Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 17. 01:05 #5481
- törölt felhasználó -    
A postával: Várok 2 levelet. Az egyiknek hétfőn kellett volna megjönnie. Ma reggel mentem ki a buszhoz és összefutok a postással. Kérdezem tőle, *Elnézést ! Nem járt már az utcánkba leveleket hordani véletlenül? Hétfő óta várok egy levélre, ami fontos lenne* Mondja, *De jártam arra*. Ezután megkérdezi, hogy *Milyen névre volt?* Én mondom a saját nevem persze, és akkor közli velem, hogy a levelet visszaküldték a feladóhoz blink.gif MIVEL!.. én panel házban lakok, kint vannak a "csengők" nevekkel ellátva, és az anyum neve van ott csak, illetve postaládák is vannak kint, de csak 4 családé/lakásé, a miénk az önzárós ajtó mögött van, amit persze csak belülről lehet kinyitni, kivülről csak akkor ha valaki rendesen nem csukja be, és ilyenkor fordult meg a fejemben, ha senkit se talált épp otthon, (mert gondolom felcsengetett), akkor miért nem lehetett volna úgy megoldani, hogy valakihez becsenget, aki épp otthon van, az beengedi mikor elmondja mit is akar maga a postás, és berakja az értesitőt a postaládánkba? blink.gif A postaládánkra az én nevem is ki van irva, valamint az anyumé is.. Vajon ez nem fordult meg a fejében? mad.gif Anyum nevére irattam a levelet azért is, hátha úgy már több esélye van a levél megérkezésének, mivel a neve "csengő" mellé ki van téve. Kicsattanok a boldogságtól.. rolleyes.gif dry.gif
14 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, JadeB, Luckie, Carol, Corby, ilus1996, MadHatter, Beyla, icarlyluv, Bella99, Eszti0305, Pöttömke, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 17. 10:20 #5482
- törölt felhasználó -    
Azokkal a emberekkel, akik fészbúkra pakolják fel a tükörnél készült képeiket, meg azokkal, akik kirakják mindenüket, még azt is, ami nincs, de a "tetszik" szót nem tudják helyesen leírni. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Luckie, Sztár Mániás, MadHatter, Beyla, Bella99, Pöttömke, Destiny015, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 17. 10:48 #5483
- törölt felhasználó -    
Igazából ma nagyon semmivel (még). Csak azzal van egy kis problémám hogy a "Milyen zenét hallgatsz most?" topicban elveszek a KISS-emel együtt a sok kevésbé igényes "zene" mellett. cray.gif
9 felhasználónak tetszik: Luckie, Sztár Mániás, ilus1996, icarlyluv, MadHatter, Beyla, Bella99, Eszti0305, Pöttömke
2013. augusztus 17. 13:33 #5484
- törölt felhasználó -    
Ezzel. Egyik rib@nc osztálytársam, meg egy haverja beszélgettek fészbúkon. Ha én 17 évesen így írnék, elsüllyednék szégyenemben. Nem elég, hogy olyan alapvető szavakat ír rosszul, mint a "gondolta", de a mondatot is kis kezdőbetűvel írja. Ráférne egy helyesírási szótár karácsonyi ajándéknak...
16 felhasználónak tetszik: Corby, Vampiregirl1, JadeB, Sztár Mániás, szofipasa888, ilus1996, icarlyluv, MadHatter, Beyla, Luckie, Bella99, Pöttömke, Destiny015, Nórii. SelFan., Nina 10, Eszti0305
2013. augusztus 17. 14:30 #5485
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Az úgy nevezett niggákkal itt az ablakom alatt. Nem elég,hogy reggeltől estig az utcán téblábolnak,de olyan mocskos beszélgetést folytatnak, rohadt hangosan,hogy az egész körzet tőlük zeng. Félreértés ne essék, nem vagyok rasszista, semmi bajom a feketékkel, nem is eggyel nagyon jól kijövök suliban, de amilyen modora van legtöbbnek... szörnyű. Olyan szép csend lenne itt nyáron,ha nem kéne mindig kinéznem,hogy most megint mi a sz*r folyik. Egyik nap azt hittem mindjárt egymásnak esnek,de nem csak egy szokványos társalgás folyt...

"So,yea,man- nah,yo' ain't no cool bro,yea,yo stupid whiteboy, the f*ck you just called meh,ay- no,no badewai, wadup wiv yor b*tch,ouu look at dat bro, she's gat some of dat swag,yea, ain't no trouble, yo homie, wat'chu rally up to motha'f*cker?"

Gondolom, aki rajong a hasonló nyelvezettel megáldott rapperekért, az még élvezné is... Részemről már várom két hetes távollétemet, mindegy csak ettől elszabadulni egy kicsit mennyország lesz.
14 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, szofipasa888, icarlyluv, MadHatter, Beyla, Sztár Mániás, Luckie, Bella99, Pöttömke, Corby, itsjustme, Destiny015, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 17. 20:03 #5486
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Miért kell ilyen rohadt sokba kerülnie a tancuccoknak??Lesz Finntroll konci Budapesten,és nem mehetek el,mert nincs rá keret.Ki tudja,mikor fognak drága kis hazánk felé nézni újra,és hopp,lehet,hogy egyetlenegyszer tudnék menni,és azért nem mehetek,mert egy halom felesleges dolgot megvetetnek velünk.Most is találtam 5! füzetet,amiben kb. 5 oldal van teleírva,de mindig,minden évbe másik kell,minden tantárgynak,ami egy évbe talán 10 óra ha meg van tartva,mert pl. elcserélik,iskolaorvos,tánc/énekpróba,stb. És valószínűleg,hogyha más banda is kegyeskedik idetolni a s*ggüket,akkor is ez lesz,mert akkor iskolakezdés,karácsony,újév,húsvét,nyári szünet,stb. Szívesen lemondanék nagyon sok dologról,de mivel az iskola miatt kell rengeteg pénzt költeni,ergo semmit nem tudok megtakarítani.nem szoktam elkölteni a pénzemet baromságokra,legutóbb a szemüvegem árába adtam bele,mert az úgy volt korrekt,még ha az egészet nem is tudtam volna kifizetni.Most is:nyelvgyakorló tábor,kötelező!!! 15000..Istenem,csak ne kerülne ilyen sokba minden!!
9 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, JadeB, Luckie, Beyla, Pöttömke, Destiny015, MadHatter, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 17. 20:06 #5487
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az egyik 'barátnőmmel'. Ugyanis már napokkal ezelőtt megígérte, hogy ha lesz focimeccs, elmegyünk rá. Holnap lesz, de nem megyünk, mert ő elkezdett nyávogni. Én meg egyedül nem megyek oda, nem szeretek egyedül mászkálni. Szóval kösznömszépen Neki, hogy ennyire kedves, drága és aranyos. Pedig sokat jelentett volna nekem, de már hagyom a pcsába az egészet...
8 felhasználónak tetszik: Corby, Sztár Mániás, Luckie, Pöttömke, Destiny015, MadHatter, Nórii. SelFan., Nina 10
2013. augusztus 17. 22:20 #5488
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a szüleim nem tudnak halkan beszélgetni és felverik az egész házat már hajnalok hajnalán mad.gif
6 felhasználónak tetszik: minibogárka, Pöttömke, Destiny015, Nórii. SelFan., Nina 10, Eszti0305
2013. augusztus 18. 11:14 #5489
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Egész este ébren voltam (most nincs különösebb oka).
A lényeg,hogy hoztam be kis sós rágcsákat egy tányérba.Megettem párat,majd letettem az ágyra. 6 órakor felvettem a tányért és rátettem a laptopomra,hogy majd rágcsálok. Aham,ahogy megfogtam volna az elsőt megjelent a tányérból egy százlábú. Úgy megijedtem,hogy hozzávágtam a laptophoz a tányért,majd jól elfutottam a géptől. blink.gif Vagy 5 percig legyezgettem légycsapóval körbe,hogy itt van-e még.Végül az asztal szélén találtam meg,WC illatosítóval meg lefújtam,mert mindig kapaszkodott volna vissza.
Eddig valamilyen oknál fogva abban a tudatban éltem,hogy csak a földön és falon mászkálnak ezek az undormányok,de mostantól élvezet lesz ezeket figyelni. rolleyes.gif
Még nassolni se hagynak az állatok,de komolyan... Múltkor a barackjaimat akarták lenyúlni.
13 felhasználónak tetszik: Corby, szofipasa888, icarlyluv, Luckie, Vampiregirl1, Beyla, Pöttömke, Sztár Mániás, Destiny015, MadHatter, Carol, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 18. 18:35 #5490
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hogy őszinte legyek, most leginkább magammal. Azzal, hogy hebrencs vagyok, nem figyelek eléggé a dolgokra, és csak akkor veszem észre a dolgokat, ha ott a nyakamon a baj. Tegnap elhagytam egy számomra nagyon fontos dolgot, amit a páromtól kaptam. Egyik pillanatban még megvolt, a másikban pedig már nem. Vagy ötször átnéztünk mindent, az utcákat, ahol jöttünk-mentünk, de nem találtuk meg. Elképzelhető, hogy valaki megtalálta, felvette és hazavitte. Nem volt valami baromi nagy érték pénzügyileg nézve a dolgot, de nekem millió dollároknál is többet jelentett. Én meg csak hebrencs módjára véletlenül elhagytam, pedig annyira szoktam vigyázni a dolgaimra.sad.gif A huszonkét év alatt eddig csak a telefonomat hagytam el, de azt is úgy, hogy egy pláza WC-jében kicsúszott a zsebemből és valaki seperc alatt zsebre vágta. Áh, annyira bánt dolog és olyan bűntudatom van, hogy egy számomra ennyire értékes, ennyire fontos dologra még, ha egy kis idő erejéig is, de nem figyeltem. Annyi mindent csináltam tegnap őszintén szólva kis idő alatt, hogy teljesen el is feledkeztem róla: tanulás, gyógyszerek, mosogatás, takarítás, rámolás. Szokás szerint megint azt játszottam, hogy hat kezem van, utána meg felkaptam a motyómat és mentem a páromhoz. Nagyon sz*r úgy elhagyni valamit, hogy nem akartad, nagyon sokat jelent neked és mégis sikerül. Igazi pancser vagyok.
14 felhasználónak tetszik: Luckie, minibogárka, Pöttömke, JadeB, itsjustme, Corby, Sztár Mániás, Destiny015, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Carol, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 18. 20:58 #5491
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
A suli mondhatni két legnagyobb r*banca mióta csak ismerik egymást ellenségek voltak. Állandóan járták egymást lefelé, hogy ez milyen k*rva, az milyen k*rva, nem egyszer meg is tépték egymást. Szóval volt ott már mindenféle balhé amit ellehet képzelni. Pár hete volt egy falusi rendezvény, ahol pincérkednünk kellett, oda meg már nagy barátnőkként jöttek, karolták egymást meg mit tudom én még mi...Na jól van. Erre fellépek facebookra, és mi vár egyből?! Egy kép, amit egyikőjük rakott fel, amin össze vannak ölelkezve s*gg kinyomva, a kép címe pedig: "A nagy ellenségek xD" Na mondom nem semmi. De legalább megtalálta zsák a foltját, tökéletesen összeillenek. Vicces, hogy mennyire utálták egymást évekig, aztán beléptek a r*banc korszakba, és nagy barátnők...Egyik sem jobb a másiknál...Az ilyenektől kell már hánynom komolyan... bad.gif
10 felhasználónak tetszik: Beyla, Sztár Mániás, szofipasa888, Pöttömke, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Luckie, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 18. 21:17 #5492
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Anyámmal furesz.gif és fáj a fejem dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 18. 21:29 #5493
- törölt felhasználó -    
Tudom,ma írtam a "Ma éppen minek örülsz?" topikba,de ezt amit most írok tegnap akartam volna leírni,csak elfelejtettem...
Tegnap megint eltűnt a kismacskánk,egész nap nem jött elő.Hát megint az a nyomorult szomszéd volt,gondolom,de az egész család az gondolja,hogy megint bezáratták.Reggel még nagyban takarították a kocsit,a kis taknyos kölyök *ki nem állhatom,ha ő biciklizik és én kint vagy a kertben a tujánál,meglát és le nem veszi a szemét rólam,úgy bámul... idegesítő,de amikor van valami,hisztizik* nem volt sehol csak az egyik testvére volt kint.Délben el is húztak,a macska sehol.Mindenki azt gondolta,hogy amilyen szemetek még kiteszik valahová a kismacskát.Istenem,miért kell?Jó,hogy nem bírjuk egymást,de akkor is... Ma reggel meg mondja az anyám,hogy megint itt van a kismacska.Boldog voltam,de.. azt a szomszédot,az egész fáját ketté kell törni *reggel kávéscsészével járják körbe a kertet és nézik a fájukat + még igazgatják is a levelet blink.gif Ha nagyra fog nőni akkor is igazgatni fogja azokat a sz*r leveleket?* Remélem a házba be is sz*rt a macska,mert megérdemelnék
11 felhasználónak tetszik: Beyla, Sztár Mániás, szofipasa888, Pöttömke, Destiny015, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Luckie, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 18. 22:08 #5494
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
anyámékkal. tegnap este már elszöktem itthonról, még mielőtt pánikrohamot kapok a feszültség miatt, mert egyszerűen nem bírtam elviselni őket, és ma megint csak veszekednek és ordibálnak egymással. nem igaz, hogy nem bírnak meglenni egymás mellett egy napot hisztizés nélkül. aztán ha meg merek szólalni, mert ezt már nem bírom, még én vagyok a sz*r... azt persze nem engedik, hogy elköltözzek, hiába vagyok nagykorú, meg érettségi, meg tapasztalatok... igen, ehhez szörnyen szükséges és hasznos ez a lelkiterror, ami itt van.
és tudom, hogy mindenhol vannak hullámvölgyek, mi is gyakran veszekszünk a párocskámmal, de mi legalább képesek vagyunk nem leordítani egymás fejét, mialatt a legutolsó férgeknek lehordjuk a másikat, nem értem, miért nem lehet normális hangnemben megbeszélni a nézeteltéréseket, vagy szimplán lesz*rni, miről beszél a másik, és hagyni amíg lenyugszik.
13 felhasználónak tetszik: Beyla, Vampiregirl1, szofipasa888, JadeB, Pöttömke, Vampire Lady, Destiny015, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Luckie, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 19. 02:29 #5495
- törölt felhasználó -    
Ma éppen egy cikkel, amit olvastam. Az volt benne, hogy néhány barom állat halálra kínoztak egy kölyök kutyát. Most nem részletezném, de elég durva dolgokat műveltek. Én először nem is tudtam végigolvasni.
Most komolyan, hogy létezhetnek ilyen undorító, szívtelen, mocskos szemét dögök, akik ilyet képesek tenni egy állattal? Egy érző lénnyel.
Röhögve nézném, ahogy az ilyen ember megdöglik. Bár ezekre azt se lehet mondani, hogy emberek. A f*szánál fogva lógatnám föl az ilyet. Bocsánat a csúnya kifejezésekért, de ezt máshogy nem tudom megfogalmazni.
És még csak 12 évesek voltak. Hát mi lesz ezekből nagykorúkra?? Undorító ami itt folyik, egyszerűen hányni tudnék tőle... malade.gif
14 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Vampiregirl1, szofipasa888, JadeB, Pöttömke, itsjustme, Destiny015, icarlyluv, MadHatter, Jolie_77, Bella99, Beyla, Luckie, Eszti0305
2013. augusztus 19. 03:42 #5496
- törölt felhasználó -    
A sok tinip*csával ott féjszbúkon. Mert szerintük mindenkinek tudnia kell, hogy ők épp mit csinálnak, nekük feltétlenül ki kell írni a "lájk, ha vagy", "valaki üzi?" és "unalooom valaki írjon :$" és hasonló mondatokat. Kifejezetten irritáló tud lenni, mikor tele van a kezdőlapom az ilyenekkel, az értelmes bejegyzések pedig sehol. "Süllyedünk" - mondta a színvonal, és meghalt.
13 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Vampiregirl1, szofipasa888, TizzyHeart, JadeB, Pöttömke, Destiny015, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 19. 10:54 #5497
sztárfan
sztárfan
♥Telenovellafan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 960
Csatolások: 588
Azonosító: 141947
Offline offline
Sok mindennel... sad.gif
2013. augusztus 19. 13:09 #5498
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy rámentem egy csaj adatlapjára és ki volt írva a Disney mesékhez hogy Indul a Risza.Szánalmas hogy manapság az ilyenekre értik a Disney nevet nem pl az Oroszlánkirályra.):
11 felhasználónak tetszik: Pöttömke, itsjustme, Destiny015, MadHatter, Tenshi, Jolie_77, icarlyluv, Bella99, Beyla, Luckie, Eszti0305
2013. augusztus 19. 13:57 #5499
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Jelenleg evvel.
Szörnyű,mire képesek egyes emberek.Három szerencsétlent kínoztak meg,egy éjszaka alatt.Gratulálok az elkövetőknek,meg ennek az egész országnak,na,most legyen valakinek annyi bátorsága,hogy éjjel egyedül sétáljon az utcán.Én sem megyek sötétben többet sehova,az biztos.
9 felhasználónak tetszik: Destiny015, MadHatter, Vampiregirl1, Pöttömke, Carol, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan., Eszti0305
2013. augusztus 19. 14:52 #5500
Tenshi
Tenshi
visszatérő vendég
 
StátuszRed moon, red ocean. Under the beautiful sky...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.18.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 209717
Offline offline
Azzal hogy néhány 10 éves menőnek hiszi magát csak azért mert a szájukból kilóg a cigi mellow.gif hová süllyed ez a világ?!
14 felhasználónak tetszik: Destiny015, Vampiregirl1, JadeB, Pöttömke, AFCfan, Bella99, Carol, MadHatter, Beyla, Corby, Luckie, Vampire Lady, Nórii. SelFan., Eszti0305
540 oldal 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!