Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 26. 12:33 #9221
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Idézet (westher @ 2015.01.25. 10:42)
Azzal hogy nem bírok meggyógyulni. dry.gif Ugye nem csak az én környékemen van nagy influenza járvány?


Off:Én így,több mint egy heti betegség után kezdek könyörögni "egy kis influenzáért". :/

On:Azzal,hogy még mindig nem sikerült teljesen meggyógyulnom.Sikerült összeszednem valami lehetetlen nevű vírust,40 fokos lázam volt napokig,és szedhettem be rá akármilyen lázcsillapítót,semmit sem használt.A nyirokcsomóim teljesen begyulladtak,ami azt eredményezte,hogy a víz lenyelését is úgy éreztem,mintha hatalmas köveket próbálnék letuszkolni a torkomon.
Most kezdek jobban lenni,de a hangom még mindig nem jött vissza teljesen.Aminek "örülök",hogy az orvos azt mondta,hogy ezt a betegséget többet nem tudom összeszedni,mert olyan,mint a bárányhimlő,egy életben egyszer van hozzá "szerencsém".Valamint legalább most jutott eszembe rosszul lenni,és nem a vizsgaidőszak közepén.Bele se merek gondolni,mi lett volna akkor velem...
2 felhasználónak tetszik: Lil98, Szandi0820
2015. január 26. 18:06 #9222
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Egyrészt az alsóbb korosztály azon részével, amelyik koporsószöget szív szakadatlan. Nem rég a suliban kisebb intézkedéseket vezettek be, amik igazából eddig is megvoltak, de elméletben most szigorították. Az egész néhány éve kezdődött, mikor beszüntették a dohányzást a suli területén, akkor a diákok folyamatosan kiszöktek, hogy elszívják ezt a borzalmat. Aztán kaptunk ügyeletet, ami miatt már, ha késel is felírnak. A hetekben pedig újabb óvintézkedések jöttek: tanári felügyelet a mosdókban. Ugyanis némelyik drága iskola társam képtelen kivárni azt a néhány órát, hogy még egy kisebb adag nikotinnal gazdagodjon a szervezete. A wc-ben cigiznek, kinyitni az ablakot képtelenek, ráadásul nem is feltűnés mentesen csinálják az egészet, hanem ott hagyják a hamut, csikket. Napok óta úgy lépek be a mi termünkbe is, hogy megcsap a büdös cigifüst szag. Itthon már hozzászoktam, de azért suliban, nehogy már ne tudja megállni, vagy pedig addig ne menjen be, amíg nem adott magának elég löketet...

A másik az, hogy ha tőlem kérnek segítséget, és nem úgy válaszolok éppen, ahogy kellene (éppen nem érek rá, mert rohanok) akkor le vagyok hordva mindennek, de ha más csinálja ezt, akkor az teljesen természetes. Én mindig segítek, ahol tudok. Ha távolból kell számítógéphez segítség minden lépést printsceen-elek, és továbbítom a másik félnek, és nem kérek cserébe semmit, még egy köszönömöt sem várok el, mert ez nekem teljesen természetes. Ma is egy kis segítséget szerettem volna kérni, mert most éppen én voltam teljesen magatehetetlen, tanácstalan. Erre a másik fél, holt bunkó viselkedéssel fűszerezve elkezdte, hogy ő nem fog segíteni, mert nem válaszolok neki rögtön, hanem nagyon lassan... dry.gif Elmagyaráztam neki, hogy miért, erre meg inkább lekoptatott, hogy majd megoldom, ő neki menni kell, van dolga. pardon.gif S az ilyen dolgok után fogadom meg, hogy soha többé senkinek, de aztán mégis sikerül a szívemnek felülkerekedni, és segítek, ahol tudok... mocskos egy kis ketyere, és jól becsapja az agyat... dry.gif
11 felhasználónak tetszik: Zsófi765, Lil98, Nina 10, IQninja99, icarlyluv, Seherezade1050, Lizania, Szandi0820, ApusztákBoszorkánya, Harleen, Rocket
2015. január 26. 18:57 #9223
westher
westher
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.01.
Hozzászólás: 1585
Csatolások: 225
Azonosító: 238307
Offline offline
Azzal, hogy már minden lehetséges vírust összeszedtem ami a környéken van. Most már hangom sincsen, manduláim lassan kétszer nagyobbak lesznek. Láz nálam is meg van, úgyhogy hasonló cipőben járok An_d_a. sad.gif
3 felhasználónak tetszik: Lil98, IQninja99, Cute girl 998
2015. január 26. 20:06 #9224
- törölt felhasználó -    
A "félévi fáradtsággal".Mióta megírtam a felvételit annyira kijött rajtam az elcsigázottság,hogy már lassan két hete úgy érzem magam,mint egy agyhalott zombi.Felkelek-suliba megyek-alszom-szinte ebből áll a napirenden.Volt olyan nap,amikor órák után többször is meg kellett mosnom a szemeimet,mert azt hittem, helyben leragadnak.Hiába alszom 9-10 órákat,folyton a kialvatlanságot érzem magamon.
6 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Lil98, IQninja99, Cute girl 998, Lizania, AFCfan
2015. január 27. 19:18 #9225
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy ha leesik 10 cm hó megbénul a közlekedés. Nem lehet a falunkból se ki, se be jutni, el vagyunk zárva a külvilágtól. Reggel lehull a hó és a hókotrók estére vagy másnapra jutnak el hozzánk, de ugye egyszerűbb lezárni az utakat mintsem takarítani őket. De persze fel vannak készülve az ilyen esetekre és járnak a hókotrók az utakon, csak senki nem látja őket. A poén az benne, hogy hosszú idő után lenyomják a havat, de az előző napi ráfagyott réteget nem sózzák, így kész hullámvasút az út az iskoláig és a busz majd szétesik rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Lizania, Seherezade1050, Lil98, Nina 10, IQninja99, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820
2015. január 28. 12:22 #9226
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
A gyenge immunrendszeremmel, a gennyes mandulagyulladással és a nemlétező orrnyálkahártyámmal. mellow.gif dry.gif
3 felhasználónak tetszik: IQninja99, Beyla, Szandi0820
2015. január 28. 14:16 #9227
- törölt felhasználó -    
Az osztályom kijelentette az osztályfőnöknek, hogy jelölnek engem a farsangi bálkirálynőnek, de az ofő ezt persze nem engedi, mert csak „okosabb” kisleányt ( rolleyes.gif ) választhatnak.
Jaj nekem, ezzel most összetörte a lelki világomat. :'dd
2015. január 28. 16:19 #9228
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Elegem van azokból,akik csak úgy utcán/buszon/középületben csak úgy beszólnak valakinek(vagy egy másik embernek hangosan mondják a véleményüket róla),mert szerintük nem néz ki jól...és mi van,ha pont ez a kis mondat,szó az,ami megadja valakinek az utolsó löketet,hogy öngyilkos legyen?Ostoba,bunkó,embertelen f.aszok.Egyébként szerintem olyan embereknek is mondanak ilyeneket,akik tök normálisan néznek ki,csak éppen nem 5 órán keresztül készített,agyon beállított frizurával jelennek meg,néhol van egy-két pattanásuk,vagy éppen nem olyan ízlésesen(unalmasan)öltöztek fel...fúú,de elegem van a mai fiatalokból.Hülye felszínes p.icsa az összes...még a fiúk is... tucherch.gif
10 felhasználónak tetszik: everly, Zsófi765, Lizania, Seherezade1050, Lil98, IQninja99, Rocket, Beyla, Szandi0820, AliceGlam
2015. január 28. 17:43 #9229
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (itsMelody @ 2015.01.28. 14:16)
Az osztályom kijelentette az osztályfőnöknek, hogy jelölnek engem a farsangi bálkirálynőnek, de az ofő ezt persze nem engedi, mert csak „okosabb” kisleányt ( rolleyes.gif ) választhatnak.
Jaj nekem, ezzel most összetörte a lelki világomat. :'dd

Már itt is van bálkirály és bálkirálynő választás? Értem én, hogy nyugati mintára fejlődünk és mindenben majmolnunk kell őket, de ezt már kezdem túlzásnak érezni...
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Rocket, Angel
2015. január 28. 17:46 #9230
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.01.28. 17:43)
Már itt is van bálkirály és bálkirálynő választás? Értem én, hogy nyugati mintára fejlődünk és mindenben majmolnunk kell őket, de ezt már kezdem túlzásnak érezni...


Amíg én általánosba jártam, emlékszem, mind a nyolc évben volt a farsangon egy királyi pár. 16 éve kezdtem pedig az általánost biggrin.gif
2015. január 28. 17:52 #9231
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (johanna92 @ 2015.01.28. 17:46)
Amíg én általánosba jártam, emlékszem, mind a nyolc évben volt a farsangon egy királyi pár. 16 éve kezdtem pedig az általánost biggrin.gif

Az egy dolog, hogy 16 évvel ezelőtt pont a te iskoládban volt, de ez inkább angolszász vagy, ha úgy tetszik, amerikai szokás. Általában Szalagavató bálokon szoktak bálkirálynőt és bálkirályt választani szavazás alapján, de aztán lehet, hogy én tudom rosszul. hi.gif
2015. január 28. 17:55 #9232
- törölt felhasználó -    
Utálom a BKVt ... Mindig szerencsétlen vagyok a haza utazástól dry.gif dry.gif dry.gif mad.gif
1 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya
2015. január 28. 17:58 #9233
johanna92
johanna92
Bullshitter
 
StátuszDaenamhyup, we be kill them aaaaaaaaaaaaaall
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.23.
Hozzászólás: 1924
Csatolások: 28
Azonosító: 174132
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.01.28. 17:52)
Az egy dolog, hogy 16 évvel ezelőtt pont a te iskoládban volt, de ez inkább angolszász vagy, ha úgy tetszik, amerikai szokás. Általában Szalagavató bálokon szoktak bálkirálynőt és bálkirályt választani szavazás alapján, de aztán lehet, hogy én tudom rosszul. hi.gif


Csak felhoztam példaként, hogy valszeg nálunk sem annyira újkeletű mindenhol a dolog, ha az én sulimban volt. biggrin.gif
2015. január 28. 18:02 #9234
- törölt felhasználó -    
Most mértem a lázam, hőemelkedésem van, és kezdem azt érezni, hogy ez még csak a bemelegítés. dry.gif Egyre rosszabbul érzem magam, pedig azt hittem, már megúszom a betegséget. A torkom meg ég, enni is alig ettem valamit ma, ezt az egészség( _nevet.gif) napot is csak végigszenvedtem...
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Lil98, Cute girl 998
2015. január 28. 18:40 #9235
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Ebben az évben már eleget voltam beteg, pedig még csak néhány hete kezdtük meg... talán 4 napot tudok, amikor egészségesnek éreztem magam. Hétfőn már köhögtem ezerrel, tegnap pedig be is lázasodtam, feküdtem szinte egész délután, gyógyszert gyógyszerrel ettem, meg egy kis (kb. 1kg) gyümölccsel, hogy minél hamarabb kifeküdjem ezt az ocsmányságot. Ma már suliból haza is kellett jönnöm, holnap már nem is megyek... nem örülök ennek, mert nem szeretek hiányozni (nem azért mert mintadiák vagyok, csak nem akarok pótolni). Tehát egy kis kényszer pihi, ami így azzal fog telni, hogy rendbe szedem a cuccaimat, kidolgozom az elmaradt tételeimet, és készítem vizsgára az üzleti tervemet... rolleyes.gif

A másik pedig, amiből már a végtelenségig elegem van: a kétszínűség, és a közvetlen környezetemben élő emberek gyűlölködése az irányomba.... Nem elég, hogy itthon folyton folyvást kivagyok beszélve, közösítve, mert kicsit másabb a felfogásom a dolgokkal kapcsolatban, mint a család egyéb tagjainak, de még a barátaim is kezdenek távolodni tőlem. Itthon azért vagyok kibeszélve, mert néha eltűnök délutánonként, és nővérem szerint 'pasizok', amit hajnali 2-kor kell megtudnom, mert délutános, és hajnali 4-ig a k**** laptopját nyomogatja... dry.gif S persze ez nem olyan nagy gond 20 év alatt megszoktam. De volt akivel megosszam a bánatomat, kibeszéljem neki a dolgokat. Azonban mostanság ő rá sem számíthatok. Hetek óta bunkó, nem lehet vele normálisan beszélni, mert nem tetszik neki, ahogy beleszólok a telefonba, ha elmegyek itthonról már ő sem nézi jó szemmel... én meg k*rvára nem akarok a lakásban bent rohadni lassan 20 évesen. Persze nem vagyok független, még vannak egyfajta kötelezettségeim, de akkor is... és mostanában újra visszajött az idegességem, ami ráment a gyomromra, és a fejem is egyre jobban fáj tőle... persze túl kéne lépnem ezeken, de... amíg nem kerülök ki ebből a légkörből, nem fog menni nea.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, Seherezade1050, Lil98, IQninja99, Rocket, Cute girl 998
2015. január 29. 12:25 #9236
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Azzal, hogy beteg vagyok. 3 napja csak köhögök, orrot fújok, fáj a fejem, hőemelkedésem van. Egyszóval szenvedek.

A másik meg az RTL klub -elvileg megállapodtak most az egyik kiskirállyal a reklámadóról, tehát tuti vége lesz a kormányalázó témáknak és jön a kétfejű borjú született az állatkertben-témák. Ennyit a nagy szabadságharcról és igazságérzetről, hogy a magyar kormány elnyomja a sajtót. Most már nem lesz jó híradó sem. Marad a közmédia, aminek semmi köze sincs az igazsághoz és a valóshoz. És az emberek kajálják a kedves vezető összes szavát, mennek békemenetelni. Annyira agymosottak, hogy fel sem tűnik nekik, hogy egyre szegényebbek lesznek, mindig mindent az ő zsebükből húznak ki és a kiskirályok zsebét tömködik. 10 millió hülye és beszari országában élünk. Komolyan agyam eldobom. De azért van elmúltnyolcév hanyatlónyugat fújgyurcsány azusaegynépművészeticserépedény és társai profin mennek. Egy szegedi nyugdíjas néni ellen vagyonosodási vizsgálatot indított a Nav, mert vett magának egy hallókészüléket. Milyen világban élünk? Az a Nav pofázik, aminek a hitele az emberek szemében nulla? Kitiltási botrány, V. kerületi ingatlaneladások, gázszerelő milliárdossá válása, családi segítséggel való luxusingatlanok vásárlása. Alig várom, hogy nyáron elhúzzak ebből az országból: én már úgyis mindenemet elvesztettem itt, nincs, ami maradásra bírjon. Félreértés ne essék, imádom magyarországot, az egyik leggyönyörűbb hely a világon;de ilyen politikai vezetés és elnyomás mellett én képtelen vagyok itthon maradni.

Lehet a véleményem szeretni, nem szeretni -és akinek nem inge, nem veszi magára.
8 felhasználónak tetszik: IQninja99, Szandi0820, Harleen, Beyla, VampireBella, sg1992, Angel, Lizania
2015. január 29. 13:13 #9237
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
2 nappal ezelőtt teljesen levert voltam, fájt mindenem, anya mondta, hogy maradjak inkább otthon, nehogy influenza legyen és tovább betegedjek. Másnap elmentem orvoshoz - akkor már a torkom, illetve a fülem is fájt - a doktornő pedig felírt egy olyan gyógyszert, ami köhögésre való, pedig nem is köhögök (jó, elvétve azért néha), de még mindig fáj mindenem. Remélem azért meggyógyulok, bár mostmeg mintha lázas lennék... rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: IQninja99, Szandi0820, sg1992, Angel, CandUs, Good Girl1999
2015. január 29. 17:04 #9238
- törölt felhasználó -    
az iskolával. azzal, hogy minden nap van 7 meg 9 órám és bejárós vagyok, lesz fél 6 mire hazaérek, akkor még pihenjek, egyek, meséljem el mi volt ma a suliba, fürödjek és még tanuljak... azzal is, hogy 4 órát matekoztam tegnap és semmit nem tudtam a dogába. meg úgy a matekkal is. azzal is, hogy a magyar oktatás nem arról szól, hogy mennyit tudsz, hanem hogy meddig tűrsz. Finnországban pl a gyerekeknek minden nap csak 4 órája van, és azért Finnország és Magyarország között nem kis különbség van smileeee.gif... szóval úgy összegezve ezzel a k*rva magyar oktatással, ami ilyen 70es éves NDK szinten van (Y)
6 felhasználónak tetszik: IQninja99, Lizania, everly, AFCfan, sg1992, ApusztákBoszorkánya
2015. január 29. 17:09 #9239
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Idézet (CandUs @ 2015.01.29. 12:25)
Azzal, hogy beteg vagyok. 3 napja csak köhögök, orrot fújok, fáj a fejem, hőemelkedésem van. Egyszóval szenvedek. 
A másik meg az RTL klub -elvileg megállapodtak most az egyik kiskirállyal a reklámadóról, tehát tuti vége lesz a kormányalázó témáknak és jön a kétfejű borjú született az állatkertben-témák. Ennyit a nagy szabadságharcról és igazságérzetről, hogy a magyar kormány elnyomja a sajtót. Most már nem lesz jó híradó sem. Marad a közmédia, aminek semmi köze sincs az igazsághoz és a valóshoz. És az emberek kajálják a kedves vezető összes szavát, mennek békemenetelni. Annyira agymosottak, hogy fel sem tűnik nekik, hogy egyre szegényebbek lesznek, mindig mindent az ő zsebükből húznak ki és a kiskirályok zsebét tömködik. 10 millió hülye és beszari országában élünk. Komolyan agyam eldobom. De azért van elmúltnyolcév hanyatlónyugat fújgyurcsány azusaegynépművészeticserépedény és társai profin mennek. Egy szegedi nyugdíjas néni ellen vagyonosodási vizsgálatot indított a Nav, mert vett magának egy hallókészüléket. Milyen világban élünk? Az a Nav pofázik, aminek a hitele az emberek szemében nulla? Kitiltási botrány, V. kerületi ingatlaneladások, gázszerelő milliárdossá válása, családi segítséggel való luxusingatlanok vásárlása.  Alig várom, hogy nyáron elhúzzak ebből az országból: én már úgyis mindenemet elvesztettem itt, nincs, ami maradásra bírjon. Félreértés ne essék, imádom magyarországot, az egyik leggyönyörűbb hely a világon;de ilyen politikai vezetés és elnyomás mellett én képtelen vagyok itthon maradni. 
Lehet a véleményem szeretni, nem szeretni -és akinek nem inge, nem veszi magára.

Ezzel nagyon egyet értek én is ezen gondolkdtam nem rég
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2015. január 30. 17:26 #9240
- törölt felhasználó -    
Tegnap este megtörtént, amire a legkevésbé sem számítottam. Fél ötkor elmentem edzésre, két óráig volt csak üres a lakás, fél hét után beléptem az ajtón, és anya azzal fogad, hogy betörtek hozzánk, elvitték a tabletemet és az ő laptopját (és mint később kiderült, egy ékszeres dobozt és az iskolatáskámat is). Szétnézek, és hát minden szétdobálva, feltúrva. Az erkélyen jöttek be, felmásztak az ereszcsatornán. Hívtuk a rendőröket, meg minden, razziáztak itt is egy ideig, meg "kihallgattak" minket, de őszintén nem hiszem, hogy valaha is megtalálják a tettes(eke)t. Azt gondoltam, itt a békés kertvárosban lehet riasztó nélkül itt hagyni a lakást egy pár órára. Hát, ezentúl majd jobban vigyázunk, jönnek a rácsok, meg minden. Bruh. Anyának és nekem is a fél életünk a gépen/tableten volt, úgyhogy pompás...
14 felhasználónak tetszik: Good Girl1999, IQninja99, Lizania, Beyla, Cute girl 998, Szandi0820, Nina 10, everly, Rocket, AFCfan, Angel, Seherezade1050, icarlyluv, Fannycska999
540 oldal 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!