Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. július 07. 22:30 #7901
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Az előítéletekkel. Soha életemben nem fogom tudni felfogni, miért ítélkeznek emberek a külsőségek alapján. Mint néhány nappal korábban, ma is Mansonnal indult az egész. Mindig megfogadom, hogy a saját cikkeim alatt nem olvasom a hozzászólásokat, aztán mégsem bírom megállni, pláne, ha egy olyan személyről van szó, akit tisztelek és kedvelek. Továbbra is hangsúlyozom, én is belátom, hogy Manson nem az a tipikus ártatlan bárányka, DE több érzés és tehetség szorult bele, mint ezekbe a mai divatmajmokba. (Elég elolvasni azt az üzenetet, melyet édesanyja halálakor írt.) Nah és a mai nőnemű lény (nincsenek rá más szavak) közölte, hogy a frászt hozza rá Manson, akit undorítónak tart, akinek egyetlen dalát nem hallotta és nem is fogja, és úgy véli, még JB is jobb nála. nea.gif Miaf...? Nem is ismeri... Gratulálok, már nem csak gerinc, de agy és ész nélkül is képesek életben maradni emberek... lolhit.gif

Aztán ott van az új kedvencem, Andy Biersack. Pontosan egy héttel ezelőtt fedeztem fel a Black Veil Brides zenekart és teljesen beleszerettem a zenéjükbe, a mondanivalójukba és abba, ahogyan az élethez állnak. Fiatalok, igen, pimaszul fiatalok és tehetségesek, de beleolvasgatva az itteni véleményekbe róluk... hát megdöbbentem. Andyt hozom példának, mert ma éppen az ő adatlapján nézelődtem. Ő az egyik legédesebb, legkedvesebb, legszerethetőbb zenész, akit az utóbbi egy évben volt szerencsém megismerni, felfedezni. Oké, elismerem, hogy néhány évvel korábban kicsit (nagyon) sok sminket viselt (akárcsak a zenekar többi tagja), DE ez mit sem von le az értékéből, a tehetségéből. Nos, a hozzászólásokban volt "szerencsém" azt olvasgatni, miszerint ronda, undorító, tehetségtelen (akárcsak Mansonnál), de kérdem én: ezek a nagy ítélkezők hallották valaha énekelni? (Mert az is felmerült, hogy üvölteni tud csak. Ember, az a legritkább, mikor üvölt, legtöbb esetben ÉNEKEL, mert ő nem csak nyivákolni tud...) Nah meg arról ne beszéljünk, hogy ha Andy is beállt volna a tinimajmok sorába és nem festené magát, nem lenne kivarrva a fél teste és nem feketében járna éjjel-nappal, akkor itt nyálaznának, hogy milyen édes. És tudjátok mit? Inkább legyen kevesebb rajongója, de azok igaziak legyenek, mint ott van a nemtudommeddig áhított Justin Bieber (azért említem, mert épp hozzá hasonlították), aki Andy bokájáig sem ér fel. Hogyan lehetne egy élőben énekelni nem tudó botrányhőst tehetségesebbnek titulálni, mint ezt a másik, vele hasonló korú, botrányoktól mentes, csupaszív zenészt? Nem értem... De persze mindig azok a legnagyobb kritikusok, akik csak az érem egyik oldalát ismerik...
12 felhasználónak tetszik: Szandi0820, TarjaNightwish, Vampiregirl1, Beyla, icarlyluv, Lil98, Angel, CorneŁia, AFCfan, itsjustme, Marilyn Lawite, Kittisz
2014. július 08. 13:27 #7902
- törölt felhasználó -    
Tegnap befestettem a hajamat szőkére,mert már untam a barnát és vörös lett a hajam!!De persze csak elöl,mert hátul már nem tűzvörös,csak vörösesszőke.Most járhatok pár hétig sapkával a fejemen.Csodás... mad.gif help.gif
2014. július 08. 14:56 #7903
- törölt felhasználó -    
Idézet (Geraldine @ 2014.07.08. 13:27)
Tegnap befestettem a hajamat szőkére,mert már untam a barnát és vörös lett a hajam!!De persze csak elöl,mert hátul már nem tűzvörös,csak vörösesszőke.Most járhatok pár hétig sapkával a fejemen.Csodás... mad.gif  help.gif

Hogy csináltad? Értek valamennyire hozzá, talán tudok segíteni.
2014. július 08. 15:01 #7904
- törölt felhasználó -    
egyedül lány..23 fiúval..asszem depis leszek cry.gif
2014. július 08. 15:06 #7905
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Dörög az ég, esik az eső. Utálom az ilyet. cry.gif
1 felhasználónak tetszik: drfan
2014. július 08. 15:51 #7906
- törölt felhasználó -    
Igaz nem ma, de jelen pillanatban az időjárással. Egyszerűen megőrülök, egyik nap 40 fok van, másik nap pedig zuhog az eső és brutálisan lehűl a levegő.. 110.gif Én ezt már sem idegileg, sem egészségügyileg nem bírom, szörnyen fáj a fejem ezektől az extrém időjárás-változásoktól.. wacko.gif mellow.gif
2014. július 08. 15:56 #7907
- törölt felhasználó -    
azzal, h mióta nyár van egyszer nem volt strandidő... és egész nap csak a házban ülök, mert itt ebben a szar faluban, ahol lakok, semmit de tleg semmit nem lehet csinálni biggrin.gif... elegem van.
2014. július 08. 18:11 #7908
- törölt felhasználó -    
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.07. 22:30)
Az előítéletekkel. Soha életemben nem fogom tudni felfogni, miért ítélkeznek emberek a külsőségek alapján. 

Aztán ott van az új kedvencem, Andy Biersack. Pontosan egy héttel ezelőtt fedeztem fel a Black Veil Brides zenekart és teljesen beleszerettem a zenéjükbe, a mondanivalójukba és abba, ahogyan az élethez állnak. Fiatalok, igen, pimaszul fiatalok és tehetségesek, de beleolvasgatva az itteni véleményekbe róluk... hát megdöbbentem. Andyt hozom példának, mert ma éppen az ő adatlapján nézelődtem. Ő az egyik legédesebb, legkedvesebb, legszerethetőbb zenész, akit az utóbbi egy évben volt szerencsém megismerni, felfedezni. Oké, elismerem, hogy néhány évvel korábban kicsit (nagyon) sok sminket viselt (akárcsak a zenekar többi tagja), DE ez mit sem von le az értékéből, a tehetségéből. Nos, a hozzászólásokban volt "szerencsém" azt olvasgatni, miszerint ronda, undorító, tehetségtelen (akárcsak Mansonnál), de kérdem én: ezek a nagy ítélkezők hallották valaha énekelni? (Mert az is felmerült, hogy üvölteni tud csak. Ember, az a legritkább, mikor üvölt, legtöbb esetben ÉNEKEL, mert ő nem csak nyivákolni tud...) Nah meg arról ne beszéljünk, hogy ha Andy is beállt volna a tinimajmok sorába és nem festené magát, nem lenne kivarrva a fél teste és nem feketében járna éjjel-nappal, akkor itt nyálaznának, hogy milyen édes. És tudjátok mit? Inkább legyen kevesebb rajongója, de azok igaziak legyenek, mint ott van a nemtudommeddig áhított Justin Bieber (azért említem, mert épp hozzá hasonlították), aki Andy bokájáig sem ér fel. Hogyan lehetne egy élőben énekelni nem tudó botrányhőst tehetségesebbnek titulálni, mint ezt a másik, vele hasonló korú, botrányoktól mentes, csupaszív zenészt? Nem értem... De persze mindig azok a legnagyobb kritikusok, akik csak az érem egyik oldalát ismerik...



Régen a Placbo-t is hogy fújolták, mert az énekes biszex, meg ő is festette magát, vagy ki tudja, valójában mi volt a bajuk vele. Na, az együttes azóta is létezik, és azóta is szuper, minőségi dalokat jelentet meg. Minél régebbi egy együttes, annál kevesebb megszólás éri a külsejük miatt (észrevételeim alapján wink.gif ).
4 felhasználónak tetszik: LexiCobain, AFCfan, Lil98, itsjustme
2014. július 08. 18:15 #7909
krisztucsá
krisztucsá
visszatérő vendég
 
Státusz"If you love me right, we fuck for life."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 354
Csatolások: 12
Azonosító: 192108
Offline offline
A fogfájásommal. Fáj és semmit nem tudok csinálni tőle.(Bezzeg, amint holnap belépek a fogorvoshoz tuti még azt is el fogja felejteni a fogam, hogy hol fájt.)
2014. július 08. 18:32 #7910
- törölt felhasználó -    
Azzal hogy az emberek olyanok mint a kutyák.Ugatnak ha nem ismernek valakit.Elmondják a másikat minden féle sza.rnak (már bocsánat de így van közbe meg nem ismerik).A második ok ami miatt tele van a nemlétezőm a mostani tini lányokkal(igaz én is az vagyok de ezért az már túlzás).Böngészek a neten és látom hogy feltöltött egy új profilképet az egyik kislány aki most megy hetedikbe hát nagyot néztem mert egy kiló smink volt rajta és kinézett vagy 18-nak. Sajnos manapság ilyen világba élünk.
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2014. július 08. 19:17 #7911
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Idézet (Pipi @ 2014.07.08. 18:11)
Régen a Placbo-t is hogy fújolták, mert az énekes biszex, meg ő is festette magát, vagy ki tudja, valójában mi volt a bajuk vele. Na, az együttes azóta is létezik, és azóta is szuper, minőségi dalokat jelentet meg. Minél régebbi egy együttes, annál kevesebb megszólás éri a külsejük miatt (észrevételeim alapján  wink.gif ).


Ez részben igaz is, de ha Mansont vesszük alapul, 1989 óta tevékenykedik és nem unják a piszkálását blink.gif Egyébként a Placebónál sem értettem ezt a nagy utálkozást... aki szereti őket, az úgyis szeretni fogja őket, ha biszex Molko, ha nem. Aki meg nem szereti őket, annak legyen már édesmindegy...
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, itsjustme
2014. július 08. 19:21 #7912
- törölt felhasználó -    
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.08. 19:17)
Ez részben igaz is, de ha Mansont vesszük alapul, 1989 óta tevékenykedik és nem unják a piszkálását  blink.gif  Egyébként a Placebónál sem értettem ezt a nagy utálkozást... aki szereti őket, az úgyis szeretni fogja őket, ha biszex Molko, ha nem. Aki meg nem szereti őket, annak legyen már édesmindegy...

Figyelj ez most olyan, hogy nem szeretheti minden ember a minőséget, a diort meg a chanelt .. a kínai piacnak is meg kell élnie... ugyan ez vonatkozik a zenére is / tudom kicsit szélsőséges példa volt, de azt hiszem jól szemlélteti a mondanivalóm
3 felhasználónak tetszik: LexiCobain, AFCfan, itsjustme
2014. július 09. 09:31 #7913
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy újabban úgy nézem felcserélődnek a szerepek. Az elmúlt egy hétben háromszor (háromszor!!!) voltam szemtanúja annak, hogy a nő nyitott a férfinak ajtót! Mi a fene? 110.gif ohmy.gif
Lehet, hogy én vagyok túl maradi, de nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a nők nem csak dolgoznak, vezetik a háztartást stb... lassan már ők is kezdeményeznek, udvariaskodnak és futnak a férfi után. fool.gif
Ne értsen félre senki, egyik nemet se akarom becsmérelni, mert mindkét oldalon vannak idióták, mindkét félnek megvan a hibája és nem háborogni akarok, hogy a férfi ezt hogy képzeli, elvégre a nőben sincs ezek szerint tartás. Csak basszus... ez már sok, miért nem tudnak a nők nők maradni, a férfiak meg férfiak?
8 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Szandi0820, AFCfan, Beyla, Lil98, itsjustme, Angel, Corby
2014. július 09. 13:11 #7914
- törölt felhasználó -    
Idézet (LexiCobain @ 2014.07.08. 19:17)
Ez részben igaz is, de ha Mansont vesszük alapul, 1989 óta tevékenykedik és nem unják a piszkálását  blink.gif  Egyébként a Placebónál sem értettem ezt a nagy utálkozást... aki szereti őket, az úgyis szeretni fogja őket, ha biszex Molko, ha nem. Aki meg nem szereti őket, annak legyen már édesmindegy...



mondjuk ez igaz. dry.gif Lehet, hogy Manson az, akinek a külsejét nem lehet megszokni. Végül is az csak egy image. Amikor 2006-ban Magyarországra jött koncertezni, előtte hatalmas tiltakozást, szenvedést levágtak a Szikoráék, az felért egy közröhejjel. (Amúgy meg pont ő támadja Mansont... álszent "gidarontó" dry.gif blöá ) reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: LexiCobain, AFCfan, itsjustme
2014. július 09. 13:20 #7915
- törölt felhasználó -    
Idézet (Maise93 @ 2014.07.09. 09:31)
Azzal, hogy újabban úgy nézem felcserélődnek a szerepek. Az elmúlt egy hétben háromszor (háromszor!!!) voltam szemtanúja annak, hogy a nő nyitott a férfinak ajtót! Mi a fene?  110.gif  ohmy.gif 
Lehet, hogy én vagyok túl maradi, de nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy a nők nem csak dolgoznak, vezetik a háztartást stb... lassan már ők is kezdeményeznek, udvariaskodnak és futnak a férfi után.  fool.gif
Ne értsen félre senki, egyik nemet se akarom becsmérelni, mert mindkét oldalon vannak idióták, mindkét félnek megvan a hibája és nem háborogni akarok, hogy a férfi ezt hogy képzeli, elvégre a nőben sincs ezek szerint tartás. Csak basszus... ez már sok, miért nem tudnak a nők nők maradni, a férfiak meg férfiak?


ohmy.gif Nekem is volt ilyen észrevételem, de azzal a sajnálatos mementóval, hogy némely férfi el is várja, hogy a nő udvariaskodjon vele szemben. Pl. a tömegközlekedési eszközön a pasigyorsan rohan, hogy leüljön a szabad helyre, hogy a "fáradt" hátsóját leparkolja, de a nő, aki nem csörtet, de oda tart, hoppon marad. (Mellesleg a pali nagy fáradtságában előveszi a mobilt, és azon játszik - a nő kezében meg 2-3 megrakodott szatyor van)
Velem szemben pedig olykor elvárják, hogy előre engedjem őket (ajtónál, stb.), vagy az utcán keresztezik az utam, megállásra kényszerítve stb. Volt már, hogy beszóltam az egyiknek, hogy "hölgyem", és mutattam a kezemmel, hogy mehet előre: na akkor felkapta a fejét, de ment is! blink.gif
Amúgy igen, a nők egy része is adja a lovat a férfiak alá dry.gif De azért vannak kivételek, rendes, normális férfiak is.
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Beyla, Lil98, Szandi0820, itsjustme, Angel, Annie Horvath
2014. július 09. 13:22 #7916
Cheral
Cheral
visszatérő vendég
 
Státusz,,We were born to die." ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.10.
Hozzászólás: 429
Csatolások: 24
Azonosító: 213214
Offline offline
Nyáron a rossz idővel.
2014. július 09. 13:23 #7917
lorage
lorage
új tag
 
Státuszkhgfuvhjmhguk
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.08.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 229072
Offline offline
Hogy hétfőig még 4 napot kell várnom mad.gif mad.gif
2014. július 09. 16:12 #7918
- törölt felhasználó -    
Igazából ez egy picit szánalmas, mint sem dühítő.
Létezik kis földükön a 14, érzékeltetem, 14 éves lány, akinek a jelek szerint szent elhatározása, hogy egy adott közösség, minek én is a tagja vagyok, összes női/lány tagját lejárassa és elüldözze. (Hozzátenném, internetes dologról van szó, ha ezt élőben művelné már rég egy kórházi ágyat nyomna. rohog.gif )

A vicc a dologban az, hogy engem és a párom pécézett ki nagának. Kérdem én, mit képzel magáról egy 14 éves kis fruska, hogy az én 19 éves párom próbálja ellenem uszítani?
Persze, jogos a kérdés, miért nem teszek rá, de ha az ember napi szinten hallja vissza, hogy már megint össze akart ugrasztani titeket, annyira nem könnyű elmenni mellette.
Kérdem én. Mi a bús életért nem tud a saját képzeletbeli párkapcsolatával (neten beszélnek, életükben nem találkoztak, de ők együtt vannak rohog.gif ) foglalkozni? biggrin.gif

Hát kéremszépen, ez akkor most egy vicc, vagy inkább szánalmas? Nem tudom sírjak-e vagy nevessek rajta, de komolyan. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: Beyla, LexiCobain, Szandi0820, itsjustme, Angel
2014. július 09. 18:27 #7919
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Azzal hogy nem tudok aludni. Nyáron számomra az hogy alvás, képtelenség. Pedig végre tudnék 3 hónapon át akár délig is aludni, erre este alig alszok, aztán valahogy sikerül hajnali 3 vagy 4 óra körül és felkelek 7-kor. És miért? Mert melegem van, vagy mert éppen a frontérzékenységem miatt r*hadtul fáj a fejem. És nappal sem tudok visszaaludni ugyanezek miatt, ezért egész nap olyan fáradt vagyok hogy csoda hogy a wc-ig ki tudok menni. És annyira elegem van hogy eltervezem hogy mit fogok csinálni meg minden, erre elnyom a fáradság meg a fejfájás és egész nap csak ásítok. Bár el tudnék aludni egyszer jó mélyen és időben...!
2 felhasználónak tetszik: LexiCobain, Lil98
2014. július 09. 18:31 #7920
- törölt felhasználó -    
hogy M.o-on születtem. grrr.gif
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
540 oldal 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!