Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 25. 18:41 #5561
- törölt felhasználó -    
Idézet (szofipasa888 @ 2013.08.25. 18:23)
Hát én már láttam rólad képet szerintem csodaszép vagy.

Hú, köszönöm :)
1 felhasználónak tetszik: szofipasa888
2013. augusztus 25. 18:57 #5562
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Strawberryman. @ 2013.08.25. 17:57)
3. Magyarországon mindenki cigány, akinek barnás árnyalatú bőre van, akkor persze én is az vagyok..


Az emberekbe (vagyis a többségébe) szerintem genetikailag bele van kódolva a külső alapján való ítélkezés. Az egyetemen voltak Brazil cserediákok. Abból a feketebőrű Brazil fajtából (hú bocs, ennél jobb szó hirtelen nem jutott eszembe). Szegények mit kaptak néha, mert egyes értelmes "hűdemagyarok" azt hitték hogy romák... És amikor megszólaltak szerencsétlenek portugálul azt se tudták köpjenek e vagy nyeljenek... Egyszerűbb volt "lecigózniuk" Őket mintsem tájékozódni, vagy elgondolkodni rajta hogy nem csak a romák lehetnek sötét bőrűek. rolleyes.gif
17 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, Vampiregirl1, Bella99, TheDanush, Beyla, minibogárka, MadHatter, icarlyluv, Luckie, Beach Baby, Carol, Jody, Eszti0305, Nórii. SelFan., TizzyHeart, Corby, sMokEe.cLouD
2013. augusztus 25. 21:29 #5563
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Idézet (Pöttömke @ 2013.08.25. 18:57)
Az emberekbe (vagyis a többségébe) szerintem genetikailag bele van kódolva a külső alapján való ítélkezés. Az egyetemen voltak Brazil cserediákok. Abból a feketebőrű Brazil fajtából (hú bocs, ennél jobb szó hirtelen nem jutott eszembe). Szegények mit kaptak néha, mert egyes értelmes "hűdemagyarok" azt hitték hogy romák... És amikor megszólaltak szerencsétlenek portugálul azt se tudták köpjenek e vagy nyeljenek... Egyszerűbb volt "lecigózniuk" Őket mintsem tájékozódni, vagy elgondolkodni rajta hogy nem csak a romák lehetnek sötét bőrűek. rolleyes.gif


De a legszomorúbb az egészben, hogy pár roma sokkal normálisabban, tisztességesebben él, mint egy-egy átlagos magyar ember. Igen, lehet, hogy van olyan fajtájuk, akik mihasznák meg ingyenélők, esetleg rosszindulatúak, akikben megbízni nem érdemes vagy nem is érdemlik meg a tiszteletet, viszont van egy réteg, akik ennek az egésznek a fordítottja. Állítom van olyan roma, akihez ha bemész a házába hasra esel a tisztaságtól és a rendtől, aki dolgos és nem kunyerál a másiktól. Aki nem irigykedik, hanem inkább megdolgozik rendesen érte. Néha pedig ezeket szólják le olyan emberek, akik egy-kettőről simán példát vehetnének. Ez is elég elszomorító.

Nekem is van olyan ismerősöm, akiről azt lehet hinni, hogy roma a bőrszíne miatt, pedig tudni lehet róla, hogy "vérmagyar" Ahogy más ember lehet sötét bőrű, úgy, hogy nem roma, ugyanúgy a romák is lehetnek fehér bőrűek, akikről első ránézésre meg sem állapítanád azt, hogy az.
13 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, minibogárka, Luckie, Beach Baby, Pöttömke, Jody, MadHatter, Nórii. SelFan., Bella99, icarlyluv, TizzyHeart, Corby, sMokEe.cLouD
2013. augusztus 25. 23:22 #5564
- törölt felhasználó -    
Kicsivel több, mint egy hete lett piercingem (az orromban), és azt mondták, három-négy hétig ne nagyon piszkáljam. Ma fürdés után a drága pizsama felsőm gombjai szépen beleakadtak és félig kicsúszott. Hát, kellemes volt, plusz most bennem van a félsz, hogy nehogy bajom legyen. (Ezt a pólót se fogom többé felvenni... -.-) Már nem fáj, de azért elég nagy sokk volt, és ez a gombos póló már nem először okoz bajt. Számtalanszor belement már a szemembe, stb. -.-
13 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Sztár Mániás, Jody, Vampiregirl1, MadHatter, Eszti0305, Nórii. SelFan., TizzyHeart, Bella99, icarlyluv, Pöttömke, Luckie
2013. augusztus 26. 20:39 #5565
- törölt felhasználó -    
Nagyon tudom utálni azokat, akik végigkommentálják a nyári szüneteik utolsó napjait, de most döbbentem rá, hogy már csak egy hét van az egészből, és ettől most totálisan bepánikoltam. Nem elég, hogy iszonyat fura lesz új évet elkezdeni néhány ember nélkül, akik már hosszú-hosszú évek óta velem és velünk voltak, de a legnehezebben ezt a nyári "fílinget" fogom elengedni. Nem veszi be a gyomrom, hogy nem jöhetek haza csak úgy, lustulhatok egész nap és nézhetek orrvérzésig WCW-t vagy hallgathatok napokon keresztül kedvenc albumokat. Ezeket mind felváltja majd az először lightos, aztán egyre keményebb tanulás. Előre látom, hogy félévkor meg fogok bolondulni mellow.gif Nincs bajom a tanulással, nem remekelek mindenből, de nem hiszem, hogy kell is. Most viszont arcon csapott a felismerés, még bevásárolni sem voltam, és egyáltalán mit fogok én kezdeni szeptemberben? Jézusom. Persze, ez a rend, de nekem nem elég két hónap pihenés a tíz hónapos hajtás után. Főleg, hogy semmit nem csináltam a nyáron. Persze, ilyenkor már kár rajta bánkódni... egyszerűen nem úgy telt a nyaram, ahogy akartam volna, és rá is jöttem később, hogy úgy nem megy, hogy előre eltervezem, aztán görcsösen ragaszkodom hozzá. Egyszerűen hagynom kellett volna, hogy úgy menjenek a dolgok, ahogy akarnak, maguktól. Ezután az év után pedig olyan változások fognak bekövetkezni, amiktől már most a frász kerülget. Üdvözlöm a régi barátomat, a kétségbeesést és a paranoiát.
17 felhasználónak tetszik: szofipasa888, MadHatter, Vampiregirl1, JadeB, Eszti0305, Beach Baby, Nórii. SelFan., minibogárka, TizzyHeart, Bella99, Beyla, icarlyluv, riri17, Pöttömke, Luckie, sMokEe.cLouD, esszti
2013. augusztus 27. 00:04 #5566
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Egyszerűen képtelen vagyok megbírkózni a gondolattal,hogy összesen 5 nap,és újra belekóstolhatunk az unalmas,szürke hétköznapokba.Jó,én sem szeretek tanulni (mert hát ki szeret?),de nem csak erről van szó.Nincs különösebb bajom az osztályommal,de közülük nincs olyan,akivel megtalálnám tényleg a közös hangot,ráadásul sokan hihetetlenül rosszindulatúak,és előszeretettel generálnak konfliktusokat.Alig várom már. dry.gif A barátaimmal,akikkel csak nyáron tudok találkozni,és akik tényleg a legközelebb állnak hozzám,ismét baromi keveset tudok találkozni,köszönhetően a suli visszatértének.Pedig ők azok,akik feldobják a napjaimat,és úgy az egész életemet.Ismét találkozhatok egy drága tanárnővel,aki pikkel rám (valószínűleg maga sem tudja,miért),és ezt szívesen ki is mutatja.Összefoglalva az egészet, konkrétan semmi jó nincs abban,hogy elérkezik a szeptember és egyben az iskola is,minden jó,ami nyáron történik,megszűnik,és úristen,fogalmam sincs hogy fogok túlélni száznyolcvanakárhány tanítási napot. mega_shok.gif
16 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Beach Baby, szofipasa888, MadHatter, Nórii. SelFan., minibogárka, TizzyHeart, Sztár Mániás, JadeB, Bella99, Beyla, icarlyluv, riri17, Pöttömke, Luckie, esszti
2013. augusztus 27. 11:01 #5567
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
1. Ma hajnalban próbáltam volna reggelizni, de még ez sem jött össze normálisan. reklamalo.gif Sütöttem krumplit, felvágtam minden zöldséget, csináltam kávét stb., de mivel nálam nem létezik, hogy valami csili ketchup nélkül legyen, elővettem az üveget. Szépen fel is hasítottam vele a kezemet, miközben azon voltam, hogy kinyissam. Értem én, nem akaráják, hogy véletlenül kiöntődjön valami ütés hatására, vagy ha leejtik a boltban, de azért a ne több mint fél óráig nyitogassam már. mad.gif Amúgy még mindig ott áll bontatlanul. Jól kezdtem a napot. Korán reggel már ilyen ügyetlenség miatt ömlik a vér a kezedből, gratulálok Anna, hozod a formád.

2. Megtudtam kik lesznek a leendő osztálytársaim. Sírógörcsöt kaptam. Tudom, nem lenne szabad így képek alapján véleményt alkotni róluk, de mégis mi a francra számítsak olyanoktól, akik ilyen gusztustalan rózsaszín, csücsörítős képet tesznek fel profilképnek, miközben metálvillát mutatnak?! Mindegy, úgy érzem, hogy kegyetlen éveknek nézünk elé. Azt is megtudtam, hogy ki lesz az ofőnk: a fizikatanár. Azaz helyesbítek: a község legszigorúbb fizikatanára. Egyetlen gond, hogy én tragikusan teljesítek fizkából, azt sem értem, hogy lettem ötös belőle év végén. blink.gif
17 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., szofipasa888, Vampiregirl1, minibogárka, Skylar, Eszti0305, TizzyHeart, Shawool Lilla, JadeB, Bella99, Beyla, icarlyluv, riri17, Pöttömke, Luckie, itsjustme, Guitarist
2013. augusztus 27. 15:21 #5568
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy mások évekig is reménykedhetnek (ahogy én), hogy összejön az amit nagyon szeretne, és már közel áll hozzá, hogy sikerüljön, de jön valaki és elveszi ezt előle. Én évekig vártam, és reménykedtem, hogy hátha észrevesz, erre egy csaj ír neki egy levelet, hogy 'Szeretlek mert cuki vagy és helyes', és ezzel mindent tönkre tesz. Már azt a srácot ( akinek írták a levelet, és aki nekem tetszik) lassan 10 éve ismerem, és áhh, elegem van. Jövőhéten suli és nagyon félek, hogy a srác megutált-e (mert valaki elmondta neki, hogy szerelmes vagyok belé, és már az évzárón is máshogy viselkedett velem.) Nem baj az, hogy nem viszonyozza, amit én érzek iránta, de legalább ne utáljon. Már 10 éve ismerem, és nem akarom, hogy emiatt menjen tönkre minden, amit ez idő alatt felépítettünk. Szinte együtt nőttünk fel,és még jobban fájna, ha megutálna. Már amúgy is rémálmaim vannak ezzel kapcsolatban. :'(
Na mindegy nem fárasztalak titeket a szerelmi életemmel, de már muszáj volt kiadnom magamból.
10 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, JadeB, Vampiregirl1, Beyla, szofipasa888, icarlyluv, minibogárka, Pöttömke, Luckie, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 27. 15:29 #5569
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.08.25. 18:17)
Ami azt illeti, ebből nekem is elegem van. Illetve inkább csak idegesít a sok buta ember. Persze, én választottam ezt a stílust, meg satöbbisatöbbi, meg úgy általában egyáltalán nem foglalkozom azzal, hogy más mit mond, de nagyon tud zavarni, amikor bámulnak. Ez csak azt mutatja, hogy nem tudnak az ember ruháin, kinézetén egyszóval a külsőségein túllépni. Én meg pont ezek miatt nem fogok stílust változtatni. Tanulják meg a belsőt értékelni, és valakit nem az öltözködése miatt elítélni. Azt egyébként nem mondom, hogy én sosem bámultam meg senkit egy-egy extrém ruhadarab miatt, de amióta kicsit másképpen gondolkodom, azóta soha nem szoktam egy embert a külseje alapján elítélni. Szerintem nagyon ostoba dolog...

meghajolo.gif
Ha valaki nem úgy öltözködik mint egy k*rva,nincs az arcán 5 kg smink... az már ronda,h*lye.. stb.Nem értem azt,hogy egy ember megbámulja a másik embert,legyen szó a külsejéről.Mindenkinek más és más a stílusa,nem lehet azt,hogy mindenki ugyanolyan ruhát viseljen.Valakinek tetszik,valakinek meg nem.Ha egy ember elmegy előttem és látok rajta valamilyen kiegészítőt vagy valami mást néha megszoktam nézni,de nem azért,hogy "hú,de ronda",hanem azért,mert tetszik.Nem kell valakit a külseje alapján elítélni,ezt soha nem fogom megérteni
12 felhasználónak tetszik: TizzyHeart, Sztár Mániás, Vampiregirl1, szofipasa888, icarlyluv, Beyla, minibogárka, Pöttömke, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Judit107
2013. augusztus 27. 15:50 #5570
- törölt felhasználó -    
A hülye telefonos közvélemény-kutatókkal/eladókkal. Ma vagy tízszer hívott valami idióta, mert nem fért bele a kis agyába, hogy nem érdekel a fantasztikus ajánlata. mad.gif
11 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Eszti0305, minibogárka, TizzyHeart, Angelx, Pöttömke, Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. augusztus 27. 18:24 #5571
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma fél 8-kor kipattant a szemem, mivel eszembe jutott, hogy 1 hét múlva ilyenkor már a suli büféjében sorakozom (magamat ismerve rohog.gif ). És ez annyira megrémisztett (nem, nem a büfé), hogy nem bírtam visszaaludni. Már most, ha csak rágondolok is görcsöl a hasam, folyik rólam a víz, szóval igen, enyhe pánikrohamot kapok. rohog.gif Jól telt a nyaram, de én nem akarom, hogy véget érjen. Már várom az őszi szünetet, komolyan.

A másik: Utálom magam azért, mert még mindig szeretem. Azok után is, amit megtudtam róla. Egyszerűen nem akarok rágondolni, mégis csak azt teszem. És ez rossz. Nagyon rossz. Elkéne felejtenem, de nem tudom.
13 felhasználónak tetszik: minibogárka, JadeB, Vampiregirl1, TizzyHeart, Beyla, Angelx, Pöttömke, Luckie, Beach Baby, Eszti0305, MadHatter, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. augusztus 27. 21:00 #5572
- törölt felhasználó -    
A hardcore rajongókkal. Éntőlem isteníthetik tovább nyugodtan, akit akarnak, ők fognak koppanni a végén, nem én. blush.gif
2013. augusztus 27. 21:08 #5573
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy 1 hét múlva láthatom a bamba osztálytársaim képét. Összesen 11-en járunk az osztályba, abból 3 fiú van akik annyira ostbobák, hogy elmondani nem lehet és 8 lány akiknek a háromnegyede úgy öltözködik, mint akik a péróból jöttek éppen és azt hiszek, hogy ők szarták a spanyol viaszt. Marha jó. NO COMMENT..
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Angelx, Nórii. SelFan., esszti
2013. augusztus 27. 21:13 #5574
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Azzal, hogy szerintem bujkál bennem valami vírus vagy nem tudom. unsure.gif Reggel is szédültem, és elsötétült előttem minden. Baromi rossz volt. Jó lenne tudni, hogy miért volt. Azóta se érzem magam tökéletesen jól.
3 felhasználónak tetszik: JadeB, Angelx, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 28. 00:48 #5575
- törölt felhasználó -    
1. Idő: Nekem először is az idővel van gondom, de többféleképpen. Például zavar, hogy már 8 órakor már majdnem full sötét van sad.gif Annyira imádom azt az időszakot mikor minden egyes nap hosszabbodik a nappal, és ezzel szemben annyira utálom azt, mikor látom, hogy a nap egyre korábban megy le.. Régebben jobban zavart, most már annyira nem figyelek erre. biggrin.gif A másik okom az, hogy olyan gyorsan telik az idő. A nyár is odalett szinte a semmittevéssel, és a uncsi gyakorlattal, és jöhet az uccsó évem, ami miatt aggódok, mert előre félek mit tartogat majd, és hogy mi lesz utána. Nem lesz olyan lájtos mint a tavalyi suliévem.. Vizsga időszak, ráadásul a heti 1 gyakszi helyett, 2 lesz.. Ja és tényleg aggaszt a vizsga utáni idő, hogy hová leszek, találok-e valahol rendes állást, mert egyszer el kell kezdeni. Néha úgy érzem magam mint egy 16 éves középsulis, aki nem foglalkozik még az érettségi utáni időkre, és aki még legszivesebben váratna a nagybetűs életre. Szóval nem érzem magam rá felkészültnek. De egyszer mindennek el kell jönnie, és ez ellen nem lehet mit tenni. Örökké meg nem ülhetek sulipadba. smileeee.gif Majd megoldódik.

2. A nyár utolsó hete.: A nyári gyakorlattal most végeztem, de már lassan kezdődik az évközi letöltendő 150 óra gyakorlati időszak is.. (Persze ez csak elvétve van, attól függ, mikor van kisebb-nagyobb rendezvény) De még is zavaró, mivel már most a szombaton lesz valami hülyeség, amire a tanár jelentkezőket vár.. Arra vár, hogy mi jelentkezzünk, de hülye leszek irni XD Nem birnak egy hétre nyugton hagyni. Én meg haverokkal terveztem 3 napos nyaralást (nem zökkenőmentesen, de ezt már nem részletezem. biggrin.gif), és pont aznap megyek haza mikor kéne oda menni, és hát tudnék menni, de kinek lenne kedve menni oda rögtön a nyaralás után? :/ Na jó erről nem én döntök persze, majd a szakoktató, csak ez sz*r, hogy bármikor jöhet nagyobb szabású rendezvény, és ha épp nem jó az időzités, keriteni kell embert, mert képesek több minusz órát beirni ha nem mész el.. Utánalévőnap pedig már évnyitó lesz, tehát vasárnap, és kitudja meddig tartana el az a rendezvény sz*rság ott a hotelben. o.O Áh, komolyan az utolsó napokra fogok kikészülök.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, Nórii. SelFan., JadeB
2013. augusztus 28. 07:44 #5576
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
Háromnegyed órája keltem vagyis inkább kiugrottam az ágyból,olyan mennydörgés + villámlás volt.Úgy megijedtem,tényleg felugrottam.
Azóta nem feküdtem vissza és nem is fogok,mert ismerem magam,úgyse tudnék visszaaludni.

+Filmeznék,de nem merek betenni DVD-t a gépbe.Múltkor betettem a Bűbájos Boszorkák 8.évadát,de olyan 15-20 percre rá olyan volt mintha a laptopom 'vacsorázna'. Karcolta vagy nem is tudom,úgyhogy inkább nem teszek be semmit,mert a végén még tönkreteszi,aztán meg végképp nem nézek semmit. sad.gif
Az egyetlen jó,hogy van DVD-lejátszóm is és nincsenek itthon a szüleim,úgyhogy átmehetek hozzájuk tévézni. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Eszti0305, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. augusztus 28. 08:59 #5577
- törölt felhasználó -    
Idézet (pixie1013 @ 2013.08.27. 21:13)
Azzal, hogy szerintem bujkál bennem valami vírus vagy nem tudom. unsure.gif Reggel is szédültem, és elsötétült előttem minden. Baromi rossz volt. Jó lenne tudni, hogy miért volt. Azóta se érzem magam tökéletesen jól.

Ilyen nekem is szokott lenni, elsötétül minden, és egyszerűen olyan érzésem van, mintha mindjárt összeesnék. unsure.gif

On: Ezzel az idővel. Villámlik, dörög, és zuhog az eső.
4 felhasználónak tetszik: Eszti0305, Nórii. SelFan., JadeB, pixie1013
2013. augusztus 28. 09:13 #5578
- törölt felhasználó -    
Olyan sötét van reggel 1/4 10-kor, mintha este 7-8 óra lenne. mad.gif Elég durva lenne villanyt kapcsolnom délelőtt.
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. augusztus 28. 13:11 #5579
- törölt felhasználó -    
Engem annyira nem zavarnának a reklámok ezen az oldalon, sőt még a fizetett cikkek sem...ha legalább szőrmentén igazodnának az oldal célközönségéhez. Minek állásportált hirdetni egy olyan oldalon, ahol a látogatók 90%-a a koránál fogva még nem is dolgozhat? Már azon se lepődnék meg, ha legközelebb inkontinenciabetétet, vagy műfogsorragasztót akarnának ránk sózni valami fizetett hirdetésben. reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: minibogárka, Eszti0305
2013. augusztus 28. 14:28 #5580
- törölt felhasználó -    
Miley Cyrus egyik régi dalát hallgattam, és megszólalt az öcsém, hogy kapcsoljam ki ezt a sz*rt. Mondom, nem, meg ez amúgy is Miley Cyrus - elvileg bírja -, mire mondta, hogy azért, mert nagyon sz*r, mire mondtam, hogy nekem tetszik. Öcsém meg közölte, hogy rohadt sz*r az ízlésem. Oké, nem reagáltam, telefonomban pakolgattam át a lejátszási listáimat, aztán öcsém odajön, centiméterekre van az arca a telefonom kijelzőjétől, aztán ott áll, majd kimegy a szobámból, miközben azt mondja, hogy milyen sz*rt hallgatok, meg, hogy nincs ízlésem. Kikérem magamnak! Azért, mert neki nem tetszik, az nem azt jelenti, hogy nincs ízlésem. 1. Mindenkinek más tetszik. 2. Roh*dtul elegem van abból, hogy mindent leszól, amit én hallgatok. 7 éves kis pisis létére 3. Az ő rohadt török vagy tudjaaf*szom milyen rappjei, amiket hallgat, sokkal jobbak, mi?! reklamalo.gif
Oké, Miley-t sokan leszólják, már ki sem akadok rajta... De, hogy a Nickelback-et is lesz*rozza az öcsém, meg a legnagyobb kedvencemet - Tom Becket -... Na, az már nagyon sok. Az meg pláne, hogy az ízlésemet szólja le. Milyen világban élünk? Az ember nem hallgathat úgy zenét a saját szobájában, hogy ne kapjon rá negatív megjegyzést.
6 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Nórii. SelFan., minibogárka, JadeB, Sztár Mániás, Corby
540 oldal 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!