Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 19. 19:00 #7341
- törölt felhasználó -    
Életem legeslegrosszabb informatika órájával. Az Excelből írtunk, nekem négyes, volt b.nőmnek(vagy mimnek. franc tudja.) 2. És ami vicc, össze vagyunk veszve, de egymás mellett ülünk, és egymás dogáját javítottuk, és valamiért úgy érzem, miattam lett neki 2.
És az eléggé viccesen nézhetett ki, hogy ő majdnem a táblánál, én meg majdnem egy srác ölében ültem, annyira elhúzódtunk egymástól...A tanár is megkérdezte óra végén, hogy mi volt ez a """hiszti"" óra elején, (merthogy nem akartunk egymás mellé ülni) ami halál ciki volt+majdnem el is bőgtem magam. Remek. rolleyes.gif
oké, ezek nem hangozhatnak baromi rosszul, de nekem eléggé fáj...
9 felhasználónak tetszik: Jody, Lil98, hungergamesFan16, menthol, Lizania, Beyla, drfan, MadHatter, Fannycska999
2014. február 19. 19:44 #7342
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Ezzel az új "húzz le egy korsó sört,mert attól menő leszel" b@romsággal,amivel tele van 2 napja a facebook.Ha nem lenne elég az,h minden srác ismerősöm posztol egy videót erről,mert ez milyen király,a lányok is kezdenek beszállni. mellow.gif
Csak szerintem szánalmas,h videóra veszik azt ahogyan isznak,aztán fel is rakják az internetre?Ráadásul 18 éves elmúlt a többség..Arról nem is beszélve,h hallottam párakat azon élcelődni,h mekkora lúzerek azok,akiket nem jelölnek meg ezekben a videókban.
Hát,én pont fordítva látom a dolgokat,de biztosan én vagyok a hülye meg a nyomi unsure.gif
13 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Jody, Kittisz, Szandi0820, JadeB, menthol, icarlyluv, Lil98, Lizania, Beyla, drfan, MadHatter, Midnight Memories
2014. február 19. 19:56 #7343
demi01
demi01
Cortez <3
 
StátuszSok embert szerethetsz a világon, de mindennél jobban csakis egyet.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.31.
Hozzászólás: 1651
Csatolások: 10
Azonosító: 207792
Offline offline
Idézet (itsjustme @ 2014.02.18. 19:12)
szörnyen sajnállak, ha neked egy ember legnagyobb hibája az, illetve amit hozzá tudsz vágni, az az hogy "dagadt disznó"...

Bocsánat!
2014. február 19. 20:13 #7344
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Idézet (An_d_a @ 2014.02.19. 19:44)
Ezzel az új "húzz le egy korsó sört,mert attól menő leszel" b@romsággal,amivel tele van 2 napja a facebook.Ha nem lenne elég az,h minden srác ismerősöm posztol egy videót erről,mert ez milyen király,a lányok is kezdenek beszállni. mellow.gif
Csak szerintem szánalmas,h videóra veszik azt ahogyan isznak,aztán fel is rakják az internetre?Ráadásul 18 éves elmúlt a többség..Arról nem is beszélve,h hallottam párakat azon élcelődni,h mekkora lúzerek azok,akiket nem jelölnek meg ezekben a videókban.
Hát,én pont fordítva látom a dolgokat,de biztosan én vagyok a hülye meg a nyomi unsure.gif


Én is így látom a dolgokat. Komolyan nem gondoltam volna néhány ismerősömről, hogy képesek lesznek ezt megcsinálni, főleg az unokatesómról, aki hozzáteszem júliusban tölti majd be a 16-ot... bolond.gif A legtöbb videó készítője, az én ismerőseim közül nem múlt el 18, de végül is az ő dolguk, én nem szólok, nem szólhatok nekik ilyesmiért, még az unokatesómnak sem. Viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit szólnak ehhez a szülők. Én biztos nem csinálnám meg, nem akarom az éjszakámat a detoxban tölteni, engem úgy kiütne egy korsó sör, maradok az 1 pohár vörös vodkánál. rohog.gif Amúgy meg azt nem értem, hogy ez a ' Ha nem iszod meg fizetsz egy tálca sört' baromság miért olyan nagy dolog, miért isznak meg egy korsó sört, csak azért, mert nem akarnak fizetni? Egyáltalán hogy tartatják be velük? Odamennek és pisztolyt tartanak a fejükhöz vagy mi? think.gif
7 felhasználónak tetszik: Lindsay019, JadeB, Beyla, menthol, An_d_a, icarlyluv, MadHatter
2014. február 19. 20:17 #7345
- törölt felhasználó -    
Idézet (Supreme Raisin @ 2014.02.19. 14:23)
Kutyáimmal..
Szétszaggattak 2000ft-ot mire hazajöttem.. grrr.gif  cray.gif

Már ne is haragudj, de ha képtelen vagy megnevelni a kutyádat, meg is érdemelted. Imádom azokat az embereket, mint te, hogy csak panaszkodik, hogy milyen neveletlen a kutyája, és nem veszi a fáradságot, hogy foglalkozzon vele és megnevelje. És ez lesz a vége.. dry.gif

On: Azt terveztem, hogy ma végre neki állok a festményemnek, amit már egy hete fölvázoltam, erre mikor pakoltam ki a cuccokat, kiderült, hogy egy csomó szín elfogyott. Persze, mert elfelejtettem, hogy elhasználtam, mikor festettem a karácsonyi ajándékokat. Úgyhogy holnap, gyakorlat után loholhatok el festékekért, aminek darabja 500 forint. A fehért meg 650. Legalábbis még tavaly ennyi volt. Pedig az e havi fizumat rohadtul nem erre akartam költeni, hanem gyűjtögetek valami másra, de úgy látszik, az még odébb lesz egy kicsit... dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Jody, Lil98, Lizania, JadeB, Beyla, menthol, drfan, MadHatter
2014. február 20. 14:24 #7346
- törölt felhasználó -    
ma földrajzból témazárót írtunk, -illetve majd barátnőmnek, meg nekem jövő héten újra meg kell írni,- és köztudottan a tanár utál engem, meg barátnőmet (nem mintha az utálat nem lenne kölcsönös). kiosztotta a dogákat, nekünk csak egy oldalasat adott, és mint utólag kiderült, mindenki másnak két oldalas volt. a végén meg odajött, hogy beszedje, és ugyebár akkor látta, hogy egy oldalas a mienk csak. elkezdett az egész osztály előtt alázni minket, hogy mennyire balf*szok vagyunk, meg, hogy annyi eszünk nem volt, hogy szóljunk. először is, az elején leszögezte, hogy amint valaki valamerre néz a saját lapján kívül, elveszi, és egyes, ez miatt mi sem néztünk körül, szóval azt hittük, hogy mindenkinek egy lapos. a másik meg, hogy barátnőm szerint meg is nézte a lapot rohadjon meg, hogy egész biztosan csak nekünk adjon rosszat, és csak minket alázhasson. aztán utána elkezdte az osztálynak magyarázni, hogy mekkora agyatlanok vagyunk, hogy nem volt annyi logikánk, hogy nyilván egy oldalra nem kapunk negyven percet. aztán kitalálta, hogy akkor """a két grácia""" -ő szavaival fogalmazva- jövő héten újra megírjuk, de már közölte, hogy egy sokkal nehezebbre készüljünk, és hogy persze majd örüljünk, ha jóesetben kettes-hármas lesz. kicsit sem feltűnő valóban, hogy az egészet már előre kigondolta, csak hogy minél jobban meg tudjon alázni. második órába írtuk, azóta idegeskedem, annyira tönkre vágta az igazságérzetemet, és ezek után még csodálkozik, hogy nem veszem annyira komolyan az óráját? unsure.gif
13 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Jody, Lil98, Beyla, menthol, Szandi0820, JadeB, drfan, Guitarist, Lizania, icarlyluv, MadHatter, Annie Horvath
2014. február 20. 16:30 #7347
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Jelenleg a sz*rkeverőkkel és a hazudozókkal, de az a legjobb, ha a kettő össze van kombózva. Eddig sem szimpatizáltam két emberrel, de a maiak után még jobban nem fogok. Az csak egy dolog, hogy mind a kettő olyan p*fátlan, mint a piaci légy, de egyáltalán nem fair amit művelnek. Mások becsületesen ledolgozzák a napi nyolc órát, míg ezek bemennek másfél órával később kezdés után, és a műszak vége előtt lelépnek két-két és fél órával előbb. Ez most, hogy a jó f*szba működik?! Én hajnalba kelek minden áldott reggel, hogy beérjek kezdésre, sőt még így is ledolgozom a műszakomat. Ők miért kapnak engedményt? Miért mehetnek később, és mindezek ellenére miért mehetnek haza előbb? Ez csak az egyik, de ma véletlenül mind a kettő a képembe hazudott. Inkább legyen valaki őszinte, kérjen meg, oszt' még lehet, hogy cserélek is vele, de így?! Váltig állították, hogy reggel beszéltek az illetett hölggyel, holott én este hatig hívogattam tegnap és nem vette fel. Mint kiderült külföldön tartózkodik, tehát lehetetlen az, hogy ők ma reggel diskuráltak volna vele. Mégis szentül meg voltak győződve a saját igazukról. Rendesen keverik a sz*rt csakhogy azokat az embereket kitúrják, akik jó helyre kerültek. Hányingerem van az ilyenektől egyszerűen, és a poén az, hogy észre sem veszik magukat. Gusztustalan az amit művelnek kint területen, a suliról meg ne is beszéljünk. Mióta nem adok nekik jegyzeteket, azóta én vagyok az osztály legk*csögebb embere. Nem azért, de a tömérdeknyi anyag lejegyzetelése helyett én is tudnék játszani a telefonomon meg fészbukkozni, hogy teljen az idő. Mondjuk az is problémának minősül ennek a kettőnek, hogy nem segítek nekik a dolgozatban. Mi a halálnak segítsek, ha ők meg nem segítenek nekem? Két ostoba gazdag p*csa. A helyükbe már rég felakasztottam volna magamat. Iszonyatosan kétszínűek és nagyon számítóak. Az ilyet meg nagyon nem csípem.
9 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Jody, Szandi0820, JadeB, drfan, Lil98, Lizania, MadHatter, menthol
2014. február 20. 16:53 #7348
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.02.19. 20:17)
Már ne is haragudj, de ha képtelen vagy megnevelni a kutyádat, meg is érdemelted. Imádom azokat az embereket, mint te, hogy csak panaszkodik, hogy milyen neveletlen a kutyája, és nem veszi a fáradságot, hogy foglalkozzon vele és megnevelje. És ez lesz a vége..  dry.gif 

Én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy lehet egy kutyus jól nevelt, akkor is rosszalkodhat, mondjuk unalomból, vagy hogy a felhívja magára a gazdi figyelmét, még ha jó kutyusként is van számon tartva. Főleg, ha még kicsi. És van, hogy gazdinak csak reggel és este van a kutyira ideje. Persze, lehet az ilyennek nem kéne kutya. Meg még vonjuk meg tőle az oxigént, meg a vizet is, nem?
Véleményem szerint nem lehet minden helyzetet általánosítani, mint ahogy a kutyák sem egyformák.
Persze kell nevelni azt a kutyát, meg eleget foglalkozni vele, ennek ellenkezőjét nem állítom.

On: Néhány nagypofájú osztálytársammal van bajom, és hogy enyhén igazságtalanul ki vagyok utálva.
3 felhasználónak tetszik: drfan, Lil98, icarlyluv
2014. február 20. 18:01 #7349
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kelsey @ 2014.02.20. 16:53)
Én ehhez annyit fűznék hozzá, hogy lehet egy kutyus jól nevelt, akkor is rosszalkodhat, mondjuk unalomból, vagy hogy a felhívja magára a gazdi figyelmét, még ha jó kutyusként is van számon tartva. Főleg, ha még kicsi. És van, hogy gazdinak csak reggel és este van a kutyira ideje. Persze, lehet az ilyennek nem kéne kutya. Meg még vonjuk meg tőle az oxigént, meg a vizet is, nem?
Véleményem szerint nem lehet minden helyzetet általánosítani, mint ahogy a kutyák sem egyformák.
Persze kell nevelni azt a kutyát, meg eleget foglalkozni vele, ennek ellenkezőjét nem állítom.
On: Néhány nagypofájú osztálytársammal van bajom, és hogy enyhén igazságtalanul ki vagyok utálva.

Igen, lehet unalomból. És miért unatkozik? Mert a gazdája nem foglalkozik vele eleget, nincs lefárasztva, és a papucson meg a kanapén vezeti le a feszültséget. Gondolom ezeknek annyi a lefárasztás, hogy leviszik kakilni, pisilni, és meg is van oldva, nekik tiszta a lelkiismeretük. Kutyák közé gondolom nem viszik, mert nincs rá idejük, ebből jön, hogy nincs kellően szocializálva a kutya. És gondolom a "falkasorrend" sem túl tiszta ezeknél az emberkéknél.
Én fölkelek, reggelizek, leviszem a kutyát (fél óra), haza érek, ebédelek, újabb séta (1 óra), este pedig futtató, meg játszás a haverokkal (ez általában másfél, két óra).
Ha meg a gazdi figyelmét akarja fölhívni, megint csak az van, hogy nem foglalkoznak vele eleget.
Ha meg kicsi, akkor biztosítani kéne számára a rágni valókat (csont, labda vagy bármi), és folyamatosan tiltani, ha papucsra, meg zoknikra megy. Ha nem vagyunk otthon, akkor meg elzárni előle az olyan dolgoktól, amiben kárt tehet.
Mikor a mienk kicsi volt, mikor elmentünk, ki volt zárva az előszobába és a konyhába, cipők a szekrénybe, a fekhelye volt kint, meg a játékai, és befűtöttük a konyhát, hogy ne fázzon.
5 felhasználónak tetszik: Kelsey, Szandi0820, Lil98, Lizania, Beyla
2014. február 20. 19:52 #7350
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2014.02.19. 19:44)
Ezzel az új "húzz le egy korsó sört,mert attól menő leszel" b@romsággal,amivel tele van 2 napja a facebook.Ha nem lenne elég az,h minden srác ismerősöm posztol egy videót erről,mert ez milyen király,a lányok is kezdenek beszállni. mellow.gif
Csak szerintem szánalmas,h videóra veszik azt ahogyan isznak,aztán fel is rakják az internetre?Ráadásul 18 éves elmúlt a többség..Arról nem is beszélve,h hallottam párakat azon élcelődni,h mekkora lúzerek azok,akiket nem jelölnek meg ezekben a videókban.
Hát,én pont fordítva látom a dolgokat,de biztosan én vagyok a hülye meg a nyomi unsure.gif


Birkanépség. Annyi eszük van, amennyi a videóból látszik. Sajnos az én ismeretségi körömet is megfertőzteti ez a különösen "sör" láz, és teljesen felb*sszák az agyam, hogy mindenki a másikat utánozza, mert hát "milyen ciki lenne, ha valakiről nem készül el egy ilyen videó". Mindig kinővi magát egy új idióta hóbort, amit minden majmoló fiatal kipróbál, de azért határokat lehetne szabni ! Kár hogy az agyi intelligenciájuk ezt már nem fogja fel kellően, mert ha igen, nem lenne ez olyan felkapott. Persze az alkohol első számú tevékenységek közé tartozik náluk, de azért azt tudhatnák, ha nagyobb alkohol mennyiség megy le a torkukon másodpercek alatt, az azért kockázatos, még a sör esetében is, de őket ez se érdekli sajnos, mint a videókból látszódik, mert "hű de királyság". A buliba is azt tartják császárnak, aki a legjobban be van b*szva. Remélem mihamarabb vége lesz ennek az lópikulának, mert már nem 1 áldozata van.
9 felhasználónak tetszik: Jody, Kittisz, Szandi0820, JadeB, Lil98, Lizania, MadHatter, Beyla, menthol
2014. február 20. 22:16 #7351
Barak Stefánia
Barak Stefánia
örök álmodozó
 
StátuszA lehetetlen nem létezik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.20.
Hozzászólás: 6372
Csatolások: 608
Azonosító: 112664
Offline offline
Az esővel, nem igaz, hogy egész héten esnie kellett. Vagy esett, vagy csepergett, vagy épp zuhogott.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. február 21. 11:31 #7352
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.02.20. 18:01)
Igen, lehet unalomból. És miért unatkozik? Mert a gazdája nem foglalkozik vele eleget, nincs lefárasztva, és a papucson meg a kanapén vezeti le a feszültséget. Gondolom ezeknek annyi a lefárasztás, hogy leviszik kakilni, pisilni, és meg is van oldva, nekik tiszta a lelkiismeretük. Kutyák közé gondolom nem viszik, mert nincs rá idejük, ebből jön, hogy nincs kellően szocializálva a kutya. És gondolom a "falkasorrend" sem túl tiszta ezeknél az emberkéknél. 
Én fölkelek, reggelizek, leviszem a kutyát (fél óra), haza érek, ebédelek, újabb séta (1 óra), este pedig futtató, meg játszás a haverokkal (ez általában másfél, két óra). 
Ha meg a gazdi figyelmét akarja fölhívni, megint csak az van, hogy nem foglalkoznak vele eleget. 
Ha meg kicsi, akkor biztosítani kéne  számára a rágni valókat (csont, labda vagy bármi), és folyamatosan tiltani, ha papucsra, meg zoknikra megy. Ha nem vagyunk otthon, akkor meg elzárni előle az olyan dolgoktól, amiben kárt tehet. 
Mikor a mienk kicsi volt, mikor elmentünk, ki volt zárva az előszobába és a konyhába, cipők a szekrénybe, a fekhelye volt kint, meg a játékai, és befűtöttük a konyhát, hogy ne fázzon.

Már nem azért, de a többségnek nincs ennyi ideje. Nekem is van kutyám és örülök, ha fél órám van foglalkozni vele. Reggel felkelek hajnalban. Ilyenkor a francnak sincs kedve foglalkozni a kutyával, ezért a vele való tevékenység kimerül a simogatásban. Már ha odajön a kutya. Jóesetben 3 után hazaérek, de általában csak később. Miután elintéztem azt ami előrevalóbb, mint a kutya pesztrálás (tanulás dolgozatokra, felelésekre etc.), már jócskán este van. Ilyenkor meg már sem nekem, sem a kutyának nincs kedve semmire.
2014. február 21. 15:31 #7353
- törölt felhasználó -    
Idézet (icarlyluv @ 2014.02.21. 11:31)
Már nem azért, de a többségnek nincs ennyi ideje. Nekem is van kutyám és örülök, ha fél órám van foglalkozni vele. Reggel felkelek hajnalban. Ilyenkor a francnak sincs kedve foglalkozni a kutyával, ezért a vele való tevékenység kimerül a simogatásban. Már ha odajön a kutya. Jóesetben 3 után hazaérek, de általában csak később. Miután elintéztem azt ami előrevalóbb, mint a kutya pesztrálás (tanulás dolgozatokra, felelésekre etc.), már jócskán este van. Ilyenkor meg már sem nekem, sem a kutyának nincs kedve semmire.

Én úgy vagyok vele, hogy amire akarom, arra van időm. Egyébként én se itthon ülök, és vakarom a nemlétező tökeimet, háromkor érek haza gyakorlatról. Igaz, idén kicsit több időm van, mivel másfél hét csak gyakorlat, de tavaly, tavalyelőtt és előtte, bármilyen nehéz elhinni én is suliba jártam, és napról napra kellett tanulnom. Tavaly év végén még vizsgáim is voltak, de valahogy mégis betudtam osztani az időmet, hogy a kutyára is jusson időm.


On: Komolyan mondom, én ilyen bunkó s*ggfej emberrel már régen találkoztam. mad.gif Bejön hozzánk, és leszólja minden munkánkat, pedig elég sokat szórakoztam vele én is meg a többiek is. Ráadásul fingja nincs az egészhez, az egyetlen amihez ért a számok. Nem értem akkor minek kell beleokoskodnia a mi dolgunkba? Én se megyek föl hozzá, és kezdek el a gazdasági dolgokkal foglalkozni, mert én ahhoz nem értek. Már nem kellett sok, hogy visszaszóljak neki egy olyat, amit életében nem felejt el, valószínűleg eléggé meglepődött volna, mert hozzá van szokva, hogy mindenki kinyalja a s*ggét. Olyan egy arrogáns, lekezelő stílusa van, hogy az nem igaz. Bármit csinál az ember, egyszerűen nem lehet a kedvében járni - bár nem is nagyon akarok. Jézusom, és ha belegondolok, hogy ő lesz a főnököm.. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla
2014. február 21. 15:33 #7354
- törölt felhasználó -    
A barátommal akivel több mint egy évig jártam és most arra se képes mert duzzog hogy meghallgasson vagy befut előlem a házba vagy rám zárja az ajtót.Az ilyen annyira szánalmas.Persze ha valami kellet neki rögtön megkellet hogy csináljam mert sértődés lett a vége. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. február 21. 16:03 #7355
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Kiderült, hogy a felnőttképzés, ahova beiratkoztam, és év eleje óta járok, nem több egy óvodánál. Mármint a képzés nagyon is jó, csak a "felnőtt" résszel vannak problémák.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. február 21. 18:50 #7356
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Matek tz-t írtunk.
Már előre látom, hogy akkora egyes lesz, hogy kiszakítja a papírt. Pedig tényleg rendesen készültem rá mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: Jody, Lil98, JadeB, MadHatter, Szandi0820, Lizania, Beyla
2014. február 21. 20:47 #7357
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
1. azokkal a szerelmespárokkal, akik facebook - on folytatják az egész kapcsolatukat. Most komolyan, ha ugyanabban a koleszban laknak, akkor miért nem élvezik inkább egymás társaságát ahelyett, hogy a facebook üzenőfalon bizonyítanák különböző képekkel és csöpögős kiírásokkal az egymás iránt érzett elsöprő szerelmüket?
2. azzal, hogy egész héten csak dogákat írtam vagy azokra tanultam, alig ettem és alig aludtam, és ma délután mintha késztetést éreztem volna, hogy mindent bepótoljak. Szóval összevissza ettem (=gyomorrontás..), és átaludtam az egész délutánt (de mivel ez az alvás úgy indult, hogy "csak ledőlök egy pár pillanatra az ágyamra", be sem takaróztam, tehát rövid ujjúban aludtam órákon át. Azt hiszem, megfáztam.)
3. az idióta osztálytársaimmal (tisztelet a kivételnek). Ha valaki, még ha jó szándékkal is, de beleavatkozik a dolgaikba, rögtön azon vannak, hogy hogyan szúrják hátba. És akkor én vagyok a hülye, ha azt mondom, próbálják meg értékelni, hogy valaki segíteni akar nekik. Ebben csak az a szép, hogy más munkáját a végtelenségig tudják fikázni, de maguktól semmit sem csinálnának...
10 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Lil98, hungergamesFan16, MadHatter, Kelsey, menthol, JadeB, Szandi0820, Lizania, Beyla
2014. február 22. 08:27 #7358
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (icarlyluv @ 2014.02.21. 11:31)
Már nem azért, de a többségnek nincs ennyi ideje. Nekem is van kutyám és örülök, ha fél órám van foglalkozni vele. Reggel felkelek hajnalban. Ilyenkor a francnak sincs kedve foglalkozni a kutyával, ezért a vele való tevékenység kimerül a simogatásban. Már ha odajön a kutya. Jóesetben 3 után hazaérek, de általában csak később. Miután elintéztem azt ami előrevalóbb, mint a kutya pesztrálás (tanulás dolgozatokra, felelésekre etc.), már jócskán este van. Ilyenkor meg már sem nekem, sem a kutyának nincs kedve semmire.

Na az ilyen barmoknak, mint te pont nem kellene a kezei közé adni egy szerencsétlen jószágot sem! Gondolom kertesben laktok és szerintem biztosan megvagytok győződve róla, hogy napi pár simogatás, meg az, hogy enni adtok neki, már állattartás. Hát képzeld nem. Mi egy kétszobás panelben lakunk és képzeld, betudjuk ütemezni, hogy napi 4-szer le legyen víve sétálni az a szerencsétlen kutya. Egy félóra sétába senki nem hal bele, nem is kell neki több, mert pici kutya és itthon is szaladgál, de akkor is vesszük a fáradtságot, hogy levegőzzön és elvégezhesse a dolgát szerencsétlen. És ha már állatot tartunk, akkor nem lehetünk annyira önzők, hogy a saját érdekeinket tartjuk csak a szemünk előtt. Képzeld én is járok iskolába, én is tanulok, de ha tanulás közben bejön a kutya, felveszem, megsimogatom, nyomok a kis buksijára egy puszit és már boldog is, nekem meg ezzel 1 perccel több nem is ment rá.
1 felhasználónak tetszik: Lil98
2014. február 22. 17:28 #7359
- törölt felhasználó -    
http://bestdamnfans.net/2014/02/20/megsem-lesz-vilag-koruli-turne/
ez nem lehet. nem. lehetetlen, hogy csak Ázsiában turnézzon, nem számít, hogy ott a legnépszerűbb az album. várják őt Kanadában, Amerikában, Európában. B*sszus, másfél óra múlva indul egy twitteres kampány, hogy jöjjön Európába is! ezt nem csinálhatják...sírni fogok... cray.gif
2014. február 22. 17:49 #7360
icarlyluv
icarlyluv
Anti-Fairy
 
StátuszFollow the blood
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 1142
Csatolások: 1
Azonosító: 196679
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.02.22. 08:27)
Na az ilyen barmoknak, mint te pont nem kellene  a kezei közé adni egy szerencsétlen jószágot sem! Gondolom kertesben laktok és szerintem biztosan megvagytok győződve róla, hogy napi pár simogatás, meg az, hogy enni adtok neki, már állattartás. Hát képzeld nem. Mi egy kétszobás panelben lakunk és képzeld, betudjuk ütemezni, hogy napi 4-szer le legyen víve sétálni az a szerencsétlen kutya. Egy félóra sétába senki nem hal bele, nem is kell neki több, mert pici kutya és itthon is szaladgál, de akkor is vesszük a fáradtságot, hogy levegőzzön és elvégezhesse a dolgát szerencsétlen. És ha már állatot tartunk, akkor nem lehetünk annyira önzők, hogy a saját érdekeinket tartjuk csak a szemünk előtt. Képzeld én is járok iskolába, én is tanulok, de ha tanulás közben bejön a kutya, felveszem, megsimogatom, nyomok a kis buksijára egy puszit és már boldog is, nekem meg ezzel 1 perccel több nem is ment rá.

Nem is mondtam, hogy értelemes a kutya, meg jólnevelt. Csak az időre próbáltam rávilágítani. Kutyára visszatérve: a kertes házat eltaláltad, ott lakik a kutya is. Foglalkozni is kéne vele, mert az évek során tönkretette már a kerítést, a füvet, és a virágokat is, ezért már nem bróbálunk növényt rakni a kertbe. De a kutya legalább boldog,a másik kutyával együtt.
540 oldal 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!