Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 07. 09:18 #8101
- törölt felhasználó -    
Egyes emberekkel akik képtelenek felfogni bizonyos dolgokat. meghajolo.gif
2014. augusztus 07. 09:24 #8102
- törölt felhasználó -    
Idézet (Luca6 @ 2014.08.07. 09:18)
Egyes emberekkel akik képtelenek felfogni bizonyos dolgokat.  meghajolo.gif

good.gif
2014. augusztus 07. 09:25 #8103
MrVelvetSky
MrVelvetSky
All Red Everything™
 
Státusz
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 13.08.28.
Hozzászólás: 1134
Csatolások: 26
Azonosító: 210689
Offline offline
Az öcsémmel. Nemhiszem el, hogy ennyire tud okoskodni egy 8 éves
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2014. augusztus 07. 09:28 #8104
- törölt felhasználó -    
Idézet (MrVelvetSky @ 2014.08.07. 09:25)
Az öcsémmel. Nemhiszem el, hogy ennyire tud okoskodni egy 8 éves


Nekem is 8 éves a húgom. És ugyan ezt csinálja. De ha valami nem úgy törtnénik ahogy ő mondja, egyből rohan anyához és én vagyok a f*szliba reklamalo.gif
2014. augusztus 07. 11:14 #8105
- törölt felhasználó -    
El sem tudom hinni, milyen ostoba embert hívtam barátnak... aki egy ártatlan szívatásból hatalmas ügyet csinál, mindenki előtt hozzánk vág méterekről egy százast (még jó, hogy nem valamelyikünk fejét találta el), aztán ha megmondjuk neki, hogy mennyire elegünk van a viselkedéséből hónapok óta, inkább elmegy, és a Facebookon leírja az alaptalan véleményét, inkább mint hogy a szemünkbe mondja. És ezzel óriási vitát robbantott ki. Mindezt üzenetben, mert élőben nem volt benne annyi gerinc, hogy beszéljen. Hatalmas hülyeségeket ír rólunk, és úgy próbál beállítani minket egymásnak, mint akik nem évek óta barátok, és úgy csinál, mintha még saját magunknál is jobban ismerne. Nem képes elviselni, hogy az életben egyszer nem neki van igaza, és még mi vagyunk a szánalmasok, amikor semmit nem csináltunk, ezt az egészet ő b.szta el, de leérvelni nem tudja, hogy mi ugyan miért vagyunk nyomorékok, és azt mondta, hogy neki nincs ránk szüksége biggrin.gif Mi voltunk az utolsó barátai, mert mindenkit elmart maga mellől a fogyatékos viselkedésével. A tanárok ki nem állhatják, a fél iskola utálja, de mi még így is jóban voltunk vele, de fogalmam sincs, mit láttunk benne annyira viccesnek, mert soha nem volt az. -1 nyomorék az életemből, de tulajdonképpen csak boldog vagyok attól, hogy végre eltűnt.
8 felhasználónak tetszik: Lizania, icarlyluv, riri17, itsjustme, sg1992, Seherezade1050, Szandi0820, Fannycska999
2014. augusztus 07. 11:21 #8106
- törölt felhasználó -    
Találtam egy cikket Index-en, ahol Petrás Jánost, meg úgy az egész Kárpátiát szidják. Azért, mert Jani megkapott nem is tudom melyik évben egy kitüntetést. Cikk címe: Kitüntették a szélsőjobbos Kárpátia énekesét is... Na b*zdmeg... Aztán folytatják Jani homofób megnyilvánulásaival. Na most... Egyrészt, ha már ez a szerencsétlen lap baloldali, akkor ne írjon már egy jobboldali zenekarról. Különben is miért érdekli őket, hogy a Kárpátia Jobbikos? Mit lovagolnak ezen? Mindenkinek szíve joga, hogy mi a politikai nézete. Az is, hogy mit gondol a homoszexualitásról vagy a különböző rasszokról. Azért, mert valaki ezt máshogy gondolja, még nem kell lehordani egy egyébként irtó tehetséges embert és zenekarát a sárgaföldig. Miért zavarja őket, hogy a Kárpátia megírta a Magyar Gárda indulóját? Miért baj, hogy az 1956-os forradalomról írtak dalt? Miért baj, hogy történelmi eseményekre utalnak a dalokban? Komolyan, annyi minden jó van ebben a zenekarban... Annyi jó, ami elnyomja a politikai hovatartozásukat. De nem, a jót nem értékeljük. Ugyan, a mai világban ez nem így működik. Persze értem én, hogy baloldali lap, de könyörgöm, pont a legnagyobb magyarokat bemocskolni? Most szórakoznak? Ha az ország fele olyan lenne, mint a Kárpátia tagjai, akkor ki tudnánk kapaszkodni a sz*rból... Mert sz*rban vagyunk rendesen. (Aztán belemásznánk a következő sz*rkupacba, de ebbe ne menjünk bele)... De akkor is. Istenem, a Kárpátia egy k*rva jó banda, akik igen, Jobbikosak. És igen, rasszisták, homofóbok, na és?! Amíg nem buzdítják erre az embereket, addig lehet. Ők pusztán szókimondóak, nincs ezzel baj... Senkit nem kényszerítenek semmire, ahogy azt egyszer Jani egy interjúban is mondta. Annyira gáz ez az egész... Kellett nekem elolvasni azt a cikket. De hát akkor is. Egy baloldali újságíró, aki nem tudja legalább az újságírásban megőrizni a pártatlanságát... Egy ilyen osztja ki a Kárpátiát? Na ne röhögtessen már. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla, Szandi0820
2014. augusztus 07. 13:49 #8107
- törölt felhasználó -    
augusztus hetedike van, és nekem vastag zokniban, hosszúnadrágban meg takaróban kell a gép előtt ülnöm. oké, ha jó idő lenne akkor se mennék sehova, de legalább nem úgy kéne a lakásban ülnöm mint amikor télen hazaérek és nincs begyújtva.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 07. 13:54 #8108
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy tegnap óta nem működik a Youtube... dry.gif
2014. augusztus 07. 14:09 #8109
BarbieFan
BarbieFan
asshole™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.28.
Hozzászólás: 6816
Csatolások: 315
Azonosító: 166047
Offline offline
Hogy az elmúlt pár napban tök rossz kedvem van, és nem tudok felvidulni sehogy sem.. mellow.gif
2014. augusztus 07. 17:04 #8110
- törölt felhasználó -    
Épp a Metropolban olvastam a villamoson egy olvasói levelet, amiben arról írt a szerzője, hogy a biciklisek rendszeresen a gyalogosjárdát használják, és majdnem baja esett, amikor elszáguldott előtte a semmiből egy biciklis család, majd még egy biciklis csoport is. Megjegyeztem magamban, hogy jó, hogy velem régen fordult elő ilyesmi. Eddig! Ezen a napon kifogtam én is a 110.gif -okat, mert amint leszálltam, majdnem elb..ott egy biciklis. Majd újabb 50 méter múlva száguld velem szembe egy kétkerekes futó bolond, és a gyalogosjárdáról a susnyásba kellett ugranom dry.gif
És amikor azt hittem, végre nem fenyeget veszély, újra feltűnik a semmiből a 2 méteres gyalogosjárdán valaki kerékpáron, megintcsak félre kellett ugranom, de majdnem ráléptem egy csúszós meztelencsigára. sad.gif
Jó. Dél után egy teljesen más útvonalon megyek máshova. Gyalog, mert a villi elment, így egy megállót sétáltam. Egyszer csak a hátam mögött csengetnek. Felbosszantott, megmondtam a magamét: gyalogos járda, b+. reklamalo.gif
Nem hiszem el, hogy egy jóval szélesebb, kb. 2,5 méteres úton, aminek a szélén haladok, és nem vagyok egy széles egyén, nem férnek el biciklivel. Még úgy is elfért volna, ha keresztben haladt volna el dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Lizania, icarlyluv, itsjustme, AliceGlam, Seherezade1050, Angel, Beyla, Szandi0820
2014. augusztus 07. 17:26 #8111
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Az egész napunkat elpazaroltuk anyuval a nagy semmire... rolleyes.gif Anyunak 1-re kellett mennie orvosi vizsgálatra, mert lejárt neki, én meg elkísértem őt, mert be is kellett vásárolni. Odamegyünk háromnegyed 1-re, már vagy öten ültek ott, pontosabban álltak, mert akkora volt a váróterem, mint a WC-nk és bebsztak egy 3 személyes padot, amitől úgy álltak, mint a heringek. Mi inkább kimentünk. Vagy fél órán keresztül kint álldogáltunk, jöttek még vagy 6-an, erre jött egy nő. Akiről kiderült, hogy asszisztens. Ekkor már fél 2 volt. Én már rohadt ideges voltam meg türelmetlen is, mert anyuval azt hittük, hogy ez pár perc alatt meglesz. 2 órakor megjött az orvos, akiről kiderült, hogy nem is a rendes orvos, csak helyettesít. Kábé mindenkit lezavart úgy 15 perc alatt, anyának meg odabszott egy fénymásolt lapot, amin tök csálén állnak a betűk, és alig lehet elolvasni. Erre vártunk ennyi ideig. Azt hittem agyfszt kapok...
4 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania, icarlyluv, Szandi0820
2014. augusztus 07. 18:31 #8112
- törölt felhasználó -    
Agyérgörcsöt kapok az ilyen videóktól... legyen meg Floor-nak a maga fellépése, az End Of An Era meg jó volt úgy, ahogy volt, nem kell bele más Tarján kívül...
1 felhasználónak tetszik: Fannycska999
2014. augusztus 07. 18:33 #8113
- törölt felhasználó -    
Most sírjak, vagy röhögjek? Igazán nem tudom. rohog.gif Nincs vele tele a tököm, csak szánalmasnak tartom, hogy egy elkényeztetett libuska gondol egyet és kitalálja, hogy ezen a héten rocker lesz. A Headbangerből hazafelé, gondoltam beugrok a Rockpincébe lecsekkolni a bakancsokat. Már eleve úgy érkeztem, hogy az eladó kiscsaj szinte az idegösszeroppanás szélén volt és úgy sietett hozzám, mint akoholista Jack Danielshez. rohog.gif A csaj meg az újgazdag anyucija majd' 20 000 forint értékben minden cuccot összeszedtek, amin "helyes" együttes tagok voltak, aztán meglátta ezt és nyávogni kezdett, hogy neki kell a Péjnterás(omg.gif) póló. Én éreztem magam kényelmetlenül, amiért annyit ugráltatták a két eladó lányt, holott ez egy önkiszolgáló hely (lenne). Kíváncsi leszek mennyi ideig lesz Panterás meg Bullet For My Valentineos. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: menthol, Angel, Beyla, itsjustme, Szandi0820, Fannycska999
2014. augusztus 07. 19:55 #8114
- törölt felhasználó -    
Ma korán kell lefeküdni, mert holnap hajnalban megyünk a vonathoz, és utazunk Pestre, mert turiba megyünk nyitásraxdd
2014. augusztus 07. 19:58 #8115
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
A tesóm macskájával ne akarjátok tudni mit csinált.. mad.gif
2014. augusztus 07. 21:42 #8116
- törölt felhasználó -    
azzal, hogy borzalmasan kajálok. csak csokit eszek szinte, és semmi gyümölcsöt sad.gif és nem tudok változtatni, mert akárhányszor elhatározom, hogy mostantól egészségesen kajálok, meglátok egy csokit és lőttek az egész "tervemnek" cray.gif NEM AKAROK MEGHÍZNI ÉS KORÁN MEGHALNI!! cry.gif cry.gif cry.gif
2014. augusztus 07. 22:34 #8117
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Őőőőő..

Azokkal az emberekkel, akik leírják gondjukat, bajukat, én próbálok rá reagálni, és amint ezt megteszem, az számukra borzalmas, és egyből lehordanak mindennek. Leírja xy, hogy most mennyire rossz neki, mert teljesen oda-vissza van valakiért, és van annak az illetőnek barátnője, és neki ez fáj. Na akkor jön a megnyugtatás, hogy lesz jobb is, és a köret. Na most ez xy-nak nem elég jó, hanem egyből elkezdi, hogy nem lesz jobb. Erre lereagálva az olvasottakat, megírom neki, hogy majd boldog lesz mással. Na és akkor itt kezdődik az anyázás meg a hasonló dolgok, csak kicsit higgadtabb stílusban..
S akkor csodálkoznak az emberek, ha egyszerűen nem kezdeményezek, mert nem tudom, mi sül ki belőle, meg félek, hogy valamit elszólok, rosszul mondok, és kész. El van vágva az egész, aztán jönnek az egymás fejéhez vágott szavak hada.. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: menthol, Lizania, Beyla, icarlyluv, Szandi0820
2014. augusztus 08. 20:16 #8118
CorneŁia
CorneŁia
mrs.tkvis
 
Státusznegativity, begone!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.11.
Hozzászólás: 4938
Csatolások: 260
Azonosító: 227439
Offline offline
Mintha valami hatalmas tornádó keletkezett volna a lelkemben. A hangulatom nagyon rossz lett. Nem értem, hogy hogy történt ez az egész. De annyira fáj. cray.gif
2014. augusztus 08. 20:19 #8119
- törölt felhasználó -    
A starity nem akarja elküldeni az üzenetet, elküldi de nep kapja meg akinek írok, sad.gif
2014. augusztus 08. 20:37 #8120
- törölt felhasználó -    
Egyedül érzem magam. És azzal, hogy némelyik ember iszonyú kiismerhetetlen.
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Beyla, Szandi0820
540 oldal 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!