Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 02. 19:16 #7621
- törölt felhasználó -    
Nagyjából mindennel, ami most az életemben történik. Mindig én vagyok a szarszemét, mindig én érzem rosszul magam és én járkálok úgy, mint egy zavarodott, én nem alszom éjszaka, az én tudatomra adják folyamatosan, hogy milyen "kedvességeket" követtem el, mindig nekem kéne változtatni és más érdekeit szem előtt tartani, nekem kell tartani a számat, nekem kell alkalmazkodni, és legyen nekem lelkiismeret-furdalásom amiatt, hogy azt tettem, amit magamnak a legjobbnak ítéltem, és amit én szerettem volna. Egy igazi önző, hálátlan dög vagyok, amiért néha azt is nézem, hogy esetleg nekem mi lenne a jó és hogy érezném magam boldognak. Ha pedig rossz kedvem van, és nem úgy szólok emberekhez, ahogy az ő mézes-mázas cuki lelkül elvárná, akkor az én bunkóságomra van fogva minden, és rám orrol mindenki, aki képtelen megérteni a tyúknyi eszével, hogy nem vele van bajom, egyszerűen marhára elegem van úgy mindenből. smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: Jody, drfan, Beyla, Szandi0820, MadHatter, elin., Lil98, TarjaNightwish, Fannycska999
2014. május 02. 20:34 #7622
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a Mirror lerasszistázta Jeremy Clarksont, mert egy régi adásban le nem adott felvételen a "tiger" szó úgy hangzik, mintha "nigger"-t mondana. Pedig tudom, hogy ő ilyet nem mondana, még viccből sem, és most egy hülye félrehallás miatt támadja őt mindenki.
És igen, a netr*banckodásból is elegem van már nagyon, de az nálam mindennapos probléma.
2 felhasználónak tetszik: drfan, Beyla
2014. május 02. 20:42 #7623
- törölt felhasználó -    
Idézet (Little Pixie @ 2014.05.02. 20:34)
Azzal, hogy a Mirror lerasszistázta Jeremy Clarksont, mert egy régi adásban le nem adott felvételen a "tiger" szó úgy hangzik, mintha "nigger"-t mondana. Pedig tudom, hogy ő ilyet nem mondana, még viccből sem, és most egy hülye félrehallás miatt támadja őt mindenki.
És igen, a netr*banckodásból is elegem van már nagyon, de az nálam mindennapos probléma.

De azért szívmelengető látvány, amikor látod, hogy James és Richard is kiállnak mellette. wub.gif
Amúgy igen, ezen én is kiakadtam. Oké, nem egy angyal, lássuk be, vannak durva beszólásai, de a felét nem is gondolja komolyan. Csak néhány ember utálja és le akarja mindenáron járatni. Ahelyett, hogy megpróbálnák jobban megismerni, mert akkor rájönnének, hogy nem egy k*csög.
2014. május 03. 12:35 #7624
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Megint beteg lettem.sad.gif Ráz a hideg, húz az ágy tegnap este óta, és hőemelkedésen még mindig nem tudok túllépni és belázasodni. Vagy tegnapelőtt éjszaka fáztam meg a páromnál - kicsit hideg volt a szobájában - vagy az udvarra szervezett ballagási ebéden, bár szerintem inkább az utóbbi. Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy nem e van megint mandulagyulladásom. Lehet, hogy igaza van az orvosomnak és el kell menni a gégészetre, hogy megtudjuk mi a gond. Nem rajongom az ötletért, hogy kivegyék a mandulámat, ugyanis voltam már bent mandulaműtéten, és hát had ne mondjam, hogy miket láttam. Valahogy nem vágyom arra, hogy kés alá feküdjek, még akkor sem, ha egy rutin operációról van szó.
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, MadHatter, Lil98
2014. május 03. 13:04 #7625
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.05.03. 12:35)
Megint beteg lettem.sad.gif Ráz a hideg, húz az ágy tegnap este óta, és hőemelkedésen még mindig nem tudok túllépni és belázasodni. Vagy tegnapelőtt éjszaka fáztam meg a páromnál - kicsit hideg volt a szobájában - vagy az udvarra szervezett ballagási ebéden, bár szerintem inkább az utóbbi. Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy nem e van megint mandulagyulladásom. Lehet, hogy igaza van az orvosomnak és el kell menni a gégészetre, hogy megtudjuk mi a gond. Nem rajongom az ötletért, hogy kivegyék a mandulámat, ugyanis voltam már bent mandulaműtéten, és hát had ne mondjam, hogy miket láttam. Valahogy nem vágyom arra, hogy kés alá feküdjek, még akkor sem, ha egy rutin operációról van szó.

Nekem is mindig a mandulám gyullad be amúgy, nekem alapból nagyobb, mint úgy az átlag embereknek, és mondják egy csomószor, hogy ki kellene szedetni, de anya szerint azzal csak rosszabb. Viszont ha beteg vagyok, az mindig csak a mandulám miatt van. De mostanság igyekszek erősíteni az immunrendszerem, hogy ezeket elkerüljem smileeee.gif Viszont rendszerint, ha eszek jégkrémet vagy valami hideget, akkor érzem a torkomon, hogy kicsit sok neki a hideg.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, drfan, Beyla
2014. május 03. 13:21 #7626
- törölt felhasználó -    
Az időjárással + azzal, hogy egyes kis csajszikák nem képesek letenni a Barbie-jukat és végre felnőni. dry.gif
2014. május 03. 13:41 #7627
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mini AJ @ 2014.05.03. 13:21)
Az időjárással + azzal, hogy egyes kis csajszikák nem képesek letenni a Barbie-jukat és végre felnőni. dry.gif

Hát, én a helyedbe örülnék, hogy ha egyesek még Barbi babával játszanának és nem f*sszal.. wink.gif

On:
Azzal, hogy egyesek nem képesek megnevelni a kutyájukat. Minek kell az ilyeneknek kutya?? mad.gif

Ja, és agyf*szt kapok néhány itteni felhasználótól, de komolyan.. dry.gif Értelmiségi teszthez kéne kötni a regisztrációt... blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, MadHatter, drfan, Lizania, Beyla
2014. május 03. 16:01 #7628
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
az agyonsminkelt nem írom le mikből. (csúnya szó)
Mindenhol a 'légy természetes kampány'-ba ütközünk.
De legtöbb helyen mégis a vakolatos plázacicák érvényesülnek.
Akinek van egyedi stilusa azt mindjárt lenézik. Utálom a generációmat grrr.gif
4 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Sofi Chan, Lizania, Beyla
2014. május 03. 16:04 #7629
- törölt felhasználó -    
Idézet (wiky96 @ 2014.05.03. 13:41)
Hát, én a helyedbe örülnék, hogy ha egyesek még Barbi babával játszanának és nem f*sszal.. wink.gif
On:
Azzal, hogy egyesek nem képesek megnevelni a kutyájukat. Minek kell az ilyeneknek kutya?? mad.gif
Ja, és agyf*szt kapok néhány itteni felhasználótól, de komolyan.. dry.gif Értelmiségi teszthez kéne kötni a regisztrációt... blink.gif

Félre értettél, de mindegy. smileeee.gif
2014. május 03. 16:18 #7630
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy nagyon rossz az idő, elment a netem,és még most sincs otthon,úgyhogy most a könyvtárban kell lennem. dry.gif De legalább tesóm a könyvtáros ,és én vagyok csak egyedül itt. biggrin.gif
2014. május 03. 16:22 #7631
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Már megint megáfztam, pedig max akkor mozdultam ki, mikor kivittem a kutyát sétáltatni. Csupa nátha vagyok, éjjel a saját horkolásomra ébredtem fel, szóva igen, jól vagyok.
Plusz már rohadtul elegem van a 14 éves hlyegyerekekből, akiknek interneten tök nagy szájuk van, a befeszített hasukkal villognak - persze gebék - közben élőben alig 155 centik, és megszólalni se mernek. Az ilyenket tényleg sajnálom, mert ha így folytatják rohadtul nem lesz belőlük semmi. Ha az öcsém ilyen lesz, én eskü megverem.
Nem szeretek itthon lenni betegen, mert amúgy se mozdulnék ki, de ilyenkor megint felfedezek hírességeket, akik felkerülnek a 'jövendőbelijeim' listájára, és igen, öreganyám ezért mondja mindig azt, hogy vénlány maradok. sleep.gif
4 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, MadHatter, Beyla
2014. május 03. 22:08 #7632
- törölt felhasználó -    
Az emberekkel és a kegyes hazugságaikkal, azzal, hogy undorító módon becsapnak. És azzal, hogy valahogy mindig én vagyok az áldozat, pedig nem vagyok naiv. És még én vagyok hülyének nézve és ledegradálva. Hányingerem van tőlük és iszonyúan elegem van már belőle. Unom, hogy mindig elveszítek valakit. Egyébként is sok bajom van, bár nem vagyok panaszkodós típus, de ez főleg nem hiányzott... De hát, nem is tudom, mit vártam.
És még a szüleimmel is összevesztem. Klassz.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla
2014. május 04. 16:59 #7633
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Ezzel a zene tanárral, akit kaptunk.blink.gif Mi az már, hogy egészségügyi középiskolában a zene a legnehezebb tantárgy és zenéből javítgatjuk a jegyeinket?! De most komolyan, az anatómia sokkal könnyebb, mint az, amit zenéből tanulunk, ráadásul anatómiából sokkal jobban is áll az egész osztály, mármint osztályzatokban. Sőt, az ápolástan is sokkal jobb, mint ez. Egy hétvége alatt tanuljunk meg 9x3 oldalt valami alig ismert zeneszerzők életrajzával? Egyébként még azt sem tehetjük meg, hogy a legfontosabb dolgokat kimásoljük és megtanuljuk azt, mert ennél a tanárnál nem az számít, hogy a lényeget tudjuk, hanem az, hogy xy nevű zenész nagyapja pl. pékségben dolgozott vagy yx anyjának szomszédja hol született, stb. A körítést kell megtanulnunk jobban, mint maga a zeneszerző életrajzát. És az a vicc, hogy át sem nézi rendesen a dolgozatokat. A múltkor kicsivel több, mint fél perc alatt átnézett és leosztályzott egy 5-6 oldalas dolgozatot ott az órán. Egyébként is mikor fog nekem ez kelleni? Minden fontos, közismert zenészről össze tudom foglalni 10-15 mondatban a lényeget. Értem én, jó tudni meg minden, de azért ami itt megy, az már túlzás.huh.gif Szerencsére még kevesebb, mint két hónap és soha többet nem kell zene órán ülnöm.biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, Szandi0820, drfan, Lizania, Beyla
2014. május 04. 17:23 #7634
Mrs.Jack Frost
Mrs.Jack Frost
Zelo's babe™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1973
Csatolások: 51
Azonosító: 208797
Offline offline
Azzal , hogy holnap suli.És a sok 0.kal Késik a tanárnő 25kor már bent kellett volna lenni de ő meg 45 felé jön mikor nem sokára csöngetnek az első órára :/ akkor fölösleges felkelni 6 óra fele...
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. május 04. 17:36 #7635
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy a nyomorult bíró nem képes megadni a gólt. grrr.gif
2014. május 05. 14:57 #7636
- törölt felhasználó -    
A katolikus iskolával. dry.gif Na de már csak két hónapnyi hittanórát és istenáldást kell kibírnom. closedeyes.gif
na de addig örüljek, amíg ez a legnagyobb problámám. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. május 05. 18:08 #7637
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Most épp a magyar egészségügyi rendszerrel...

2 hete elkezdett fájni a fejem, fogalmam sincs miért, de hol jobban, hol kevésbé. Végre volt ma időm elmenni az orvoshoz. Gondoltam, a héten letudom az orvoshoz járkálást, és kiderül miért fáj... az orvos felírt fájdalomcsillapítót (igaz, mondtam neki, hogy több erős gyógyszerrel próbálkoztam, de azért felírt egy másikat... -.-) majd kaptam beutalót, és nekem mindig sikerül így is bejutnom a rendelésre akadály nélkül. Na most beregisztrálásnál a nő majdnem 2 héttel későbbi időpontot adott. Konkrétan le kellett csesznem, hogy nekem hamarabbi időpont kell, mert már idegbajt kapok a fejemtől...erre csak néz rám, és szülinapomra sikerült beszorítania. Unom, hogy nem lehet egyből elintézni, hanem hónapokig húzódik még..

Ezen valamit változtatni kellene... szerintem..
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820
2014. május 05. 20:07 #7638
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A betegségből... malade.gif nem tudom pontosan, mi ez és honnan kaptam el, de szörnyű. Alig állok a lábamon, a gyomrom kavarog, kicsit a fejem is fáj, és egész nap egy zacskó ropit és fél csomag kekszet ettem (pontosabban ennyi maradt meg bennem...). Ráadásul tejet sem ihatok, hanem helyette hideg teát kell kortyolgatnom (a teát még melegen is utálom, nemhogy hidegen...).
2 felhasználónak tetszik: Lil98, drfan
2014. május 05. 20:21 #7639
- törölt felhasználó -    
A fent megjelelő reklámot... sleep.gif
2014. május 05. 20:40 #7640
- törölt felhasználó -    
Az egyik osztálytársam majdnem fejbe rúgott, - igen lábbal, és ráordítottam, aztán úgy jött ki, hogy én egy hisztigép vagyok. blink.gif
540 oldal 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!