Starity

Ma éppen mivel van tele a tököd?

540 oldal 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. június 14. 11:03 #9761
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
Azzal, hogy az oldal tele van hszgyűjtögető libákkal, akik minden cikkhez ""hozzászólnak"", még ahhoz is, amihez fsz közük sincsen. rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: Jody, Lizania, Wyrd, CandUs, LeerdammerGirl, sziv55, Szandi0820, Angel, Jolie_77, Konvektor, exoverdose, itsjustme
2015. június 14. 13:26 #9762
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Jön a hidegfront és megfájdítja a fejem sad.gif És rohadt meleg is van, mert a hidegfront tolja maga előtt a meleget sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Jody, Angel, Phaedra, Konvektor, Lizania, Lil98
2015. június 14. 20:53 #9763
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Vége a vizsgáknak, én meg aggódhatok tovább...

Szóbeli előtt egy nappal kész stressz voltam... de ez nem olyan világfájdalom, de ami utána volt... bementünk leültünk, végeztünk, kijöttünk, bementünk bizonyítvány osztásra, haza jöttem. Anyunak nagyban regélem a dolgokat, mi volt, mi nem volt. Nem is reagál, vagyis de, reagált, egy teljesen de nem oda illő témába vágással, azt hiszem a buszokról kezdett el beszélni. Én meg könnybe lábadt szemmel indultam haza a buszmegállóból, otthagyva anyut. Haza érve beraktam egy pezsgőt a hűtőbe, mert hát azért meg kellett volna valahogy ünnepelni (szerintem ebből a mondatból is látszik, mennyire sikerült...). Beraktam, anyu haza ért öcsivel. Aztán azért tettem még egy próbát: a kezébe nyomtam a drágaságomat, a büszkeségemet. Elolvassa: 'Vállalkozási, és bérügyintéző... s akkor te most mit csinálhatsz?' Én meg neki szaladtam volna a falnak csak úgy izomból. Egész évben szajkóztam neki, hogy bérszámfejtettünk, bevallásokat készítettünk. De neeeem, ő akkor sem figyelt. Ezután jött a 'rendes' bizonyítvány a 2 évemről. Bele van írva, hogy 'szakmai vizsgát tehet...' erre a következő kérdés hangzott el (amitől már fogtam volna az ásót...): 'mi az, hogy szakmai vizsgát tehetsz?' blink.gif Nem akadtam ki, abszolúte. Teljes lelki higgadtsággal kiszedtem a kezéből a bizonyítványt, elraktam, kimentem a kertbe, és elkezdtem a még március végén ültetett borsómat szépen 'learatni'. S a teljes higgadtság után felhívott barátom, közöltem vele anyu remekelését, majd eszembe jutottak a vizsgaelnök szavai: 'Ne csak tanáraiknak köszönjék meg, hanem a szüleiknek is, amiért az elmúlt időszakban nem vállalták el a takarítást, mosogatást, és amiért segítették magukat...' Nem is kell mondjam, amilyen higgadt voltam, úgy borultam ki a szavak után. Ott, úgy ahogy voltam, neki álltam és gondolkoztam, sírtam... igen sírtam egy ilyen h×lyeség miatt. Semmi 'Gratulálok, ügyes voltál' vagy valami, amitől kicsit jobban érezhetném magam. Legalábbis a családtól semmi... iszonyatosan rosszul esett, ezek után már a pezsgőhöz sem volt semmi hangulatom... aztán a hétvége folyamán megkaptam azt is, hogy itt vagyok 20 évesen és sz×rt sem csinálok... (hozzá tenném, pénteken a kertben tevékenykedtem, és úgy voltam ezt a hétvégét még feláldozom az életemből...). Jövőhéttől pedig hivatalosan is megkezdem pályakezdő életemet cool.gif

Aztán ez így nem volt nekem elég a hétre... neeem. Barátom évek óta szívta a koporsószögeket, és majd' 1 évig azt hallgattam ő leszokik. 2 hónapja el is intézte, leszokott. Tényleg nem szívott egyetlen egy szálat sem, örültem is, meg nem is. 2 hete viszont megint szívja. S amikor az arcába vágtam, hogy ennyire leakart szokni, és most megint szívja, megkaptam, hogy ha nem tetszik, akkor hagyjam ott. Egy a probléma ezzel: szeretem. Nem is érdekelt sosem, hogy cigizik, hogy naponta 2 dobozzal elszívott, mert elfogadtam, hogy neki ez jó, akkor csinálja. Az autóval is ugyan ez van, bár azt már nem tolerálom ennyire, de most mit csináljak? Ez az élete... szóval megkaptam, hogy hagyjam ott. De nem értette meg, hogy nekem nem az a bajom, hogy cigizik, mert iszonyatosan nem érdekel. Csak 1 évig hisztizik, majd 2 hónapja sikerül neki, erre megint szívja, és jövő hónapban megint leakar szokni... na most vagy ő a nem normális, vagy csak én nem értem a logikát... blink.gif

Na és még egy: a meleg, és a mellé társuló fejfájás (*pacsi minden fejfájósnak*) Komolyan az agyam eldobom. Mostanában nem igazán fájt, csak nagyon minimálisan, azt pedig elviseltem, még tanulás közben, még ilyen melegben is. De 2 napja szét akar robbanni, a szemem is fáj tőle, nem tudok olvasni, mert 10 perc után szédülök, és legszívesebben... nem is az, hogy aludnék, de behunynám a szemem, pihentetni... szeretem a nyarat, de az ennyire meleget nem tudom elviselni.

Van még sok-sok minden ami dühít, de most így hirtelen ezek jöttek ki egyelőre, ami iszonyatosan bosszant... egy idióta b×rom vagyok tudom, de hát na... programozási hiba rolleyes.gif
8 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Wyrd, Lil98, Konvektor, Cute girl 998, Rocket, Lizania, Beyla
2015. június 15. 17:26 #9764
- törölt felhasználó -    
Elegem van. Megint én vagyok a bűnbak, illetve ismételten nem tudhatok egy olyan dologról, amihez több közöm van, mint annak, aki az információt birtokolja. Újból becsaptak. Fenomenális érzés egyre jobban kiábrándulni mindenből, főleg az életből. Gyűlölöm ezt az osztályt, sosem fogok tudni beilleszkedni, pedig a kezdetek óta itt vagyok. Továbbá mindössze egy barátom maradt, a többiek hihetetlenül kihasználtak, és a vicc, hogy még ők vannak megsértődve.
11 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Rocket, Wyrd, Lizania, Jody, Cute girl 998, itsjustme, Lil98
2015. június 16. 00:36 #9765
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Facebook.
Egy ismerősöm kitett egy közös képet valami lánnyal, és hosszú sorokat írt, mennyire sajnálja, hogy meghalt, és bejelölte a lányt, meg az ő falára tette ki mindezt. Már ekkor néztem, hogy ez mégis mi, aztán rámentem a számomra vadidegen lány profiljára, és több tucat "Nyugodj békében!" üzenetet láttam a falára kiírva megspékelve messengeres sírós szmájlikkal meg szívecskékkel. Hab a tortán, hogy volt olyan is, aki képes volt odaírni, hogy "nem nagyon beszéltünk" vagy "nem igazán ismertelek"...
HOGY LEHET A VILÁG ENNYIRE G*CI UNDORÍTÓ?!
Hogy jönnek ahhoz emberek, hogy ilyeneket tegyenek?
Hányingerem van. Az is fel tud cs*szni, ha részvétnyilvánításokat kell az ÜZENŐFALON olvasni. Úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a személyes dolga, így is elég fájdalmas, hogy egy fiatal lány, aki valószínűleg még 17-18 éves sincs, távozik az élők közül, erre még egy csomó érzéketlen p*raszt képes ilyeneket írni az üzenőfalára, hogy találkozunk meg hiányzol. Mindenféle vallási mizériától eltekintve, nyilván való, hogy aki távozott, többé nem olvassa azt a r*dvás facebookot. Undorító némelyik ember, ennyire megalázni azt a szerencsétlen lányt... Förtelmes, hogy valaki 20-30 lájkért cserébe mikre nem vetemedik. Legalább az ilyen "legjobb barátnőnek" lenne annyi esze, hogy megpróbálja törölni vagy felfüggeszteni a lány profilját, nem még kiírja, hogy te voltál a best (igen, így), majd találkozunk.
És akkor még megkérdezik, hogy miért vagyok 17 évesen olyan, mint egy savanyú vénasszony, aki mindenben csak a rosszat látja... Ha a velem egykorúak többsége így megszégyeníti magát és nincs tisztelettel senkire,minek lássam fényesen a jövőt?!
14 felhasználónak tetszik: Konvektor, ApusztákBoszorkánya, Phaedra, Lizania, Jody, Szandi0820, Gamora, exoverdose, itsjustme, Good Girl1999, LeerdammerGirl, Lil98, Beyla, Ria1997
2015. június 16. 08:57 #9766
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
8 év után, tegnapi ballagásomon eleredt az eső, anyámék otthagytak, a rengeteg könyvet és csokrot cipelhettem magam, mire kegyeskedtek visszajönni, és utána egy büdös mukkot nem kaptam.. még annyi se, hogy egyáltalán megnézzék a bizonyítványom. Végül is ezt érdemlem, hiába. smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: Konvektor, Lizania, ApusztákBoszorkánya, Phaedra, Jody, Cute girl 998, Szandi0820, Gamora, exoverdose, itsjustme, Lil98
2015. június 16. 09:25 #9767
- törölt felhasználó -    
Végre itt a nyár, az idejét mindenki a barátaival tölti, mennek erre-arra. Én meg ülhetek itthon több napig, mert a foghúzástól úgy feldagatt az arcom, hogy elég rémisztő látványt nyújtok. mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, Lil98
2015. június 16. 09:34 #9768
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Meglehetne azt tenni hogy egyesek tiszteletben tartják a már megszervezett napirendemet a nyárra, és nem raknak be csak úgy külön programokat nekem? smileeee.gif Mert hát kit is érdekel hogy én hasznosan szeretném tölteni a nyaramat és ténylegesen csinálni is valamit, de persze én vagyok a rosszfiú ha éppen nem füllik a fogam a dologhoz rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Konvektor, Wyrd
2015. június 16. 09:44 #9769
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
már egy hete ül a melódiák a fizetésemen. majd utalják. majd kifizetik. a legutóbbi kifogásuk az volt,hogy telefonál az utalós ember és nem ér rá _nevet.gif . hát köszönöm szépen a melódiákból többet nem kérek grrr.gif
6 felhasználónak tetszik: Konvektor, CandUs, ApusztákBoszorkánya, Szandi0820, Lil98, Beyla
2015. június 16. 22:54 #9770
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nos az elmúlt hetekben minden rossz megtörtént ami megtörténhetett. Amikor panaszkodtam legutóbb még nem is sejtettem mi vár rám unsure.gif Szép sorban...
- 12 és fél év után örökre itt hagyott bennünket mamámék csodás golden retriever öreglánya sad.gif Ráadásul pont akkor amikor az én pici tacsim is nagyon rosszul volt, második napja nem volt életkedve, orvoshoz kellett vinni, kiderült, hogy gerincproblémája van és csúnyán gyulladt az ínye. Mostanra már egészen rendbe jött. De mamámék kutyusa elment cry.gif Mivel nekem nagyon nagyon fontosak a körülöttem lévő állatok, a lelkem nem kicsit sínylette ezeket meg, még ha most már jól is vagyok, és mamáék pár napja hoztak egy új kutyust, hogy az ott maradt úrfi ne legyen magányos. Az élet megy tovább és ez szomorú.
- az évvégi jegyek. Összevesztem emiatt egy olyan tanárral akit eddig szerettem, most meg ez lett. Már alig van 2-3 tanár akit még szeretek, pedig régen meg alig volt olyan akivel bajom volt. Így 8. végére meghülyültek. Ráadásul ma szólt az ig.helyettes, hogy holnap reggel még be kell mennem vizsgázni, mert nem kapok bizit. Fasza. Nem elég, hogy pénteken ott kellett lenni egyig, aztán hatkor volt a ballagás (ahol a megkérdezésem nélkül beraktak egy olyan fiú mellé akit nagyon nem akartam), még tegnap is ott voltam délig, ahol nyertünk az ökonapon de én persze nem maradtam ott az eredményhirdetésre, így csokitortát se ehettem dry.gif Még bemegyek holnap is, hogy odaadják a bizonyítványom egyáltalán, meg pénteken is évzáróra. Sose tűnhetek el ebből a fertőből? blink.gif
- Mandulaműtétem lesz júliusba és lassan jönnek az előzetes vizsgálatok. Már előre félek.
- Ma megcsináltattam életem első tetoválását. Ami ballagási ajándék volt. És nem, ez nem rossz dolog, nagyon szép lett, csak esnénk már túl ezen a 2 héten amíg gyógyul rolleyes.gif Elég fájdalmas sad.gif
7 felhasználónak tetszik: Konvektor, Wyrd, ApusztákBoszorkánya, Phaedra, Cute girl 998, Szandi0820, Lil98
2015. június 16. 23:19 #9771
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
-Belegondoltam, hogy mennyi gyönyörű ember él a világon, de az egyiket sem markolhatom meg... értsd, ahogy értsd.
-Hogy fel kéne már iratkoznom egy másik suliba ebből a fosból, de már egy hónapja bszok felhívni a suli igazgatóját.
-Hogy krvára nem vagyok produktív. Ott rohadnak a festményeimnek az alapjai, most fejetem be még egy alapot, ami igazából éjszakai égbolt lenne, de helyette sötétkék zsiráftextúra lett. unsure.gif
-Hogy csütörtökön gyakorlat, ráadásul építészeti cégnél, és még biológiai-lány társaim is lelkesebbek nálam. rolleyes.gif Amikor én egy kibszott téglát alig tudok felemelni. És ez vesz el 100 órát a nyaramból. Hogy a gcibe fogok így rajzolni? sad.gif
-Hogy este van, de én még Unrealozni akarok.....
4 felhasználónak tetszik: Konvektor, Jody, Wyrd, Szandi0820
2015. június 16. 23:30 #9772
ApusztákBoszorkánya
ApusztákBoszorkánya
♥Alexandra♥xD
 
StátuszNézd meg mama a sminkem,szép lettem,éljen!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.22.
Hozzászólás: 5000
Csatolások: 0
Azonosító: 228068
Offline offline
Idézet (rammievengeance @ 2015.06.16. 00:36)
Facebook.
Egy ismerősöm kitett egy közös képet valami lánnyal, és hosszú sorokat írt, mennyire sajnálja, hogy meghalt, és bejelölte a lányt, meg az ő falára tette ki mindezt. Már ekkor néztem, hogy ez mégis mi, aztán rámentem a számomra vadidegen lány profiljára, és több tucat "Nyugodj békében!" üzenetet láttam a falára kiírva megspékelve messengeres sírós szmájlikkal meg szívecskékkel. Hab a tortán, hogy volt olyan is, aki képes volt odaírni, hogy "nem nagyon beszéltünk" vagy "nem igazán ismertelek"...
HOGY LEHET A VILÁG ENNYIRE G*CI UNDORÍTÓ?!
Hogy jönnek ahhoz emberek, hogy ilyeneket tegyenek?
Hányingerem van. Az is fel tud cs*szni, ha részvétnyilvánításokat kell az ÜZENŐFALON olvasni. Úgy gondolom, hogy ez mindenkinek a személyes dolga, így is elég fájdalmas, hogy egy fiatal lány, aki valószínűleg még 17-18 éves sincs, távozik az élők közül, erre még egy csomó érzéketlen p*raszt képes ilyeneket írni az üzenőfalára, hogy találkozunk meg hiányzol. Mindenféle vallási mizériától eltekintve, nyilván való, hogy aki távozott, többé nem olvassa azt a r*dvás facebookot. Undorító némelyik ember, ennyire megalázni azt a szerencsétlen lányt... Förtelmes, hogy valaki 20-30 lájkért cserébe mikre nem vetemedik. Legalább az ilyen "legjobb barátnőnek" lenne annyi esze, hogy megpróbálja törölni vagy felfüggeszteni a lány profilját, nem még kiírja, hogy te voltál a best (igen, így), majd találkozunk.
És akkor még megkérdezik, hogy miért vagyok 17 évesen olyan, mint egy savanyú vénasszony, aki mindenben csak a rosszat látja... Ha a velem egykorúak többsége így megszégyeníti magát és nincs tisztelettel senkire,minek lássam fényesen a jövőt?!



Teljesen igazad van.Nekem is egy volt ismerősöm nemrég meghalt,és nem törlik a profilját meg semmi,hanem teleírják az üzenőfalát hasonló szövegekkel,mint amiket te is említettél,és olyanok is írtak rá,akik csak látásból ismerték.de tényleg ennek mi értelme?Addig némelyik nem is beszélt már vele,amíg élt.Most meg írtak neki,amikor nyilvánvalóan ő úgysem tudja elolvasni.és különben is szerintem eleve morbid és beteges dolog,hogy egy olyan oldalon,mint a facebook,hogyha meghal valaki,akkor teleírják ilyen szövegekkel.Nekem nagyon morbidnak tűnik tényleg.és nem hallottam még,hogy mást is zavart volna ez.Az ilyesmi nem oda való.Valahogy ez nem emberséges.Belegondoltam,mi lenne,hogyha meghalnék,és utána az én facebook oldalamon irkálnának búcsúzó szövegeket...jajj.Nyilván nem tudnék róla,de basszus,nagyon nem tetszene.Főleg ha olyan írna,aki nem is igazán ismert.Brrrr morbid.
6 felhasználónak tetszik: Konvektor, rammievengeance, Lizania, Szandi0820, LeerdammerGirl, Beyla
2015. június 17. 00:02 #9773
Phaedra
Phaedra
Mythic Dawn☼
 
StátuszHold The Door
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.05.08.
Hozzászólás: 1244
Csatolások: 96
Azonosító: 243591
Offline offline
"fel kéne már iratkoznom"
blink.gif
Najóvan'... este van.
2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, Lizania
2015. június 17. 02:52 #9774
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
a rendőrökkel. meg a vodkával, ami miatt elsőként ugrok fel a "személyi igazolványokat láthatnám?" kérdésre, és igazolom le magam ahelyett, hogy elosonnék, mint a társaság fele...
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Jody, Wyrd, Cute girl 998, Szandi0820, exoverdose, Lil98
2015. június 18. 06:46 #9775
Wyrd
Wyrd
 
StátuszSing out loud we all die
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 15.06.12.
Hozzászólás: 647
Csatolások: 42
Azonosító: 244797
Offline offline
Olyan vagyok, mint a mosott szar. Aludtam vagy... másfél órát, alig várom, hogy anyu elhúzzon, csak én legyek itthon, és a csend. El kéne törni a kezem, ha legközelebb piához nyúlnék smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: Jody, exoverdose, itsjustme, Lizania, Lil98
2015. június 18. 12:30 #9776
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
3 hete fáj a torkom. Bár mára elviselhető szinten, de még mindig érzem. Ez alatt a 3 hét alatt körülbelül 7 alkalommal voltam orvosoknál, tegnap vért vettek le, mert arra gyanakszik az orvosom, hogy strúmás lehetek. Ma felhívtam, hogy tudjam milyen lett az eredmény, erre kitért a kérdés elől és csak annyit mondott, hogy holnap menjek be. Remek..... akkor nem is idegeskedem, ááá rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Wyrd, Konvektor, Szandi0820
2015. június 18. 17:05 #9777
- törölt felhasználó -    
A mai társadalommal. A facebook-on valaki berakott egy csoportba, ahol az emberek megoszhatják egymással a képeiket magukról (főként tizenévesek vannak benne). Nem nagyon néztem, de ma egy lány kirakott magáról több képet és kérdezte, hogy milyenek lettek. Bevallom, nem a legelőnyösebb képek voltak, viszont amilyen véleményeket írtak a képeihez, na én szó szerint ledöbbentem. Ócsárolták, gúnyt űztek belőle és olyan jelzőkkel illették, hogy én éreztem rosszul magam. És mint mondtam, többségük általános iskolás kislány. Most elgondolkodtam azon, hogy tényleg itt tartunk? Ennyi rossz indulat hogy lehet az emberekben?
6 felhasználónak tetszik: Cute girl 998, exoverdose, Konvektor, Szandi0820, johanna92, LeerdammerGirl
2015. június 18. 17:05 #9778
- törölt felhasználó -    
Idézet (lacie @ 2015.06.18. 17:05)
A mai társadalommal. A facebook-on valaki berakott egy csoportba, ahol az emberek megoszhatják egymással a képeiket magukról (főként tizenévesek vannak benne). Nem nagyon néztem, de ma egy lány kirakott magáról több képet és kérdezte, hogy milyenek lettek. Bevallom, nem a legelőnyösebb képek voltak, viszont amilyen véleményeket írtak a hozzájuk, na én szó szerint ledöbbentem. Ócsárolták, gúnyt űztek belőle és olyan jelzőkkel illették, hogy én éreztem rosszul magam. És mint mondtam, többségük általános iskolás kislány. Most elgondolkodtam azon, hogy tényleg itt tartunk? Ennyi rossz indulat hogy lehet az emberekben?

Elnézést, véletlenül kétszer küldtem el, ezt nyugodtan törölhetitek.
2015. június 18. 19:56 #9779
- törölt felhasználó -    
Ismét magammal. Mily meglepő rolleyes.gif
Mégpedig a viszérrel. Anya, keresztanyu is örökölte mamától, így szinte biztos volt, hogy én is öröklöm. De ne most jött volna ki... így is bűnrondának vallom magam, erre még ez is. A bal lábamon jött csak ki, természetesen,. Emberek, 12 vagyok, mért ilyen fiatalon. Ha felnőtt lennék, nem zavarna,mert nem különösen foglalkoznék azzal, hogy van- e viszerem, vagy nincs, de MOST, amikor nem tudom elfogadni magam ?!? Á, per-fect rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: ApusztákBoszorkánya, Lizania
2015. június 18. 20:06 #9780
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Önmagammal. Mert egy türelmetlen és négybalkezes balfék vagyok.
Várok egy sms-re (remélhetőleg pozitív választ tartalmazó sms-re), ami ha megérkezne, tuti átugranám a holdat is örömömben.
Marcangolom magamat, amiért tegnap két alkalmat is elszalasztottam, amikor beszélhettem volna Vele.
És azzal, hogy közben szegény Goldmant fárasztom a nyavalygásommal a fent említett két dolog miatt. laugh.gif
12 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Wyrd, Jody, goldman, LeerdammerGirl, Cute girl 998, Konvektor, Phaedra, IQninja99, itsjustme, Lil98, Bátor Ventillátor
540 oldal 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!