Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 08. 20:07 #5361
- törölt felhasználó -    
1. Cikk.: 5. napja várok a cikkemre. sad.gif Sorjában jönnek dögivel a hülyébb hirek, de az enyém sehol. ohmy.gif Vajon ilyen sokan küldtek be mostanság, vagy az enyémet elutasitották? A cikkem kicsit hosszúra sikeredett. Lehetséges, hogy időbe telik nekik átnézni? :/ Biztos akadtak benne hibák, mivel nem készülök újság irónak, de napokat "szenvedtem" vele, és úgy gondolom érdekes témát ragadtam meg.. Lehet a saját nyelvezetem nem tetszett nekik.. Na mind1, lesz ami lesz. Megpróbálok nem idegeskedni miatta. Csak kicsit zavaró tud lenni bárkinek ez, nem de?

2. Az utánzás.: Azon tanakodtam a napokban, hogy a tinik fogalomzavarral küszködnek. Mint tudjuk mindig van valami új hóbort, új követni való dolog, ami a tinédzserek részét bekebelezi. Nos, ők azt hiszik, attól válnak menővé, hogy bulizni járnak, divatos, drága ruhákat vesznek fel, h*nyásig isszák magukat, dohányoznak, lenéznek másokat és blablabla. És itt a bökkenő. Sokan azt hiszik ez a követendő példa, ettől válnak valakivé, egy olyan emberré, aki nem feltétlen önmaga. Konkrétan arra gondolok, hogy az ilyen emberek egyéniségeknek, és egyedieknek tartják magukat a normális, hétköznapi emberkehez képest. Ennyire nem néztem a dolgok mögé, csak a a napokba döbbentem erre rá. A gyakorlaton van egy 17 éves srác. Jó vágású gyerek, magas, kissé kigyúrt, és ő tipikus ilyen páwa srác. A mániája az, hogy a tükörbe lesse magát, és mindene rendben legyen. Próbált volna a sztájlisztom lenni, mert szerinte gázul öltözködök. blink.gif rohog.gif Szeret velem piszkálódni és ahogy feltűnt "benyalni" is másoknak. -> nem szószerint XD Nekem szeret ugatni, de nem tudom kinek képzelni magát. Olyan állast adnék neki, de a stressz nem engedi, és nem vagyok túl balhés se, valamint az ottani dolgozók se örülnének, ha a kisebbet verném. biggrin.gif Egyébként nehéz kihozni engem a sodromból. Próbál vicces is lenni, de én közbe ilyen unsure.gif és ilyen blink.gif fejeket vágok. Na és ezek után gondolkoztam, hogy az ilyen fiúkra vevőek a r*b* lányok, és az ehhez hasonló érdeklődési körű selyem skacok. És ő maguk érzik magukat egyéniségeknek, akik egymást kopizzák/másolják/utánozzák világba ! Nekik ez fel se tűnik? Ennyire a magasságos eget verik az egojuk, hogy az ilyen egyértelmű és világos dolgot meg se látják? Egészségükre. Nagyon nem szimpatizálok a mai generációval. Amit látnak, hallanak másoktól (f*sszinű nadrág, Majka) azt ők rögvest leutánozzák. Tanulják és átveszik a mások által kihordott "szennyet", és igy válnak másolat tárgyává. Ez az én szabad véleményem "róluk", és igy látom a dolgokat, ha valaki nem ért egyet valamiben, az nyugodtan válaszolhat rá, persze az is, aki ő is hasonlóan látja a dolgokat. Szivesen várnék válaszokat.
19 felhasználónak tetszik: riri17, Pöttömke, minibogárka, MadHatter, Jody, Destiny015, Sunwell, JadeB, LeahRyan, Eszti0305, Vampiregirl1, Nikikke, TizzyHeart, Bella99, icarlyluv, Beyla, Luckie, hayley4, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 20:25 #5362
- törölt felhasználó -    
Akárhová kattintok, mindig megjelenik egy idióta hirdetés. dry.gif
Már nagyon idegesít xd
6 felhasználónak tetszik: minibogárka, Destiny015, JadeB, MissAjsa., Vampire Lady, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 20:26 #5363
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma megkaptam azt, hogy gyerekes vagyok és ez mennyire gáz. mellow.gif És ezt egy olyan csajtól kaptam, aki 14 és fél éves létére hetente jár bulizni..Szerintem inkább ez a gáz. Bevallom, néha már túlzásba viszem a mesék iránti rajongásom, meg a Hello Kitty imádatom, de én imádok gyerek lenni, és ha ezt valaki nem tudja elfogadni, azt sajnálom. Velem is meglehet ugyanolyan komoly dolgokat beszélni, mint bárki mással, és nem zúdítom senkire sem ezeket a hülye dolgaimat. Nem érzem magam gáznak emiatt, mert vannak barátaim, akik igenis elfogadtak ilyennek, és ezzel együtt szeretnek.
19 felhasználónak tetszik: Pöttömke, MadHatter, minibogárka, Jody, Destiny015, JadeB, MissAjsa., Corby, Eszti0305, Vampiregirl1, TizzyHeart, Bella99, icarlyluv, Beyla, Luckie, Vampire Lady, hayley4, Pepssi, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 20:34 #5364
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
Idézet (Angelx @ 2013.08.08. 20:25)
Akárhová kattintok, mindig megjelenik egy idióta hirdetés.  dry.gif 
Már nagyon idegesít xd


Jó ég!! Azt hittem én vagyok az egyetlen biggrin.gif biggrin.gif
Fú amúgy tényleg eszméletlenül idegesítő!! dry.gif
2 felhasználónak tetszik: MissAjsa., Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 20:34 #5365
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.08.08. 20:07)

2. Az utánzás.: Azon tanakodtam a napokban, hogy a tinik fogalomzavarral küszködnek. Mint tudjuk mindig van valami új hóbort, új követni való dolog, ami a tinédzserek részét bekebelezi. Nos, ők azt hiszik, attól válnak menővé, hogy bulizni járnak, divatos, drága ruhákat vesznek fel, h*nyásig isszák magukat, dohányoznak, lenéznek másokat és blablabla. És itt a bökkenő. Sokan azt hiszik ez a követendő példa, ettől válnak valakivé, egy olyan emberré, aki nem feltétlen önmaga. Konkrétan arra gondolok, hogy az ilyen emberek egyéniségeknek, és egyedieknek tartják magukat a normális, hétköznapi emberkehez képest. Ennyire nem néztem a dolgok mögé, csak a a napokba döbbentem erre rá. A gyakorlaton van egy 17 éves srác. Jó vágású gyerek, magas, kissé kigyúrt, és ő tipikus ilyen páwa srác. A mániája az, hogy a tükörbe lesse magát, és mindene rendben legyen. Próbált volna a sztájlisztom lenni, mert szerinte gázul öltözködök. blink.gif rohog.gif Szeret velem piszkálódni és ahogy feltűnt "benyalni" is másoknak. -> nem szószerint XD Nekem szeret ugatni, de nem tudom kinek képzelni magát. Olyan állast adnék neki, de a stressz nem engedi, és nem vagyok túl balhés se, valamint az ottani dolgozók se örülnének, ha a kisebbet verném. biggrin.gif Egyébként nehéz kihozni engem a sodromból. Próbál vicces is lenni, de én közbe ilyen unsure.gif és ilyen blink.gif fejeket vágok. Na és ezek után gondolkoztam, hogy az ilyen fiúkra vevőek a r*b* lányok, és az ehhez hasonló érdeklődési körű selyem skacok. És ő maguk érzik magukat egyéniségeknek, akik egymást kopizzák/másolják/utánozzák világba ! Nekik ez fel se tűnik? Ennyire a magasságos eget verik az egojuk, hogy az ilyen egyértelmű és világos dolgot meg se látják? Egészségükre. Nagyon nem szimpatizálok a mai generációval. Amit látnak, hallanak másoktól (f*sszinű nadrág, Majka) azt ők rögvest leutánozzák. Tanulják és átveszik a mások által kihordott "szennyet", és igy válnak másolat tárgyává. Ez az én szabad véleményem "róluk", és igy látom a dolgokat, ha valaki nem ért egyet valamiben, az nyugodtan válaszolhat rá, persze az is, aki ő is hasonlóan látja a dolgokat. Szivesen várnék válaszokat.

Nálunk a faluban az ötödikes kislányok öltözködnek úgy, mint a r*bancok. Nem tudom, az anyjuk hogyan engedheti azt, hogy cicanaciban, 5-10 centis magassarkúban és kivágott felsőben mászkáljanak. Egy ötödikes lány egyébként sem hiszem, hogy olyan sok mindent tud mutatni magából, de ezeknek az nem számít. A másik pedig, hogy van itt egy 13 éves lány, és falunapon olyan ruhában volt, hogy hátast dobtam tőle. Rózsaszín kis miniruha, televarrva rózsaszín flitterekkel, a p*csája kint volt abból az ocsmány ruhának nevezett valamiből, ráadásul a lehető legnagyobb karika-fülbevaló a fülében, ami leért a válláig, és annyira agyon volt sminkelve a lány - r*banc -, hogy hirtelen rá sem ismertem, pedig sajnos ismerem. Ezek a lányok pedig anyucijuk magassarkújában, nem létező mellüket kirakva virítanak a fészbúkon. Szép kis generáció ez.
A pasik meg szintén süllyednek. A sulimban alig vannak - lánysuli -, de aki van, az csőnacis, V-nyakkivágású pólóban feszítő, a nem létező izmait mutogató páva gyerek. Nem tudom, hova süllyedhetnek még az emberek, de biztos találnak még módot arra, hogy szánalmasabbak legyenek.
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Vampiregirl1, Lizania, TizzyHeart, MadHatter, Bella99, icarlyluv, Beyla, Luckie, Vampire Lady, hayley4, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 20:38 #5366
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2013.08.08. 11:29)
A homofóbokkal,a homoszexszel,a biszexszekkel,a homokosokkal.És a túl jól fogalmazó fanfiction írókkal...


Tudom ez a topik nem erre van,de muszáj vagyok megkérdezni, hogy most akkor kikkel van bajod? A homofóbokkal? Vagy a homo/biszexuálisokkal? unsure.gif
13 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Pöttömke, MadHatter, Jody, itsjustme, Corby, silenc, Vampiregirl1, TizzyHeart, Bella99, icarlyluv, Luckie, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 21:31 #5367
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.08.08. 20:07)
1. Cikk.: 5. napja várok a cikkemre. sad.gif Sorjában jönnek dögivel a hülyébb hirek, de az enyém sehol. ohmy.gif Vajon ilyen sokan küldtek be mostanság, vagy az enyémet elutasitották? A cikkem kicsit hosszúra sikeredett. Lehetséges, hogy időbe telik nekik átnézni? :/ Biztos akadtak benne hibák, mivel nem készülök újság irónak, de napokat "szenvedtem" vele, és úgy gondolom érdekes témát ragadtam meg.. Lehet a saját nyelvezetem nem tetszett nekik.. Na mind1, lesz ami lesz. Megpróbálok nem idegeskedni miatta. Csak kicsit zavaró tud lenni bárkinek ez, nem de?
2. Az utánzás.: Azon tanakodtam a napokban, hogy a tinik fogalomzavarral küszködnek. Mint tudjuk mindig van valami új hóbort, új követni való dolog, ami a tinédzserek részét bekebelezi. Nos, ők azt hiszik, attól válnak menővé, hogy bulizni járnak, divatos, drága ruhákat vesznek fel, h*nyásig isszák magukat, dohányoznak, lenéznek másokat és blablabla. És itt a bökkenő. Sokan azt hiszik ez a követendő példa, ettől válnak valakivé, egy olyan emberré, aki nem feltétlen önmaga. Konkrétan arra gondolok, hogy az ilyen emberek egyéniségeknek, és egyedieknek tartják magukat a normális, hétköznapi emberkehez képest. Ennyire nem néztem a dolgok mögé, csak a a napokba döbbentem erre rá. A gyakorlaton van egy 17 éves srác. Jó vágású gyerek, magas, kissé kigyúrt, és ő tipikus ilyen páwa srác. A mániája az, hogy a tükörbe lesse magát, és mindene rendben legyen. Próbált volna a sztájlisztom lenni, mert szerinte gázul öltözködök. blink.gif rohog.gif Szeret velem piszkálódni és ahogy feltűnt "benyalni" is másoknak. -> nem szószerint XD Nekem szeret ugatni, de nem tudom kinek képzelni magát. Olyan állast adnék neki, de a stressz nem engedi, és nem vagyok túl balhés se, valamint az ottani dolgozók se örülnének, ha a kisebbet verném. biggrin.gif Egyébként nehéz kihozni engem a sodromból. Próbál vicces is lenni, de én közbe ilyen unsure.gif és ilyen blink.gif fejeket vágok. Na és ezek után gondolkoztam, hogy az ilyen fiúkra vevőek a r*b* lányok, és az ehhez hasonló érdeklődési körű selyem skacok. És ő maguk érzik magukat egyéniségeknek, akik egymást kopizzák/másolják/utánozzák világba ! Nekik ez fel se tűnik? Ennyire a magasságos eget verik az egojuk, hogy az ilyen egyértelmű és világos dolgot meg se látják? Egészségükre. Nagyon nem szimpatizálok a mai generációval. Amit látnak, hallanak másoktól (f*sszinű nadrág, Majka) azt ők rögvest leutánozzák. Tanulják és átveszik a mások által kihordott "szennyet", és igy válnak másolat tárgyává. Ez az én szabad véleményem "róluk", és igy látom a dolgokat, ha valaki nem ért egyet valamiben, az nyugodtan válaszolhat rá, persze az is, aki ő is hasonlóan látja a dolgokat. Szivesen várnék válaszokat.

Én még csak 14 éves vagyok de teljes mértékben egyetértek. A hányinger kerülget az ilyen emberektől akiknek egyéniségük az nulla, és mindig mindent koppintanak. Aztán osztják az észt, másokkal lenézően beszélnek holott lehet hogy sokkal többet ér a kisujja is annál a páwa görénynél.
Neked meg kitartást kívánok az ilyen istenverte barmokkal szemben.
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, TizzyHeart, MadHatter, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 22:42 #5368
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
kivételesen szétnéztem facebookon, nem csak visszaírtam az üzeneteimre, és ez fogadott: http://index.hu/belfold/2013/08/08/mar_buntetlenul_szexelhetnek_a_tinik/
ez mégis mi?! ígyis undorító az a helyzet, ami ebben az országban folyik, így is folyamatosan megerőszakolják a kislányokat, mégis mi lesz ezután?! hirtelen a liliomtiprás megszűnik létezni, hirtelen már a 12 éves kislány értett lesz testileg és szellemileg, csak mert ez a 21. század? a gyomrom felfordul, mintha nem élnénk ígyis egy elk*rvult társadalomban...
14 felhasználónak tetszik: Jolie_77, minibogárka, Jody, sz.fannie, Vampiregirl1, TizzyHeart, MadHatter, icarlyluv, Beyla, Luckie, Vampire Lady, hayley4, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 22:43 #5369
- törölt felhasználó -    
Idézet (sz.fannie @ 2013.08.08. 20:38)
Tudom ez a topik nem erre van,de muszáj vagyok megkérdezni, hogy most akkor kikkel van bajod? A homofóbokkal? Vagy a homo/biszexuálisokkal? unsure.gif

Szerintem nincs tisztában azzal, amit ír... unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: itsjustme, Jody, sz.fannie, TizzyHeart, MadHatter, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 08. 23:17 #5370
- törölt felhasználó -    
Hogy nem esik az eső.
2013. augusztus 08. 23:46 #5371
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Egy haveromból... annyira utálom, hogy a srác bajba keveri magát, aztán szarik visszaírni azoknak, akik mondjuk kedvesek lennének hozzá és segítenének neki (mint pl. én meg pár másik csaj), csak a barátnőjének ír vissza, akinek meg rögtön a nyakunknak kell ugrania, hogy azért vagyunk kedvesek a sráccal mert el akarjuk előle venni. Wtf? A csajt tényleg az egész közösség utálja, csak hát a srác miatt még beszélnünk is kell vele... és b@szottul elegem van mindkettejükből reklamalo.gif
És a tetejébe még meg is sülök reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: minibogárka
2013. augusztus 09. 00:00 #5372
sz.fannie
sz.fannie
 
StátuszSzabadság, egyenlőség, testvériség, jelszó.....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.04.
Hozzászólás: 607
Csatolások: 242
Azonosító: 121776
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.08. 22:43)
Szerintem nincs tisztában azzal, amit ír... unsure.gif


Hát, nagyon úgy tűnik.. unsure.gif unsure.gif
2013. augusztus 09. 10:44 #5373
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy lassan el kell induljak, ki ebbe a dögmelegbe... Aztán ki tudja, hogy a tanárnéni alkot-e ma valamit, mert hát amúgy nem vagyok a kedvence (a fél csoporttal együtt rohog.gif ). Azt már mondjuk megszoktam, hogy ilyen Elemi ösztön-szinten ül szoknyában (!!), nagyon durva, de most komolyan, én nem akarom látni. És szegény pechjére a fiúkat sem érdekli rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Luckie, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 10:55 #5374
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Az emberek hozzáállásával és magatartásával az állatokhoz. Kinézek gyanútlanul az ablakomon, mire az fogad, hogy egy cuki kis középméretű kóbor kutyát majdnem elüt egy elhaladó autó, úgy, hogy a szegény kutyus mindössze az út SZÉLÉN bandukolt. Persze aki nem tud vezetni...Mire elmondom ezt apámnak, az volt a reakciója, hogy ő ez a kutya már vagy 1 hónapja itt kóborol ohmy.gif Állati aranyos és nem hiszem, hogy senkinek nem jutott még eszébe magához venni szerencsétlent...Az meg a másik, hogy arra se képes senki, hogy felhívja a Mentsvárt, elmondja hol van, milyen a kutya és jöjjenek, addig meg feltartani a kutyust, simogatni, szeretgetni. Ennyit nem képesek megtenni??? Nem, inkább nézik ahogy szegényke 1 hónapja kóborol itt a 40 fokban. Gratulálok.
Ja amúgy a husky-ról amiről pár napja írtam, kb 2 napja semmi hír, lehet a gazdája észbekapott és megkötötte amikor a drága végre hazatolta magát...
12 felhasználónak tetszik: Jolie_77, sz.fannie, JadeB, Bella99, Beyla, Luckie, hayley4, Carol, Destiny015, Pepssi, Corby, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 11:56 #5375
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy csak kedden jön új rész a kedvenc sorozatomból, és hogy a másiknak pedig vége. :cry:
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 11:56 #5376
- törölt felhasználó -    
Most a másik ismerősöm süllyedt vissza a 3 éves szintre _nevet.gif
Jelenleg most úgy döntött méhkirálynő akar lenni. Feltűnési viszketegség az van rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 12:03 #5377
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azzal a sok ostobával, akik kénytelenek értelmezni egy rövid, egyszerűen megfogalmazott cikket. Példa: a szoborrá váló lány története. A csúcs az a szerencsétlen, aki azt írta, hogy "legalább gazdag"... nem mintha ilyenről szó lett volna a cikkben már eleve, de... ahhh... képtelen vagyok felfogni, hogyan létezhetnek ilyen csökevényes agyi kapacitású emberek.
14 felhasználónak tetszik: MadHatter, Angelx, Bella99, goldman, icarlyluv, Lizania, Beyla, dijansalihu, Luckie, itsjustme, hayley4, sz.fannie, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 13:51 #5378
- törölt felhasználó -    
Már a 12-14 évesekkel is lehet szexelni az új törvény szerint - olvastam a neonon. Durva. Az egyik csajszi, akit a twitteren követek, azért volt felháborodva, mert ez engedélyezett, a melegházasság pedig nem. Szerintem jogos gondolat, nem is tudok mit hozzáfűzni ehhez az új törvényhez. ohmy.gif blink.gif
11 felhasználónak tetszik: Beyla, itsjustme, hayley4, icarlyluv, Vampiregirl1, MadHatter, JadeB, Luckie, Lilimooo, Corby, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 14:01 #5379
- törölt felhasználó -    
Idézet (dijansalihu @ 2013.08.09. 13:51)
Már a 12-14 évesekkel is lehet szexelni az új törvény szerint - olvastam a neonon. Durva. Az egyik csajszi, akit a twitteren követek, azért volt felháborodva, mert ez engedélyezett, a melegházasság pedig nem. Szerintem jogos gondolat, nem is tudok mit hozzáfűzni ehhez az új törvényhez. ohmy.gif  blink.gif

Elolvastam a cikket és konkrétan egyből agyvérzést kaptam... ohmy.gif Milyen sokkoló már hogy 13-14 évesen valaki már nem szűz, ez csak engem borít ki rohadtul?!? Most velem van a baj ha így gondolom de ilyen korban még hagyni kéne ezt a szex témát, de mivel mindenhonnan ez folyik ezért nem meglepő hogy ilyen korán kezdik...
6 felhasználónak tetszik: Beyla, hayley4, MadHatter, Luckie, minibogárka, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 09. 14:21 #5380
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
A r*thadék cigány szomszédokkal itt mögöttem. dry.gif
Félreértés ne essék,nem vagyok rasszista,nem gyűlölök senkit sem azért amilyennek született.Sőt amikor 'jutyukon' láttam,hogy csak azért verték meg a cigányokat,mert egy helybe álltak + még ezeket istenítik,hogy jól tették,az jól felidegesített.
De az,hogy itt ordibálnak egész álló nap,az már kegyetlenül idegesít.Mintha kötelező lenne itt ordibálni. Legszívesebben a pokolba küldeném ezeket.Tanuljanak már meg viselkedni. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: Angelx, Beyla, Vampiregirl1, Eszti0305, Luckie, Destiny015, Pepssi, Lizania, Nórii. SelFan.
540 oldal 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!