Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 29. 17:53 #5601
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Azzal, hogy az általános iskolások 4-ig maradnak suliban. Engem ez szerencsére nem érint, de az öcsémet igen. Szóval az öcsém finoman szólva is irtózik az iskolától, pedig már felsős lesz, de még mindig alig bírunk vele. Ebben közrejátszik az is, hogy 4 év alatt 2 tanáruk is volt, akik teljesen más stílusban tanították őket. Az utóbbi tanára teljesen megutáltatta vele az iskolát, amit meg is értek, hiszen állandóan matekot tanított velük, állandóan dolgozatokat írtak, rajz és tesi helyett. Az öcsém sosem volt napközis, menzakaját úgyse enne, anya meg nem fog 10 ezreket kidobni az ablakon azért, hogy ne egyen. De erre úgy néz ki, most kötelezni akarják a szülőket.. megértem, hogy vannak olyanok, akikre nem tudnak vigyázni, de arra találták ki a napközit, tudtommal. Az öcsémre néha én vigyázok, néha a nagymamáim, néha anya, ha otthon van, és nem dolgozik. Úgyhogy most anyának valami kérvényt kell írni az iskolának, hogy az öcsémnek ne kelljen 4-ig bent maradni a suliban...sleep.gif
Egyébként holnap megyek könyvosztásra. Utána meg évnyitóra. Hmm...hamarosan tényleg elindul a 2013-2014-es tanév. Amit nem várok. De a pozitívum az, hogy csak kedden kezdődik az iskola. De hétfőn meg mehetek öcsém évnyitójára. ._.
13 felhasználónak tetszik: JadeB, Eszti0305, Beach Baby, hayley4, minibogárka, Luckie, TizzyHeart, Nórii. SelFan., Bella99, Carol, Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 18:07 #5602
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Most komoly, hogy 4-ig kell a suliban maradni? Ezt hallok, azt hallok, egyik azt mondja igen, másik, hogy nem. mellow.gif Ez a legeslegnagyobb hülyeség amit eddig hallottam. Nincs bajom a sulival, (csak néha felgyújtanám,) de amúgy tényleg semmi, de most minek kell így kics*szni mindenkivel? Aki eddig nem tanult, az ezután sem fog. Nem tudom mit akarnak azzal elérni, hogy majdnem egész napra bezárnak minket...Csak gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt kitalálta. Nem fogok havonta több ezret fizetni a moslék menza kajáért, arról nem is beszélve, hogy előre látom, hogy lefogom rontani az átlagomat. Igen, mert nem elég lesz egész délelőtt elviselni a sok hülye gyerek fejét, még délután is őket bámuljam és hallgassam a sok idiótaságot. Itthon legalább normálisan nyugiba letudtam ülni tanulni, akkor, amikor én akartam. Hazaérek majd 5 óra körül kezdhetek majd mindent előröl... Tényleg nem bírom felfogni miért kell a legkisebb életkedvet is elvenni az embertől...
14 felhasználónak tetszik: riri17, szofipasa888, Angelx, icarlyluv, Beach Baby, hayley4, minibogárka, Luckie, Nórii. SelFan., TizzyHeart, Carol, Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 18:52 #5603
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.29. 18:07)
Most komoly, hogy 4-ig kell a suliban maradni? Ezt hallok, azt hallok, egyik azt mondja igen, másik, hogy nem. mellow.gif Ez a legeslegnagyobb hülyeség amit eddig hallottam. Nincs bajom a sulival, (csak néha felgyújtanám,) de amúgy tényleg semmi, de most minek kell így kics*szni mindenkivel? Aki eddig nem tanult, az ezután sem fog. Nem tudom mit akarnak azzal elérni, hogy majdnem egész napra bezárnak minket...Csak gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt kitalálta. Nem fogok havonta több ezret fizetni a moslék menza kajáért, arról nem is beszélve, hogy előre látom, hogy lefogom rontani az átlagomat. Igen, mert nem elég lesz egész délelőtt elviselni a sok hülye gyerek fejét, még délután is őket bámuljam és hallgassam a sok idiótaságot. Itthon legalább normálisan nyugiba letudtam ülni tanulni, akkor, amikor én akartam. Hazaérek majd 5 óra körül kezdhetek majd mindent előröl... Tényleg nem bírom felfogni miért kell a legkisebb életkedvet is elvenni az embertől...

Na ja, amikor ezt hallottam épp ittam, és kis híján széttört a pohár a kezemben. mellow.gif Következőleg meg nem akarnak minket este hatig bent tartani? Komolyan, agyam eldobom mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: Beach Baby, JadeB, Nórii. SelFan., Carol, Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 20:28 #5604
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (JadeB @ 2013.08.29. 18:07)
Most komoly, hogy 4-ig kell a suliban maradni? Ezt hallok, azt hallok, egyik azt mondja igen, másik, hogy nem. mellow.gif Ez a legeslegnagyobb hülyeség amit eddig hallottam. Nincs bajom a sulival, (csak néha felgyújtanám,) de amúgy tényleg semmi, de most minek kell így kics*szni mindenkivel? Aki eddig nem tanult, az ezután sem fog. Nem tudom mit akarnak azzal elérni, hogy majdnem egész napra bezárnak minket...Csak gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt kitalálta. Nem fogok havonta több ezret fizetni a moslék menza kajáért, arról nem is beszélve, hogy előre látom, hogy lefogom rontani az átlagomat. Igen, mert nem elég lesz egész délelőtt elviselni a sok hülye gyerek fejét, még délután is őket bámuljam és hallgassam a sok idiótaságot. Itthon legalább normálisan nyugiba letudtam ülni tanulni, akkor, amikor én akartam. Hazaérek majd 5 óra körül kezdhetek majd mindent előröl... Tényleg nem bírom felfogni miért kell a legkisebb életkedvet is elvenni az embertől...


ezt én sem értem, a legviccesebb, hogy osztályfőnököm azt mondta nekünk is, mindenki legyen menzás, mert háromnegyed 4-ig, 4-ig bent kell lenni. ezen kiakadtam, anyám azt mondta, ez csak az általánosokra vonatkozik, de ofőm meg egy értekezlet után mondta ezt. most komolyan gondolják, hogy én 4-ig órákon fogok ülni, és még utána elmegyek a fakultációimra, aztán ha estére hazaesek, még képes leszek felkészülni a másnapi dogákra, illetve az érettségire és a nyelvvizsgára? unsure.gif egyre szánalmasabb a magyar oktatás.
15 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Jolie_77, hayley4, minibogárka, Eszti0305, icarlyluv, Luckie, JadeB, TizzyHeart, Nórii. SelFan., Bella99, Carol, Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 20:40 #5605
- törölt felhasználó -    
Utánanéztem, a közoktatási törvényben az általános iskola 1-8. osztályára vonatkozik a napközi. (Szerencsére.) Alapvetően kötelező, felmentésért a szülőnek kell konkrét napokra vagy időszakra kérelmet írnia az igazgatónak, aki vagy elfogadja, vagy nem.
Ja, mindjárt tartsanak bent mindenkit bentlakásra, és karácsonykor lehessen látni a szülőket. omg.gif
8 felhasználónak tetszik: itsjustme, Vampiregirl1, minibogárka, Nórii. SelFan., Carol, Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 20:43 #5606
- törölt felhasználó -    
Hogy nemsokára kezdődik a koránkelés, mert jön a suli. sad.gif És eléggé izgulok a felvételim miatt. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: minibogárka, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. augusztus 29. 20:49 #5607
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.08.29. 20:28)
ezt én sem értem, a legviccesebb, hogy osztályfőnököm azt mondta nekünk is, mindenki legyen menzás, mert háromnegyed 4-ig, 4-ig bent kell lenni. ezen kiakadtam, anyám azt mondta, ez csak az általánosokra vonatkozik, de ofőm meg egy értekezlet után mondta ezt. most komolyan gondolják, hogy én 4-ig órákon fogok ülni, és még utána elmegyek a fakultációimra, aztán ha estére hazaesek, még képes leszek felkészülni a másnapi dogákra, illetve az érettségire és a nyelvvizsgára? unsure.gif egyre szánalmasabb a magyar oktatás.

Naja, de abba bele sem gondoltak, hogy valakinek van négy után még két órás edzése?? huh.gif Lesz annyi időm, ha ez igaz, hogy hazaérek, eszek valamit, és megyek, edzésre, 2 óra múlva 7 óra körül hazaesek, és akkor még készüljek másnapra. Na kösz szépen. omg.gif DE elvileg lehet majd kikérőt kérni, de ez nem biztos.
9 felhasználónak tetszik: Beach Baby, minibogárka, Sztár Mániás, Luckie, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter, CandUs
2013. augusztus 29. 21:01 #5608
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Angelx @ 2013.08.29. 20:49)
Naja, de abba bele sem gondoltak, hogy valakinek van négy után még két órás edzése??  huh.gif  Lesz annyi időm, ha ez igaz, hogy hazaérek, eszek valamit, és megyek, edzésre, 2 óra múlva 7 óra körül hazaesek, és akkor még készüljek másnapra. Na kösz szépen. omg.gif DE elvileg lehet majd kikérőt kérni, de ez nem biztos.


sokra mész a kikérőkkel, ha tele leszel hiányzásokkal, aztán a végén majd tehetsz miattuk osztályozó vizsgát. unsure.gif ez így sehogy sem értelmes...
6 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Sztár Mániás, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. augusztus 29. 21:07 #5609
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Beach Baby @ 2013.08.29. 20:40)
Utánanéztem, a közoktatási törvényben az általános iskola 1-8. osztályára vonatkozik a napközi. (Szerencsére.) Alapvetően kötelező, felmentésért a szülőnek kell konkrét napokra vagy időszakra kérelmet írnia az igazgatónak, aki vagy elfogadja, vagy nem. 
Ja, mindjárt tartsanak bent mindenkit bentlakásra, és karácsonykor lehessen látni a szülőket. omg.gif

Hú de örülök most hogy gimnáziumba mentem unsure.gif Igaz akkor is csak egy év lett volna de... ennek most mi is lenne az értelme? blink.gif De komolyan, mi a jó abban hogy bent tartják a gyerekeket négyig? mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Sztár Mániás, JadeB, Nórii. SelFan., Carol, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 29. 22:47 #5610
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az olyan ostobákkal (nem akarom azt írni, hogy birkákkal/ marhákkal, mert nem akarom sértegetni az állatokat), akik megkérdőjelezik, hogy Michael Jackson a pop királya.
Nem vagyok a rajongója, a Man in the Mirror című dalán kívűl mást nem is szoktam hallgatni/nézni, viszont amit Michael véghezvitt a zene világában (beleértve a táncot és a videoklipeket is), az vitathatatlan. Legalábbis nekem.
14 felhasználónak tetszik: itsjustme, hayley4, MadHatter, Vampiregirl1, Eszti0305, Sztár Mániás, Luckie, Beach Baby, JadeB, Nórii. SelFan., Angelx, dijansalihu, Beyla, CandUs
2013. augusztus 30. 00:19 #5611
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.08.29. 21:01)
sokra mész a kikérőkkel, ha tele leszel hiányzásokkal, aztán a végén majd tehetsz miattuk osztályozó vizsgát. unsure.gif ez így sehogy sem értelmes...

Hát nem tudom,szerintem ez is iskola-függő.Nálunk minden diáknak kiküldtek egy levelet,hogy ha akarja kérvényezni a szülő,hogy a gyermekét ne kötelezzék menzára illetve a 4 óráig való iskolában tartózkodásra,akkor ezt itt írja alá,könyvosztáskor adja be,és ennyi,el van intézve az egész.Tudtommal ezt máshol is alkalmazták.
4 felhasználónak tetszik: Beach Baby, Nórii. SelFan., Beyla, CandUs
2013. augusztus 30. 07:16 #5612
- törölt felhasználó -    
Idézet (JadeB @ 2013.08.29. 18:07)
Most komoly, hogy 4-ig kell a suliban maradni? Ezt hallok, azt hallok, egyik azt mondja igen, másik, hogy nem. mellow.gif Ez a legeslegnagyobb hülyeség amit eddig hallottam. Nincs bajom a sulival, (csak néha felgyújtanám,) de amúgy tényleg semmi, de most minek kell így kics*szni mindenkivel? Aki eddig nem tanult, az ezután sem fog. Nem tudom mit akarnak azzal elérni, hogy majdnem egész napra bezárnak minket...Csak gratulálni tudok mindenkinek, aki ezt kitalálta. Nem fogok havonta több ezret fizetni a moslék menza kajáért, arról nem is beszélve, hogy előre látom, hogy lefogom rontani az átlagomat. Igen, mert nem elég lesz egész délelőtt elviselni a sok hülye gyerek fejét, még délután is őket bámuljam és hallgassam a sok idiótaságot. Itthon legalább normálisan nyugiba letudtam ülni tanulni, akkor, amikor én akartam. Hazaérek majd 5 óra körül kezdhetek majd mindent előröl... Tényleg nem bírom felfogni miért kell a legkisebb életkedvet is elvenni az embertől...


Az igazgatót pont erről kérdeztük meg tegnap és a mi sulinkban szerencsére nem kell 4-ig bent maradni.Azt mondta nem kötelező csak annak aki akarja .
7 felhasználónak tetszik: Beach Baby, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter, CandUs, szofipasa888
2013. augusztus 30. 08:09 #5613
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszti0305 @ 2013.08.30. 00:19)
Hát nem tudom,szerintem ez is iskola-függő.Nálunk minden diáknak kiküldtek egy levelet,hogy ha akarja kérvényezni a szülő,hogy a gyermekét ne kötelezzék menzára illetve a 4 óráig való iskolában tartózkodásra,akkor ezt itt írja alá,könyvosztáskor adja be,és ennyi,el van intézve az egész.Tudtommal ezt máshol is alkalmazták.

Igen, erre gondoltam, de ezek szerint mégis lesz 4-ig bent maradás? mellow.gif
Egyébként szörnyen félek bemenni a suliba. Nem a tanulás miatt, az izgat most a legkevésbé. Csupán nem akarok 2 személlyel találkozni. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Beach Baby, JadeB, Nórii. SelFan., Eszti0305, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 10:21 #5614
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
a számítógéppel :/ olyan lassú :/
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB
2013. augusztus 30. 10:28 #5615
- törölt felhasználó -    
Egy bizonyos itteni felhasználóból (nevet nem írok), aki körülbelül a hatodik alkalommal jelöl barátnak, pedig ki van írva a profilomra, hogy ne jelöljön, ha nem beszéltünk, mert semmi szükségem arra, hogy legyen több száz ismerősöm, és ezek 90%-ával nem is beszélek. Látszik, mennyire olvashatta el a profilomat. De a legbosszantóbb az egészben, hogy annyit nem ír, hogy "szevasz, jelöltelek ezért meg ezért" nem, csak úgy rákattint a "barátnak jelölöm" gombra, és akárhányszor én visszautasítom, újra bejelöl. Ha meg letiltom, akkor én vagyok a szemét.
10 felhasználónak tetszik: itsjustme, szofipasa888, Nórii. SelFan., JadeB, Vampiregirl1, Sztár Mániás, MadHatter, minibogárka, Eszti0305, CandUs
2013. augusztus 30. 10:33 #5616
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ettől az évtől bent kell maradnunk 4-ig a suliban.
5 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, Beach Baby, Beyla, MadHatter
2013. augusztus 30. 10:37 #5617
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Angelx @ 2013.08.29. 18:52)
Na ja, amikor ezt hallottam épp ittam, és kis híján széttört a pohár a kezemben.  mellow.gif  Következőleg meg nem akarnak minket este hatig bent tartani? Komolyan, agyam eldobom  mellow.gif


ezt én sem értem. Mert akikre nem tudnak vigyázni azoknak ott a napközi. Én és a húgom pl elvagyunk otthon egyedül hiszen már elég nagyok vagyunk de anya amúgyis mindig otthon van kettőtől. Semmi értelme. Én már mióta nem vagyok befizetve hogy ott a suliban ebédeljek, mindig otthon szoktam és ezért nem fogom kidobni a pénzt az ablakon hogy menzakaját egyek, az agyam már én is eldobom komolyan :/
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan., Eszti0305, Carol, Beyla, MadHatter, CandUs, szofipasa888
2013. augusztus 30. 10:39 #5618
SweetDancer
SweetDancer
 
StátuszI don't care about my makeup, I am a motherfuck*ng princess. BVB ARMY!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 8
Azonosító: 200804
Offline offline
Azzal, hogy nincs témám a blogomhoz, és ha kérdezek valakit, nem válaszolnak
2013. augusztus 30. 10:39 #5619
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
A festőkkel. Apa persze reggelre rendelte ide őket, és naná, hogy az ablakom alatt kell elkezdeni a munkát, háromnegyed 8kor. Eleve nem szeretem, ha feleslegesen felkeltenek, erre elkezd az egyik fütyülni, majd valami mulatós szám 2 sorát énekelni fél órán keresztül. Igen, csak 2 sort. Okés, ezt is lenyelem. Erre most mit hallok? "Kicsi lány, ó szia helló, álljuk össze, mint két kicsi legó" Én meg így WTF? EZ KOMOLY? 110.gif 110.gif Innentől kezdve kénytelen voltam én is bekeményíteni, maxra felnyomtam a zenét, úgy hogy biztosan hallják, de a legfontosabb, hogy én ne halljam őket. Legalább művelődnek, egy kis Christina Aguilerába nem hallnak bele. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, JadeB, MadHatter, minibogárka, Nórii. SelFan., Eszti0305, Beyla, CandUs, szofipasa888
2013. augusztus 30. 11:54 #5620
- törölt felhasználó -    
Ajj... Olvastam én is itt egy hozzászólást, hogy jön a suli pár nap múlva, és hogy nem várja, meg van egy tanár aki nem szereti, és erre én is beparáztam, mert nekünk is van egy olyan tanárunk, aki engem ki nem állhat. Van könnyített tesifelmentés, de úgy lesz@rja, és csak futtat, és futtat, míg más rögtön leülhet. Ebben még az a fincsi, hogy Ő az osztályfőnököm, és amikor az egész osztály csinál valamit, szidás közben folyton engem néz, már előre félek ettől. Bármit csinálok az rossz, pedig nem vagyok rossz testnevelésből, csak nem tudom magam hajszolni, mert akkor akár el is ájulhatok, erről papírom is van, anyu többször szólt neki, de nem érdekli. Már előre látom, hogy végig fog szívatni ebben az évben is. Plusz még ott van a néhány nyalis, képmutató osztálytársam, akiket szintúgy nem szeretek, őket se várom, hogy lássam... dry.gif mad.gif Nem várom a sulit... biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Angelx, JadeB, minibogárka, Nórii. SelFan., Vampiregirl1, Eszti0305, Beyla, MadHatter, szofipasa888, Selena Gomez 199
540 oldal 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!