Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 18. 21:05 #7161
Sarah0315
Sarah0315
The Book Thief
 
Státusz"Sometimes I wish I was a llama."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 0
Azonosító: 214155
Offline offline
A matek felvételiből.. >< Félek megnézni a megoldást.. xD
7 felhasználónak tetszik: menthol, baisée, Beyla, MadHatter, JadeB, Törpemókus, Fannycska999
2014. január 18. 21:12 #7162
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Az egyik r*banc osztálytársnőmmel... lehet, hogy hétvége van, de neki muszáj ilyenkor is kiírnia valami irritálót facebook - ra, nehogy véletlenül megfeledkezzek arról, hogy létezik. És nem jó, ha letiltom, mert ezt egy csoportba írta ki, így akkor is látnám, ha letiltanám.. csodálatos.
1 felhasználónak tetszik: xMilesss
2014. január 18. 21:14 #7163
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fannycska999 @ 2014.01.18. 21:12)
Az egyik r*banc osztálytársnőmmel... lehet, hogy hétvége van, de neki muszáj ilyenkor is kiírnia valami irritálót facebook - ra, nehogy véletlenül megfeledkezzek arról, hogy létezik. És nem jó, ha letiltom, mert ezt egy csoportba írta ki, így akkor is látnám, ha letiltanám.. csodálatos.

Ha letiltod, semmilyen bejegyzését, kommentjét, lájkolását nem láthatod. smileeee.gif
Egyébként azzal, hogy a három legnagyobb kedvencem pillanatnyilag Skóciában lép fel, három napon keresztül (tegnap, ma és holnap), mialatt én itthon ülök, és mosolyogva nézegetem a fotókat, amiket felraknak a show-ról smileeee.gif Hát nem nagyszerű? Na nem baj, majd eljön az én időm is. Mivel azonban ide biztos, hogy nem fognak jönni, nekem kell kimenni hozzájuk. Kihívás elfogadva.
3 felhasználónak tetszik: menthol, Beyla, JadeB
2014. január 18. 21:18 #7164
- törölt felhasználó -    
1. eszembe jutott paul walker halála
2.Meg sok mással xĐ
2014. január 18. 21:19 #7165
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Jövő héten négy db témazárót írok. Szerdán kettőt (matek és irodalom), és pénteken kettőt (töri, nyelvtan). Plusz még földrajzból és infóból is esedékes egy doli. Ez eléggé gáz. 110.gif
7 felhasználónak tetszik: itsjustme, menthol, baisée, drfan, Kittisz, Beyla, JadeB
2014. január 19. 20:02 #7166
Kittisz
Kittisz
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 206245
Offline offline
Az infó osztályozóvizsgával. Január 28-án lesz (ezt is csak 2 hete tudtuk meg...), és annak a nyamvadt 8 tételnek kb. a fele van kidolgozva, mert a tanárnő egész félévben csak a gyakorlattal bírt foglalkozni. Addig még 3 óránk lesz vele, ami kb. semmire sem elég, és akkor most kitalálta, hogy jövő héten kedden vagy csütörtökön délután maradjunk bent még 3 órát, mert annyi idő alatt kell a vizsgán megcsinálni a modulokat (Word, Excel, Access, HTML/Powerpoint), és próbáljuk ki, hogy az úgy milyen. Mindezt 1 héttel előtte!!! blink.gif Ráadásul nekem csütörtökön gyógytesim van, amiről nem nagyon kéne lógnom, mert mostanában sokat hiányoztam.
Emellett még a magyartanárnő is úgy időzítette a számonkéréseket, hogy péntekre verset kell tanulni, utána hétfőn belekérdezős dolgozat a kötelezőből, amit még alig kezdtem el, mert egyszerűen olvashatatlan... Másnap osztályozó, szerdán pedig irodalom tz. És nagy valószínűséggel a töri tz is arra a hétre esik, amire szintén nem tudok semmit, mert nem épp a szívem csücske, és az előző tz óta, ami úgy októberben volt, nem tanultam kb. semmit. Ehhez képest a szerdai matek tz a szögfüggvényekből egy piece of cake, pedig az sem valami egyszerű. nea.gif

Ha ezt a januárt túlélem, akkor mindent túl fogok élni :'D ok.gif
5 felhasználónak tetszik: itsjustme, Lil98, Lizania, Beyla, JadeB
2014. január 20. 12:42 #7167
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A kölykökkel. Ma beküldték őket hozzám, mert a tanárnőjük nem volt és mondtam nekik, hogy csendben foglalják el magukat - mivel feladatot így értelemszerűen nem kaptak. Erre végigüvöltözték és röhögték a 45 percet, hiába szóltam rájuk többször is, egy perc múlva ugyanúgy hülyültek tovább. Aztán kicsöngetéskor rájuk szóltam, hogy tolják be maguk után a székeket. Erre a többség birka módjára, mint aki nem hallja, kitülekedett az ajtón, a maradék meg röhögött. Ja, és volt egy szem lány, aki utoljára maradt, ő akarta utánuk visszatologatni. Pedig ő maga után rendesen visszatolta a széket. Mondtam, hogy hagyja csak...
Elképesztő, hogy gimnazisták és annyi agyuk van, mint egy óvodásnak. De még talán az ovisok is empatikusabbak... Nekem meg nincs semmi eszközöm, mert nem adhatok se egyest, se figyelmeztetőt... Maximum "besúghatok", de sokszor annak sincs semmi értelme. mellow.gif reklamalo.gif
13 felhasználónak tetszik: itsjustme, Lil98, Genevieve, Lizania, baisée, Jody, drfan, JadeB, Vampiregirl1, Beyla, Kittisz, Alison Lerman, xMilesss
2014. január 20. 13:38 #7168
- törölt felhasználó -    
Idióta, hülye szomszédaimmal. angry.gif
2014. január 20. 15:01 #7169
- törölt felhasználó -    
Megmondom neked, miért hazudik: így akar a figyelem középpontjába kerülni!
Volt egy hasonló osztálytársam, ő is állandóan hazudozott, mindenféle mesét kitalált - egy idő után viszont mindenki rájött, milyen hazudós, és ellene fordultak, ő meg nem értette. És a hazudozást persze folytatta biggrin.gif
Ne foglalkozzatok vele, egy idő után talán ráun a hazudozásra.

Idézet (riri17 @ 2014.01.15. 19:56)

Nem értem miért kell hazudni. Van egy lány az osztályunkban, aki mindig össze-vissza hazudik a pénzügyeiket illetően. Azt állítja, hogy ő milyen gazdag, mindent megkap, de már vagy 1 éve mondta, hogy ő jövő hónapba tabletet kap - ami még mindig nincs neki - meg új telefont és parfümöket, meg ruhákat 'nemkínaiboltokból'. Jaám, de mindig ugyanazokba jár, a cipője is ugyanaz, de csak azért hordja, mert 10 ezer forint volt, és kikönyörögte az anyjától. Nem tudom mi értelme van ennek a hazudozásnak, mert nem hinném, hogy ez szégyen lenne, bár az tény, hogy egyikünk sem szegény, és talán így próbál 'bevágódni', de akkoris... unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: xMilesss, riri17
2014. január 20. 17:11 #7170
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Ma tesiórán epillepsziás rohamot kapott egy osztálytársam. Én szerencsére nem láttam, de állítólag dőlt a vér a szájából... Szegény...
8 felhasználónak tetszik: Lil98, menthol, Vampiregirl1, Szandi0820, JadeB, Beyla, xMilesss, Mrs.Jack Frost
2014. január 20. 17:21 #7171
- törölt felhasználó -    
A vékony falakkal, illetve a szomszédommal. Haza estem tiszta fáradtan, és annak örömére, hogy nem kell túl sokat tanulni holnapra, elkezdtem filmet nézni. Két percel ez után, drága szomszédom csinálja a szokásos zaját. Full hangosan vándít', és litöl mikszet' hallgat, felváltva. Jó, hallgassa ha szereti, nekem nem is ezzel van a gondom. De ha már vannak szomszédjai, lehetne annyi tolerancia benne, hogy rájöjjön, nem biztos, hogy az egész környék az ő általa kedvelt zenéket szeretné hallgatni. Dübörög az egész ház, a fejem meg már úgy fáj tőle. Aztán volt egy szám, amit szó szerint tizedszerre indított újra. Múltkor is ez volt, csak akkor mérgemben elkezdtem én is hangosan kemény metált hallgatni, aztán meg jönnek át anyumhoz, és elkezdik neki papolni, hogy ők elhiszik, hogy a lánya épp ezt a korát éli, meg minden, de egy kicsit hallgathatna halkabban zenét, mivel nem kedvelik azt a zenét, amit én hallgatok. És miből gondolják, hogy én szeretem azt, amit az ő pici lánya szeret? rolleyes.gif
9 felhasználónak tetszik: itsjustme, Lil98, Lizania, menthol, Szandi0820, Beyla, drfan, Shawool Lilla, xMilesss
2014. január 20. 19:45 #7172
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Azokkal a buszvezetőkkel, akik azt képzelik, hogy Schumacher-nek hívják őket. Ma is olyan idiótán vezetett, hogy azt átélni kellett volna. Rágyorsított Fehérváron még, alig indulás után, hogy ő majd gyorsan átcsusszan a sárga lámpán... aha, akkorát kellett fékeznie, hogy kis híján bevertem a fejem az előttem levő ülésbe. dry.gif Múltkor Bogárdon valami miatt szintén akkorát fékezett, hogy szó szerint mint a dominók, dőltek az emberek. rolleyes.gif Utálom az ilyen sofőröket... dry.gif
9 felhasználónak tetszik: itsjustme, Lil98, Beyla, Genevieve, Lizania, menthol, JadeB, Alison Lerman, xMilesss
2014. január 20. 19:52 #7173
- törölt felhasználó -    
Osztályfőnökin a tanár mással foglalkozott, ezért megengedte, hogy átüljünk egymáshoz. Én átültem a barátnőmhöz, aki megmutatta a képeket, amiket a hétvégén szedett le.(Avril) Néhányan még odajöttek körénk, amivel nem is lenne baj, csak hát ott volt még az a #jolószvegpávagyerek, aki, amint meglátta, hogy miket nézegetünk, ennyit mondott: "Ki ez? ez egy k_rva. Ki ez a k_rva? ". és még ehhez hasonlók. Az nem tűnt fel neki, hogy engem speciel a sírás kerülgetett, a barátnőm pedig annyira szorította a kezemet, hogy majdnem eltört...Pedig már közel voltam ahhoz, hogy ne érdekeljenek az ilyenek, de...áá, rohadtul elcs_szte a napomat. dry.gif
2014. január 20. 20:16 #7174
LittleLillaDreamer
LittleLillaDreamer
visszatérő vendég
 
StátuszWayer szív, Wayer lélek Wayer leszek amíg élek!:)))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.08.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 0
Azonosító: 211469
Offline offline
A legjobb barátnőm érzéketlenségével és a matekkal.
2014. január 20. 20:25 #7175
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a magyar "igazságüggyel".
ma legjobb barátnőm barátját és a testvérét megverték a suliban külsősök, szünetben egyszerűen bejöttek, és neki rontottak egy hatalmas félreértés miatt. természetesen hatalmas botrány lett belőle iskolán belül is, őrült módjára terjedt a pletyka, én órákon át nem is tudtam a dologról, hozzám annyi jutott el, hogy "két csaj összekapott valamin a parkolóban", csak egyik ismerősöm hallottam, ahogy beszélget, és felfigyeltem barátnőm pasijának a nevére, és akkor kérdeztem, mi is a helyzet, illetve utána hívtam fel, hogy meséljen, mi történt. mint kiderült, a rendőrség is kijött még a suliba, utána pedig az egész délutánt odabent töltötték - jegyzőkönyv, satöbbi. most este hívtam barátnőmet, körülbelül ezredszer, hogy van-e valami fejlemény; a barátja és a testvére - ugyanúgy, mint akik neki rontottak - három évnyi felfüggesztettet kaptak "csoportos garázdaság" címszóval önvédelemért, amiért nem tettek hivatalos feljelentést, hanem a rendőrségnek kellett sürgősen intézkedni az ügyben. az nem számít, hogy a srác testvérét a földön rugdosták, majdnem eltört a karja, tiszta seb az egész arca, ugyan, legyen ő a szar, nem pedig az, aki szétverte. rolleyes.gif és mindez miért? mert nem akartak hivatalos feljelentést tenni és ezzel b*szakodni - főleg mivel ezesetben úgyis tovább húzták volna az egészet, és sulin kívül folytatták volna az ügyet -, hanem egyszerűen a rendőrség gyorsan ítélt, és ez lett a vége.
fogalmam sincs, mit csinálhatnék barátnőmmel, az egész délutánom azzal telik, hogy próbálok valahogyan lelket önteni belé, illetve egyáltalán meggyőzni arról, hogy verje ki a fejéből az öngyilkosságot, hiszen el is tiltották a barátjától emiatt, és már nem tehetnek semmit. egy ostoba, gyerekes félreértés miatt elb*szták a srácnak és a testvérének is az egész jövőjét, hiszen priusszal illetve felfüggesztettel; büntetett előélettel sehová nem fogják őket se tanulni, se dolgozni felvenni - miközben nem is csináltak semmit, egyszerűen védték magukat, illetve próbálták minél egyszerűbben megoldani az ügyet...
12 felhasználónak tetszik: Kittisz, minibogárka, Szandi0820, drfan, Lil98, Beyla, Lizania, menthol, JadeB, Corby, Alison Lerman, Shawool Lilla
2014. január 20. 20:25 #7176
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandi0820 @ 2014.01.20. 19:45)
Azokkal a buszvezetőkkel, akik azt képzelik, hogy Schumacher-nek hívják őket. Ma is olyan idiótán vezetett, hogy azt átélni kellett volna. Rágyorsított Fehérváron még, alig indulás után, hogy ő majd gyorsan átcsusszan a sárga lámpán... aha, akkorát kellett fékeznie, hogy kis híján bevertem a fejem az előttem levő ülésbe. dry.gif Múltkor Bogárdon valami miatt szintén akkorát fékezett, hogy szó szerint mint a dominók, dőltek az emberek. rolleyes.gif Utálom az ilyen sofőröket... dry.gif

Heh, nálunk is vannak ilyenek, sőt, a kedvenc buszomon például egy időben annyira rossz volt a fék, hogy a fékpedál lenyomása után körülbelül egy órával szépen megállt úgy, hogy majdnem kidöntöttük a buszmegálló táblát. laugh.gif De azóta megcsinálták, és egyébként is, rossz fék ide vagy oda, a legjobb jármű a földön. biggrin.gif

Amúgy azzal, hogy mindent halogatok. Tudom, hogy az én hibám, de olyan nehéz elszánni magam valamire. Főleg a tanulásra... pedig tíz perc alatt letudnám, megtanulnám és akkor már képes vagyok minimum egy hármast vagy egy négyest írni (matek, kémia és fizika kivételével), de egyszerűen olyan nehezen veszem rá magam... Meg az ilyen alap dolgokra, mint összepakolás, bepakolás a táskámba, stb. Mindent későre hagyok, a vége meg az, hogy nem csinálom meg normálisan. A másik meg az edzés... nos, az életmódom eléggé mozgásszegény, a tesiórákat is utálom, kellene egy kicsit edzeni. Oké, járok lovagolni, de hetente egyszer, és ez nem elég. Úgyhogy elkezdtem ma palackkal súlyzózni. Kezdetnek jó lesz. laugh.gif Aztán majd ha nem lesz akkora sár odakint, akkor kimegyek futni, vagy rohangálok a kert lépcsőjén.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, JadeB, Alison Lerman
2014. január 20. 21:13 #7177
- törölt felhasználó -    
Ezzel az átkozott költözködéssel, mert ezek a nagyokosok ott fönt, kitalálták, hogy költözzünk át a gyár egyik végéből a másikba. 110.gif És már a tököm ki van azzal, hogy egész nap a több kilós festékeket, mert porcelánokat kellett pakolnom. Nekem teljesen megfelelt ez a tanműhely is, nagyobb ablakok voltak, a fény is jobban bejött, a kilátás is tök szép volt, és már különben is megszoktam azt a helyet. Ráadásul eddig volt külön konyhánk, meg étkezőnk, most meg majd a dolgozókkal kell osztoznunk. dry.gif Mondjuk annyiban jó csak, hogy most a főbejáraton kell bemennünk, és így közelebb van a buszmegálló...
3 felhasználónak tetszik: JadeB, Beyla, menthol
2014. január 21. 09:39 #7178
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal a gusztustalankodással, amire egyre többen rászoknak: ma már csak akkor van esélyed szinte bárminemű internetes nyereményjátékra, ha Facebook tag vagy (aki nincs fent, már nem is ember?!), ráadásul minden sz*rt lájkolni kell, ahhoz, hogy egyáltalán játszhassál. A másik "kedvencem", amikor mennek a meghirdetett szavazások, hogy mi a legszebb/legjobb ez vagy az, és akkor persze, hogy nem az nyer, aki/ami tényleg a legjobb és megérdemelné, hanem amelyik idióta több lájkoló(gépe)t tud magának szervezni... dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, JadeB, itsjustme, Beyla, drfan, Corby, Alison Lerman, Lizania, menthol, xMilesss
2014. január 21. 16:35 #7179
- törölt felhasználó -    
Ebből az egész S-Z-A-R-ból, ami iskola címen fut. Miss kétszínű már nem csak kétszínű, hanem tövig nyal mindenkinek, ráadásul én is egyre inkább célkeresztben vagyok, mert sz-arok rá, inkább elvonulok onnan, ahol ő van. Plusz amikor szidta a csoport egyik legértelmesebb tagját, akkor bátorkodtam megvédeni. Már nem szidja előttem, de így is tudom, hogy megy a hülyeség a hátunk mögött. És igenis, irritál az egész, mert eddig nem volt a környezetemben egy ilyen undorító, gusztustalan csúszó-mászó gerinctelen ember sem, most meg kapok 13-at belőle. Aztán csodálkozom, hogy idegileg már nem bírom. Lassan tényleg ott tartok, hogy nyugtatókon fogok élni, mert az oktatásos napokon ott van két normális ember, de a gyakorlaton ezzel az undormány nővel vagyok együtt, aki a főnök agyát is nyomja, esélyem sincs arra, hogy legalább ránézzek valakire, aki helyre tud billenteni, nem hogy beszéljek bárkivel.
11 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Jody, Szandi0820, JadeB, itsjustme, drfan, Lil98, Beyla, Alison Lerman, Lizania, menthol
2014. január 21. 18:26 #7180
- törölt felhasználó -    
Az emberekből.Annyira utálom azt,hogy a buszon lévő fiúk *nem a lányok,hanem a fiúk* néznek.Ma előttem ült egy srác én meg ugye játszottam a telefonommal.Nem elég,hogy párszor nézett,de a telefonomat nagyon bámulta,hogy mi a f** csinálok.Ahol lakok városban (nem értem miért lett város) felszokott szállni egy helyes srác és néha (inkább többször) elénk ül.Ma is úgy nézett rénk osztálytársammal mintha nem is emberek lennék.Múltkor valamelyik buszmegállóba megállt a busz,előre dőlt és elkezdett nézni minket,rá néztem néztük egymást majd később hátra dőlt.Minek nézett?Komolyan még nem látott embert?
Semmi bajom,hogy néznek,de úgy néznek ránk mintha h*lyék lennénk
7 felhasználónak tetszik: icarlyluv, JadeB, Szandi0820, Lizania, Lil98, Corby, menthol
540 oldal 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!