Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 30. 16:49 #9461
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.03.30. 15:08)
Sokat kell pihenni és nagyon korán lefeküdni aludni. Tíz óra alvás után nem, hogy ilyen bajaid nem lennének, de még csak nyugtatókra sem lenne szükséged.

Na és mi van akkor, ha hiába fekszik le az ember korán, mert egyszerűen nem bír elaludni? Kiskorom óta nagyon nehezen alszom el, így pl. nekem is nagyon könnyű mondani, hogy feküdjön le hamarabb. Volt olyan, hogy szombat reggeltől vasárnap este 11-ig húztam az igát, hiába feküdtem le a korai kelés miatt szombaton este nyolckor már. Nem azt állítom, hogy nyugtatókat kell szedni, de monitoron keresztül ne praktizálj már, légyszi. rolleyes.gif
ui.: Igen, rendszeresen járok neurológushoz epilepszia miatt...

On: Az isteni szerencsémmel. Csütörtökön nem locsoltam meg a virágokat, mondván, hogy úgyis esni fog. Hát annyi esett is körülbelül, ami épp a föld tetejét megporozta. Ma megöntöztem a virágokat és erre leszakadt az ég. rolleyes.gif Nem azt mondom, hogy sajnálom tőlük, csak akkor feleslegesen nem pacsmagoltam volna a csapvizet... rohog.gif
Ja, és hiányzik a D-vitaminom... mióta nem süt megint a Napocska, kb úgy kelek, mint egy zombi. Lehetne már nyár. wub.gif
8 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, ApusztákBoszorkánya, Lizania, riri17, icarlyluv, CandUs, IQninja99, janet7
2015. március 30. 18:18 #9462
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annyira hiányzik, hogy ne beszéljek vele, hogy ne olvasgassam a hülyeségeit, de jelenleg az volt a legjobb megoldás, hogy letiltsam Facebookról. Nagyon jól tudja, hogy 2 perc és megbocsájtok neki, ami nagy hiba volt részemről. De ez elmúlt, és ha nem tud komolyan venni, akkor sajnálom. Fáj, amit művelt, nagyon is, de erősnek tartom magam és talán ezt is kibírom. Szenvedve, de akkoris. Az elmúlt napokban csak árnyéka vagyok önmagamnak...
Ezt az óraátállítást nem nekem találták ki, direkt megfürdötem 6-kor, erre mikor alszom el? 11kor.. sleep.gif Pedig én próbáltam, de egyrészt gondolkoztam, másrészt pedig még nem tudtam átállni ezzel a szarral. Reggel meg azthittem rosszkor megyek iskolába, senki nem volt kint, elis gondolkoztam azon, hogy nem e romlott el az otthoni óra és a telefonom is, de aztán úgy 20 méterre megláttam egyik barátnőmet és megnyugodtam. biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Lizania, icarlyluv, Szandi0820, AFCfan, IQninja99, sziv55
2015. március 30. 18:23 #9463
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Azzal, hogy még csak hétfő van... cry.gif
3 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, ApusztákBoszorkánya, Récy98
2015. március 30. 19:11 #9464
- törölt felhasználó -    
1. Néhány fiú osztálytársam éretlenségével. Bent voltam az osztályban, mert éppen készültem haza, és közben két fiú osztálytársam hangosan beszélgetett. Szóba került náluk a német repülőszerencsétlenség, és az egyik fiú nem nagyon tudott a történtekről, ezért megkérdezte a másikat, hogy mi is történt pontosan. A kis "nagymenő" meg röhögve mesélte el neki, aztán a másik is elkezdett röhögni. Nem tudom, hogy miért vicces az, hogy egy depressziós ember szándékosan 150 ember halálát okozta. Komolyan ezekbe egy cseppnyi empátia sem szorult? mad.gif Azt tudtam, hogy bunkók, de hogy ennyire érzéketlenek legyenek...
2. Ez nem olyan nagy probléma, de azért elég rossz, hogy minden tanár szünet előtt akar velünk dolgozatot íratni. Holnap matekból és magyarból írok, szerdán pedig fizikából, oroszból és föciből. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Lizania, icarlyluv, Szandi0820, IQninja99, Cute girl 998, sziv55
2015. március 30. 19:49 #9465
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Szandi0820 @ 2015.03.30. 16:49)
Na és mi van akkor, ha hiába fekszik le az ember korán, mert egyszerűen nem bír elaludni? Kiskorom óta nagyon nehezen alszom el, így pl. nekem is nagyon könnyű mondani, hogy feküdjön le hamarabb. Volt olyan, hogy szombat reggeltől vasárnap este 11-ig húztam az igát, hiába feküdtem le a korai kelés miatt szombaton este nyolckor már. Nem azt állítom, hogy nyugtatókat kell szedni, de monitoron keresztül ne praktizálj már, légyszi. rolleyes.gif 
ui.: Igen, rendszeresen járok neurológushoz epilepszia miatt...
On: Az isteni szerencsémmel. Csütörtökön nem locsoltam meg a virágokat, mondván, hogy úgyis esni fog. Hát annyi esett is körülbelül, ami épp a föld tetejét megporozta. Ma megöntöztem a virágokat és erre leszakadt az ég. rolleyes.gif Nem azt mondom, hogy sajnálom tőlük, csak akkor feleslegesen nem pacsmagoltam volna a csapvizet... rohog.gif 
Ja, és hiányzik a D-vitaminom... mióta nem süt megint a Napocska, kb úgy kelek, mint egy zombi. Lehetne már nyár. wub.gif

Hiszed vagy sem, de igen is nagyon káros az erős szedatívumok szedése még akár egy felnőtt szervezetre nézve is. Nem véletlenül adunk tinédzsereknek és gyermekeknek Frontin és Xanax helyett Dormicumot, mivel azaz alvásfázist segíti elő és nem komplette lenyugtat. Viszont a Dormicum rendszeres szedése is függőséghez vezet, vagyis, ha folyamatosan szeded ezeket a gyógyszereket, akkor ezek nélkül egyáltalán nem fogsz tudni aludni és az adagokat is folyamatosan kell növelni, hogy belépj a REM fázisba. Pluszban az altatók által előidézett alvás közel sem olyan pihentető, mint a normális. Nem véletlen az, hogy akár egy felületes altatás után felébredve is iszonyú fáradtnak érzed magadat. Engem Dormicummal altattak felületesen egyszer és az egész napomat átaludtam, nagy eséllyel emiatt. Egyébiránt az utóbbi hónapokban én is alvásproblémás vagyok, és nekem egyszer nem jutott az eszembe az, hogy hozzá nyúljak apám Dormicumos dobozához, mivel tudom, hogy pszichikai és fizikai függőséget alakíthat ki, ugyanis narkotikum (értsd drog) származék. (édesapám Dormicum függő, rajta látom, hogy mit tesz az emberrel egy ilyen szer) Én nem praktizálok, elvégre gyermek szakápoló leszek laugh.gif , de lásd be, 15-20 évesen olyan durva nyugtatókat szedni, mint a Frontin meg a Xanax, kicsit sem normális dolog. Az alvászavarnak oka lehet (pl. stressz vagy egyéb szervi elváltozások), amit ajánlott kivizsgáltatni. Elvégre ti döntitek el, hogy mit akartok beszedni, nekem aztán tök nyolc, csupán csak a figyelmet szerettem volna felhívni, hogy a Frontin és az egyéb nyugtatók rendszeres szedése útján beavatkozol a szervezeted biológiai folyamataiba, ami egy lavinát indíthat el. Egyébként kinek nem inge, nem veszi magára, alvászavart pedig nem csak agyi eredetű elváltozás okozhat, hanem még sok más dolog is.

Szerk.: Most olvasom a Frontin betegtájékoztatóját, hogy 18 év alatt egyáltalán nem javallt a triazolo-benzodiazepin szedése. Nem tudom, hogy ki hány éves és hogyan szedi, de úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem véletlen. Ezt pedig nem szerény személyem találta ki, szóval talán mégis csak igazam lehet egy kicsikét. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: AmyVie, sziv55
2015. március 30. 20:46 #9466
- törölt felhasználó -    
Azzal, hogy két orvoshoz is járok jelenleg a vashiányom miatt, de egyik sem volt képes közölni azt velem, hogy a vérvétel előtt két héttel álljak le a vassal, mert így az eredmény nem mutat valós értéket. És ezt nekem mégis honnan kellett volna kiszopnom, a kisujjamból?? blink.gif Hát nem azért van az orvos, hogy figyelmeztessen, elvégre ő tanulta ezt évekig - bár már kezdem azt hinni, hogy lottón nyerte a diplomáját. És tényleg nem mutatott, mert képtelenség, hogy egy hónap alatt 3-ról fölmenjen 13-ra, mikor előtte egy hónapi szedés után, 4-ről csökkent 3-ra. Na mindegy, nem is számítottunk nagy változásra, mondta a doki, hogy örüljek ha egy hónap alatt csak egy-két értéket megy föl, mert akkor már meg tudja adni feltételesen az alkalmasságit, és legalább a vizsgát le tudom tenni. Hogy ezek is minek kapják a diplomát azt nem tudom. Mert egész nap ülni a székben, és felírogatni recepteket én is tudok. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Lizania, Szandi0820, IQninja99, icarlyluv
2015. március 30. 21:28 #9467
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2015.03.30. 19:49)
Hiszed vagy sem, de igen is nagyon káros az erős szedatívumok szedése még akár egy felnőtt szervezetre nézve is. Nem véletlenül adunk tinédzsereknek és gyermekeknek Frontin és Xanax helyett Dormicumot, mivel azaz alvásfázist segíti elő és nem komplette lenyugtat. Viszont a Dormicum rendszeres szedése is függőséghez vezet, vagyis, ha folyamatosan szeded ezeket a gyógyszereket, akkor ezek nélkül egyáltalán nem fogsz tudni aludni és az adagokat is folyamatosan kell növelni, hogy belépj a REM fázisba. Pluszban az altatók által előidézett alvás közel sem olyan pihentető, mint a normális. Nem véletlen az, hogy akár egy felületes altatás után felébredve is iszonyú fáradtnak érzed magadat. Engem Dormicummal altattak felületesen egyszer és az egész napomat átaludtam, nagy eséllyel emiatt. Egyébiránt az utóbbi hónapokban én is alvásproblémás vagyok, és nekem egyszer nem jutott az eszembe az, hogy hozzá nyúljak apám Dormicumos dobozához, mivel tudom, hogy pszichikai és fizikai függőséget alakíthat ki, ugyanis narkotikum (értsd drog) származék. (édesapám Dormicum függő, rajta látom, hogy mit tesz az emberrel egy ilyen szer) Én nem praktizálok, elvégre gyermek szakápoló leszek  laugh.gif , de lásd be, 15-20 évesen olyan durva nyugtatókat szedni, mint a Frontin meg a Xanax, kicsit sem normális dolog. Az alvászavarnak oka lehet (pl. stressz vagy egyéb szervi elváltozások), amit ajánlott kivizsgáltatni. Elvégre ti döntitek el, hogy mit akartok beszedni, nekem aztán tök nyolc, csupán csak a figyelmet szerettem volna felhívni, hogy a Frontin és az egyéb nyugtatók rendszeres szedése útján beavatkozol a szervezeted biológiai folyamataiba, ami egy lavinát indíthat el. Egyébként kinek nem inge, nem veszi magára, alvászavart pedig nem csak agyi eredetű elváltozás okozhat, hanem még sok más dolog is.
Szerk.: Most olvasom a Frontin betegtájékoztatóját, hogy 18 év alatt egyáltalán nem javallt a triazolo-benzodiazepin szedése. Nem tudom, hogy ki hány éves és hogyan szedi, de úgy gondolom, hogy ez egyáltalán nem véletlen. Ezt pedig nem szerény személyem találta ki, szóval talán mégis csak igazam lehet egy kicsikét. unsure.gif

Direkt nem az egész hozzászólásodat idéztem be, csak a végét, amiben nem a gyógyszerről van szó (és még ki is emeltem, hogy "Nem azt állítom, hogy nyugtatókat kell szedni"), erre mégis leszűrted, hogy szedek... taps.gif Nem, alapvetően egyetértek, ilyen fiatalon nem szabadna szedni nyugtatókat, viszont ez a "feküdj le korábban" dolog olyan, mintha azt mondanád egy születésétől fogva vak embernek, hogy lásson. Akarhat az illető, de nem fog menni... Mindegy, ilyen témában én veled nem fogok vitázni, a biosz kettesemmel én úgyis alulmaradnék. rolleyes.gif Egyébként az epilepszia miatt egy rakat neurológiai vizsgálaton átestem és erre pl. magyarázatot egyik sem adott... legalábbis legutoljára nem mutatott semmit a CT.
Meg amúgyis átmentünk offtémába... blush.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, janet7
2015. március 31. 17:56 #9468
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Offline offline
Jöttem ismét nyafizni. rolleyes.gif Tudniillik, két hónapig gyalog jártam, mert kedvenc főnököm kedvenc fia szeret bicikligumikat szurkálni. Pechemre az én bicajom piros, az egyik kedvenc színe, így rendszeresen megtalálja. Félreértés ne legyen, nem a gyaloglással van bajom, csak ugye nem két fillér a gumi, meg az sem mindegy, hogy mikor kell elindulnom itthonról. rolleyes.gif Lényeg a lényeg, szombaton volt egy hete, hogy megcsináltuk... csütörtökön már éreztem, hogy valami nem kóser, mert elég puhácska volt, de menni még bőven lehetett vele. Erre ma bumm, teljesen lapos (van egy tippem, miszerint elengedte a ragasztás, bár az érdekes lenne, mikor jól befogta). reklamalo.gif Úgyhogy kerek öt napos biciklizés után ismét gyalogolhatok... reklamalo.gif Csak az a gond, hogy nem tudjuk rábizonyítani, hogy ő szurkál... pedig ezalatt a 3/4 év alatt többet kellett csinálni ilyen miatt a bicajt, mint előtte összesen a nyolc évben... ez pedig meg nem véletlen.
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Lizania, CandUs, IQninja99, Konvektor, icarlyluv, sziv55
2015. március 31. 18:21 #9469
- törölt felhasználó -    
Ma éppen az édes drága osztálytársaimmal, nem tudom felfogni azt, hogy valakinek miért esik nehézére az, hogy tegyen valamit azért, hogy letudja rakni az érettségit. Van egy lány az osztályomban aki szó szerint már az agyamra megy. Minden olyan órán ahol a tanárnő/tanárúr engedékenyebb vagy nem szól mindenért és akiktől nem fél a lány , ott akkora szája van, mint a bécsi kapu. Minden órán hangoskodik, beleszól amikor épp nem neki kell megoldani a feladatot, üvöltözik és nem mellesleg egy hazug leányka. El sem hiszem, hogy ezzel a lánnyal voltunk majdnem 3 évig barátok. Na mindegy a másik fiú osztálytársam meg kikészít azzal, hogy ezt a feladatot csak én csináljam, mert „Ő akar érettségizni gazdaságból”. Kérdem én minek jön egy srác kereskedelmi szakközépbe, ha k*rvára nem akar gazdaságot tanulni?! Őt se az eszéért szeretik.
5 felhasználónak tetszik: CandUs, Lizania, Szandi0820, IQninja99, sziv55
2015. április 01. 20:49 #9470
- törölt felhasználó -    
Az anyukámmal folytatott veszekedéseimmel.
Egyszerűen képtelen vagyok kiigazodni Rajta és az érzelemkitörésein.Pesten még semmi baja,de itthon egyszer csak becsörtet a szobámba és lehord mindenfélének,mert mégis mit képzelek magamról,hogy az egyetemi óráján leülök a sarokba egy könyvvel a kezemben,mikor Ő kérte,hozzak olvasnivalót magamnak és ültetett be a sarokba?... 110.gif És egyébként is,miért vagyok én ekkora világfájdalmakkal küzdő,sótlan sz*r,mert van olyan napom,amikor egyszerűen nem akarok társalogni senkivel?Annyira elegem van már az ilyen-típusú találkozásokból.Emellett a szemében soha senki nem jó semmiben,mindent csak leszólni tud (hah,mintha csak magamat látnám),és csodálkozik,hogy az ilyenekből áll a bál otthon.És ezeknek a cirkuszoknak megint mi értelme van?Persze,lesz mivel szórakoztatni az ismerősöket,rokonokat,azonkívül mekkora poén már;Ő éppen a nappaliban írja világmegváltó üzeneteit valakinek,én meg a szobámban bömbölök a számítógép előtt rinyálva.Jó kis ünnepeknek nézünk elébe... rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: AFCfan, IQninja99, Konvektor, Cute girl 998, Szandi0820, icarlyluv, Lizania, sziv55
2015. április 02. 15:14 #9471
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Eddig semmi nagyobb problémám nem volt vele, de már unom.
Hogy. Minden. Egyes. Cikk. Lassan. VánDájreksön.
Tehetnék érte, tudom, hogy más is legyen, írjak én másról, de akkor is, most minden körülöttük forog, de végén meg még az lesz hogy visszamegy hozzájuk.
omg.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Szandi0820
2015. április 02. 19:40 #9472
- törölt felhasználó -    
Az elvakult rajongókkal, akik szabadságra küldték a józan eszüket, és butaságokat beszélnek.
2 felhasználónak tetszik: CandUs, Rocket
2015. április 02. 19:41 #9473
dtsz
dtsz
Pacify her
 
StátuszYou think I'm psycho, you think I'm gone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.19.
Hozzászólás: 4751
Csatolások: 5222
Azonosító: 213678
Offline offline
Azzal hogy nem tudok gyorsabban írni mint ahogy tudok.....
2 felhasználónak tetszik: Rocket, Lovatics04
2015. április 04. 19:31 #9474
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Megint nem nyertem az ötöslottón sad.gif Nincsenek nagy vágyaim, csak egy garzont szeretnék a belvárosban egy Mini Cooper-rel és egy jól fizető állással rohog.gif laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Rocket, AFCfan, Cute girl 998, icarlyluv, IQninja99
2015. április 05. 11:56 #9475
drfan
drfan
President Laura Roslin
 
StátuszI wish you all a merry and a happy!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1283
Csatolások: 0
Azonosító: 164095
Offline offline
Jelenleg nincs osztályfőnökünk... A régi elment máshova tanítani, akit meg a helyére rendeltek volna, az közölte az osztállyal, idézem: "én titeket nem foglak tanítani, mocskos kölykök, az sem érdekel, ha nem lesz osztályfőnökötök". Hát nincs is. És két hónap múlva ballagunk. Szipiszupi :3
7 felhasználónak tetszik: AFCfan, Szandi0820, Cute girl 998, icarlyluv, Lovatics04, IQninja99, Lizania
2015. április 05. 18:56 #9476
- törölt felhasználó -    
Mindennel és mindenkivel :')
1 felhasználónak tetszik: Cute girl 998
2015. április 06. 23:44 #9477
- törölt felhasználó -    
Szegény meg nem értett kis lelkem újfent a húgomon nem tud kiigazodni.Milyen érdekes,hogy pár napja még a "Nekem nincs nővérem" mondattal fárasztotta a családtagokat,most mégis engem szórakoztat "Félek a sötétben" kijelentésével egy órán keresztül.Azért mindennek van egy bizonyos határa!Ha számára annyira felvállalhatatlan vagyok a márkátlan ruháimmal mert ezen és a barátnőjén robbant ki a vita mellow.gif Akkor esetleg takarodjon már át a Fannikához nyöszörögni!Ráadásul nem értem,miért csinálja a kókuszdióit,hogy "szörnyek vannak az ágya alatt",amikor 13 éves.
Ha már itt tartunk,nyálangzok még egy keveset arról,mennyire tele van már a hócipőm az érték&márkaközpontúságával.Állandóan generálja a feszültséget,hogy Neki mindenképpen márkás ruha kell.Természetesen én le vagyok szólva a kínais holmijaim miatt.Nem tudom,miért kéne szégyenkeznem amiatt,mert egy átlag,középkategóriás pólót olyan áron vetet meg,amennyiből minimum háromszor,ha nem négyszer kijönne az én téli kabátom.Arról nem is beszélve,rögtön el kell dobni a kikönyörgött,kihisztizett rongyot,amint nem divatos,illetve vetetni kell az újat... dry.gif Mellesleg olyan nonszensz dolgokon kezd el veszekedni,mint például a zenei ízlés vagy bizonyos celebritások kedvelése/utálata. omg.gif Nem tudom,a drága melyik haverjától vette át ezt az alpári stílust,de leállhatna már a "mindig,mindenkivel,mindenhol,mindenen hisztizek" stílussal.Kezdem unni ezt a pérós dzsipszi stílust.Ez nem rasszista célzás,mielőtt valaki kitalálná itt nekem!
4 felhasználónak tetszik: IQninja99, Lizania, AFCfan, Szandi0820
2015. április 07. 00:20 #9478
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sydney Adams @ 2015.04.06. 23:44)
Szegény meg nem értett kis lelkem újfent a húgomon nem tud kiigazodni.Milyen érdekes,hogy pár napja még a "Nekem nincs nővérem" mondattal fárasztotta a családtagokat,most mégis engem szórakoztat "Félek a sötétben" kijelentésével egy órán keresztül.Azért mindennek van egy bizonyos határa!Ha számára annyira felvállalhatatlan vagyok a márkátlan ruháimmal mert ezen és a barátnőjén robbant ki a vita mellow.gif Akkor esetleg takarodjon már át a Fannikához nyöszörögni!Ráadásul nem értem,miért csinálja a kókuszdióit,hogy "szörnyek vannak az ágya alatt",amikor 13 éves.
Ha már itt tartunk,nyálangzok még egy keveset arról,mennyire tele van már a hócipőm az érték&márkaközpontúságával.Állandóan generálja a feszültséget,hogy Neki mindenképpen márkás ruha kell.Természetesen én le vagyok szólva a kínais holmijaim miatt.Nem tudom,miért kéne szégyenkeznem amiatt,mert egy átlag,középkategóriás pólót olyan áron vetet meg,amennyiből minimum háromszor,ha nem négyszer kijönne az én téli kabátom.Arról nem is beszélve,rögtön el kell dobni a kikönyörgött,kihisztizett rongyot,amint nem divatos,illetve vetetni kell az újat... dry.gif  Mellesleg olyan nonszensz dolgokon kezd el veszekedni,mint például a zenei ízlés vagy bizonyos celebritások kedvelése/utálata. omg.gif Nem tudom,a drága melyik haverjától vette át ezt az alpári stílust,de leállhatna már a "mindig,mindenkivel,mindenhol,mindenen hisztizek" stílussal.Kezdem unni ezt a pérós dzsipszi stílust.Ez nem rasszista célzás,mielőtt valaki kitalálná itt nekem!

Ilyenkor mindig K.O. vagyok fogalmazásügyileg,és rengeteg a feles' szóismétlés.Sorry. blush.gif unsure.gif
2015. április 07. 12:42 #9479
- törölt felhasználó -    
Iskola. Többet mond minden szónál.
2015. április 07. 13:18 #9480
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Holnap iskola. Fél 6-kor kelek, szerintem a halál közelében fogok járni, annyira megszoktam már hogy 10-kor kelek fel és éjjel 2-kor alszom. Így visszagondolva, semmit nem csináltam a szünetben, volt házim is, írunk töriből is, de semmit nem tanultam rá, mert inkább Trónok Harcát néztem. A sorozatok visznek egy nap a sírba, érzem. Állandóan az órát nézem, mennyi időm van este 6-ig, mivel valami fejet kell varázsolnom holnapra, lehetőleg valami elfogadhatót. Nehéz feladat lesz. Előre látom, hogy megint 5 órát, ha alszom éjjel... rolleyes.gif Legyen már nyár. sad.gif Apropó, rohadt hideg van, pedig itt mindig meleg van, de most a nap se süt. Ez már a vég...
8 felhasználónak tetszik: Lizania, Szandi0820, healy., ApusztákBoszorkánya, Cute girl 998, Earth Song, IQninja99, icarlyluv
540 oldal 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!