedig köztudott hogy az a gúnyneve, és kifejezetten utálja. Valamint rühellem amikor egy nagy rocker azt sem tudja mi az a Led Zeppelin például, vagy Iron Maiden. A rock, és egyéb válfajai NEM trendek, hanem egy életérzés. Van aki rákattan, és van aki nem, de az biztos hogy senki nem közömbös iránta.

A lángoló gitárok oldalnak nevezett shittnek is sikerült felbosszantania. Rábukkantam egy cikkre Axl-ről, és konkrétan minden gyökérnek elhordták. Idézem: "Axl Rosenál nagyobb gyökeret nem hordott a hátán a föld." Nem vagyok elvakult rajongó, tudom hogy Rose uraság sem volt soha szent, na de az kiveri Nálam a biztosítékot ha ilyen szinten ócsárolnak valakit méghozzá a neten. Egy igénytelen oldal, megvan róla a véleményem, és meg is fogadtam hogy többé fel nem megyek arra site-ra. Most is csak véletlen kattintottam rá a linkre amikor híreket kerestem az imádatosaimról.
9 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Jolie_77, Beyla, itsjustme, Bella99, Vampiregirl1, Jody, MadHatter, Luckie
2013. augusztus 07. 16:08 #5337
- törölt felhasználó -    
Idézet (Skylar @ 2013.08.07. 16:06)
Úristeeen. w00t.gif  w00t.gif  Köszönöm.  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Nincs mit. Kellemes reklámmentes netezést! w00t.gif
2013. augusztus 07. 16:10 #5338
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nimrod @ 2013.08.07. 16:08)
Nincs mit. Kellemes reklámmentes netezést!  w00t.gif

xd
2013. augusztus 07. 16:16 #5339
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.08.07. 16:06)
A divatrajongókkal. Rühellem, amikor valaki például Michael Jackson rajongójának vallja magát, de Jacko-nak szólítja, pedig köztudott hogy az a gúnyneve, és kifejezetten utálja. Valamint rühellem amikor egy nagy rocker azt sem tudja mi az a Led Zeppelin például, vagy Iron Maiden. A rock, és egyéb válfajai NEM trendek, hanem egy életérzés. Van aki rákattan, és van aki nem, de az biztos hogy senki nem közömbös iránta.
A lángoló gitárok oldalnak nevezett shittnek is sikerült felbosszantania. Rábukkantam egy cikkre Axl-ről, és konkrétan minden gyökérnek elhordták. Idézem: "Axl Rosenál nagyobb gyökeret nem hordott a hátán a föld." Nem vagyok elvakult rajongó, tudom hogy Rose uraság sem volt soha szent, na de az kiveri Nálam a biztosítékot ha ilyen szinten ócsárolnak valakit méghozzá a neten. Egy igénytelen oldal, megvan róla a véleményem, és meg is fogadtam hogy többé fel nem megyek arra site-ra. Most is csak véletlen kattintottam rá a linkre amikor híreket kerestem az imádatosaimról.

Sajnos vannak előadók akik divattá tették a MŰrockot (Pl: Avril), emiatt terjedt el a sok divatbúza. A lángoló gitárokon én egy normális kritikát még nem láttam , az ottani tagok is eléggé beszűkültek (tisztelet a kivételnek) , szóval én már le se sajnálom azt az oldalt. A "vélemény" amit írnak az meg egy fabatkát se ér. Egy magyar fórumon írt vélemény már eleve nem számít semmit..
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, itsjustme, Jody, MadHatter
2013. augusztus 07. 17:29 #5340
- törölt felhasználó -    
1, Egyszerűen nem hiszem el. Én most már tényleg nem tudok meglepődni magamon. Ma is segítettem anyának megcsinálni az ebédet, és megint bevállaltam a hagymaszeletelést. Vajon mi történt? Megint belevágtam kezembe. Tényleg hátba veregethetne most már valaki, mert ilyen szerencsétlen is csak én lehetek. A legnagyobb baj, hogy nem csak egyszerűen elvágtam, hanem még a körmömbe is beleszaladt a kés, így ugye tényleg eléggé fáj, amellett meg szinte semmit nem tudok csinálni, mert bármihez is hozzáérek, érzem, hogy nem igen jó úgy. omg.gif
2, Egyszerűen szánalmas, alávaló, és nevetséges a mai generáció. Lehet, hogy én vagyok maradi, nem tagadom, de hogy, ha 2-3 naponta felmegyek arra az átkozott francbúkra, és ott minden második poszt egy félmeztelen csajszi, vagy egy „szám üzibe és pontozlak” szánalmas kiírás, az azért már tényleg felnyomja bennem a pumpát. Ma csak úgy lehetsz „menő”, ha sorra pakolod fel a félpucér képeket? Hát akkor kösz, nekem nem kell a népszerűségből. Nézem sorra, hogy az ismerősük miket raknak fel, és sokszor elkap a röhögőgörcs, részben, mert sokak „xd”-n és más értelmes hangulatjeleken kívül nem tudnak összehozni egy épkézláb mondatot sem. A másik, meg, hogy az ilyen észlények osztják az észt? Drágám, év végén 2 egésszel épphogy átmentél, mármint éppen, hogy átrugdostak szerencsétlen pedagógusok, mit akarsz akkor okoskodni? Egy helyesírási szótárt szívesen az ilyenek kezébe adnék, csak úgy miheztartás végett. Nem arról van szó, mert ha gyorsan írok, én is ejtek hibákat, nem arról van szó, de hogy egy 5 szavas mondatban 3 szó hibás legyen. Lőjetek le, de tényleg.
Igen, mert a meztelenkedéssel meg a pofázással mindenki lehet menő, aztán majd megnézzük, hogy meddig jutsz vele. Az eszeddel kellene törődnöd, mert felnőttként nem a testedből fogsz élni, legalább is gondolom én. Komolyan mondom, egyszerűen szánalmas ez a mai korosztály. Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy hiába tiltom le őket sorra, mert ez az idióta baromság terjed, mint a pestis. Halál komolyan mondom, lassan megbánom, ha fel merek menni oda, pedig nem ott töltöm minden időmet. wtf.gif
12 felhasználónak tetszik: coke., Pöttömke, Beyla, Destiny015, riri17, Jody, MadHatter, Luckie, Nórii. SelFan., Sunwell, Judit107, Lizania
540 oldal 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!