Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 18. 16:39 #5921
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2013.09.18. 16:22)
Ma épp azzal , hogy Jött a barátnőd és elmondta hogy Kötelezö járnom meg még sok mindenkinek Gyógytesi és hát ha megyek gyógytesire akkor már 4 nulladikom lesz 1 nap. Ezek megörültek  bolond.gif  no meg alá is íratták azt a lapot , hogy Most megy a  gyerek gyógytesire vagy nem és anyukám nemet mondott akkor úgy No meg hát a tesitanár is egy b*nk* omg.gif  A barátnőmnek a tesvérének van egy  barátja aki asztmás és azt ís futatta a taná úr! bolond.gif  Pedig az Anyukája is Írt mentés. reklamalo.gif 
És rohadtul Utálom a tesi tanárúnkat is nem mondta meg a időt a futás után azt lehet beírta az 1  vagy a nem tudja szöveget.furesz.gif

biztos azért fogott ki rajtam, mert szörnyű matekos vagyok, de hogy tud négy nulladikod lenni egy napon...?
mellesleg én is asztmás vagyok, legelső napomon le is adtam az orvosi szakvéleményt a tesitanárnak, nem is az anyám által írt "felmentést". kérdezte, mit csinálok ha rohamom van, mondtam hogy basszus inhalálok, mit csinálnék? aha. tesi óra. futottam, rohamot kaptam, kiálltam. jött, hogy mi bajom van - mint ha nem látná, basszus. kérdezte van-e nálam inhalátor, mondtam hogy nincs, mert hűtőben kell tárolnom. ezért visszazavart futni, mert mimástól is lehetnék jobban... smileeee.gif a tesi tanárok már csak ilyenek, ezen fölösleges is hisztizni...

on: a drága magyar tanárommal. évelején mindig kötelező megírni egy helyesírásfelmérést. aha, nos ő elnézte az évfolyamunkat - végülis csak negyedik éve tanít -, elfelejtette, hogy nyelvi előkészítőn vagyunk, és a végzősöknek valót diktálta le, ezért kettőt kellett megírnunk... ezt a múltkor ki is adta, örültem is a négyesemnek, hiszen tavaly évelején szégyen, de egyest írtam, mert elfelejtettem, hogy tilos vonalat húznom az ö-re és társaira pontozás helyett... nos, ma kiderült, hogy nem csak az évfolyamunkat nézte el, hanem a pontozást is, ezért nem négyest kaptam, hanem valójában kettest. az osztályom, illetve az évfolyam legjobb helyesírójaként. hát csodálatos... csak tudnám, ha valaki ennyire szétszórt, miért nem megy nyugdíjba...
10 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., MadHatter, riri17, Sztár Mániás, minibogárka, Beyla, JadeB, baisée, Bella99, Patyó12
2013. szeptember 18. 16:46 #5922
- törölt felhasználó -    
Előre is elnézést kérek kérek a hímnemű tagoktól!
A női problémámmal!(én szóltam) mad.gif Egész nap görcsölt a hasam! Bár mostanra elmúlt, de a suliban végig fájt! cry.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Nórii. SelFan., MadHatter, baisée, riri17, Sztár Mániás, bitchina, minibogárka
2013. szeptember 18. 16:55 #5923
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Reggel amikor mentem a 0. órámra, télikabátot kellett húznom, mert annyira hideg volt. Ezzel semmi probléma nincs, mert szeretem a hideget és ezt az időjárást is. De azzal, hogy a tesitanár kivitt minket a parkba futni, rövidnadrágba és pólóba, az kicsit meredek volt 6 fokba, főleg úgy hogy mire hazaértem már folyt az orrom, és a torkom is fájt. Aztán a csodás órarendem, ami heti 40 órát tartalmaz, plusz a faktok, levisz az életről. Ma is 8 órám volt, és hulla fáradtan értem haza. De holnap föci,matek,biosz és fizika doga lesz, és mindegyikre 15 oldalakat kell tanulnom.. Nem tudom hogy kinek jutott eszébe, hogy ilyen szép dolgot alkossanak nekünk, de biztos be volt lőve..
10 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., ddora7, MadHatter, riri17, Beyla, JadeB, Carol, xMilesss, Patyó12, Genevieve
2013. szeptember 18. 17:32 #5924
- törölt felhasználó -    
Hát ma elsősorban egy gyárban dolgozó rakodó vagy szállító vagy tököm tudja milyen fiúval van tele a tököm. Először csak bejött a tanműhelybe, és szépen körbejárt és megnézte a rajzokat. Ja, csakhogy nálam, nem hazudok, vagy negyed órán keresztül időzött. Aztán meg, mivel hiányzik a velem szembe ülő lány, leült a helyére és elkezdett ott dumálni nekem. Én meg ásítoztam közbe, mert az idő is elég álmosító volt, plusz korán is keltem. Ő meg mondta, hogy "Látom, hosszú volt az éjszaka..." Én meg próbáltam minél nyugodtabban válaszolgatni, bár legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra. A többiek már alig bírták visszafojtani a röhögést. Aztán végre visszajött a tanár, és a többiektől még csak el sem köszönt, csak tőlem. Aztán meg mikor söpörtem a műhelyt, persze, hogy neki pont akkor kellett elmenni az ajtó előtt, és akkor meg olyat szólt be, hogy "Milyen jól áll a seprű a kezedben". Meg akárhányszor találkozunk mindig köszön, a többieknek meg nem. Pedig csak egy kék csíkos pólóban, farmerban meg dorkóban voltam, és vannak akik nálam sokkal kihívóbban öltözködnek meg viselkednem, nem értem miért pont engem kellett észrevennie... unsure.gif
A többiek meg ezt mesélték a tanárnak, ő meg mondta, hogy "Ó, hát ez minden évben így szokott lenni, akárhányszor új lányok jönnek. Szóval számítsatok rá, hogy még páran meglátogatnak titeket..." Hát mondom, ez remek... dry.gif

Alig vártam, hogy hazaérjek gyakorlatról, mentem be a fürdőbe kezet mosni és mi fogadott?? Hogy anyu drága jó barátja elhasználta az én epres tusfürdőmet. Igen, egy FÉRFI az én EPRES tusfürdőmet... ohmy.gif Pedig még több mint a fele benne volt. Hát legszívesebben ordítottam volna a dühtől, de közben olyan nevethetnékem is volt, ha arra gondoltam, hogy mit gondol majd a többi ember, ha ő kimegy az utcára. blink.gif Hát kíváncsi leszek mit szól majd anyu, ha haza ér... rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, riri17, Jolie_77, JadeB, MadHatter, Bella99, Genevieve, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 18:41 #5925
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Belázasodtam, pedig nagyon nem akartam.. Reggel elakartam indulni suliba, de anyu azonnal visszaparancsolt az ágyba. (ilyen se volt még..) Nem vagyok stréber, de már most egy csomót tanulunk, és ha az elején elvesztem a fonalat, lehet, hogy később már nem fogom érteni. unsure.gif Angolból ráadásul pénteken dolgozat, amit kihagyok, a munkafüzetben 2 egész oldalt plusz egy fogalmazást is kell írnom rá, és ez csak az, amit tanár ma feladott. Ráadásul ott van a kémia, a gazdasági, plusz a matekdolgozatom, és irodalomból is szerettem volna felelni. sad.gif Egyébként szívesebben járnék iskolába, még úgy is, hogy egész héten 7-8 órám van. Hiába iszok mindenféle port, ami olyan savanyú, hogy egy életre megutálom a citromot, még ígyis folyik az orrom, fáj a fejem, és úgy köhögök, hogy kiköpöm a tüdőm. Utálom a megfázást...
8 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, bitchina, minibogárka, Beyla, JadeB, MadHatter, baisée, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 19:20 #5926
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
A Facebook-os kis csajokkal akik végtelenül szerelmesek és legszívesebben meghalnának egy fiúért.Mostanában alig járok fel az oldalra,de ha fel is megyek azt kell folyton néznem,hogy ez a lány meg az a lány mennyire szerelmes egy fiúba,miközben a fiú nem érez iránta semmit.Nem azért,de ha szerelmes vagyok egy fiúba azt inkább magamba tartom,minthogy inkább szétkürtölöm.Annyi szerelmes idézetet osztanak meg,hogy már az embernek fáj a feje tőlük.
9 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla, JadeB, MadHatter, baisée, Patyó12, AFCfan, Genevieve, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 19:26 #5927
- törölt felhasználó -    
hogy hideg van és még mindig beteg vagyok, de legjobban a köhögéssel
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 20:16 #5928
minibogárka
minibogárka
Miss Pond
 
Státuszred hair... must be a weasley
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1018
Csatolások: 4
Azonosító: 139036
Offline offline
Idézet (Mrs.Jack Frost @ 2013.09.18. 16:22)
Ma épp azzal , hogy Jött a barátnőd és elmondta hogy Kötelezö járnom meg még sok mindenkinek Gyógytesi és hát ha megyek gyógytesire akkor már 4 nulladikom lesz 1 nap. Ezek megörültek  bolond.gif  no meg alá is íratták azt a lapot , hogy Most megy a  gyerek gyógytesire vagy nem és anyukám nemet mondott akkor úgy No meg hát a tesitanár is egy b*nk* omg.gif  A barátnőmnek a tesvérének van egy  barátja aki asztmás és azt ís futatta a taná úr! bolond.gif  Pedig az Anyukája is Írt mentés. reklamalo.gif 
És rohadtul Utálom a tesi tanárúnkat is nem mondta meg a időt a futás után azt lehet beírta az 1  vagy a nem tudja szöveget.furesz.gif


Ha asztmás, akkor orvosi igazolást kell vinnie, nem elég a szülői.
On: A mai fizikadolgozattal. Tökre örültem, hogy végre értem az anyagot, és szerezhetek egy jó jegyet, erre legfeljebb 3-as lesz... Az idegesít legjobban, hogy az összes feladatot meg tudtam volna csinálni, de túl kevés volt az idő, én pedig mindent százszor leellenőrzök, nehogy elírjak/elszámoljak valamit. Valaki lőjön le! dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, JadeB, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 21:17 #5929
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2013.09.18. 16:39)
biztos azért fogott ki rajtam, mert szörnyű matekos vagyok, de hogy tud négy nulladikod lenni egy napon...? 
mellesleg én is asztmás vagyok, legelső napomon le is adtam az orvosi szakvéleményt a tesitanárnak, nem is az anyám által írt "felmentést". kérdezte, mit csinálok ha rohamom van, mondtam hogy basszus inhalálok, mit csinálnék? aha. tesi óra. futottam, rohamot kaptam, kiálltam. jött, hogy mi bajom van - mint ha nem látná, basszus. kérdezte van-e nálam inhalátor, mondtam hogy nincs, mert hűtőben kell tárolnom. ezért visszazavart futni, mert mimástól is lehetnék jobban... smileeee.gif a tesi tanárok már csak ilyenek, ezen fölösleges is hisztizni...

Hátha úgy behiperventillálsz, hogy aztán mentőt kell hozzád hívni, mert oxigén hiányában esel össze a tesiterem kellős közepén. A tesi tanárod, hogy végezte el a főiskolát? blink.gif Mert eskü érdekelne. Ha rohamod van, akkor mindenképpen állj meg egy pár percre, pláne, ha nincs nálad az inhalátorod! Iszonyatos, hogy milyen felelőtlenek, és ezek nevezik magukat pedagógusoknak...
5 felhasználónak tetszik: itsjustme, minibogárka, JadeB, MadHatter, Genevieve
2013. szeptember 18. 21:24 #5930
esszti
esszti
persona non grata
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.15.
Hozzászólás: 1350
Csatolások: 0
Azonosító: 177910
Offline offline
Hogy már lassan egy hónapja nem tudok kilábalni a náthából. mellow.gif Éjszaka nem tudok elaludni, úgy köhögök, és állandóan folyik az orrom. Egyszerűen elég volt, nem bírom tovább. Hiába szedek gyógyszert, nem akar rajtam segíteni. Pedig én sosem voltam az a beteges típus. Suliba persze meg járok, mivel nem szeretnék mulasztani, hiszen már most itt a sok dolgozat, és egyéb dolgok, amiket jobb nem elmulasztani...
4 felhasználónak tetszik: minibogárka, MadHatter, JadeB, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 18. 21:31 #5931
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.09.18. 21:17)
Hátha úgy behiperventillálsz, hogy aztán mentőt kell hozzád hívni, mert oxigén hiányában esel össze a tesiterem kellős közepén. A tesi tanárod, hogy végezte el a főiskolát? blink.gif Mert eskü érdekelne. Ha rohamod van, akkor mindenképpen állj meg egy pár percre, pláne, ha nincs nálad az inhalátorod! Iszonyatos, hogy milyen felelőtlenek, és ezek nevezik magukat pedagógusoknak...


hidd el, ez engem is érdekelne... ez az ember egy pszichopata, szociopata, perverz, pedofil állat - mint a tesi tanárok nagy része. eddig nyolc vagy kilenc tanárom volt - egy normális volt köztük.
persze, tudom, én meg is álltam, sajnos évek óta ezzel küzdök, így tudom kezelni, utána csak sétáltam - azaz inkább vonszoltam magam. azóta be sem járok sem az ő órájára, sem a másik, hasonló stílusú gyógytesit tartó tanár órájára, sok szenvedés árán, de teljes felmentett vagyok, mert nem akarok még egyszer így járni, nem ér annyit a kirúgása, hogy a saját életem kockáztassam. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, minibogárka, JadeB
2013. szeptember 18. 22:29 #5932
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.09.18. 21:17)
Hátha úgy behiperventillálsz, hogy aztán mentőt kell hozzád hívni, mert oxigén hiányában esel össze a tesiterem kellős közepén. A tesi tanárod, hogy végezte el a főiskolát? blink.gif Mert eskü érdekelne. Ha rohamod van, akkor mindenképpen állj meg egy pár percre, pláne, ha nincs nálad az inhalátorod! Iszonyatos, hogy milyen felelőtlenek, és ezek nevezik magukat pedagógusoknak...

Én is asztmás vagyok, és az én tesitanárom is ezt csinálja. Mondtam neki, hogy mindjárt megfulladok, de egyik fülén be, a másikon ki, sőt még több kör futást is adott. Ha nem csinálod, egyest kapsz a naplóba. És semmilyen felmentést nem fogad el, írhatja az amerikai elnök is, azt sem fogja elismerni. Mikor ezt hallottam, azt hittem, hogy ott helyben sírógörcsöt kapok, mivel én már annak is örülök, ha két kört le tudok futni fulladás nélkül, nem hogy tizenötöt. blink.gif Plusz mostanában meg is voltam fázva, emiatt még mindig brutálisan köhögök és állandóan fáj a tüdőm meg a mellkasom. Eddig is gyűlöltem a tesit, ezután még ennél is jobban fogom és nem azért mert annyira lusta lennék vagy valami, hanem azért mert a nemlétezőm is kivan már ezzel a rohadt asztmával.
8 felhasználónak tetszik: Guitarist, minibogárka, BenGergReg, itsjustme, JadeB, Beyla, xMilesss, Genevieve
2013. szeptember 19. 08:26 #5933
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A sok hülyével és még csak most kezdődött a nap dry.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, JadeB, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 19. 15:42 #5934
- törölt felhasználó -    
Most éppen a legjobb barátnőmmel. Nos, most kerültünk be a középsuliba, rögtön megtetszett neki egy fiú. Ezzel még nem is lenne semmi bajom, mégis miért lenne, de mióta elkezdtek járni, a barátnőm konkrétan kifordult önmagából. blink.gif Szünetben járkál ki cigizni 14 évesen (!), holott korábban konkrétan rosszul volt a füsttől, egyszer hányt is. Mondanom se kell, hogy totálisan hanyagol, de nem csak engem, az összes barátját.
9 felhasználónak tetszik: Luckie, JadeB, BenGergReg, Sztár Mániás, Beyla, MadHatter, icarlyluv, Genevieve, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 19. 16:13 #5935
- törölt felhasználó -    
az osztálytársaimmal, akik olyan éretlenek, hogy teszek vmit, erre mindig mást gondolnak, mint ami igazából történt, persze amikor magyarázkodni próbálok, az már nem érdekli őket... bolond.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 19. 16:20 #5936
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Bevan dugulva fülem, ami baromi kellemetlen érzés. Alig hallok valamit már reggel óta. sad.gif
Van egy ismerősöm, aki nagy Avril fan. Mostanában telepakolta a telefonját Nickelback dalokkal, csak Avril miatt. blink.gif Azelőtt mégcsak nem is hallott róluk, de mióta Chad elvette feleségül Avrilt, azóta egész nap őket hallgatja, pedig még a tagok nevét se tudja, meg semmit. Szerintem ez baromi szánalmas dolog, de nem is értem hogyan tudja emiatt szeretni őket, én nem lennék képes rá.
7 felhasználónak tetszik: Luckie, JadeB, BenGergReg, Beyla, MadHatter, icarlyluv, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 19. 16:20 #5937
- törölt felhasználó -    
miley cyrus- Valaki csináljon már ezzel a nyomival valamit..
idegtépő
3 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, icarlyluv
2013. szeptember 19. 16:32 #5938
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
1.
El kell mennem tesómall meg anyummal egy hulye 2 órás cirkuszi eloadásra mad.gif ahol halálra fogom magam unni dry.gif ráadásul este 6-kor amikor marha hideg méghozzá sátorban van szóval feogok fagyni dry.gif mad.gif
2.
A srác aki tetszik egész nap rám se nézett nem is beszélt velem nem is koszont se semmi- ebben az a legjobb hogy osztálytársak vagyunk sad.gif
2 felhasználónak tetszik: BenGergReg, MadHatter
2013. szeptember 19. 17:37 #5939
Pezzie92
Pezzie92
*Flower Power*
 
StátuszI am done adulting | Let's be mermaids
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 6905
Csatolások: 404307
Azonosító: 206112
Offline offline
1.Feljövök az oldalra és csak ezeket látom:májli szájrusz,májli szájrusz,májli szájrusz... WTF!? Most komolyan? Ha adj Isten nincs róla semmi hír,akkor majd megírjátok,hogy mikor ment el WC-re? 110.gif Letiltanám a cikkeket,de akkor meg nem látnám azokat amik érdekelnek. dry.gif

2.Egész nap szinte reszkettem a hidegtől és nem annyiból állt,hogy egy kicsit remegett a kezem,hanem már szinte szabályosan rángatóztam. Mindezt 1 pólóban és 2 pulcsiban. rolleyes.gif Tudom,hogy nem lehet meleg,hisz már ősz van,de ez nem normális. Ennyire csak télen szoktam remegni.
Nagyon f*sza kis ősz lesz ez,már most látom és akkor még hol van a tél?

+A fejem is fáj,én tartom azt,hogy az idő miatt.
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, MadHatter, AFCfan, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 19. 17:42 #5940
- törölt felhasználó -    
Van egy új osztálytársam, és már 2 hete a nyakamon van. Ez a csaj sosem száll le rólam. >_< Még ha mondok is rá sértéseket, mit csinál? Röhög. omg.gif Állandóan utánoz engem, akár a járásomat, akár a dumámat. Meg olyat is mondott, hogy abba a gimibe fog járni, ahova én mellow.gif
Hát jesszus! omg.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás, Beyla, MadHatter, icarlyluv, Luckie, Genevieve, Nórii. SelFan.
540 oldal 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!