Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 01. 01:10 #7861
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
1. Hogy az interneten mindenki végtelen tudású Einstein és minden létező témában tud intellektuális vitákat folytatni, melynek mindig az a végeredménye, hogy te halálosan idióta vagy és minek létezel.
2. Hogy Facebookon mindenki elmélyült, érett gondolkodású filozófus, aki napi lelki táplálékát az élet komolyságáról és a mindennapok túléléséről szóló, nyáltól-takonytól csöpögő idézetekből szerzi. (Vagy Paulo Coelhotól.)
3. A kettes pontból kiindulva tehát még azzal van tele a tököm, hogy az ismerőseim állandóan bölcselkednek Facebookon. De komolyan. Ál-lan-dó-an. 110.gif
14 felhasználónak tetszik: Annie Horvath, Szandi0820, Vampiregirl1, AFCfan, Bae Hee Yeon, Beyla, Lil98, Seherezade1050, Angel, LexiCobain, Genevieve, menthol, Kristen18, icarlyluv
2014. július 01. 07:47 #7862
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Azzal, hogy egy hónapra előre képtelenség szállást foglalni 1-1 éjszakára. Vagy nincs már hely, vagy nem fogadják el a szépkártyámat, de csak most nem ám, pont akkor nem, amikor én menni tudnék. mad.gif Ja, de akad olyan szálláshely is, ami úgy tűnik, magasról tesz arra, hogy visszaigazolja a foglalást, vagy legalább annyit visszaböffentsen, hogy bocs, tele vagyunk. mad.gif Sajnos vannak emberek, akik bizonyos időszakban képtelenek annyira előre tervezni, hogy foglalni tudjanak, mert a munkáltató képtelen eldönteni még előző nap délelőtt is, hogy lesz másnap a meló... Szóval iszonyatosan elegem van. Nem akartam hosszú nyaralást, mert akar a frász ilyen qvamelegben kimozdulni, de 1-2 nap környezetváltozás nyilván kell. De azt sem lehet. Komolyan, már ott tartok, hogy nem megyek sehová. reklamalo.gif Csak tudnám, hogy egy szállás mi a jó büdös ** nem fogadja el a szépkártyát pont a csúcsszezonban, ha egyszer amúgy elfogadja??! reklamalo.gif
8 felhasználónak tetszik: Szandi0820, AFCfan, Beyla, Lil98, Angel, Genevieve, menthol, Kristen18
2014. július 01. 12:12 #7863
- törölt felhasználó -    
Idézet (AFCfan @ 2014.06.26. 18:48)
Azokkal a drága fórumozókkal, akik nem bírják felfogni, hogy olyan ,,játékok"-ban, ahol válaszolni kellene az előtte lévő bejegyzésre, nem azt kell művelni, amit ők. Képesek akár évekkel ezelőtti válaszra is reagálni, ami nagyon zavaró, sőt, egymás után reagálják le a hónapokkal ezelőtti bejegyzéseket. És ha az ember többször szól nekik, akkor se képesek leállni...


Nekem is pont ezzel... dry.gif
2014. július 01. 13:20 #7864
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Már jó ideje nem írtam ebbe a topikba, de ma engem is sikeült felpaprikázniuk a kedves fórumozóknak. Ebből adódóan nekem a mai társasdalom tinédzser tagjaiból van elegem. Mindenki ítélkezik, anélkül, hogy ismerné a másikat vagy épp egy olyan előadót, akiről semmit nem tud. Pont ma találkoztam egy ilyennel. Épp Marilyn Mansont szidta valaki, akinek a körme hegyéig sem ér fel az illető hölgy. Oké, én elismerem, hogy nem a legvisszafogottabb sem magatartásilag, sem szövegileg, se külsőre, de ettől még nem feltétlenül rossz ember és nehogy már a külseje miatt ítéljünk el valakit, pláne, ha még egyetlen számát se hallottuk. Persze az ember magyarázhat egy Austin Mahone meg Justin Bieber meg nem tudom milyen "tinisztárok" fanatikusainak, úgyis csak felesleges szájtépés az egész.

Csak kicsit furcsa, hogy amikor én voltam tini (ami nem is volt olyan régen), akkor nem az volt az első reakció, hogy lefikázzuk XY-t a francba, csak mert nem tudunk róla semmit, hanem igyekeztünk információkat gyűjteni róla, megbizonyosodni arról, hogy igazunk volt vagy tévedtünk az adott személlyel kapcsolatban. Most azért Mansont védem, mert őt érte támadás, de bármelyik kedvencemmel így tennék, ha alaptalanul vádolnák. Szóval, a mai napig emlékszem arra a napra, amikor életemben először hallottam Mansonról, egy osztálykiránduláson történt. Megrettentem, megbotránkoztam azoktól a dolgoktól, amiket hallottam tőle (12 voltam), aztán eljutottam arra a szintre, hogy felkeltette a figyelmemet, kíváncsivá tett. Meghallgattam egy-két számát, egy egész albumot, kettőt, hármat és észrevétlenül megszerettem annak ellenére, hogy alig néhány héttel korábban még a frászt hozta rám. Ez hiányzik a mai tinikből: az érdeklődés, a felfedezés és megismerés iránti kíváncsiság. Mert ők csak azt szeretik, amit a Disney csatorna tálal nekik, ha lehet aranytálcán, mert hát ugye, adjuk meg a módját. Ezért lesznek (és vannak) olyanok, amilyenek... Istenítik az ő kis Justinkájukat meg a One Directiont (amivel semmi probléma nincs, mindenki el tudja dönteni, milyen zenei stílus áll hozzá közel), de ne feledkezzünk meg, hogy ők is csak ugyanolyan emberek (ha olykor nem rosszabbak), mint azok, akiket a külsejük alapján ítélnek meg. Egy bizonyos szinten már nem számít, hogy magas vagy vagy alacsony, hosszú-e a hajad, sminkeled-e magad vagy épp te vagy az, akitől mindenkit a frász kerülget. Lehetsz a világ legvonzóbb férfija vagy nője, ha belül, a lelkedben romlott vagy.

minden éremnek két oldala van...
14 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, AFCfan, Lil98, Genevieve, iannina, menthol, Seherezade1050, joe_r, Kristen18, TarjaNightwish, Jody, anna89, icarlyluv
2014. július 01. 13:33 #7865
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.01. 13:20)

Csak kicsit furcsa, hogy amikor én voltam tini (ami nem is volt olyan régen), akkor nem az volt az első reakció, hogy lefikázzuk XY-t a francba, csak mert nem tudunk róla semmit, hanem igyekeztünk információkat gyűjteni róla, megbizonyosodni arról, hogy igazunk volt vagy tévedtünk az adott személlyel kapcsolatban. [/size][/b]


Most elcsodálkoztam. Látom, hogy velem egyidős vagy, és én pont az ellenkezőjét éltem meg tiniéveim során. Hogy rengetegen ész nélkül kritizálnak mindent, amiről fogalmuk sincs. ^^" (Meg hogy ha nem hallottunk még valakiről, az nem lehet híres. Hiába hívják azt az embert pl Freddie Mercury-nak, ő még nem hallott róla, ergo mégis ki az. XDDD) Szóval ez szerintem valami, ami soha nem változik.
6 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, LexiCobain, AFCfan, Szandi0820, menthol, Seherezade1050
2014. július 01. 13:48 #7866
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2014.07.01. 13:33)
Most elcsodálkoztam. Látom, hogy velem egyidős vagy, és én pont az ellenkezőjét éltem meg tiniéveim során. Hogy rengetegen ész nélkül kritizálnak mindent, amiről fogalmuk sincs. ^^" (Meg hogy ha nem hallottunk még valakiről, az nem lehet híres. Hiába hívják azt az embert pl Freddie Mercury-nak, ő még nem hallott róla, ergo mégis ki az. XDDD) Szóval ez szerintem valami, ami soha nem változik.


Igen, sajnos ezzel is volt szerencsém találkozni, de az ész nélküli ítélkezés volt a leggyakoribb meg az állandó képmutatás... Tudod, arra gondolok, hogy amint egy előadó felkapott lett, akkor mindenki odavolt értük, de ha a kedvenc dalukról kérdezted őket, akkor természetesen az volt a válasz, hogy a legújabb és csak azokat ismerték, amikhez videoklip is készült, hisz mindenki a tévé képernyőjére volt rátapadva... óóó, hülye vagyok, ez most is így van... dry.gif

Komolyan mondom, a mai fiatalokat csak sajnálni tudom... nincs életük, abba nőnek bele, hogy a média által futószalagon gyártott valóságshow-"sztárokat" és "tinibálványnak" kikiáltott lecsúszott sztárok rokonait tekintsék példaképnek... pusztulat, ami most megy...
3 felhasználónak tetszik: AFCfan, Szandi0820, menthol
2014. július 01. 13:48 #7867
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Egy kicsit meghűlt bennem a vér.

Ma éppen álltam a buszvégen, és néztem ki a fejemből, mikor meglátok egy nagy csapat kb. 12-13 éves gyereket, kezükben a cigi, meg az energiaital, amit úgy isznak, mintha víz lenne, és a drágábbnál-drágább telefonok meg hasonlók. blink.gif Oké, megtehetik, de a gyereknek nem kell ilyen *ultramodern* telefon, hanem egy hagyományos, amin hívni lehet őt... de most komolyan. A következő az lesz, hogy a csecsemők tableten játszanak?? dry.gif

Én ennyi idősen nem is mertem volna ilyeneket csinálni, mert anyám kitekerte volna a nyakamat. Nem hogy ilyet, de még káromkodni sem, mert ahogy meghallották kaptam a szappanomat, amit egy órán keresztül szopogatnom kellett...
Oké, hogy nem volt olyan rég, de én tudom mit tehettem meg akkor, és mit nem. De ezek?!

(Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van)
9 felhasználónak tetszik: Kristen18, LexiCobain, AFCfan, Lil98, Szandi0820, menthol, Seherezade1050, anna89, Beyla
2014. július 01. 16:58 #7868
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
A hülye konyhafelújítással...már másfél hete folyamatosan fúrnak, ki-be járkálnak a szerelők, szerintem a szomszédok már utálnak minket a sok hangoskodástól de a legrosszabb hogy semmi főtt kaja. sad.gif Elég szar minden nap kukoricapelyhen, vajaskenyéren és mikrózott virslin élni biggrin.gif
2014. július 01. 17:14 #7869
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Hű, micsoda nethuszárkodások vannak itt... mindjárt még a muskéták is előkerülnek. ohmy.gif rohog.gif
A mai napon kb. mindennel, de leginkább a faluval. Lassan 22 év alatt sem sikerült megszoknom, hogy itt mindenkinek mindenről tudnia kell és ismernie kell mindenkit. Ma volt egy haláleset a faluban és délután háromra kértek kiharangozást. A tiszinéni még nem tudta kirakni, hogy kit is fognak temetni és mikor, így délután negyed négyre már két olyan néni volt ott érdeklődni arról, hogy kicsoda is volt, akik menni is alig tudnak. rolleyes.gif Amikor apukám meghalt, dettó ugyanez volt: én reggel fél hétkor tudtam meg és apu unokatesója már reggel nyolcra rég tudta. dry.gif Mihelyst lehet, költözöm városba, mert ezt már komolyan nem bírom...
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Beyla
2014. július 01. 17:39 #7870
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Most azzal, hogy néha csak úgy a semmiből elkezd fájni meg szúrni a vállam. De nagyon. Ma már kétszer is majdnem elsírtam magam. Szerintem kábé ilyen érzés lehet, amikor hátbaszúrják az embert reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Kristen18, Szandi0820
2014. július 01. 18:43 #7871
- törölt felhasználó -    
Meghúztam a nyakam..
2014. július 01. 19:15 #7872
- törölt felhasználó -    
Azzal,hogy amikor van egy sztár aki elkövet valami olyan dolgot ami nem épp a leghelyesebb akkor a legnagyobb „fanjai” úgy érzik,hogy ők tudják miért csinálta,hol,mikor,mióta. Úgy beszélnek,írnak róla mintha ők is ott lettek volna vele. Mert hát persze ők mindent tudnak róla. Amikor pedig valaki azt mondja nekik,hogy „azért mégse mondj ilyeneket mert nem ismered őt személyesen és nem tudhatod mit gondol,mit miért tesz,mikor,hol és egyebek” akkor ő van felháborodva. Azt válaszolja a bátor megjegyzőnek(aki szólt,hogy azért ne úgy beszéljen mintha ő lenne a belső énje) hogy ő nem tud semmit és hogy a megjegyző azt állítja,hogy a „mindenttudó” is csak a levegőbe beszél. Könyörgöm,nem mondott ilyet csak elmondta a véleményét,ami szerintem helyénvaló,hisz ne beszéljen már úgy mintha egész életében annak a sztárnak az árnyékaként élne. Nagyon nem értem az ilyen embereket. Majd ha megismeri és be tudja bizonyítani,hogy mindent tud első kézből(a sztártól) akkor majd elhiszem,hogy tényleg igazat mond.Addig amíg pedig nem így van,addig ne álljon le vitatkozni a jogosan megjegyzést tevőkkel,és ne vádolja olyan dologgal amit nem is csinált.
7 felhasználónak tetszik: Lil98, LexiCobain, Kristen18, Szandi0820, AFCfan, icarlyluv, Beyla
2014. július 01. 20:16 #7873
- törölt felhasználó -    
Idézet (Angel @ 2014.07.01. 13:48)
Egy kicsit meghűlt bennem a vér.
Ma éppen álltam a buszvégen, és néztem ki a fejemből, mikor meglátok egy nagy csapat kb. 12-13 éves gyereket, kezükben a cigi, meg az energiaital, amit úgy isznak, mintha víz lenne, és a drágábbnál-drágább telefonok meg hasonlók.  blink.gif  Oké, megtehetik, de a gyereknek nem kell ilyen *ultramodern* telefon, hanem egy hagyományos, amin hívni lehet őt... de most komolyan. A következő az lesz, hogy a csecsemők tableten játszanak??  dry.gif 
Én ennyi idősen nem is mertem volna ilyeneket csinálni, mert anyám kitekerte volna a nyakamat. Nem hogy ilyet, de még káromkodni sem, mert ahogy meghallották kaptam a szappanomat, amit egy órán keresztül szopogatnom kellett...
Oké, hogy nem volt olyan rég, de én tudom mit tehettem meg akkor, és mit nem. De ezek?!
(Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van)

Ismerős szituáció.Rég én is ittam az energiaitalt,de nem úgy mint most a tinik.1 vagy 2 éve,hogy leszoktam a szívem miatt.Az első telefonomat 3-4.-be kaptam,felcsúsztathatós telefon.Pár évvel később kaptam egy érintőképernyős telefont,de akkor még nem tudtam netezni rajta.2012-be kaptam meg a mostani telefonomat.Jó,hogy szoktam nézegetni telefonokat,ha elromlik egy a telefon,de nem iPhone féléket nézegetek,én olyan lány vagyok aki mindig leejti a telefont,akkor minek vegyek 100 ezres telefont?Annyit tud a 20-30 ezres telefon mint a 100 ezres.
Na és novemberbe szervizbe vittük a telefonomat és a régit kellett használnom.Semmi bajom nem volt,amíg várakoztam a buszra tudtam játszani rajta.Az egyik fiú osztálytársam aki mindenkibe szeret belekötni meglátta a telefonomat és rögtön megjegyzést fűzött.Akkor már gondoltam,hogy lehet nincs is neki telefonja és pár hónapja kiderült,hogy telefonja nincsen.Ha nincsen neki akkor miért csinálja ezt?Büszkélkedni akar?Hát sikerült... rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Angel, Annie Horvath, Beyla
2014. július 02. 11:08 #7874
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Tudjátok, nem az a tragédia, hogy letörött a körmötök vagy rosszul sikerült a bizonyítványok, esetleg egyes tagok nem normálisak. Az igazi tragédia az, amikor 3 hónap alatt elveszíted édesanyád és édesapád. Nagyon becsüljétek és szeressétek a szüleiteket, mert ők csak jót akarnak neked és minden hülyeségeddel együtt szeretnek.
9 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Corby, Annie Horvath, anna89, AFCfan, Jody, icarlyluv, Lil98, Beyla
2014. július 02. 11:15 #7875
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2014.07.02. 11:08)
Tudjátok, nem az a tragédia, hogy letörött a körmötök vagy rosszul sikerült a bizonyítványok, esetleg egyes tagok nem normálisak. Az igazi tragédia az, amikor 3 hónap alatt elveszíted édesanyád és édesapád. Nagyon becsüljétek és szeressétek a szüleiteket, mert ők csak jót akarnak neked és minden hülyeségeddel együtt szeretnek.

Úristen, nagyon sajnálom. ohmy.gifo sad.gif
2014. július 02. 11:17 #7876
- törölt felhasználó -    
Idézet (anna89 @ 2014.07.02. 11:15)
Úristen, nagyon sajnálom. ohmy.gifo sad.gif

arra hogy megint megbetegedtem-.- Nyáron betegnek lenni? hát ez se semmi -.-
2014. július 02. 11:46 #7877
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2014.07.02. 11:08)
Tudjátok, nem az a tragédia, hogy letörött a körmötök vagy rosszul sikerült a bizonyítványok, esetleg egyes tagok nem normálisak. Az igazi tragédia az, amikor 3 hónap alatt elveszíted édesanyád és édesapád. Nagyon becsüljétek és szeressétek a szüleiteket, mert ők csak jót akarnak neked és minden hülyeségeddel együtt szeretnek.

Részvétem.
2014. július 02. 15:10 #7878
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.01. 13:20)
Csak kicsit furcsa, hogy amikor én voltam tini (ami nem is volt olyan régen), akkor nem az volt az első reakció, hogy lefikázzuk XY-t a francba, csak mert nem tudunk róla semmit, hanem igyekeztünk információkat gyűjteni róla, megbizonyosodni arról, hogy igazunk volt vagy tévedtünk az adott személlyel kapcsolatban.

Látom más is kiemelte már ezt a részt, én is megteszem. Nem sokkal vagyok nálad idősebb, de az én időmben is jelen volt, hogy leszóljuk XY-t, pedig azt se tudjuk, "eszik-e vagy isszák". [vagy tudták, de csak egyvalamit ismertek tőle, de mint tudjuk egy szerep/dal nem szerep/dal] Én voltam az egyik példa erre. Pontosabban, hogy az én kedvenceimet előszeretettel szólta le / nézte le a többség, úgy, hogy különösebben utána sem néztek a dolgoknak. Úgyhogy én hozzá voltam - meg vagyok is - szokva ahhoz, hogy én valamiféle "külön állatfaj" vagyok, aki olyan előadókat, művészeket szeret, akit a többség nem, sőt, nem is nagyon ismer. De mai fejjel nem is bánom, ezzel nem én vagyok kevesebb, hanem ők. Mert ugyan tisztában vagyok a csapból is folyó populáris rémségekkel is (mivel ha akarja sem tudja 100%-osan kikerülni az ember), de megvannak a saját kedvenceim, akiket csak egy szűkebb vagy idősebb réteg ismer (el). Én abban bízom, hogy a mai tinik is lesznek egyszer felnőttek, akik kinövik ezeket a gyermeteg rajongásokat és felfedezik az értékeket is előbb-utóbb. smileeee.gif

Idézet (Angel @ 2014.07.01. 13:48)
Egy kicsit meghűlt bennem a vér.
Ma éppen álltam a buszvégen, és néztem ki a fejemből, mikor meglátok egy nagy csapat kb. 12-13 éves gyereket, kezükben a cigi, meg az energiaital, amit úgy isznak, mintha víz lenne, és a drágábbnál-drágább telefonok meg hasonlók.  blink.gif  Oké, megtehetik, de a gyereknek nem kell ilyen *ultramodern* telefon, hanem egy hagyományos, amin hívni lehet őt... de most komolyan. A következő az lesz, hogy a csecsemők tableten játszanak??  dry.gif

Akkor mit szólsz/szóltok az én sztorimhoz? A minap jöttem haza a boltból (bevásárlás), amikor egy harmincas éveinek elején járó anyuka meg egy hasonló korú apuka beszélgetését volt "szerencsém" elcsípni. Az anyuka, amikor valahogy szóba került a cigi, azt mondta a másik apukának, hogy igen, hagyni kell, hogy a kisgyerek kipróbálja a cigit. blink.gif Sőt, még adott is neki pár szálat valami bulira, mert kért... Na, szépen vagyunk... mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Angel, Beyla, LexiCobain
2014. július 02. 16:09 #7879
- törölt felhasználó -    
A testvérem folyton megsértődik..
2014. július 03. 17:46 #7880
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2014.07.02. 15:10)
Akkor mit szólsz/szóltok az én sztorimhoz? A minap jöttem haza a boltból (bevásárlás), amikor egy harmincas éveinek elején járó anyuka meg egy hasonló korú apuka beszélgetését volt "szerencsém" elcsípni. Az anyuka, amikor valahogy szóba került a cigi, azt mondta a másik apukának, hogy igen, hagyni kell, hogy a kisgyerek kipróbálja a cigit. blink.gif Sőt, még adott is neki pár szálat valami bulira, mert kért... Na, szépen vagyunk... mellow.gif


Egy részt a szülő a hibás, amiért engedi, és nem törődik vele (nekem húgom kezdett el 13 évesen cigizni, és már a fél falu tudta, volt osztálytársaim is kíváncsiskodtak, hogy otthon tudják-e? Erre elmondtam anyunak, ő leteremtette kb. 10-15 percig csak dumált hozzá, aztán húgom azóta is, mint a gyárkémény...és nagyon nem hatotta meg a hegyi beszéd...)
Másrészt én (mivel én nem szívom ezt a koporsószöget) elszívatnék a gyerekkel pár doboz cigit, hogy utána egy jót hányjon tőle, aztán megtanulná, hogy mit csináljon..(kicsit szadista vagyok, meg agresszív, tudom, de általában inkább önveszélyes típus...biggrin.gif)

On:
A mostani fiatalok nem tudnak írni. Esküszöm! Sok fiatallal szoktam beszélgetni, és olyan hibákat ejtenek blink.gif (eltekintve a betű felcseréléstől, mert az nálam is szokott lenni a gyorsírás miatt...)
S amikor szólsz neki, akkor te nem tudhatod, mert ő jobban tudja, nem vagy te két lábon járó értelmező kéziszótár, meg lexikon, meg hasonló szakkönyvek.
S mindez azért, mert nem figyelnek oda a tanárok a diákokra. Unokaöcsém pl. olyan hibásan és lassan ír, mintha most kezdené majd csak a 2. osztályt blink.gif (mikor most megy 4.-be). Év közben nézegettük az írás füzetét, és a tanár aláírta, hogy látta a füzetet, de olyan hibák voltak, hogy csak néztem...
Szóval egy általános iskolába rendes odafigyelő tanárok kellenének, hogy ne legyenek a gyerekek analfabéták.
Aztán az idősebb korosztály, akik már középiskolába járnak...MÉG BORZALMASABBAK!!! Már én érzem rosszul magam, amikor 25x javítom ki, és még mindig...meg a még idősebb korosztály blink.gif bele sem merek gondolni, hogy lesznek így orvosok meg hasonlók unsure.gif

(Tisztelet a kivételnek, mert az mindig van...még mindig...)
6 felhasználónak tetszik: Bae Hee Yeon, Lil98, Annie Horvath, Beyla, LexiCobain, Szandi0820
540 oldal 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!