Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 24. 19:18 #6021
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
A megfázással. Egyszerűen minden vacak betegségbe beleesek mostanában, múlt héten is beteg voltam, erre tegnap megfájdult a torkom , ma megint nem mentem iskolába és tuti hogy lemaradok egy csomó anyagról. Egész nap csak fújom az orromat és a teáscsészét szorongatom. Aludni is alig tudok és már nagyon unom az egészet. mellow.gif Ráadásul jövő héten kezdődik a gyakorlat és betegen nem mehetek gyerekek közelébe.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, JadeB, Beyla, Jody, Nórii. SelFan., luluuu, MadHatter
2013. szeptember 24. 20:40 #6022
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Tudom, voltam ma már itt, de ez most nagyon betett. Anyu bebunkózott, mert megtudta, hogy kaptam egy egyest tesiből, mivel nem öltöztem át. Nagyon görcsölt a hasam, de ezt a tanár nem veszi soha figyelembe, és jobb is, hogy nem öltöztem át, mert egész órán ilyen hülye nyújtogatós feladatokat csináltak, ami nem éppen lett volna nekem jó. rolleyes.gif De ezt anya nem érti meg. Pénteken jön haza egy barátnőm, aki már egyetemre jár, és anya kitalálta, hogy nem találkozhatok vele. ohmy.gif Mintha a tesi akkora fontos tantárgy lenne, és mintha már fél év lenne. Kifogom javítani, de 'őt ez nem érdekli'. Hát, kössz. Alig találkozhatok barátnőmmel, mert mindketten elfoglaltak vagyunk, és anya tudja, hogy ez nekem fontos lenne, mert ez a lány olyan, mintha a nővérem lenne, és hiába bőgök miatta, anyut nem érdekli. Nagyon remélem, hogy apa megengedi, vagy anya megenyhül péntekig, mert ez nekem nagyon fontos lenne..
12 felhasználónak tetszik: Jody, JadeB, minibogárka, Genevieve, BenGergReg, ilus1996, Nórii. SelFan., baisée, icarlyluv, drfan, Lil98, MadHatter
2013. szeptember 24. 20:59 #6023
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
B***meg mindenki kezd kilábalni a betegségbol és meg pont most kapom el. Hát koszonom szépen mad.gif dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 24. 21:51 #6024
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Engem az alvás készít ki megint napok óta. blink.gif Pedig a családban én vagyok azaz ember, aki tényleg képes bármennyit aludni bármikor, ám egy ideje valami nem stimmel. Az elmúlt hetekben egész korrektül tudtam aludni, de úgy érzem, hogy az egész kezdődik elölről. Sajnos óránként ébredek fel éjszaka és egyszerűen nem tudom, hogy miért. Felébredek, nem jó, visszaalszok megint fent vagyok, és átlagosan ezt játszom reggel hatig, aztán meg nem tudok felkelni, amikor tényleg felkéne. Valami szörnyű, hogy mit produkáltam tegnap éjszaka is alvás címszó alatt. blink.gif Reggel nyolckor végül felkeltem, vettem be két Cataflamot a migrénes fejfájásra és visszafeküdtem aludni, annyira pocsékul voltam, pedig mindenképpen ki akartam mászni az ágyból, hogy készülhessek még a dogákra. Iszonyatosan rossz úgy jönni-menni, tanulni, iskolába járni, hogy egyszerűen úgy érzed magadat, mint egy kifacsart citrom. Nem is emlékszem, hogy mikor aludtam egy brutál jót úgy, hogy egyszer sem ébredtem fel valami miatt az éjszaka folyamán. Nem tudom, hogy ez a gyógyszerektől van, de valahogy azóta tapasztalom ezt az egészet mióta Medrolt szedek, de azt sem olyan hú, de nagy dózisban, napi egy szem reggel. Viszont kell azért, hogy a krónikusan fent lévő gyulladást levigye, mert eddig semmivel sem sikerült. A dolog működik, hiszen az állapotom iszonyatosan sokat javult a tükrözés óta. Az lenne a jó, ha ez az alvászavar megszűnne, mert nagyon rossz. Én meg sajnos olyan ember vagyok, akinek kell az alvás, kell a pihenés, különben használhatatlan vagyok.
8 felhasználónak tetszik: minibogárka, Genevieve, Lil98, JadeB, ilus1996, Nórii. SelFan., AmyVie, MadHatter
2013. szeptember 25. 09:51 #6025
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Annyira szerencsétlenül kezdődött ez a nap már megint. mellow.gif Ma reggel még sz*rabbul éreztem magam mint tegnap , gondoltam elmegyek az orvoshoz mert ma nincs iskola, a rendelő meg a falu másik végén van. Körülbelül húsz percig bicikliztem , erre ki van írva hogy megváltozott a rendelési idő és a doktornő délután rendel. mellow.gif Azt hittem hogy ott helyben összeesek , így is minden bajom van , de kezdek egyre jobban köhögni. Délután mehetek megint vissza.
6 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, ilus1996, Nórii. SelFan., Beyla, MadHatter
2013. szeptember 25. 10:02 #6026
- törölt felhasználó -    
Továbbra is a náthával. Már azt hittem, elkezdtem gyógyulni, mivel már éjszaka tudtam három órát aludni, erre reggel felébredek, nincs hangom, a torkom be van gyulladva, egy falatot sem tudok lenyelni, mivel a torkom annyira fáj, hogy abba egyenesen bele is halnék! Két hete vagyok megfázva, és pont mára lettem még lázas is. A családom minden egyes tagja rövid ujjú pólóban, énrajtam meg 3 pulcsi, és takaró, és amint rájuk nézek, megfagyok! A gyógyulásnak halvány reményét nem látom.. cry.gif
6 felhasználónak tetszik: BenGergReg, JadeB, Nórii. SelFan., Beyla, Lil98, MadHatter
2013. szeptember 25. 15:25 #6027
- törölt felhasználó -    
Tegnap írtam a drága páva srácról az osztályból. Egyszerűen nem tudom, honnan szedi az értesüléseit, de egyik barátnőm mondta, hogy tegnap tesin az volt a téma, hogy "Tudtátok, hogy a Rebeka szerelmet vallott xy-nak?"... Ráadásul az, hogy tisztában van azzal, hogy mindez múlthét hétfőn volt... Na, meg tudtommal a szerelmet vallás más, mint az, hogy "tetszel nekem". Nekem legalábbis elkülönül ez a két fogalom, de javítsatok ki, ha tévedek. pardon.gif Ma írtam a srácnak egy levelet, és egyik barátnőmet megkértem, hogy juttassa el hozzá - földrajzon. Az elejére direkt ráírtam, hogy más ne olvassa el, mert páva gyerek ott ült a srác mellett. A srác elolvasta - az állt benne, hogy suli után beszélnünk kéne, ha ráér -, mire hátrabólintott nekem. A páva srác hátrafordult, szólt nekem, majd rám mutatott, csinált egy szívet, és a srácra. Itt már nagyon vissza kellett fognom magam, hogy ne mutassak be neki, de magamban elmondtam mindennek. Óra után megvártam a srácot a terem előtt, és mentünk fel a lépcsőn. Megkértem, hogy kezdjen valamit a pávával, mert nagyon zavar már. Azt mondta, majd beszél vele. A páva persze előttünk ment, hátranézett, és látta, hogy én ott beszélek vele. Minden lépcsőfordulóban megállt, én 3x kezdtem el a mondatomat, de befejezni nem tudtam, mivel a páva beszélt a srácnak. Már annyira kiakadtam, hogy halkan azt mondtam a srácnak, hogy "így aztán k*rvára lehet beszélni, b*zdmeg."... Alapból nem rakok ennyi káromkodást egy mondatba, de ez már nagyon felhúzott. A srác le is döbbent, de belassított, hogy akkor mondjam el, mi van, mert a suli előtt meg az edzőtársa várta, azért nem tudtunk volna beszélni. Mondtam neki, hogy a páva tudja, hogy én mikor mondtam el neki, mi a helyzet, és rákérdeztem, tőle tudja-e. A srác persze mondta, hogy nem, de nem tudom... Eléggé kiakadtam, és már elhinni sem tudom, hogy nem tőle tudja. Viszont, ha tényleg nem a srác mondta el a pávának, akkor ki? Nem tudom, ki akar nekem ennyire bekavarni, de igazán leállhatna. Ha már van idejük más életével foglalkozni, akkor tegyék inkább hasznossá magukat, és menjenek a francba. dry.gif Mellesleg egyik lány is hallotta tesin, mikor páva erről beszélt, ő meg egyből továbbadta legjobb barátnőjének - mindezt előttem -, szóval gyanítom, hogy kb. megint tud mindenki az én magánéletemről. Már a sírás és a kiborulás vékony kötelén egyensúlyozok, és érzem, hogy elég egy apró fuvallat, és leesek róla...
8 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, ilus1996, Nórii. SelFan., BenGergReg, Beyla, Lil98, MadHatter
2013. szeptember 25. 16:23 #6028
- törölt felhasználó -    
Ma éppen a tesivel, de aki ismer, annak ez nem újdonság. Azt az elején hozzátenném, hogy rémesen béna futó vagyok, de tényleg. Meg úgy összességében, mindenben ami egy kicsit is kapcsolódik a tesihez. Szóval, ma futottuk órán a 2000 métert, jól van, nem is érdekelt hány perc lesz, mert ugyan ki nem kaksizza le magasról, hogy hány perc kerül arra a lapra, amit úgysem fogok látni soha életemben..Igen ám, de kiderült, hogy osztályozva lesz. Na mondom, 3-as megvan, tökéletes. Erre mit ne ad az Isten..15 perc alatt 1-es. mellow.gif Oké, nekem több, mint 16 perc lett, de nem álltam meg egy pillanatra sem, egyszerűen csak nem tudok gyorsabban futni. És ez 1-es. Hát, köszönöm szépen, akkor ezt mondhatta volna az elején is, neki se állok. mellow.gif
13 felhasználónak tetszik: JadeB, ilus1996, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., BenGergReg, Beyla, minibogárka, Lil98, icarlyluv, Luckie, luluuu, Bella99, MadHatter
2013. szeptember 25. 16:26 #6029
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Még a hétfői tesiórán a tanár teljesen tönkretett minket. Egész órán csak futottunk, körbe és körbe, és körbe és körbe, persze lazítani nem lehetett (volna). Ha most jól számolom 40 kört kellett (ismét hozzáteszem, hogy: volna) futnia mindenkinek. Persze a lábam rettenetesen fájt, de az hol érdekli a tanárt, szóval olyan iramba ahogy bírtam normálisan lefutottam neki azt k*rva sok kört úgy megállás nélkül, ahogy azt ő kérte mindenkitől. Na, akkor voltam hülye. Én és még rajtam kívül 2 lány volt az, aki szintén tisztességbe lefutotta, de a többi vagy 3 kör után megállt és sétafikáltak közben meg trécseltek. Utána meg ők voltak elfáradva. Jó, kössz, akkor mit mondjunk mi. omg.gif Persze alig ültünk le vagy 2 percre pihenni közölte a tanár, hogy na akkor újra! Egyem a szíved gondoltam... Éreztem közben is, hogy nincs minden rendben a lábammal, bár igazából az számítana csodának, ha semmi baja nem lett volna. Addig is fájt, de hétfő óta valami kegyetlen. Szóval ismét hálával tartozom a tesitanárnak, hogy még az eddiginél is nyomorékabb lettem. Csak mikor lesz már vége. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: ilus1996, Vampiregirl1, Nórii. SelFan., BenGergReg, Beyla, Lil98, luluuu, MadHatter
2013. szeptember 25. 16:33 #6030
- törölt felhasználó -    
Ezen akkorát szakadtam, el sem akartam hinni, hogy az új osztálytársam tényleg ezt mondta... Ez az egész reggel történt, a suli udvarán, és beszéltem vele. Ő azt mondta:
-A tesóm nem megy suliba, majd csak novemberben.
én:
-Na, és miért nem megy? (bár én ezt tudtam, hogy a tesója nem megy, de kíváncsi voltam, hogy tényleg elmondja a hírt.)
-Szülni fog. És fiú lesz. Patrik. És ha megszületik, akkor elbiciklizek hozzád, és együtt elmegyünk hozzánk, és babázunk. happy.gif
-Mi? Azt sem tudod, hol lakom.
-Nem baj, ráírok tesódra Facebook-on, és majd ő megmondja, hogy hol laksz, én elbiciklizek oda, és a tesód is velünk jön.
És én erre vajon mit mondtam?: omg.gif
--
A másik dolog angolon történt. Angol órán az ofőm kisorsolt minket, hogy ki kivel álljon párba. Én voltam az első, és nekem pont Ő jutott! Az új o.társam! omg.gif Ez nem ér, cserélni akarok párt!! dry.gif
2013. szeptember 25. 16:53 #6031
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Az iskolámmal. Kész káosz ami ott megy. Úgy volt, hogy pénteken nem kell bemennünk valami tanáros dolog miatt. Tök örültem neki, meg minden, mert így egy nappal tovább tudok pihenni. Erre ma benyögte az osztályfőnökünk, hogy még is be kell jönnünk csicskáknak. Szó szerint. Cselédek leszünk. Nekünk kell kipakolnunk az ő kis dolguk miatt. Mert amúgy nem lehetne megkérni egy 12.-es osztályt, hogy a fiúk csinálják meg, nem nekünk kell megcsinálnunk. mellow.gif Tök jól beleéltem magamat, hogy pihenhetek erre jön ez is. Akkor még könyveim sincsenek szóval nagyon szipi-szupi a helyzet. Az az egy szerencséjük van, hogy tanulnunk nem kell. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan., BenGergReg, minibogárka, JadeB, MadHatter
2013. szeptember 25. 16:58 #6032
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Tulajdonképpen maga az oldallal/oldalból kezd elegem lenni. Az egy dolog, hogy már hetek óta nem megy a képfeltöltés, de tulajdonképpen az oldalon is csak azokat a cikkeket közlik le, amik vonzzák az oldallátogatottságát, és ráadásul szerintem ezen a téren még kivételezés is van! Nem értem, ennek az oldalnak nem arról kéne szólnia, hogy minél színesebb és érdekesebb dolgokat tudjunk meg, talán olyanokat, amikről eddig fogalmunk nem volt? Szóval én bevallom, hogy a csalódások sorozata egyre nagyobb és egyre inkább elmegy a kedvencem az oldaltól is. Régebben talán még a képfeltöltés volt az, ami vonzott az oldalhoz: most elolvasom a cikket - ami tényleg érdekel, ez egy vagy két darab és utána már nem érzem, hogy itt kéne lennem. És valahol nem ez a rossz dolog?

Szerintem, aki reálisan szemléli a dolgot, láthatja, hogy az oldal kb olyan, mint rakás szénakazal. Mindenki azt csinál, amit akar, nincsen revans vagy fegyelmezettség, csak ritkább esetben. Az oldalon nem üzemel a képfeltöltés - helyette foglalkozzunk a cikkel, mivel a gumi szobás topicok is scak max 20 perc elfoglaltságot adnak. Na már most, ha a cikkre fókuszál az oldal, már pedig ezt teszi, nem értem, hogy miért nem jelenthetnek meg a nem Mileys, One Directionos és Bieberös cikkeken kívül a téli csizma vagy egy a gitározás. Az oldal profilja, a sztár kategória kezd kiesőben lenni, evvel én is tisztában vagyok, de nem értem, hogy miért akarja az oldal és azok akik ezt intézik erőszakkal lenyomni a torkunkon Mileyt és a társait, akikről már a falat kaparod annyira szánalmasak és unalmasak is. Még mikor Miley villantott egyszer azt mondom oké, de mikor a 35. fellépésen és klipjében is tetteti az orgazmust, minek erről írni? Vonzza a látogatottságot? De ebben mi a vonzó? Azt, hogy látjuk, hogy Miley mutogatja a valagát, vagy mi?

Amin én nagyon felhábordtam, és hangot is adok ennek - talán valakinek kis dolog, nekem nem az. Bonnie Wrightról megjelent egy cikk, hogy új filmben kapott szerepet, amit 2010-ben írt alá. Nem új hír, nem értem még most sem miért került ki. Írtam is emiatt, és az a válasz jött, mert Bonnie-ról nincsen sok hír. Tény is igaz, Bonnie-ról valóban nincs sok hír, de nem értem, hogy Bonnie-t július végén lencsevégre kapták, amint egy idősebb férfival csókolózott. Én a cikket, augusztus végén találtam, olyan 28 környékén. Írtam is egy illetékesnek, hogy a cikk most jelent meg, de a képek nem. Az a válasz érkezett, hogy ez nem friss hír, nem kerülhet ki. És megkérdeztem, hogy mi jogon kerülhet ki az, hogy 3 éve leszerződtették egy filmre - akkor is tudtuk a szereplőgárda nevét, a tartalmát és hogy ki rendezi :pontosan, amiről most írtak cikket - de az én pár hetes infóm meg nem? Egyikük reagált, a másik még a levelemre sem írt vissza. Talán ez csak egy cikk, de szerintem ez hatalmas nagy diszkrimináció is egyben. Nem dobálózok nevekkel, az nem az én szakterületem, de ez durva szerintem. Az, hogy Miley k**lása kikerülhet, ami maximálisan friss, de az én kevésbé ismert, botrányosan nem viselkedő színészemről meg nem, mert nem friss. Ki és mi jogon dönti el, hogy mi számít frissnek? Mert ezek szerint, egy 3 éves adatot is le lehet közölni frissnek is! Magam szemszögéből látva a dolgokat, jogosnak tartom a felháborodásomat, hogy a cikket bírálók és talán Freeze, ezt nem tudom döntik el, hogy mit kell ránk erőszakolni. Szerintem ez valahol mélységesen szomorú, hiszen nem ez volt a fórum fő arculata és témája sem: és bevallom értem, hogy egy csomó régi tag miért lett inaktív vagy tűnt el, hát pont emiatt. Szanaszét van minden, nincs szabályzat, nincsenek elegendő moderátorok, akik karban tudnák rakni az oldalt, és a cikkek is arra vannak ráfókuszálva, ami divat és amit le kell szó szerint erőszakolni a torkunkon!
18 felhasználónak tetszik: tori123, Nórii. SelFan., Vampiregirl1, icarlyluv, Beyla, riri17, Sztár Mániás, Lil98, ilus1996, itsjustme, kicsikoki, Jody, JadeB, Luckie, Ms. Shorty, luluuu, Bella99, MadHatter
2013. szeptember 25. 17:22 #6033
- törölt felhasználó -    
Idézet (AmyVie @ 2013.09.25. 16:58)
Ki és mi jogon dönti el, hogy mi számít frissnek? Mert ezek szerint, egy 3 éves adatot is le lehet közölni frissnek is!

A legtöbb szempontból teljesen egyetértek veled. Nem tudom, mi van az oldallal, régen nagy kedvencem volt, most meg alig olvasok el 1-2 cikket, szinte csak beszélgetni járok fel, mert ahogy írtad, a fórumozás kb. 20 percig érdekes.
Egyébként a cikkek "frissességével" kapcsolatban csak annyit írnék, hogy mi tanultunk erről újságíráson. Van az a bizonyos virtuális most, vagyis, amikor az számít friss információnak, amikor a cikk kikerül. Oké, de kérdem én: Ha írok olyan cikket, ami két hétnél régebbi információkat tartalmaz, miért nem publikálják? Nem hinném, hogy olyan rosszul fogalmazok, elvégre nyertem díjat, bár ezt ugye ki nem sz*rja le. Viszont az, hogy kikerült ez a Bonnie-s cikk 3 évvel az információ után. Jó, értem én, hogy alig vannak róla hírek, de mi van a többivel? Rengeteg sztár van, akiről alig van hír, mégsem publikálnak róla cikket, mert túl régi. unsure.gif
Jó, nem szeretném leszólni az oldalt, meg a moderátorokat, se a cikkírókat, de nekem ez valahogy nem stimmel. Egy sztárportálon elvárná az ember, hogy bárkiről megjelenhessen cikk, és ne csak azokról, akik botrányosak és/vagy vonzzák a népet. Mert igen, sajnos ezekről jelenik meg a legtöbb cikk.
Kezdem azt érezni, hogy a starity átmegy egy modern pletykalapba, amire a kutya sem kíváncsi. unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: AmyVie, Nórii. SelFan., Beyla, ilus1996, JadeB, Ms. Shorty, MadHatter
2013. szeptember 25. 17:26 #6034
- törölt felhasználó -    
Megint az új osztálytársammal vannak a bajaim.
1) állandóan a nyakamon van, sosem száll le rólam.
2) olyan szorosan tud ölelni. A nyakamat is majdnem megölelgette... Meg olyan erősen mar bele a karomba, hogy az már fáj. Legszívesebben visszavinném a régi sulijába. KATAPULTTAL biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: BenGergReg, Sztár Mániás
2013. szeptember 25. 19:17 #6035
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Szörnyű napom volt. Utolsó óra előtti szünetbe elmentem WC-re, közbe szlalomoztam a 9-ek közt, mert nekik k#rvára el kell foglalni azt az egész rohadt folyosót. Visszaértem, erre látom, hogy mindenki az ajtónk előtt áll, és feszegetik. Kiderült, hogy valamelyik 9-es h#lyegyerek berúgta az amúgy is sz#r ajtónkat. Nem lehetett kinyitni, mert rossz a zár, hiába feszegették, semmi. Nekem meg bent volt minden cuccom. A kabátom, a táskám, még a telefonom is. Sietnem is kellett, mert közmunkára kellett mennem, de fél órát kellett várnom, mire megtalálták a gondnokot, aki addig ebédelt. sleep.gif Azt a h#lyeséget is lekéstem, amin ma 2 órán keresztül szenvedtem, mert baromi unalmas volt.dry.gif
9 felhasználónak tetszik: ilus1996, Beyla, Jody, JadeB, baisée, Genevieve, icarlyluv, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:11 #6036
kicsikoki
kicsikoki
dragon
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.29.
Hozzászólás: 1169
Csatolások: 234
Azonosító: 201100
Offline offline
Azokkal az emberekkel, akik egyik napról a másikra már új véleménnyel rendelkeznek. Elhiszem hogy változik az ember, meg az is amit mond, de ha valaki szeret valamit éveken át, egyik napról a másikra hogy tudja azt mondani rá hogy szar?!

Aztán megint csak feleslegesen szenvedtem úgy látom a cikkel amit egy két napja írtam. Igen, nem tartalmazott semmiféle Májlis meg mai tucat szarocskákat,akarom mondani sztárokat, csak Lemmy bácsit, ReVampot, Turisast és Dream Theatert.. Amikor elkezdtem a régi profilommal itt olvasgatni a híreket, még láttam ilyen témában is cikkeket..Mostanában viszont ami nem tartalmaz botrányt, vagy olyan sztárokat akiknek a fingása is rohadt nagy hír, az már nem érdekes. dry.gif
6 felhasználónak tetszik: Beyla, icarlyluv, luluuu, TarjaNightwish, MadHatter, Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:19 #6037
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy borzasztóan folyik az orrom, és iszonyúan ki van dörzsölődve.
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:23 #6038
tori123
tori123
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.21.
Hozzászólás: 1523
Csatolások: 17
Azonosító: 200580
Offline offline
Még mindig náthás vagyok help.gif ez nem lehet igaz má mindenki meggyógyult az osztályomban de én most kapom el sad.gif mad.gif mad.gif dry.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Nórii. SelFan.
2013. szeptember 25. 20:59 #6039
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (kicsikoki @ 2013.09.25. 20:11)
Azokkal az emberekkel, akik egyik napról a másikra már új véleménnyel rendelkeznek. Elhiszem hogy változik az ember, meg az is amit mond, de ha valaki szeret valamit éveken át, egyik napról a másikra hogy tudja azt mondani rá hogy szar?!
Aztán megint csak feleslegesen szenvedtem úgy látom a cikkel amit egy két napja írtam. Igen, nem tartalmazott semmiféle Májlis meg mai tucat szarocskákat,akarom mondani sztárokat, csak Lemmy bácsit, ReVampot, Turisast és Dream Theatert.. Amikor elkezdtem a régi profilommal itt olvasgatni a híreket, még láttam ilyen témában is cikkeket..Mostanában viszont ami nem tartalmaz botrányt, vagy olyan sztárokat akiknek a fingása is rohadt nagy hír, az már nem érdekes.  dry.gif

De Vanessa Hudgens p*csarázása azok közé az informésönök közé tartozik, amikről feltétlen tudnia kell minden létező, lélegző emberi élőlénynek. Azért érzed, szerda este nyolckor mindenki csak is Vanessa k*rvulására kíváncsi. Remek. Én is kezdem unni, hogy az erkölcsi csődtömegek (májli, vanessza és társai) finganak egyet és kint vannak, sőt ne adj Isten valamelyiknek f*szhiánya van, akkor címlapon virít. Gyönyörű, és mindezt egy olyan oldalon, ahol a fórumozók átlagéletkora 8-15 év. Csak is az kell egy fejlődő tinédzsernek, hogy a d*gást és a k*rvulást lássa orrvérzésig. Tényleg nem értem... unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: AmyVie, luluuu, JadeB, kicsikoki
2013. szeptember 25. 21:22 #6040
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Azzal, hogy mindennap 8 órám van, de emellett edzésem is van, és alig tudok tanulni úgy, hogy legyen egy kis szabadidőm. Aztán a Matektanárt bírom, jófej, meg rendes, tulajdonképpen nincs semmi bajom vele, csupán annyi, hogy nem tud magyarázni. A matekot az abszolút nem vágom, de azt hogy már a törteknek a hatványát hatványozzuk az már teljesen kiüt. Szeretném egyszer megélni azt a pillanatot, mikor 5-öst kapok matekra. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: JadeB, Nórii. SelFan.
540 oldal 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!