Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 20. 14:52 #5961
- törölt felhasználó -    
Az egyik idegesítő osztálytársammal, aki folyton szerepel... Ma is nyelvtan órán elkezd énekelni(!!!), aztán ha nem figyel senki, elkezdi hangosabban, ha pedig szól a tanár, akkor pedig nevetve mondja, h ez "János vitéz" és elkezd vihogni, majd körbenéz, hogy a többiek mit szóltak mad.gif dry.gif Minden órán szerepel, nem bírja ki, hogy egyszer ne szólaljon meg, annyira idegestő, és 13(!!!) évesen felvesz tesi órára egy p*csanacit, amiből kint van egész segge, szerintem egy sima bugyi nagyobb... Már mindenki utálja, nem tűnik fel neki, de mindig ha leszidják mosolyogva néz körbe, hogy a többieknek mi a reakciója... dry.gif mad.gif
14 felhasználónak tetszik: Mrs.Jack Frost, BenGergReg, icarlyluv, Sztár Mániás, Jody, Patyó12, MadHatter, Beyla, Luckie, Effy.01, Bella99, CsakegyFanni, Genevieve, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 14:55 #5962
Reija
Reija
S๓๐๐ηSτץℓε ツ
 
StátuszValar Morghulis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.11.
Hozzászólás: 1526
Csatolások: 31
Azonosító: 201759
Offline offline
A zugárusokkal. Eddig is tele volt velük Miskolcon a piac-buszállomás környéke de mióta a Nemzeti Bagó boltok megjelentek fél métert nem lehet megtenni anélkül hogy ne akarnának valamit rátukmálni az emberre legyen az cigi, gyógyszer, ruhanemű stb... Ráadásul vannak köztük durván nyomulós egyedek akik képesek percekig követni hiába hajtogatom hogy nem kérek, nem veszek, nincs pénzem. bolond.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, Vampiregirl1, BenGergReg, ilus1996, CandUs, Genevieve, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 15:03 #5963
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
A fogyatékos ikertestvéremmel. Már reggel korán sikerült felidegesítenie, ezért az egész napomat sikeresen elcseszte. Aztán meg az itt élő, mondjuk úgy hiperpigmentáltakkal, akik nem tudják a családi életüket halkan lerendezni, mert feltétlen ki kell jönniük az utca közepére üvöltözni mint valami elmebetegnek. És minden hétvégén, amikor itt vagyok apánál, ezt hallom. Sőt, most végig nézhettem az ablakból, igazán nagy élmény ezt látni... Az ilyeneknek állatkertbe a helye.. És itt ez a drága jó megfázás, az orrom folyik mint a Niagara, és torkom is fáj..
7 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás, Jody, JadeB, MadHatter, ilus1996, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 18:07 #5964
- törölt felhasználó -    
Ma elég szerencsétlen voltam. Tesin egy hatalmas pókra majdnem sikerült ráesnem, egyik barátnőm - kb. 2x akkora, mint én - majdnem fellökött. Legjobb barátnőm haját piszkáltam, ő pedig meglökött. Egyenesen a poroltó vasból készült dobozának mentem neki, és eléggé belilult a vállam miatta.
Ráadásul elkezdődött a dolgozatok szezonja. Jövőhét hétfőn fizika, kedden kémia, matek és történelem. Töriből 7 oldalt kell megtanulni, a matekot meg nem értem.
Persze az is zavart, hogy ma legjobb barátnőm megfogta annak a srácnak a kezét, akibe belezúgtam... unsure.gif
Ma szerencsére csak ezek voltak.
6 felhasználónak tetszik: tori123, JadeB, ilus1996, MadHatter, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 18:27 #5965
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
A hazugokkal és azokkal, akiknek feltétlenül túl kell ordítaniuk a tévét, amikor nézem...
6 felhasználónak tetszik: Sztár Mániás, CandUs, MadHatter, Jody, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 18:31 #5966
- törölt felhasználó -    
Ezzel az idióta influenzával, ami egész napra ágyba parancsolt. Egész héten el tudtam menni suliba, de reggelre belázasodtam, ezért egész nap feküdnöm kellett, és literszámra vedeltem a kamillateát, mit alapjáratban utálok. A legviccesebb az egészben, hogy ma elmaradt egy óránk, jött egy banda a sulinkba zenélni, és szinte semmit nem tanultunk, pedig úgy volt, hogy ma írunk, és még azt is elnapolták. Ez az én formám, de nagyon.
4 felhasználónak tetszik: ilus1996, MadHatter, Jody, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 20:14 #5967
- törölt felhasználó -    
Azokkal az emberekkel, akiknek minden áron bele kell ütniük az orrukat mindenbe, és magyarázniuk kell, holott fogalmuk sincs, mi miért van úgy, ahogy, vagy éppen mit miért teszek úgy, ahogy tettem. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Sztár Mániás, MadHatter, Jody, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 20:18 #5968
- törölt felhasználó -    
A mai sztárokkal akik csak azért vetköznek hogy a média középpontjában legyenek.
4 felhasználónak tetszik: Pöttömke, AFCfan, CandUs, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 20. 20:51 #5969
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
A mai futóversennyel. Először is: minek kell mindenkinek részt vennie? Szerintem ezt nem kéne kötelezővé tenni. Szóval nekem is muszáj volt azt az 1000 métert futnom (aminek elvileg egyáltalán nem kéne, hogy gondot jelentsen), viszont úgy 700 méterig bírtam, aztán már jöttek a szokásos fulladások, és ezáltal nem kapott oxigént az agyam, ami miatt a vércukorszintem és a vérnyomásom is a padlóval pacsizott. Komolyan azt hittem, hogy ott helyben összeesek, de valahogy mégis sikerült befutnom a célba, ahol szerencsére az egyik osztálytársnőmnek volt csokija, amit megehettem. Úgy utálom magam ez miatt, de tudtam, hogy ez lesz. Olyan, mintha a szervezetem fordítva működne és ellenem dolgozna. Szerintem azt nem is kell említenem, hogy egy jó ideig annyira szédültem, hogy két lábon is alig tudtam megállni. Valószínűleg azért mert tegnap este és futóverseny között nem volt lehetőségem és időm még egy kiflit sem enni. Egyébként meg lehet, sőt biztos, hogy megint megfáztam, ahogy a jéghideg levegőt kapkodtam. Már most tüsszögök és köhögök. Nem is számítottam másra. rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: JadeB, BenGergReg, Guitarist, itsjustme, Beyla, Pöttömke, Luckie, minibogárka, ilus1996, Jody, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 01:37 #5970
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Nekem jelenleg a gyomorégéssel, vagyis már napok óta igazából. blink.gif Jó, mostanában nem tartottam be a diétát és ettem-ittam minden olyan dolgot, amit igazából nem is lehetne. Sunyiba vedeltem héten a kólát, mert olyan fáradt voltam, aztán nem akartam Walking Dead-zombi lenni a klinikán. Tuti haza küldtek volna, hogy beteg vagyok, és őszintén szólva tavaly baróra megszívtam a gyakorlati hiányzásokkal, hisz az egész nyaram ráment, így idén csak akkor maradok itthon, ha tényleg haldokló-fázisban vagyok. Meg persze ettem csokit is, amit szintén nem lehetne, ám a Medrol olyan keserű, hogy képtelenség egy falat kenyérrel vagy valami cukros lötyivel leöblíteni, mert ugyanúgy érezni az egész szájban azt az igazi epekeserűt. Valami borzasztó. blink.gif Elvileg sem a Pentasával, sem a Medrollal nem szedhetek Rennie Antacidum bigyókat, de sajnos csak ez van itthon, így kénytelen leszek bevenni egyet, hogy az éjszaka folyamán tudjak valamennyit aludni. Mondjuk az a vajmi sejtésem, hogy a Trónok harca alatt befalt irdatlan mennyiségű tortilla és sajtszósz a ludas. Nem lepődik meg senki sem gondolom, ha azt mondom, hogy egyiket sem engedi az étrend. Wazze, ez a diéta egyszerűen kikészít, én meg átestem a ló túlsó oldalára. blink.gif
8 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Reija, MadHatter, JadeB, BenGergReg, Jody, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 08:21 #5971
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Csak egy hangyányit irritáló, hogy ilyen emberek is vannak...

http://i39.tinypic.com/263bxic.png
16 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Sztár Mániás, AFCfan, icarlyluv, baisée, MadHatter, Luckie, JadeB, itsjustme, Beyla, ilus1996, CandUs, Jody, Bella99, Nórii. SelFan., Skylar
2013. szeptember 21. 08:39 #5972
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.09.21. 08:21)
Csak egy hangyányit irritáló, hogy ilyen emberek is vannak...

Főleg úgy, ha a létrehozott témái fél perc múlva törölve lesznek, mert értelmetlenek, unalmasak, vagy van már olyan topik. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 08:41 #5973
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (VastagCsabiFaan @ 2013.09.21. 08:39)
Főleg úgy, ha a létrehozott témái fél perc múlva törölve lesznek, mert értelmetlenek, unalmasak, vagy van már olyan topik. unsure.gif


Hopp, nem a témanyitóra gondoltam (bár az is igaz), hanem a szavazatgyűjtőre biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla, Vampiregirl1, CandUs, Jody, Nórii. SelFan., Skylar
2013. szeptember 21. 09:24 #5974
Cat23
Cat23
♥Magical angel♥
 
StátuszHa valakinek van Instagramja,privátba kérném a címet(:
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.24.
Hozzászólás: 1062
Csatolások: 21
Azonosító: 202480
Offline offline
Hogy náthás lettem,mert elkaptam a tanáromtól! reklamalo.gif
Még ő figyelmeztette külön a szülőket,hogyha náthásak vagyunk,akkor ne menjünk suliba,nehogy elkapjuk egymástól,mostmeg 5-től nem birok aludni mert 3 napig náthásan járt be tanítani... dry.gif mostanra reggel 5-től elhasználtam 3 tizes csomag zsepit sad.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás, MadHatter, Beyla, CandUs, Jody, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 12:31 #5975
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Most is mint általában a lábammal. Annyira bírom, hogy egész nyáron semmi baja nem volt, erre mire suli, tesiórák és minden egyéb, akkor jön rá mindig. De már mind a kettő fáj. Az is, amit tavaly már megműtöttek. Szóval az is sz*rt se ért... omg.gif És ez még csak a lábujjam. A térdemről még nem is beszéltem, hogy egyre többször meghúzódik. A kocsiból újabban már úgy szállok ki mint egy 70 éves, hogy nehogy meghúzódjon. Ráadásul néha olyanokat reccsen, hogy csodálkozom, hogy nem tört el. mellow.gif A tesi óra a halálom. Nem elég, hogy tűrjem mennyire fáj a lábujjam a tesi cipőben, de például guggolni meg hasonló hülyeségek sem mennek, mert utána egyszerűen alig bírok felállni. Magam előtt látom, hogy engem még fog az év során érni valami szerencsétlenség tesin, vagy akár otthon. Egyrészt idegesítő, néha meg már röhögök magamon, hogy most tizenakárhány évesen olyan vagyok mint egy nyugdíjas... omg.gif
8 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás, MadHatter, Beyla, ilus1996, CandUs, Jody, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 12:58 #5976
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (Avie @ 2013.09.19. 19:22)
Először is: Első órában 12 perces futás!  grrr.gif Most mit hisznek, komolyan? Én első órában rendszeresen alszok, nem futok! Ráadásul a életem legrosszabb teljesítményét futottam.  sad.gif 
Másodszor: A magyartanárom! Egy ennyire szétszórt ember miért nem megy már nyugdíjba?  wtf.gif 
Harmadszor: ESŐ! Éppen indultam indultam táncra, esőben. A hely, ahová járok, kb. 3 utcányira van, de mégis szarrá áztam!  furesz.gif


a szívem szakad meg -.-' feküdj le időben,akkor talán kialszod magad..amúgy meg van esernyő és esőkabát...


on:náthás vagyok,anyám elküldött volna még lázasan is énekelni/szerepelni a fél város előtt/ mikor semmi hangom,és rettenetesen rosszul vagyok :/
2013. szeptember 21. 13:12 #5977
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
AFCfan muszáj mindenkinek beszólnod?
jelenleg ezzel az őrületes hideggel. szeptember közepe van, de én már kabátban ülök a gépnél, és mégis vacogok. a központi fűtés bekapcsolásáig meg ugye még három hét hátra van... unsure.gif
9 felhasználónak tetszik: Luckie, MadHatter, JadeB, Beyla, Vampiregirl1, CandUs, Jody, Bella99, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 14:21 #5978
- törölt felhasználó -    
Idézet (Jolie_77 @ 2013.09.21. 08:41)
Hopp, nem a témanyitóra gondoltam (bár az is igaz), hanem a szavazatgyűjtőre biggrin.gif

Ja, oké.biggrin.gif A szavazatgyűjtő meg a másik kategória. Múltkor jó nagy betűkkel kiírtam a profilomra, hogy ne szavazzanak - nem írtam semmi bemutatkozást, csak kép volt kint -, erre ír valaki, hogy szavazott. De, hogy mire? think.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, Sztár Mániás, CandUs, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 14:32 #5979
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Idegesít, hogy még mindig beteg vagyok, hiába szedem tonnaszámra azokat a hülye gyógyszereket, amiknek még valami fura mellékízük is van. :s
Anyu mindig velem akar összepakoltatni, az öcsém helyett. Kint se voltam, aludtam, aztán kimegyek és látom, hogy lépni se lehet, annyira szét van pakolva. Aztán persze én pakoljak össze. Ha meg lekiabálom az öcsémet, anyu azonnal lebsz, a Patrik meg elkezd bőgni. rolleyes.gif Most meg valami hülye zenéjét dübörögteti az autónkban, de úgy, hogy még a tv-t se hallom, pedig nagyon fel van erősítve. dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, BenGergReg, minibogárka, JadeB, CandUs, Jody, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 21. 14:57 #5980
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Ma ráadásul már tegnap óta anyámmal olyan idegesitő nőszemély,hogy az valami borzalom.Tegnapis hazaérek nagynehezen a suliból jupi végre valahára péntekvan lazulok meg minden,hát ez nemjött össze ugyanis édesanyám olyan marhaságért tartott 2 órás litániát aminek az égvilágon semmi értelme ráadásul úgy állt hozzá az egészhez és úgy orditott mintha intőt kaptam volna vagy mittudomén pedig csak 2-est ráadásul cerkával ami aztjelenti,hogy azmég nem a végleges jegy de mondhatom én úgysem fogja fel aztánmegmég ő orditatja a mulatóst 100-on amikor kajálok nenee.Most meg nagyonjól tudja,hogy újrakell instalálni a gépet mert lassú meg minden baja van és ezért néha lefagy rosszabik esetben kikapcsol naponta többször és feltesz egy idióta kérdést,hogy miért akad le amikor ilyet sosem csinál,dehogy nem legtöbbször nála fordul elő,mellesleg mindezt azért mert ittvan a kocka uncsitesóm(aki álitólag "nagy számitógépzseni")ilyenkor szivesen fejbelőném magam... blink.gif
7 felhasználónak tetszik: BenGergReg, minibogárka, Sztár Mániás, Beyla, Carol, Jody, Nórii. SelFan.
540 oldal 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!