Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 15. 18:08 #5881
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Holnap már megint iskola, és mindegyik órán vagy írunk vagy felelünk.. Ma 6 tantárgyat kellett átnéznem és még ma este is át kell olvasnom ezeket.. omg.gif Ez a mindennapos tesi őrületbe kerget, szerdán 9 órám van miatta így 2 órát kell várnom a buszra, miután hazaérek írjak leckét és tanuljak... treaten.gif Olyan fáradt leszek hogy csak azt kívánom hadd feküdjek le aludni... scare.gif
12 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, Nórii. SelFan., icarlyluv, Jody, Beyla, minibogárka, Carol, CandUs, ilus1996, NiceandCute, MadHatter
2013. szeptember 15. 18:47 #5882
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2013.09.15. 15:43)
Anya a múltkor arról beszélt, hogy oda kell engednem a húgomat én számítógépemhez, amikor ő szeretne netezni. Ezzel már akkor sem értettem egyet, mivel ott az öcsém, aki a szobájában egész nap a gépen lóg, és akkor miért nekem kell odaengednem a húgomat, akinek egyébként szintén van saját laptopja. blink.gif Hát oké, be is tartottam, amit anya mondott, de azt hiszem többet nem akarom a húgomat az én számítógépemnél látni, sem a szobámban. Ebéd előtt itt internetezett és valamit nagyon rendezgetett a dokumetumok között. unsure.gif Most néztem át, hogy mi a helyzet a fájlok között, és rájöttem, hogy a dolgaim fele hiányzik. ohmy.gif Minden ami fontos volt: a Wordben lementett félkész cikkeim, beszámolók az iskolába, dolgozatok, a tananyag (sok tanár USB-n adta ide az egész éves tanulnivalót), a nagynénim ősrégi levelei... és még sorolhatnám. A valamikori szám szerint 6000+ képemből hiányzik olyan négyezer. mellow.gif  Pedig ott voltak a hihetetlenül ritka, korai Guns N' Roses képek, még a híressé válásuk előttről, amiket gyakorlatilag lehetetlenség megtalálni mégegyszer a neten; egy csomó régi családi fénykép; és többek között a legutolsó közös képem a dédimmel. A drága húgom pedig szépen fogta és kitörölte az egészet, úgy ahogy van. Nem csak a desktoppos szemetesbe tette bele, hanem véglegesen ki lettek törölve, szóval b*szhatom. Megkérdeztem, hogy ez mégis hogy gondolta és egyáltalán mi köze van az én cuccaimhoz, erre azt válaszolja, hogy nem tetszettek neki a dokumentumaim. Hát nem mintha nekem annyira tetszene egy rakás latin szöveg, de valahogy meg akartam volna tanulni, erre Kata megsemmisítette. Anya meg is kérdezte, hogy mi a bajom, hogy ennyire mérges lettem hirtelen. Elmeséltem neki, hogy minden, amit évek alatt gyűjöttem össze, minden amit naponta szortíroztam és rendezgettem, elszállt a fenébe. És akkor még én lettem kioktatva, hogy minek engedem oda a húgomat. Anya, te mondtad, hogy engedjem gépezni a saját gépemen. blink.gif Néha már komolyan ő sem tudja, hogy mit akar. De amúgy elég ironikus, hogy Kati nagyjából két éve apám számítógépén is pontosan ugyan ezt csinálta. Kitörölte végelesen apu munkahelyi dokumentumait, statisztikáit és munkáit, amik létfontosságúak a kórház működéséhez. Hát nem érdekel, hogy anyám mit szól hozzá (nem sok jót szerintem), de én ezentúl jelszavazom a gépemet.


Bocs,de én már jónéhányszor felpofoztam volna,ha az én húgom lenne..
2013. szeptember 15. 20:18 #5883
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (AFCfan @ 2013.09.15. 18:47)
Bocs,de én már jónéhányszor felpofoztam volna,ha az én húgom lenne..

Minek pofozgatni szerencsétlen gyereket? Így is olyan bűntudata van, mert nem éppen szép szóhasználattal elmagyaráztam neki (dühösen sosem tudom mellőzni az obszcén szavakat), hogy ne marhuljon a gépemmel, mivel több mint 100 GB fontos adat van rajta tárolva, hogy már én kezdem rosszul érezni magamat amiatt, hogy leszidtam. Másrészt én még egy legyet sem lennék képes bántani, nem hogy a saját húgomat. Még véletlenül sem. Valahogy engem nem arra tanítottak, hogy minden problémát így oldjak meg.
16 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., itsjustme, Jody, Bella99, Pöttömke, Beyla, minibogárka, BenGergReg, BarbieFan, Vampiregirl1, riri17, CandUs, ilus1996, Törpemókus, NiceandCute, Sztár Mániás
2013. szeptember 15. 20:36 #5884
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Az olyan hülyékkel, akik szerint nem kell foglalkozni a kóbor állatokkal, mert "van bundájuk". Az ilyen szintű ostobaság nagyon fel tud dühíteni. Gondolom, az ilyen alak szemrebbenés nélkül megy el a megfagyott állatok holtteste mellett és inkább rúg egyet egy kóbor állaton. Remélem, békésen alszanak az iPhone-jukkal a fejük mellett...
18 felhasználónak tetszik: Jody, JadeB, Pöttömke, itsjustme, Beyla, MadHatter, minibogárka, Carol, xMilesss, Sztár Mániás, drfan, icarlyluv, Bella99, Nórii. SelFan., riri17, CandUs, ilus1996, NiceandCute
2013. szeptember 15. 21:41 #5885
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
ezzel a tuc-tuc zenévela közelben !
2013. szeptember 16. 09:03 #5886
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A nap sztárjával. Énekesnő és modell... omg.gif
10 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, drfan, BarbieFan, icarlyluv, MadHatter, Bella99, Jody, riri17, CandUs, ilus1996
2013. szeptember 16. 14:49 #5887
- törölt felhasználó -    
a köhögéssel sad.gif múljon már el mellow.gif
10 felhasználónak tetszik: minibogárka, Sztár Mániás, drfan, MadHatter, Jody, Nórii. SelFan., riri17, ilus1996, Beyla, NiceandCute
2013. szeptember 16. 16:29 #5888
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Az ofőmmel. Olyan mértékben szórakozott, hogy fáj.
5. óta (7.-es vagyok) minden pénteken hiányzott. 5.-ben péntekenként volt ofőóra. 5.-6.-ban nem tanultunk nyelvtanból és töriből semmit, mert a mi óráinkon írta a dolgozatát a tanársulihoz. Elolvastuk magunkban a szöveget töriből, aztán vázlatot írtunk magunkból. Nyelvtanból elolvasott nekünk egy szabályt a magyar helyesírásos könyvből, és meg kellett oldanunk 10 oldalt az egy szem szabály alapján. Köztük a két következő anyagot is, amire a szabály már nem vonatkozott...

Mondanom sem kell, nem sokat tanultunk ebben az időben.

Azért azt tudni kell, hogy 2.-ban kezdtünk nyelvtant tanulni. Rengeteg versenyre jártam, és harmadikban csoportversenyre neveztünk be, ahol nagyon jó eredményt értünk el. Az akkori tanárunk negyedikben megkérdezte, hogy van-e aki még akar jelentkezni, vagy olyan, aki inkább nem megy a csoportversenyre. Otthon megbeszéltük, hogy nem akarok elmenni a versenyre, ezért jelentkeztem(hogy nem megyek). Rámrivallt, hogy "mégis mit képzelsz, hogy visszalépsz??! Cserbenhagynád a csapatodat?!!" Oké, kibírtam, de innentől..

A felsős tanárunk is eljátszotta ugyanezt. Már egyre rosszabb eredményt értünk el, mert nyelvtanból egyre kevesebbet tanulunk. Nem is készültünk fel rendesen és egyik feladatot sem tudtuk normálisan megoldani.

A tanárunkkal kapcsolatban, mindig elfelejti behozni a felmérő feladatsorokat. Amikor mégis behozza, megírjuk, ki is javítja, akkor elveszti az összeset... És nem egyszer volt ilyen! A 6.-os magyar királyok felmérőnk még mindig nincs meg... huh.gif
4 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Nórii. SelFan., Sztár Mániás, minibogárka
2013. szeptember 16. 17:24 #5889
- törölt felhasználó -    
Ma délután mindennel... Pedig jó volt a délelőttöm, de most mindenen felhúzom magam... sad.gif Lehet, h semmiségek, nekem mégsem azok. Az egyik barátom sz*rik válaszolni, pedig fent van, a bátyám az őrületbe kerget, és mikor visszaszólok neki én vagyok megszidva, a suliba tökre hajtanak, azt kell számolgatom, hogy ma még technikát kéne tanulnom, angolt, és kémiát, már most utálom... Az agyam ma nem fog, neki ültem az angolnak, de nem fogtam fel, hogy miről van szó és nem tudtam bemagolni az anyagot, pedig csak rövid szöveget kéne megtanulni... Már várom a holnapot biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, BenGergReg, Nórii. SelFan., Beyla, NiceandCute
2013. szeptember 16. 17:29 #5890
- törölt felhasználó -    
Tegnap óta nagyjából mindennel. Bármilyen apróságon képes vagyok kiakadni, de kezdjük az elején...
Mindez azért van, mert a srác, akibe belezúgtam, bízik bennem. Nem is lenne ez olyan nagy baj, csak éppen azt osztotta meg velem, hogy ki tetszik neki. Persze nem én. Tőlem kérdezte meg, vajon tetszik-e annak a lánynak - osztálytársunk -, meg ilyenek. Ekkor már alapból majdnem bőgtem, csak épp barátnőmnél voltam. Este tört el a mécses, mikor legjobb barátnőm azt írta, a srác nem érdemel meg engem. Aznap mindenkivel bunkó voltam, aki él és mozog, sőt, még magamat is elviselhetetlennek tartottam. A srác nyugtatott meg, de ma kezdődött az egész elölről. Az első négy órán pocsék hangulatban voltam, sírtam volna, ha nem suliban vagyok, de ott nem nagyon kéne bőgnöm. A két francia közt odajött hozzám a srác, és beszélgettünk. A szeme sarkából csomószor a mellettem álló lányra pillantott, aki tetszik neki. Ez volt az a pillanat, amikor legszívesebben elmentem volna onnan, csak nem akartam egyiküket sem megbántani. Ezek után pluszba jött, hogy legjobb barátnőm elmesélte, hogy a sráccal a tanműhelyben milyen jót nevettek. Igen, pont kellett ez nekem.
Persze tudom, ezek "csak" pasi gondok, nem kell emiatt ennyire kiakadni, és sokan ezt meg sem értik, mert 15 éves vagyok, nehogy már ennyire kiakadjak egy srác miatt... De igen, én kiakadok, nekem ez rossz, nekem fontos a srác, és most lőttek annak, hogy esetleg én is tetszem neki. Elmondanám neki, csak utána nem mernék a szemébe nézni, ami necces, mert osztálytársak vagyunk... unsure.gif cray.gif
14 felhasználónak tetszik: Bella99, tori123, JadeB, BenGergReg, Nórii. SelFan., riri17, ilus1996, Beyla, NiceandCute, MadHatter, drfan, icarlyluv, minibogárka, Hayley.5
2013. szeptember 16. 18:08 #5891
- törölt felhasználó -    
Azok a "dolgok" amiket most lefogok írni nem épp a legízlésesebbek , de ennek ellenére úgy döntettem , hogy mégis mégis megosztom: Az egyik osztálytársnőmmel. Ha azt mondom , hogy kattant a csaj az nagyon enyhe megfogalmazás.
Rettenetesen bunkó és tiszteletlen , ráadásul extrém buta is. Valamikor februárban hetes volt és az egyik szünetben törölte a táblát. Táblatörlés közben odaszólt a padtársának , arra kérte , hogy nézze meg a mobilján a facebook-ot. Erre a padtársa:
- Nem ez volt az a mobil amit a budin feldugtál magadnak ?
- Ez volt az , csak fogd meg a másik végét , és kész!
- Melyik az a vége ?
- Mit tudom én , amelyik nem büdös.
Jelen voltam ennél a "beszélgetésnél" , de igazából egy mosolynál és némi megvetésnél kívül mást nem tudott kicsalni belőlem. Ez igazából nem is zavart , de az hogy mindenkit leszól aki kicsit is nem szimpi neki az már igen. Körülbelül februártól minden reggel kiírja FB-re , hogy "go budira" , "elfogyott a papírom , most nagyon kiakadtam" stb. És egy az egybe ugyanezeket írja ki minden nap. Legtöbbször ezeket a "kifejezéseket" használja: "cica vagyok" , "cicuskah vagyok". Június körül , már rám is szállt az FB-n is , írogatta a hülyeségeit , én meg meguntam az egészet és letiltottam (mai napig blokkolva van). Erre persze megint "nagyon kiakadt" és a cirka 10 szóból álló szókincséből "szidalmazott" engem. Igazából ez se érdekelt , viszont ezután egyre inkább irritált a csajnak a külseje , meg mindene. Az előző tanévbe volt egy időszak amikor már ha megláttam őt pattogtak az idegeim. 11. osztály végén majdnem meghúzták több tárgyból , de a "szerelmei" (egy bizonyos kör tökéletesnek tartja őt) segítettek neki , hogy ne bukjon meg. Valamit most már talán változott , de erre is történt egy ellenpélda. A mai napon a padtársa azt mondta neki , hogy "túl sok sminket használsz", erre a "csaj" lekarmolta (vérzett is a padtársa keze utána). Amikor többen kérdezték a "csajtól" , hogy miért karmolt , azt felelte: "cicuskah vagyok" 110.gif
Most már nem irritál annyira mint tavaly év végén , de azért mégis kiábrándító , hogy egy gimnáziumban 12. OSZTÁLYBAN ilyen van...
18 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, MadHatter, Carol, Nórii. SelFan., riri17, ilus1996, Jolie_77, Törpemókus, Guitarist, icarlyluv, Beyla, NiceandCute, mazzisoreo, drfan, Bella99, minibogárka, Corby
2013. szeptember 16. 18:15 #5892
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Minden tiszteletem a szerkesztőké, de nem tudom hova rakni, hogy azok a cikkek amiket írtam, nem jelentek meg. Nem tudom hogy mennyire lehet fontos az hogy a sztárok mit hordanak, ki jár biciklivel és ma éppen mit köhögött fel az egyik One Direction énekes. Hiányolom azt a cikket ami arról szól hogy a szimfónius metál két legismertebb alakja duettet készít,vagy hogy Tuomas Holopainen neve alatt megjelent egy újraformált dal. Szerintem ez van akkora minőségű mint az előbb említett cikkek. Lehet hogy nem tökéletes a cikk,vagy épp nem megfelelő. De számos előző cikkemnél lett javítva vagy máshogy megcsinálva. Szóval ezt én most ezt így nem nagyon értem,de hát tényleg minden tiszteletem az övék, és ez van.

Leginkább a hiperaktív osztálytársam az aki már annyira szúrja a szememet hogy meg tudnám fojtani egy radírral. A gyereknek folyton a középpontba kell lennie, mindig róla kell szóljon minden óra. Vagy az idióta történetei, vagy épp azzal van a középpontban hogy az apja nálunk tanít. Néha úgy érzem hogy felállok és megvakarom a talpát a száján keresztül.. És talán nem velem van a baj, mert rajtam kívül még 20 másik ember ért egyet ezzel.. És lassan már 3 szép hosszú éve boldogít minket ez a gyerek.. dry.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, CandUs, ilus1996, Jolie_77, Törpemókus, icarlyluv, Beyla, NiceandCute, MadHatter
2013. szeptember 16. 18:18 #5893
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
A holnapi matek doga miatt. Csak reménykedem, hogy jó fej lesz tanárbá' és elhalasztjuk legalább egy nappal. Nekem már az is sokat számítana. Tegnap és ma is gyakoroltam, ültem az egyenlet felett is, de mégis azt érzem, hogy egyre bizonytalanabb vagyok. Szóval már magam sem tudom, hogy megy-e vagy nem. Pont ezért örülnék neki, ha még egy órán átvennénk, mert akkor tisztulna a kép, mert így nagyon nem tudom, hogy mire számítsak. Sokszor kijött az egyenlet, jól megoldottam, de a legnagyobb hibám talán nem is az szokott lenni dogáknál, hogy nem értem, hanem a bizonytalanság és ez nagyon zavar. Rengetegszer elvétem azt a hibát, (főleg a mateknál) hogy kiszámolom jól, de a bizonytalanság miatt átírom, lehúzom...stb. omg.gif Tartok tőle, hogy most is ez lesz... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., BenGergReg, ilus1996, Beyla, MadHatter
2013. szeptember 16. 18:42 #5894
luluuu
luluuu
visszatérő vendég
 
StátuszI belive,that we all fall down sometimes.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 413
Csatolások: 0
Azonosító: 195771
Offline offline
A divatfanokkal.
Egyik barátnőm mesélte,hogy az egyik osztálytársa újabban nagy Fall Out Boy-fannak vallja magát ,meg hogy "iijj,de cukiik",aztán ismeri 3 számukat,meg tudja,ki az a Pete Wentz.
Ja,meg ilyet mond,hogy Pete-nek milyen jó hangja van.( !?!?!?!?!? 110.gif )
Gondolom,ha megkérdezném,ki az az Andy Hurley,valószínűleg fogalma se lenne róla,hogy a ""kedvenc"" együttesének a dobosa.
Az ilyenekkel ki lehetne kergetni a világból,esküszöm.
12 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan., riri17, CandUs, ilus1996, MadHatter, Törpemókus, icarlyluv, Beyla, NiceandCute, Sztár Mániás, Bella99
2013. szeptember 16. 19:00 #5895
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Ilyenkor gondolok arra, hogy meg kéne becsülnöm minden egyes percet, órát, vagy akár napot, mikor mind a két orrlyukammal tudok levegőt venni, nem csak az egyikkel, vagy egyikkel sem rolleyes.gif Gyűlölöm hogy prüszkölök és taknyolok egész nap dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, Törpemókus, JadeB, icarlyluv, Beyla, NiceandCute, Sztár Mániás, drfan, minibogárka, Corby
2013. szeptember 16. 19:38 #5896
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Nem tudom, hogy ki mennyire ismeri ezt a csoportot vagy van benne, de én egy napja nem tudok napirendre térni a felett, hogy a Harry Potter Hungary egyik fő alakja, Száki Máté Matthew 19 évesen meghalt. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt. Nem ismertem személyesen Mattet, de annyi teóriát, ötletet és energiát tett bele a csoportba és Harry Potter világába.. És mindössze 19 éves volt!

Nyugodj békében, drága Matt, a mi emlékezetünkben örökké bennemaradsz! cray.gif

Aki gondolja, gyújthat egy gyertyát érte : Gyertyaláng

U.I.: A Dolan Kacsa facebook oldal főszerkesztője is Máté volt.
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Jody, Beyla, Nórii. SelFan., Sztár Mániás, minibogárka
2013. szeptember 16. 20:14 #5897
A Dreamer
A Dreamer
visszatérő vendég
 
StátuszI believe I can fly! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.13.
Hozzászólás: 163
Csatolások: 0
Azonosító: 211676
Offline offline
Nekem az esküvői ruhák árával... cray.gif
2013. szeptember 16. 20:24 #5898
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
a MÁV-val, de még mennyire. Tudni kell, hogy Vácon most építik át a vonatállomást, így kicsit megváltozik a menetrend. Eddig mindig a 6:30-as vonattal kellett mennem, tehát mindig jó korán kellett indulnom otthonról, mert eléggé messze lakom az állomástól, amivel nem lenne gondom, csak ügyebár reggel az ember hulla fáradt, hideg is van, az iskola táska sem könnyű, szóval úgy kicsit rossz megtenni azt a hosszú utat
Na a lényeg, hogy minden reggel 4 kor kelek..! Este megnéztem, hogy már nem lesz többé 6:30-as, ááá mondom szuper, bár a 6:40-el tuti el fogok késni minimum 15 percet, de az még nem olyan vészes, ugyanis tudni kell, hogy a 6:40 es vonat mindig késik, állandóan, bár ez a MÁV-nál nem is csoda...
Az lenne a csoda, ha nem késnének a vonatok
az a vágány már nem is működik ami pest felé megy az átépítés miatt, így ami Vác felé megy, arra kellett átmennie mindenkinek, az egész állomás úgy teli volt, hogy csak na ..
Na és az én vonatom a 6:40 es 7:25 körül jött, de úgy teli volt, h a kaller alig fért fel : (( Szóval senki sem tudott felszllni rá : ( Azt hiszem talán 4 ember, de ők is már egymásra estek, annyira nem lehetett elférni..
7:40 körül jött egy zónázó, és végül azzal mentem be
de ígyis 1 órát vártam az állomáson mad.gif
És a suliból 1,5 órát késtem emiatt mad.gif reklamalo.gif sad.gif sad.gif
Tényleg az a legrosszabb, hogy az ember direkt felkel hajnali 4 -kor, időben elindul, hogy még véletlenül se késsen el...erre ez a ..MÁV jól kiszúrt velem mad.gif

szerintem azt fogom csinálni, hogy hajnali 5:20 kor indulok majd itthonról legközelebb, és akkor a 6:00 -assal tudok menni..
De akkor meg 3:50 kor kelhetek, és ez már csak azért is rossz, mert hajnali 1 kor még ébren vagyok, mert irtó rossz az alvókám és nem tudok elaludni sad.gif((
Napi 2 óra alvással szerintem hamar kipurcanok : (((
4 felhasználónak tetszik: CandUs, Beyla, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 16. 20:24 #5899
- törölt felhasználó -    
Továbbra is a sulival! Nem tudom hogy fogom túlélni az egész tanévet.. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, JadeB, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 16. 20:26 #5900
- törölt felhasználó -    
Idézet (CandUs @ 2013.09.16. 19:38)
Nem tudom, hogy ki mennyire ismeri ezt a csoportot vagy van benne, de én egy napja nem tudok napirendre térni a felett, hogy a Harry Potter Hungary egyik fő alakja, Száki Máté Matthew 19 évesen meghalt. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt. Nem ismertem személyesen Mattet, de annyi teóriát, ötletet és energiát tett bele a csoportba és Harry Potter világába.. És mindössze 19 éves volt! 
Nyugodj békében, drága Matt, a mi emlékezetünkben örökké bennemaradsz!  cray.gif 
Aki gondolja, gyújthat egy gyertyát érte : Gyertyaláng
U.I.: A Dolan Kacsa facebook oldal főszerkesztője is Máté volt.


Máté halála engem is megviselt...Annyiszor csalt mosolyt az arcomra...Nagyon fog hiányozni. sad.gif Miket beszélek? Már most hiányzik...Nem ismertem személyesen, a stílusa alapján nagyon szimpatikus ember volt.
Rest In Peace.
4 felhasználónak tetszik: CandUs, MadHatter, Beyla, minibogárka
540 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!