Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 28. 17:33 #6821
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
Úgy látszik járvány van... blink.gif malade.gif bad.gif
3 felhasználónak tetszik: JadeB, Jody, MadHatter
2013. november 28. 18:06 #6822
- törölt felhasználó -    
Ma jelenleg az iskolánk portásával akinek az unokája a mi sulinkba jár és ezért ő nagyon nagyra tartja magát.Ezen a héten mi voltunk az ügyeletesek és kikellet mindenkit küldeni mert azt mondták az ügyeletes nevelők nos ez a kislány természetesen a mamájával volt nos nekünk állt a portás hogy mi hogy merészeljük ki küldeni az unokáját.Hát istenem ha minden más gyerek megérti a suliból csak ő nem.És még neki áll feljebb pl az egyik osztálytársamra aki nem itt kezdte az első osztályt hanem máshonnan jött ide annak azt mondta mi a fenének jöttél ide bunkó kis bevándorló.És még az ügyeletest is ki akarja küldeni mert kiküldtük az unokáját akit annyira szeret.Könyörgöm nem tartsa már magát nagyobbra mint amilyenek mi vagyunk.Érdekes mondod az unokáját nem szidja le mert kedvesen megmondtuk neki menjen ki épp hogy el nem küldött minket vissza az édesanyánkba hatodikos kis taknyos létére.Bocsánat a hosszú történetért de muszáj volt ki írnom magamból.
5 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, Nettigirl, menthol, MadHatter
2013. november 29. 11:49 #6823
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
nos, elég régóta fájt a kezem. régebben is fájt, de aztán el is múlt, szóval nem csináltam belőle akkora ügyet. nemrég elvileg ínhüvelygyulladásom is volt, és úgy néz ki, megint az van. de most nagyon-nagyon fáj. múlt pénteken kezdődött, de azt hittem elmúlik... tegnap kaptam beutalót. másfél órán át vártam, pedig csak 4-en voltak előttem. sorra kerültem 2 percig voltam bent, aztán küldtek röntgenre. kézsebészetre küldtek, de ortopéd orvost kaptam, pedig még a rendelési időben voltam ott. a doki kérdezte, hogy miért nem mentem be előbb, mert ezt nem szabadna halogatni. hát, kössz. a szüleim csak tegnap értek rá, nélkülük meg nem megyek, mert messze lakom a kórháztól. a mamimat meg nem rángathatom be, nem is városba lakik. ha hétfőre nem múlik el, gipszelik. vagy műtik. hurrá. rolleyes.gif ráadásul tegnap úgy megnyomkodta, hogy hazafelé bőgtem, mert nagyon fájt. és most is fáj, nagyon. ráadásul a jobb kezem, amivel írok meg úgy mindent csinálok. sleep.gif
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, Lil98, Nettigirl, Kristen18, menthol, Beyla, loveoceana, MadHatter
2013. november 29. 12:12 #6824
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (drfan @ 2013.11.28. 16:32)
http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallaskritika__5097102-az-istentagadok-miert-nem-ve...en-let__oldal-2
Ezzel! Utálom már az olyan embereket, akik nem tudják, mivel csesztessenek minket ateistákat. Erre most mi szükség volt?!


ekkora egy idiótaságot régen olvastam... bolond.gif

ismét csak az idióta közlekedőkből, most éppen egy autós húzta ki nálam a gyufát dry.gif tekerek nagyban a bicajommal, amikor elértem az út azon részéhez, ahol ugyebár a kívánt menetirány szerint be kell állni a sávokba... én mivel egyenesen szerettem volna továbbmenni, beálltam középre, ahol volt elöl egy autó... erre a jobbra kanyarodó sávból az idióta autós egyszer csak bevágott elém a középső sávba... reklamalo.gif még jó, hogy volt időm, és most nem 200-al repesztettem, mert lehet, hogy nem úsztam volna meg ép bőrrel a történetet... dry.gif
komolyan kivagyok egyes autósoktól sad.gif
2 felhasználónak tetszik: drfan, Lil98
2013. november 29. 14:10 #6825
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
A héten nem voltam suliba, mert a háziorvos kiírt az ínygyulladásom miatt. Szóval ültem itthon és vártam a csodát hátha elmúlik a gyulladáscsökkentőtől. Ahhoz képest, ahogyan egy hete fájt már kutya baja sincsen, rágni is tudok már normálisan, ráadásul már nem lüktet olyan durván sem. Viszont még ugyanolyan gyulladt mint volt. (Bár ez engem már nem igazán érdekel, az a lényeg, hogy a fájdalom elmúlt.) Ma vissza battyogtam a dokihoz, lám ő is megállapította, hogy javulás külsőleg nincsen. Az egyiknél még fel is van duzzadva, már hablatyolt ott cisztát meg mindent... unsure.gif Erre megkérdezi, hogy hoztam-e a röntgen papírt. Mondom nem, a múltkor egy szóval se mondta, hogy megakarja nézni, pedig ott mondtam neki, hogy röntgen óta fáj. Na, akkor hozd fel 'jányom'! Na gondoltam f*sza, jöhetek vissza vele. Mire visszagyalogoltam teljesen átfagytam, jövő héten meg mehetek megint mert taknyos vagyok..:s Megnézte, de szinte gondoltam, hogy értelmes dolgot nem bír majd hozzászólni, elvégre nem fogorvos. Persze, hogy nem tudott róla semmit leolvasni, csak megint hajtogatta, hogy akkor majd a fogszabályzós orvos megnézi, de szerinte ott van valami, azért duzzadt. Nagyon fogok neki örülni, ha majd találnak valamit... dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Genevieve, Lil98, menthol, Beyla, MadHatter
2013. november 29. 14:12 #6826
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
ez érdekes de ma semmivel se biggrin.gif
2013. november 29. 15:10 #6827
- törölt felhasználó -    
Az emberekkel. Igazából már megszoktam, hogy egyik kétszínűbb mint a másik, meg, hogy milyen tenyérbemászóak tudnak lenni. De az is annyira tud dühíteni, amikor valakinek nincs saját véleménye, csak odaírja mindenhova, hogy "Xy, egyetértek!", csak, hogy ne adj' Isten le kelljen írnia a saját, egyedi gondolatait, és azt ne adja az Ég, de leszólják. Közben meg a felével sem ért azzal egyet, amivel amúgy "egyetért, nagyon".
Más. Miért, miért kellene egy olyannal jó pofizni, akit nem bírok?! Ma is mikor hazaértem, elmeséltem anyunak, hogy azzal a lánnyal álltunk ketten a buszmegállóba, akit hát, nem annyira bírok. Erre megkérdezte, hogy: "És nem is beszélgetettek?" Mondom kellett volna? blink.gif És teljesen le volt döbbenve, hogy én még soha nem beszéltem ezzel a csajszival, akit mint mondtam, nagyon nem kedvelek. De most tényleg. Miért kéne egy olyan emberrel bájcsevejt folytatni, akit a hátad közepére se kívánnál?
10 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, icarlyluv, Lil98, Nettigirl, menthol, Beyla, Szandi0820, MadHatter, Kittisz
2013. november 29. 16:52 #6828
- törölt felhasználó -    
A közlekedési járművekkel. Bár valójában nem az eszközök tehetnek felháborodottságomról. Épp különórámra tartottam, és loholtam, hogy el tudjam érni a villamost. Úgy nézett ki, teljesen nyert ügyem van, mert bár szörnyen kifáradtam, ráadásul le is izzadtam, a vezető megvárta, míg odaérek. Az ajtó előtt álltam, pont felléptem volna a lépcsőre, amikor meghallottam a jelző hangot, magyarul, az úr pont becsukta az orrom előtt. Láttam, hogy mosolyogva ( ! ) hajtott el. Igen, értem én, hogy sokan átverik, és nyilván elege van már az efféle huligánokból, de már megbocsásson, nem az ártatlanokon kéne levezetnie a dühét. Természetesen, megvártam a következő járatot, ami pedig szerencsémre teljesen meg volt telve, már egy hajszál is alig fért volna rá. Ott várakoztam több mint negyed órát a mínuszokban, és naná, hogy elkéstem a foglalkozásomról. Nagyon kiakasztott mindez, főleg, hogy nem ez az első eset. Legközelebb talán, fél órával előbb fogok indulni, hátha akkor időben érek el oda, ahova szeretnék.
7 felhasználónak tetszik: Genevieve, Lil98, icarlyluv, menthol, Beyla, Szandi0820, MadHatter
2013. november 29. 17:14 #6829
- törölt felhasználó -    
A bunkó egyedekkel a másik gimis osztályból. 14-15-16 éves létükre olyan gyerekesek és bunkók hogy ha nagyobb szám lenne, már visszakézből olyan pofont legyűrtem volna némelyiknek, hogy a fal adta volna a másikat. rolleyes.gif Én alapból visszahúzódó vagyok, ami a szemükben egyenlő a nyomoréksággal. És ha én nem tudok megcsinálni mondjuk egy fejenállást tesin (össze vagyunk vonva a lányokkal olyankor) akkor megy a vihogás, aztán persze nekik még annyira se megy, maximum flegmáznak egy sort a tanárral.. 3 hónapja ez megy heti háromszor, és már őszintén a hócipőm tele van velük. A biztató az, hogy átlagosan 5-6 tantárgyból bukásra állnak, remélem fele ennyien se lesznek jövőre.
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, Lil98, icarlyluv, Corby, Kristen18, menthol, Beyla, MadHatter
2013. november 29. 18:39 #6830
Genevieve
Genevieve
Marina's diamond
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 7773
Csatolások: 6753
Azonosító: 210902
Offline offline
Már megint változtattak az órarenden. Azt hiszem ez már a negyedik órarend , de annyira felidegesítettem magam rajta. dry.gif Eddig úgy volt hogy 1 nap gyakorlat , 2 napon háromra értem haza , kedden és csütörtökön pedig két órát várhattam a buszra ami ötkor jön. Erre az új órarend szerint már hétfőn is hatra érek haza pedig 3 óra tíz perckor végzek és a buszom 3:14-kor indul. Viszont megmondták hogy még öt perccel hamarabb se lehet elengedni senkit, szóval 5 kemény perc miatt várhatok a hidegben plusz két órát. Csodálatos.
4 felhasználónak tetszik: JadeB, menthol, Beyla, MadHatter
2013. november 29. 19:41 #6831
- törölt felhasználó -    
Ismételten az elfogult Bieber rajongókkal. Néhány topik percek alatt több oldalas lesz, mert azt hiszik, hogy másnak nem lehet véleménye az adott dologról, és esetleg nem lehetnek negatív véleménnyel Bieberről. És ha valaki ki meri fejteni a véleményét, akkor órákon keresztül b.sztatják, mintha nekik lenne igazuk. Szeretni lehet (nem tudom felfogni hogyan, de ők tudják), nekem is vannak kedvenceim, de ennyire elfogultnak nem kéne lenni vele, főleg nem egy épp "csoda tettjéről" szóló cikkel kapcsolatban. rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: JadeB, icarlyluv, menthol, Beyla, Szandi0820, MadHatter, Lil98
2013. november 29. 20:11 #6832
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpi. @ 2013.11.29. 19:41)
Ismételten az elfogult Bieber rajongókkal. Néhány topik percek alatt több oldalas lesz, mert azt hiszik, hogy másnak nem lehet véleménye az adott dologról, és esetleg nem lehetnek negatív véleménnyel Bieberről. És ha valaki ki meri fejteni a véleményét, akkor órákon keresztül b.sztatják, mintha nekik lenne igazuk. Szeretni lehet (nem tudom felfogni hogyan, de ők tudják), nekem is vannak kedvenceim, de ennyire elfogultnak nem kéne lenni vele, főleg nem egy épp "csoda tettjéről" szóló cikkel kapcsolatban.  rolleyes.gif


nekem is. csak mert megvédek más tagokat és véleményt nyilvánítok az probléma. holott magamat védem és másokat is. És ma főleg magamból. Annyi önuralmam sincs, hogy ne írjak vissza nekik... sad.gif
2013. november 29. 20:14 #6833
- törölt felhasználó -    
Idézet (Livern @ 2013.11.29. 16:52)
A közlekedési járművekkel. Bár valójában nem az eszközök tehetnek felháborodottságomról. Épp különórámra tartottam, és loholtam, hogy el tudjam érni a villamost. Úgy nézett ki, teljesen nyert ügyem van, mert bár szörnyen kifáradtam, ráadásul le is izzadtam, a vezető megvárta, míg odaérek. Az ajtó előtt álltam, pont felléptem volna a lépcsőre, amikor meghallottam a jelző hangot, magyarul, az úr pont becsukta az orrom előtt. Láttam, hogy mosolyogva ( ! ) hajtott el. Igen, értem én, hogy sokan átverik, és nyilván elege van már az efféle huligánokból, de már megbocsásson, nem az ártatlanokon kéne levezetnie a dühét. Természetesen, megvártam a következő járatot, ami pedig szerencsémre teljesen meg volt telve, már egy hajszál is alig fért volna rá. Ott várakoztam több mint negyed órát a mínuszokban, és naná, hogy elkéstem a foglalkozásomról. Nagyon kiakasztott mindez, főleg, hogy nem ez az első eset. Legközelebb talán, fél órával előbb fogok indulni, hátha akkor időben érek el oda, ahova szeretnék.


Nekem ez egy kocsissal volt. A házunk előtt két zebra van, közte egy kis hely a sávok miatt. Két lány ment át, elengedte Őket egy autó, és még át sem értek, mikor én lépnék le, erre a hapsi fogja magát, és elindul, majd még rám is néz, megvonva a vállát. Oké, nem siettem, vártam még pár másodpercet, de azért bunkó dolog volt Tőle.

On: A drága technika tanárunk elvárta, hogy két háromoldalas anyagot 10 percet alatt írjunk le, majd még neki állt feljebb. Folyton elméletet veszünk, év elején az egész tavalyi anyagból íratott, de már csak minket tanít, pedig nem várná el senki. Egy olyan kis semmiség tantárgya úgy kell készülni, mintha irodalom v. matek lenne, szánalmas... Remélem azért jó lett, még épp írtam volna valamit, erre neki akkor kell beszednie. mad.gif
5 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, menthol, MadHatter, Lil98
2013. november 29. 20:20 #6834
- törölt felhasználó -    
A mai napom teljesen jól kezdődött: felkeltem 7 órakor, hogy akkor bemegyek korábban Szolnokra, veszek magamnak csizmát a mozizás előtt. Hát igen, csak akartam csizmát venni. Konkrétan mindenhol magassarkú, vagy olyan anyagú lábbelik voltak, amik kifejezetten nem télre és hosszútávú gyaloglásra valók. Már pedig nekem strapabíró, kényelmes és stabil cipő kellene, nem pedig olyan, amiben egyensúlyozhatnék állandóan és még át is ázna. Gyalogosan közlekedem ahová csak lehet, így értelemszerűen nem lenne hosszútávon kifizetődő egy magassarkú, szóval megvolt az első kudarc a mai napon. Hamar túltettem magam rajta, mert be voltam sózva, hogy végre beülhetek a Futótűzre (ami mellesleg remek lett, elismerésem az egész stábnak meghajolo.gif ), így elindultam a plázába, ott szerencsére minden rendben ment semmi nem húzott fel. Na de a hazaút ismét katasztrofális volt. Örültem a fejemnek, mert elértem a 16:33-as vonatot, így előbb hazaértem VOLNA. 16:34kor elindult a szerelvény, rajta én és sok más utas, majd a város határáig, ha azt mondom négyszer, még akkor is keveset mondanék, szóval vagy ezerszer meg-megállt a vonat. Gondoltam biztos jön egy másik, ezért kellett megállnunk. Először így is volt, aztán elindultunk, a határban pedig megálltunk ismét és vagy egy órát álltunk, mire valakinek sikerült kiderítenie, hogy menet közben valami gond adódott a fékkel. Erős a gyanúm, hogy nem is nézték át mielőtt elindultunk. Az amúgy 10-15 perces út, így lett több, mint 1 óra.
9 felhasználónak tetszik: JadeB, Genevieve, drfan, icarlyluv, Kristen18, menthol, Beyla, MadHatter, Lil98
2013. november 29. 21:13 #6835
Nettigirl
Nettigirl
*winehouse*
 
StátuszI'll take you to the candy shop ♥(50 Cent)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 1287
Csatolások: 66
Azonosító: 213453
Offline offline
Összevesztem a barátommal.. sad.gif Ja és ki a hibás???Ja persze...én dry.gif
2 felhasználónak tetszik: drfan, JadeB
2013. november 29. 21:54 #6836
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Holnap be kell mennem a suliba csak azért, hogy két és félóra alatt kockásra üljem a fenekem. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Nettigirl, JadeB, Beyla, MadHatter, Lil98
2013. november 29. 23:28 #6837
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A wrecking ball - al, és azzal, hogy ma mindenki ezt dúdolta/fennhangon énekelte a suliban...
3 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla, MadHatter
2013. november 30. 17:13 #6838
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Öcsémnek holnap lesz a szülinapja, de ismét kihisztizte magának, hogy már ma köszöntsük fel. Múltkor megtudta, hogy mit kap, és úgy volt, hogy nem is kap mást, de anyáék ismét vettek neki nem is egy, hanem 3 játékot, csak nem tudom minek. Nekem még egy szros könyvet sem akar megvenni, de perszee, neki csak vegyünk meg mindent, aztán azon kesereg majd, mennyire elvan kényeztetve.. Nem csodálom. rolleyes.gif Persze nem is említhetem meg ezt a dolgot, mert megint a fejemhez vágták, hogy én mindig kapok ruhát, ő meg alig. Jah, azért van tele 3 szekrény csak az ő ruháival. Már magasról leszrom az egészet, csak kicsit azért fáj, hogy őt mindig körülugrálják, nekem meg még könyvet sem tudnak venni..azt is a mami fogja.
Apával is összevesztem, mert hiába magyaráztam neki, hogy bal kézzel gépeztem és nagyrészt csak olvastam, nem, mert biztos, hogy nem azt csináltam. Kábé már optt tartok, hogy elmegyek a mamáékhoz, mert egyszerűen nem bírom azt, hogy míg az öcsémet ajnározzák, engem le se szrnak. 2 órája ülök a szobámba, és eddig egyszer sem kérdeztek rá, hogy "élsz e még". Bezzeg, mikor az öcsém bemegy fél órára a szobájába, azonnal rohannak utána, hogy "nem vagy éhes, kis szívem?" Már nagyon elegem van...
10 felhasználónak tetszik: Kristen18, Vampiregirl1, JadeB, icarlyluv, Beyla, Szandi0820, drfan, MadHatter, Genevieve, Lil98
2013. november 30. 17:40 #6839
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Az emberek kulturálatlanok. Képtelenek befogadni más kultúrákat csak azért mert az ember aki ez a kultúrát úgymond "gyakorolja" vagy éppen foglalkozik vele nem a népszerű gyerek...(Nem találom azt a gülü tehén fejet)
2013. november 30. 18:37 #6840
Kristen18
Kristen18
be kind
 
StátuszGrateful.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 3340
Csatolások: 135
Azonosító: 200607
Offline offline
Hétfőn már 1. órában biológia dolgozattal fognak minket kínozni... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
540 oldal 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!