Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 12. 16:16 #8141
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Azzal,hogy mindenféle zaj zavar körülöttem...lehet nem vagyok normális,de a galambok hangja,az építkezés hangja,a fűnyírás hangja,az elhúzó autóké,az állatok hangjai...biztos őrült vagyok,de nagyon zavarnak,pedig állandó jelleggel vannak,nem vagyok képes megszokni.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Lizania, drfan
2014. augusztus 12. 19:17 #8142
Metamorphosis
Metamorphosis
mask of sanity
 
StátuszWe are each our own devil, and we make this world our hell.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.07.
Hozzászólás: 2295
Csatolások: 544
Azonosító: 228986
Offline offline
Jelenleg azzal, hogy gondoltam kiveszem a piercingeket megtisztítani. dry.gif Erre annyit balf*szoskodtam az egyikkel mire kiszedtem, hogy bedagadt a helye és képtelenség visszatenni. Nagyon remélem, hogy holnap már vissza tudom tenni mert nem szeretném újraszúratni. furesz.gif
4 felhasználónak tetszik: TarjaNightwish, rammievengeance, LexiCobain, AFCfan
2014. augusztus 12. 20:04 #8143
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Azzal, hogy mindjárt itt a 23-a, de még mindig nem tudjuk, hogy melyik országokban adják le a moziban a doctor who 8. évadának első részét... Szerintem megint az lesz, hogy a "világ körül" egyenlő lesz angliával, amerikával, ausztráliával és dél-koreával. mad.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2014. augusztus 12. 20:13 #8144
- törölt felhasználó -    
Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.08.12. 16:16)
Azzal,hogy mindenféle zaj zavar körülöttem...lehet nem vagyok normális,de a galambok hangja,az építkezés hangja,a fűnyírás hangja,az elhúzó autóké,az állatok hangjai...biztos őrült vagyok,de nagyon zavarnak,pedig állandó jelleggel vannak,nem vagyok képes megszokni.

Ez abszolút hozzáállás kérdése smileeee.gif Megszokni bármit meg lehet, de ha úgy fogod fel, hogy idegesít, meg hogy hallgasson már el, biztos, hogy nem fog sikerülni megszokni.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. augusztus 12. 22:04 #8145
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (Hugii 570 @ 2014.08.12. 20:13)
Ez abszolút hozzáállás kérdése smileeee.gif Megszokni bármit meg lehet, de ha úgy fogod fel, hogy idegesít, meg hogy hallgasson már el, biztos, hogy nem fog sikerülni megszokni.


Értem.Akkor soha nem fog sikerülni. biggrin.gif
2014. augusztus 12. 22:08 #8146
fruzska141
fruzska141
 
StátuszI am not afraid to walk this world alone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.07.
Hozzászólás: 655
Csatolások: 11
Azonosító: 134445
Offline offline
Engem az idegesít, amikor le 'sátánistázzák' az embert, csak azért mert az átlagtól eltérően öltözködik, más a stílusa, és kemény zenét hallgat. Egyszerűen képtelen tisztelni néhány ember a másik embert, és annak ízlésvilágát! -.-"
7 felhasználónak tetszik: icarlyluv, TarjaNightwish, menthol, Szandi0820, Fannycska999, AFCfan, rammievengeance
2014. augusztus 12. 22:15 #8147
Katerina S.
Katerina S.
visszatérő vendég
 
StátuszMinden "már nem érdekel" mögött van egy kis érzelem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 168
Csatolások: 1
Azonosító: 228625
Offline offline
Jelenleg a döntésekkel, hogy egyedül kell meghoznom, amiben segítségre lenne szükségem és a lenézéssel, ez van, ha nem próbálsz megfelelni az embereknek, röviden.
5 felhasználónak tetszik: menthol, itsChanel, Szandi0820, AFCfan, Lizania
2014. augusztus 12. 22:16 #8148
- törölt felhasználó -    
Idézet (ApusztákBoszorkánya @ 2014.08.12. 22:04)
Értem.Akkor soha nem fog sikerülni. biggrin.gif

Mondom, hozzáállás kérdése biggrin.gif biggrin.gif
2014. augusztus 13. 09:37 #8149
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (fruzska141 @ 2014.08.12. 22:08)
Engem az idegesít, amikor le 'sátánistázzák' az embert, csak azért mert az átlagtól eltérően öltözködik, más a stílusa, és kemény zenét hallgat. Egyszerűen képtelen tisztelni néhány ember a másik embert, és annak ízlésvilágát! -.-"


OFF: Dettó. Én tavaly még naponta agybajt tudtam kapni, engem nem sátánistáztak, csak folyton azzal jöttek, hogy "De mi a jó ezekben a szomorú zenékben? Figyeld meg, te is ilyen szomorú leszel tőlük!", vagy amikor sötét ruhákban jártam, és "viccből" azt kérdezgették, hogy "Ki halt meg?" aztán amikor észrevették, hogy valami durvább, hörgősebb zenét hallgattam, úgy néztek rám, mintha most szöktem volna a diliházból. Egy pár hónap után aztán már meg sem hallottam ezeket a f*sságokat, csak a családom a és a barátaim véleményét hallgattam meg, ők pedig nem cseszegetnek (kivéve a bátyám, de ő csak hülyéskedik).

ON: 3 tévé van a házban. Egy nagy a nappaliban, egy a vendégszobában és egy "régiség" az én szobámban. Eddig jó volt, mindegyiken voltak rendes csatornák, a nappaliban lévő közösen kicsit több. Most átszerelték, aminek következtében a közös tévén még több lett, aminek alapvetően örülök, de ez valahogy azt okozta, hogy a másik kettőn alig maradt valami használható. És a legrosszabb, hogy a közöset sem tudom majd rendesen kihasználni, mert ott mindig azt nézzük, amit a szüleim akarnak. Nem vagyok nagy tévézős, de megnyugtató volt a tudat, hogy ha lenne valami jó műsor, ami a többieket nem érdekli, akkor megnézem a szobámban vagy a vendégszobában. És most mi maradt nekem? A Nóta TV...
9 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, icarlyluv, TarjaNightwish, menthol, Beyla, Szandi0820, fruzska141, Lizania, AFCfan
2014. augusztus 13. 10:54 #8150
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (drfan @ 2014.08.12. 20:04)
Azzal, hogy mindjárt itt a 23-a, de még mindig nem tudjuk, hogy melyik országokban adják le a moziban a doctor who 8. évadának első részét... Szerintem megint az lesz, hogy a "világ körül" egyenlő lesz angliával, amerikával, ausztráliával és dél-koreával. mad.gif

Szerintem felesleges reménykedni, nálunk 99%, hogy úgysem lesz. rolleyes.gif mellow.gif
2014. augusztus 13. 21:35 #8151
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
A haverjaim hülyeségeivel. Mindig valami idióta dolgot kitalálnak, amiből már nagyon elegem van. Jelen pillanatban a nyár kellős közepén azon versenyeznek melyikük bírja tovább fürdés nélkül. És van köztük nagykorú is. Már nagyon unom már, volt jópár ilyen hülyeségük, és néha rosszabbak, mint a kisgyerekek.
4 felhasználónak tetszik: Lizania, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, elavan2000
2014. augusztus 13. 21:42 #8152
cukorka2002
cukorka2002
visszatérő vendég
 
StátuszLesz*rom.. Boldog vagyok!✌
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.13.
Hozzászólás: 198
Csatolások: 60
Azonosító: 209173
Offline offline
Most épp lekéstem valamiről, amiről nem szerettem volna cray.gif
Pedig nagyon szerettem volna... sad.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. augusztus 13. 23:33 #8153
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
A nagy helyzet az, hogy 6 és fél hónapja egy olyan fiúba vagyok szerelmes aki az utcám közepén lakik, míg én a végén. Tény, hogy jó hosszú utca tele bérházakkal, de bármit akarok intézni el kell mennem a lakhelye előtt, mert központi helyen van. Lényeg a lényeg, a ballagása óta nem láttam és próbálom elfelejteni. Ám már múlt héten azzal a varázslatos infóval lepett meg drága jó édesanyám, hogy nem biztos benne, de szerinte őt látta az előbb biciklivel rolleyes.gif Aztán hétfőn én mentem be városba és mintha őt láttam volna kocsiba, bár ebbe nem vagyok biztos, mert 2 mp alatt nem mehetek tutira. Most meg anyám invitált, hogy menjünk együtt vigyük le a kutyát de a Jóban Rosszban miatt nem mentem és majdnem mondtam neki, hogy várjon meg, lett volna kedvem. Mégis egyedül ment és feljőve beront a szobámba és ordítja, hogy látta a Tomit meg az anyját és tuti ők voltak, mert felismeri az anyját omg.gif Én értem, hogy izgatott, de muszáj elmondania?! Tudja mennyire szenvedek és azzal, hogy 2 hónap után megint látom, csak rosszabb lesz. Előre félek mi lesz ha iskola lesz és napi szinten elkell mennem a lépcsőházuknál...Tán még rendszeresen látom is dry.gif Szeretem, de ha már nem jött össze legalább hagy felejtsem el nyugalomban. - Tudom, hogy nem ez a világ legnagyobb problémája, de valahova kikell írnom magamból és az nem a Facebook lesz...
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, ApusztákBoszorkánya, Beyla, Fannycska999, ilus1996, LexiCobain, Szandi0820
2014. augusztus 14. 12:57 #8154
- törölt felhasználó -    
Úgy indult a napom, hogy ma nyugodt leszek, nem idegesítem fel magam semmin, nem leszek szomorú. Hát ez nem így alakult. Nyugodtan beszélgetek interneten a barátaimmal, amikor egyszer csak az utcáról szörnyű kutyanyüszítés hallatszik. Gyorsan kirohanok az utcára, ( mivel ez a kutyanyüszítés egy nagyon rossz emléket idéz fel bennem. Kb. 4 éves lehettem és a dédnagymamámnál voltam. Volt egy palotapincsije, aki nagyon aki mindig átbújt a kerítésen a szomszéd kutyához játszani. Igen, ám de egyser a szomszéd helyére, más költözött, akinek pitbulljai voltak. Mi erről ne tudtunk és a kutya átment. Ugyan ilyen szörnyű nyüszítést hallottunk, és a kutya többet nem jött vissza cray.gif ) Amikor kimentem ( most) nem láttam semmit, ezért gyorsan berohantam a mamám kutyájához megnéztem rendben van-e. Vele nem is történt semmi, de egyszer az utcán nagy üvöltözést hallok. 2 néni kerget egy nagy dobermant vagy mit. Megtudtam hogy az a kutya végzett egy terrier szerű kutyával sad.gif
Nem értem mi értelme van 5 nagy harapós pitbull kutyát tartani, utána kiengedni é másik kóbor kutyára ráereszteni. Persze értem én, egyeseknek ez a "menő" closedeyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Szandi0820, icarlyluv
2014. augusztus 14. 12:58 #8155
- törölt felhasználó -    
Az egesz vilaggal
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Lizania
2014. augusztus 14. 16:07 #8156
Midnight Memories
Midnight Memories
 
Státusz#offline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.14.
Hozzászólás: 973
Csatolások: 224
Azonosító: 213467
Offline offline
Már elnézést a kifejezésért, de a Facebbokos k*rvákkal. Némelyikük még nem is szép. Egyáltalán nem szép. És ezekre csorgatja a nyálát mindenki. De ezek a lányok belülről rohadnak. Példának okáért a gimnáziumi nyíltnapon volt "szerencsém" találkozni egy ilyen lánykával. Az az ego ami van nála borzasztó. És még ő méreget engem végig meg néz rám csúnyán. Mire fel? Mert nekem nincsenek olyan drága cuccaim? Vagy mert nem rakom ki mindenem és nincs 200 lájk a profilképemen? Borzasztóak ezek a lányok.
8 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Beyla, itsChanel, LexiCobain, Seherezade1050, Lizania, Szandi0820, icarlyluv
2014. augusztus 14. 18:20 #8157
- törölt felhasználó -    
Beszélgettem egy (szintén magyar) csajjal, akivel megtárgyaltuk, hogy jó lenne találkozni, hiszen itt kint nagyon egyikünk sem fut össze random magyarokkal, úgyhogy lefixáltuk az időpontot, meg hogy hol találkozunk. Igaz, ő elvárta volna, hogy a házukhoz közeli buszmegállóig menjek, de a távolság + idő miatt az számomra kicsit bonyolult lett volna, így megegyeztünk, hogy találkozunk a centrumnál. Igen ám, szépen be is buszoztam, egy totál idegen, nyüzsgő városba, de a lány nem jelent meg. Vártam rá majdnem egy órát, aztán hazamentem. Itthon kiderült, hogy ELVILEG ő már rég ott volt a buszmegállóban, és várt rám, szintén egy órát az anyjával, és hogy ő is körbement de nem talált. Igaz, hogy a buszról leszállva láttam, hogy senki nem volt a megálló környékén sem, így tovább mentem a megbeszélt helyre, de sebaj, ezért nem szóltam, attól viszont agyf@szt tudnék kapni, hogy megbeszéltük, hol lesz a találka, ott várok rá, de neki meg az anyjának mindenképpen máshol kellett várakoznia, amiről én mellesleg nem is tudtam, és a mobilom sem működött hogy rákérdezzek, ugyan merre jár. Utána jön még azzal az elítélő, neheztelő szöveggel, mintha csak az én hibám lenne, hogy elkerültük egymást, holott tájékoztathatott volna arról, hogy megváltozott a terv, mert így totál fölöslegesen áldoztam rá - utazással együtt - 3 órát nagyjából. Mindegy, az van bennem, hogy kirándultam egy jót, és legalább már tudom, hétfőtől a suliba menet merre kell leszállnom, és merre menjek tovább.
6 felhasználónak tetszik: icarlyluv, Beyla, Seherezade1050, Lizania, menthol, Szandi0820
2014. augusztus 14. 20:44 #8158
- törölt felhasználó -    
Az idióta emberekkel körülöttem...
2014. augusztus 14. 20:47 #8159
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Jelenleg az időjárással.
2014. augusztus 14. 21:19 #8160
- törölt felhasználó -    
Nekem jelenleg a társadalomból. Hogy amikor Youtubeon zenét hallgatok a szám közepén beindul egy reklám. Hogy a lányok/fiúk ismerik az Arctic Monkeys "R U Mine?" és a "Do I Wanna Know?" című számát és fannak hívják magukat. A virágkoszorúkbóll. Mindenki azt hord. A tucat tumblr blogokból. A Boy Bandekből
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820
540 oldal 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!