Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 28. 18:09 #8961
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2014.11.28. 17:55)
1) 

2) 

clapping.gif
(Az a baj, hogy nem fogod fel, hogy nem választhatod el egymástól a kettőt. Nem jelentheted ki, hogy aki nem iszik és megerőszakolják, az nem hibás, aki meg igen, az hibás. Mert az elsővel már elismered, hogy NEM az alkoholról szól a dolog. Az, hogy neked nem tetszik, ha sokat isznak és lerészegednek, sallala, az a te dolgod. De NE keverd bele a nemi erőszakot, NE jelentsd ki önkényesen, hogy aki iszik az hibás, aki nem az ártatlan, mert az egyik már kizárja a másikat, próbáld már meg megérteni.)

Én az egészből csak annyit értek meg, hogy fújod a saját hülyeséged ész nélkül. Reagáltam egyszer, mert úgy illik. Erre pedig már csak azért teszem, mert ti komolyan agyi nullák vagytok akik egy szöveget értelmezni nem képesek. Innentől kezdve engem marhára nem érdekel az egész wink.gif
2014. november 28. 18:11 #8962
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2014.11.28. 18:09)
Én az egészből csak annyit értek meg, hogy fújod a saját hülyeséged ész nélkül. Reagáltam egyszer, mert úgy illik. Erre pedig már csak azért teszem, mert ti komolyan agyi nullák vagytok akik egy szöveget értelmezni nem képesek. Innentől kezdve engem marhára nem érdekel az egész wink.gif

Mi beszélünk hülyeségeket? Te hallod magad? Konkrétan annyi szűrhető le a monológodból, hogy megérdemli valaki hogy akarata nélkül közösüljenek vele ilyen meg ilyen okok miatt. Deee igen, itt mi vagyunk az agyi nullák _nevet.gif _nevet.gif Fáj az igazság, ugye?
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, janet7, szenya, AFCfan, MadHatter, baisée, icarlyluv, riri17, Glamster, Szandi0820, IQninja99
2014. november 28. 18:19 #8963
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2014.11.28. 18:09)
Én az egészből csak annyit értek meg, hogy fújod a saját hülyeséged ész nélkül.


Legalább elismerted, hogy abszolút nem értettél meg semmit abból, amit írtunk biggrin.gif

http://media.tumblr.com/cfd9cd2010649d8c48c4806372c26571/tumblr_inline_na24sldGSr1qhebd8.gif
10 felhasználónak tetszik: Phaedra, szenya, AFCfan, MadHatter, baisée, icarlyluv, riri17, Glamster, Szandi0820, IQninja99
2014. november 28. 18:34 #8964
- törölt felhasználó -    
Azokkal az emberekkel, akik tök értelmesnek és normálisnak tűnnek, de egyes dolgokról olyan hülye felfogásuk van, hogy az ember esze megáll ohmy.gif
Hozzászólni már nem nagyon tudok mit, mert előttem már sokan leírták és osztom a véleményüket. De még annyit akarnék kérdezni, akit utcán követve félholtra vernek és megerőszakolnak, azok is tehetnek róla? Mert miért sétáltak arra? És akit meg is ölnek utána? Nem értem, tényleg, és szomorú, hogy van aki az áldozatokat hibáztatja, ezzel kb engedve azt, hogy hadd csinálják a pasik, hát aki nem akarja az nem iszik és nem öltözik fel úgy ahogy szeretne.
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, janet7, MadHatter, Earth Song, menthol, baisée, icarlyluv, riri17, Nina 10, Szandi0820, IQninja99
2014. november 28. 18:44 #8965
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Akik itt erősködnek, hogy de hát igenis a nők hibája, hogy megerőszakolják őket, mert úgy öltözködnek meg sokat isznak, azok mit szólnak ahhoz, hogy vannak férfiak/fiúk is, akiket megerőszakolnak/molesztálnak nők? Furcsának tűnik, ugye? Pedig van ilyen. Kétlem, hogy a férfi kihívóan öltözött volna, de egy nő mégis megerőszakolta, nahát nahát. Biztos a pasi volt hibás valahogy, ugye?
3 felhasználónak tetszik: AFCfan, Nina 10, Szandi0820
2014. november 28. 20:09 #8966
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Pár napig nem nézem a topikot és mindjárt felpörögnek az események...

Én azon az állásponton vagyok, hogy, bár sokszor az áldozat is vigyázhatna magára jobban, ettől még mindig csak áldozat lesz. Attól pedig az eszem meg áll, hogy valaki ezt szerintetek megérdemli. Soha, senki, semmilyen körülmények között nem érdemli meg, hogy bántsák, és a bántás alatt nem csak a nemi erőszakot értem. Ne akarjatok Istent játszani és eldönteni, hogy ki mit érdemel meg. Lerészegedett? Kihívóan öltözött? És akkor már tönkre kell tenni az életét? Nem hiszem. Az ilyen pasikat meg ki kéne... na ezt inkább hagyjuk.
Sajna nem számít, mennyi törvényt hoznak ez ellen, és hányan kampányolnak emiatt, ilyen mindig is lesz, és az egyetlen, amit tehetünk, hogy vigyázunk magunkra.. Meg az sem árt, ha kicsit több empátia van bennünk és belegondolunk, hogy attól, hogy valaki bulizni jár, kihívón öltözik, cigizik, drogozik stb. még ember, vannak érzései, és ha nemi erőszak áldozata lesz, az őt is ugyanúgy tönkreteszi lelkileg, mint bárki mást.
7 felhasználónak tetszik: Heidi98, Phaedra, AFCfan, drfan, icarlyluv, Glamster, Szandi0820
2014. november 28. 20:22 #8967
- törölt felhasználó -    
Hogy mivel van tele a hócsukám?
Előszöris azokkal a tagokkal, akik mindenbe belekötnek. Oké, van hogy az ember orbitális hülyeségeket ír, előfordul, kiröhögteti vagy éppen jól megutáltatja magát, lehordjuk hogy tanuljon belőle, kész. Ez így menne normális esetben. De amiket manapság látok (nem kifejezetten itt) az már enyhe túlzás. Nem fogom letagadni, énis kiröhögtettem magam jól még nagyon régen közösségi oldalakon, de tanultam a hibáimból, mindent átgondolok többször, amit teszek, és már senki sem emlékszik rá. Nem tudom, milyen ember az, aki abban lát élvezetet, hogy mindenkivel csak kötözködik, mindenkinek próbálja megkeseríteni az egyébként sem túl felhőtlen életét. Amit írt átgondolatlan butaság volt, kész, nem kell vele foglalkozni, megkapta százezerszeresen a magáét, megérdemelte, hogy ezek után mit kezd magával, hogy a jövőben ne essen meg vele ilyesmi, az már nem a mi dolgunk, mi csak próbáltuk jobb belátásra téríteni, mégha sokan nem túlságosan kúltúrált hangnemben is.

ON: az önkéntes munkával. Türelmesek állok a vevő előtt, látom rajta, hogy észrevesz, de ő nagyon ráér, nyugodtan beszélget, tojik rá, hogy ott állok előtte az ő érdekében, hogy összekészíthessem a cuccait, hogy neki már csak fizetnie kelljen, aztán meg ő tol le, amiért úgy kérdeztem hogy "Milyen névre tetszik kérni?", és nem tegeztem le. Tekintettel arra, hogy még sosem láttam őt, így feltételezem, hogy ő se engem, a nevemet se tudta, most komolyan, mit szólt volna, ha csak úgy minden további nélkül letegezem? Ahogy az egész stílusát néztem, biztos, hogy akkor meg az lett volna a baja, de teljesen mindegy.
Mondjuk, a tegnapi naphoz képest ez a nap még mindig mennyország volt. A suli két épületből áll, a másik épületben valami retardáltak eltörtek valamit, ezért természetesen mi szívjuk meg, és még mindig nincs fűtés. És ebben az a vicces, hogy a tanári is a mi épületünkben van, onnan bezzeg árad a "szeretet melege". Vajon miért...És így várták el, hogy a hülye hangverseny miatt menjünk egyenruhában. Oké, ezzel nincs semmi gond, kibírjuk, végtére is így illik. Na de az már nem fair, amikor mások oktatnak ki, mikor vegyem át. A matektanár engem előszeretettel csesztet, minden alkalmat megragad rá. Első óra lett volna, még nem volt rajtam az a fránya ruha, neki meg az volt az első, hogy szóvá tette, hol a ruhám, aztán meg kiküldött öltözködni. De most komolyan: ugyan mi köze van hozzá, hogy a nap melyik szakában veszem át azt az ünneplőnek csúfolt, ovisok által is elkészíthető kék borzalmat? Ráadásul az orra előtt ült egy bizonyos ember, akin nyoma se volt az ünneplőnek, de nem, neki nem teszi szóvá, csak én számítok. Ha én odasúgok valamit a barátnőmnek, akkor máris odajárkál, meg elkönyveli, hogy egész órán dumálok és nem figyelek, és életemben először volt pofám nem megcsinálni a matekházit, akkor én máris lusta disznó vagyok. De nem, kérem szépen, mások dumáljanak csak órán, ne csináljanak házit és ne tanuljanak, köpőcsövezzeék a tanárt csak én ne folyamodjak egyik tevékenységhez sem.
Egyébként meg, bénaságomhoz híven ismét eltaknyoltam a rajzteremben, és ha nem elég, miközben gyorsan próbáltam valamiben megkapaszkodni, jól nyakon öntöttem saját magam poharas kakaóval, úgyhogy máris nekiállhattam takarítani, meg sikálni a ruhámat (a barátnőm kabátjával egyetemben, aki szerencsétlen ott ácsorgott mellettem). Magyarán kimehettem ugyan matekról öltözködni, cseszhettem. Hál' istennek, hogy az egyenruha nem világos színű. Akkor mára már az apokalipszisemet élném. Azt meg már inkább ne is hozzuk szóba, hogy éneken kishíján ráborítottam egy egész padot az emberiségre. Éljen a rossz látásom, memóriám, és legfőképp a határtalan értetlenségem és bénaságom. Így is csak én járhatok.
5 felhasználónak tetszik: Lizania, drfan, icarlyluv, Nina 10, ApusztákBoszorkánya
2014. november 28. 20:39 #8968
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (ZitaTwilight @ 2014.11.27. 19:49)
... Mert olyan nincs, akit XXL-es pólóban, tornacipőben és nadrágban erőszakolnak meg... csak olyannal lehet akarata ellenére közösülni, aki részeg vagy alulöltözött...

Anyum jogot tanult az egyetemen és ő mesélte még régebben, hogy az egyik ügynél az erőszakoló ellen azért töröltek minden vádat és távozhatott szabadlábon, mert az általa megerőszakolt lány szoknyájának alja feljebb volt, mint a térde és ki volt hangsúlyozva a dekoltázsa. Tehát ezzel "kihívta maga ellen a sorsot" és "kereste a bajt szándékosan!!" wtf.gif Az erőszak az erőszak marad, tökmindegy, hogy fényes nappal, éjszaka, buliban, utcán, otthon, ruhában vagy nélküle, akárkivel történik. Az erőszak minden formája pedig az én szememben elítélendő, és aki elkövette, tehát aki másban fizikai és pszichikai -több mint valószínűleg maradandó- károkat okozott, az a hibás. Úgy gondoltam, mindenki józan esze és logikája ezt diktálja.
13 felhasználónak tetszik: Phaedra, janet7, drfan, Fannycska999, AFCfan, baisée, icarlyluv, riri17, Nina 10, Glamster, Szandi0820, IQninja99, ApusztákBoszorkánya
2014. november 28. 20:40 #8969
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (killerqueen. @ 2014.11.28. 20:22)
Hogy mivel van tele a hócsukám?
Előszöris azokkal a tagokkal, akik mindenbe belekötnek. Oké, van hogy az ember orbitális hülyeségeket ír, előfordul, kiröhögteti vagy éppen jól megutáltatja magát, lehordjuk hogy tanuljon belőle, kész. Ez így menne normális esetben. De amiket manapság látok (nem kifejezetten itt) az már enyhe túlzás. Nem fogom letagadni, énis kiröhögtettem magam jól még nagyon régen közösségi oldalakon, de tanultam a hibáimból, mindent átgondolok többször, amit teszek, és már senki sem emlékszik rá. Nem tudom, milyen ember az, aki abban lát élvezetet, hogy mindenkivel csak kötözködik, mindenkinek próbálja megkeseríteni az egyébként sem túl felhőtlen életét. Amit írt átgondolatlan butaság volt, kész, nem kell vele foglalkozni, megkapta százezerszeresen a magáét, megérdemelte, hogy ezek után mit kezd magával, hogy a jövőben ne essen meg vele ilyesmi, az már nem a mi dolgunk, mi csak próbáltuk jobb belátásra téríteni, mégha sokan nem túlságosan kúltúrált hangnemben is.
ON: az önkéntes munkával. Türelmesek állok a vevő előtt, látom rajta, hogy észrevesz, de ő nagyon ráér, nyugodtan beszélget, tojik rá, hogy ott állok előtte az ő érdekében, hogy összekészíthessem a cuccait, hogy neki már csak fizetnie kelljen, aztán meg ő tol le, amiért úgy kérdeztem hogy "Milyen névre tetszik kérni?", és nem tegeztem le. Tekintettel arra, hogy még sosem láttam őt, így feltételezem, hogy ő se engem, a nevemet se tudta, most komolyan, mit szólt volna, ha csak úgy minden további nélkül letegezem? Ahogy az egész stílusát néztem, biztos, hogy akkor meg az lett volna a baja, de teljesen mindegy. 
Mondjuk, a tegnapi naphoz képest ez a nap még mindig mennyország volt. A suli két épületből áll, a másik épületben valami retardáltak eltörtek valamit, ezért természetesen mi szívjuk meg, és még mindig nincs fűtés. És ebben az a vicces, hogy a tanári is a mi épületünkben van, onnan bezzeg árad a "szeretet melege". Vajon miért...És így várták el, hogy a hülye hangverseny miatt menjünk egyenruhában. Oké, ezzel nincs semmi gond, kibírjuk, végtére is így illik. Na de az már nem fair, amikor mások oktatnak ki, mikor vegyem át. A matektanár engem előszeretettel csesztet, minden alkalmat megragad rá. Első óra lett volna, még nem volt rajtam az a fránya ruha, neki meg az volt az első, hogy szóvá tette, hol a ruhám, aztán meg kiküldött öltözködni. De most komolyan: ugyan mi köze van hozzá, hogy a nap melyik szakában veszem át azt az ünneplőnek csúfolt, ovisok által is elkészíthető kék borzalmat? Ráadásul az orra előtt ült egy bizonyos ember, akin nyoma se volt az ünneplőnek, de nem, neki nem teszi szóvá, csak én számítok. Ha én odasúgok valamit a barátnőmnek, akkor máris odajárkál, meg elkönyveli, hogy egész órán dumálok és nem figyelek, és életemben először volt pofám nem megcsinálni a matekházit, akkor én máris lusta disznó vagyok. De nem, kérem szépen, mások dumáljanak csak órán, ne csináljanak házit és ne tanuljanak, köpőcsövezzeék a tanárt csak én ne folyamodjak egyik tevékenységhez sem. 
Egyébként meg, bénaságomhoz híven ismét eltaknyoltam a rajzteremben, és ha nem elég, miközben gyorsan próbáltam valamiben megkapaszkodni, jól nyakon öntöttem saját magam poharas kakaóval, úgyhogy máris nekiállhattam takarítani, meg sikálni a ruhámat (a barátnőm kabátjával egyetemben, aki szerencsétlen ott ácsorgott mellettem). Magyarán kimehettem ugyan matekról öltözködni, cseszhettem. Hál' istennek, hogy az egyenruha nem világos színű. Akkor mára már az apokalipszisemet élném. Azt meg már inkább ne is hozzuk szóba, hogy éneken kishíján ráborítottam egy egész padot az emberiségre. Éljen a rossz látásom, memóriám, és legfőképp a határtalan értetlenségem és bénaságom. Így is csak én járhatok.

Az ON előtti résszel foglalkoznék. Bocsi, belaggol a netem akárhányszor feltekerek hogy kitöröljem a többit.
Ezt mondtam én is. Elmondta a véleményét, én elmondtam a véleményemet az övéről és ennyi. És bár -először életemben- a többség oldalán állok, nem értek egyet azzal, hogy ilyen hangnemben kéne az egészet megtárgyalni. Igen, értem, felcseszte az agyatokat, meg is értem mert nekem is, de most a saját elveitekkel álltok szemben! Azt mondjátok, ha valakit megerőszakolnak az nem biztosan az ő hibája, az ellen vagytok, hogy azt hülyeség mondani hogy "megérdemli". Viszont, amikor oda jutunk, hogy nem értünk vele egyet akkor ő a hibás, mert miért írt olyan véleményt, amibe bele fognak kötni, az esetben ha meg fog sértődni. EZ UGYANAZ A LOGIKA! Ez ugyanaz, mint az "az a hibás akit megerőszakolnak mert miért öltözött úgy". Az ilyeneket vegyük már észre, kérlek szépen titeket! Ez egy olyan topik volt mindig is, amiben barátként meg tudtuk beszélni a problémáinkat. Ne rontsuk el a baromkodásunkkal ezt a hangulatot! :-/ mert igen, belátom, én se úgy reagáltam ezt le ahogy kellett volna.
Ja és igen. Még mindig VELETEK értek egyet, zita, janet, és a többiek. Tudjátok mit? Folytassuk (ez mindkét félnek szól, mert azért a másik félről is jött elég "durva" komment) a vitát emberi hangnemben amíg akarjuk. Így megkímélhetünk magunktól felesleges idegeskedést és a régi hangulat is megmarad.

Remélem értelmezte mindenki a kommentet, mert szerintem nem csak nekem lenne fontos ha a közösségünk szétszakadna.
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. november 28. 20:42 #8970
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (MadHatter @ 2014.11.28. 20:39)
Anyum jogot tanult az egyetemen és ő mesélte még régebben, hogy az egyik ügynél az erőszakoló ellen azért töröltek minden vádat és távozhatott szabadlábon, mert az általa megerőszakolt lány szoknyájának alja feljebb volt, mint a térde és ki volt hangsúlyozva a dekoltázsa. Tehát ezzel "kihívta maga ellen a sorsot" és "kereste a bajt szándékosan!!" wtf.gif Az erőszak az erőszak marad, tökmindegy, hogy fényes nappal, éjszaka,  buliban, utcán, otthon, ruhában vagy nélküle, akárkivel történik. Az erőszak minden formája pedig az én szememben elítélendő, és aki elkövette, tehát aki másban fizikai és pszichikai -több mint valószínűleg maradandó- károkat okozott, az a hibás. Úgy gondoltam, mindenki józan esze és logikája ezt diktálja.

Előző kommentemhez visszatérve: erre a hangnemre gondoltam.
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. november 28. 20:44 #8971
- törölt felhasználó -    
Idézet (drfan @ 2014.11.28. 20:42)
Előző kommentemhez visszatérve: erre a hangnemre gondoltam.

Én nem igazán látok sehol olyan durva hangnemet. Legalábbis magamból kiindulva. Mert amikor már ilyen szinten van ez a "társalgás", akkor nem tud az ember nyugodt és összeszedett maradni, főleg ha egy ilyen témáról van szó.
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, janet7, MadHatter, icarlyluv, riri17, Szandi0820
2014. november 28. 20:48 #8972
- törölt felhasználó -    
Idézet (drfan @ 2014.11.28. 20:40)
Az ON előtti résszel foglalkoznék. Bocsi, belaggol a netem akárhányszor feltekerek hogy kitöröljem a többit.
Ezt mondtam én is. Elmondta a véleményét, én elmondtam a véleményemet az övéről és ennyi. És bár -először életemben- a többség oldalán állok, nem értek egyet azzal, hogy ilyen hangnemben kéne az egészet megtárgyalni. Igen, értem, felcseszte az agyatokat, meg is értem mert nekem is, de most a saját elveitekkel álltok szemben! Azt mondjátok, ha valakit megerőszakolnak az nem biztosan az ő hibája, az ellen vagytok, hogy azt hülyeség mondani hogy "megérdemli". Viszont, amikor oda jutunk, hogy nem értünk vele egyet akkor ő a hibás, mert miért írt olyan véleményt, amibe bele fognak kötni, az esetben ha meg fog sértődni. EZ UGYANAZ A LOGIKA! Ez ugyanaz, mint az "az a hibás akit megerőszakolnak mert miért öltözött úgy". Az ilyeneket vegyük már észre, kérlek szépen titeket! Ez egy olyan topik volt mindig is, amiben barátként meg tudtuk beszélni a problémáinkat. Ne rontsuk el a baromkodásunkkal ezt a hangulatot! :-/ mert igen, belátom, én se úgy reagáltam ezt le ahogy kellett volna.
Ja és igen. Még mindig VELETEK értek egyet, zita, janet, és a többiek. Tudjátok mit? Folytassuk (ez mindkét félnek szól, mert azért a másik félről is jött elég "durva" komment) a vitát emberi hangnemben amíg akarjuk. Így megkímélhetünk magunktól felesleges idegeskedést és a régi hangulat is megmarad.
Remélem értelmezte mindenki a kommentet, mert szerintem nem csak nekem lenne fontos ha a közösségünk szétszakadna.


Egyetértek veled. Mindenki annak ad igazat, akinek szeretne, maga dolga, de az nem visz semmire, amikor már mindenki versenyt csinál a veszekedésből, és már mindenki azon van, hogy minél inkább megszégyenítse a másikat. Ez egy topik, szerepe van a közösségben, itt találhatunk olyan embereket, akiknek elmondhatjuk gondunk-bajunk, esetleg segíthetünk egymáson, vagy legalább egyetértetünk, kifújjuk magunkat. Nem szeretném, ha a modik esetleg bezárnák ezt a topikot azért, mert egyesek nem tudják, hol a határ. Ezért én szintén kérlek titeket, hogy legyen ennek vége! Mindenki érdekében, felejtsük el, jobb az mindenkinek!
2 felhasználónak tetszik: drfan, ApusztákBoszorkánya
2014. november 28. 20:54 #8973
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (drfan @ 2014.11.28. 20:40)
Az ON előtti résszel foglalkoznék. Bocsi, belaggol a netem akárhányszor feltekerek hogy kitöröljem a többit.
Ezt mondtam én is. Elmondta a véleményét, én elmondtam a véleményemet az övéről és ennyi. És bár -először életemben- a többség oldalán állok, nem értek egyet azzal, hogy ilyen hangnemben kéne az egészet megtárgyalni. Igen, értem, felcseszte az agyatokat, meg is értem mert nekem is, de most a saját elveitekkel álltok szemben! Azt mondjátok, ha valakit megerőszakolnak az nem biztosan az ő hibája, az ellen vagytok, hogy azt hülyeség mondani hogy "megérdemli". Viszont, amikor oda jutunk, hogy nem értünk vele egyet akkor ő a hibás, mert miért írt olyan véleményt, amibe bele fognak kötni, az esetben ha meg fog sértődni. EZ UGYANAZ A LOGIKA! Ez ugyanaz, mint az "az a hibás akit megerőszakolnak mert miért öltözött úgy". Az ilyeneket vegyük már észre, kérlek szépen titeket!


Akkor most idézném magamat
Idézet
Az o felfogasukkal - ok valasztottak hogy boszmesegeket irjanak, akkor vallaljak a lincshangulatot


Pontosan azért írtam ezt, hogy lássák mekkora böszmeség ez a felfogás. Csak itt épp fórum hozzászólásokról van szó, ahol érvelünk, ott meg egy élet tönkretételéről. Ugyanaz a logika, de nem ugyanaz a súly.
Az a baj, hogy megint nem a fontos dolgokkal foglalkozunk. Nem azzal, hogy megpróbáljuk itt megtárgyalni, hogy miért is nem kéne ilyen felelőtlen dolgokat mondani, hanem azon lovagolunk, hogy de miért de miért, le lett neki írva, elég lesz. Mindenki annyiszor ír, amennyiszer akar, ha szükségét érzi és van még valami, amit nem mondott el. Ha már leírta neki egy ember, akkor most mindenki kussoljon, hiába van mondanivalója? A másik meg, hogy egyetlen durvább hangvételű komment volt, az én első kommentem, ebben le is írtam, hogy ilyen helyzetben nem tudok szofisztikált lenni meg magyarázni (mégis megtettem később, mindegy). A többi komment halál normálisan elmagyarázta, hogy miért is nem értenek egyet. Ne keverjük már össze a durvaságot azzal, hogy -hálistennek- sokan voltunk. Egy fontos kérdésben nyilvánítottunk véleményt, senkinek nem az volt a célja, hogy kötözködjön egy jót (szemben mondjuk az "én csak annyit értek hogy fújod a hülyeségedet" színvonallal, hopp) és senki kommentjében nem az volt a lényeg. Érezzük már a különbséget aközött, hogy kötözködünk, meg szégyenítünk, meg durvulunk meg amiket írtatok még itt és aközött hogy kifejtjük a véleményünket egy igencsak fontos dolog kapcsán. MadHatter hangneme az összes komment hangneme volt, "ember hangnem" kivéve az első kommentemet, mint mondtam. Ez a kérdés annál sokkal, de sokkal fontosabb, mint hogy "elfelejtsük", senkinek nem az volt a célja, hogy keménykedjen, hanem az, hogy megpróbáljuk elmagyarázni a dolgokat, nem egy utálom Miley Cyrust MIÉRT UTÁLOD MILEY CYRUS-T súlyú kérdésről és vitáról van szó és nem is olyan jellegű volt a "vita". Az óriási "mindenbebelekötök" szándékom látszik azon, hogy most írtam életemben először ebbe a topikba (talán volt még egy régebben). Nem mindenbe kötünk bele, csak egy borzasztóan helytelen felfogásba, nem vakon kötözködünk, mert unatkozunk, összekeveritek a dolgokat. Szerintem az első igazán offenzív komment a birkázás meg a nulla agyúzás volt - és nem tőlünk. pardon.gif

Idézet
Én nem igazán látok sehol olyan durva hangnemet. Legalábbis magamból kiindulva. Mert amikor már ilyen szinten van ez a "társalgás", akkor nem tud az ember nyugodt és összeszedett maradni, főleg ha egy ilyen témáról van szó.

meghajolo.gif
7 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Phaedra, AFCfan, MadHatter, icarlyluv, riri17, Szandi0820
2014. november 29. 08:58 #8974
- törölt felhasználó -    
Először is békével jöttem emberek victory.gif
Nem szeretném a feszültséget gerjeszteni mire lenyugodott a topic. Sokan már leírták, amit én is szerettem volna, de még lenne hozzáfűzni valóm. Elég szomorú világot élünk, hogy áldozatot hibáztatják, ha megerőszakolja valaki mert mit képzel magáról, hogy térd feletti szoknyát mer felvenni? Itt nem a magamutogatókról van szó, hanem azokról, akik egyszer az életben felvesznek olyan ruhát, amivel "hergelik" a nagyközönséget. Most akkor egy nő se merjen fölvenni olyan ruhát amilyet akar (bizonyos határokon belül), mert minden második bokorban egy erőszakos, elmebeteg genetikai mutációtól (nem, nem gondolom erős kifejezésnek) kell tartania, aki bármikor megtámadhatja? A legszomorúbb, hogy már fényes nappal rátámadnak az ember lányára és úgy megtörténik a baj, hogy senki sem sejt az egészből semmit. Most akkor minden nőnemű éjjel-nappal járjon minimum két testőrrel vagy legalább kísérettel, ha nem akarja, hogy bármi baja essen? A legsiralmasabb mikor arról hall az ember, hogy egy idős 60-80 éves nőt erőszakolnak meg (minden korosztályban szörnyű, ha megtörténik). Erre mit mondanának? Itt is ő lenne a hibás? Mégis mivel hívta fel magára a figyelmet? Ezen kellene elgondolkozni....

A legdühítőbb, hogy a tettes kap max pár évet és miután kijön, ugyanazt csinálja mint eddig. Közben a szerencsétlen áldozat élete végéig szenved és az a rohadék boldogan éli az életét. Itt az "igazságszolgáltatáson" kellene változtatni, hogy azoknak a szemétládáknak egy életre elmenjen a kedvük már a puszta gondolatától. A rendőrség is a nőkre akarja fogni mert ez meg az. Na most a kérdés, kire számítson az ember ilyen ügyben ha nem a rendőrökre? Nincs igazság a Földön...
(elnézést az esetleges ronda szóhasználatért, de megérdemlik ezeket a jelzőket)

Most elmesélem az én történetem, de szerintem sok lánnyal megesik az ilyen sajnos. Busszal utaztam télen és leül mellém egy normálisnak tűnő idősebb férfi. Csakhogy... A szemem sarkából láttam, hogy figyel és közben magát simogatja odalent. Próbáltam ráhúzódni az ablakra, de közeledett. A szerencsém az volt, hogy a következő megállónál leszállt. Most akkor én vagyok a hibás mert minek szállok fel a buszra, ha ilyen alakok is lehetnek ott? Pedig kihívóan sem öltözködöm, sőt akkor nem is tudom hány réteg ruha rajtam volt, vaságyastól sem vagyok 50 kg és szépnek sem mondanám magam. Vagy mikor voltunk egy rendezvényen, a nővérem és én elmentünk venni üdítőt egy ilyen sátórszerűséghez ahol lehetett ülni is. Nos amíg a nővéremre vártam addig egy idősebb férfi elkezdte nekem mondani, hogy "Gyere ide cicám, hozzád beszélek." Próbáltam ignorálni, de megfogta a kezem és a "Nem hallod, hogy hozzád beszélek?" modatot intézett felém (ekkor lehettem 13-14 éves). Szerencsémre a nővérem már jött vissza és eltűntünk mint Petőfi a ködben...

Ezzel azt akarom mondani, hogy akiben benne van a perverz hajlam és ha át kattannak neki, nem fogja érdekelni a külső, csak a cél lebeg a szeme előtt, hogy magáéve tegye azt a szerencsétlen áldozatot, bármilyen áron. Leginkább azokat pécézik ki, akik egyedül vannak és a környéken egy lélek sem található. Nem azt mondom, hogy, aki kihívóan öltözködik és viselkedik nem támadják meg, mert biztos, hogy nagyobb eséllyel eshetnek áldozatul az ilyen pszichopatáknak. Ha már hulla részeg valaki egy buliban mert jól érzi magát, akkor beszélje meg valakivel, hogy haza viszi és nem hagyják őt egyedül. A lényeg, hogy az ilyen (szórakozó)helyeken ne legyen egyedül az ember.

Lányok nagyon vigyázzunk magunkra és egymásra!
13 felhasználónak tetszik: Phaedra, drfan, Fannycska999, Earth Song, AFCfan, janet7, Jolie_77, MadHatter, icarlyluv, ciel, riri17, Szandi0820, IQninja99
2014. november 29. 09:12 #8975
- törölt felhasználó -    
Befejezte mindenki? Ugyan is k*rva unalmas oldalakon keresztül azt olvasni, hogy az egyik ezt mondja a másik azt, de meggyőzni úgysem tudjátok egymást. Mindenkinek megvan a véleménye, nekem is, de én biztos ne, fogom még 563536332649263926749-szerre is leírni, amit előttem már 563536332649263926748-an leírtak. Még most sem értem mi értelme volt ennek, de ha nektek jól esett, egészségetekre... dry.gif
6 felhasználónak tetszik: drfan, Grace Benning, Lizania, Beyla, Nina 10, ApusztákBoszorkánya
2014. november 29. 09:22 #8976
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.11.29. 09:12)
Befejezte mindenki? Ugyan is k*rva unalmas oldalakon keresztül azt olvasni, hogy az egyik ezt mondja a másik azt, de meggyőzni úgysem tudjátok egymást. Mindenkinek megvan a véleménye, nekem is, de én biztos ne, fogom még 563536332649263926749-szerre is leírni, amit előttem már 563536332649263926748-an leírtak. Még most sem értem mi értelme volt ennek, de ha nektek jól esett, egészségetekre...  dry.gif

Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2014. november 29. 09:23 #8977
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2014.11.29. 09:12)
Befejezte mindenki? Ugyan is k*rva unalmas oldalakon keresztül azt olvasni, hogy az egyik ezt mondja a másik azt, de meggyőzni úgysem tudjátok egymást. Mindenkinek megvan a véleménye, nekem is, de én biztos ne, fogom még 563536332649263926749-szerre is leírni, amit előttem már 563536332649263926748-an leírtak. Még most sem értem mi értelme volt ennek, de ha nektek jól esett, egészségetekre...  dry.gif


Ki kényszerített, hogy olvasd el?
6 felhasználónak tetszik: Phaedra, Pöttömke, janet7, szenya, riri17, Szandi0820
2014. november 29. 09:26 #8978
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Fannycska999 @ 2014.11.29. 09:23)
Ki kényszerített, hogy olvasd el?

Senki, de gonlom már mást is szeretne látni ebben a topikban, mint egyetlen témát. Mármint, én ígylátom de javítson ki ha tévedek.
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lizania, Beyla, Nina 10, ApusztákBoszorkánya
2014. november 29. 09:40 #8979
- törölt felhasználó -    
Én kérek elnézést, hogy hozzá mertem szólni meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Szandi0820, Earth Song, Phaedra
2014. november 29. 10:02 #8980
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Idézet (Nesha @ 2014.11.29. 09:40)
Én kérek elnézést, hogy hozzá mertem szólni meghajolo.gif

Amúgy egy idő után én is ezt mondtam biggrin.gif na mindegy.

Na én visszatérek az eredeti topikhoz:
Tegnap búcsúztattuk egy régi tanárunkat, volt igazgatónkat. 40 percen keresztül kint álltunk a hidegben. Ja, csa hát itt a csavar. Mivel közel lakok a sulihoz, gondoltam nem muszáj sapkát sálat vinni, fél perc alatt ott vagyok. Na hát kellett volna. Kapucnit feltenni tilos, mert tisztelet stb. Na hát nem megfáztam? Hát de. Ráz a hideg benti 23 fokban is, a maradék földrajzot kabátban ültem végig, egy másik osztálytársammal együtt, a tanár ránk se szólt, gondolom értette biggrin.gif ne értem ezt a búcsúzatót miért nem lehetett pl a tornateremben megtartani, simán befértünk volna. De áá, álljunk kint olyan helyen ami véletlenül se blokkolja a szelet, de ha valakin kapucni van azt fenyegetik a szaktanárival meghajolo.gif rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, Nina 10, Cute girl 998
540 oldal 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!