Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 02. 14:24 #5681
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pöttömke @ 2013.09.01. 21:00)
Nekem a könyvesboltokkal. A tegnapi délelőttöm arra ment rá, hogy a város valamennyi könyvesboltját körbejártam, hogy felkutassam Slash életrajzi könyvét. Sehol sem találtam, és az eladók szerint sem volt. Bezzeg Paris Hilton önéletrajzi könyve mindenhol megvolt majdnem. reklamalo.gif Nagyon dühös lettem, de szerencsére a könyvesboltban meglehet rendelni neten keresztül, és még olcsóbb is. Szóval kb. két hét múlva végre olvashatom kedvenc cilinderesem életrajzát, de akkor is felháborodtam, hogy ilyen nehéz ráakadni a könyvére..

Én Békéscsabán, a Csaba Centerben vettem meg a drágát még november körül. Az a két darab volt belőle, és azóta sem láttam másikat. Egyébként iszonyat jó a könyv, azóta legalább harmincszor kiolvastam, és hát... imádtam. Az az őszinte, nyers stílus jellemzi, ami magát Slash-t is heart.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Beyla, coke.
2013. szeptember 02. 14:24 #5682
- törölt felhasználó -    
Holnap lesz ének... Utoljára két éve volt énekórám, és a tanárnőt ismerve, első óra a Himnuszé és a Szózaté... Egyesével. Mindenki... dry.gif (Egetrengető probléma, tudom. biggrin.gif)
5 felhasználónak tetszik: Briel, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, Pöttömke
2013. szeptember 02. 15:39 #5683
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Az, hogy nem elég hogy kirúgták a számomra legszimpibb tanárt(...), de a másik kedvenc tanáromat lecserélték vagy leadott minket, nem tudom, és helyette az első lesz megint, aki imád folyton számon kérni vagy írásban vagy szóban, és ennél jobban csak a vaktérképeket imádja, amik nekem egyáltalán nem mennek. Juhú closedeyes.gif
4 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan., Pöttömke, Carol
2013. szeptember 02. 15:41 #5684
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Persze most mondhatnám, hogy a sulival, de az nem fedné le a teljes igazságot. Persze, rettenetes az órarendem, pénteket kivéve minden nap 7 órám van, és három egymás utáni nap töri, amit utálok. Egy csomó új tanár rigolyáit meg kell szokni, és az ofő még mindig semmibe néz minket. Meg sorolhatnám napestig.

De leginkább az ottani emberekkel van tele a nemlétezőm. Nem általánosságban, hanem bizonyos emberekkel. Jó sokkal. Hogy hülyék, hogy felszínesek, hogy a barátság, mint olyan, csak egy üres frázis számukra. Hogy szítják a feszültséget, hogy kiröhögnek a hátad mögött. Hogy olyan baromi nagyra tartják magukat. Hogy a humoruk a másik ember megalázásában merül ki.

És hogy a végén mindig én vagyok a hülye.
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan., Eszti0305, Beyla, Pöttömke
2013. szeptember 02. 15:50 #5685
Briel
Briel
visszatérő vendég
 
StátuszMagyarország: nekünk 8!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 174
Csatolások: 1
Azonosító: 207035
Offline offline
azzal, hogy az osztály eddigi csoportbontásban történő órái eléggé megnőttek. 5 óránk ha lesz együtt. rohadtul nem osztályközösség ez így! mintha 2 különböző osztály lennénk aki néha összeül! és az hogy lecserélték az ének tanárt, akit ugyan nem bírtam de nem volt szigorú és kitudja ki jön helyette reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Pöttömke
2013. szeptember 02. 16:07 #5686
- törölt felhasználó -    
Ma hihetetlenül jó napom volt, jó volt végre találkozni a többiekkel. Féltem, hogy az egyik srác megutált a év végi viselkedésem miatt, de mondta, hogy nem haragszik, és hogy semmi baj, szóval ennek örülök. smileeee.gif Viszont. A menza sz@rabb, mint volt. Nem hiszem el, hogy amit eddig pocsékul csináltak, azt képesek még jobban elrontani. 1 évben több 100 papírt kapunk, hogy töltsük ki, hogy mit gondolunk a kajáról. Mindig azt írjuk, hogy sz@r, és nem igaz, hogy nem bírnak a minőségen javítani. omg.gif (Csak azért eszem még mindig ott, mert volt ugye ez a kavarás, a 4-ig bent maradással.)
8 felhasználónak tetszik: MadHatter, JadeB, ilus1996, Nórii. SelFan., Beyla, Pöttömke, coke., icarlyluv
2013. szeptember 02. 16:11 #5687
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ötből négy napon anatómiával kezdünk az iskolában, amit általában a latin követ. sleep.gif Tehát komolyan azt akarják, hogy reggel korán, félig kómában, félig szunyókálva hallgassam a szervezetünk struktúráját? Király. Végülis nem vártam mást, hisz ez a kettő a két szaktantárgy, de azért ne hajnalra tegyék már. Amúgy nem volt olyan rossz az első napom, mint ahogy arra számítottam. Én voltam az első, aki odaért és amíg nem jöttek a leendő osztálytársaim az általános egészségügyiről, addig összehaverkodtam a gyógyszerészetis srácokkal. biggrin.gif Harminckettő koponya az osztály jelenleg, de ez még változik. Szám szerint öt gyereket ismerek közülük, abból kettő eddig is az osztálytársam volt, kettőt meg csak úgy ismerek. Az egyik padtársam a régi osztálytársam, a másikat még nem annyira ismerem, viszont jól elbeszélgettünk szünetekben. Latinból már házit is kaptunk, de szerencsére ez még olyan fél perc alatt megoldható. Azt hiszem valami szavakat kell keresni, amik szerintünk latin eredetűek. Nos, a tanárnő mondta, hogy öt elég is lesz, viszont én kapásból tudok tízet. A fizikatanár (ő az osztályfőnökünk is egyben) eléggé hadar és nem mondja ki teljesen a szavakat, és ez kissé zavaró. Mindegy, valahogy úgy is túlélem. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: ilus1996, itsjustme, Im a SlaveForBritney, Nórii. SelFan., Luckie, Beyla, Pöttömke, icarlyluv
2013. szeptember 02. 16:16 #5688
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
azzal, hogy holnap, a legelső rendes napon máris öt szakmai tárggyal kezdek... hiszen természetes, hogy a két hónap semmittevés után, csak úgy be fogja fogadni az agyam a pszichológiát...
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan., JadeB, baisée, Pöttömke
2013. szeptember 02. 16:32 #5689
- törölt felhasználó -    
Tömegközlekedés, sulis dolgok.: Egerbe járok suliba és ami ott volt ma, az valami borzadály. Ennyi diákot se láttam még. A helyijáratos buszok telis-tele voltak, alig lehetett elférni. blink.gif Csoda, hogy levegőhöz jutottam. Remélem a többi napon nem lesz ilyen zsúfoltság. Részben ezért se vártam a sulit, mert csoda ha az ember feljut egy helyi járatos buszra, illetve a távolságira is. Na ezzel még szerencsére gondom nem volt. biggrin.gif Majd a későbbiekben. A sulira térve.. Ma délre kellett bemennünk megtudni néhány fontos dolgot és ki vagyok akadva, hogy a pincér és szakács szakma k*baszott sokba fog kerülni együtt.. Pedig mind a kettő szakmát szeretném, de hogy honnan keritek ennyi pénzt.. Szerintem ismét az lesz, mint tavaly. Kimegyek a télen 2 hónapra dolgozni külföldre, persze ehhez kellene az igazgató hozzájárulása is. A tanulmányi átlagtól függ és a jó munkaerőtől. Ha lenne kis szerencsém, talán ismét sikerülne kijutnom valahová és akkor máris tudnám kamatoztatni a szakmák összegét. Tavaly is egész jól kerestem, de inkább abba hagyom a "felvágást", mert valaki még tényleg el is fogja hinni, hogy én annak szántam smileeee.gif Visszatérve pedig kitudódott, hogy most már a héten 2 szakmai gyakorlat is lesz, és nem csak 1.. Tehát lehetséges, hogy nem lesz egy szabadnapom se. Tudom, kisebb gondom is nagyobb, de mégis jó volt tavaly néha itthon lenni 1 napot hétköznap. A vizsgákról is volt szó, de amit elmagyarázott annak a negyedét se fogtam fel. Lesz ez, lesz az, blablabla. Nekünk más moduljaink vannak mint a tavalyi 14.a-nak, és ofőm is mondta, hogy nekünk kicsit keményebb lesz, és több modulunk is lesz. Hurrá laugh.gif Szóval tényleg kemény évnek nézünk elébe. Azt se tudom mi vár rám, de majd idővel minden kiderül.. unsure.gif De állok elébe az évnek, akkor is megcsinálom, ha törik, ha szakad. biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, ilus1996, JadeB, Eszter97, Beyla, Pöttömke, icarlyluv
2013. szeptember 02. 16:34 #5690
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Hát, mint év elején szokás az órarenddel. rolleyes.gif
Komolyan hétfőn azzal kezdjünk ,hogy kimegyünk 7.10-re a sportligetbe tesire, aztán megyünk vissza a suliba és 6 órát ott ülünk. blink.gif
Hát az agyam eldobom ,ráadásul nagyon klafa órák is lesznek. Az élen kémiával és földrajzzal. Ráadásul a magyar tanárral szerdán 3 órát kell túlélni, ami nem igazán nyerő, mert állítom ,hogy már a következő héten feleltetni fog rendszeresen.
Plusz csak két 5 órám van, annál korábban nem tudok szabadulni. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, szofipasa888, Pöttömke, Beyla
2013. szeptember 02. 16:57 #5691
- törölt felhasználó -    
Ma nekem szinte mindennel... :/ Vagyis nem volt túl jó a mai napon, de a barátaim feldobtak viszonylag. Minden reggel kezdődött, a szokásos matrózblúz, szoknya és egy olyan cipő ami minden lépésnél feltolja a bőrt a sarkamon, már a hév megállóban ( a suliba menet) fájt, és egész nap ez volt rajtam... Utána a könyvosztásnál már majdnem én jövök, mikor kitalálják, hogy névsor szerint kéne, így bekerültem újra leghátra :/ Egy könyvet így se kaptam meg, nem tudom mikor fogják elküldeni, mert még sokak így jártak. A négy ofővel semmi bajom, de az utolsó (6.) órám kémia, amin a tanár elkezdi, hogy "hát.. nem biztos, hogy jó, de-de inkább tanuljátok meg holnapra" azt az anyagot, amit tavaly évvégén vettünk, már senki nem emlékszik rá, és ma is egész kémián gyakoroltunk, aztán hazajövök, itthon rossz a laptopom, erre elkezdi a tesőm, hogy megcsináltuk, aztán kiderült, hogy viccelt... dry.gif mad.gif Utána a kutyáim a séta közben még alkottak... Ezt mind 3 óráig...
3 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Pöttömke, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 02. 16:57 #5692
acsgeorgina98
acsgeorgina98
•_•
 
StátuszByTheWay...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 5018
Csatolások: 3868
Azonosító: 181335
Offline offline
kezdődik a suli sad.gif
blink.gif
2013. szeptember 02. 17:35 #5693
areo
areo
 
StátuszI'll find you,and I'll marry you my babe,my Sharman babe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 709
Csatolások: 0
Azonosító: 210403
Offline offline
A 14 éves kis tinilányokkal. dry.gif
Ma reggel suliba menet meghallottam a mellettem álló kislányok beszélgetését.Ami abból állt,hogy az egyik sajnáltatta magát,hogy mostmár csak napi 4 szál cigit szívhat csak el,mert a suliban nem engedik és nem tudja hogy fogja kibírni.A többiek meg "én is így vagyok vele","átérzem a helyzetedet" meg hasonlók.Azt hittem ott vágom fejbe magam...Emiatt tartunk ott,ahol most. reklamalo.gif
14 felhasználónak tetszik: szofipasa888, ilus1996, Vampiregirl1, MadHatter, JadeB, Luckie, baisée, Effy.01, Angelx, Pöttömke, Beyla, Carol, Nórii. SelFan., icarlyluv
2013. szeptember 02. 18:11 #5694
- törölt felhasználó -    
Sok mindennel.
Az ideiglenes órarendünk egy nagy rakás kutyagumi, szerdán pl. négy magyar van egymás után, ráadásul pénteken 3 tesi szintén egy huzamban. Holott tesi tanárunk sincs, mert GYES-en van, és a másik nem tud egyszerre mindenkinek órát tartani. A matektanárunk kilétét is homály fedi... mellow.gif
Emellett azzal, hogy osztályfőnököm lesz idén a szakmai tanár, mert a tavalyi kettő legközelebb csak 11. osztályban fog tanítani. Nem tudom, miért nem taníthatnak idén. Egy magyar tanárnőt berakni, akinek halvány lila gőze sincs az újságírás világáról, elég elszomorító... Én a legjobbaktól szeretném tanulni a szakmát, és a tavalyi két tanár igenis a legjobb volt. Erre elveszik a kedvem az egyetlen dologtól, amit szeretek. unsure.gif
Német könyvet kell rendelni, mert igazgató úr felkapta a vizet, hogy miért nincs német könyvünk. Hiába magyarázta az osztály, hogy azért, mert a másiknak a felénél tartunk, azért is rendel, szóval plusz költségek. Ráadásul értelmét sem látjuk. Január körül, vagy mikor végzünk a másikkal, kezdjük a tizedikest, de mi lesz a többi évvel? 12. után jövünk vissza német órára, vagy mi? dry.gif
Ja, és, hogy még mindig a suliról legyen szó... Mr. Szánalmassal, vagyis a sráccal, aki rendesen átvert. Remek, hogy semmi bűntudatot nem érez azok után, amit velem, majd a legjobb barátnőmmel tett, de azért az, hogy úgy köszön rám, mintha mi sem történt volna, és felháborodik, hogy nem köszönök vissza... Na, az más csöppet sok.
Pluszban anyu kiabál velem, az öcsém bunkózik és flegma még jobban, mint szokott...
Összességében mondhatnám, hogy az egész napommal tele van a tököm.
A legrosszabb, ami miatt nagyon parázom, az, hogy már csak hárman vagyunk újságíró szakon - 3 ember bukott és egy átment másik szakra -, és rettegek, hogy megszüntetik ezt a szakot. Nagyon parázok. Ha ennek vége lesz a kevés létszám miatt, őszintén megmondom, lövésem sincs, mit kezdek magammal. Nekem az írás az életem, nem hagyhatom abba. De ha itt nem tudok tanulni, nem tudok máshova menni, mert a közelben nincs más kommunikáció szakos középiskola, koleszra meg nem lenne pénzünk.
6 felhasználónak tetszik: JadeB, Pöttömke, Beyla, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 18:17 #5695
- törölt felhasználó -    
Mondanám, hogy a sulival, de nem fogom, mert ahhoz képest, hogy első nap volt, tök jót hülyéskedtünk, meg elvoltunk. Egyedül az órarend az, ami nagyon aggaszt. Még az elsősöknek is heti kétszer van hat órájuk, én és elvileg mindig négy körül fogok hazaesni, mivel pénteken és hétfőn 7 órám van, fél háromkor végzek, plusz félóra a hazaút. De mivel most vagyok nyolcadikos, a jegyeim javítása érdekében jelentkeztem matek és német szakra, de hát most érzem, hogy lehetetlen időpontban lesz 110.gif Én őszi szünetig eret fogok vágni. Valamint évnyitó alkalmából anyukám kérte, hogy vegyek fel valami csinosabb cipőt, de csak egy magas sarkú volt, mondjuk az is még épp, hogy sarkas, de már félúton úgy feltörte a lábamat, mint a sicc. Órákon zokniban ültem rohog.gif És amilyen kis eszes vagyok, szétpiszkáltam a vízhólyagot, és most fáj. rohog.gif Na, de hogy valami jót is mondjak, tavaly év végén sík hülye voltam töriből, amire nagyon nem vagyok büszke, de ma az ismétléses órán a tanárnő adott fel egy feladatot, hogy csoportosítsuk az évszámokat egyetemes és magyar történelem szerint, és ez volt úgy 10-12, és "csak" hármat baltáztam el. Ez azért jól esett rohog.gif Halkan megjegyzem, hogy az a három viszont nagyon ciki hiba, szóval... blush.gif rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, Pöttömke, Beyla, ilus1996, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 18:19 #5696
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Igazából tök jól alakult a mai nap, még egyáltalán nem kellett tanulnunk, mert a rizikósabb órákon elment a tankönyv osztás és a hasonló megbeszélések, szóval már csak egy rajz volt utoljára benyomva, amin nem csináltunk semmit.biggrin.gif Viszont a rajzot a német tanárunk tanítja és bár, csak beszélgettünk, mégis közölte óra végén, hogy a témakör összes szavát másoljuk ki a füzetbe a könyvből. Nem tudom mire jó, hogy külön ki írosgáljuk még azt is, mikor a könyvben benne van minden. blink.gif Szóval már fájt a karom mire végeztem...
De, nem kell bent maradnom legalább 4-ig. Csak a jó tanulókat engedik haza. Annyi csak a baj, hogyha több óránk van, akkor utána ki kell a világ másik végére gyalogolnunk a buszhoz, mert pont az a járat nem megy le a sulihoz... dry.gif
Ja, és holnap jön egy új énektanárnő is. Részben örülök, mert a mostaniból egy év is bőven elég volt. Förtelmes volt az a nő...-.- Viszont valami énektagozatos suliból fog ki jönni, szóval előre rettegek, mert nem arról vagyunk híresek, hogy a kotta másoláson kívül értünk is valamihez. unsure.gif Ciki, nem ciki, de ez van. pardon.gif
7 felhasználónak tetszik: szofipasa888, ilus1996, Pöttömke, Beyla, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 18:21 #5697
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Az órarendem a legborzalmasabb a világon.. Minden nap 7 óra vagy 8... És plusz a nulladik órák omg.gif Jaj és kine hagyjuk a mindennapos tesiket... Hogy lehetett ilyen összehozni?? Elhiszem hogy már nagyobbak vagyunk és hogy a középsuli nehezebb mint eddig bármi, de azért kikérem magamnak, nem mindig a könyvem fölött szeretnék lenni és bealudni a tanulás közben.. Úgy érzem ahogy elkezdődött az új tanév semmire nem lesz időm amit elterveztem.. mellow.gif unsure.gif blink.gif
12 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Mrs.Jack Frost, JadeB, Hayley.5, baisée, ilus1996, Pöttömke, Beyla, Luckie, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 19:12 #5698
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Hogy is fogalmazzak: mindenből. Ma voltam évnyitón az új suliban és szörnyű volt. Kicsit elgondolkodtam, hogy lehetséges, hogy rossz iskolába mentem. Olyan volt, mintha valami katonai cuccon lennénk. Vigyázz állásba kellett mindenkinek állnia és a sorok között tanárok mentek oda-vissza akik nézték, hogy beszélgetünk e vagy, hogy egyenesen állunk e. Ha ez nem lenne elég az igazgatónő olyan volt, mint egy kis diktátor. MINDENBE bele kötött. Valaki hozzá mert érni a hajához ő leordította -az évnyitó alatt!-, hogy "Ne nyúlkálj a hajadhoz!". Mindenbe bele kötött. És akkor még azt várta, hogy ott nagy élménnyel mondjuk, hogy jó lesz a tanév, egy frászt. dry.gif Értem én, hogy kell a szigor de ennyire? Kérlek ez csak egy szakmunkás iskola nem a börtön, vagy katonai suli ahova kell a nagyon kemény szigor. És akkor még nem is tértem rá arra, hogy milyen ruhákat hordhatunk, mivel az is ki van kötve. Ezek a szabályok: nem lehet ki a vállam, nem hordhatok semmilyen rövid gatyát (még 50 fokban sem), nem tűrhetem fel a pulcsim ujját, a gatyám nem lehet olyan lyukacsos, nem hordhatok olyan cipőt amiből kilátszódik a lábfejem. mellow.gif És az egészben a legnagyobb röhej, hogy az ÖSSZES füzetemet be kellett vonalazni. A széleken 2 cm, a belső részeken pedig 1. És néha órán be fog jönni az igazgató és meg fogja nézni és akinek nem lesz meg az egyest kap és ezt kő keményen nézik. Mert nem lett volna amúgy könnyebb egy nyamvadt egyenruhát adni szerencsétlen gyerekeknek, mert akkor nem kéne ennyire figyelni. mellow.gif És a másik legjobb, hogy minden év végén és fél évben vizsgát kell tennünk az összes tantárgyból ami 3 jegyet számít. Amúgy a suliért minden évben 30 ezret kell fizetni és még osztálykirándulás sincsen. Kész röhej ez az iskola már most. Pedig ez csak az első napom volt. mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: riri17, Effy.01, Vampiregirl1, ilus1996, Pöttömke, Beyla, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 19:24 #5699
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Holnap 9 órám lesz. Addig tökéletesen rendbe voltam, míg nem tudtam, de utána kiakadtam. Nem elég, hogy csoportokra osztottak minket, így alig leszünk együtt, ami nem épp jó dolog.. 2 törim lesz egymás után, természetesen az iskola másik felében, és az új kilencedikesek. ohmy.gif Már ma bejöttek firkálni az osztályba, a táblára, sőt, néhány illető kezére is, persze, hogy az enyémre is. rolleyes.gif Nem tudom mi értelme van ennek a gyerekes viselkedésnek, mintha általánosba lennénk, nem középiskolába. Mellesleg az összes srác mustárszínű nadrágba, és élére vasalt hajjal jár. Persze osztálytársnőim többsége ezért van oda, amit én sose fogok megérteni, de őszintén szólva nem is próbálok, mert egyszerűen rühellem az ilyeneket. Hányni tudnék tőlük, komolyan.
7 felhasználónak tetszik: ilus1996, Pöttömke, JadeB, szofipasa888, Nórii. SelFan., icarlyluv, MadHatter
2013. szeptember 02. 20:31 #5700
- törölt felhasználó -    
Idézet (BarbieFan @ 2013.09.02. 18:21)
Az órarendem a legborzalmasabb a világon.. Minden nap 7 óra vagy 8... És plusz a nulladik órák omg.gif Jaj és kine hagyjuk a mindennapos tesiket...  Hogy lehetett ilyen összehozni?? Elhiszem hogy már nagyobbak vagyunk és hogy a középsuli nehezebb mint eddig bármi, de azért kikérem magamnak, nem mindig a könyvem fölött szeretnék lenni és bealudni a tanulás közben.. Úgy érzem ahogy elkezdődött az új tanév semmire nem lesz időm amit elterveztem.. mellow.gif  unsure.gif  blink.gif

Tényleg nem lesz időd semmire, de a középiskola már csak ilyen. pardon.gif Ha jól akarsz teljesíteni, egész délután a sok hülye könyv fölött kell gubbasztanod, ha beéred rosszabb jegyekkel, akkor csak a fél délutánod megy rá. Még a hétvégéket sem lehet megúszni tanulás nélkül.
On: Akkor én is megemlítem a sok hülye órát. Nem elég, hogy minden nap tök sok óránk van, bevezettek valami új szabályt, miszerint 7:35-kor kezdünk - pont beesek első órára - és még így is kettőig rohadunk bent, vagyis a buszt szokás szerint pont lekésem. Ha meg nincs első óra - ami csak ezen a héten van - akkor a nyolcassal megyek be, amivel egyébként pont elkések óráról - 70:30-kor van -, de a hetessel nem fogok bemenni, hogy egy órán át sz*pjak ott. Ráadásul holnap 2 bioszt, 3 matekot és 2 tesit kel kibírnom. Oké, ideiglenes az órarend, de könyörgöm. Van nap, amikor 4 magyar van egyhuzamban, meg pénteken 3 tesi, mindez tesitanár nélkül. Áj láv Lorántffy...
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, JadeB, Nórii. SelFan., MadHatter
540 oldal 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!