Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 17. 19:05 #8861
- törölt felhasználó -    
Magammal... Azon siránkozok mindig, hogy a társasági életem egyenlő a nullával. Közben hív ide-oda némelyik barátom, de nem megyek velük. Ott van a lehetőség, de egyszerűen nem merek lépni a hülye szociális fóbiám miatt. Nem is szeretek emberek közé menni vagy ha igen nem bírom sokáig. Úgy érzem megfulladok a tömegben (nálam 10 ember már annak számít) és mintha egy kívülálló lennék, aki nem erről a bolygóról származik hanem valahogyan ide termett és csak van. Nem tudok beszélgetni az emberekkel (a barátaimon kívül), még a rokonaimmal sem. Ember allergiám van. Tudom, hogy ez így nem mehet tovább, próbáltam már változtatni, de az nem én voltam. Belefáradtam, hogy mindig nekem kell változtatnom magamon, hogy elfogadjanak. Megszoksz vagy megszöksz. Maradok a háttérszerepben, a főszerepet meghagyom másoknak...
Ezzel kapcsolatban a hülye kérdéseket utálom a legjobban. Mindig megkapom, hogy "Neked vannak barátaid? Tényleg vannak? Egyedül jársz iskolába? Utaztál már egyedül a buszon? Meg mered kérdezni ezt vagy azt? Egyedül mész orvoshoz? Tudsz káromkodni?" Attól még, hogy nincs szófosásom (elnézést a kifejezésért) minden másodpercben, nem kell genetikai hulladéknak nézni az ember lányát...
13 felhasználónak tetszik: Lizania, Bertina, AFCfan, Jolie_77, icarlyluv, Szandi0820, Fannycska999, Angel, Lil98, ApusztákBoszorkánya, Nina 10, IQninja99, drfan
2014. november 17. 19:52 #8862
Bertina
Bertina
porg
 
Státuszsweet lies
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.17.
Hozzászólás: 1217
Csatolások: 102
Azonosító: 219449
Offline offline
Idézet (Nesha @ 2014.11.17. 19:05)
Magammal... Azon siránkozok mindig, hogy a társasági életem egyenlő a nullával. Közben hív ide-oda némelyik barátom, de nem megyek velük. Ott van a lehetőség, de egyszerűen nem merek lépni a hülye szociális fóbiám miatt. Nem is szeretek emberek közé menni vagy ha igen nem bírom sokáig. Úgy érzem megfulladok a tömegben (nálam 10 ember már annak számít) és mintha egy kívülálló lennék, aki nem erről a bolygóról származik hanem valahogyan ide termett és csak van. Nem tudok beszélgetni az emberekkel (a barátaimon kívül), még a rokonaimmal sem. Ember allergiám van. Tudom, hogy ez így nem mehet tovább, próbáltam már változtatni, de az nem én voltam. Belefáradtam, hogy mindig nekem kell változtatnom magamon, hogy elfogadjanak. Megszoksz vagy megszöksz. Maradok a háttérszerepben, a főszerepet meghagyom másoknak...
Ezzel kapcsolatban a hülye kérdéseket utálom a legjobban. Mindig megkapom, hogy "Neked vannak barátaid? Tényleg vannak? Egyedül jársz iskolába? Utaztál már egyedül a buszon? Meg mered kérdezni ezt vagy azt? Egyedül mész orvoshoz? Tudsz káromkodni?" Attól még, hogy nincs szófosásom (elnézést a kifejezésért) minden másodpercben, nem kell genetikai hulladéknak nézni az ember lányát...

Úristen, tök ugyanez igaz rám is. dry.gif

Amúgy meg a katicákból. Mostanában elleptek mindent, tele van velük az egész szoba. Nem tudom, valami katicajárvány lehet nálunk, mert mások is panaszkodnak. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. november 17. 20:59 #8863
ariana grande14
ariana grande14
tattooed girl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.02.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 104
Azonosító: 228631
Offline offline
Azzal h ma folyton vagy írtunk vagy feleltünk. Feleléskor is a tanár folyton engem szúr ki. Elegem van ebből. ._. :c
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. november 18. 16:54 #8864
- törölt felhasználó -    
A r.hadt biológia tanárommal. Mellékes információ , hogy amúgy teljesen jó vagyok belőle 4,65 az átlagom minden évben és most írtam egy egyest. Nem azon vagyok kiakadva ,hogy becsúszott hanem azon ahogyan. A tanár kiadja , hogy a tankönyvemet hagyjam benn a szekrényemben és nem kell majd az nekem ,elég a füzetből tanulni. De erre a dolgozatban semmilyen másfajta definiciót nem fogad el csak azt ami a tankönyvben volt. Mekkora egy p.csa már.
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Lil98, icarlyluv, Nina 10, drfan
2014. november 18. 17:25 #8865
- törölt felhasználó -    
Idézet (sound of silence. @ 2014.11.11. 16:22)
A drága kis ötödik évfolyammal. 9 meg 10 évesekből álló brigád, de a suli királyainak hiszik magukat, mert 2 hónapja felsősök. Nem érdekli őket, hogy jóval felettük járunk, de anyáznak, rugdosódnak, de ezzel nem menők lesznek, csak lecsökkennek kétévesek szintjére, legalábbis szerintem. A lányok mint a r*bancok, körmöt festenek, hisztiznek, ha elpattan a lakk, az öltözőben hajukat fésülgetés után a csapban hagyják, ami szerintem undorító, így nem csoda, hogy utána nem mosok kezet, inkább megyek az iskola másik felébe megmosni.  110.gif


pofátlan ötödikesek? Ismerős. Ráadásul a mi sulinkba már ötödikben lehet átmenni, így nálunk ők a legkisebbek. Nem vagyok nagy darab, sokan max. olyan hatodikosnak néznek (a régi szép idők, amikor még könnyű volt a tananyag) de ezek már egyre nyomibbak, az egy-két évvel fiatalabbak között még van aki egyméretű velem, de ezek már olyan kis dugók, hogy le tudnám rúgni a fejüket, közben meg olyan 28-nak képzelik magukat. Most is, vártunk a barátnőmmel a budira, erre bejön egy kis tízéves, barátnőm menne be a fülkébe ő meg jól becsapja előtte az ajtót. Én bezzeg ötödikben mindig kussban voltam, és ma is mindig megkérdezem ha állnak előttem, hogy akar-e valaki jönni rolleyes.gif meg amikor a könyvtárban jött hozzám egy hatodikos (oké, van pár normális hatodikos, akikkel jóban vagyok, hosszú történet) hogy segítsek neki a háziban, ami lapon volt, mert ugye én pár évfolyammal feljebb járok, már ezeket rég tanultam, akkor a lapból ítélve azthittem, nyelvtan, amiből én síkhülye vagyok akkor szóltam neki hogy nem fog menni, és amikor rávágta, hogy ez igazából töriházi, akkor ott a háttérben valami hülye ötödikes jól kiröhögött. Mert vele biztos nem fordul elő, hogy téved valamiben, de mindegy. Vagy amikor ott szerencsétlenkedtem a nyakláncommal, nem bírtam visszarakni a nyakamba, akkor is ott ment a nagy hahotázás. Én ugye sokszor veszek föl fiús ruhákat, bírom az ilyeneket, akkor is ott húzódózott az összes, mintha nemis lennék ember. Biztos elmesélték az osztályban, hogy láttak egy ÍT-t, aki nem tudja, hogy illik egy lánynak felöltözni yes.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Lizania, Angel, Lil98, icarlyluv, Nina 10, IQninja99
2014. november 18. 20:17 #8866
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Feltekerem a fülest max.-ra, a hangszórót beállítom 100asra, berakom a kedvenc zeném YouTube-on hát erre nem el kezd ordítani a L'Oréal reklám a fülembe? reklamalo.gif reklamalo.gif
És ez minden áldott nap...
8 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Nina 10, IQninja99, Szandi0820, drfan, MadHatter
2014. november 18. 21:15 #8867
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Ismét életbevágó problémáim vannak... nem tudok bukfencezni. Nagyon nem. Sosem tudtam, általánosban sem gyakoroltuk be rendesen, és most, gimiben meg tudni kéne, de én konkrétan ön- és közveszélyes vagyok. Vagy a nyakam épségét kockáztatom, vagy a fejemet verem be a padlóba... átfordulni nem is tudok, hanem oldalra eldőlök unsure.gif alapjáraton kínos a helyzet (mondjuk nem csak én bénázom el, de ahogy az a tesiórákon lenni szokott, én vagyok a legügyetlenebb), de még tartok is tőle, hogy a végén komolyabb kárt teszek magamban. Itthon próbálnám gyakorolni, de az ágyam túl kicsi ehhez... a baj az, hogy nincs benne a mozdulatsor a testemben. Nem a testalkatommal van a gáz, nem is azzal, hogy nem tudom, hogyan kéne, de egyszerűen nem tudom megcsinálni, és ez bánt sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, Nina 10, Szandi0820, MadHatter
2014. november 18. 21:51 #8868
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Most úgy...az iskolával...vagyis egyetlen tanárral.

Szóval új tantárgyakat kaptunk az új tanévre, mint pl. a vállalkozás finanszírozás. Az még hagyján, hogy az elmélet egy borzalom, de ahogy a tanár elmagyarázza, még azt a szót sem értem, hogy 'adó' szóval vicces. S ez a tantárgy tartalmaz egy gyakorlati részt is, ahol számítások hadával kell megbirkóznunk. Ez mind szép, és jó. Hétfőn csináltuk a 2. feladatot életünkben, erre kérdezi a tanár: 'Ki az, aki nem érti?' ... 2 másodpercen belül mindenkinek magasban a keze, mert egyszerűen követhetetlen volt a magyarázata. Erre feladja a házi feladatot, hogy másnapra (na most... 3 éve nem írtam házit egyik napról a másikra...de ezt megírtam, muszáj...) legyen kész. Nem baj, hogy nem értjük, a házit biztosan fogjuk... reggel megbeszéltük az osztállyal kinek, mi lett az eredmény, mindenkinek más rolleyes.gif Hát jó, gondoltuk szólunk a tanárnőnek, hogy ez nem lesz jó. Bejön órára 'Na mindenki megírta a házit?' Erre elkezdjük, hogy igen, de mindenkinek más az eredménye...erre kioszt egy lapot egy feladattal, hogy dolgozat a számításból crazy.gif A 10 dolgozatból 7 azaz hét darab 1-es lett... a tanárnő meg nem gondolkozott el azon, hogy elkéne magyarázni, és foglalkozni velünk...persze a k-rva üzleti terv készítés, ami annyira nem is bonyolult, mert feketén-fehéren le van írva minden a könyvben, az fontosabb, mint ez amit meg kellene érteni... és akkor még mi vagyunk a taníthatatlanok good.gif

Csak ez, mert annyira felcseszte az agyam, hogy az hihetetlen...és itthon hiába foglalkozok vele, nem fogom megérteni, amíg rendesen nincsenek elmagyarázva a dolgok... dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lil98, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Nina 10, Szandi0820
2014. november 19. 15:56 #8869
- törölt felhasználó -    
na ide is jövök, szóval:
anyám állandóan mondja hogy tök nevetséges a hajam. bszus nem mindegy neki milyen a hajam??? mad.gif
matekon a mellettem ülő csaj lestréberezett sad.gif anyám szerint ez nem olyan sértő, de szerintem eléggé az sad.gif
irodalmon hangosan kellett olvasnom sad.gif
tesin kosaraztunk és a csaj, akit utálok, nekem jött a labdával és megütötte az orromat. mondjuk bocsánatot kért utána, de akkor is, mért kell vadállat módjára kosarazni?? és lehet hogy nem is véletlen volt blink.gif van egy ilyen érzésem.
egy kiscsaj a buszon elfoglalt két helyet, pedig az egyik helyre simán lerakhattam volna a cuccom mad.gif
2014. november 19. 16:32 #8870
- törölt felhasználó -    
A matektanárral. Grr. Pár éve már tanít minket, és nem telik el hét, amikor meg nem sértene valakit. Folyamatosan szajkózza ezt a kalapácsvetést, de bocsánat, szerintem az én döntésem, hogy mit szeretnék csinálni. Meg egy az, időm sincs rá. Egy öntelt p*raszt (bocsánat, hogy ezt mondom a tanáromra), de őrült szinten reklámozza magát. Kár, hogy az ilyeneket nem fogja fel az Adblock. rohog.gif Nagyon kétszínű, folyamatosan engem és pár lányt szid, nyilvánosan égeti az osztályt, de ha bezzeg találkozik a szülővel a teszkóban, rögtön annyira kedves velem is. rolleyes.gif Elegem van nem mellesleg a hűdeszellemes megjegyzéseivel, tönkreteszi minden egyes napom. Ezt leszámítva nem volt rossz a mai nap, de azért ez erősen befojásolta a hangulatom.
4 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Nina 10, Szandi0820, Lil98
2014. november 19. 17:04 #8871
- törölt felhasználó -    
A reklámokkal, de főleg ezzel a felugró vacakkal az oldalon. Még jó, hogy a monitorból nem tud előbújni, és arcon törölni. cool.gif
5 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Nina 10, Szandi0820, Lil98, Sally Sparrow
2014. november 19. 18:10 #8872
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Azokkal az észlényekkel, akik se magyarul, se más nyelven nem tudnak, de adatlapokat akarnak szerkeszteni.
Vagy azokkal, akik abban a kezükből kiadott 10 sorban sem képesek helyesen írni és átnézni, mit barmoltak össze szerkesztés címe alatt.
5 felhasználónak tetszik: Nina 10, Szandi0820, Lil98, Sally Sparrow, ApusztákBoszorkánya
2014. november 19. 18:24 #8873
- törölt felhasználó -    
Ezzel a k*rva rágótablettával, amit az orvos írt föl a vasamra, mert hogy szerinte nagyon kevés. De basszus, direkt olyat ír föl ami drágább, ráadásul irtó sz*r íze van (tudom, mert már régen fölírtak nekem ilyet, de kettő szemnél többet nem bírtam elrágni rolleyes.gif ). Mert az őt nem érdekelte, hogy itthon van valami vastabletta, amit még a nővérem szedett, nem, neki az nem jó, mert hogy túl alacsony, és az nem segítene rendbe tenni. Jó, tényleg alacsony volt, mert 3,5 volt, de akkor is, én már csak azért sem váltottam ki a receptet, beszedem azt ami itthon van és jó napot! Viszont jó lenne ha tényleg rendbe jönne, mert unom, hogy folyton azzal jön mindenki, hogy milyen sápadt vagyok, és hogy úgy nézek ki mint a mosott sz*r, hiába alszok 10 órákat. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Nina 10, Szandi0820, Lil98
2014. november 19. 18:33 #8874
- törölt felhasználó -    
először is a szüleimmel. nem azért, merthogy most én vagyok a lázadó tini, dehogy. azért, mert mind a kettőjüket alig látom, mert a fél életemet a suliban töltöm. apropó suli..kb 4 hét (tanítási hét), és megírjuk a felvételit, ami nem is nagyon zavar, mármint nem vagyok ideges, mert bízok magamban, az idegesít, hogy úgy viselkednek velünk, mint az ovisokkal, a szájunkba rágnak minden dátumot. mert amúgy mi nem nyolcadikosok, hanem nagycsoportos ovisok vagyunk rolleyes.gif a továbbtanulás másik idegesítő pontja, hogy minden tanár csak az elit gimikről mond infókat, aki meg szakképzőbe akar járni, az intézze magának. köffi féppen wink.gif e mellé minden nap 7-8 óra, dolgozatok, felelések, tz-k...belegondolni is fárasztó. az osztályom meg kész káosz. szeretem őket, de néha annyira idegesít némelyikük, hogy vagy nagyon gyerekesek, vagy nagyon felnőttesek. azért ne felejtsük el, hogy szinte mindannyian 14 évesek vagyunk, de mindegy is, ez a legkisebb bajom. de még mindig az iskola, a magyar-töri tanárom nem szállna le rólam, mert szentül hiszi, hogy az én eszem két emberével ér fel, csak tanulnom kéne, és hogy ő ezen tudna segíteni. abban igaza van, hogy van eszem, csak szorgalmam nincs, de ő biztos hogy nem tud rajta segíteni. csak ebben az évben 3-szor 'mondott le' rólam, a többiek érdekében,hogy órán nem fogja azzal húzni az időt, hogy engem fegyelmez. ezért én úgy döntöttem, hogy törin én haladok a magam tempójában, szóval én már a hidegháborút olvasom, a többiek még Trianont rohog.gif de ezzel is problémája van, azt meg is értem, de mások is ugyanezt csinálják, azzal nincs semmi baj dry.gif
a másik, ami nem iskola, az a technika. tönkrement a hangfalam, nem tudok zenét hallgatni (gépnél), így levezetni se tudom a feszültséget. pedig annak a suli csak a fele. a testvéremmel megint rossz passzban vagyok, minden zene, amit én hallgatok, az f.s, sz.r, stb., amit ő, az maga az istenek zenéje...(főleg hogy mind a ketten szeretjük a Sum 41-t és a blink- 182-t...). meg hogy ő tökéletes, én meg egy csúnya, kövér, semmirekellő hülyegyerek vagyok, aki csak arra jó, hogy ha neki valami baja van, segítsen. de arra nem képes, hogy begyújtson, amikor ő kettőkor ér haza, én még fél négykor. és tudja hogy félek lent egyedül a pincében, plusz a tűztől is rettegek, szóval...de azért jó tesók vagyunk, ha valaki kérdezi unsure.gif
és a harmadik, ami a legjobban bánt, és nem mondom el senkinek (elmondom hát mindenkinek). megint rosszban vagyok a legjobb barátnőmmel, vagyis, nem tudom, hogy mi van, és azt se, hogy a legjobb jelzőt odategyem-e. de szerintem jogosan mondtam azt akit mondtam, mert ő nem bírt visszaírni seholse, amikor láttam hogy elérhető+láttam hogy mindig tweetel. és természetesen azt az üzenetet vette észre, amit akkor írtam amikor dühös voltam rá. na hagyjuk dry.gif
7 felhasználónak tetszik: Nina 10, Szandi0820, Fannycska999, Lizania, IQninja99, Lil98, drfan
2014. november 19. 18:43 #8875
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
A szadista tesitanárunkkal, meg úgy az egész tesiórával. Nem szeretném részletezni, mondjuk úgy, hogy egyedül ez az az óra ami miatt már elõre rettegek, ezzel pedig nem vagyok egyedül. A tanárunk ma az összes lányt elmondta egy libának mert nem mentünk múlt héten úszni páran. Persze az nem zavarta, hogy a fiúk közül még négyen nem úsztak. Ráadásul ma a talajtornát gyakoroltuk, megmondtam neki, hogy nem tudok hátrabukfencezni. Erre megmondja, hogy megbuktatt ha nem mutattom be. B*ssza meg, én meg csak azért sem mutattam be. De ott egy másik lány is, nem szeretném említeni a nevét. Tavaly nagyon rá volt szállva, fojton cikizte és kritizálta õt. Mostanában inkább rám és a barátnõimre van eléggé "kiakadva". Ma többen voltunk akik nem tudtak megcsinálni egy elég nehéz gyakorlatot, erre csak minket, lányokat cseszegetett. Az egyik fiútól meg csak megkérdezte, hogy nem próbálja-e meg? Majdnem felrobbantam az idegtõl. Persze tõlünk nem fogadja el azt, ha egyszerûen csak nem vagyunk elég "edzettek" ehhez a baromsághoz. Õszintén? Beláttom, hogy a töri, az idegen nyelv, az irodalom, a matek, a fizika/kémia, a nyelvtan és még sok más tantárgy kell az életben. De minek a tesi? Persze kell a sport, de nem kell ennyire túldramatizálni. Úgyse lesz belõlünk profi, olimpiai sportoló. Minek ennyire erõltetni? Nekem már az egésztõl elment a kedvem. A mai napig sajnálom, hogy nem a másik (nõ) tesitanárt kaptuk aki a matekot is tanítja. Szerencsére márcsak egy év van hátra, utána soha többé nem kell látnom. dry.gif

Ui.: kifelejtettem a k*rva [elnézést a szóért] osztálytársamat. Másfél éve van itt, de rohadtul menõnek hiszi magát, hogy már csókolozott egy 22 éves pasival. Folyamatosan arról beszél, hogy milyen aranyos, meg hogy a fiú mennyire belé van zúgva... Könyörgöm. Az a pasi legfeljebb a perverz vágyait akarja rajta kielégíteni, de biztos nem szerelmes belé. Aztán még a csaj védi, hogy tuti nem pedofil, mert õk szerelmesek, már aludtak is együtt. rolleyes.gif De amúgy rohadtul hülye ez a lány. Leszólja a jó tanulókat, mindenkit elmond strébernek. Mi tehetünk róla, hogy nem képes tanulni? Most is jelentkezni fog szörnyen erõs iskolákba, és azt mondja, hogy felveszik ha év végén mindenbõl meglesz legalább a négyese, hármasa. Basszus... Tavaly két tantárgyból bukott meg, elõtte egybõl. Az XY iskolába néha még a teljesen ötös tanulók sem jutnak be, akkor ez hogy akar? De azért sem tanulna, még ebben az évben sem. Mindig puskázik, less a padtársáról. De órákon még a száját jártatja és neki áll följebb ha a tanár rászól. Teljesen hülye, csak sajnálni tudom szegényt. A mai napig nevetségesnek találom a 22 éves pasiját, meg a "menõ" dumáit. Az osztályban lévõ fiúk is leszólták, nem is egyszer. Általában nem bírom ha így elmondanak egy nõt minden mocsoknak, de ez a r*banc... Egyszóval utálom, irritál az egész személyisége. Azt nem tudom, hogy fog majd megélni ha ilyen könnyelmûen veszi a dolgokat. Néha meg az anyával menõzik, hogy este bulikba jár, néha meg a berúgott öcsével megy haza. Meg, hogy mindig az anyjával beszélnek a pedofil pasijáról... Az alma nem esik messze a fajától.
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Fannycska999, Lizania, Lil98
2014. november 19. 19:34 #8876
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nina 10 @ 2014.11.19. 18:43)
Általában nem bírom ha így elmondanak egy nõt minden mocsoknak, de ez a r*banc...

Ezek szerint mégsem annyira bánt, ha egy nőt elmondanak mindenfélének, hiszen ugyan ezt tetted te is smileeee.gif Nem ismerem, fogalmam sincs kiről van szó, de azért ez egy kicsit erős volt szerintem.
4 felhasználónak tetszik: janet7, AFCfan, ApusztákBoszorkánya, MadHatter
2014. november 19. 19:43 #8877
- törölt felhasználó -    
Hogy az emberek nem tisztelik mások véleményét.Hogy az emberek egyetlen egy cselekedet alapján vagy megnyilvánulás alapján elítélnek egy embert és közben nem is ismerik..
3 felhasználónak tetszik: IQninja99, ApusztákBoszorkánya, drfan
2014. november 19. 19:49 #8878
cherrybaby89
cherrybaby89
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.14.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 0
Azonosító: 233369
Offline offline
Nekem azzal,ha kérdezek vmit a főnöktől úgy válaszol,hogy a bicska kinyílik a zsebemben.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. november 19. 20:49 #8879
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2014.11.19. 18:43)

Ui.: kifelejtettem a k*rva [elnézést a szóért] osztálytársamat. Másfél éve van itt, de rohadtul menõnek hiszi magát, hogy már csókolozott egy 22 éves pasival. Folyamatosan arról beszél, hogy milyen aranyos, meg hogy a fiú mennyire belé van zúgva... Könyörgöm. Az a pasi legfeljebb a perverz vágyait akarja rajta kielégíteni, de biztos nem szerelmes belé. Aztán még a csaj védi, hogy tuti nem pedofil, mert õk szerelmesek, már aludtak is együtt.  rolleyes.gif


Miért kérsz elnézést a szóért? Akkor minek írtad le? Ugye, hogy nem kellett volna?
A legszomorúbb dolog, hogy még mindig egy 14 éves kislányt (14 gondolom, ha te is az vagy, ez pedig ugye éppenhogy a beleegyezési korhatár M.o.-n) kur váznak meg ri bancoznak le még a jóval idősebb emberek is, ha egy felnőtt férfival létesít kapcsolatot, mert még ők sem képesek felfogni, hogy ilyen esetekben mennyi a gyerek felelőssége és mennyi a felnőtté. (Mert az oké, hogy lepedofilozod a pasit, de utána folytatod a kislány savazását ugyan emiatt) Itt vagy a rohadt nagy probléma, és itt kezdődik, ami később ahhoz vezet, hogy MIÉRT IVOTT? MIÉRT VOLT RAJTA RÖVID SZOKNYA? Ő AKARTA. Ha érted miről beszélek.
5 felhasználónak tetszik: szenya, ApusztákBoszorkánya, MadHatter, IQninja99, drfan
2014. november 19. 22:00 #8880
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
A fölöttem lakó ledübörgött, mert nem tetszett neki, hogy gyakoroltam a fuvolámon. Legnagyobb örömére elővettem a legmagasabb hangokat tartalmazó darabomat: ami másnak már fülsüketítő, engem egyáltalán nem zavar. Így dübörögjön nekem legközelebb délben! Majd én is felmegyek éjfélkor kopogtatni az ajtón, hogy ne akkor rendezzék át a szobát, mert kb rámszakad a mennyezet...
13 felhasználónak tetszik: AFCfan, Jolie_77, Szandi0820, Lil98, VampireBella, AmyVie, IQninja99, Good Girl1999, Bátor Ventillátor, Melcsi1997, drfan, Angel, menthol
540 oldal 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!