Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. április 22. 21:21 #7581
- törölt felhasználó -    
A sok fanatikus rajongóból nem kicsit elegem van. Ma betalált egy Cyrus rajongó üzenetben, hogy nem volt túl kedves amit imádottjáról írtam a turnés cikk alatt, és mit képzelek magamról. Amire tök normális hangnemben válaszoltam, erre Ő lecseszett, hogy ne használjak az irányába ilyen heves hangnemet. biggrin.gif Igazából ez inkább szórakoztatott, mert ismét megbizonyosodhattam arról, hogy mennyi buta ember rohangál a mai világban. rohog.gif

Na, de hogy valami tényleges dologról is írjak, ez a folyamatos időjárás-változás kikészít. Egyik pillanatban hétágra süt a nap, a másikban szakad az eső. Alapból fejfájós típus vagyok, de ilyenkor még inkább szétakar robbanni a fejem, és van, hogy a fájdalomcsillapító sem akarja elmulasztani. Imádom...
7 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter, Szandi0820, icarlyluv, JadeB, Diomendes, Angel
2014. április 22. 21:58 #7582
- törölt felhasználó -    
abból h hnap suli sad.gif( szünetet méééég!!!
na meg hnap angol doga és utál az angol tanár -.- (a múltkor dogám "véletlen" 10 ponttal számolta el) és azt akarja mondani h hát tleg véletlen volt, na persze... lehet nem matek tanár, de aki ilyen sötét ne tanítson.
2014. április 23. 05:24 #7583
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bogii98 @ 2014.04.22. 21:58)
abból h hnap suli sad.gif( szünetet méééég!!!
na meg hnap angol doga és utál az angol tanár -.- (a múltkor dogám "véletlen" 10 ponttal számolta el) és azt akarja mondani h hát tleg véletlen volt, na persze... lehet nem matek tanár, de aki ilyen sötét ne tanítson.

Dettó.
2014. április 23. 08:04 #7584
- törölt felhasználó -    
Holnap suli. dry.gif
2014. április 23. 12:15 #7585
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Nem értem miért jó anyámnak az, hogy minden nyaralásunk alkalmával engem b*sztat, hogy menjünk ide, menjünk oda; csináljuk ezt, csináljuk azt. Értem én, hogy egy wellness hotelben vagyunk, ahol az emberek többsége általában a medencéknél van, de miért nem érti meg, hogy én nem akarok lemenni, nem akarok fürödni. Világ életemben olyan voltam - és valószínűleg olyan is leszek - , hogy nem szeretek sok ember között lenni, kissé antiszociális vagyok, szívesebben ülök a szobában, minthogy lemenjek - mint ahogy most is. Nem tudok és nem is akarok ez ellen tenni. Mióta itt vagyunk mást se hallok, minthogy menjünk le fürödni/pezsgő fürdőzni/úszni. Hiába mondom, hogy nem akarok erőszakosan egyre jobban mondják, hogy menjek le velük. Az előbb már fürdőruhában voltam és indultam le, de aztán úgy döntöttem mégse. Nem szeretem a bikinim, nem szeretek abban lenni, nem szeretem, ha mások néznek és ő ezt tudja, mégse érti meg... Komolyan már sírtam is, erre azt mondja akkor maradjak fenn és feküdjek a szobában, pont úgy mint otthon, de legközelebb nem megyünk sehova, merthogy én minden nyaralásunknál hisztizek. Eddig 3 olyan nyaralásunk volt, ami tényleg nyaralásnak volt minősíthető. 2 éve Keszthelyen voltunk, ott az volt a bajom, hogy menstruáltam és iszonyatos görcseim voltak, ott valóban hisztiztem, mert szerintem a legtöbb lány/nő tudja, hogy olyankor az ember inkább csak ülne vagy feküdne otthon és bámulná a tévét, olvasna, vagy bármi mást csinálna, de a lényeg az otthonon van. Tavaly Egerbe mentünk, ott első este volt hatalmas honvágyam, Ausztria mellett élünk és Eger elég messze volt, 6 óra autóút. De aztán minden oké volt, elmentünk nevezetességeket nézni és utolsó nap haza se akartam menni. Most itt vagyunk Zalakaroson egy tök jó szállodában, de nekem semmi kedvem sincs ahhoz, hogy lemenjek úszkálni, mert olyan jó ott lent. Aha, persze. Azt mikor érti meg már valaki, hogy NEM akarok lemenni, nem azért, mert valami bajom van, vagy komplexusaim lennének -mert nincsenek- , hanem azért, mert nekem már az is nyaralás, hogy eljöttünk otthonról?! Tudom, hogy nem a legjobb dolog ez, de én akkor is szívesebben vagyok a szállodai szobámban, a kanapén fekve CSI: NY - t nézve, mint lent a wellness részlegen egy medencében, esetleg pezsgőfürdőben anyámmal meg a barátjával. Ez van. Ilyen vagyok, anyu igazán megérthetné ezt... sorry.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, JadeB, Dream-Amelia, Diomendes, Lizania, Annie Horvath
2014. április 23. 12:18 #7586
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
álmos vagyok és elkezdődött a suli
2014. április 23. 15:32 #7587
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Na MOST komolyan sajnálom magam. Ha nem érdekel, ne olvasd, de ezt most le kell írnom.

Bezártam az Evanescence - weboldalamat. Egyszerűen feleslegesn dolgoztam vele, senkit sem érdekelt, és van egy másik (Evanescence) oldal a neten, ami fényévekkel lekörözi az enyémet. A dalszöveges - fordítós oldalt még meghagytam, mert a fordítást nem hagyom abba, de gondolom, itt sem lesz más a helyzet.
De a fenébe is, megszakad érte a szívem! Utálom, hogy soha, semmivel sem megyek semmire, még akkor sem, ha teljes lelkesedéssel csinálom. Akkor is ez volt, amikor az írásaimat tettem közzé a neten. Rengeteget írtam akkoriban, és ("szakember", vagy valami olyasmi szerint) egész jól. De mivel nem sablonos fanfiction vagy mi volt egyik sem, és nem az akkoriban olyan népszerű vámpírok álltak a középpontban, alig tévedt a blogra egy - két ember, azokat sem érdekelte. És ez csak egy eset a sokból.
Egyszerűen csak bánt, hogy olyan lúzer vagyok. Úgy érzem, hogy teljesen jelentéktelen vagyok mindenkinek, kivéve persze a családomat meg a barátaimat. És nem tudok ezen változtatni, mert olyan rohadt zárkózott vagyok (hogy miért, az egy hosszú és személyes történet), hogy képtelen vagyok nyitott lenni az emberek felé, nem tudok új barátokat és ismerősöket szerezni, az embereket pedig nem érdeklem. Mindig van egy (vagy több) ember, aki jobb fej és/vagy szebb és/vagy nyomulósabb. Az ilyen emberek kerülnek a középpontba, könnyen barátkoznak meg minden, én pedig mindig a háttérben maradok. Vagyis, pontosabb, ha azt mondom, hogy azok után, amiken keresztül mentem (mint már írtam, hosszú és személyes történet), egyszerűen ott ragadtam a háttérben, ahol senki sem vesz észre, és nem is tudok előjönni. És ha akarnék, akkor mindig jön valami olyasmi, mint a mostani eset (a weboldal - zárás), és eszembe juttatja, hogy hol van a helyem a világban.

Na jó, visszaolvasva rohadtul szánalmasnak tűnök, és gondolom most eléggé ellenszenves lettem pár embernek, amiért egy nyilvános oldalon írok a problémáimról, de ez most kellett.
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820, Fancsilio, icarlyluv, JadeB, Dream-Amelia, Diomendes, Lizania
2014. április 23. 16:06 #7588
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
mellém ültették az osztály legjobb beszélőkével rendelkező tanulóját...ha nem figyelek rá akkor is mondja a magáét blink.gif
a többiek persze egy "Szeggény Réka!" kommentárral körítve röhögnek a grimaszokon amiket vágok..
2014. április 23. 16:19 #7589
shary
shary
visszatérő vendég
 
StátuszTavaszi profil kész :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.30.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 216083
Offline offline
a suliból kinem álhatom undok a matektanár
2014. április 23. 20:20 #7590
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
Osztályfönököm (matek tanár) mindig csak matekról tud beszélni, semmi másról, még most se tudjunk hogy hova megyünk osztálykirándulni. Az ilyen ne legyen már osztályfönök w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Annie Horvath
2014. április 23. 20:23 #7591
- törölt felhasználó -    
ma a magyar tanár azért adott 1est a TZ-mre mert le kellett a Harry Potter köteteinek a címét, és a Harry Potteren kívül mindent kicsivel írtam... és másnak csak átjavította nekem meg 1es... hát kösz. de amúgy is le fogjuk váltatni mert az egész osztály ki van tőle. -.- utálom...
8 felhasználónak tetszik: Fancsilio, Lil98, Szandi0820, Beyla, JadeB, Dream-Amelia, Lizania, MadHatter
2014. április 24. 05:17 #7592
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy tegnap átültettek egy idióta mellé, aki folyton piszkál, és elveszi a cuccaimat. Ráadásul mindennapos tesim van, és egész évben hat órám. shout.gif
1 felhasználónak tetszik: JadeB
2014. április 24. 05:53 #7593
- törölt felhasználó -    
így, már korán reggel, a nap "sztárjával".
meg a hangyákkal. tegnapelőtt szétcsipkedték a lábamat és a derekamat. én meg kiskorom óta nem bírom a csípéseket, ezért csúnyán elvakartam párat. meg is lett a böjtje: nem volt túl kellemes meleg vízben fürödni.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lil98, Beyla, icarlyluv, Fancsilio, MadHatter
2014. április 24. 15:09 #7594
- törölt felhasználó -    
Ne is tudjátok meg... dry.gif
2014. április 24. 17:26 #7595
- törölt felhasználó -    
Az okmányirodával.
http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/GIF2/tumblr_n1wk5i6PyI1tt900ho1_250_zpsa990ac0e.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, JadeB, MadHatter, CandUs
2014. április 24. 17:41 #7596
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Ez nem olyan nagy probléma, de igencsak ideges lettem amiatt, hogy a Hallhatatlan szeretőket csak budapesti mozikba játszák, bezzeg "vidéken" nem bírják játszani dry.gif Pedig ezt még meg is néztem volna sad.gif
Ja meg hát ez még nem történt meg, de én elég nagy lehetőséget látok arra hogy megtörténik: arra leszek kíváncsi hogy vajon mennyit fog késni szombaton a vonatom rolleyes.gif én abban reménykedem hogy kora reggel(aka fél hétkor) nem fog csak maximum negyed órát késni, de lehet túl naiv vagyok unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2014. április 24. 18:26 #7597
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Mióta hazaértem csak ülök, és nézek ki a fejemből. Semmihez nincs kedvem, nem is tanultam semmit. Az egyik osztálytársam akármelyik pillanatban lebénulhat, és én ezt csak most tudtam meg. Állandóan a sírás kerülget. Néha nem értem az életet..nagyon nem.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Jody, JadeB, Lil98, Lizania, MadHatter, Annie Horvath
2014. április 24. 21:12 #7598
Fancsilio
Fancsilio
azélettúlszép.
 
Státusz2ÉV UTÁN VISSZATÉRTEM. *frissités alatt az starityfiokom*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.05.
Hozzászólás: 1218
Csatolások: 199
Azonosító: 205287
Offline offline
A nap sztárja.: Lörincz Alexandra bolond.gif
2014. április 24. 21:42 #7599
Dream-Amelia
Dream-Amelia
Muhahahaha
 
StátuszDream-Amelia még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.21.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 132
Azonosító: 222966
Offline offline
Idézet (Fancsilio @ 2014.04.23. 20:20)
Osztályfönököm (matek tanár) mindig csak matekról tud beszélni, semmi másról, még most se tudjunk hogy hova megyünk osztálykirándulni. Az ilyen ne legyen már osztályfönök  w00t.gif


Dettó biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Fancsilio
2014. április 25. 12:47 #7600
TarjaNightwish
TarjaNightwish
Bruja de Oz
 
StátuszYo soy la muerte, soy la maldición, soy tu perdición....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 2036
Csatolások: 235
Azonosító: 198762
Offline offline
Már kb.két napja és nyolc éve ugyanazzal:Az emberek mindig a más dolgával törődnek és kicsit sem hajlandóak tükörbe nézni.Nem elég,hogy az én dolgaimon csámcsognak még világgá is kiabálják olyan személyeknek,akikre VÉGKÉPP nem tartozik.Természetesen a drágalátos fiúknál megint előjött"a lányok cigiznek story"és ezt perze örömmel vágták az oszi pofájába(aki ráadásul nő és cigizik biggrin.gif ),aki meg elkezdett papolni,hogy "ezt tesség abbahagyni még nem hivatom be szülőket".Hát lestem,mint borjú az új kapura,hogy kb.két perce még jópofizik velünk,azután meg rendesen leoszt,ráadásul olyan dologban ami nem rá tartozik és nyilván eszem ágában sincs a suli közelébe menni a cigivel.(amit gondolom,hogy ő nagyon benézett és azt hiszi,hogy a suliban is szivjuk és hát csalódást kell okoznom neki,mert ez egyáltalán NEM igy van).És ez már nem az eső eset,hogy a gráciák,olyan dolgokba ütik bele a dolgukat,amihez semmi közük,de ez is csak azért van mert féltékenyek és mert mi lányok nem vagyunk egy beirásnyira a megrovótol.
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Beyla, JadeB, Lil98, Lizania, MadHatter
540 oldal 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!