Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 02. 21:09 #5701
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.09.02. 16:11)
Ötből négy napon anatómiával kezdünk az iskolában, amit általában a latin követ.  sleep.gif Tehát komolyan azt akarják, hogy reggel korán, félig kómában, félig szunyókálva hallgassam a szervezetünk struktúráját? Király. Végülis nem vártam mást, hisz ez a kettő a két szaktantárgy, de azért ne hajnalra tegyék már. Amúgy nem volt olyan rossz az első napom, mint ahogy arra számítottam. Én voltam az első, aki odaért és amíg nem jöttek a leendő osztálytársaim az általános egészségügyiről, addig összehaverkodtam a gyógyszerészetis srácokkal. biggrin.gif Harminckettő koponya az osztály jelenleg, de ez még változik. Szám szerint öt gyereket ismerek közülük, abból kettő eddig is az osztálytársam volt, kettőt meg csak úgy ismerek. Az egyik padtársam a régi osztálytársam, a másikat még nem annyira ismerem, viszont jól elbeszélgettünk szünetekben. Latinból már házit is kaptunk, de szerencsére ez még olyan fél perc alatt megoldható. Azt hiszem valami szavakat kell keresni, amik szerintünk latin eredetűek. Nos, a tanárnő mondta, hogy öt elég is lesz, viszont én kapásból tudok tízet. A fizikatanár (ő az osztályfőnökünk is egyben) eléggé hadar és nem mondja ki teljesen a szavakat, és ez kissé zavaró. Mindegy, valahogy úgy is túlélem. unsure.gif

Jesszus, milyen suliba jársz? blink.gif Nekem tavaly voltak OKJ-n ilyenek, mondjuk mi keményen nyomtuk az anatómiát (szinte orvosi szinten), szóval nem elkeseríteni akarlak, de anatómiából kösd fel a gatyuszodat, mert nem valami könnyű. Nekem volt háttérismeretem, mert alapból bioszból is az anatómiát kentem-vágtam, de például a csontokról szóló dolgozatot csak egy hármasra tudtam megírni, olyan nehéz volt. blink.gif A latintól ne f*ssál, mert nem nehéz. Ahogyan elnézem te is szakmai latint fogsz tanulni, így minimális lesz a nyelv nyelvtani oldala, talán nem is lesz. Ha megtanulod a szavakat és a nagyon alapokat, akkor menni fog. Habár azt meg kell hagyni, hogy a latinnal én is nagyon sokat küzdöttem annak ellenére, hogy jó nyelvérzékem van. Hát, sok sikert Testvérem, szurkolok neked, hogy könnyen vedd az akadályokat! smileeee.gif Ha tényleg akarod, akkor sikerülni fog, csak nem szabad az első nehéz akadálynál feladni. (tapasztalat)

On:

Nekem is elég sok mindennel. Azzal, hogy nagyon fáradt vagyok, pedig reggel kilencig húztam a lóbőrt az ágyban. Mindezek ellenére fázok, pizsiben vagyok és megy a radiátor a szobámban. Ja, és a fejem is fáj ráadásképpen. Valahogy most a gánynál is gányabbul érzem magamat. Hála a jó Istennek a gyógyszeradag csökkentve lett, így a Pentasából is csak négy grammot kell szednem, de nem tartom kizártnak, hogy a szteroidgyógyszer az, ami kissé lehúz ennyire, ami megjegyzem olyan keserű, mint az epe. A Klion sem volt piskóta, de esküszöm én még ilyen keserű ízt nem éreztem soha életemben, pedig csak pár másodpercig van a nyelvemen, amíg le nem nyelem egy korty vízzel. Valami szörnyű. Miért nem lehet az ilyen durva gyógyszereket legalább egy kicsit cukorbevonattal bevonni, ha már a Cataflam-féle drazsék édesek? Mennyivel egyszerűbb lenne a reggeli, és úgy talán még a gyomrom sem fordulna fel. blink.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, ilus1996, coke., Nórii. SelFan., baisée, MadHatter, Sztár Mániás
2013. szeptember 03. 12:13 #5702
- törölt felhasználó -    
Maradhatok 4-ig az iskolában. dry.gif mad.gif *káromkodás*
Apukám ma szépen lerendezte a tanárokkal, hogy 4 előtt ne engedjenek el, mert ,,állítólag" rosszúl tanulok... closedeyes.gif
5 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Nórii. SelFan., JadeB, Effy.01, Sztár Mániás
2013. szeptember 03. 13:46 #5703
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a pszichológia annyira leszívta az agyam, hogy egyszerűen nem bírok fogalmazni, félórája csak ülök a cikkem fölött, amit meg szeretnék írni, háromszor néztem meg egy videót, mire csak azt felfogtam, miről is van szó, ráadásul majd elalszok itt ülve, hiába próbálkozok csokival meg kávéval valamilyen szinten felélénkülni és kikapcsolni a zombiüzemmódom... unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., ilus1996, Beyla, Bella99, JadeB, MadHatter
2013. szeptember 03. 14:13 #5704
- törölt felhasználó -    
Csak nekem van olyan osztálytársam, aki mindenben majmol? Mindenben egyetért velem, kezdi kopizni az öltözködési stílusomat, tegnap mondtam, hogy nem szeretem a pop zenét, inkább rock-ot hallgatok, másnap már Ő is imádja a rock-ot és utálja a pop-ot. És ma megkérdezte, hogy én, és még két osztálytársam hova járunk táncolni. A háta mögött volt az egyik lány, aki jár táncra, és próbáltam szemkontaktussal üzenni neki, hogy most hazudjak, vagy mit csináljak. Már csak az kéne, hogy Ő is oda járjon táncra ahova mi, már éppen elég a tesis szenvedését végig nézni. omg.gif Ha azt nem bírja, a tánc edzéseket se fogja. rohog.gif
12 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Luckie, Vampiregirl1, Lizania, Nórii. SelFan., Beyla, icarlyluv, Bella99, JadeB, Effy.01, Seherezade1050, Sztár Mániás
2013. szeptember 03. 14:49 #5705
- törölt felhasználó -    
Két kocsi összeütközött a sulink előtt - tök meglepő, de nem robbant fel egyik kocsi sem, mint a Cobra 11-ben -, aminek hála, rendes tömeg tolongott a járdán, mindenki azt bámulta, és lehetetlen volt kilépni onnan, szóval lekéstem a buszt. A következő busz háromnegyed óra múlva volt, és a sulinál még akkor is ott állt a két autó, de már rendőrök is voltak ott. Vagy 5 percet álltunk ott egy helyben. Imádom, hogy minden baleset itt történik. Tavaly egy idős bácsit ütöttek el a suli előtti zebrán.
12 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Angelx, Luckie, AFCfan, Lizania, Nórii. SelFan., Beyla, icarlyluv, JadeB, MadHatter, Seherezade1050, Bella99
2013. szeptember 03. 16:42 #5706
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy itt egy csaj 12 évesen már pasizik és annyira örül hogy a pasija 3-szor megpuszilta egy nap hatalmas szám ilyenkor még barbizia kéne nem pasizni. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Nórii. SelFan., ilus1996, Angelx, Beyla, MadHatter, Carol
2013. szeptember 03. 16:53 #5707
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Nem hiszem,hogy most újat mondok,ha kijelentem,hogy a sulival.Alapvetően nem utálok iskolába járni (annyira),de most totál leszívta az agyam.Matekórára 2 csoportba lettünk osztva,természetesen azt a tanárt kaptam,akitől egy mukkot nem értek meg,és miatta kell matekszakkörre is járnom,ami miatt majdnem elkéstem énekkarról.Szuper.A kémia tanárnő beszéde alatt,ami egyébként érdekes volt,elbambultam 3-szor is,az új némettanárunk úgy kezel,mintha most kezdenénk a nyelvet(annak ellenére,hogy mindig hangoztatja az egész osztály,hogy egy mukkot nem tud,attól még hallásra mindent le tudunk írni -.-'),és diktálta,hogy hogyan kell leírni rém egyszerű szavakat,amiket elsőben kellett megtanulni...hetedikes vagyok ohmy.gif A Kaja megint borzalmas volt,rosszabb,mint tavaly és kb. egy órája értem haza,mert az énekkarnak fél négykor lett vége blink.gif
5 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Nórii. SelFan., ilus1996, Beyla, MadHatter
2013. szeptember 03. 17:04 #5708
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Alapból a sulival semmi bajom nem lenne, ha összeszedett lenne minden, mindennek meglenne a helye és ideje és minden szépen meglenne tartva. De nem, ideiglenes órarend van már most és még semmi sem biztos. Nem rendeltek nekem semmilyen könyvet, így anyám kénytelen volt netről megrendelni, mert ugye diák magának nem rendelhet könyvet omg.gif De az még 1 hónap mire megérkezik, így a suli könyvtárából kaptam kölcsönkönyveket, de á munkafüzet minek is? rolleyes.gif Fogalmam sincs mikor melyik teremben lesz mi megtartva, mert még az sem biztos...Ezt úgy utálom, mint a szart. Vagy legyen biztos valami, vagy semmi ne legyen.
3 felhasználónak tetszik: szofipasa888, ilus1996, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 03. 18:01 #5709
- törölt felhasználó -    
Egyik ismerősöm felrakott fészbúkra egy képet, ahol gyönyörű kacsaszája van, majd odaírta: csak egy kicsit van elkenődve a smink. Én most, 15 évesen nem sminkelem magam, nemhogy még 13 évesen, ráadásul ha annyira elkenődött a sminkje, akkor mi a francért teszi fel a képet? Majd kapja a "dehogyis, csini vagy" hozzászólásokat, amiket akar, és akkor boldog lehet. Ha ez az életének az értelme, akkor egészségére.
11 felhasználónak tetszik: Angelx, Beyla, szofipasa888, Bella99, Nórii. SelFan., JadeB, Effy.01, MadHatter, ilus1996, Sztár Mániás, Carol
2013. szeptember 03. 18:09 #5710
- törölt felhasználó -    
Így a második nap után is képtelen vagyok átlátni, hogy a suliban melyik épület hol van. 6 épületben van összesen óránk, mire megtaláljuk hol, vége a szünetnek, így gyakorlatilag lehetetlen elintézni mondjuk a menzát, szekrényt, vagy bármit, maximum az ebédszünetben, de akkor meg egyek gyorsabban. rolleyes.gif Biztos hamar megszokjuk, de egyelőre a hócipőm tele van azzal, hogy miért nem lehet az összes termet egy épületbe rakni, és miért kell szétszórni egy bazinagy területen. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, Lizania, ilus1996, MadHatter, szofipasa888, areo
2013. szeptember 03. 18:09 #5711
- törölt felhasználó -    
Hosszú lenne azt elmesélni, regényeket tudnék írni róla. biggrin.gif
2013. szeptember 03. 18:18 #5712
- törölt felhasználó -    
Második nap a suliban. Ez még nem is lenne baj, ha nem látnám minden egyes nap azokat az új diákokat (pontosabban a lányokat), akik azt hiszik, hogy ők sz*rták a spanyol viaszt. Az egy dolog, hogy a fél város ismeri őket, de ettől még nem kéne elszállniuk maguktól. Rendesen felforog a gyomrom tőlük. Szánalom..
11 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Nórii. SelFan., Beyla, JadeB, Effy.01, MadHatter, Lizania, Hayley.5, ilus1996, Carol, Bella99
2013. szeptember 03. 18:58 #5713
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Angolból 2 csoportra osztottak, én a haladó, vagyis az erősebb csoportba kerültem. És már előre félek...van egy srác az osztályunkból, aki perfect angolból, ovi óta tanulja, mi többiek meg totál levagyunk maradva, de a tanár szeretné, ha már idén érettségiznénk. Már most streszelek emiatt, mert félek, hogy ha érettségiznem kell, totál lefagyok.
A kedvenc pankrátoromat kirúgták. Jó, nászútra megy, de bakker, akkor is. rolleyes.gif Annyira rossz volt a ringben látni szomorúan..sad.gif Sírógörcsöt kaptam, csak úgy mellesleg. Tudom, az okát, de a legrosszabb rémálmomban sem gondoltam volna, hogy ez megfog történni..
3 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. szeptember 03. 18:58 #5714
- törölt felhasználó -    
Az órarendünkkel. Most vagyok kilencedik osztályos, ma kaptuk meg. Nos, egyhén szólva kínozni lehetne vele. Nem elég, hogy hetente négyszer van nulladik óránk, sőt, még hétfőn azzal együtt 9(!!) óránk van. Ha ez még nem lenne elég, még 6 óránk sincs egyszer sem, 7 óra a legkevesebb. Felkészültem, hogy kemény lesz a gimnázium, felkötöttem a gatyám, de azért ilyen durva órarendre nem számítottam. mellow.gif
8 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, szofipasa888, MadHatter, Lizania, ilus1996, ddora7, Bella99
2013. szeptember 03. 19:01 #5715
Cat23
Cat23
♥Magical angel♥
 
StátuszHa valakinek van Instagramja,privátba kérném a címet(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 21
Azonosító: 202480
Offline offline
A sulival.Nem marad szabadidőm az óraszám miatt...
Meg néhány idegesítő fiúosztálytárssal,tanárral... dry.gif
2 felhasználónak tetszik: BarbieFan, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 03. 19:02 #5716
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Ms.Princess @ 2013.08.30. 11:54)
Ajj... Olvastam én is itt egy hozzászólást, hogy jön a suli pár nap múlva, és hogy nem várja, meg van egy tanár aki nem szereti, és erre én is beparáztam, mert nekünk is van egy olyan tanárunk, aki engem ki nem állhat. Van könnyített tesifelmentés, de úgy lesz@rja, és csak futtat, és futtat, míg más rögtön leülhet. Ebben még az a fincsi, hogy Ő az osztályfőnököm, és amikor az egész osztály csinál valamit, szidás közben folyton engem néz, már előre félek ettől. Bármit csinálok az rossz, pedig nem vagyok rossz testnevelésből, csak nem tudom magam hajszolni, mert akkor akár el is ájulhatok, erről papírom is van, anyu többször szólt neki, de nem érdekli. Már előre látom, hogy végig fog szívatni ebben az évben is. Plusz még ott van a néhány nyalis, képmutató osztálytársam, akiket szintúgy nem szeretek, őket se várom, hogy lássam...  dry.gif  mad.gif Nem várom a sulit... biggrin.gif


nálunk is ugyanez van, tökéletesen megértelek :/
2013. szeptember 03. 19:22 #5717
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Meglepő, vagy sem, de ma (még) éppen nem a sulival volt bajom, hanem az időjárással. Borzalmas volt. Az egyik pillanatban olyan hideg szél fújt, hogy rendesen reszkettünk, utána meg majd' meggyulladtunk. dry.gif
Ráadásul a lábam ismét kezdi...Az egyiket tavaly már megműtötték, az azóta tökéletesen van, viszont a másik még mindig vacakol. Nyáron egész jól volt, de most már, hogy állandóan járkálni kell egyre rosszabbul van és már ma is nagyon fájt. Ráadásul pont lekéstük a buszt is, mert most 5 perccel korábban jött, így el kellett gyalogolnunk a világ másik végére a buszmegállóhoz. Az is nagyon jót tett a lábamnak. Ahogy előre látom, a tesitanárnak idén sem leszek nagy kedvence ez miatt. Kezdődik majd vele minden elölről. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Nórii. SelFan., Carol, areo
2013. szeptember 03. 19:51 #5718
- törölt felhasználó -    
Csak 3 hete van suli, de már le is betegedtem, pedig azt hittem, tovább fogom bírni.
Pénteken elkezdett fájni a torkom, vasárnapra olyan szinten romlott az állapotom, hogy iskolába sem szívesen mentem, ehhez még hozzájött a hányinger/émelygés, semmi étvágyam nem volt/nincs, egy kis kaját leerőltettem, de folyamatosan úgy érzem, mintha jönne vissza minden. Plusz már a harmadik teámat iszom ma, és iszonyú pocsékul érzem magam. Egyébként rajtam kívül az osztályban szinte mindenki ilyen, az iskolában kezd rohamosan kihalni az élet, mintha most sorban kapnák el a vírust egymás után.
Ráadásul holnap jön megint a "kedvenc" tantárgyam, a háztartástan, rögtön utána egy kis tesivel ötvözve, ahol majd az erdőben kell egész órán rohangálni. Előre örülök.
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, JadeB, szofipasa888, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 03. 20:29 #5719
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.09.02. 21:09)
Jesszus, milyen suliba jársz? blink.gif Nekem tavaly voltak OKJ-n ilyenek, mondjuk mi keményen nyomtuk az anatómiát (szinte orvosi szinten), szóval nem elkeseríteni akarlak, de anatómiából kösd fel a gatyuszodat, mert nem valami könnyű. Nekem volt háttérismeretem, mert alapból bioszból is az anatómiát kentem-vágtam, de például a csontokról szóló dolgozatot csak egy hármasra tudtam megírni, olyan nehéz volt. blink.gif A latintól ne f*ssál, mert nem nehéz. Ahogyan elnézem te is szakmai latint fogsz tanulni, így minimális lesz a nyelv nyelvtani oldala, talán nem is lesz. Ha megtanulod a szavakat és a nagyon alapokat, akkor menni fog. Habár azt meg kell hagyni, hogy a latinnal én is nagyon sokat küzdöttem annak ellenére, hogy jó nyelvérzékem van. Hát, sok sikert Testvérem, szurkolok neked, hogy könnyen vedd az akadályokat! smileeee.gif Ha tényleg akarod, akkor sikerülni fog, csak nem szabad az első nehéz akadálynál feladni. (tapasztalat)

Általános egészségügyibe. unsure.gif Tapasztaltam is, hogy eléggé rázós menet lesz ez a négy év, mivel ma volt az első óra anatómiából és az volt az első közölnivalója a tanárnőnek, hogy tanuljuk meg a 150 latin elnevezést, amit ír azon a lapon, amit adott, mert jövő héten ellenőrző. blink.gif Egyébként a tanárnő éppen említette, hogy ez egy székmelegítős tantárgy és hogy szépen letesszük a seggünket és megtanuljuk, mert máshogy nem lehet. Pár évvel ezelőtt apa átképeztette magát és neki is ezt kellett tanulni. Minden nap órákat szenvedett vele egy évig legalább. Szerintem ez velem sem lesz másképp. unsure.gif Köszi a tanácsokat! smileeee.gif Már az is nagy szó, hogy egyáltalán bejutottam ebbe az iskolába, mivel ez benne van a top középiskolák között Szerbiában és akivel eddig itt találkoztam, az mind színkitűnő volt. Hát megteszek minden tőlem telhetőt, csak az a lényeg, hogy a szaktantárgyakból jó legyek, a többi (földrajz, képzőművészet, stb.) lehet szerintem négyes, vagy rosszabb esetben hármas.
4 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, Nórii. SelFan., Sztár Mániás
2013. szeptember 03. 20:58 #5720
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Azzal ,hogy az olyan hülye sorozatra, mint az Éjjel- nappal Budapest annyi pénzt kapnak a szereplők a hülyeségért, hogy az csak na. A tesóm mondta, hogy ezért, amit csinálnak ott a TV-ben százezreket kapnak. Én ledöbbentem. Mármint ezért a förmedvényért, amit mutatnak. Nincs semmi tapasztalatuk, ráadásul a sorozat olyan nagy marhaság ahogy van. Ki tudja, talán, akik alakítják a szereplőket azoknak sincs túl sok esze. Igazából nekem az fáj, hogy amit ott leművelnek egy hét alatt azért, annyit kapnak, mint egy rendesen dolgozó ember egy hónap alatt. Szóval értitek, ha legalább van egy tetoválásod és menő sérod azonnal bekerülsz ebbe a gagyi műsorba és kapsz százezreket azért, hogy ott eljátszod azt a semmit érő szerepet ,amit még egy hülye is eltudna játszani. Hát kérdem én, hogy hova fajul a világ?
Egyre jobban tűnik fel számomra az ,hogy a népnek hülyeség kell ,mert normális filmeket, sorozatokat meg se néznének. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, szofipasa888, Vampiregirl1, Pöttömke, Carol, areo
540 oldal 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!