Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 16. 22:42 #5901
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2013.09.16. 19:38)
Nem tudom, hogy ki mennyire ismeri ezt a csoportot vagy van benne, de én egy napja nem tudok napirendre térni a felett, hogy a Harry Potter Hungary egyik fő alakja, Száki Máté Matthew 19 évesen meghalt. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni ezt. Nem ismertem személyesen Mattet, de annyi teóriát, ötletet és energiát tett bele a csoportba és Harry Potter világába.. És mindössze 19 éves volt! 
Nyugodj békében, drága Matt, a mi emlékezetünkben örökké bennemaradsz!  cray.gif 
Aki gondolja, gyújthat egy gyertyát érte : Gyertyaláng
U.I.: A Dolan Kacsa facebook oldal főszerkesztője is Máté volt.

Most olvastam a kommentek között, hogy a srác tizenkilenc volt, s szívrohamot kapott. Nem vagyok rosszmájú és senkinek sem tudom kívánni a halálát, de miért pont egy gyerek hal meg ennyire hirtelen, egy olyan, aki előtt még ott állt az egész élet? A kardiológián dobáltuk ki az őrzőből a 80-90 éves néniket meg bácsikat haza, mert túléltek egy infarktust vagy egy embóliát, azok meg most otthon kötögetnek, vagy fekszenek a családra ráutalva. Borzasztó. Mondjuk nem voltam a csoport tagja (régebben Merengős voltam, csak már nincs időm arra sem), így nem ismertem sem a srácot, sem a munkásságát, ám már abba is belegondolni kegyetlen, hogy valaki ilyen fiatalon kapjon szívrohamot. Hallottam már hasonló esetet, de talán ez viszi a pálmát. Túl fiatal volt még ehhez egyszerűen.
10 felhasználónak tetszik: coke., MadHatter, CandUs, Sztár Mániás, JadeB, drfan, Misao, Jody, TheDanush, baisée
2013. szeptember 16. 22:56 #5902
NiceandCute
NiceandCute
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1348
Csatolások: 3626
Azonosító: 137967
Offline offline
Ami egésznap zavart engem, hogy Budapesten megint tele volt szórva az ég chemtrail-lal. Nincs kedvem elmagyarázni mi ez:( lehet többen is hallotattok már erről, nem tudom. De engem nagyon aggaszt, hogy ezzel befolyásolják az időjárást és az egészségünkre is hatással van ez az egész. Amikor mentem az utcán többen is figyelték ezt és olyan rossz, hogy látjuk és nem tehetünk ellene semmit.sad.gif
2013. szeptember 17. 16:34 #5903
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
A tegnap említett hiperaktív szerencsétlen osztálytársam, ma ismét felvitte a vérnyomásomat 200-ra. Még mindig nem tudom mért kell egy 17 éves sráccnak mindig a középpontba lennie, és játszani a fejét. Az oké hogy a tanárt próbálja idegelni, de azt nem fogja fel hogy minket zavar, és saját magával is kib*sz.. Amikor már nem bírtam, leoltottam hogy vegyen kicsit visszább, de úgy látszik akinek a szülei abban az iskolában tanítanak ahova a gyerek jár, mindent szabad. Egyáltalán nem zavarna ha nem élne ezzel vissza, és nem kéne folyton visszafogni magam hogy " ha még egyszer előjön egy történettel,aminek semmi köze nincs az anyaghoz, és ordít órán, a székkel fogom megvakarni a belső szerveit". A másik pedig a sok nyavajgó emberrel, akik nem képesek felfogni hogy ŐSZ VAN. Ősszel nincs 30 fok, nem lehet rövidnadrágban és bikiniben rohangálni. Attól hogy nyavajognak még nem lesz jobb. Számomra az egyik legszebb évszak az Ősz, és mivel a nyarat el se tudom viselni, ezért evidens hogy a két kedvenc évszakom az Ősz és a Tél.
11 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, drfan, Bella99, icarlyluv, Beyla, Jody, TheDanush, Nórii. SelFan., MadHatter, Genevieve
2013. szeptember 17. 16:34 #5904
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
A barátnőmmel Írja Facebookon a Házit és alig birom olvasni -.-

Írom neki , hogy Pill azt közbe ö meg ír -.-

alig birom elolvasni!-.-
2013. szeptember 17. 18:37 #5905
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Holnap 9 órám lesz és abból 3 tesi omg.gif Te jó ég, hogy lehet kibírni 3 tesit egymás után, úgy hogy olyan tanárjaink vannak, ha megmersz állni még plusz feladatokat kell csinálni nekik? És természetesen pont lekésem a buszt, így 2 órát várhatok ebben a halálos hideg időben... Hazaérek valamikor este, és utána legyen időm és kedvem tanulni és leckét írni??? Hát ezek után örülök ha élni fogok... ohmy.gif lolhit.gif help.gif
13 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, Vampiregirl1, CandUs, MadHatter, Guitarist, Beyla, Effy.01, JadeB, Jody, Nórii. SelFan., Selena Gomez 199, baisée, Genevieve
2013. szeptember 17. 19:03 #5906
- törölt felhasználó -    
Reggel már az Isten is eldöntötte, hogy eszméletlen sz#r napom lesz. Öcsémmel elindultunk suliba, nálam volt az esernyő,nála pedig az esőkabát. Szakadt az eső, alig tudtam úgy lépkedni, hogy ne ázzon be a cipőm, de mindhiába. Az út felénél hirtelen elszakad öcsém táskája, gyorsan loholunk haza amikor az én esernyőm szakadt el. Hm, remek. 7:50-re értünk haza, anya gyorsan átpakolt, én pedig kerestem volna esernyőt, ha lett volna, de hát persze, hogy nem volt. Kapucnit felvettem, ami persze semmit nem használt, miért is használt volna.. Pont csengetésre értünk be, tesóm gyorsan szaladt fel az osztályába de nekem még át is kellett mennem a másik épületbe, a forfába. Szerencsére még nem volt ott a tanár, szóval gyorsan ledobtam a cuccomat és leültem kint a padra. Angol után jött a tesi. Na gyerekek, soha nem gondoltam volna, hogy még ennél is jobban utálni fogom azt a tantárgyat. Bemelegítés után (amikor már mindenki a belét köpködte, enyhén szólva) közli a tanár, hogy akkor most 6 perces futás. Anyád. blink.gif 10 és felet futottam, de a végére már félig hulla voltam. Éppen beszélek Cintivel, amikor közli, hogy van 12 perces futás is. Szerintem.. hát esküszöm, fogalmam sincs, mit mondjak. mellow.gif Ráadásul holnap sima tesi és nívó tesi, ahol a tanárok egyszerűen képtelenek eldönteni, hogy mindenkinek vagy csak az ügyeseknek kellene járnia. Hát, remélem, hogy az utóbbit választják. Aztán, 4. órán, infón, közli a tanár, hogy írunk. Többen jelentették, hogy nem is írtunk vázlatot meg semmi, erre meg nem mondott semmit. Kíváncsi vagyok a végeredményre, csak remélni tudom, hogy össze tudtam hozni egy hármast. Aztán. Tanulószoba. Nem akartam semmilyen külön elfoglaltságot vállalni, mert pénzes, anyát meg nem akartam terhelni, épp elég neki az, hogy egyedül nevel minket. Így tehát bent kell maradnom tanulószobán. Kínszenvedés ott poshadni 4-ig. Megcsinálom az írásbeliket, aztán a többi percben meg az osztálytársammal, Norbival beszélek vagy telefonozok - még a szerencse az, hogy van wifi. Mondjuk, ma pont lemerültem, de mindegy.. Öcsémért 45-kor mertem, hazamentünk, ettünk, aztán jöttünk unokatesómékhoz tanulni, mert amikor anya dolgozik, akkor mindig itt tanulunk. Öcsémmel épp összevesztem, mert nem fogadott szót, ellentmondott nekem, aztán végre sikerült elindulnunk. Igen ám, de amikor odaértem, felocsúdtam, hogy "a k#rva életbe, otthon hagytam a cuccaimat". Komolyan, annyira elegem volt már akkor, pedig a java még csak ezután jött. Gyorsan megkértem Adriánt, hogy adja oda a biciklit, ő addig menjen fel. Útközben rázott a hideg, folyt a taknyom, szóval mondhatom, remek állapotban voltam. Hazamentem, gyorsan letettem a biciklit, megkerestem azt a füzetet, amibe írtam az órarendet, de persze nem találtam. Akkor csak annyit tudtam, hogy holnap kémia, ezért csak azt a füzetet vittem. Visszaúton majhogynem beleestem egy tócsába, de végül odaértem, és ez a lényeg. Ja, igen. Mikor mentem az úton, összetalálkoztam osztálytársammal, Vikivel, mondta, hogy hazamegy, és leírja Facebook-on, hogy milyen órák lesznek. Na, remek. Mire felértem, már el is küldte, szóval örök hála neki, komolyan. Semmi erőm nincsen a kémiához, se semmihez, pedig holnap kémiából és irodalomból is írok, de nem érdekel, majd este átnézem. unsure.gif Most meg szerintem lázas vagyok, de anya csak fél tizenegykor ér haza, akkor meg már alszok.. Vagy nem, szerintem ma megvárom. Jaa, és azt elfelejtettem írni, hogy reggel, mikor suliba mentünk (mielőtt visszafordultunk volna) akkor öcsém szólt, hogy ki van cipzározva a táskám. Az angol füzetemnek annyi. A matek füzet alja is vizes lett, de a többinek szerencsére nem lett baja. A tornazsákom meg nem szétszakadt? rolleyes.gif
Az egyszer biztos, hogy ezt a napot soha többé nem akarom újraélni, borzalmas volt, és már alig várom, hogy lezuhanyozhassak a meleg vízben aztán befeküdhessek a meleg ágyikómba. Kicsit hosszú lett, de ez most jólesett.
13 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Bella99, CandUs, Beyla, JadeB, Misao, Jody, TheDanush, Nórii. SelFan., Selena Gomez 199, ilus1996, Eszti0305, Genevieve
2013. szeptember 17. 19:07 #5907
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (nicol bellox @ 2013.09.16. 20:24)
a MÁV-val, de még mennyire. Tudni kell, hogy Vácon most építik át a vonatállomást, így kicsit megváltozik a menetrend. Eddig mindig a 6:30-as vonattal kellett mennem, tehát mindig jó korán kellett indulnom otthonról, mert eléggé messze lakom az állomástól, amivel nem lenne gondom, csak ügyebár reggel az ember hulla fáradt, hideg is van, az iskola táska sem könnyű, szóval úgy kicsit rossz megtenni azt a hosszú utat
Na a lényeg, hogy minden reggel 4 kor kelek..! Este megnéztem, hogy már nem lesz többé 6:30-as, ááá mondom szuper, bár a 6:40-el tuti el fogok késni minimum 15 percet, de az még nem olyan vészes, ugyanis tudni kell, hogy a 6:40 es vonat mindig késik, állandóan, bár ez a MÁV-nál nem is csoda...
Az lenne a csoda, ha nem késnének a vonatok
az a  vágány már nem is működik ami pest felé megy az átépítés miatt, így ami Vác felé megy, arra kellett átmennie mindenkinek, az egész állomás úgy teli volt, hogy csak na ..
Na és az én vonatom a 6:40 es 7:25 körül jött, de úgy teli volt, h a kaller alig fért fel : (( Szóval senki sem tudott felszllni rá : ( Azt hiszem talán 4 ember, de ők is már egymásra estek, annyira nem lehetett elférni..
7:40 körül jött egy zónázó, és végül azzal mentem be
de ígyis 1 órát vártam az állomáson  mad.gif 
És a suliból 1,5 órát késtem emiatt  mad.gif  reklamalo.gif  sad.gif  sad.gif 
Tényleg az a legrosszabb, hogy az ember direkt felkel hajnali 4 -kor, időben elindul, hogy még véletlenül se késsen el...erre ez a ..MÁV jól kiszúrt velem  mad.gif 
szerintem azt fogom csinálni, hogy hajnali 5:20 kor indulok majd itthonról legközelebb, és akkor a 6:00 -assal tudok menni..
De akkor meg 3:50 kor kelhetek, és ez már csak azért is rossz, mert hajnali 1 kor még ébren vagyok, mert irtó rossz az alvókám és nem tudok elaludni sad.gif((
Napi 2 óra alvással szerintem hamar kipurcanok : (((


Igen, a máv smileeee.gif imádjuk, vagyis biztos van olyan aki imádja...
Barátnőmnek 2 szerencsétlensége is volt: az osztálykiránduláson a fagyálló kiszivárgott a csőből és valami "noname" faluban kellett megállniuk, húztak is a miskolci kórházba... A fagyálló belélegzése halálos is lehet állítólag.
Táborból hazafele meg 200 percet késett a vonatuk..
This is the way we love MÁV
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 17. 19:32 #5908
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Fáj a fülem, a torkom, a fejem, az orrom is, mivel egész nap fújtam, és már alig élek, mert még fáradt is vagyok. De holnap muszáj suliba mennem, mert matekból írunk, és ezt kivételesen értem és tudom. Szóval ha meghalok, akkor is megírom azt a rohadt dolgozatot.
Ma mondtam a hátam mögött ülőknek, hogy legyenek kicsit halkabbak, mert örülök, hogy élek. Hát persze, hogy nem hallgattak el, sőt még jobban nyávogtak...-.- Egyik csaj annyira irritáló, hogy némelyik elmeháborodott pillanatomban megtépném, de aztán türtőztetem magam, elég volt már a balhékból, általánosba volt elég. Szóval a csaj nyávog, visítozik és olyan hangja van, mint egy kiherélt macskának. Most bemesélte magának, hogy ő elkapta tőlem ezt a vírust, és hogy holnap kiíratja magát...persze kiabálni volt ereje. rolleyes.gif Annyira szánalmasan viselkedik, és nem veszi észre magát, hogy mindenki kibeszéli a háta mögött, még azok is, akik állítólag a 'nagy barátai'. De nem én fogok koppanni, hanem ő. De ő nagyon.
15 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Vampiregirl1, CandUs, MadHatter, Beyla, Effy.01, JadeB, Misao, minibogárka, Jody, TheDanush, Nórii. SelFan., ilus1996, mazzisoreo, Genevieve
2013. szeptember 17. 19:35 #5909
- törölt felhasználó -    
Beteg voltam. Az osztályomnak van egy facebook csoportja. Elkértem a mai anyagot és a leckét. A 31 főből rajtam kívül látta húsz ember. Nem írta le senki. Ilyen téren bazira szeretem őket. dry.gif
14 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, CandUs, MadHatter, Beyla, Effy.01, JadeB, Misao, Jody, TheDanush, Nórii. SelFan., xMilesss, minibogárka, patrícia4, Genevieve
2013. szeptember 17. 20:59 #5910
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Úgy ma mindennel, hogy őszinte legyek. A tököm kivan ezzel a f*s idővel, hogy még eldönteni sem tudom, hogy hogyan öltözködjek. Tegnap jól felöltöztem és ömlött rólam az izzadság, olyan meleg volt. Ma kissé lazábbra vettem a dolgot, erre hazafele olyan hideg volt, hogy a valaguszom befagyott. Mindezek ellenére kivan a hózsákom a MÁV-al is, bár én nem a váci vonalról járok, de így is vannak gyönyörű késések Budapestre befelé menet (reggel csak cirka negyed órát késett a nagy semmi miatt) és hazafelé is. Este hétkor volt szintén egy jó kis negyedórás késés, de a b*zik persze a zónázót időben eltudták indítani. A személy vonatot miért nem?! Nincs ötven fokos meleg, nincsen mínusz húsz fok, csak egy kicsit fúj a szél és már nincs vonat. Istenhez imádkozom, hogy ebbe a szörnyű időben ne legyen megfázásom, mert nagyon nincs kedvem itthon maradni és kimaradni egyaránt a suliból és gyakorlatról. Gyerekek közelébe meg fix, hogy nem mehetek, hogyha esetlegesen taknyom-nyálam egybefolyik. Elegem van a f*stalicska órarendből - nincs egy kis szabadidőm sem, amit a párommal tudnék tölteni, vagy csak szimplán pihenni egy kicsit, mert az egész úgy hat, mintha estis lennék, holott nappali tagozatra járok. Éjszakánként alig alszom megint csak és jövő héten dolgozat dömping lesz, ami mondjuk várható volt, pláne gyerekgyógyászatból, hisz az anyag, amit eddig leadtak... iszonyatos mennyiség. blink.gif Hogy én azt hogyan fogom megtanulni az egy gúd kveszcsön. blink.gif Az vigasztal, hogy holnap aludhatok kilencig, mert az biztos, hogy annál előbb nem fogok felkelni.
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, JadeB, Misao, Jody, TheDanush, Nórii. SelFan., mazzisoreo
2013. szeptember 18. 13:23 #5911
- törölt felhasználó -    
Furán hangozhat,de kb.minden nap szétunom a fejem,mert nem mehetek suliba,a másodfokon megégett bal lábammal.Persze kész a kompressziós zokni,de viszket.Állandóan,és ez k.. idegesítő.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan., JadeB, minibogárka
2013. szeptember 18. 13:40 #5912
Loraine
Loraine
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.03.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 211148
Offline offline
Idézet (daydreamer4ever @ 2013.09.18. 13:23)
Furán hangozhat,de kb.minden nap szétunom a fejem,mert nem mehetek suliba,a másodfokon megégett bal lábammal.Persze kész a kompressziós zokni,de viszket.Állandóan,és ez k.. idegesítő.


Jujj az tényleg rosz lehet.
Azt akartam írni azzal hogy beteg vagyok és nem mehetek suliba ezért unatkozok és hiányoznak a barátaim. De végülis vannak akiknek nagyobb baja van úgyhogy semmi.
2 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter
2013. szeptember 18. 14:07 #5913
- törölt felhasználó -    
Az iskolával. A mai nap még nem is lett volna rossz, de talán a 3. óra utáni szünetben elszúrták a drága iskolatársaim. Idén vagyok 9.-es, tehát most kezdtem el az iskolát, néhány emberkével jóban is lettem, köztük egy fiúval is. Nos, Andi, az egyik D-s évfolyamtársam, akivel még egy szót sem váltottam odajött hozzám a folyosón és elkezd vigyorogva meg "jófejesen" kérdezgetni, hogy mi a nevem, melyik osztályba járok. Jó, normális vagyok, rákérdezek én is ezekre. Már épp elköszönt volna, mikor kérdeztem, hogy miért kérdezi. Hát azért, mert láttak Mátéval(a jófej gyerek), és hogy együtt vagyunk-e. Mondtam neki, hogy nem, csak a haverom. Gyerekek, még egy hónapja sem járok az iskolába, pontosabban még csak szeptember 18-a van, de már pletykatéma vagyok.. ismét. El sem tudom képzelni - és nem is akarom -, hogy ha így folytatódik, akkor év végén már miket fognak rólam terjeszteni. mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, Selena Gomez 199, BenGergReg, JadeB, Beyla
2013. szeptember 18. 14:31 #5914
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Mindennel. Az egész élettel. Hogy nekem minden jóból ki kell maradnom ilyen-olyan dolgok miatt a végén pedig én égek és én szívok.
3 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 15:38 #5915
- törölt felhasználó -    
A sulival. Tudom, hogy arra való, hogy tanuljunk, de ez már túlzás. Még csak harmadik hét van, és máris annyi a házi, hogy hazaérek ötre és egy csepp szabadidőm sincs. Ma mondjuk hamarabb tudtam eljönni a suliból, de annyira nem fog az agyam(lefáradtam a duplaórákon), hogy inkább itt csücsülök a gép előtt. Miért kell minden dogát egy napra sűríteni? Ilyenkor mindig ez a kép jut eszembe. rolleyes.gif Hogy én mit fogok holnap csinálni...?!
4 felhasználónak tetszik: JadeB, MadHatter, Nórii. SelFan., minibogárka
2013. szeptember 18. 15:43 #5916
- törölt felhasználó -    
A drága sulim ma is leoffolt smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 16:03 #5917
- törölt felhasználó -    
1. Ma felkeltem és előre lezajlott a mai sulis nap. 7 óra szenvedés + délután szokásos hazaérkezés. Na de ez ma másképp alakult. 2. órától, tehát 9 órától lettek volna megtartva az óráim. A 3. órám alapból lyukas lett volna, mivel a tanár múlthéten szólt, hogy nem lesz a héten, mert Lengyelországban lesz. Ofőm 2. óra előtt előre szólt, hogy késik vagy be se ér órára, mert annyi dolga akadt, illetve egy pályázatra készülnek a kolléganőjével, akivel lett volna órám egyébként. Szóval az óra kicsengetésekor kiderült, hogy a 2. óra lyukasnak számitott mert nem jött be. A 3. óra úgyszintén mint az előtt irtam. Utána 4.-ben lett volna a másik tanárommal, aki ugyan úgy részt vett a közös munkálatokban, igy ő is elmondta, vagy késik vagy nem jön. Az utóbbi lett. laugh.gif Szóval már 3 lyukas óránál tartottunk.. Utána ofőmmel lett volna 2 gazdasági órám, egy termelés és marketing órám a másik munkálkodó tanárral. Mind elmaradt, mert az 5. órára bejött és hazaküldött, mivel komplikációk léptek fel. Látszott is rajta, már majdnem könnyezett. blink.gif Sajnáltam, mert nagyon rendes ofőnk van. Vele nagyon jól jártunk. smileeee.gif Szóval a mai napon nem sok tanitási órám volt, és kicsit mérgelődtünk, mert hát nem tudtuk, hogy a mai nap ilyen hasznavehetetlen lesz. Végülis megesik az ilyen, de mégis bosszantó tud lenni, hogy "hiába" mentem be mára. Tavaly is akadtak ilyen napok, legfőképpen év végén mikor már a nagyobbak vizsga időszakban voltak, és csak mi maradtunk a rendezvényekre, igy a suli közelébe se voltunk másfél hónapig. laugh.gif Ez öröm hirként is megállja a helyét, mert nem kellett fél 3-ig bent csücsülni, illetve sok anyagot és számolást venni. laugh.gif

2. A sulis táskám cipzárja elb*szódott egy ideje. Gondolom amiatt, mert néha dugig tömtem a táskám. Szóval ezt is rendbe kellene hozni, mert nem jó szinte nyitott táskával a buszokat és a sulit járni. Még összehúzni összetudom, de az állapota csak rosszabbodik.
4 felhasználónak tetszik: baisée, MadHatter, Nórii. SelFan., Beyla
2013. szeptember 18. 16:12 #5918
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Valami eszméletlenül hideg van. blink.gif Napközben a suliban,meg utána még egész tűrhető volt,a bőrdzsekimben egyáltalán nem is fáztam,de bent a házban szerintem hűvösebb van,mint kinn. mellow.gif Van vagy 19 C°,most már begyújtottunk,de csak a konyhába,így oda,az étkezőbe és a nappaliba jut a melegből,de az én szobámba-ami egyébként is északi fal,és hiába van szigetelve,még így is hidegebb van itt,minta a ház többi részében-semmi.Most is betakarózva ülök itt.Hát igen ősz,szeretünk.Tavalyi ősz eleje sokkal enyhébb volt,akkor simán ujjatlant is felvehettem,most meg... mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., Beyla, JadeB, MadHatter
2013. szeptember 18. 16:22 #5919
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Ma épp azzal , hogy Jött a barátnőd és elmondta hogy Kötelezö járnom meg még sok mindenkinek Gyógytesi és hát ha megyek gyógytesire akkor már 4 nulladikom lesz 1 nap. Ezek megörültek bolond.gif no meg alá is íratták azt a lapot , hogy Most megy a gyerek gyógytesire vagy nem és anyukám nemet mondott akkor úgy No meg hát a tesitanár is egy b*nk* omg.gif A barátnőmnek a tesvérének van egy barátja aki asztmás és azt ís futatta a taná úr! bolond.gif Pedig az Anyukája is Írt mentés. reklamalo.gif

És rohadtul Utálom a tesi tanárúnkat is nem mondta meg a időt a futás után azt lehet beírta az 1 vagy a nem tudja szöveget.furesz.gif
2013. szeptember 18. 16:39 #5920
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Őszintén? Az egész mai napommal. De az egészben annyi volt jó, hogy végre megkaptam a tankönyveim csekkét így jövőhétre már (talán!) lesznek könyveim is ami haladás. rolleyes.gif Amúgy a második legnagyobb problémám, hogy megfagyok. Itthon pulcsiban szorongok és ma reggel is amikor mentem a halál sétámra majdnem befagyott a popsim a hidegtől. És mi fogad a teremben? Hát, hogy tárva nyitva vannak az ablakok. Azt hittem, hogy agybajt kapok. rohog.gif De a legnagyobb bajom a mai tesivel volt. Akkora szivatást tett a tanárnőnk az osztály fele, hogy öröm volt nézni -bár én nem voltam benne- ahogyan a többiek szenvednek. 10, 30 és 50 gugolást kellett csinálni rajtam és három ember kívül mindenkinek a 29 főből, mert sokáig öltöztek. De utána fekvőtámaszokat, a bordásfalon kapaszkodva lábemeléseket és minden olyat kellett csinálni amit el tudtok képzelni kínzás képen. Holnapra lábra se tudok állni annyira fáj, minden egyes porcikám. És akkor még nem is említettem, hogy holnap egymás után NÉGY tesink lesz. Bele fogok pusztulni már most látom és azon reménykedek, hogy ne a kaccra mennyünk 12 percet futni, mert akkor fejbe lövöm magamat. Lehet, hogy rossz döntés volt a belügyi osztályt választani, de már késő. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan., BenGergReg, mazzisoreo, Beyla, JadeB
540 oldal 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!