Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 04. 14:54 #5721
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
a volt tesitanárom majdnem rálépett a kezemre..
2013. szeptember 04. 15:08 #5722
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2013.09.04. 14:54)
a volt tesitanárom majdnem rálépett a kezemre..

jajj de borzasztó abból hogy ilyen kis kényeseknek pasija van.
2013. szeptember 04. 16:05 #5723
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Ma még csak annyival, hogy még most kezdtük a sulit,de az összes tanár már azzal kezdi az órát, hogy ebből meg abból mikor írjuk a tz-t. Ha így folytatják már most az elején elveszik az összes kedvemet.
De! Most épp nem nagyon ronthatja el ez a kedvem, mert ha úgy vesszük én erre a hétre már le is tudtam a sulit. Az ofő utolsó óra után azzal állított meg a folyosón engem, meg egy másik barátnőmet, hogy holnap kettőknek nem kell jönni suliba, hanem a tüdőszűrőre kell mennünk, ahol írnunk kell. (Emberek neve, stb.) laugh.gif Pénteken pedig az egész suli állatkertbe megy. A fél iskolát szerintem haza sem engedik majd onnan. rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, szofipasa888, Sztár Mániás, Carol, Beyla, Jody, Bella99, Eszti0305, icarlyluv
2013. szeptember 04. 16:53 #5724
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Azzal, hogy nem múlhat el egy napom sem idegeskedés, feszültség és rohanás nélkül. dry.gif Na meg persze az elmúlt három napban a rohadtul fárasztó iskolával (ki gondolta volna?), konkrétan a tantermekkel, és persze magammal is. Egyszerűen képtelenség megjegyezni, hogy mi hol van az épületben, hiába magolom az iskola térképét (a tanárok és az osztálytársaim neveivel együtt) már napok óta. Olyan fura, hogy a fizikaterem a másodikon van, a kémia meg a földszinten; a szerb is a földszinten, viszont a többi nyelvek az emeleteken találhatóak, stb. unsure.gif Szerencsére van egy lány, aki jól tudja, hogy milyen terem hol van és ő vezetgeti az egész osztályt. Ráadásul egy épületben nem csak az egészségügyi van, hanem osztozunk a közgázzal, a társadalmi és a nyelvi gimnáziummal és a sima gimnáziummal is. Szóval így első ránézésre a szünetekben elég nagy káosz van a folyosókon, mivel senkinek sincs állandó osztályterme, hanem mindenki "vándorol". Ezt még szoknom kell.
9 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, szofipasa888, Sztár Mániás, Beyla, Jody, Bella99, Eszti0305, icarlyluv
2013. szeptember 04. 18:48 #5725
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal, hogy gépeltem egy hosszú cikket, lefagyott a gépem és az egész ment a levesbe! reklamalo.gif
Még egyszer már nem állok neki. sad.gif
11 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, JadeB, Beyla, Jody, MadHatter, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., Bella99, ilus1996, Eszti0305, icarlyluv
2013. szeptember 04. 18:58 #5726
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Ma volt az első ének óránk az idei tanévben, és a következő órán témazárót fogunk írni. blink.gif Sosem értettem mire való ez a tantárgy, az összes zeneszerzőről tanultunk már általánosban, és semmi újat nem tud nekünk mondani. De szerinte ez igen 'fontos' tantárgy, mivel töriből és irodalomból is tanulni fogjuk...de már tanultuk. Az a legbosszantóbb az egészben, hogy például a fizika, - amit utálok - heti egyszer van, és hiába nem szeretem, akkor is könnyebb lenne a tanulás, nem kéne otthon feldolgoznunk az anyagot és meg is érteném a számolásokat.
Egyébként az új matektanárunk már most riogat azzal, hogy nehéz lesz az idei tanév, mert sok a tananyag. Hát kösz. rolleyes.gif A matek sosem volt az erősségem (pontosabban amit nem lehet bemagolni az nem megy) úgyhogy kezdhetek emiatt is pánikolni. Hurrá. rolleyes.gif
10 felhasználónak tetszik: JadeB, ilus1996, Carol, Jody, MadHatter, Beyla, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., Eszti0305, icarlyluv
2013. szeptember 04. 19:00 #5727
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
ma már dogát írtunk, ráadásul bejelentették a legelső tz időpontját is, úgyhogy van 10 napom bemagolni 60 oldal törit. iskola, úgy hiányoztál. smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: ilus1996, Carol, Jody, MadHatter, Beyla, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., Bella99
2013. szeptember 04. 19:44 #5728
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Azzal hogy bármit csinálok egyszerűen képtelenség számomra érteni a matekot. Most vagyok nyolcadikos és nemsokára jönnek a vizsgák, és teljesen ki vagyok a matek szóbeli és írásbeli vizsgáktól. :/ Mert egyszerűen nem tudom megérteni. Jártam már rengeteg korrepetálásra és alig értettem meg valamit. Amikor azt hittem hogy értem akkor mindig 1-eseket meg 2-eseket kaptam sad.gif És kész vagyok már ettől az egész iskolától, felvételitől és mindentől. Hogy egész évben azon kell hogy aggódjak hogy vajon felvesznek-e abba a suliba ahova akarok menni és közben meg túl kell hajtanom magam hogy valami rám ragadjon matekból mert csak az az egy tantárgy a probléma. Meg persze a fizika hiszen ha a matekot nem értem akkor a fizikát se.:/ Az idegeim már a plafonon vannak ettől ráadásul eléggé izgulós fajta is vagyok szóval nem tudom hogy fog sikerülni a matek vizsgám meg a felvételim és emiatt idegeskedek folyton..sad.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Carol, ilus1996, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., MadHatter
2013. szeptember 04. 22:05 #5729
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Online online
Olyat láttam,hogy egy nő bement a liftbe egy kiskutyával és a kutyus kiugrott mielőtt becsukódtak az ajtók,viszont pórázon volt és mikor ment felfelé a lift vitte a kutyát is. A kutya szerencséjére pont ott volt a lift mellett egy férfi aki kapásból kioldotta a pórázt mielőtt megfulladt volna.
Ilyen ostoba,hogy lehet valaki? dry.gif Ha már bevisz egy kutyát a liftbe,akkor fogja már meg,hogy ne történhessen meg ilyen.
'Szerencsére' csak az interneten láttam,de még így is eléggé rossz volt látni. Ha élőbe láttam volna,a sokk után biztos elrohantam volna a kutyával és beadtam volna egy menhelyre,mintsem vissza annak a nőnek.
14 felhasználónak tetszik: Beyla, minibogárka, szofipasa888, JadeB, icarlyluv, ilus1996, itsjustme, Vampiregirl1, Selena Gomez 199, Nórii. SelFan., Bella99, Carol, MadHatter, Eszti0305
2013. szeptember 05. 16:16 #5730
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
tudom, "hatalmas probléma", de a kijárási- illetve cigitilalommal. eddig is úgy éreztem magam a suliban, mintha egy börtönben lennék, azonban eddig ha akartam, szünetben kimentem a boltba, és vehettem csokit, vagy épp inni, ha elfelejtettem magammal vinni. nos ennek vége, hiába könyörögtem végig az egész szünetet annak a tanárnak, akivel az egész suliból a legjobb viszonyom van, nem engedett ki, hiába mondtam, hogy nincs semmi innivalóm, és szomjan fogok halni a nap végére. aztán a következő szünetben jött a pofára esés, cigizni sem lehet, az egész suliban járőröznek a tanárok, és ha rajta kapnak, akkor pedig jön az igazgatói. csodálatos, hogy elméletben felnőtt vagyok, és nem tehetek meg ennyit, itt nem számít. bezzeg ha a kirúgásomról lenne szó... jó, a kicsiket ne engedjék ki, azt még meg is érteném, de ez... őrület. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: coke., Vampiregirl1
2013. szeptember 05. 16:37 #5731
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Pezzie92 @ 2013.09.04. 22:05)
Olyat láttam,hogy egy nő bement a liftbe egy kiskutyával és a kutyus kiugrott mielőtt becsukódtak az ajtók,viszont pórázon volt és mikor ment felfelé a lift vitte a kutyát is. A kutya szerencséjére pont ott volt a lift mellett egy férfi aki kapásból kioldotta a pórázt mielőtt megfulladt volna. 
Ilyen ostoba,hogy lehet valaki? dry.gif Ha már bevisz egy kutyát a liftbe,akkor fogja már meg,hogy ne történhessen meg ilyen.
'Szerencsére' csak az interneten láttam,de még így is eléggé rossz volt látni. Ha élőbe láttam volna,a sokk után biztos elrohantam volna a kutyával és beadtam volna egy menhelyre,mintsem vissza annak a nőnek.


szegény kutyus sad.gif az a nő tényleg idióta :/
2013. szeptember 05. 17:55 #5732
- törölt felhasználó -    
Az új osztálytársaimmal. dry.gif Ugye én átjöttem most, utolsó évemben egy új suliba családi okok miatt, és ezek a drágák, annyira édesek, hogy új tanároknál meg sem hagynak szólalni, nem tudok bemutatkozni, mert ezek a p@rasztok elmondanak helyettem mindent. Ma is próbálták ezt csinálni, de már megelégeltem ezt, úgyhogy rákiabáltam a gyerekre, mindent elmondtam én, és a végén lazán odadobtam egy "valamit kihagytam még?" mondatot. Hihetetlenül pofátlanok, és egyesek olyan sokat gondolnak magukról, hogy az egyszerűen hihetetlen. Angolon pedig olyan analfabéták szerencsétlenek, hogy nem tudják megmondani, mit jelent az, hogy can i see it? omg.gif fool.gif Az összes órát elhülyéskedik, nem tudok odafigyelni, holott azért vagyok iskolában, hogy tanuljak! mellow.gif És persze igen, miattuk írunk holnap bioszból, és dolgozhattam ki egyedül az anyagot. Istenkém, ha létezel, kérlek segíts meg! sad.gif Csak 1 év, de úristen, hogy fogom én ezt kibírni..
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Bella99, Nórii. SelFan., Beyla, Carol, riri17, szofipasa888, MadHatter, icarlyluv
2013. szeptember 05. 18:05 #5733
- törölt felhasználó -    
Van egy új osztálytársam, Ádám... Tiszta páva, és ilyen tükörpózer, vagy minek nevezzem és még csak nem is néz ki jól, de nagyon beképzelt, ráadásul úgy beszél, mintha meleg lenne. Nagyon irritáló.
A nagyobb gond az, hogy azt hiszem, bejön nekem egy srác, ami nem kéne, hogy így legyen... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., JadeB, szofipasa888, icarlyluv
2013. szeptember 05. 18:05 #5734
- törölt felhasználó -    
A tesitanárommal, aki úgy megfuttatott minket, mint a lovat.
Meg hogy csakis 6 vagy 7 óránk van, annak ellenére, h hatodikos vagyok :/
2013. szeptember 05. 18:06 #5735
Kitty miau
Kitty miau
Heichou
 
StátuszSie sind das Essen und wir sind die Jäger!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.10.
Hozzászólás: 1240
Csatolások: 0
Azonosító: 168976
Offline offline
azzal hogy kaptunk még két osztálytársat..
2013. szeptember 05. 18:52 #5736
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy egész nap szívhattunk a sz*r órarendünk miatt.. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 05. 19:01 #5737
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A kilencedikesekkel. Ennyi kvát és pávát még nem láttam egy helyen. Ma kint volt az összes az udvaron, és basszus egy normális kinézetű embert nem láttam. o.O Ráadásul olyan pletykák vannak róluk, hogy csak néztem. Mi tavaly nem voltunk ilyenek, és most sem vagyunk azok. Szomorú, hogy hova fajul a világ.. Az egyik páváért nagyon odavannak, még a felsőbb éves lányok is, holott nagyon bunkó és arrogáns, lekezelő mindenkivel, csakmert a suli 'nagymenői' (mert annak tartják magukat, pedig nem azok..) beszélgettek vele. omg.gif
8 felhasználónak tetszik: Carol, itsjustme, szofipasa888, MadHatter, ilus1996, Nórii. SelFan., Bella99, icarlyluv
2013. szeptember 05. 19:18 #5738
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Már perce fáj a hasam. reklamalo.gif
2013. szeptember 05. 19:58 #5739
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Túl sűrűn írok ebbe a témába... unsure.gif

Három vagy négy napja kezdődött az iskola, de Panni kedves immunrendszere tüstént lelécel a fenébe. blink.gif A lényeg az, hogy ma már úgy keltem fel, hogy mindenem fáj, a fejem meg főleg, szédülök, azt hittem, hogy ott helyben összeesek. Mivel utálok hiányozni az iskolából - főleg így negyedik nap -, szépen bebattyogtam, de út közben (az olyan két utca nekem) elhasználtam egy csomag zsepit. Pedig tegnap este nem volt semmi bajom, ma meg úgy érzem magam, mint akit kimostak, kicsavartak, aztán megint visszalöktek a mosógépbe. A biológia és kémia óra ma nálam abból állt, hogy végig tüsszögtem, a többiek meg számolták. mellow.gif Ráadásul apa elküldött, hogy menjünk be a húgommal a városba és vegyünk pár cuccot vacsira, hát gondoltam, már csak ez hiányzott. Szegény hugicának kellett vinnie a farmerkabátomat és a táskámat, mivel én vagy egész végig állandó jelleggel orrot fújtam, vagy egyhuzamban huszonötöt tüsszögtem. unsure.gif Mostmár a torkom is fáj nem kicsit, és olyan fáradt vagyok, hogy mindjárt belefejelek a billentyűzetbe. Anya először azt hitte, hogy sima allergia, de az nálam nem szokott ennyire erős lenni, plusz akkor nem lennék ennyire a halálomon. Kíváncsi vagyok, hogy holnap belázasodok-e vagy sem.
11 felhasználónak tetszik: szofipasa888, Beyla, JadeB, ilus1996, minibogárka, Eszti0305, Nórii. SelFan., Bella99, Vampiregirl1, icarlyluv, helloblaze
2013. szeptember 05. 20:01 #5740
- törölt felhasználó -    
Idézet (MadHatter @ 2013.09.05. 19:58)
Túl sűrűn írok ebbe a témába... unsure.gif 
Három vagy négy napja kezdődött az iskola, de Panni kedves immunrendszere tüstént lelécel a fenébe. blink.gif A lényeg az, hogy ma már úgy keltem fel, hogy mindenem fáj, a fejem meg főleg, szédülök, azt hittem, hogy ott helyben összeesek. Mivel utálok hiányozni az iskolából - főleg így negyedik nap -, szépen bebattyogtam, de út közben (az olyan két utca nekem) elhasználtam egy csomag zsepit. Pedig tegnap este nem volt semmi bajom, ma meg úgy érzem magam, mint akit kimostak, kicsavartak, aztán megint visszalöktek a mosógépbe. A biológia és kémia óra ma nálam abból állt, hogy végig tüsszögtem, a többiek meg számolták. mellow.gif Ráadásul apa elküldött, hogy menjünk be a húgommal a városba és vegyünk pár cuccot vacsira, hát gondoltam, már csak ez hiányzott. Szegény hugicának kellett vinnie a farmerkabátomat és a táskámat, mivel én vagy egész végig állandó jelleggel orrot fújtam, vagy egyhuzamban huszonötöt tüsszögtem. unsure.gif Mostmár a torkom is fáj nem kicsit, és olyan fáradt vagyok, hogy mindjárt belefejelek a billentyűzetbe. Anya először azt hitte, hogy sima allergia, de az nálam nem szokott ennyire erős lenni, plusz akkor nem lennék ennyire a halálomon. Kíváncsi vagyok, hogy holnap belázasodok-e vagy sem.

Jobbulást smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Eszti0305
540 oldal 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!